Garmin MTB Series Gdańsk 2015 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Acewicz-Hepfner Patryk Olsztyn 18-29 1213
Adam Amr Gdansk 30-39 1025
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 1017
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 919
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 973
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 1200
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 1023
Avdyushev Dmitry Kaliningrad 18-29 -
Babski Mariusz Wiele 30-39 1015
Bagiński Grzegorz Gdańsk 40-49 1138
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 1211
Barishnikov Andrei Neman 30-39 1205
Bartczak Bartłomiej Toruń 30-39 1190
Baryshnikov Andrei Neman 30-39 -
Batkiewicz Sebastian Gdańsk 30-39 51
Bednarek Paweł Sierakowice 30-39 1242
Belt Kacper Świecie 18-29 1097
Beta Sebastian Gdańsk 40-49 1014
Bibliw Marek Lębork 30-39 1037
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 914
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 1087
Błażejewski Przemek Pruszcz Gdański 40-49 995
Bocheńska-Wilk Anna Gdańsk 30-39 902
Boćkowski Jakub Gdynia 18-29 1167
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 968
Bokwa Ewelina Gdańsk 18-29 1198
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 1062
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 1214
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 1076
Bożek Łukasz Słupsk 30-39 1114
Bożeński Dariusz Rumia 40-49 1197
Brzozowski Tadeusz Gdynia 50-59 933
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 951
Bułhak Andrzej Olsztyn 50-59 -
Buż Dorota Gdańsk 30-39 1230
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 1210
Cenkier Julian Bydgoszcz 30-39 1016
Charłanowicz Radosław Sopot 30-39 1153
Chełkowska Paula Gdynia 40-49 1020
Chyczewska Katarzyna Gdańsk 30-39 991
Chyliński Andrzej Gdańsk 30-39 1006
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 1084
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 30-39 1005
Czapiewska Kasia Łąg 18-29 -
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 1122
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 981
Dajek Natalia Gdańsk 18-29 980
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 1036
Degórski Marcin Reda 30-39 1206
Dembiński Paweł Sopot 40-49 1194
Dębicka Justyna Gdańsk 18-29 987
Diks Daniel Bytów 30-39 1238
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 1132
Dobosz Romuald Ustka 60-… 986
Dobrolinska Dorota Gdansk 40-49 965
Dolny Lukasz Koscierzyna 30-39 -
Dołasiński Adam Gdansk 30-39 -
Domarus Bronisław Kościerzyna 50-59 1075
Domarus Katarzyna Kościerzyna 50-59 972
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 1225
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 982
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 18-29 1103
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 911
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 1013
Filipionek Irek Gdańsk 30-39 1160
Formella Filip Kartuzy 40-49 1241
Fotek Marek Gdańsk 60-… 975
Fratczak Wioletta Gdansk 30-39 1179
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 40-49 1085
Gajda Wiktor Świecie 18-29 1106
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 1148
Galeeva Alfiia Kaliningrad 18-29 1229
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 1140
Gawerski Rafal Gdansk 40-49 1166
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 1176
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 1079
Glaas Bartłomiej Gdańsk 30-39 1139
Głowacka Urszula Białystok 30-39 1162
Główczewski Sebastian Gdańsk 30-39 1071
Gmurczyk Angelika Pruszcz Gdański 18-29 993
Góral Adam Gdańsk 30-39 915
Górecki Anna Katowice 30-39 1110
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 1195
Górski Maciej Lębork 30-39 1044
Górzny Łukasz Gdynia 18-29 1137
Gregorczuk Paulina Gdynia 18-29 -
Grela Joanna Gdynia 30-39 1171
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 1175
Gruba Piotr Gdańsk 30-39 1068
Gruzlewski Bartosz Gdynia 18-29 999
Gryglewski Michał Sopot 30-39 1115
Grzebieniak Piotr Słupsk 30-39 -
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 910
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 -
Guzmann Rafał Gdańsk 30-39 922
Haładyn Rafał Goszczyno 30-39 -
Haraburda Grzegorz Lębork 18-29 1043
Heidrich Tadeusz Świecie 60-… 959
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 -
Henig Wojciech Reda 30-39 1101
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 1174
Horbowy Adam Bytów 40-49 1236
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1026
Hronowski Dawid Sopot 18-29 1093
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 1130
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 1181
Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew 30-39 1128
Jamruszka Paweł Reda 18-29 1244
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 904
Janicki Sebastian Gdańsk 40-49 1155
Jarmuż Wojciech Różyny 30-39 990
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 984
Jastrzębski Marcin Gdańsk 30-39 1105
Jedlinski Przemek Gdansk 30-39 1208
Józkowicz Michał Gdynia 30-39 1223
Jurkiewicz Leszek Bąkowo 30-39 940
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 18-29 997
Kaczmarek Robert Gdansk 40-49 1150
Kaczorowski Dariusz Gdańsk 18-29 1027
Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki 30-39 936
Kałużny Stefan Sopot 50-59 1240
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 1178
Kamiński Jacek Rumia 30-39 977
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 943
Kanafek Marcin Rybnik 18-29 944
Karbiński Marcin Bytów 30-39 1237
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 -
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 963
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 926
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 1034
Kieloch Krystian Gdańsk 30-39 1209
Kiernozek Łukasz Gdynia 18-29 1149
Kinda Damian Sopot 30-39 923
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 1220
Kleina Jacek Gdańsk 50-59 918
Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański 30-39 941
Kłosak Piotr Gdańsk 18-29 1201
Kment Piotr Chwaszczyno 30-39 1127
Kmieć Tomasz Gdańsk 18-29 1126
Knitter Rafał Słupsk 30-39 928
Kochanowicz Krzysztof Chwaszczyno 30-39 1125
Kociński Mateusz Gdańsk 18-29 1102
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 1011
Kolatowski Waldemar Gdynia 40-49 1010
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 -
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1028
Komorowska Anita Gdynia 40-49 916
Komuniewski Grzegorz Gdansk 50-59 1177
Kondratowicz Michał Gdańsk 30-39 -
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1078
Konkel Piotr Gdynia 18-29 1191
Korybut-Orłowski Maciej Gdańsk 18-29 945
Koss Przemysław Lębork 40-49 1038
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 1207
Kotfis Ryszard Gdynia 60-… 913
Kowalczyk Rajmund Gdańsk 40-49 953
Kowalski Arkadiusz Gdańsk 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 1234
Krassowski Robert Sopot 40-49 992
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 1040
Krupiński Daniel Słupsk 30-39 1185
Kryszewski Karol Kosakowo 30-39 1116
Krywko Paweł Bartoszyce 30-39 1121
Krzemiński Piotr Gdańsk 18-29 -
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 1134
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 1045
Książek Piotr Gdańsk 40-49 983
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 1189
Kubiak Izabela Rumia 40-49 1095
Kubicki Jakub Lubiszewo 30-39 1119
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 912
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 964
Kurzyński Krystian Gdynia 30-39 1112
Kwiatkowski Tomasz Gdynia 18-29 -
Lademann Tomasz Gdańsk 40-49 1168
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 1054
Lashmanov Vladimir Советск 30-39 1204
Lasota Bartosz Olsztyn 18-29 957
Lebiedziński Radek Reda 30-39 954
Lemański Sławomir Gdańsk 18-29 1074
Lenz Michał Gdańsk 18-29 1142
Leszczyńska Katarzyna Gdynia 40-49 1124
Lewandowski Roman Gdańsk 50-59 927
Lewińska Agnieszka Gdynia 30-39 1001
Lewiński Marcin Reda 30-39 946
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 1135
Lica Szymon Bydgoszcz 18-29 1136
Lichs Jarosław Gdańsk 30-39 1218
Liedtke Mariusz Gdańsk 30-39 1216
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 30-39 1221
Lincer Agnieszka Sopot 18-29 105
Linda Patryk Gdańsk 30-39 989
Lipiński Tomasz Gdańsk 30-39 1058
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 1147
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 1245
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 1203
Ławrów Sylwia Gdańsk 18-29 1029
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 1064
Łomnicki Michał Kwidzyn 30-39 1154
Łucki Michał Gdynia 18-29 1129
Łukasiewicz Marcin Sopot 30-39 1113
Łukasik Renata Gdynia 50-59 971
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 1226
Maciejewski Bartosz Grudziądz 30-39 1033
Majek Bartłomiej Chwaszczyno 18-29 1232
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 1056
Marszalec Dawid Starogard Gdański 18-29 1188
Marzejon Karol Reda 40-49 1003
Matusewicz Dominik Białogóra 30-39 -
Matynia Maciej Suchy Dwór 40-49 908
Matynia Tatiana Suchy Dwór 40-49 907
Michalski Marcin Gdańsk 30-39 937
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-49 1196
Mickiewicz Maciej Elbląg 18-29 1163
Mielczarek Grzegorz Gdańsk 18-29 1067
Miotk Michał Gdańsk 30-39 1083
Miziarska Natalia Reda 18-29 1073
Młynarczyk Michał Gdańsk 30-39 969
Molenda Małgorzata Gdańsk 50-59 931
Morawski Piotr Gdynia 40-49 952
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 925
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1199
Mróz Patryk Tczew 18-29 1131
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 1228
Musiał Eugeniusz Gdynia 60-… -
Nazar Radosław Pruszcz Gdański 30-39 1164
Niewczas Piotr Gdańsk 30-39 1048
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 948
Niklas Tomasz Kartuzy 50-59 1057
Niski Paweł Gdańsk 30-39 924
Niżnik Mariusz Elbląg 30-39 978
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1161
Obiedziński Rafał Gdańsk 40-49 1080
Olech Jacek Świecie 40-49 1180
Omieczyńska Anna Gdańsk 18-29 1063
Omieczyński Andrzej Gdańsk 50-59 1032
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 939
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 909
Osińska Dominika Toruń 30-39 -
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 1117
Otlewski Eryk Gdansk 18-29 1050
Ozorowski Lukasz Gdansk 30-39 935
Pacek Marcin Gdynia 30-39 960
Paliszewska Agnieszka Gdynia 18-29 998
Panek Piotr Gdańsk 30-39 1224
Papiernik Michał Tczew 30-39 1070
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 -
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 934
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 961
Perliński Piotr Słupsk 30-39 1184
Petka Arek Lębork 18-29 1041
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 1065
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 1000
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 1007
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 967
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 1100
Piramowicz-Odrowąż Maciej Łeba 18-29 1099
Pliszka Kamil Sztum 30-39 903
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1143
Poniecki Mariusz Gdynia 30-39 1035
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 1109
Próchniewicz Michał Gdańsk 30-39 1141
Radomski Krzysztof Elblag 30-39 -
Rafalska Sabina Gdynia 30-39 -
Rajnowski Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 1066
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 -
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 976
Rekowski Andrzej Nakla 30-39 1098
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 1227
Reszka Tomasz Nowa Wieś Lęborska 18-29 1042
Rodek Wojtek Otomin 40-49 1145
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 1060
Rokicki Piotr Elbląg 30-39 996
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 1186
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 932
Roszkowski Jakub Gdansk 40-49 1212
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 1091
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1090
Rutkowski Karol Suchacz 18-29 -
Rybaczek Tomasz Gdańsk 18-29 1030
Ryczanik Paulina Gdańsk 18-29 1133
Rydzkowski Mateusz Gdansk 30-39 947
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 994
Rzepa Dorota Gdańsk 18-29 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 -
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 1002
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 1215
Sabisz Marian Bytów 50-59 1239
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 970
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 956
Sawicka Katarzyna Olsztyn 40-49 1120
Schweiger Piotr Gdańsk 60-… 1089
Seńko Piotr Malbork 30-39 1024
Seta Michał Gdynia 30-39 1169
Shevtcov Aleksandr Kaliningrad 50-59 1248
Shevtcova Aleksandra Kaliningrad 50-59 1247
Siawrys Bartłomiej Olsztyn 18-29 1055
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 1008
Skalski Maciej Gdynia 40-49 985
Skowrońska Katarzyna Gdańsk 30-39 955
Sławny Sebastian Straszyn 18-29 1053
Smok Patryk Pepowo 30-39 949
Sobieraj Jarek Gdynia 50-59 929
Soboń Marcin Słupsk 18-29 1183
Sokołowski Andrzej Gdańsk 40-49 1004
Stachańczyk Józef Gdynia 60-… -
Stachańczyk Wiesia Gdynia 30-39 930
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 958
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 1219
Stasiewicz Mariusz Jagatowo 40-49 1047
Stefan Dawid Gdynia 30-39 962
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1039
Studzieniecki Adam Gdańsk 40-49 1246
Styczeń Roman Elbląg 40-49 1202
Superson Piotr Gdynia 50-59 -
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 1009
Szapiel Andrzej Pogórze 18-29 1146
Szarejko Adrian Słupsk 30-39 1182
Szczepański Artur Dorotowo 30-39 38
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1111
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 1077
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 1094
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 1059
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 1092
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 1165
Szypszak Michał Gdańsk 30-39 1108
Ślepski Paweł Sopot 40-49 1072
Światek Artur Bartoszyce 40-49 -
Świątek Elżbieta Bartoszyce 40-49 -
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 1157
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 30-39 1018
Tomaszewski Andrzej Gdańsk 18-29 950
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 1158
Trawiński Damian Wejherowo 30-39 1086
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1173
Trepczyk Dariusz Wejherowo 30-39 1031
Treselj Marin Gdańsk 30-39 1021
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 988
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 1118
Turek Karol Leśniewo 30-39 -
Turliński Łukasz Elbląg 18-29 -
Twardy Remigiusz Gdańsk 18-29 974
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1170
Tyszkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 1052
Ugarenko Paweł Wyczechy 18-29 1104
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 1051
Walter Jacek Kosakowo 30-39 1187
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 1159
Wasilewski Miro Gdynia 30-39 1022
Wasilewski Sebastian Cedry Małe 30-39 1082
Wata Tomasz Grudziądz 40-49 966
Wawryka Robert Gdańsk 30-39 1231
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1012
Werner Paulina Gdynia 18-29 1235
Wesołowski Jarosław Olsztyn 18-29 1088
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1061
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 979
Wieliczko Radosław Gdańsk 40-49 942
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 1217
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 -
Wilczewski Jan Poznań 30-39 1243
Wilk Michał Gdańsk 18-29 901
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 906
Wiśniewski Marek Sztutowo 18-29 1019
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 1222
Wulczyński Zbigniew Gdańsk 40-49 1123
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1069
Wydmuch Rafal Gdynia 40-49 1049
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 1233
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1193
Wyskielski Maciej Sopot 30-39 917
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 1096
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 920
Zadroga Piotr Gdańsk 40-49 1192
Zalewski Leszek Gdańsk 30-39 938
Zarzycki Wojciech 80-299 Gdańsk 30-39 -
Zgliński Michał Gdańsk 40-49 1151
Zgliński Tomasz Gdańsk 40-49 1152
Zielińska Małgorzata Gdańsk 30-39 905
Zielonka II Maciej Gdynia 30-39 1107
Ziemer Marta Tczew 18-29 921
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 1046
Zolotukhina Elena Kaliningrad 30-39 -
Zwolak Leszek Gdańsk 30-39 1172
Żoga Dariusz Rumia 40-49 1144
Żygiewicz Małgorzata Gdańsk 18-29 -
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 1156
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon