Castle Triathlon Malbork 2016 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kasztelan Radosław (Dominik Orzędowski, Renata Kasztelan) Kwidzyn 35-39 -
Kostecki Krzysztof (Zapalski Marek, Zięba Marcin) Warszawa 30-34 -
Król Paweł (Pawlikowski Jacek) Kraków 30-34 546
Kwidziński Krzysztof (Gniech Maciej, Leszkowicz Kornel) Gdynia 40-44 534
Mrozowski Michal (Sebastian Zięba, Mariusz Sawicki) Gdynia 35-39 498
Szałkowski Tomasz (Rutka Radosław, Rumiński Radosław) Susz 40-44 570

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Jakub Radzymin 35-39 -
Adamczyk Zbigniew Pasłęk 45-49 360
Adamski Jarosław Warszawa 45-49 433
Ambroż Michał Kielce 30-34 511
Andrzejczyk Sebastian Warszawa 40-44 338
Arent Alan Gdańsk 30-34 -
Aristov Oleg Kaliningrad 35-39 477
Auguścik Mariusz Mysiadło 50-54 510
Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 35-39 505
Baryżewski Piotr Sopot 35-39 572
Bednarczyk Tomasz Lębork 25-29 16
Bednarek Krzysztof Toruń 30-34 -
Bednarek Krzysztof Gdynia 45-49 -
Benedykciński Paweł Raadziejów 45-49 522
Bębenek Marcin Czosnów 35-39 520
Białkowski Albert Warszawa 45-49 423
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 50-54 519
Błaziński Witold Mława 30-34 453
Błoniarz Mirosław Szczecin 40-44 413
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 252
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 447
Bogdanski Lukasz Gdansk 35-39 412
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 333
Bojarczuk Waldemar Tomaszów Mazowiecki 60-… 375
Bolshakova Viktoriia Kaliningrad 35-39 344
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 578
Borko Cezary Olsztyn 40-44 508
Borowiak Mariusz Jary 40-44 264
Borowski Wojciech Gdynia 40-44 485
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 390
Boucher Alexandre Warszawa 40-44 440
Breski Jarek Ciechanów 50-54 320
Bronakowski Piotr Olsztyn 35-39 559
Buca Rafał Sopot 45-49 515
Bucki Konrad Tczew 25-29 425
Buczko Paweł Pasłęk 40-44 335
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 -
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 259
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 541
Ceberak Bartosz Lubartów 25-29 287
Chabasiński Rafał Gryfino 40-44 -
Chajęcki Karol Gdańsk 40-44 536
Chlebowski Jerzy Warszawa 55-59 431
Chmielewski Marek Pruszcz Gdański 45-49 296
Chmura Michał Ropczyce 25-29 334
Chylak Kamil Warszawa 35-39 261
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 364
Cichosz Remigiusz Remi Ustka . Zurich 40-44 293
Cichy Andrzej Gliwice 25-29 402
Cielepak Agata Piaseczno 25-29 385
Cieślak Michał Sopot 35-39 392
Ciuruś Piotr Tarnów 25-29 408
Cupa Ireneusz Toruń 40-44 531
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 313
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 40-44 -
Czaplicki Szymon Blizanów 18-24 429
Czechowski Jerzy Warszawa 60-… -
Czeladzka Justyna Olkusz 25-29 380
Danielski Kamil Warszawa 30-34 410
Darłak Dariusz Ropczyce 25-29 348
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 573
Dąbrowski Piotrek Toruń 30-34 430
Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza 25-29 532
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 435
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 278
De Groot Jan Piaseczno 45-49 533
Dołowy Paweł Ząbki 35-39 482
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 258
Drozd Wojciech Krotoszyn 30-34 295
Dubaniewicz Witold Gdańsk 40-44 506
Dudek Paweł Warszawa 40-44 347
Dudkiewicz Jacek Warszawa 30-34 494
Dyro Rafał Gniew 35-39 446
Dywan Łukasz Goleniów 25-29 -
Dzieniecki Maciej Poznań 40-44 327
Dziuba Marcin Tychy 35-39 -
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 524
Fajer Markus Dobra Szczecińska 60-… 484
Fantini Roman Warszawa 45-49 -
Formela Marcin Warszawa 30-34 262
Gall Rafał Warszawa 40-44 389
Gapiński Kamil Płock 30-34 557
Garbat Rafał Warszawa 35-39 432
Gawroński Roman Zalasewo 35-39 323
Gąsior Krystian Susz 18-24 -
Glajc Daniel Cieszyn 45-49 427
Głogowski Adam Gdynia 18-24 -
Głomb Łukasz Lubliniec 30-34 421
Godycki Jakub Warszawa 30-34 -
Goliniewski Jakub Częstochowa 18-24 455
Goławski Krzysztof Wrocław 30-34 405
Goraj Pawel Gdynia 30-34 411
Gorbunchikov Evgenii Kaliningrad 35-39 343
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-44 500
Grabowski Michał Swarzędz 60-… -
Gryglik Tomasz Rudziczka 35-39 -
Gryszkiewicz Paweł Wrocław 25-29 461
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 40-44 363
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 45-49 516
Hawajska Małgorzata Krakow 30-34 -
Hojnowski Paweł Gdańsk 40-44 527
Holnicka Agata Warszawa 40-44 419
Hydzik Piotr Wadowice 18-24 -
Ignaciuk Michal Gdynia 30-34 -
Ignaciuk Michał Gdynia 30-34 382
Iskierko Michał Warszawa 30-34 -
Jabłoński Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-34 535
Jackowiak Piotr Brzeg 30-34 554
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 469
Jakubowski Piotr Gdansk 35-39 -
Jamroż Robert Warszawa 35-39 518
Janczuk Piotr Elblag 35-39 306
Jarmużek Mikołaj Poznań 25-29 450
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 509
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 -
Jastrzębski Krzysztof Katowice 30-34 -
Jaworski Karol Bytów 30-34 472
Jedowski Maciej susz 35-39 568
Jegliński Jan Mława 50-54 548
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 254
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 544
Jędruch Mateusz Warszawa 30-34 428
Jojczyk Szymon Rumia 35-39 317
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 30-34 279
Josek Wojciech Wrocław 35-39 391
Jurkowski Sławomir Buk 40-44 -
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 558
Kaczyński Aleksander Łapy 30-34 370
Kalin Władysław Unisław 35-39 451
Kania Michał Rybnik 40-44 350
Karczewski Ireneusz Warszawa 45-49 468
Karpiński Jarosław Radom 35-39 321
Kasiński Marcin Brzeziny 30-34 400
Kasztelan Radosław (Dominik Orzędowski, Renata Kasztelan) Kwidzyn 35-39 -
Kawczyński Przemysław Józefosław 35-39 422
Kawecki Damian Marianów 35-39 473
Kaźmierski Michał Lusówko 35-39 492
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 -
Kepler Juliusz Łódź 25-29 553
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 571
Kęsicki Sebastian Kwidzyn 40-44 403
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 -
Kierzkowska Alicja Krakow 25-29 -
Kleniewski Władek Warszawa 35-39 -
Kluczyński Tomasz Mirków 50-54 474
Kluszczyński Mariusz Toruń 35-39 322
Kluszczyński Robert Toruń 35-39 308
Kokot Marcin Konin 30-34 442
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 -
Kolaśniewski Marek Poznań 40-44 325
Kołacz Piotr Czosnów 45-49 275
Kołkowski Andrzej Braniewo 40-44 480
Kołoczek Adrian Czechowice-Dziedzice 35-39 362
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kopczyński Maciej Gdynia 35-39 304
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 443
Korbacz Łukasz Pruszków 30-34 368
Korbolewski Adrian Leźno 35-39 488
Kosakowski Krzysztof Bydgoszcz 55-59 372
Kosciuszko Andrzej Aberdeen 45-49 414
Kosmala Maciej Elbląg 18-24 356
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 502
Kostecki Krzysztof (Zapalski Marek, Zięba Marcin) Warszawa 30-34 -
Kościelski Patryk Legionowo 40-44 349
Kotra Jacek Smolnica 35-39 514
Kotula Jakub Kielce 30-34 -
Kowalczyk Rafał Warszawa 18-24 -
Kowalska Olga Warszawa 25-29 255
Kowalski Łukasz Warszawa 25-29 463
Kowalski Szymon Brwinów 35-39 280
Kozak Tomasz Bojano 40-44 -
Kozan Iwona Sopot 35-39 397
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 479
Kozłowski Jan Gdańsk 25-29 361
Krasnopolski Piotr Gdańsk 30-34 436
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 285
Król Paweł (Pawlikowski Jacek) Kraków 30-34 546
Królicki Maciej Biskupiec 25-29 267
Kruk Iwona Pruszcz Gdański 40-44 342
Krzaczyński Maciej Warszawa 35-39 490
Kubat Mateusz Dąbrowa Górnicza 25-29 458
Kubicki Leszek Włocławek 60-… 371
Kujawa Karolina Wolsztyn 25-29 288
Kulakowski Tomasz Warszawa 45-49 420
Kulesza Marcin Gdynia 18-24 517
Kumor Dagmara Warszawa 30-34 395
Kumor Tomasz Warszawa 30-34 357
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 575
Kwidziński Krzysztof (Gniech Maciej, Leszkowicz Kornel) Gdynia 40-44 534
Lamparski Sławek Sopot 25-29 341
Latawiec Bartosz Legionowo 35-39 369
Lechowicz Anna Lathen 30-34 355
Lewiński Andrzej Gdynia 40-44 504
Lipowicz Katarzyna Polkowice 30-34 -
Lipski Dariusz Lubartów 50-54 -
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 -
Lisiecki Kamil Gdańsk 25-29 305
Lorens Paula Bydgoszcz 35-39 507
Luberadzka Monika Warszawa 25-29 497
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 251
Lutkowski Dariusz Bydgoszcz 40-44 521
Łakomy Filip Poznań 25-29 297
Łaszczyński Szymon Leszno 25-29 309
Łomża Dorian Warszawa 30-34 -
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 -
Łukasiewicz Krzysztof Kutno 40-44 265
Łukasiewicz Łukasz Warszawa 25-29 272
Madejski Sylwester Czechowice-Dziedzice 40-44 513
Majchrzak Jarosław Poznań 40-44 -
Majewski Karol Warszawa 35-39 -
Majos Paulina Kielce 18-24 -
Makowska Maja Warszawa 25-29 551
Malec Artur Komorniki 35-39 260
Małecki Radosław Kętrzyn 40-44 424
Mamcarz Jarosław Tczew 45-49 540
Manteufel Jacek Sztum 30-34 406
Marcinkiewicz Zbyszek Krakow 35-39 378
Marek Andrzej Malbork 35-39 459
Markiewicz Rafał Warszawa 40-44 314
Markowski Piotr Warszawa 40-44 -
Matusiewicz Slawomir Poznań 35-39 486
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 465
Mądry Tymoteusz Poznań 18-24 452
Meller Michał Starogard Gdański 40-44 -
Meyer-Szary Krystian Gdynia 30-34 476
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 466
Mikos Jaroslaw Warszawa 45-49 -
Miliński Piotr Gdańsk 25-29 569
Mirczyński Marek Olsztyn 60-… 282
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 394
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 30-34 276
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 565
Młyniec Marek Warszawa 40-44 566
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 -
Mowinski Filip Gdansk 18-24 449
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 496
Mrozowski Michal (Sebastian Zięba, Mariusz Sawicki) Gdynia 35-39 498
Mróz Tomasz Gdańsk 40-44 303
Najmowicz Paweł Olsztyn 18-24 -
Naumowicz Marcin Gorzów Wlkp 40-44 538
Niedzielski Tomasz Warszawa 35-39 269
Nienartowicz Bartosz Toruń 35-39 417
Nowak Marcin Łomianki 40-44 567
Nowak Paweł Kcynia 50-54 376
Nowak Paweł Dobra Szczecińska 35-39 319
Nowicki Marcin Mierzyn 35-39 257
Nowosielski Wojciech Żelechów 30-34 552
Okoń Michał Julianów 35-39 324
Olender Paweł Warszawa 35-39 379
Olizarowicz Maciej Suwałki 25-29 354
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 404
Ołowski Kamil Dzierzgoń 30-34 426
Onichimowski Piotr Stawiguda 35-39 -
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 -
Osmond Glen Warszawa 45-49 292
Otocki Wojciech Poznań 35-39 418
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 384
Pachowski Marcin Warszawa 30-34 -
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 351
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 -
Paluch Jacek Gdańsk 35-39 353
Pancer Michał Warszawa 18-24 359
Pankau Rafał Gdańsk 35-39 273
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 311
Papla Ewa Bielsko-Biała 25-29 318
Patera Przemysław Sobin 35-39 352
Paterek Ada Warszawa 35-39 -
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 -
Pawłowski Krzysztof Wałbrzych 30-34 281
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 253
Pietraszewski Grzegorz Gliwice 30-34 399
Pietruszyńska Paulina Gdynia 25-29 -
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 401
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 284
Pol Bartosz Rawicz 35-39 467
Polko Roman Tychy 50-54 277
Pols Rogier Józefosław 40-44 444
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 537
Potapov Bogdan Kaliningrad 30-34 207
Prasał Krzysztof Warszawa 35-39 530
Prensena Florian Skarszewy 30-34 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 -
Prusinowski Nerijus Suwałki 25-29 330
Pruski Wojciech Kobysewo 35-39 503
Przybylski Jakub Poznań 35-39 438
Pstrokonski Marek Warszawa 45-49 471
Puch Robert Elbląg 40-44 574
Pudlak Izabela Prabuty 35-39 562
Pytel Marcin Gdańsk 30-34 -
Rachwalik Tomasz Stasi Las 40-44 487
Ragiel Wojciech Warszawa 35-39 -
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Ratajek Dawid Łódź 30-34 -
Remberk Barbara Warszawa 40-44 457
Rębisz Michał Mełno 30-34 407
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 495
Roginski Michal Piaseczno 30-34 -
Rohde Michał Rumia 30-34 310
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 298
Romański Michał Piastów 35-39 289
Rosiński Jarosław Gdańsk 40-44 529
Roś Piotr Olsztyn 30-34 340
Roślicki Jarosław Ozorowice 35-39 386
Rożek Robert Warszawa 35-39 -
Różycki Konrad Warszawa 50-54 445
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 560
Ruliński Przemysław Gniew 30-34 464
Rutecki Wojciech Józefosław 35-39 499
Rybak Łukasz Malbork 30-34 -
Rybicki Marcin Jawor 35-39 256
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 30-34 291
Rycman Adam Warszawa 35-39 396
Rydecki Karol Elbląg 55-59 493
Rydlewski Andrzej Bydgoszcz 35-39 -
Rykowski Adam Warszawa 45-49 448
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 30-34 478
Samojlik Zbigniew Piaseczno 45-49 302
Sanestrzik Jakub Zabrze 25-29 336
Saniawa Piotr Lublin 30-34 383
Sarna Robert Warszawa 40-44 331
Sarnowski Zbyszek Susz 40-44 561
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 35-39 -
Sedlaczek Rafał Gorzów Wlkp. 30-34 270
Sibiński Marcin Lutomiersk 40-44 512
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 -
Siwek Ireneusz Warszawa 40-44 209
Siwik Maciej Poznań 35-39 294
Skarżyński Marek Lublin 45-49 526
Skiba Paweł Juszkowo 30-34 -
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 549
Skolik Maksymilian Warszawa 40-44 388
Skowroński Michał Warszawa 35-39 460
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 539
Słomczyński Bartosz Opole 35-39 328
Sokołowski Mateusz Ropczyce 30-34 547
Sońta Wojciech Radom 45-49 312
Stafiej Filip Legionowo 40-44 367
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 563
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 -
Stępień Maciej Bojano 40-44 365
Strzecha Tomasz Chmielnik 35-39 -
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 268
Sulima Jacek Gdańsk 40-44 300
Sulkowski Bronisław Gdańsk 50-54 315
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 501
Swiniarski Jarosław Gdynia 55-59 543
Syguła Mateusz Warszawa 35-39 454
Szałkowski Tomasz (Rutka Radosław, Rumiński Radosław) Susz 40-44 570
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-… 523
Szczodrowski Łukasz Gdańsk 30-34 346
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 286
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szopiński Tomasz Bydgoszcz 25-29 483
Szot Dawid Sztum 18-24 416
Szymborski Adam Niestępowo 35-39 398
Szymków Sławek Straszyn 45-49 329
Śliwiński Szczepan Warszawa 30-34 -
Śmiglak Paweł Borówiec 40-44 415
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 374
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 -
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 35-39 -
Świda Adam Bydlin 35-39 299
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 545
Tarnowska Justyna Wiązowna 35-39 -
Topczewski Gracjan Bydgoszcz 40-44 381
Toporowski Mariusz Gdańsk 45-49 387
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 326
Trych Artur Warszawa 40-44 316
Turowiec Adam Poznań 40-44 462
Turowski Wojciech Ustka 45-49 271
Twardy Michał Gdańsk 45-49 489
Walczak Anita Gdynia 25-29 555
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-44 577
Wąsik Małgorzata Malbork 25-29 556
Wcislo Wojtek Warszawa 35-39 576
Wieczerniak Grzegorz Wejherowo 35-39 437
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 -
Wijas Andrzej Kielce 30-34 550
Wisniewski Grzegorz Warszawa 40-44 439
Wiśniewski Michał Gdańsk 35-39 434
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 263
Witkowski Damian Krotoszyn 35-39 283
Włosek Iza Dąbrowa Górnicza 45-49 290
Wodyński Jan Gdańsk 25-29 491
Wojciechowski Marek Piaseczno 35-39 266
Wojtowicz Ernest Janików 35-39 -
Wołodko Grzegorz Smolec 35-39 475
Woźniak Marcin Warszawa 30-34 481
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 470
Wójcik Damian Darłowo 45-49 564
Wroński Maciej Warszawa 25-29 -
Wroński Tomasz Lutynia 35-39 358
Wróbel Dariusz Gdańsk 40-44 393
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 -
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 -
Zabielewicz Mariusz Warszawa 30-34 274
Zająkała Michał Józefosław 40-44 377
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 35-39 301
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34 -
Zalewski Łukasz Lubartów 30-34 307
Zamasz Krzysztof Tychy 40-44 345
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 409
Zatoński Zbigniew LUBLIN 35-39 -
Zegarlicki Zygmunt Gdynia 40-44 456
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 208
Zielinski Krystian Jaworzno 35-39 337
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 339
Zmysłowski Łukasz Motycz 30-34 373
Zwoliński Radosław Łódź 45-49 542
Żak Jarosław Bydgoscz 30-34 366
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 332
Żyła Marcin Gdańsk 30-34 441
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon