Mini Elemental Triathlon Olsztyn 2014 - Mistrzostwa Olsztyna - dystans Supersprint Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-8-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartkiewicz Arkadiusz Kamionki 16-17 610
Bącik Paweł Olsztyn 20-… 441
Bernaciak Wojciech Katowice 14-15 598
Blajer Katarzyna Warszawa 20-… 514
Borek Paweł Kraków 20-… 523
Borowski Karol Siemiany 20-… 465
Bożeński Przemysław Rumia 16-17 607
Brotier Etienne Poznań 16-17 603
Brzozowski Franciszek Miłomłyn 20-… 474
Butowska Karolina Rumia 18-19 617
Chachiel Maciej Olsztyn 20-… 485
Chmielewski Marcin Olsztyn 20-… 466
Chołda Łukasz Kraków 16-17 574
Chrzanowska Anna Olsztyn 20-… 469
Chylak Kamil Warszawa 20-… 449
Cichowski Patryk Iława 16-17 491
Czacharowski Roman Lubawa 20-… 563
Czajka Maciej Sokółka 20-… 560
Damentka Kamil Rumia 16-17 571
Długosz Kamil Mrągowo 20-… 507
Duchnowska Julita Biała Podlaska 20-… 476
Duchnowski Dariusz Biała Podlaska 20-… 462
Dudko Roman Dywity 20-… 521
Dudziuk Andrzej Warszawa 20-… 525
Durczak Artur Gryfino 16-17 432
Dzierszko Rafał Białystok 20-… 601
Dzik Szymon Iława 14-15 493
Faveeuw David Olsztyn 20-… 600
Fuszara Agnieszka Gdynia 20-… 538
Gajewski Łukasz Radziszewo 14-15 608
Gałkowski Dariusz Sławsko 20-… 483
Gałuszko Mikołaj Gdańsk 20-… 561
Gardziejczyk Daniel Warszawa 20-… 464
Gawryluk Mirosław Białystok 20-… 473
Gawryluk Piotr Warszawa 20-… 477
Gąsior Krystian Susz 18-19 433
Goc Julia Kwidzyn 16-17 536
Goral Marlena Kalisz 16-17 584
Gosk Jakub Olsztyn 20-… 506
Goszczycka Karolina Olsztyn 14-15 589
Goszczycki Arkadiusz Mława 20-… 576
Grabiec Joanna Miłomłyn 18-19 499
Grabowska Kinga Kalisz 14-15 438
Grzelak Piotr Barczewo 20-… 590
Grzyb Daniel Olsztyn 20-… 568
Grzyb Jan Olsztyn 20-… 522
Grzybowski Michał Sulejówek 20-… 501
Guzowska Iwona Gdańsk 20-… 616
Hydzik Piotr Wadowice 18-19 570
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 20-… 452
Jarco Aleksandra Pruszków 20-… 487
Jarlińska Bożena Iława 20-… 443
Jarliński Michał Rumia 14-15 494
Jarliński Rafał Iława 20-… 442
Jastrzębski Tomasz Olsztyn 20-… 547
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 20-… 445
Jendrej Ewa Lublin 20-… 544
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-17 599
Kardacz Konrad Olsztyn 20-… 461
Karwowski Sebastian Szczecin 16-17 463
Kasprzak Klaudia Kalisz 16-17 437
Keczmer Tomasz Szczecin 16-17 518
Kędzierski Leszek Olsztyn 20-… 459
Kędziora Maciej Ostróda 20-… 558
Kliber Agnieszka Kalisz 16-17 436
Klimecka Klara Szczecin 20-… 456
Kłębukowski Grzegorz Olsztyn 20-… 453
Kolasa Lukasz Gdynia 20-… 468
Koledziński Maciej Olsztyn 20-… 545
Kołatka Anna Iława 14-15 495
Kołecki Michał Iława / Susz 18-19 562
Kopiczko Sandra Gizycko 16-17 553
Kord Arkadiusz Barczewo 18-19 488
Kotfis Ryszard Gdynia 20-… 510
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-17 519
Kowalczyk Marcin Olsztyn 20-… 551
Kowalski Kuba Gniezno 14-15 559
Kozłowska Joanna Olsztyn 20-… 447
Krajewski Szymon Olsztyn 20-… 567
Krawczyk Justyna Kalisz 18-19 434
Krawczyk Michał Nadarzyn 20-… 480
Krupińska Magdalena Iława 20-… 612
Kudyk Mateusz Iława 18-19 497
Kuma Dorota Gdynia 20-… 534
Kwaśniewski Jarosław Bartoszyce 20-… 580
Kwiatkowska Kaja Kraków 18-19 440
Kwietniewski Maciej Kielce 16-17 586
Laskowski Dominik Ostróda 20-… 588
Lenartowicz Paweł Koło 16-17 575
Leszczyński Bartosz Olsztyn 20-… 546
Lewandowska Alicja Gniezno 16-17 592
Lewandowska Oktawia Szczecin 14-15 541
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 20-… 481
Lietz Aaron Flein 20-… 515
Lisowski Piotr Sokółka 20-… 548
Ławicki Piotr Lubin 18-19 583
Mariański Marek Olsztyn 20-… 489
Markitan Alexandra Warszawa 16-17 554
Markitan Gregori Warszawa 14-15 555
Masłowska Olga Gniezno 16-17 593
Mażutis Tomasz Kajkowo 20-… 602
Michalak Krzysztof Marki 20-… 529
Michalak Piotr Marki 16-17 530
Michalski Wojciech Dywity 20-… 446
Mieszczyńska Barbara Warszawa 20-… 565
Mikołajczak Wojciech Gniezno 16-17 597
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 20-… 531
Miziarska Natalia Reda 20-… 511
Modrzyński Karol Olsztyn 20-… 549
Najmark Grzegorz Warszawa 20-… 533
Napiórkowski Paweł Olsztyn 20-… 478
Nawrot Dariusz Siewierz 20-… 611
Niemczuk Kamil Olsztyn 20-… 457
Niemczuk Waldemar Olsztyn 20-… 460
Nikel Natalia Susz 16-17 591
Nowak Roman Człuchów 20-… 471
Ogonowski Grzegorz Olsztyn 20-… 550
Ogrodnik Maciek Wrocław 16-17 439
Olejniczak Ula Głogów 16-17 582
Olszewski Paweł Olsztyn 20-… 448
Pająk Anna Maria Sępólno Kraj. 20-… 472
Palus Paweł Józefosław 20-… 484
Parol Grzegorz Choszczno 20-… 467
Pasierbińska Patrycja Kanie 20-… 532
Płatek Anna Leszno 16-17 564
Pogorzelska Julia Elbląg 18-19 513
Pogorzelski Darek Elbląg 20-… 509
Pruchniewski Sławomir Warszawa 20-… 528
Przedpełska Wiktoria Iława 14-15 504
Radecka Katarzyna Ostróda 20-… 543
Ramian Anna Daleszyce 18-19 578
Ratajczak Magdalena Mogilno 14-15 581
Ratuszyński Michał Olsztyn 18-19 569
Reiss Jakub Rudzienice 14-15 503
Rzepka Aleksandra Szczecin 20-… 490
Sadowska Monika Warszawa 20-… 470
Salwa Daria Zagnańsk 20-… 479
Sawko Łukasz Olsztyn 20-… 486
Sawko Marcin Olsztyn 20-… 482
Seroczyńska Amelia Warszawa 14-15 552
Sielicki Grzegorz Rumia 18-19 618
Sieniawska Karolina Olsztyn 20-… 450
Smorga Karolina Warszawa 20-… 431
Sołtysiak Aleksander Gryfino 14-15 619
Sowiński Miłosz Nowa Iwiczna 18-19 615
Springer Adrian Leszno 16-17 566
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 20-… 512
Struczewski Filip Sokółka 20-… 556
Strzałkowski Adam Olsztyn 20-… 613
Strzelecka Karolina Warszawa 16-17 579
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 500
Szajdek Maja Olsztyn 14-15 508
Szalewska Katarzyna Rumia 20-… 609
Szczawiński Tomasz Ełk 20-… 475
Szpunar Antoni Gdynia 16-17 502
Szuba Eryk Gniezno 16-17 595
Szum Michał Ostróda 20-… 520
Szymański Krystian Olsztyn 20-… 539
Szymborska Dota Warszawa 20-… 444
Szyszka Leszek Elbląg 20-… 458
Śliwińska Karolina Raciąż 20-… 606
Truszkowski Wojciech Olsztyn 20-… 535
Tyszkiewicz Rafał Olsztyn 20-… 527
Uhl Andrzej Kraków 20-… 577
Waruszewska Aurelia Iława 20-… 505
Wasilak Tomasz Olsztyn 20-… 537
Weiss Claudia Szczecin 18-19 542
Wilczęga Marcin Warszawa 20-… 614
Winczewski Tomasz Elbląg 20-… 498
Winkel Wojciech Gryfino 14-15 605
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-… 557
Wojciechowski Piotr Olsztyn 20-… 526
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-17 517
Wołodkowicz Paweł Gutkowo 20-… 451
Woronko Wiktoria Giżycko 14-15 573
Zabiszak Paulina Gniezno 16-17 594
Zabiszak Piotr Gniezno 16-17 596
Zarzecki Adrian Warszawa 20-… 572
Zawalich Bartek Biała Piska 20-… 524
Zawarski Piotr Szczecin 16-17 540
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-17 585
Zdun Damian Kalisz 20-… 604
Zdun Konrad Kalisz 18-19 435
Zdunek Radosław Gdańsk 20-… 587
Zentarski Jakub Iława 14-15 496
Ziemecki Marcin Mława 20-… 454
Żelaziński Bartosz Iława 16-17 492
Żurek Jakub Szczecin 16-17 516
Żywna Marcin Gdynia 20-… 455
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon