Castle Triathlon Malbork 2014 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman - wyniki

2014-09-07 09:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 180 Luft Mikołaj AdgarFit Pro Team M25 1 1 00:25:13 (2)00:02:02 (2)02:16:03 (1)00:00:55 (1)01:23:16 (5) 04:07:29
2 181 Ławicki Marcin LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 2 2 00:26:01 (3)00:02:07 (5)02:16:34 (2)00:01:31 (4)01:22:38 (3) 04:08:51 00:01:22
3 439 Chmura Maciej Scott Trisfera Polska Armexim M25 3 3 00:23:59 (1)00:01:57 (1)02:20:23 (6)00:01:36 (7)01:22:31 (2) 04:10:26 00:02:57
4 428 Reszke Paweł UKS Tri-Team Rumia M25 4 4 00:28:51 (6)00:02:14 (7)02:18:58 (5)00:01:31 (2)01:23:08 (4) 04:14:42 00:07:13
5 429 Spaleniak Tomasz UKS Tri-Team Rumia M18 1 5 00:29:20 (10)00:02:27 (13)02:25:22 (9)00:01:31 (3)01:18:40 (1) 04:17:20 00:09:51
6 359 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 1 6 00:29:26 (12)00:02:14 (8)02:18:56 (4)00:01:35 (6)01:30:08 (8) 04:22:19 00:14:50
7 443 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 7 00:31:45 (20)00:02:37 (19)02:21:15 (7)00:01:50 (18)01:28:57 (7) 04:26:24 00:18:55
8 284 Przybysz Michał M30 2 8 00:30:49 (16)00:02:48 (25)02:18:02 (3)00:01:54 (24)01:34:22 (11) 04:27:55 00:20:26
9 337 Maślanko Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 2 9 00:26:02 (4)00:02:04 (4)02:33:07 (22)00:01:44 (13)01:34:33 (12) 04:37:30 00:30:01
10 336 Awruk Bartosz NADAKTYWNI SPRINT TRITEAMBiałystok M30 3 10 00:30:29 (14)00:02:28 (14)02:27:05 (10)00:01:41 (10)01:36:31 (17) 04:38:14 00:30:45
11 417 Maziewski Piotr M35 2 11 00:29:14 (9)00:02:27 (12)02:29:21 (15)00:01:56 (26)01:36:29 (16) 04:39:27 00:31:58
12 420 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 1 12 00:35:54 (55)00:03:01 (35)02:28:45 (14)00:02:01 (39)01:30:58 (9) 04:40:39 00:33:10
13 274 Skuza Paweł M25 5 13 00:28:58 (7)00:02:40 (22)02:27:56 (12)00:01:37 (9)01:39:30 (25) 04:40:41 00:33:12
14 335 Wojnar Robert M35 3 14 00:37:48 (79)00:02:52 (29)02:31:38 (19)00:01:52 (20)01:28:09 (6) 04:42:19 00:34:50
15 239 Wierzbicki Grzegorz Leniwce.pl AT Team M40 2 15 00:35:23 (46)00:03:15 (53)02:27:07 (11)00:02:43 (95)01:36:14 (15) 04:44:42 00:37:13
16 422 Żmuda Kacper M18 3 16 00:34:34 (40)00:03:05 (42)02:32:06 (20)00:01:34 (5)01:34:36 (13) 04:45:55 00:38:26
17 55 Jackowiak Piotr M25 6 17 00:30:59 (17)00:02:33 (18)02:35:20 (35)00:01:54 (22)01:37:21 (20) 04:48:07 00:40:38
18 433 Fazan Rafał TRIDREAMTEAM M40 3 18 00:33:16 (27)00:05:09 (154)02:32:39 (21)00:01:50 (19)01:36:51 (18) 04:49:45 00:42:16
19 418 Janiszewski Artur M30 4 19 00:34:33 (39)00:03:38 (83)02:23:51 (8)00:03:03 (114)01:45:26 (41) 04:50:31 00:43:02
20 346 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team xTri.pl M35 4 20 00:37:53 (80)00:03:03 (39)02:31:25 (18)00:01:57 (29)01:38:10 (22) 04:52:28 00:44:59
21 264 Bednarek Łukasz Trinergy Play M30 5 21 00:35:36 (49)00:03:24 (59)02:35:36 (38)00:02:02 (40)01:38:32 (23) 04:55:10 00:47:41
22 278 Maliszewski Michał City Parking Group M35 5 22 00:32:54 (26)00:03:30 (69)02:36:04 (39)00:01:55 (25)01:40:56 (27) 04:55:19 00:47:50
23 238 Drabot Andrzej M40 4 23 00:35:49 (54)00:03:50 (91)02:35:11 (34)00:01:59 (34)01:39:00 (24) 04:55:49 00:48:20
24 357 Pogorzelski Wojciech TEAM NOWINKA M30 6 24 00:31:47 (21)00:02:19 (10)02:35:34 (37)00:01:59 (32)01:44:58 (38) 04:56:37 00:49:08
25 378 Pyka Marek Rehabilitacja Magvit Rehabilitacja Magvit M35 6 25 00:32:51 (25)00:03:04 (41)02:33:43 (26)00:01:44 (14)01:46:34 (45) 04:57:56 00:50:27
26 248 Pruchniewski Karol M25 7 26 00:35:22 (45)00:03:35 (77)02:34:23 (29)00:01:59 (33)01:42:58 (33) 04:58:17 00:50:48
27 313 Nawrocki Sergiusz M45 1 27 00:33:37 (32)00:02:57 (32)02:33:08 (23)00:01:57 (30)01:47:50 (53) 04:59:29 00:52:00
28 413 Jędrzejko Tomasz SIDOR TEAM GMINA BESTWINA M35 7 28 00:38:12 (89)00:02:31 (15)02:42:52 (67)00:02:07 (49)01:33:50 (10) 04:59:32 00:52:03
29 296 Tomaszewicz Marcin CompleXsports Triathlon Team M18 4 29 00:38:03 (84)00:03:02 (37)02:43:13 (70)00:01:41 (11)01:34:48 (14) 05:00:47 00:53:18
30 266 Ślesicki Rafał SPORTEVO Ostre M25 8 30 00:35:41 (52)00:02:33 (17)02:35:26 (36)00:01:36 (8)01:46:04 (43) 05:01:20 00:53:51
31 407 Wysokiński Michał Trinergy M40 5 31 00:35:11 (43)00:03:28 (66)02:33:32 (25)00:02:03 (41)01:47:09 (49) 05:01:23 00:53:54
32 434 Błaszyk Mateusz viviFORMA M25 9 32 00:36:48 (67)00:03:30 (70)02:38:11 (47)00:02:14 (59)01:40:48 (26) 05:01:31 00:54:02
33 329 Zdunek Maciej M35 8 33 00:37:07 (71)00:02:54 (31)02:33:50 (27)00:01:56 (27)01:46:04 (42) 05:01:51 00:54:22
34 267 Tyszkiewicz Rafal Luft Tri Team M40 6 34 00:34:19 (38)00:03:11 (48)02:33:17 (24)00:02:22 (68)01:48:52 (55) 05:02:01 00:54:32
35 209 Oworuszko Jarosław SIDOR TEAM M40 7 35 00:34:45 (41)00:03:55 (95)02:38:03 (46)00:02:30 (78)01:43:17 (35) 05:02:30 00:55:01
36 375 Sitarz Michał Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M30 7 36 00:34:05 (35)00:04:47 (141)02:30:42 (16)00:01:57 (28)01:52:08 (66) 05:03:39 00:56:10
37 286 Panek Wojciech M30 8 37 00:37:17 (73)00:03:11 (49)02:34:36 (31)00:01:54 (23)01:47:01 (48) 05:03:59 00:56:30
38 415 Chyłek Wojciech Łuczanowice Kraków M30 9 38 00:36:20 (61)00:03:36 (79)02:37:19 (43)00:02:26 (71)01:44:25 (36) 05:04:06 00:56:37
39 211 Głąb Andrzej MKS Triathlon Malbork M40 8 39 00:35:31 (48)00:02:49 (27)02:37:06 (41)00:02:00 (36)01:47:17 (50) 05:04:43 00:57:14
40 191 Dukaczewski Michał M30 10 40 00:35:27 (47)00:02:48 (24)02:34:50 (33)00:02:28 (77)01:50:17 (61) 05:05:50 00:58:21
41 342 Holnicka Agata K40 1 1 00:36:40 (66)00:02:40 (21)02:44:23 (79)00:01:48 (16)01:41:18 (29) 05:06:49 00:59:20
42 344 Brzozowski Franciszek Brzozowski Team M18 5 41 00:37:14 (72)00:03:02 (38)02:40:17 (53)00:02:13 (57)01:45:15 (40) 05:08:01 01:00:32
43 382 Rycman Adam M35 9 42 00:36:15 (59)00:04:01 (107)02:43:14 (71)00:02:53 (100)01:41:42 (31) 05:08:05 01:00:36
44 260 Kubicki Leszek Wircom M60 1 43 00:30:41 (15)00:03:26 (61)02:33:51 (28)00:01:52 (21)01:58:21 (91) 05:08:11 01:00:42
45 192 Prosiński Tomasz Trinergy M35 10 44 00:34:00 (33)00:03:00 (33)02:31:14 (17)00:02:01 (38)01:58:11 (90) 05:08:26 01:00:57
46 432 Wroński Tomasz Tribition Team M35 11 45 00:29:29 (13)00:04:53 (145)02:43:03 (68)00:02:20 (63)01:48:42 (54) 05:08:27 01:00:58
47 258 Mazdziarz Michal Kuźnia Triathlonu M30 11 46 00:39:57 (107)00:03:29 (67)02:40:16 (52)00:03:24 (134)01:41:38 (30) 05:08:44 01:01:15
48 437 Sosnowska Aleksandra Triathlon Series Team/bizuteriasportowa.pl K30 1 2 00:32:44 (24)00:03:12 (50)02:42:24 (65)00:01:58 (31)01:49:04 (56) 05:09:22 01:01:53
49 249 Ruciński Radek Biegam Bo Krzyczy M40 9 47 00:39:18 (98)00:02:53 (30)02:38:16 (48)00:02:36 (84)01:46:30 (44) 05:09:33 01:02:04
50 393 Frąckowiak Marek 40-LATEK Tychy M35 12 48 00:31:32 (18)00:03:25 (60)02:42:17 (64)00:03:01 (111)01:49:21 (57) 05:09:36 01:02:07
51 228 Gałkowski Radosław M35 13 49 00:33:28 (29)00:03:10 (46)02:37:42 (45)00:02:34 (81)01:52:44 (69) 05:09:38 01:02:09
52 431 Dróżdż Kamil Rest Team M30 12 50 00:38:10 (88)00:03:54 (94)02:43:10 (69)00:02:11 (54)01:42:28 (32) 05:09:53 01:02:24
53 216 Glonek Marcin M25 10 51 00:31:37 (19)00:02:37 (20)02:43:52 (77)00:02:05 (45)01:49:45 (59) 05:09:56 01:02:27
54 202 Drgan Marcin Waniewski Coaching M35 14 52 00:37:35 (77)00:02:48 (23)02:40:23 (55)00:02:08 (51)01:47:22 (51) 05:10:16 01:02:47
55 411 Walesiak Bartosz TRICLUB M25 11 53 00:39:50 (105)00:04:55 (147)02:47:03 (86)00:03:19 (130)01:37:01 (19) 05:12:08 01:04:39
56 277 Łytek Marcin M40 10 54 00:44:40 (143)00:03:36 (78)02:41:28 (60)00:02:13 (58)01:41:13 (28) 05:13:10 01:05:41
57 270 Rokicki Leszek Enduroman Elbląg M40 11 55 00:46:19 (155)00:03:43 (85)02:38:35 (49)00:02:05 (44)01:43:00 (34) 05:13:42 01:06:13
58 425 Nowak Piotr Biegiemnapomoc.pl M35 15 56 00:33:29 (30)00:03:06 (43)02:34:29 (30)00:02:06 (48)02:01:35 (102) 05:14:45 01:07:16
59 219 Mika Tomasz LABOSPORT Team M35 16 57 00:39:44 (103)00:02:31 (16)02:42:12 (63)00:01:47 (15)01:50:10 (60) 05:16:24 01:08:55
60 397 Jamka Jarosław M40 12 58 00:38:22 (92)00:04:49 (142)02:46:51 (85)00:02:26 (70)01:45:10 (39) 05:17:38 01:10:09
61 214 Brzeszczak Łukasz M30 13 59 00:34:02 (34)00:03:20 (56)02:48:46 (92)00:02:08 (50)01:49:44 (58) 05:18:00 01:10:31
62 376 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 12 60 00:44:35 (142)00:03:29 (68)02:40:34 (57)00:02:00 (35)01:47:32 (52) 05:18:10 01:10:41
63 196 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M25 13 61 00:33:34 (31)00:03:41 (84)02:48:56 (93)00:02:09 (52)01:50:23 (62) 05:18:43 01:11:14
64 424 Szefer Piotr Trinergy M40 13 62 00:40:24 (111)00:03:04 (40)02:38:43 (50)00:01:50 (17)01:55:25 (78) 05:19:26 01:11:57
65 358 Mamcarz Jarosław WOPR Tczew M45 2 63 00:32:43 (23)00:04:01 (106)02:50:15 (98)00:02:17 (62)01:51:07 (64) 05:20:23 01:12:54
66 350 Gabryel Maciej UKS Ósemka Starogard Gdański M30 14 64 00:29:06 (8)00:03:57 (96)02:44:49 (80)00:03:26 (139)01:59:59 (96) 05:21:17 01:13:48
67 229 Dyblik Piotr M30 15 65 00:36:59 (70)00:03:01 (34)02:43:39 (74)00:02:11 (56)01:56:38 (82) 05:22:28 01:14:59
68 381 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M35 17 66 00:36:21 (62)00:03:46 (87)02:37:32 (44)00:02:54 (102)02:02:27 (104) 05:23:00 01:15:31
69 404 Antoniak Krzysztof M30 16 67 00:37:57 (81)00:03:02 (36)02:41:47 (61)00:02:11 (55)01:58:25 (92) 05:23:22 01:15:53
70 300 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR M55 1 68 00:39:53 (106)00:03:31 (72)02:36:55 (40)00:02:26 (72)02:00:41 (100) 05:23:26 01:15:57
71 341 Kurowska Monika K25 1 3 00:38:08 (87)00:02:52 (28)02:47:39 (87)00:02:04 (43)01:53:27 (70) 05:24:10 01:16:41
72 222 Rykowski Adam M45 3 69 00:44:53 (146)00:04:44 (136)02:47:54 (88)00:03:00 (109)01:46:37 (46) 05:27:08 01:19:39
73 328 Czajka Łukasz Kuźnia Triathlonu M35 18 70 00:36:23 (63)00:04:01 (105)02:45:56 (83)00:06:12 (179)01:54:42 (73) 05:27:14 01:19:45
74 436 Pisarek Ewelina K25 2 4 00:40:53 (118)00:03:22 (58)03:03:59 (160)00:02:03 (42)01:37:40 (21) 05:27:57 01:20:28
75 396 Micek Przemysław Polpharma TRI Team M40 14 71 00:36:13 (58)00:03:59 (102)02:48:23 (90)00:02:34 (80)01:57:29 (87) 05:28:38 01:21:09
76 261 Kowalski Łukasz M18 6 72 00:28:10 (5)00:02:20 (11)02:50:01 (97)00:02:05 (46)02:06:27 (114) 05:29:03 01:21:34
77 262 Kowalski Jerzy M45 4 73 00:44:43 (144)00:04:00 (104)02:40:20 (54)00:02:21 (66)01:57:39 (88) 05:29:03 01:21:34
78 309 Markut Paweł M25 14 74 00:35:44 (53)00:05:22 (158)02:52:09 (113)00:03:18 (128)01:52:39 (68) 05:29:12 01:21:43
79 394 Wiórek Szymon M30 17 75 00:38:02 (83)00:03:58 (100)02:49:16 (95)00:02:43 (96)01:55:26 (79) 05:29:25 01:21:56
80 312 Góralska Aleksandra K35 1 5 00:36:59 (69)00:03:08 (44)02:37:13 (42)00:02:36 (83)02:09:37 (123) 05:29:33 01:22:04
81 414 Gall Rafał RAMASPORT.PL RAMASPORT M35 19 76 00:35:02 (42)00:04:35 (128)02:52:56 (115)00:02:37 (85)01:54:30 (72) 05:29:40 01:22:11
82 259 Rybkowski Grzegorz Trisfera M45 5 77 00:45:41 (153)00:03:57 (97)02:40:52 (59)00:03:35 (144)01:57:04 (83) 05:31:09 01:23:40
83 183 Wysmoliński Rafał M35 20 78 00:39:41 (102)00:04:24 (121)02:48:59 (94)00:03:15 (123)01:54:58 (76) 05:31:17 01:23:48
84 188 Bocian Mariusz M40 15 79 00:37:26 (75)00:03:28 (63)02:44:09 (78)00:02:30 (79)02:03:57 (107) 05:31:30 01:24:01
85 383 Boucher Alexandre KOLARSKI TEAM M40 16 80 00:35:21 (44)00:04:58 (149)02:44:59 (81)00:02:54 (103)02:03:39 (106) 05:31:51 01:24:22
86 441 Sieciński Leszek UKS TRS SUSZ M50 1 81 00:45:24 (151)00:04:31 (125)02:42:03 (62)00:03:24 (135)01:57:12 (84) 05:32:34 01:25:05
87 292 Pasierbiński Piotr Trisfera M45 6 82 00:42:02 (125)00:03:38 (82)02:49:23 (96)00:03:28 (141)01:55:00 (77) 05:33:31 01:26:02
88 271 Kowalski Jarosław M40 17 83 00:39:02 (95)00:04:26 (123)02:55:49 (129)00:03:01 (110)01:51:18 (65) 05:33:36 01:26:07
89 236 Gołdon Przemek M35 21 84 00:44:55 (147)00:04:04 (108)02:43:25 (72)00:06:16 (180)01:54:57 (75) 05:33:37 01:26:08
90 319 Kuffel Piotr M25 15 85 00:38:07 (86)00:03:19 (55)02:51:42 (110)00:02:28 (76)01:59:45 (95) 05:35:21 01:27:52
91 400 Białogrodzki Ryszard BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 2 86 00:50:22 (176)00:03:10 (47)02:43:41 (75)00:03:22 (133)01:55:38 (80) 05:36:13 01:28:44
92 237 Trych Artur Fejsowy Kubeł Promotions M40 18 87 00:36:11 (57)00:02:17 (9)02:57:42 (139)00:02:49 (98)01:57:22 (86) 05:36:21 01:28:52
93 226 Kolankowski Waldemar M45 7 88 00:37:41 (78)00:04:45 (138)02:48:45 (91)00:03:41 (147)02:01:50 (103) 05:36:42 01:29:13
94 301 Stosik Sławomir M40 19 89 00:53:40 (184)00:09:52 (189)02:40:49 (58)00:05:48 (176)01:46:48 (47) 05:36:57 01:29:28
95 187 Pankau Rafał M35 22 90 00:40:20 (110)00:04:08 (113)02:51:21 (105)00:03:11 (121)01:59:11 (93) 05:38:11 01:30:42
96 294 Stasiak Krzysztof Sport-Evo Hellmann Running Team M40 20 91 00:39:49 (104)00:03:13 (52)02:39:42 (51)00:02:54 (104)02:12:57 (135) 05:38:35 01:31:06
97 276 Zujewski Piotr M40 21 92 00:40:46 (116)00:06:08 (172)02:51:46 (111)00:04:34 (162)01:57:12 (85) 05:40:26 01:32:57
98 410 Baszko Artur M45 8 93 00:41:34 (121)00:03:57 (98)02:46:18 (84)00:02:23 (69)02:07:14 (116) 05:41:26 01:33:57
99 355 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 2 94 00:47:25 (159)00:04:07 (112)02:51:23 (107)00:04:11 (158)01:56:09 (81) 05:43:15 01:35:46
100 289 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K35 2 6 00:35:37 (50)00:03:53 (93)02:53:43 (119)00:02:48 (97)02:07:35 (117) 05:43:36 01:36:07
101 386 Obidziński Piotr M30 18 95 00:38:16 (91)00:04:41 (132)02:45:32 (82)00:02:57 (107)02:12:44 (133) 05:44:10 01:36:41
102 318 Wołowski Filip NNYTT M40 22 96 00:48:19 (161)00:03:28 (64)02:54:01 (123)00:03:45 (149)01:54:43 (74) 05:44:16 01:36:47
103 231 Przelaskowski Piotr Hyży Doktoży Ostróda M40 23 97 00:38:03 (85)00:04:13 (117)02:58:14 (142)00:03:37 (145)02:00:48 (101) 05:44:55 01:37:26
104 308 Sacha Łukasz treningibiegowe.pl M30 19 98 00:43:00 (129)00:04:15 (120)02:54:51 (126)00:02:56 (106)02:00:37 (99) 05:45:39 01:38:10
105 291 Sokołowska Hanna K45 1 7 00:33:26 (28)00:04:15 (119)02:55:31 (128)00:02:51 (99)02:09:59 (127) 05:46:02 01:38:33
106 208 Majdowski Michał AT Team M40 24 99 00:40:28 (113)00:03:50 (92)02:42:45 (66)00:02:06 (47)02:16:57 (147) 05:46:06 01:38:37
107 392 Lipski Dariusz lubartowbiega.pl M45 9 100 00:39:26 (100)00:04:29 (124)02:51:08 (103)00:04:57 (168)02:06:20 (113) 05:46:20 01:38:51
108 221 Radziukiewicz Grzegorz M35 23 101 00:44:04 (137)00:03:10 (45)02:58:21 (143)00:02:41 (92)01:58:09 (89) 05:46:25 01:38:56
109 373 Szczepłek Jasiek AT TEAM M25 16 102 00:43:03 (130)00:03:49 (90)02:56:41 (135)00:03:21 (132)01:59:59 (97) 05:46:53 01:39:24
110 343 Lupa Adam M40 25 103 00:46:39 (156)00:05:10 (155)02:59:49 (151)00:02:58 (108)01:52:26 (67) 05:47:02 01:39:33
111 232 Stępniewski Sebastian Więcej Funku! M25 17 104 00:40:29 (114)00:04:37 (129)02:50:28 (100)00:05:04 (171)02:06:50 (115) 05:47:28 01:39:59
112 275 Buczko Paweł BBL Pasłęk CLAAS M40 26 105 00:50:52 (178)00:04:50 (143)02:58:07 (141)00:03:01 (112)01:51:05 (63) 05:47:55 01:40:26
113 234 Litwiniuk Krzysztof UKS TRS SUSZ od zera kris M30 20 106 00:35:40 (51)00:04:14 (118)02:50:46 (102)00:02:38 (88)02:14:47 (140) 05:48:05 01:40:36
114 438 Wiliński Tomasz Centrum Rehabilitacji Sportowej CRS M40 27 107 00:41:57 (124)00:05:05 (153)02:56:38 (134)00:04:07 (157)02:00:19 (98) 05:48:06 01:40:37
115 444 Okuniewski Michał www.pomagamynatalii.pl M25 18 108 00:41:02 (120)00:03:18 (54)02:50:25 (99)00:02:15 (60)02:11:08 (131) 05:48:08 01:40:39
116 279 Tadeusz Mateusz Drużyna Szpiku M25 19 109 00:37:58 (82)00:04:25 (122)02:43:31 (73)00:02:10 (53)02:20:11 (157) 05:48:15 01:40:46
117 395 Bernatowicz Łukasz M35 24 110 00:42:32 (127)00:07:09 (182)02:51:13 (104)00:05:01 (169)02:03:08 (105) 05:49:03 01:41:34
118 380 Sowiński Marcin Trinergy M30 21 111 00:40:31 (115)00:03:37 (81)02:53:47 (120)00:03:12 (122)02:08:22 (119) 05:49:29 01:42:00
119 186 Wolf Magdalena KTS IRONMAN KTS IRONMAN K30 2 8 00:49:07 (170)00:04:43 (134)03:06:39 (164)00:04:14 (159)01:44:49 (37) 05:49:32 01:42:03
120 315 Tylman Igor M18 7 112 00:36:34 (65)00:04:12 (115)02:58:26 (144)00:04:46 (165)02:06:06 (111) 05:50:04 01:42:35
121 220 Kochaniak Rafał SOLOIST M35 25 113 00:39:25 (99)00:04:00 (103)02:57:23 (137)00:03:24 (136)02:05:56 (110) 05:50:08 01:42:39
122 389 Błach Marek M35 26 114 00:36:57 (68)00:04:05 (111)02:56:47 (136)00:03:07 (118)02:10:05 (128) 05:51:01 01:43:32
123 316 Pawlak Kamil Benefit Systems Running Team M25 20 115 00:37:31 (76)00:03:59 (101)02:52:24 (114)00:02:38 (87)02:14:46 (139) 05:51:18 01:43:49
124 339 Strzelczyk Piotr OXYGEN M50 3 116 00:39:04 (96)00:05:12 (156)02:55:52 (131)00:03:19 (129)02:08:17 (118) 05:51:44 01:44:15
125 194 Szymański Łukasz Huragan Szklarka Poznań M30 22 117 00:39:12 (97)00:04:45 (139)02:59:40 (149)00:03:33 (142)02:05:29 (109) 05:52:39 01:45:10
126 304 Krawiec Grzegorz Allianz Triathlon Team M35 27 118 00:40:28 (112)00:04:45 (137)02:53:21 (117)00:02:26 (73)02:12:52 (134) 05:53:52 01:46:23
127 360 Berkovics Igors WITC M30 23 119 00:45:20 (150)00:04:37 (130)03:01:11 (155)00:04:05 (156)01:59:17 (94) 05:54:30 01:47:01
128 333 Marciniak Paweł M30 24 120 00:38:14 (90)00:04:05 (109)02:55:50 (130)00:03:48 (150)02:16:40 (146) 05:58:37 01:51:08
129 349 Kowalski Tomasz M30 25 121 00:31:47 (22)00:03:47 (89)02:58:44 (145)00:04:35 (163)02:19:58 (156) 05:58:51 01:51:22
130 195 Wintoch Marcin M35 28 122 00:43:40 (134)00:04:40 (131)02:53:51 (121)00:03:28 (140)02:13:14 (136) 05:58:53 01:51:24
131 200 Bobowik Maciej Sport-Evo M35 29 123 00:37:22 (74)00:03:26 (62)02:59:46 (150)00:02:27 (74)02:16:11 (145) 05:59:12 01:51:43
132 416 Sudoł Łukasz TRICLUB M25 21 124 00:43:06 (132)00:03:28 (65)03:01:55 (156)00:02:20 (64)02:09:55 (126) 06:00:44 01:53:15
133 371 Buro Łukasz M35 30 125 00:34:15 (37)00:02:12 (6) 06:01:23 01:53:54
134 338 Kobus Krzysztof M50 4 126 00:49:12 (171)00:06:31 (177)02:51:31 (108)00:05:19 (173)02:09:37 (124) 06:02:10 01:54:41
135 282 Langa Marcin Galeria Bałtycka M30 26 127 00:48:38 (165)00:03:35 (76)02:57:44 (140)00:02:28 (75)02:10:13 (129) 06:02:38 01:55:09
136 409 Stanczak Jakub M25 22 128 00:40:18 (109)00:05:29 (162)02:53:52 (122)00:04:20 (160)02:18:52 (151) 06:02:51 01:55:22
137 348 Stawicki Sebastian Herbalife Triathlon Team M35 31 129 00:41:38 (122)00:03:47 (88)02:50:34 (101)00:02:43 (94)02:24:33 (161) 06:03:15 01:55:46
138 210 Bielecki Grzegorz M35 32 130 00:49:00 (169)00:05:00 (150)02:51:48 (112)00:03:52 (152)02:14:11 (138) 06:03:51 01:56:22
139 306 Anaczkowski Łukasz Intel Runners M30 27 131 00:54:59 (186)00:05:57 (170)02:55:10 (127)00:03:17 (126)02:05:18 (108) 06:04:41 01:57:12
140 374 Molin Sebastian M30 28 132 00:51:32 (179)00:04:44 (135)02:59:01 (147)00:02:54 (101)02:08:39 (121) 06:06:50 01:59:21
141 263 Wiśniewski Mikołaj tri-space team M30 29 133 00:43:12 (133)00:02:49 (26)03:06:28 (163)00:02:42 (93)02:12:05 (132) 06:07:16 01:59:47
142 252 Karbowski Grzegorz SRKFiS POLPHARMA M35 33 134 00:40:57 (119)00:04:05 (110)02:54:13 (124)00:03:04 (116)02:25:08 (164) 06:07:27 01:59:58
143 203 Dziudziel Mateusz Akademia Obrony Narodowej M18 8 135 00:42:47 (128)00:04:42 (133)02:58:55 (146)00:02:37 (86)02:18:43 (150) 06:07:44 02:00:15
144 272 Dudek Piotr Amator M40 28 136 00:43:43 (135)00:05:27 (160)02:56:11 (133)00:02:41 (90)02:19:45 (155) 06:07:47 02:00:18
145 398 Kołowrotny Wojciech M40 29 137 00:43:49 (136)00:05:27 (161)02:59:17 (148)00:05:15 (172)02:15:50 (143) 06:09:38 02:02:09
146 250 Czaja Mateusz M30 30 138 00:43:05 (131)00:05:56 (169)03:11:13 (174)00:03:37 (146)02:06:14 (112) 06:10:05 02:02:36
147 242 Bębeńca Błażej Wesoła Piaskowa M30 31 139 00:47:31 (160)00:04:13 (116)02:48:08 (89)00:03:15 (124)02:27:54 (168) 06:11:01 02:03:32
148 268 Fildebrandt Barbara FTI ACADEMY K30 3 9 00:47:11 (158)00:04:10 (114)03:09:06 (168)00:03:03 (115)02:08:29 (120) 06:11:59 02:04:30
149 233 Klaja Adrian Water Knights Triathlon Zabierzów M30 32 140 00:49:19 (172)00:06:05 (171)03:04:09 (161)00:03:01 (113)02:10:43 (130) 06:13:17 02:05:48
150 141 Haftarczyk Grzegorz M40 30 141 00:48:21 (162)00:03:46 (86)02:53:14 (116)00:02:35 (82)02:25:27 (165) 06:13:23 02:05:54
151 435 Rydzewski Witold M35 34 142 00:36:08 (56)00:03:57 (99)02:51:21 (106)00:03:52 (151)02:39:46 (177) 06:15:04 02:07:35
152 421 Bogalecki Marek M55 3 143 00:45:28 (152)00:06:33 (178)03:00:32 (154)00:05:01 (170)02:19:03 (152) 06:16:37 02:09:08
153 205 Hofman Michał M25 23 144 00:44:49 (145)00:05:17 (157)03:05:12 (162)00:02:22 (67)02:19:29 (154) 06:17:09 02:09:40
154 184 Cieślak Michał M35 35 145 00:40:50 (117)00:04:31 (126)02:53:23 (118)00:02:39 (89)02:36:05 (175) 06:17:28 02:09:59
155 326 Witek Sebastian AT Team M35 36 146 00:45:20 (149)00:05:47 (166)02:54:13 (125)00:03:21 (131)02:29:13 (170) 06:17:54 02:10:25
156 366 Sienkiewicz Maciej M30 33 147 00:59:30 (189)00:05:37 (164)03:15:05 (176)00:04:21 (161)01:54:15 (71) 06:18:48 02:11:19
157 290 Janik Paweł AT Team M35 37 148 00:44:19 (140)00:04:47 (140)03:03:35 (159)00:03:25 (137)02:23:46 (160) 06:19:52 02:12:23
158 317 Sołtys Magdalena Triathlon.sport.pl K25 3 10 00:40:17 (108)00:03:13 (51)03:09:45 (170)00:03:18 (127)02:24:59 (162) 06:21:32 02:14:03
159 368 Cielepak Agata K25 4 11 00:46:03 (154)00:05:01 (151)03:17:13 (179)00:03:44 (148)02:09:33 (122) 06:21:34 02:14:05
160 330 Marek Andrzej M35 38 149 00:38:29 (93)00:06:10 (173)02:57:33 (138)00:04:39 (164)02:35:06 (173) 06:21:57 02:14:28
161 399 Piłat Andrzej M50 5 150 00:58:26 (188)00:07:51 (184)03:00:19 (153)00:05:58 (177)02:09:44 (125) 06:22:18 02:14:49
162 288 Ryba Wojciech KS Krotosz M25 24 151 00:44:08 (139)00:04:55 (146)02:56:10 (132)00:02:16 (61)02:36:05 (174) 06:23:34 02:16:05
163 406 Kaftański Michał Nothing is impossible M30 34 152 00:48:57 (168)00:05:24 (159)03:09:21 (169)00:03:04 (117)02:17:57 (148) 06:24:43 02:17:14
164 430 Grabowski Marek CompleXsports Triathlon Team M30 35 153 00:50:45 (177)00:04:32 (127)03:02:54 (157)00:02:41 (91)02:25:03 (163) 06:25:55 02:18:26
165 269 Dietrich Krzysztof Sportowy Jeż Poranny M30 36 154 00:45:17 (148)00:05:05 (152)03:10:11 (171)00:03:25 (138)02:25:27 (166) 06:29:25 02:21:56
166 369 Baranowski Waldemar bambosz M55 4 155 00:47:05 (157)00:05:53 (167)03:17:00 (178)00:03:59 (155)02:16:07 (144) 06:30:04 02:22:35
167 384 Zgorzelski Bartosz M35 39 156 00:50:06 (174)00:10:59 (192)02:59:54 (152)00:07:34 (184)02:21:44 (158) 06:30:17 02:22:48
168 295 Blaicke Bartosz M25 25 157 00:53:42 (185)00:05:32 (163)03:13:18 (175)00:03:56 (153)02:13:57 (137) 06:30:25 02:22:56
169 345 Bielawski Patryk M25 26 158 00:48:56 (167)00:07:25 (183)03:11:06 (173)00:06:39 (182)02:18:21 (149) 06:32:27 02:24:58
170 408 Malinowski Juliusz Interfoto M30 37 159 00:51:36 (180)00:04:52 (144)03:17:19 (180)00:03:17 (125)02:15:26 (142) 06:32:30 02:25:01
171 367 Bieniaszewski Marcin M25 27 160 00:48:29 (163)00:05:55 (168)03:07:59 (167)00:02:55 (105)02:27:13 (167) 06:32:31 02:25:02
172 405 Paluch Jacek M35 40 161 00:51:42 (181)00:06:37 (179)03:19:23 (181)00:04:50 (166)02:14:49 (141) 06:37:21 02:29:52
173 322 Łużyński Janusz HP Triathlon Team M40 31 162 00:52:22 (183)00:10:35 (191)03:07:57 (166)00:08:16 (186)02:22:46 (159) 06:41:56 02:34:27
174 446 Blaszkowski Andrzej M45 10 163 00:42:19 (126)00:06:50 (180)03:15:44 (177)00:06:21 (181)02:34:32 (172) 06:45:46 02:38:17
175 255 Syguła Mateusz KOLARSKI TEAM KOLARSKI TEAM M35 41 164 00:48:31 (164)00:02:03 (3)03:03:27 (158)00:13:35 (187)02:42:45 (178) 06:50:21 02:42:52
176 351 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 32 165 00:39:39 (101)00:03:22 (57)03:06:55 (165)00:03:10 (120)03:00:31 (182) 06:53:37 02:46:08
177 412 Kurcin Tomasz RAIKO Triathlon Team RRS sp. z o.o. S.K.A. M35 42 166 00:48:53 (166)00:06:30 (176)03:10:28 (172)00:04:50 (167)02:52:15 (181) 07:02:56 02:55:27
178 403 Grabowski Krzysztof M40 33 167 00:49:44 (173)00:10:22 (190)03:43:17 (188)00:03:57 (154)02:19:10 (153) 07:06:30 02:59:01
179 419 Rochowiak Przemysław LOK Pogranicznik M30 38 168 01:00:22 (190)00:06:11 (174)03:26:32 (182)00:05:35 (174)02:28:23 (169) 07:07:03 02:59:34
180 379 Adamczyk Maciej M40 34 169 00:44:24 (141)00:08:33 (187)03:38:32 (186)00:05:45 (175)02:32:16 (171) 07:09:30 03:02:01
181 287 Mystek Artur M25 28 170 00:55:53 (187)00:06:19 (175)04:12:50 (189) 07:25:39 03:18:10
182 314 Pastuszynska Iza Z motyką na słońce K25 5 12 00:51:44 (182)00:08:57 (188)03:32:27 (184)00:07:48 (185)02:47:53 (180) 07:28:49 03:21:20
183 302 Bucki Konrad M18 9 171 01:02:35 (191)00:08:05 (186)03:39:30 (187)00:03:10 (119)02:37:31 (176) 07:30:51 03:23:22
184 377 Patten Jay WITC M25 29 172 01:08:02 (192)00:07:08 (181)03:34:26 (185)00:06:45 (183)02:42:50 (179) 07:39:11 03:31:42
185 225 Klauza Wojciech Trisfera M40 35 173 00:50:15 (175)00:07:53 (185)03:29:21 (183)00:06:04 (178)03:15:43 (183) 07:49:16 03:41:47
186 440 Kulesza Jakub Enervit Team M30 00:29:23 (11)00:03:33 (73)02:28:20 (13)00:01:42 (12) DNF
187 207 Witkowski Grzegorz LABOSPORT Team M35 00:36:15 (60)00:03:35 (75)02:34:42 (32)00:02:01 (37) DNF
188 223 Pastusiak Adam LABOSPORT Team AT TEAM M25 00:36:30 (64)00:03:37 (80)02:43:43 (76)00:02:21 (65) DNF
189 445 Lesiuk Piotr LESIUKI M40 00:41:39 (123)00:05:37 (165)02:40:29 (56) DNF
190 447 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 00:38:42 (94)00:03:30 (71)02:51:36 (109)00:03:34 (143) DNF
191 324 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 00:34:13 (36)00:03:34 (74) DNF
192 212 Krakowiak Ireneusz M40 00:44:06 (138)00:04:57 (148) DNF
193 135 Szofer Adam NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL M30 DNS
194 182 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 DNS
195 185 Krakowiak Artur Triathlon Trójmiasto M25 DNS
196 189 Młodzikowski Marcin M35 DNS
197 190 Szymula Łukasz Trinergy M40 DNS
198 193 Gutfrański Paweł M35 DNS
199 197 Sukacz Dawid M40 DNS
200 198 Drozdowski Adam M35 DNS
201 199 Sosnowski Łukasz Intel Runners TKKF Wodnik Więcbork M25 DNS
202 201 Lewczuk Daniel M35 DNS
203 204 Plewka Marcin Marcin Plewka Marcin Plewka M35 DNS
204 206 Lenz Marek M40 DNS
205 213 Jankowski Damian M25 DNS
206 215 Josz Piotr M50 DNS
207 217 Fedoruk Piotr Wojtowicz Tri Team xTRI.pl M35 DNS
208 218 Bebelski Rafał Kuźnia Triathlonu M35 DNS
209 224 Sobczyński Darek M30 DNS
210 227 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M40 DNS
211 230 Cichoński Klaudiusz IM 2010 M40 DNS
212 235 Skibiński Krzysztof M35 DNS
213 240 Grabowski Szymon M25 DNS
214 241 Duda Maciej M30 DNS
215 243 Kasperski Artur AT Team M35 DNS
216 244 Wiśniewski Łukasz Tempo Mława M25 DNS
217 245 Szyszka Leszek LABOSPORT Team Radzio Team / radosne bieganie M40 DNS
218 246 Herra Wojciech run2tri.pl M35 DNS
219 247 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 DNS
220 251 Wysocki Radek M40 DNS
221 253 Pagórski Łukasz M18 DNS
222 254 Rosiński Jarosław M35 DNS
223 256 Nykowska Agata K25 DNS
224 257 Stachecki Ireneusz M40 DNS
225 265 Dzioba Michał TriSopot M40 DNS
226 273 Burakowski Grzegorz Lotnictwo MW M35 DNS
227 280 Kapica Sławomir M40 DNS
228 281 Chajęcki Karol M35 DNS
229 283 Wnuk Leszek M30 DNS
230 285 Morkowski Piotr M30 DNS
231 293 Zawadzki Maciek M40 DNS
232 297 Turski Michal FunRiders M40 DNS
233 298 Kowalski Lukasz Triathlon Team Ciesielski M25 DNS
234 299 Krajewski Konrad M18 DNS
235 303 Bieńkowski Maciej M40 DNS
236 305 Świątecki Paweł M30 DNS
237 307 Mazurek Michal Run EuroSoft M35 DNS
238 310 Kujawiński Jacek Vege Runners M30 DNS
239 311 Ziniewicz Łukasz M35 DNS
240 320 Zakrzewski Maciej M35 DNS
241 321 Szymko Krzysztof Yulo Run Team Siedlce M30 DNS
242 323 Rzemieniewski Tomasz HP Triathlon Team HP IRON TEAM M30 DNS
243 325 Tarnowski Wojciech Setpol Chojna M25 DNS
244 327 Michalski Bartosz BDC Retro MTB Team M30 DNS
245 331 Ziniewicz Kamil malbork7.pl M25 DNS
246 332 Wodyński Robert LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 DNS
247 334 Ohler Aleksandra K25 DNS
248 340 Zieliński Henryk KTS IRONMAN M60 DNS
249 347 Strzelec Łukasz New York M30 DNS
250 352 Frankiewicz Przemysław M35 DNS
251 353 Rybowski Krzysztof www.pomagamynatalii.pl M35 DNS
252 354 Leszczyński Leszek LESZCZYNSKI LAW M40 DNS
253 356 Kochanowski Krzysztof - M50 DNS
254 361 Kot Łukasz M30 DNS
255 362 Cichosz Remigiusz Remi M40 DNS
256 363 Bukry Wojciech BCS Team Bike Concept Store M40 DNS
257 364 Grzelec Jarosław M50 DNS
258 365 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR KONIN M45 DNS
259 370 Prokopowicz Zbigniew M45 DNS
260 372 Krawczyk Bernard M35 DNS
261 385 Prokop Piotr TRICLUB M30 DNS
262 387 Środa Maciej M25 DNS
263 388 Jendroszczyk Dominik Clearcode M30 DNS
264 390 Lipski Marcin AT Team TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO M35 DNS
265 391 Szymańczyk Marcin Tri4fun M35 DNS
266 401 Kuszczak Miłosz Luft TRI Team M18 DNS
267 402 Karolak Tomasz Biegiemnapomoc.pl M40 DNS
268 423 Piórkowski Andrzej [email protected] M25 DNS
269 426 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 DNS
270 427 Wróblewski Maciej UKS Tri-Team Rumia M35 DNS
271 442 Syga Michał Golden Fight Club M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon