Garmin MTB Series Reda 2016 - dystans Mini - wyniki

2016-10-02 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1186 Rzeszutek Piotr MLKS BASZTA BYTÓW M18 1 1 01:01:23
2 1321 Petka Arek Lew Lębork M18 2 2 01:01:50 00:00:27
3 1388 Pituch Sławek Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 1 3 01:03:19 00:01:56
4 1369 Banach Robert Old School MTB Gdańsk bananchbrothers M30 2 4 01:03:24 00:02:01
5 1314 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna M40 1 5 01:04:21 00:02:58
6 1331 Brylowski Pawel MTB START KARTUZY M18 3 6 01:04:22 00:02:59
7 1178 Ciba Damian Norda Active Team M30 3 7 01:04:50 00:03:27
8 1408 Stankiewicz Wiktor Dolina Noteci Rowersi Racing Team M18 4 8 01:05:40 00:04:17
9 1395 Rutkowski Karol Blvck Hole MTB Team Elbląg/Hydropress Hydraulika Siłowa M18 5 9 01:05:47 00:04:24
10 1222 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 4 10 01:05:50 00:04:27
11 1362 Tygielski Mateusz NEXUS Team M18 6 11 01:05:54 00:04:31
12 1375 Wielicki Tomek M30 5 12 01:06:52 00:05:29
13 1197 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 6 13 01:06:52 00:05:29
14 1225 Fusowski Sebastian Norda Active Team M18 7 14 01:07:01 00:05:38
15 1226 Rzeszutek Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW M18 8 15 01:07:42 00:06:19
16 1327 Skierka Dariusz LEW Lębork M18 9 16 01:08:03 00:06:40
17 1498 Heleniak Adam Old School MTB Gdańsk M30 7 17 01:08:05 00:06:42
18 1297 Ostachowski Łukasz Mustang Team M30 8 18 01:08:14 00:06:51
19 1383 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 9 19 01:08:26 00:07:03
20 1510 Brzozowski Maciek HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 10 20 01:09:05 00:07:42
21 1440 Horbowy Adam MLKS BASZTA BYTÓW M40 2 21 01:09:05 00:07:42
22 1513 Baliński Mateusz KELLYS TEAM KELLYS M18 11 22 01:10:05 00:08:42
23 1403 Łomnicki Michał PureLife MTB Kwidzyn M30 10 23 01:10:08 00:08:45
24 1387 Czajkowski Paweł M30 11 24 01:10:32 00:09:09
25 1376 Słomczewski Rafał team.ase.com.pl M30 12 25 01:10:51 00:09:28
26 1416 Reczek Konrad M18 12 26 01:11:00 00:09:37
27 1299 Czernialis Rimas Norda Active Team M30 13 27 01:11:28 00:10:05
28 1349 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 3 28 01:11:41 00:10:18
29 1252 Truszczyński Mateusz VO2max MTB Team M18 13 29 01:11:42 00:10:19
30 1522 Woźniak Wojciech Apteka Gemini M30 14 30 01:12:26 00:11:03
31 1176 Dietrich Dawid KLIF MTB TEAM M30 15 31 01:12:43 00:11:20
32 1207 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 14 32 01:13:01 00:11:38
33 1450 Potrykus Filip KLIF MTB Team M16 1 33 01:13:16 00:11:53
34 1370 Wenta Krzysztof TA KO Team M30 16 34 01:13:35 00:12:12
35 1277 Łojek Bartłomiej Old School MTB Gdańsk M40 4 35 01:13:50 00:12:27
36 1324 Górski Maciej LEW LĘBORK M30 17 36 01:14:04 00:12:41
37 1437 Dzik Michał M30 18 37 01:14:06 00:12:43
38 1394 Turczyn Stefan Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M18 15 38 01:14:12 00:12:49
39 1398 Wiczling Patryk M18 16 39 01:14:18 00:12:55
40 1339 Kramp Daniel MTB START KARTUZY M40 5 40 01:14:26 00:13:03
41 1286 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M30 19 41 01:14:26 00:13:03
42 1401 Marszalec Dawid GK STG FitMax M30 20 42 01:14:33 00:13:10
43 1428 Marciniuk Rafał Beer'ceps progresbike.com M30 21 43 01:14:43 00:13:20
44 1475 Czuczeło Maciej Lechia Gdańsk M30 22 44 01:14:46 00:13:23
45 1317 Grenda Michał M30 23 45 01:14:50 00:13:27
46 1164 Nabekalo Oleksandr M18 17 46 01:14:57 00:13:34
47 1441 Szczęsny Tomasz Samotny wojownik M30 24 47 01:15:18 00:13:55
48 1342 Szmagliński Karol AUTO GLAS CHOJNICE M30 25 48 01:15:27 00:14:04
49 1410 Nowosielski Paweł Beko Mountain Bikers Beko M30 26 49 01:15:32 00:14:09
50 1503 Sabisz Marian MLKS BASZTA BYTÓW M60 1 50 01:15:36 00:14:13
51 1353 Jokiel Radoslaw Rowersi Racing Team M30 27 51 01:15:41 00:14:18
52 1524 Koniuszewski Piotr WINAAR M18 18 52 01:15:49 00:14:26
53 1439 Koniuszewski Bartosz Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 28 53 01:15:51 00:14:28
54 1201 Piotrowski Dariusz GardenFlora MTB Team M30 29 54 01:16:01 00:14:38
55 1463 Lebiedziński Radek Norda Active Team M30 30 55 01:16:08 00:14:45
56 1313 Habaj Piotr Norda Active Team M30 31 56 01:16:34 00:15:11
57 1515 Gabrychowicz Maciej mtb tako team bozepole M30 32 57 01:16:46 00:15:23
58 1512 Mania Jacek M30 33 58 01:17:08 00:15:45
59 1436 Polter Rafał anika-opony.pl M40 6 59 01:17:09 00:15:46
60 1476 Dolny Michał M18 19 60 01:17:42 00:16:19
61 1348 Hoge Rafał Rowerowy Puck M30 34 61 01:17:44 00:16:21
62 1189 Piepka Sławomir PGE Krokowa Team M30 35 62 01:17:55 00:16:32
63 1459 Bielowicz Marek M30 36 63 01:17:59 00:16:36
64 1452 Marzejon Mikołaj KLIF MTB Team M16 2 64 01:18:02 00:16:39
65 1390 Reiss Szczepan Old School MTB Gdańsk M40 7 65 01:18:07 00:16:44
66 1191 Lipski Marcin M40 8 66 01:18:08 00:16:45
67 1302 Siemienas Andrzej M30 37 67 01:18:14 00:16:51
68 1413 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 38 68 01:18:15 00:16:52
69 1224 Konieczny Robert M40 9 69 01:18:17 00:16:54
70 1431 Żuk Łukasz Beata Falkowska - stwardnienie rozsiane M30 39 70 01:18:27 00:17:04
71 1213 Turek Karol KlifMTB TEAM M30 40 71 01:18:50 00:17:27
72 1204 Sykuła Marcin M40 10 72 01:18:56 00:17:33
73 1285 Dolatowski Filip M16 3 73 01:19:00 00:17:37
74 1265 Dolatowski Piotr KU AZS Politechnika Gdańska Dolat Team M18 20 74 01:19:11 00:17:48
75 1423 Knitter Rafał Morpol Racing Team M30 41 75 01:19:29 00:18:06
76 1323 Strzelecki Paweł Lew Lębork AZS UG M18 21 76 01:20:18 00:18:55
77 1446 Znaniecki Lukasz M40 11 77 01:20:23 00:19:00
78 1200 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 12 78 01:20:25 00:19:02
79 1298 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 22 79 01:20:25 00:19:02
80 1219 Florczuk Marek M18 23 80 01:20:32 00:19:09
81 1445 Patoka Agnieszka EDF Trek Gdynia K18 1 1 01:20:34 00:19:11
82 1240 Olech Jacek M40 13 81 01:20:34 00:19:11
83 1455 Trawiński Damian Norda Active Team M30 42 82 01:20:37 00:19:14
84 1199 Szklarski Ireneusz Norda Active Team M40 14 83 01:20:37 00:19:14
85 1483 Zawistowski Michał M30 43 84 01:20:48 00:19:25
86 1249 Borowiecki Bartłomiej M30 44 85 01:20:52 00:19:29
87 1391 Solarski Jakub M30 45 86 01:20:54 00:19:31
88 1238 Kamiński Ireneusz K.S. ISKRA przy AMW M40 15 87 01:21:08 00:19:45
89 1268 Rajnowski Tomasz M30 46 88 01:21:23 00:20:00
90 1167 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 47 89 01:21:41 00:20:18
91 1275 Orkwiszewski Krzysztof M30 48 90 01:21:44 00:20:21
92 1198 Gierszewski Sławomir M40 16 91 01:21:44 00:20:21
93 1492 Granicki Marcin Piast Słupsk M18 24 92 01:21:54 00:20:31
94 1435 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 17 93 01:22:05 00:20:42
95 1328 Maciejewski Sławomir LEW LĘBORK M40 18 94 01:22:29 00:21:06
96 1278 Klawiter Aleksander Beer'ceps M30 49 95 01:22:31 00:21:08
97 1501 Galeeva Alfiia K30 1 2 01:22:31 00:21:08
98 1246 Gorazdowski Filip MTB KLIF TEAM M16 4 96 01:22:32 00:21:09
99 1290 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 19 97 01:22:34 00:21:11
100 1358 Mieczkowski Dominik M30 50 98 01:22:44 00:21:21
101 1173 Degórski Marcin Norda Active Team M30 51 99 01:22:45 00:21:22
102 1417 Superson Maciej Flash Team M40 20 100 01:22:56 00:21:33
103 1371 Onoszko Wojciech M18 25 101 01:22:56 00:21:33
104 1357 Damski Łukasz GardenFlora MTB Team GardenFlora M30 52 102 01:22:57 00:21:34
105 1354 Reinholz Dariusz Kolarski Klub Wda Świecie M18 26 103 01:23:04 00:21:41
106 1161 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M30 53 104 01:23:05 00:21:42
107 1250 Leszczyński Andrzej M40 21 105 01:23:10 00:21:47
108 1237 Juszkiewicz Jarosław M30 54 106 01:23:10 00:21:47
109 1363 Skierkowski Tomasz Cyklo Kwidzyn M30 55 107 01:23:11 00:21:48
110 1276 Frymark Marcin Norda Active Team M30 56 108 01:23:21 00:21:58
111 1231 Ruczyński Arkadiusz Blvck Hole MTB Team Elbląg Hydropress Hydraulika Siłowa M40 22 109 01:23:32 00:22:09
112 1322 Bibliw Marek LEW LĘBORK M30 57 110 01:23:43 00:22:20
113 1166 Moszczyński Bartłomiej M18 27 111 01:23:47 00:22:24
114 1269 Piotrowski Dariusz KKWŚ ELDAR ŚWIECIE M40 23 112 01:23:49 00:22:26
115 1454 Leszczyński Mariusz VO2max MTB Team M40 24 113 01:23:52 00:22:29
116 1288 Łapiński Maciej M30 58 114 01:23:55 00:22:32
117 1474 Machowski Dawid M30 59 115 01:23:58 00:22:35
118 1518 Wyrwicki Rafał M30 60 116 01:24:01 00:22:38
119 1420 Arcimowicz Piotr Morpol Racing Team M16 5 117 01:24:14 00:22:51
120 1504 Gawkowski Mariusz M40 25 118 01:24:14 00:22:51
121 1223 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 26 119 01:24:23 00:23:00
122 1270 Dzienisz Janusz M30 61 120 01:24:24 00:23:01
123 1449 Labuda Hubert M16 6 121 01:24:32 00:23:09
124 1261 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M18 28 122 01:24:32 00:23:09
125 1227 Rzeszutek Zofia MLKS BASZTA BYTÓW K18 2 3 01:24:33 00:23:10
126 1425 Wojczak Krzysztof Morpol Racing Team M50 1 123 01:24:48 00:23:25
127 1404 Kubiak Ewa LABOSPORT Team K30 2 4 01:24:52 00:23:29
128 1374 Rapciak Marcin GK STG M40 27 124 01:25:02 00:23:39
129 1517 Walenkiewicz Ryszard M40 28 125 01:25:08 00:23:45
130 1174 Treselj Marin M30 62 126 01:25:09 00:23:46
131 1165 Trzciński Waldemar GardenFlora.pl MTB Team M30 63 127 01:25:09 00:23:46
132 1386 Urbanowicz Mirosław WildRiders.pl M50 2 128 01:25:18 00:23:55
133 1195 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M30 64 129 01:25:48 00:24:25
134 1218 Henig Wojciech Norda Active Team M30 65 130 01:25:49 00:24:26
135 1311 Modzelewski Grzegorz M40 29 131 01:25:49 00:24:26
136 1267 Wawrzyniak Marcin Klub Sportowy "ISKRA" przy AMW M40 30 132 01:26:06 00:24:43
137 1190 Dawidowski Daniel M30 66 133 01:26:23 00:25:00
138 1481 Piramowicz Bartosz ŁEBA M30 67 134 01:26:37 00:25:14
139 1230 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 31 135 01:26:55 00:25:32
140 1468 Gbyl Jacek M40 32 136 01:26:58 00:25:35
141 1294 Gajda Wiktor VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 29 137 01:27:00 00:25:37
142 1274 Wolanin Jakub M30 68 138 01:27:01 00:25:38
143 1523 Świerczyński Michał M30 69 139 01:27:04 00:25:41
144 1461 Sobieralski Piotr KerakollPiotr M30 70 140 01:27:11 00:25:48
145 1418 Kołakowski Mikołaj Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 33 141 01:27:11 00:25:48
146 1367 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 3 5 01:27:23 00:26:00
147 1443 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 34 142 01:27:24 00:26:01
148 1228 Rzeźnik Piotr M30 71 143 01:27:27 00:26:04
149 1488 Struczewski Filip FATBikesFun.pl M30 72 144 01:27:28 00:26:05
150 1212 Linda Patryk M30 73 145 01:27:32 00:26:09
151 1485 Liedtke Mariusz Gdańsk M30 74 146 01:27:49 00:26:26
152 1364 Studzieniecki Adam MARKOS Sport Team M40 35 147 01:27:58 00:26:35
153 1308 Krzeszowski Sebastian GOOD RIDE M30 75 148 01:28:07 00:26:44
154 1247 Galiński Patryk M40 36 149 01:28:13 00:26:50
155 1373 Styczewski Tomasz M30 76 150 01:28:14 00:26:51
156 1351 Wróblewski Rafał M40 37 151 01:28:24 00:27:01
157 1182 Bartnik Łukasz ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 77 152 01:28:34 00:27:11
158 1263 Romańska Aleksandra GK STG K18 3 6 01:28:41 00:27:18
159 1280 Gryglewski Michał M30 78 153 01:28:43 00:27:20
160 1470 Janczak Sławomir M30 79 154 01:28:50 00:27:27
161 1255 Gorski Dariusz AJLANT Danfoss M30 80 155 01:28:50 00:27:27
162 1233 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking M40 38 156 01:28:59 00:27:36
163 1427 Formela Krzysztof M30 81 157 01:29:00 00:27:37
164 1196 Lewiński Marcin Norda Active Team M30 82 158 01:29:15 00:27:52
165 1456 Kuczkowski Piotr M30 83 159 01:29:15 00:27:52
166 1479 Belt Jarosław Klub Kolarski Wda Świecie Eldar M40 39 160 01:29:21 00:27:58
167 1264 Łamek Sebastian has team swiecie M30 84 161 01:29:25 00:28:02
168 1415 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 30 162 01:29:31 00:28:08
169 1432 Semmerling Adam LOTOS Running Team M30 85 163 01:29:48 00:28:25
170 1382 Walaszkowski Patryk M18 31 164 01:29:52 00:28:29
171 1424 Krupiński Daniel Morpol RacingTeam M40 40 165 01:30:02 00:28:39
172 1316 Kwaśniewski Krzysztof BLACKRAM TEAM M30 86 166 01:30:05 00:28:42
173 1284 Gortat Bogumił Morpol Racing Team M30 87 167 01:30:20 00:28:57
174 1402 Zdrojewski Mateusz M18 32 168 01:30:27 00:29:04
175 1426 Berliński Bartłomiej Morpol Racing Team Morpol M18 33 169 01:30:27 00:29:04
176 1241 Jakubowska-Olech Edyta K40 1 7 01:30:43 00:29:20
177 1399 Kin Jacek Fjord Nansen Test Team M18 34 170 01:30:53 00:29:30
178 1340 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M60 2 171 01:30:59 00:29:36
179 1295 Łoś Rafał Night Runners Słupsk M40 41 172 01:31:09 00:29:46
180 1500 Matuła Bartłomiej M30 88 173 01:31:10 00:29:47
181 1292 Poreda Piotr FitMove Gabinet Dietetyki Na Zdrowko M30 89 174 01:31:10 00:29:47
182 1171 Waszczyk Maciej M40 42 175 01:31:12 00:29:49
183 1315 Pilski Wojciech Gdańsk M40 43 176 01:31:16 00:29:53
184 1509 Figura Krzysztof M18 35 177 01:31:19 00:29:56
185 1494 Ratkowski Sławomir Has Team M40 44 178 01:31:22 00:29:59
186 1496 Gostomski Marcin M40 45 179 01:31:27 00:30:04
187 1511 Mania Joanna K30 4 8 01:31:27 00:30:04
188 1326 Koss Przemysław LEW LĘBORK M40 46 180 01:31:42 00:30:19
189 1335 Kurzyński Piotr F.M. Bimet MTB Team M40 47 181 01:31:52 00:30:29
190 1337 Engelberg Łukasz M30 90 182 01:31:59 00:30:36
191 1235 Rytel Wojciech Pan M50 3 183 01:32:10 00:30:47
192 1462 Petk Grzegorz M30 91 184 01:32:14 00:30:51
193 1243 Zawalich Michał M18 36 185 01:32:36 00:31:13
194 1254 Seńko Piotr Active Malbork M30 92 186 01:32:52 00:31:29
195 1194 Majewski Marek HERKULES TEAM HERKULES M60 3 187 01:33:08 00:31:45
196 1179 Stelmach Łukasz M30 93 188 01:33:16 00:31:53
197 1486 Stacholiński Hubert M30 94 189 01:33:35 00:32:12
198 1244 Jezierski Sławomir SAAB Team brak M30 95 190 01:33:42 00:32:19
199 1419 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 96 191 01:33:45 00:32:22
200 1193 Grzesik Stanisław M50 4 192 01:33:50 00:32:27
201 1271 Kuśpiet Rafał M30 97 193 01:33:59 00:32:36
202 1421 Szarejko Adrian Morpol Racing Team Morpol M30 98 194 01:34:11 00:32:48
203 1300 Andrejczuk Adam Chojnice M40 48 195 01:34:19 00:32:56
204 1260 Jesionowski Krzysztof Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski M40 49 196 01:34:26 00:33:03
205 1429 Cenkier Julian M40 50 197 01:34:29 00:33:06
206 1318 Zwolak Leszek Międzygwiezdna S&T Services Polska Sp. z o.o. M40 51 198 01:34:30 00:33:07
207 1389 Popławski Tadeusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 5 199 01:35:00 00:33:37
208 1334 Gorazdowski Marcin MTB KLIF TEAM Chłapowo M30 99 200 01:35:08 00:33:45
209 1309 Pelczar Krzysztof M30 100 201 01:35:10 00:33:47
210 1491 Ołdziejewski Marcin M40 52 202 01:35:23 00:34:00
211 1489 Sumionka Jakub M16 7 203 01:35:38 00:34:15
212 1516 Kawała Filip M30 101 204 01:35:42 00:34:19
213 1229 Mądzielewski Sławek BLACKRAM TEAM M40 53 205 01:35:43 00:34:20
214 1497 Łukasiewicz Marcin M40 54 206 01:35:58 00:34:35
215 1306 Borcowski Janusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 6 207 01:36:00 00:34:37
216 1508 Szyc Ryszard Fach-Dent Team M18 37 208 01:36:03 00:34:40
217 1493 Majewski Maciej M30 102 209 01:36:18 00:34:55
218 1409 Gbur Krzysztof M18 38 210 01:36:32 00:35:09
219 1203 Włodarczyk Krzysztof Sklep Rowerowy Prabuty M18 39 211 01:36:45 00:35:22
220 1487 Groszewski Radosław TRI NEGU M40 55 212 01:36:49 00:35:26
221 1514 Kokosza Aleksander M40 56 213 01:36:51 00:35:28
222 1499 Heleniak Karina K30 5 9 01:37:10 00:35:47
223 1325 Kamionka Klaudia LEW Lębork K18 4 10 01:37:38 00:36:15
224 1355 Budkowski Damian Niezwalniamy M30 103 214 01:37:57 00:36:34
225 1356 Sadowski Krzysztof Niezwalniamy M30 104 215 01:38:04 00:36:41
226 1473 Nowaczyk Justyna VO2max MTB Team K30 6 11 01:38:05 00:36:42
227 1301 Blew Wojciech LOTOS Running Team M50 7 216 01:38:23 00:37:00
228 1361 Twardy Remigiusz M30 105 217 01:38:23 00:37:00
229 1333 Szulik Łukasz M30 106 218 01:38:29 00:37:06
230 1160 Winikajtys Bartłomiej BigYellowFoot Adventure Team M18 40 219 01:38:33 00:37:10
231 1273 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 57 220 01:38:52 00:37:29
232 1495 Dąbrowski Artur M40 58 221 01:39:02 00:37:39
233 1347 Derc Anna Rowerowy Puck K30 7 12 01:39:08 00:37:45
234 1346 Horakowski Andrzej has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 59 222 01:39:09 00:37:46
235 1168 Radulska Joanna K30 8 13 01:39:09 00:37:46
236 1279 Dajek Janusz Flash Team M50 8 223 01:39:29 00:38:06
237 1502 Smyk Łukasz ADVA Optical Networking M30 107 224 01:39:29 00:38:06
238 1287 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 4 225 01:39:30 00:38:07
239 1482 Zdrojewski Marcin M18 41 226 01:39:33 00:38:10
240 1232 Czerniawski Piotr M40 60 227 01:39:42 00:38:19
241 1245 Gorazdowska Katarzyna MTB KLIF TEAM K30 9 14 01:40:42 00:39:19
242 1256 Cierliński Bartosz M30 108 228 01:41:01 00:39:38
243 1519 Szymański Jakub MaSlak Club Jaworek M50 9 229 01:41:34 00:40:11
244 1259 Mosiński Damian M40 61 230 01:41:36 00:40:13
245 1422 Giedrojć Tomasz Morpol Racing Team Morpol M30 109 231 01:41:48 00:40:25
246 1438 Rybicki Marek M40 62 232 01:41:57 00:40:34
247 1266 Nowatkowski Jacek M30 110 233 01:41:58 00:40:35
248 1433 Boryński Adam M40 63 234 01:42:05 00:40:42
249 1248 Pliszka Kamil M30 111 235 01:42:34 00:41:11
250 1239 Grajczak Adrian M18 42 236 01:42:43 00:41:20
251 1378 Dembiński Paweł Elipa M40 64 237 01:43:21 00:41:58
252 1177 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 112 238 01:43:29 00:42:06
253 1192 Borowiecki Dariusz M40 65 239 01:43:49 00:42:26
254 1490 Piotrowski Bartłomiej M16 8 240 01:43:57 00:42:34
255 1472 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 10 241 01:44:02 00:42:39
256 1330 Modlińska Beata K40 2 15 01:44:05 00:42:42
257 1379 Kałużny Stefan Tiger-gym M50 11 242 01:44:17 00:42:54
258 1350 Matuszewski Adrian BLACKRAM TEAM M40 66 243 01:44:37 00:43:14
259 1397 Sień Dawid M40 67 244 01:44:42 00:43:19
260 1465 Urbaniak Daniel K.F,M.-UDO M30 113 245 01:45:14 00:43:51
261 1332 Janczewski Robert M40 68 246 01:46:04 00:44:41
262 1291 Miszewski Grzegorz M18 43 247 01:46:12 00:44:49
263 1505 Formella Filip M40 69 248 01:46:28 00:45:05
264 1307 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 70 249 01:46:42 00:45:19
265 1377 Piekart Joanna K30 10 16 01:46:57 00:45:34
266 1281 Pająk Maciej Poszukiwacze Przygód M30 114 250 01:47:28 00:46:05
267 1251 Ollik Wojciech M30 115 251 01:48:08 00:46:45
268 1304 Kolecki Jakub Saltus Sport M18 44 252 01:48:18 00:46:55
269 1469 Łuczkiewicz Jan M40 71 253 01:48:20 00:46:57
270 1359 Żyliński Daniel M18 45 254 01:48:35 00:47:12
271 1478 Grabiński Marcin M30 116 255 01:49:05 00:47:42
272 1185 Lewandowski Roman M60 5 256 01:49:07 00:47:44
273 1466 Moderhak Marcelina EDF Trek Gdynia K30 11 17 01:49:16 00:47:53
274 1430 Musalewski Grzegorz SALON ROWEROWY B. BONDARIEW TCZEW M40 72 257 01:49:21 00:47:58
275 1329 Hermanowski Roman M30 117 258 01:49:29 00:48:06
276 1253 Manikowski Artur M30 118 259 01:49:40 00:48:17
277 1471 Łuczkiewicz Jakub M18 46 260 01:49:41 00:48:18
278 1296 Komsta Marcin Komsta Team Baumar M40 73 261 01:49:56 00:48:33
279 1215 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 6 262 01:50:28 00:49:05
280 1392 Chyliński Andrzej M40 74 263 01:50:39 00:49:16
281 1352 Chwiej Karolina Komobike Scott K30 12 18 01:51:39 00:50:16
282 1169 Kamiński Sebastian M40 75 264 01:52:06 00:50:43
283 1272 Jastrzębski Marcin Etixx Quick Step M40 76 265 01:53:06 00:51:43
284 1400 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 7 266 01:53:17 00:51:54
285 1187 Bladowski Tomasz Team Rewa M30 119 267 01:53:22 00:51:59
286 1506 Domarus Bronisław Fach-Dent Team M50 12 268 01:53:23 00:52:00
287 1175 Kasperski Jacek Gdynia M60 8 269 01:53:27 00:52:04
288 1320 Kolatowska Wiesława Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino K40 3 19 01:55:38 00:54:15
289 1411 Stseshyts Katsiaryna Beko Mountain Bikers Beko K30 13 20 01:55:58 00:54:35
290 1172 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 120 270 01:57:08 00:55:45
291 1520 Suś Cyprian N-Bike Academy M16 9 271 01:57:11 00:55:48
292 1521 Krzyżelewska - Suś Anna N-Bike Academy K30 14 21 01:57:13 00:55:50
293 1344 Hinz Maciej M18 47 272 01:57:53 00:56:30
294 1484 Galek Gustaw Ten TeGes Team M60 9 273 02:00:04 00:58:41
295 1345 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 10 274 02:01:53 01:00:30
296 1467 Dolistowski Michał K.F.M. - UDO M30 121 275 02:03:13 01:01:50
297 1336 Ruc Rafał LIQUI MOLY CYCLING TEAM M30 122 276 02:03:47 01:02:24
298 1444 Pogorzelski Jarek M50 13 277 02:05:06 01:03:43
299 1343 Petk Jerzy LKB im Braci Petk Lębork M60 11 278 02:05:17 01:03:54
300 1448 Wesoły Artur M18 48 279 02:06:29 01:05:06
301 1216 Stachańczyk Wiesława Active-IT KomputeryMarkowe.pl K60 1 22 02:06:34 01:05:11
302 1525 Will Tomasz M50 14 280 02:07:04 01:05:41
303 1453 Bartoszewicz Artur M30 123 281 02:08:01 01:06:38
304 1234 Tajerle Dariusz M30 124 282 02:08:29 01:07:06
305 1205 Kolberg Sławek M30 125 283 02:09:33 01:08:10
306 1380 Fenc Aleksander M40 77 284 02:09:41 01:08:18
307 1464 Pawłowska Anna Banachbrothers K30 15 23 02:09:42 01:08:19
308 1507 Dolny Krzysztof M60 12 285 02:11:24 01:10:01
309 1385 Makowski Przemysław M40 78 286 02:30:00 01:28:37
310 1458 Zawisza Stefan brak brak M60 13 287 02:30:01 01:28:38
311 1341 Różański Łukasz Garmin24.pl BCT Gdynia M18 DNF
312 1447 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M18 DNF
313 1480 Bagiński Olgierd Rowerowo i Kajtowo M40 DNF
314 1312 Truszkowski Mariusz Rock&Road sklep i serwis M18 DNF
315 1396 Krukowski Jan KLIF MTB Team M18 DNF
316 1451 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 DNF
317 1372 Przestrzelski Piotr Rowerowo i Kajtowo M40 DNF
318 1184 Omieczyński Andrzej Rowerek M50 DNF
319 1381 Kuras Jakub M30 DNF
320 1181 Zoga Jolanta Geriatryczny Klub Wyczynowy K50 DNF
321 1282 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 DNF
322 1289 Adamczuk Norbert BikeSalon.pl M18 DNS
323 1434 Adamowski Grzegorz Team VERGE Polska www.vergesport.com M30 DNS
324 1319 Andruszkiewicz Adam Międzygwiezdna M40 DNS
325 1242 Bejm Maciek V.Ships M30 DNS
326 1293 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech przyczepiaki.pl M30 DNS
327 1257 Bobrowska Natalia Rowerowe Kaszuby K30 DNS
328 1303 Brzeski Adam Ice Adam Ice Adam M40 DNS
329 1211 Caspari Sebastian M40 DNS
330 1170 Dalecki Przemysław Gdynia Sport Team M40 DNS
331 1414 Figiel Michał M30 DNS
332 1163 Kędzia Tomasz SundayBikers M18 DNS
333 1310 Komsta Artur niezrzeszony M40 DNS
334 1188 Kortas Paweł KLIF MTB Team M30 DNS
335 1477 Kowalewski Maciej M30 DNS
336 1258 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M30 DNS
337 1366 Ligenza Zbigniew M30 DNS
338 1236 Marzejon Karol Skład Fabryczny M40 DNS
339 1262 Michalak Dominika K18 DNS
340 1360 Niemierza Adam GardenFlora MTB Team M40 DNS
341 1338 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 DNS
342 1365 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 DNS
343 1183 Pietrzak Paweł M30 DNS
344 1202 Piotrowicz Przemysław M40 DNS
345 1162 Roppel Rafał www.javaczyherbata.pl M30 DNS
346 1460 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 DNS
347 1368 Rzeczycki Michał Old School MTB Gdańsk M30 DNS
348 1305 Słowik Michał Yellow Cargo Express M40 DNS
349 1384 Szczepański Artur KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M40 DNS
350 1206 Szul Bartłomiej M30 DNS
351 1220 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 DNS
352 1210 Świetliński Krzysztof M40 DNS
353 1283 Tokarski Bartosz Triathlon Trójmiasto M18 DNS
354 1457 Torbicki Ryszard brak brak M60 DNS
355 1405 Trapkowski Przemysław Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 DNS
356 1407 Trąbiński Grzegorz Płazy Gdańsk M30 DNS
357 1180 Trepczyk Dawid SELA BIKE Kaszuby M18 DNS
358 1406 Wałdowski Dominik xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl M30 DNS
359 1221 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 DNS
360 1412 Waśkiewicz Jarosław SZEFUŃCIO SRALPE POLSKA M30 DNS
361 1209 Wołodkiewicz Bartosz M30 DNS
362 1442 Zachciał Tomasz VO2max MTB Team M40 DNS
363 1214 Zasada Grzegorz M30 DNS
364 1217 Zębrzuski Jarosław GREGORTRAVEL.COM SZAKLE.PL M40 DNS
365 1208 Ziółkowski Zbigniew Schneider Electric M40 DNS
366 1393 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon