Gdańsk Biega na Piątkę - wyniki

2016-10-16 09:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 5570 Żebrowski Krzysiek Feniks Siedlce M20 1 1 00:15:19
2 5462 Czapiński Michał HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK - BIKE U UP M30 1 2 00:15:37 00:00:18
3 5475 Sławiński Damian LKS Zorza Gdynia GDYNIA M20 2 3 00:16:19 00:01:00
4 5151 Wasicki Sebastian Ambitious Runners Team M20 3 4 00:16:33 00:01:14
5 5443 Żygenda Krzysztof LKS ZORZA GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA M18 1 5 00:16:47 00:01:28
6 5456 Dampc Karol Bike U Up M30 2 6 00:16:55 00:01:36
7 5455 Ruciński Jakub HOTEL CZTERY BRZOZY- Bike U Up Bike U Up M40 1 7 00:17:00 00:01:41
8 5099 Jankowiak Tomasz DUDYCZ team M20 4 8 00:17:15 00:01:56
9 5533 Myślak Piotr TRIATHLONISTA.com ASICS Frontrunner M20 5 9 00:17:20 00:02:01
10 5217 Zajk Michał M20 6 10 00:17:56 00:02:37
11 5263 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 1 1 00:18:00 00:02:41
12 5330 Formela Grzegorz Ambitious Runners Team M20 7 11 00:18:03 00:02:44
13 5491 Zalewski Karol BE3 CITYZEN_ Poznań M30 3 12 00:18:06 00:02:47
14 5500 Gumkowski Mateusz Traktor Team Gmina Kwidzyn M20 8 13 00:18:06 00:02:47
15 5501 Toporek Rafał Deaf Team M30 4 14 00:18:06 00:02:47
16 5219 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 1 15 00:18:17 00:02:58
17 5470 Kalinowski Arkadiusz Tygrysy Pomorskie M40 2 16 00:18:26 00:03:07
18 5359 Domański Piotr RADZYŃ PODLASKI / lubelskibiegacz team M30 5 17 00:18:30 00:03:11
19 5124 Mrówka Michał M30 6 18 00:18:32 00:03:13
20 5080 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad M30 7 19 00:18:52 00:03:33
21 5414 Sitnik Mikołaj M20 9 20 00:18:57 00:03:38
22 5459 Sawicka Anna Dream Run Drużyna Banku Pekao K30 1 2 00:19:10 00:03:51
23 5442 Święcka Magdalena LKS Zorza Gdynia K16 1 3 00:19:16 00:03:57
24 5526 Baranowski Mikołaj KS Wejher M16 2 21 00:19:17 00:03:58
25 5490 Kozak Karol MKS Truso Elbląg M16 3 22 00:19:20 00:04:01
26 5171 Grygorowicz Marcin Ambitious Runners Team M30 8 23 00:19:21 00:04:02
27 5472 Szymańska Sara LKS Zantyr Sztum niezrzeszony K20 2 4 00:19:27 00:04:08
28 5326 Oliwecki Rafał CRAZY TEAM M30 9 24 00:19:29 00:04:10
29 5168 Głombiowska Zuzanna BigYellowFoot Adventure Team K20 3 5 00:19:54 00:04:35
30 5243 Chróst Ewa MKB Dreptak K20 4 6 00:19:55 00:04:36
31 5164 Konieczki Dariusz Ambitious Runners Team M30 10 25 00:20:08 00:04:49
32 5388 Grzegorzek Bartłomiej Intel Runners / biegamyrazem.pl M30 11 26 00:20:24 00:05:05
33 5256 Ćwikowski Kamil M20 10 27 00:20:47 00:05:28
34 5158 Kopiński Robert Kwidzyn Biega M40 3 28 00:20:57 00:05:38
35 5190 Lasek Marcin Ambitious Runners Team Jugo Kwidzyn M30 12 29 00:21:02 00:05:43
36 5460 Kac Marek UKS Tri-Team Rumia RMDC M40 4 30 00:21:16 00:05:57
37 5270 Rażewski Maciej MKS Delfin Malbork M16 4 31 00:21:21 00:06:02
38 5527 Baranowski Roman PORTA DRZWI M40 5 32 00:21:23 00:06:04
39 5430 Roczniok Piotr Parkrun Gdynia M40 6 33 00:21:29 00:06:10
40 5402 Rudszewski Daniel Pszczółkowski Team M30 13 34 00:21:32 00:06:13
41 5182 Szydłowski Gaweł M20 11 35 00:21:36 00:06:17
42 5545 Głodowski Bartosz BTS plus M20 12 36 00:21:48 00:06:29
43 5546 Jażdżewski Zbigniew LKS Zantyr Sztum M50 1 37 00:21:51 00:06:32
44 5494 Kolaczkowski Bartosz Bartosz Kolaczkowski Bartosz Kolaczkowski M20 13 38 00:22:05 00:06:46
45 5529 Dułak Mateusz BTS plus M20 14 39 00:22:08 00:06:49
46 5550 Jakubowski Paweł Solwit Team M30 14 40 00:22:08 00:06:49
47 5499 Gawryś Kasia Pszczółkowski Team K30 2 7 00:22:14 00:06:55
48 5115 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M30 15 41 00:22:17 00:06:58
49 5139 Zwirbulis Mikołaj M18 2 42 00:22:18 00:06:59
50 5318 Latecka Martyna Lekkoatletyka MKS Truso elbląg K18 1 8 00:22:19 00:07:00
51 5399 Kozaryn Radoslaw M20 15 43 00:22:21 00:07:02
52 5532 Cherek Mateusz M20 16 44 00:22:21 00:07:02
53 5257 Sztejna Joanna Alior Running Team K20 5 9 00:22:22 00:07:03
54 5273 Jach Marcin M16 5 45 00:22:24 00:07:05
55 5553 Kleban Paweł M20 17 46 00:22:25 00:07:06
56 5246 Chrzanowski Przemysław Gdańsk Shore M20 18 47 00:22:29 00:07:10
57 5125 Orlikowski Tadeusz Parkrun Gdynia M60 1 48 00:22:31 00:07:12
58 5204 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M30 16 49 00:22:38 00:07:19
59 5018 Stencel Agnieszka K30 3 10 00:22:43 00:07:24
60 5237 Błaszkiewicz Karol M20 19 50 00:22:49 00:07:30
61 5112 Becker Filip M20 20 51 00:22:52 00:07:33
62 5255 Piotrowski Marek Ambitious Runners Team M30 17 52 00:22:52 00:07:33
63 5137 Szryter Patryk M20 21 53 00:23:00 00:07:41
64 5336 Lis Krzysztof M16 6 54 00:23:00 00:07:41
65 5420 Spurgiasz Patryk M20 22 55 00:23:05 00:07:46
66 5552 Marks Mateusz Solwit Solwit M20 23 56 00:23:06 00:07:47
67 5146 Jednaszewski Mikołaj AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M16 7 57 00:23:15 00:07:56
68 5303 Szydlik Adrian WIWD BOY M20 24 58 00:23:19 00:08:00
69 5554 Majewski Maciej Solwit Team M20 25 59 00:23:19 00:08:00
70 5108 Gnatkowski Maciej M20 26 60 00:23:23 00:08:04
71 5538 Pietrzyk Daniel M30 18 61 00:23:34 00:08:15
72 5452 Cyplik Michał M16 8 62 00:23:42 00:08:23
73 5473 Andrusz Arkadiusz bikestats.pl M40 7 63 00:23:51 00:08:32
74 5322 Lendzioszek Łukasz M30 19 64 00:23:58 00:08:39
75 5347 Ellwart Karol M20 27 65 00:23:59 00:08:40
76 5265 Durlik Dariusz M40 8 66 00:24:03 00:08:44
77 5521 Smyk Sławomir BigYellowFoot Adventure Team M30 20 67 00:24:07 00:08:48
78 5478 Drews Grzegorz RUN BYDGOSZCZ M40 9 68 00:24:11 00:08:52
79 5220 Bogacka Lucyna TKKF Koszalin K50 1 11 00:24:12 00:08:53
80 5506 Stachowski Jarosław miastoaktywni.pl M40 10 69 00:24:16 00:08:57
81 5291 Wiwatowska Dagmara K30 4 12 00:24:17 00:08:58
82 5385 Wasielewska Roma Good Luck Club K16 2 13 00:24:18 00:08:59
83 5417 Mach Dawid One Person Team M30 21 70 00:24:21 00:09:02
84 5302 Witfer Jacek M30 22 71 00:24:25 00:09:06
85 5267 Jankowiak Roman M40 11 72 00:24:26 00:09:07
86 5476 Słomińska Agata K20 6 14 00:24:36 00:09:17
87 5551 Kurt Rafał M30 23 73 00:24:40 00:09:21
88 5483 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia K16 3 15 00:24:42 00:09:23
89 5304 Kwidziński Waldemar M40 12 74 00:24:43 00:09:24
90 5100 Kitowski Dawid M20 28 75 00:24:45 00:09:26
91 5055 Tutkowski Daniel Ekstra FAN M30 24 76 00:24:48 00:09:29
92 5290 Gozłowski Marek M40 13 77 00:24:50 00:09:31
93 5037 Tralewicz Magdalena K20 7 16 00:24:51 00:09:32
94 5054 Iwanowski Piotr Złodzieje Zapalniczek M20 29 78 00:24:52 00:09:33
95 5379 Felkowski Tomek M30 25 79 00:24:53 00:09:34
96 5211 Wieczorek Justyna K40 1 17 00:24:55 00:09:36
97 5377 Pałejko Aleksandra K16 4 18 00:24:56 00:09:37
98 5392 Kujawa Sławomir M30 26 80 00:24:56 00:09:37
99 5319 Ogarek Przemysław #JednoOsobowaArmia M30 27 81 00:24:57 00:09:38
100 5559 Komosa Przemek Solwit M20 30 82 00:24:59 00:09:40
101 5564 Kirilenko Sylwia K18 2 19 00:25:02 00:09:43
102 5361 Fuchs Mateusz M20 31 83 00:25:04 00:09:45
103 5389 Welenc Anna K20 8 20 00:25:04 00:09:45
104 5537 Zdunek-Frączyk Dorota Concept K30 5 21 00:25:06 00:09:47
105 5249 Milewska Anita K40 2 22 00:25:07 00:09:48
106 5166 Dawes Sophie K20 9 23 00:25:08 00:09:49
107 5271 Brzoskowska Julia Tri Team Stężyca K16 5 24 00:25:08 00:09:49
108 5221 Bogacki Tomasz TKKF Koszalin M50 2 84 00:25:09 00:09:50
109 5531 Kotuła Andrzej M60 2 85 00:25:13 00:09:54
110 5258 Iskierka Jolanta ALIOR Running Team K30 6 25 00:25:18 00:09:59
111 5133 Ferenc Jarosław M20 32 86 00:25:19 00:10:00
112 5142 Sadowski Damian M16 9 87 00:25:19 00:10:00
113 5511 Bętlewska Kamila K20 10 26 00:25:23 00:10:04
114 5292 Gozłowska Joanna K40 3 27 00:25:27 00:10:08
115 5074 Willer Mariola amatoka K40 4 28 00:25:28 00:10:09
116 5042 Pachulski Michał M30 28 88 00:25:29 00:10:10
117 5434 Wasilewski Michał M40 14 89 00:25:29 00:10:10
118 5515 Badura Kamil M30 29 90 00:25:30 00:10:11
119 5143 Sadowski Łukasz M20 33 91 00:25:32 00:10:13
120 5454 Mędrzycki Przemysław M20 34 92 00:25:33 00:10:14
121 5517 Kostrzak Małgorzata Makelifeeasier.pl K30 7 29 00:25:35 00:10:16
122 5078 Bondarenko Joanna Running Penguins K20 11 30 00:25:36 00:10:17
123 5549 Znajmiecki Piotr Solwit Team M20 35 93 00:25:37 00:10:18
124 5149 Tatulińska Hanna K30 8 31 00:25:38 00:10:19
125 5440 Wlazło Maciej GRUPA MALBORK M20 36 94 00:25:38 00:10:19
126 5294 Fajgier Michał M30 30 95 00:25:44 00:10:25
127 5362 Gardecki Piotr M30 31 96 00:25:45 00:10:26
128 5438 Ziółkowski Robert BTS plus M30 32 97 00:25:51 00:10:32
129 5451 Szemik Dominik Freerider M20 37 98 00:25:53 00:10:34
130 5474 Lipiec-Bortkiewicz Marta K20 12 32 00:25:55 00:10:36
131 5555 Ramczyk Kamil Solwit Team M30 33 99 00:25:55 00:10:36
132 5468 Lis Paweł BZWBK Runners Team M20 38 100 00:25:56 00:10:37
133 5536 Grębosz Joanna K&K K30 9 33 00:25:56 00:10:37
134 5085 Jasiński Piotr Ekstra FAN M30 34 101 00:25:57 00:10:38
135 5083 Wróblewski Jarosław M50 3 102 00:26:02 00:10:43
136 5197 Musiał Paweł M30 35 103 00:26:04 00:10:45
137 5152 Sadowska Aneta K30 10 34 00:26:05 00:10:46
138 5134 Kolk Dominika K20 13 35 00:26:06 00:10:47
139 5416 Ruczko Sławomir Ruczko Sławomir USAA Ruczko M30 36 104 00:26:06 00:10:47
140 5423 Smal Bartłomiej BTS plus BTS plus M40 15 105 00:26:06 00:10:47
141 5315 Krzyżanowski Piotr M20 39 106 00:26:09 00:10:50
142 5192 Mielewczyk Leszek LTS Lębork M60 3 107 00:26:11 00:10:52
143 5518 Bielecka Alicja UKS Siódemka Rumia K18 3 36 00:26:16 00:10:57
144 5015 Dombrowska Bogusia K30 11 37 00:26:18 00:10:59
145 5447 Interewicz Dorota I ALO Gdynia K40 5 38 00:26:18 00:10:59
146 5507 Frelek Agnieszka K30 12 39 00:26:18 00:10:59
147 5508 Jankiewicz Mariola K30 13 40 00:26:18 00:10:59
148 5206 Grabowska Marzena K40 6 41 00:26:19 00:11:00
149 5444 Tietianiec Piotr BTS plus BTS plus M40 16 108 00:26:19 00:11:00
150 5328 Pawelczyk Barbara K40 7 42 00:26:20 00:11:01
151 5339 Preiss Przemysław M30 37 109 00:26:23 00:11:04
152 5357 Oczachowska Karolina 1980 K30 14 43 00:26:23 00:11:04
153 5150 Szypniewska Irena K40 8 44 00:26:28 00:11:09
154 5524 Fularczyk Daniel M20 40 110 00:26:28 00:11:09
155 5327 Plath Koperska Krystyna K50 2 45 00:26:29 00:11:10
156 5179 Pawluk Justyna Kwidzyn Biega K40 9 46 00:26:32 00:11:13
157 5088 Klemt Marcin M30 38 111 00:26:35 00:11:16
158 5131 Ostrowska Beata K30 15 47 00:26:35 00:11:16
159 5404 Kałuża-Ćwidak Katarzyna BZWBK RUNNERS TEAM #heheszki K30 16 48 00:26:35 00:11:16
160 5349 Haluk Przemysław M30 39 112 00:26:36 00:11:17
161 5177 Wasilewko Anna K20 14 49 00:26:44 00:11:25
162 5159 Witkowska Agnieszka K30 17 50 00:26:48 00:11:29
163 5344 Dyś Wanesa K16 6 51 00:26:49 00:11:30
164 5350 Ordakowska Beata K50 3 52 00:26:49 00:11:30
165 5378 Margasiński Michał M20 41 113 00:26:51 00:11:32
166 5245 Majewska Joanna NEC TEMERE NEC TIMIDE K20 15 53 00:26:52 00:11:33
167 5259 Źrebiec Klaudia Kobiety Biegają K20 16 54 00:26:58 00:11:39
168 5366 Sarnowska Magda K30 18 55 00:26:58 00:11:39
169 5278 Grombala Daria K30 19 56 00:27:03 00:11:44
170 5187 Zalewska Iwona K30 20 57 00:27:05 00:11:46
171 5418 Kłosin Tomasz M30 40 114 00:27:07 00:11:48
172 5561 Baker Mo Mo the faka M50 4 115 00:27:07 00:11:48
173 5093 Mickiewicz Ilona K20 17 58 00:27:08 00:11:49
174 5412 Ulanowski Andrzej M30 41 116 00:27:08 00:11:49
175 5513 Karcz Michał Peek & Cloppenburg M20 42 117 00:27:08 00:11:49
176 5066 Maj Karolina K30 21 59 00:27:14 00:11:55
177 5172 Grygorowicz Monika Ambitious Runners Team K30 22 60 00:27:14 00:11:55
178 5279 Styk Edward M60 4 118 00:27:17 00:11:58
179 5376 Szymańska Jolanta Biegam bo muszę K30 23 61 00:27:17 00:11:58
180 5311 Mach Paulina Pruszcz Biega K30 24 62 00:27:23 00:12:04
181 5406 Sebastiańska Dorota Pruszcz Biega K30 25 63 00:27:24 00:12:05
182 5453 Galiński Jakub rotmanka M16 10 119 00:27:25 00:12:06
183 5008 Adamiak Paweł NOTUS RUNNING TEAM M50 5 120 00:27:26 00:12:07
184 5174 Jaśkiewicz Justyna K30 26 64 00:27:26 00:12:07
185 5287 Stolarek Dorota Pruszcz Biega K30 27 65 00:27:27 00:12:08
186 5102 Śliwowski Jacek M40 17 121 00:27:28 00:12:09
187 5169 Cichowicz Martyna K20 18 66 00:27:30 00:12:11
188 5411 Józwik Leszek M30 42 122 00:27:30 00:12:11
189 5431 Sinohui Garcia Juan Carlos Juan Carlos Club ja gram solo M18 3 123 00:27:30 00:12:11
190 5525 Stachowska Mirella miastoaktywni.pl K40 10 67 00:27:30 00:12:11
191 5544 Rupińska Agnieszka Dream Team K30 28 68 00:27:32 00:12:13
192 5352 Małczak Magdalena Iron Woman Trójmiasto K30 29 69 00:27:33 00:12:14
193 5201 Kotrych Jarosław M20 43 124 00:27:34 00:12:15
194 5274 Olechowicz Alicja K20 19 70 00:27:35 00:12:16
195 5127 Stawiarski Franciszek M40 18 125 00:27:44 00:12:25
196 5289 Balwicki Łukasz Szkoły Fregata M30 43 126 00:27:49 00:12:30
197 5320 Tokarski Paweł M30 44 127 00:27:49 00:12:30
198 5534 Fede-Zając Anita Miejskie WOPR Gdańsk K30 30 71 00:27:52 00:12:33
199 5542 Kryszewski Jarosław M40 19 128 00:27:52 00:12:33
200 5254 Karaszewski Slawomir M30 45 129 00:27:54 00:12:35
201 5186 Prasek Lucyna K60 1 72 00:27:57 00:12:38
202 5046 Daniszewska Martyna K16 7 73 00:27:58 00:12:39
203 5170 Grzegorczyk Dorota K30 31 74 00:27:58 00:12:39
204 5563 Walaszczyk Katarzyna K30 32 75 00:28:00 00:12:41
205 5156 Walentynowicz Aneta Pruszcz Biega K30 33 76 00:28:04 00:12:45
206 5087 Chodubska Sylwia K30 34 77 00:28:05 00:12:46
207 5510 Masys Agnieszka GRUPA MALBORK K30 35 78 00:28:08 00:12:49
208 5020 Marchel Karolina K20 20 79 00:28:11 00:12:52
209 5467 Makuch Mateusz M20 44 130 00:28:11 00:12:52
210 5282 Deluga Anna K30 36 80 00:28:12 00:12:53
211 5225 Mienik Dawid AZS PWSZ Elbląg M20 45 131 00:28:15 00:12:56
212 5316 Kreft Katarzyna K20 21 81 00:28:16 00:12:57
213 5180 Korwin-Piotrowska Ewa K40 11 82 00:28:17 00:12:58
214 5063 Balcerzak Dorota BBL Inowrocław K40 12 83 00:28:18 00:12:59
215 5471 Sułkowska Agnieszka K30 37 84 00:28:18 00:12:59
216 5381 Koszela Marcin non molare mai M40 20 132 00:28:20 00:13:01
217 5070 Sadowski Grzegorz M40 21 133 00:28:21 00:13:02
218 5413 Ulanowska Joanna K20 22 85 00:28:21 00:13:02
219 5509 Wysocka Edyta Alior Running Team K30 38 86 00:28:21 00:13:02
220 5502 Toporek Aleksandra Deaf Team K40 13 87 00:28:22 00:13:03
221 5353 Walczuk Katarzyna Decathlon Rumia Running Team K20 23 88 00:28:23 00:13:04
222 5333 Żalińska Teresa KS Mamut K50 4 89 00:28:24 00:13:05
223 5250 Zakrzewska Justyna K40 14 90 00:28:26 00:13:07
224 5368 Kucharski Sławomir thekucharsky.com M30 46 134 00:28:26 00:13:07
225 5086 Jończyk Kacper M20 46 135 00:28:28 00:13:09
226 5321 Ponichtera Justyna K20 24 91 00:28:29 00:13:10
227 5293 Klimczak Tobiasz Leee M40 22 136 00:28:34 00:13:15
228 5372 Gruba Grzegorz M30 47 137 00:28:34 00:13:15
229 5489 KOZAK MAŁGORZATA K40 15 92 00:28:35 00:13:16
230 5253 Roszkowska Małgorzata K50 5 93 00:28:36 00:13:17
231 5234 Krause Iwona K40 16 94 00:28:39 00:13:20
232 5247 Olszewska Magdalena K30 39 95 00:28:45 00:13:26
233 5363 Czarnecka Agnieszka K30 40 96 00:28:47 00:13:28
234 5504 Witos Rafał M20 47 138 00:28:48 00:13:29
235 5393 Sobieniak Agnieszka K20 25 97 00:28:49 00:13:30
236 5126 Radiszewska Marta K18 4 98 00:28:50 00:13:31
237 5450 Graczyk Janusz M40 23 139 00:28:50 00:13:31
238 5286 Kulik Janusz M30 48 140 00:28:52 00:13:33
239 5421 Niezgoda Ewa K30 41 99 00:28:53 00:13:34
240 5241 Galinska Sylwia K40 17 100 00:28:54 00:13:35
241 5407 Pietrzyk Ilona biegnijpozdrowie.pl biegnijpozdrowie.pl K30 42 101 00:28:54 00:13:35
242 5408 Pietrzyk Bartosz biegnijpozdrowie.pl biegnijpozdrowie.pl M30 49 141 00:28:54 00:13:35
243 5239 Zakrzewska Ewa Family Board K30 43 102 00:28:56 00:13:37
244 5057 Bujnowska Anna Pani K18 5 103 00:28:57 00:13:38
245 5058 Plewka Kamila K30 44 104 00:28:57 00:13:38
246 5520 Staniszewski Jerzy M50 6 142 00:28:57 00:13:38
247 5281 Kędzia Edyta SBRT Gdańsk K40 18 105 00:28:58 00:13:39
248 5301 Zajk Radosław M30 50 143 00:28:58 00:13:39
249 5512 Bergańska Magdalena K20 26 106 00:28:58 00:13:39
250 5441 Sapieha Aleksander ROSEVIA SPORT M30 51 144 00:29:01 00:13:42
251 5130 Rupiński Dariusz M40 24 145 00:29:02 00:13:43
252 5061 Godzwon Wojciech M30 52 146 00:29:04 00:13:45
253 5132 Sternik Monika K30 45 107 00:29:04 00:13:45
254 5539 Jaśkiewicz Tomasz Night Runners M20 48 147 00:29:06 00:13:47
255 5308 Kwiecień Marzena Pruszcz Biega K30 46 108 00:29:07 00:13:48
256 5367 Rożnowska Aleksandra Iron Woman Trójmiasto K30 47 109 00:29:07 00:13:48
257 5435 Jabłonowski Paweł M30 53 148 00:29:07 00:13:48
258 5065 Kujszczyk Wioletta KARTONY.PL K30 48 110 00:29:12 00:13:53
259 5380 Felkowska Karolina K30 49 111 00:29:12 00:13:53
260 5183 Łaniewska Edyta Zohan Team K40 19 112 00:29:15 00:13:56
261 5036 Korab Monika K30 50 113 00:29:16 00:13:57
262 5370 Osińska Monika Iron Woman Trójmiasto K30 51 114 00:29:20 00:14:01
263 5298 Dakus Adam M40 25 149 00:29:21 00:14:02
264 5082 Walter Monika K20 27 115 00:29:22 00:14:03
265 5269 Duzowski Rafal M40 26 150 00:29:23 00:14:04
266 5230 Jaruszewski Jacek M30 54 151 00:29:26 00:14:07
267 5409 Korzeniowska Maja K20 28 116 00:29:35 00:14:16
268 5226 Wendykowska Dominika Moje ESPRESSO Moje ESPRESSO K30 52 117 00:29:43 00:14:24
269 5449 Kowalewska Magda K30 53 118 00:29:45 00:14:26
270 5210 Saba Martyna K20 29 119 00:29:47 00:14:28
271 5153 Grędzińska-Jednaszewska Anna audyting.com.pl AUDYTING Sp. z o.o. K40 20 120 00:29:50 00:14:31
272 5354 Krajnik Krysia K20 30 121 00:29:50 00:14:31
273 5191 Ciesielska Joanna Girls On Wheels K20 31 122 00:29:51 00:14:32
274 5429 Michalowska Barbara WYMIATACZE K30 54 123 00:29:52 00:14:33
275 5005 Grzesik-Urban Agnieszka WYMIATACZE K30 55 124 00:29:53 00:14:34
276 5022 Mazankiewicz Monika K20 32 125 00:29:54 00:14:35
277 5565 Kaźmierczak Karolina K20 33 126 00:29:56 00:14:37
278 5461 Lewandowska Magda K20 34 127 00:29:57 00:14:38
279 5097 Jakusz Anna K30 56 128 00:29:58 00:14:39
280 5371 Gruba Estera K30 57 129 00:29:58 00:14:39
281 5569 Schaefer Katarzyna K30 58 130 00:29:58 00:14:39
282 5482 Towarnicka Izabela Team Deaf K40 21 131 00:30:05 00:14:46
283 5089 Koziróg Agnieszka K30 59 132 00:30:06 00:14:47
284 5113 Łużyńska Ewa K50 6 133 00:30:08 00:14:49
285 5212 Szulc Sylwia El-Aktywni K40 22 134 00:30:09 00:14:50
286 5119 Tomaszewska Iwona K30 60 135 00:30:10 00:14:51
287 5157 Łukiewicz Katarzyna K30 61 136 00:30:11 00:14:52
288 5519 Jarlińska Monika K18 6 137 00:30:11 00:14:52
289 5445 Witkowska-Cyga Angelika K40 23 138 00:30:12 00:14:53
290 5275 Jabłońska Magda Zuchwali.com K40 24 139 00:30:13 00:14:54
291 5432 Banaszek Iwona Iron Woman Trójmiasto K30 62 140 00:30:13 00:14:54
292 5222 Fuchs Justyna K40 25 141 00:30:15 00:14:56
293 5400 Krajewska Katarzyna K30 63 142 00:30:16 00:14:57
294 5218 Toman Marta K20 35 143 00:30:21 00:15:02
295 5348 Sidorowicz Anna Super Babcia Wood Glass Team K50 7 144 00:30:28 00:15:09
296 5044 Parasiński Michał M30 55 152 00:30:33 00:15:14
297 5006 Urban Paweł WYMIATACZE M40 27 153 00:30:36 00:15:17
298 5463 Borzęcka Kaja K20 36 145 00:30:37 00:15:18
299 5562 Kościański Michał M30 56 154 00:30:37 00:15:18
300 5118 Malinowski Łukasz M20 49 155 00:30:38 00:15:19
301 5117 Strąk Alicja K20 37 146 00:30:39 00:15:20
302 5464 Koralewska Irena K40 26 147 00:30:41 00:15:22
303 5251 Jastrzębowska Natalia BigYellowFoot Adventure Team Pani K20 38 148 00:30:45 00:15:26
304 5252 Kwiatkowska Justyna K30 64 149 00:30:45 00:15:26
305 5516 Kiełkucka Magdalena NORWOOD BIEGA K16 8 150 00:30:45 00:15:26
306 5332 Grzegorek Anna Mamy Biegamy K30 65 151 00:30:46 00:15:27
307 5140 Sandecka Karolina K20 39 152 00:30:51 00:15:32
308 5141 Karolczak Jagoda K20 40 153 00:30:51 00:15:32
309 5021 KLEINE PRZEMYSŁAW M20 50 156 00:30:56 00:15:37
310 5295 Duchliński Arkadiusz Szkoły Fregata M40 28 157 00:30:59 00:15:40
311 5314 Piotrowska Marta K20 41 154 00:30:59 00:15:40
312 5325 Wójtowicz Katarzyna K30 66 155 00:30:59 00:15:40
313 5337 Kurowski Dariusz Raiffeisen Polbank M30 57 158 00:30:59 00:15:40
314 5433 Gragowska Sylwia Iron Woman Trójmiasto K30 67 156 00:31:01 00:15:42
315 5360 Strzelczyk Małgorzata K50 8 157 00:31:02 00:15:43
316 5165 Skwarło Paweł M30 58 159 00:31:03 00:15:44
317 5346 Ciak Aleksandra Brokuł Team K30 68 158 00:31:03 00:15:44
318 5384 Szyc-Juchnowicz Ewa Smaruj Na Trening Team K40 27 159 00:31:03 00:15:44
319 5439 Wlazlo Małgorzata 1968 K40 28 160 00:31:03 00:15:44
320 5343 Kula Szymon M40 29 160 00:31:04 00:15:45
321 5390 Niezgoda Damian M20 51 161 00:31:04 00:15:45
322 5107 Nowakowska Renata K30 69 161 00:31:05 00:15:46
323 5284 Grzybowska Alicja K20 42 162 00:31:06 00:15:47
324 5285 Szadkowski Kazimierz M30 59 162 00:31:06 00:15:47
325 5497 Knycińska Kasia K30 70 163 00:31:06 00:15:47
326 5272 Reiss Patrycja S-Team Reiss Ltd. K20 43 164 00:31:08 00:15:49
327 5358 Olszak Anna K20 44 165 00:31:11 00:15:52
328 5184 Zygmunt Piotr Krąg Harcerstwa Starszego "Explorers" M30 60 163 00:31:13 00:15:54
329 5481 Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia K40 29 166 00:31:13 00:15:54
330 5484 Kowalska-Pasieka Bożena Drużyna Szpiku K50 9 167 00:31:15 00:15:56
331 5016 Okuniewski Adam M60 5 164 00:31:17 00:15:58
332 5373 Góźdź Aleksandra K40 30 168 00:31:23 00:16:04
333 5176 Kryża Kamila K30 71 169 00:31:30 00:16:11
334 5178 Kryża Krzysztof M30 61 165 00:31:30 00:16:11
335 5248 Senkavets Anastasiya K20 45 170 00:31:30 00:16:11
336 5235 Jasiński Rafał BIO-SFERA M20 52 166 00:31:33 00:16:14
337 5236 Dzierżawska-Jasińska Magdalena BIO-SFERA K20 46 171 00:31:33 00:16:14
338 5419 Jachimkowska Monika Mr. Mr. K30 72 172 00:31:33 00:16:14
339 5160 Piotrowska Małgorzata K30 73 173 00:31:34 00:16:15
340 5173 Kosecki Mariusz M30 62 167 00:31:34 00:16:15
341 5410 Więckiewicz Marta K30 74 174 00:31:36 00:16:17
342 5340 Ksiazek Magdalena K40 31 175 00:31:39 00:16:20
343 5548 Bronowska Monika K20 47 176 00:31:39 00:16:20
344 5458 Becker Joanna Becker TEAM K50 10 177 00:31:40 00:16:21
345 5522 Celinski Daniel M16 11 168 00:31:40 00:16:21
346 5072 Strzelczyk Daniel M20 53 169 00:31:44 00:16:25
347 5341 Cylkowski Ryszard M40 30 170 00:31:46 00:16:27
348 5374 Łunkiewicz Julia K20 48 178 00:31:47 00:16:28
349 5227 Olesińska Agnieszka K30 75 179 00:31:50 00:16:31
350 5396 Mączkowska Wioletta K40 32 180 00:31:51 00:16:32
351 5523 Celińska Magdalena K30 76 181 00:32:04 00:16:45
352 5424 Hausman Andrzej KSR ROWERIA M60 6 171 00:32:09 00:16:50
353 5026 Łuczyńska Agnieszka K30 77 182 00:32:10 00:16:51
354 5136 Świacka Anna K30 78 183 00:32:11 00:16:52
355 5288 Piskała Agata Kocham_Piotrka K20 49 184 00:32:11 00:16:52
356 5317 Kuleta Agata Obrońca Poczty K20 50 185 00:32:11 00:16:52
357 5276 Rotta Aleksandra K20 51 186 00:32:12 00:16:53
358 5312 Duzowska Iwona K40 33 187 00:32:13 00:16:54
359 5329 Orzeszek Anna K30 79 188 00:32:14 00:16:55
360 5283 Miczek Monika K20 52 189 00:32:16 00:16:57
361 5493 Kalita Aleksandra TUMBOteam K30 80 190 00:32:19 00:17:00
362 5547 Florek Maciej TUMBOteam Fundacja Hospicyjna - Fundusz Dzieci Osieroconych M30 63 172 00:32:19 00:17:00
363 5571 Bieniuk Jaroslaw Jaroslaw Bieniuk Jaroslaw Bieniuk M30 64 173 00:32:19 00:17:00
364 5369 Grabowska Joanna K50 11 191 00:32:20 00:17:01
365 5427 Lipska Krosnowska Ewa Cel Dobra Forma K30 81 192 00:32:30 00:17:11
366 5425 Droszcz Krzysztof Rebel Module Global M30 65 174 00:32:31 00:17:12
367 5428 Filipiak Jarosław M50 7 175 00:32:32 00:17:13
368 5397 Bandura Daria K30 82 193 00:32:35 00:17:16
369 5398 Bandura Piotr M40 31 176 00:32:35 00:17:16
370 5299 Dakus Anna K40 34 194 00:32:37 00:17:18
371 5231 Trochowska Paulina K18 7 195 00:32:46 00:17:27
372 5128 Zając Aleksandra siStars K30 83 196 00:32:47 00:17:28
373 5129 Otto Aneta siStars K40 35 197 00:32:48 00:17:29
374 5556 Roppel Rafał www.javaczyherbata.pl M30 66 177 00:32:48 00:17:29
375 5557 Siedlecka Joanna K20 53 198 00:32:48 00:17:29
376 5351 Jankowska Katarzyna K40 36 199 00:32:52 00:17:33
377 5242 Zawaluk Joanna K30 84 200 00:32:53 00:17:34
378 5386 Polniak Piotr M20 54 178 00:32:59 00:17:40
379 5387 Polniak Monika K20 54 201 00:32:59 00:17:40
380 5032 Kapturska Katarzyna Miszcze Płyta K30 85 202 00:33:02 00:17:43
381 5335 Buba Joanna K30 86 203 00:33:02 00:17:43
382 5232 Bochno Paulina K20 55 204 00:33:05 00:17:46
383 5568 Sieliwończyk Tomasz M40 32 179 00:33:05 00:17:46
384 5233 Durlik Małgorzata K30 87 205 00:33:11 00:17:52
385 5305 Helmin-Biercewicz Karolina Szkoły Fregata K30 88 206 00:33:20 00:18:01
386 5514 Lutsiv Anna K30 89 207 00:33:20 00:18:01
387 5364 Rażewska Ilona K40 37 208 00:33:21 00:18:02
388 5043 Boruch Katarzyna - K40 38 209 00:33:28 00:18:09
389 5228 Kita Aleksander M30 67 180 00:33:38 00:18:19
390 5309 Duzowska Katarzyna K20 56 210 00:33:39 00:18:20
391 5084 Kusio Marzena Dogoń Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki K30 90 211 00:33:43 00:18:24
392 5120 Stankowska-Szczepan Dorota K40 39 212 00:33:45 00:18:26
393 5122 Stefaniuk Iwona K30 91 213 00:33:45 00:18:26
394 5395 Juchnowicz Julia Mama kontra leń K20 57 214 00:33:45 00:18:26
395 5426 Kościuch Grażyna K30 92 215 00:33:53 00:18:34
396 5560 Tretyn Łukasz M30 68 181 00:33:53 00:18:34
397 5135 Jóskowska Beata REKOWO BIEGA K30 93 216 00:34:00 00:18:41
398 5215 Słocka Dominika K20 58 217 00:34:05 00:18:46
399 5264 Tracz Katarzyna Drużyna Kici Chrupka K30 94 218 00:34:05 00:18:46
400 5069 Jurzysta Piotr M40 33 182 00:34:07 00:18:48
401 5528 Gajzler Jerzy M50 8 183 00:34:12 00:18:53
402 5208 Jasiński Tadeusz M60 7 184 00:34:23 00:19:04
403 5181 Górkowska Elżbieta Bojano Biega K30 95 219 00:34:24 00:19:05
404 5436 Orłowska Aleksandra Bojano Biega K30 96 220 00:34:24 00:19:05
405 5163 Komarnicki Kamil M30 69 185 00:34:25 00:19:06
406 5071 Korjat Karolina Mamy-Biegamy K30 97 221 00:34:27 00:19:08
407 1305 Zębrzuski Jarosław GREGORTRAVEL.COM SZAKLE.PL M40 34 186 00:34:41 00:19:22
408 5109 Chruścicki Konrad M20 55 187 00:34:42 00:19:23
409 5261 Nowak Natalia Tornado Parzymiechy Górne Michał Żarnecki K20 59 222 00:34:47 00:19:28
410 5394 Jaźwinska-Curyłło Anna K30 98 223 00:34:52 00:19:33
411 5229 Trochowska Dominika K20 60 224 00:35:13 00:19:54
412 5262 Jezierska Anna SAAB Team K30 99 225 00:35:13 00:19:54
413 5203 Dzięcioł Joanna K20 61 226 00:35:15 00:19:56
414 5076 Kowalewska Marcelina K18 8 227 00:35:42 00:20:23
415 5485 Mączyńska Aleksandra K20 62 228 00:35:42 00:20:23
416 5103 Czyżewski Robert M40 35 188 00:35:49 00:20:30
417 5104 Kozak Anna K40 40 229 00:35:49 00:20:30
418 5313 Zyborowicz Klaudia K20 63 230 00:35:49 00:20:30
419 5477 Kaczorowski Jan M50 9 189 00:36:01 00:20:42
420 5193 Łużniak-Piecha Magdalena K40 41 231 00:36:05 00:20:46
421 5480 Nodżak Emilia Quasimodo Team K30 100 232 00:36:06 00:20:47
422 5077 Jankowiak Dariusz Kujatt Runners Team Koleczkowo M40 36 190 00:36:16 00:20:57
423 5062 Godzwon Agnieszka K40 42 233 00:36:23 00:21:04
424 5446 Złotopolska Marta K40 43 234 00:36:27 00:21:08
425 5114 Gołaszewska Agata K30 101 235 00:36:36 00:21:17
426 5342 Sciubilecka Monika K20 64 236 00:36:38 00:21:19
427 5355 Mikłaszewicz Anna Iron Woman Trójmiasto K30 102 237 00:36:38 00:21:19
428 5324 Zwolińska Klaudia K20 65 238 00:36:43 00:21:24
429 5200 Blank Anna K20 66 239 00:37:14 00:21:55
430 5110 Skowron Kacper M16 12 191 00:37:32 00:22:13
431 5495 Jaskułowska Beata K40 44 240 00:37:32 00:22:13
432 5496 Słowińska Jola K40 45 241 00:37:32 00:22:13
433 5111 Skowron Piotr M40 37 192 00:37:33 00:22:14
434 5199 Kozłowska Monika CADOR TEAM K30 103 242 00:37:50 00:22:31
435 5566 Collins Hilary K50 12 243 00:37:50 00:22:31
436 5479 Nodżak Hubert Quasimodo Team M30 70 193 00:38:43 00:23:24
437 5415 Kolka Gabriela Top Bramy Hormann K50 13 244 00:38:55 00:23:36
438 5375 Staszek Mariola niezrzeszona K50 14 245 00:39:42 00:24:23
439 5047 Kultys Ewa Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie K40 46 246 00:39:51 00:24:32
440 5469 Kusio Antoni Dogoń Grodzisk Mazowiecki M16 13 194 00:40:11 00:24:52
441 5155 Konarzewska Agnieszka Rumia biega K40 47 247 00:42:37 00:27:18
442 5401 Sądowicz Monika K30 104 248 00:43:09 00:27:50
443 3562 Rozbicki Maciej CompleXsports Triathlon Team M30 71 195 00:43:10 00:27:51
444 5503 Zalewska Maria JAtrenuje K60 2 249 00:44:10 00:28:51
445 5530 Tokarski Mateusz Turbo Trampki M30 72 196 00:45:17 00:29:58
446 5011 Jankowiak Anna Kujatt Runners Team K40 48 250 00:48:46 00:33:27
447 406 Kapturski Hubert Miszcze Płyta M30 73 197 00:54:17 00:38:58
448 5437 Tymińska Ewa Martaton K50 15 251 00:56:26 00:41:07
449 5145 Weber Magdalena K30 105 252 00:58:02 00:42:43
450 5147 Kryszyłowicz Dominika GE Power Team K30 106 253 00:58:02 00:42:43
451 5196 Czerwinska Dominika naszteam K20 67 254 00:58:02 00:42:43
452 5543 Boogdanowicz Monika TUMBOteam K40 49 255 01:05:32 00:50:13
453 5422 Erdmann Piotr M30 74 198 02:35:53 02:20:34
454 5356 Tomaszewicz Iwona K40 DNS
455 5001 Materna Aleksandra K30 DNF
456 5002 Ellwart Karol Ekstra FAN M40 DNF
457 5003 Bartelik Małgorzata K30 DNF
458 5004 Nowak Izabela K30 DNF
459 5007 Siemiński Antoni M20 DNF
460 5009 Bednarek Michał Centrum Komórek M30 DNF
461 5010 Syrewicz Małgorzata K30 DNF
462 5012 Grajewski Marek Misiuliny M30 DNF
463 5013 Łapiński Mariusz M40 DNF
464 5014 Reszke Sławomir M40 DNF
465 5017 Rużyła Sylwia K30 DNF
466 5019 Stopa Andżelika K40 DNF
467 5023 Miąskowska Katarzyna K50 DNF
468 5024 Miąskowski Krzysztof Straszyn Biega Mado-Media M50 DNF
469 5025 Pacyga-Grajewska Joanna Misiuliny K30 DNF
470 5027 Kersz - Strzałkowska Monika STRZAŁKA strzalka K40 DNS
471 5028 Sępiński Marcin Navigators M30 DNS
472 5029 Sępińska Agnieszka Navigators K30 DNS
473 5030 Hennig Eugenia K30 DNS
474 5031 Staniszewska Joanna Sport-Evo K30 DNS
475 5033 Sawczuk Karol M20 DNS
476 5034 Burdyn Katarzyna SmartHomeSystem K20 DNS
477 5035 Michalska Iwona Mamy-Biegamy Trójmiasto K30 DNS
478 5038 Czuczeło Marzena Lechia Gdańsk K30 DNS
479 5039 Janura Daria K30 DNS
480 5040 Dedelis Joanna K30 DNS
481 5041 Kwiatkowska Alicja K30 DNS
482 5045 Wesołowski Grzegorz M20 DNS
483 5048 Smolska Justyna Białostocka Sekta Biegaczy K20 DNS
484 5049 Ziarko Beata K20 DNS
485 5050 Kozak Marzena K40 DNS
486 5051 Quirini Klaudia K20 DNS
487 5052 Bączek Robert 49 BLot M40 DNS
488 5053 Petelski Aleksander Extra fan M30 DNS
489 5056 Rompczyk Witold EkstraFAN M40 DNS
490 5059 Gebhardt Agnieszka Smaruj Na Trening Team BALTIX.SE K30 DNS
491 5060 Krause Anna SP27 Team K30 DNS
492 5064 Dekowska Agnieszka K30 DNS
493 5067 Pankowska Paulina K40 DNS
494 5068 Robaszkiewicz Edyta K30 DNS
495 5073 Stec Katarzyna Kartony.pl Stec-karton K30 DNS
496 5075 Wasiak Tomek M30 DNS
497 5079 Gora Marcin M30 DNS
498 5081 Kubińska Beata Night Runners Słupsk K40 DNS
499 5090 Jach Gracjana K20 DNS
500 5091 Padias Paweł M60 DNS
501 5092 Smeja Przemysław Runeda M30 DNS
502 5094 Dąbrowska Anna K20 DNS
503 5095 Zagraba Magdalena K40 DNS
504 5096 Gapski Mateusz Akademia Biegania M20 DNS
505 5101 Pawłowicz Czesław M50 DNS
506 5105 Woronin Magdalena K30 DNS
507 5106 Majchrzak Gabriela K20 DNS
508 5116 Abramczyk. Ewelina Yanushe Triathlon Team K30 DNS
509 5121 Brzuszkiewicz Zuza K20 DNS
510 5123 Pilutkiewicz Bogusław M50 DNS
511 5138 Soltau Markus M40 DNS
512 5144 Markiewicz Piotr Ogrody Markiewicz Runners Team ;-) FUNDACJA INKUBATOR KREATYWNOŚCI M16 DNS
513 5148 Sadowska-Klasa Alicja K20 DNS
514 5154 Deleżuch Barbara }i{ K30 DNS
515 5161 Lewandowska Katarzyna K20 DNS
516 5162 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Biega K30 DNS
517 5167 Łukasik Maria K20 DNS
518 5175 Jasnoch Michał Thresh M20 DNS
519 5185 Lasocka-Stasiuk Aneta - - K30 DNS
520 5188 Kryża Barbara K30 DNS
521 5189 Brzozowski Piotr www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M30 DNS
522 5194 Rompa Patrycja K20 DNS
523 5195 Suwińska Joanna K30 DNS
524 5198 Mielcarek Jolanta K30 DNS
525 5202 Miler-Kosewska Marzena K30 DNS
526 5205 Arciszewska Agnieszka Turbo Ślimak K30 DNS
527 5207 Syrewicz Paweł M20 DNS
528 5213 Arciszewski Robert Turbo Ślimak M30 DNS
529 5214 Klotz Maciej M40 DNS
530 5216 Sowa Sylwester M40 DNS
531 5223 Siemińska Alicja ARCON K50 DNS
532 5224 Mendalka Adrianna AZS PWSZ Elbląg K20 DNS
533 5238 Jasińska Agnieszka K20 DNS
534 5240 Dzikowska Joanna GRA Runners K30 DNS
535 5244 Majewski Maciej M30 DNS
536 5260 Kałużny Marcin M30 DNS
537 5266 Jurewicz Krzysztof M40 DNS
538 5268 Skołucka Magdalena K20 DNS
539 5277 Szymczak Paulina K20 DNS
540 5280 Bar Ola K30 DNS
541 5296 Gajewska Monika K20 DNS
542 5297 Kopyść Jarosław Pszczółkowski Team M40 DNS
543 5300 Ograbek Paulina ROSEVIA SPORT K30 DNS
544 5306 Klimczak Zbigniew KLIMCZAKI M40 DNS
545 5307 Wyrwas Danuta niezrzeszony K50 DNS
546 5310 Duzowska Agnieszka K16 DNS
547 5323 Zbrzyzny Oskar M20 DNS
548 5331 Dobrowolska Maja K30 DNS
549 5334 Tokarska Elżbieta K30 DNS
550 5338 Olek Jarosław BigYellowFoot Adventure Team M30 DNS
551 5345 Skwarek Magdalena KS Pidrina Gdynia K30 DNS
552 5365 Panimasz Joanna K20 DNS
553 5382 Osiewicz Andrzej UBEZPIECZALNIA TEAM M30 DNS
554 5383 Siemianowski Hubert UBEZPIECZALNIA TEAM M30 DNS
555 5391 Mientka Joanna K20 DNS
556 5403 Sosnowski Wojciech M20 DNS
557 5405 Sosnowska Anna K20 DNS
558 5448 Kowalewski Mateusz M30 DNS
559 5457 Kurleto Weronika K20 DNS
560 5465 Sudzińska Mariola K40 DNS
561 5466 Benke Adam M20 DNS
562 5486 Bubeła Igor M16 DNS
563 5487 Ulenberg Marcin M30 DNS
564 5488 Bulcewicz Aneta www.wyscigdaniela.pl K30 DNS
565 5492 Biedroń Mieczysław M60 DNS
566 5498 Tokarska Ewa K30 DNS
567 5505 Jankowski Michał M20 DNS
568 5535 Czupajło Monika K40 DNS
569 5540 Lewandowski Kuba M20 DNS
570 5541 Lewandowski Mariusz M50 DNS
571 5558 Krazynski Mateusz Solwit Solwit M30 DNS
572 5567 Szczeciński Piotr M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon