Garmin MTB Series Wejherowo 2016 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 940
Adamczyk Michał Kartuzy 18-29 1109
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 1124
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 981
Babiarz Przemek Kębłowo 30-39 957
Bagiński Olgierd Gdynia 40-49 1138
Baliński Mateusz Lidzbark Warmiński 18-29 1148
Banach Robert Gdańsk 30-39 1053
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 824
Bejm Maciek Gdynia 30-39 887
Belt Jarosław Świecie 40-49 1079
Bibliw Marek Lębork 30-39 984
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 994
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 829
Blew Wojciech Gdańsk 50-59 951
Błaszczyk Rafał Rotmanka 40-49 1129
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 945
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 1010
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 1072
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 956
Borowiecki Bartłomiej Rumia 30-39 894
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 834
Boryło Paulina Lębork 18-29 -
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 878
Brylowski Pawel Kartuzy 18-29 995
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 953
Brzozowski Maciek Elbląg 18-29 1155
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 875
Budkowski Damian Gdańsk 30-39 1037
Buja Krystian Chłapowo 18-29 1022
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 855
Cenkier Julian Bydgoszcz 40-49 1122
Chwiej Karolina Sopot 30-39 1033
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 1089
Ciba Damian Rumia 30-39 820
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 901
Czernialis Rimas Rumia 30-39 950
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 877
Czerwionka Radosław Wejherowo 30-39 1091
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 928
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 812
Damski Łukasz Wtelno 30-39 1039
Dawidowski Daniel Rumia 30-39 832
Dąbkiewicz Waldemar Wejherowo 40-49 975
Dąbrowski Jakub Rumia 30-39 1014
Degórski Marcin Reda 30-39 815
Dembiński Paweł Sopot 40-49 1070
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 -
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 818
Dobosz Romuald Ustka 60-… 859
Dolatowski Filip Gdańsk 16-17 936
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 914
Dolny Michał Gdańsk 18-29 1029
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 1075
Dziecielski Jarek Gdynia 40-49 974
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 919
Dzik Michał Gdańsk 30-39 1127
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 1002
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 1137
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 932
Fira Adam Gdańsk 30-39 1114
Florczuk Marek Gdynia 18-29 863
Formela Krzysztof Rokitnica 30-39 1121
Frymark Marcin Reda 30-39 925
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 870
Gabrychowicz Maciej Bozepole Wielkie 30-39 1154
Gajda Wiktor Świecie 18-29 946
Gajewski Sebastian Elbląg 40-49 -
Galeeva Alfiia Kaliningrad 30-39 1132
Galek Tomasz Gdynia 30-39 814
Galiński Marcin Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1067
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 892
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 937
Gbyl Jacek Gdańsk 40-49 1130
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 842
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 890
Gorazdowski Filip Starzyno 16-17 891
Gorazdowski Marcin Kłanino 30-39 999
Gorski Dariusz Gdynia 30-39 900
Gortat Bogumił Dobrzęcino 30-39 935
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 1146
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 836
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 -
Górski Maciej Lębork 30-39 986
Grabiński Marcin Gdańsk 30-39 907
Grabowski Robert Pszczółki 30-39 -
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 884
Granicki Marcin Słupsk 18-29 1147
Grenda Michał Gdynia 30-39 976
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 18-29 1097
Grodzki Krzysztof Banino 30-39 -
Gryglewski Michał Sopot 30-39 929
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 835
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 922
Gudkov Roman Kaliningrad 30-39 1159
Habaj Piotr Gdynia 30-39 969
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 -
Heleniak Karina Gdańsk 30-39 -
Henig Wojciech Reda 30-39 862
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 991
Hewelt Łukasz Wejherowo 30-39 1128
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 1016
Hoge Anna Puck 30-39 1026
Hoge Rafał Puck 30-39 1027
Horakowski Andrzej Świecie 40-49 1018
Horbowy Adam Bytów 40-49 1140
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1115
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 886
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 808
Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew 30-39 958
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 -
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 913
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 996
Janiszewski Damian Rokitki 18-29 911
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 1068
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 921
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 960
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 905
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 889
Jokiel Radoslaw Gdansk 30-39 1034
Joskowska Iwona Luzino 40-49 1023
Józefiak Bartosz Gdynia 18-29 934
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 30-39 881
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kałużny Igor Sopot 18-29 1078
Kałużny Stefan Sopot 50-59 1076
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 882
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 -
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 810
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 987
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 -
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 817
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 803
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 906
Kawała Filip Gdynia 30-39 1106
Kędzia Tomasz Gdańsk 18-29 801
Kin Jacek Gdynia 18-29 1098
Klawiter Aleksander Rumia 30-39 927
Knitter Rafał Słupsk 30-39 1085
Kochanowicz Krzysztof Chwaszczyno 30-39 1088
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 982
Kolberg Sławek Reda 30-39 849
Kolecki Jakub Gdańsk 18-29 954
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1117
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 964
Konieczny Robert Gdynia 40-49 869
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1139
Kortas Paweł Jastrzebia Góra 30-39 830
Koss Przemysław Lębork 40-49 988
Kowalczyk Tomasz Słupsk 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 1007
Krassowski Robert Sopot 40-49 -
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 -
Krukowski Jan Jastrzebia Góra 18-29 1096
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 -
Krzeska Kamila Gdańsk 30-39 1153
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 962
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 992
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 1102
Kuczkowski Piotr Gdańsk 30-39 1151
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1051
Kulik Jacek Gdynia 40-49 1069
Kuras Jakub Rumia 30-39 1071
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 1000
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 920
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 -
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 973
Labuda Hubert Łęczyce 16-17 909
Lademan Patryk Gościcino 30-39 1108
Langa Marcin Wejherowo 30-39 819
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 941
Lashmanov Vladimir Советск 30-39 1158
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 895
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 1064
Lewandowska Natalia Kartuzy 30-39 902
Lewandowski Robert Kartuzy 30-39 903
Lewandowski Roman Gdańsk 60-… 827
Lewiński Marcin Reda 30-39 838
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 1008
Lica Szymon Bydgoszcz 18-29 1009
Lidzbarska Beata Luzino 40-49 1024
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 30-39 1049
Linda Patryk Gdańsk 30-39 856
Linda Piotr Gdynia 18-29 1119
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 833
Łabuziński Radosław Gdańsk 30-39 1131
Łamek Sebastian Swiecie 30-39 912
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 939
Ławrów Sylwia Gdańsk 18-29 1118
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 926
Łomnicki Michał Kwidzyn 30-39 1101
Łoś Rafał Słupsk 40-49 947
Łucki Michał Gdynia 30-39 883
Łukasiewicz Marcin Sopot 40-49 979
Łukasik Renata Gdynia 50-59 944
Maciborko Piotr Rumia 30-39 -
Maciejewski Bartosz Grudziądz 30-39 965
Maciejewski Sławomir Lębork 40-49 990
Majewski Maciej Gdansk 30-39 1142
Majewski Marek Prabuty 60-… 840
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 -
Mania Jacek Rumia 30-39 1094
Mania Joanna Rumia 30-39 1095
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 898
Manulik Marcin Gdańsk 18-29 1060
Manulik Marek Gdańsk 18-29 1050
Mańkowski Marek Grudziądz 50-59 1133
Marciniuk Rafał Rumia 30-39 -
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 949
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 1099
Marzejon Karol Reda 40-49 880
Marzejon Mikołaj Chłapowo 16-17 1021
Matuszewski Adrian Świecie 40-49 1030
Mazur Dawid Miastko 18-29 1004
Mądzielewski Sławek Świecie 40-49 874
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 908
Mieczkowski Dominik Gdynia 30-39 1040
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 942
Modlińska Beata Rumia 40-49 993
Modzelewski Grzegorz Chojnice 40-49 967
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 1134
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 904
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 807
Motyczko Jacek Gdynia 30-39 -
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1074
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 959
Myszkowski Piotr Borzytuchom 40-49 1144
Nabekalo Oleksandr Gdańsk 18-29 805
Niemczyk Dariusz Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1013
Niemierza Adam Bydgoszcz 40-49 1042
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 1006
Niklas Tomasz Kartuzy 50-59 1036
Nowatkowski Jacek Rokitnica 30-39 915
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1110
Olech Jacek Świecie 40-49 885
Ollik Wojciech Suchy Dwór / Gdynia 30-39 896
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Ołdziejewski Marcin Nowy Staw 40-49 1143
Omieczyński Andrzej Gdańsk 50-59 826
Onoszko Wojciech Chmielno 18-29 1055
Orkwiszewski Krzysztof Gdynia 30-39 924
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 1136
Osnowski Karol Kokoszkowy 16-17 828
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 948
Pająk Maciej Gdańsk 30-39 930
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 1048
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 997
Pawłowska Anna Gdańsk 30-39 1120
Pelczar Krzysztof Wejherowo 30-39 963
Petk Grzegorz Kowale 30-39 867
Petk Jerzy Lębork 60-… 1015
Petka Arek Lębork 18-29 983
Piekart Joanna Gdańsk 30-39 1066
Piepka Sławomir Leśniewo 30-39 831
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 825
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 -
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 972
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 846
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 918
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 845
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 977
Pituch Sławek Bytów 30-39 1081
Pliszka Kamil Sztum 30-39 893
Pogorzelski Jarek Pszczółki 50-59 1056
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1126
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 1082
Poreda Piotr Wejherowo 30-39 943
Portee Wojciech Gdynia 40-49 -
Potrykus Filip Chłapowo - 1020
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 1019
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 1058
Ptaszek Tomasz Gdynia 30-39 1149
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 809
Rajnowski Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 917
Rapciak Marcin Kokoszkowy 40-49 1062
Ratkowski Sławomir Świecie 40-49 1145
Reczek Konrad Szemud 18-29 1116
Reinholz Dariusz Świecie 18-29 1035
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 1083
Rodek Wojciech Otomin 40-49 -
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 970
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 910
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 804
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 1011
Ruc Rafał Wejherowo 30-39 1001
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 876
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1028
Rutkowski Karol Suchacz 18-29 1093
Rybicki Marek Wejherowo 40-49 1135
Rydecki Karol Elbląg 50-59 1150
Ryś Marcin Studzienice 18-29 1113
Rytel Wojciech Warszawa 50-59 879
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 1052
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1152
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 871
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 872
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 873
Sabisz Marian Bytów 60-… 1141
Sadowski Krzysztof Gdansk 30-39 1038
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Semmerling Adam Gdańsk 30-39 1123
Seńko Piotr Malbork 30-39 899
Siemienas Andrzej Młynary 30-39 952
Skierka Dariusz Łęczyce 18-29 989
Skierkowski Tomasz Kwidzyn 30-39 1045
Słomczewski Rafał Gdynia 30-39 1065
Słowik Michał Gdynia 40-49 955
Sobieralski Piotr Tczew 30-39 1057
Sobiło Marcin Gdańsk 30-39 961
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1084
Solnikowski Michał Słupsk 18-29 -
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 860
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 1107
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 821
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 985
Stseshyts Katsiaryna Bialystok 30-39 1111
Studzieniecki Adam Gdańsk 40-49 1047
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 1059
Superson Maciej Gdynia 40-49 966
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 848
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 938
Szarejko Adrian Słupsk 30-39 1087
Szczepański Artur Dorotowo 40-49 1077
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1157
Szewczyk Aleksandra Słupsk 18-29 -
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 843
Szmagliński Karol Chojnice 30-39 1012
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 850
Szulik Łukasz Gdańsk 30-39 998
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 -
Szymborski Tomek Sopot 40-49 864
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 978
Świerczyński Michał Gdańsk 30-39 1061
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 854
Tajerle Robert Wejherowo 30-39 971
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 40-49 868
Tokarski Bartosz Gdynia 18-29 933
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 1017
Torbicki Ryszard Potęgowo 60-… 1025
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 1103
Trawiński Damian Wejherowo 30-39 1073
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1105
Trepczyk Dawid Łapalice 18-29 822
Treselj Marin Gdańsk 30-39 816
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 897
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 968
Trzciński Waldemar Karsin 30-39 806
Turczyn Stefan Łęcze 18-29 1092
Turek Karol Leśniewo 30-39 857
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 1043
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1044
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 50-59 1080
Walaszkowski Patryk Gdynia 18-29 931
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 1104
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 865
Waszczyk Maciej Sopot 40-49 813
Waśkiewicz Jarosław Gdańsk 30-39 1112
Wata Tomasz Grudziądz 40-49 841
Wawrzyniak Marcin Gdynia 40-49 916
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 851
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1054
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1005
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 1063
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 837
Will Tomasz Gdynia 50-59 1003
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 802
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1125
Włodarczyk Krzysztof Prabuty 18-29 847
Wojczak Krzysztof Kobylnica 50-59 1086
Wolanin Jakub Malbork 30-39 923
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 853
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 1032
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 839
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1031
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 1046
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 866
Zasada Grzegorz Puck 30-39 858
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 888
Zawisza Stefan Potęgowo 60-… 1156
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 18-29 1100
Zębrzuski Jarosław Chwaszczyno 40-49 861
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 844
Ziółkowski Zbigniew Kwidzyn 40-49 852
Zoga Jolanta Rumia 50-59 823
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 -
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 980
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 1090
Żyliński Daniel Rumia 18-29 1041
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 811
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon