Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Pozycja na rezerwie Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa
1 Jędrusiak Jerzy Warszawa 40-44
3 Kroll Mateusz Piastów 25-29
5 Małolepszy Tomek Tuliszków 30-34
10 Halska Ania Cieszyn 30-34
11 Pawlica Piotr Jeleśnia 35-39
12 Czesula Michal Rybnik 35-39
13 Sadkowski Rafał Magdalenka 25-29
14 Gotowczyc Bartosz Włocławek 18-24
15 Witkowski Damian Pomiechówek 25-29
16 Zieliński Robert Warszawa 45-49
17 Orman Tomasz Szydlowiec 50-54
18 Lewicki Arkadiusz Warszawa 35-39
20 Lech Jacek Świebodzin 35-39
21 Kalka Kamil Warszawa 35-39
22 Kalita Dariusz Rzeszów 30-34
23 Ułamek Mateusz Gdynia 30-34
24 Barszczewicz Paweł Warszawa 35-39
26 Banasiak Kamil Warszawa 18-24
27 Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44
28 Winkowska Joanna Warszawa 50-54
29 Wolski Marcin Słupsk 25-29
30 Czerski Piotr Warszawa 35-39
32 Majcher Piotr Białobrzegi 25-29
33 Szrajner Piotr Marki 40-44
34 Mysiorek Rafał Piastów 45-49
35 Romanowicz Marek Wroclaw 35-39
36 Klimiuk Tomasz Piastów 40-44
37 Łuczkiewicz Marek Warszawa 40-44
38 Zieliński Andrzej Ożarów Mazowiecki 35-39
40 Pokorski Marek Warszawa 45-49
41 Borkowska Agata Warszawa 45-49
42 Szymczak Piotr Zielonka 40-44
43 Kobierski Radosław Halinów 40-44
44 Bełdowski Michał Zgierz 35-39
45 Szpruch Marek Zgierz 40-44
46 Szpruch Filip Zgierz 18-24
47 Majczak Mirosław Warszawa 40-44
48 Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 25-29
49 Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 35-39
50 Czerczer Krzysztof Piaseczno 45-49
51 Sadkowski Rafał Magdalenka 25-29
52 Wybraniec Michał Opole 18-24
53 Maroszek Karol Warszawa 30-34
54 Węgliński Łukasz Warszawa 30-34
55 Piękoś Jakub Strzyżów 18-24
56 Szulc Maciej Elbląg 40-44
57 Gontarz Szymon (Jarosław Gontarz, Piotr Konofał) Warszawa 25-29
58 Klim Paweł Borkowo 30-34
59 Cieślak Konrad Otwock 35-39
60 Kleniewski Władek Warszawa 35-39
61 Kasprzak Maciej Nowe Miasto nad Wartą 25-29
62 Matusiak Marcin Żyrardów 25-29
63 Majchrzak Jarosław Poznań 40-44
65 Malec Jarek Piaseczno 55-59
66 Szmelow Anton Piaseczno 30-34
67 Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44
68 Kochmański Tomasz Warszawa 40-44
69 Piktel Tomasz Warszawa 40-44
70 Wojciechowski Rafał Grzybowo 40-44
71 Kosacki Piotr Warszawa 35-39
72 Supernak Tadeusz Józefosław 40-44
74 Grygorowicz Maciej Warszawa 40-44
75 Gryziak Michał (Paweł Różański, Bartek Gryziak) Łomianki 40-44
77 Jakubowski Jan Jakub Warszawa 35-39
78 Różycki Michał Warszawa 40-44
79 Zengteler Wojciech Gdańsk 35-39
81 Chudy Aleksander Warszawa 35-39
82 Zerek Bogdan (Dariusz Szczepański, Magdalena Dobaj-Zerek) Warszawa 40-44
83 Przybyła Karol Warszawa 30-34
84 Świetlik Adrian Żabieniec 30-34
86 Suski Sławomir Gdańsk 45-49
87 Machnicki Krzysztof Warszawa 35-39
88 Batoryna Aleksander Będzin 30-34
89 Kopytowska Anna Warszawa 25-29
95 Bąkowski Włodzimierz Warszawa 55-59
96 Aszendorf Filip Warszawa 30-34
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon