Garmin MTB Series Rumia 2016 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 1656
Allison Stefan Rumia 40-49 1810
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 1668
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 1687
Avdyushev Dmitry Kaliningrad 30-39 -
Bagiński Olgierd Gdynia 40-49 1826
Banach Robert Gdańsk 30-39 1740
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 1547
Bartoszewicz Artur Gdańsk 30-39 1806
Bejm Maciek Gdynia 30-39 1607
Belt Jarosław Świecie 40-49 1801
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 1869
Berliński Bartłomiej Słupsk 18-29 1828
Białecka Małgorzata Gdynia 18-29 1866
Bibliw Marek Lębork 30-39 1690
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 1805
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 1552
Blew Marcin Gdansk 18-29 1837
Blew Wojciech Gdańsk 50-59 1669
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 1661
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 1708
Borowiecki Bartłomiej Rumia 30-39 1614
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 1557
Boryło Paulina Lębork 18-29 -
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 1598
Brylowski Pawel Kartuzy 18-29 1699
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 1671
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1595
Budkowski Damian Gdańsk 30-39 1723
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 1576
Cenkier Julian Bydgoszcz 40-49 1785
Charkiewicz Andrzej Prabuty 30-39 -
Cholewa Piotr Rumia 16-17 1824
Chwieduk Jakub Bydgoszcz 40-49 -
Chwiej Karolina Sopot 30-39 1720
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 1758
Ciba Damian Rumia 30-39 1543
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 1622
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 30-39 1754
Czernialis Rimas Rumia 30-39 1667
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 1597
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 1852
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 1644
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 1535
Damski Łukasz Wtelno 30-39 1725
Dawidowski Daniel Rumia 30-39 1555
Degórski Marcin Reda 30-39 1538
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 -
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 1541
Dobosz Romuald Ustka 60-… 1580
Dolatowski Filip Gdańsk 16-17 1651
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 1631
Dolny Michał Gdańsk 18-29 1820
Drzazga Andrzej Reda 50-59 1818
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 1636
Dzik Michał Gdańsk 30-39 1790
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 1705
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 1877
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 1648
Fira Adam Gdańsk 30-39 1777
Florczuk Marek Gdynia 18-29 1584
Foltyn Bartosz Poznań 30-39 1846
Foltyn Tomasz Wiórek 30-39 1848
Formela Krzysztof Rokitnica 30-39 1783
Formella Filip Kartuzy 40-49 1894
Frymark Marcin Reda 30-39 1641
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 1590
Gabrychowicz Maciej Bozepole Wielkie 30-39 1886
Gajda Wiktor Świecie 18-29 1662
Gajewski Sebastian Elbląg 40-49 -
Galeeva Alfiia Kaliningrad 30-39 1874
Galek Gustaw Gdynia 60-… 1872
Galek Tomasz Gdynia 30-39 1537
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 1612
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 1652
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 1879
Gbur Krzysztof Białystok 18-29 1773
Giedrojć Tomasz Słupsk 30-39 1830
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 1564
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 1610
Gorazdowski Filip Starzyno 16-17 1611
Gorazdowski Marcin Kłanino 30-39 1702
Gorski Dariusz Gdynia 30-39 1620
Gortat Bogumił Dobrzęcino 30-39 1650
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 1562
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 -
Górski Maciej Lębork 30-39 1692
Grabiński Marcin Gdańsk 30-39 -
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 1604
Granicki Marcin Słupsk 18-29 1882
Grenda Michał Gdynia 30-39 1821
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 18-29 1764
Grodzki Krzysztof Banino 30-39 1819
Gryglewski Michał Sopot 30-39 1646
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 1558
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 1638
Gurski Piotr Rumia 30-39 1645
Habaj Piotr Gdynia 30-39 1681
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 -
Henig Wojciech Reda 30-39 1583
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 1697
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 1712
Hoge Anna Puck 30-39 1715
Hoge Rafał Puck 30-39 1716
Horakowski Andrzej Świecie 40-49 1714
Horbowy Adam Bytów 40-49 1793
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1887
Jagielski Jacek Świecie 40-49 1827
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 1606
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1532
Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew 30-39 1674
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 -
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 1815
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 1700
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 1637
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 1675
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 1626
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 1609
Jokiel Radoslaw Gdansk 30-39 1721
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 30-39 1602
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kałużny Stefan Sopot 50-59 1843
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 1603
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 -
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 1534
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 1693
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 -
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 1540
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 1527
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 1627
Kawała Filip Gdynia 30-39 1880
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 18-29 1811
Klawiter Aleksander Rumia 30-39 1643
Knitter Rafał Słupsk 30-39 1831
Kochanowski Daniel Gdansk 30-39 1888
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 1688
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 1870
Kolberg Sławek Reda 30-39 1570
Kolecki Jakub Gdańsk 18-29 1672
Kołakowski Bartosz Konin 30-39 -
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1780
Komsta Marcin Puck 40-49 1664
Konieczny Robert Gdynia 40-49 1589
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1792
Koniuszewski Piotr Gdańsk 18-29 1891
Kortas Paweł Jastrzebia Góra 30-39 1553
Koss Przemysław Lębork 40-49 1694
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 -
Kozłowski Marcin Rumia 40-49 1621
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 1707
Krassowski Robert Sopot 40-49 -
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 -
Krukowski Jan Jastrzebia Góra 18-29 1762
Krupiński Daniel Słupsk 40-49 1832
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 -
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 1676
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 1768
Kuczkowski Piotr Gdańsk 30-39 1804
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1737
Kuras Jakub Rumia 30-39 1749
Kurek Artur Kwidzyn 30-39 1847
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 1703
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 1845
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 -
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 1684
Labuda Hubert Łęczyce 16-17 1876
Langa Marcin Wejherowo 30-39 1542
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 1657
Lebiedziński Radek Reda 30-39 1839
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 1615
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 1800
Lewandowska Natalia Kartuzy 30-39 1623
Lewandowski Robert Kartuzy 30-39 1624
Lewandowski Roman Gdańsk 60-… 1550
Lewiński Marcin Reda 30-39 1560
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 30-39 1736
Linda Patryk Gdańsk 30-39 1577
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1556
Lisiecki Tomasz Gdynia 40-49 1881
Litwiński Kamil Gdańsk 30-39 1813
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 1787
Łamek Sebastian Swiecie 30-39 1630
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 1655
Ławrów Sylwia Gdańsk 18-29 1781
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 1642
Łojek Przemysław Warszawa 40-49 1865
Łoś Rafał Słupsk 40-49 1663
Łucki Michał Gdynia 30-39 1838
Łuczkiewicz Jan Rumia 40-49 1861
Łukasiewicz Marcin Sopot 40-49 1685
Łukasik Renata Gdynia 50-59 1660
Maciborko Piotr Rumia 30-39 -
Maciejewski Sławomir Lębork 40-49 1696
Majewski Marek Prabuty 60-… 1563
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 -
Mania Jacek Rumia 30-39 1892
Mania Joanna Rumia 30-39 1893
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 1618
Manteufel Jacek Sztum 30-39 1814
Marciniuk Rafał Rumia 30-39 1784
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 1666
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 1766
Marzejon Karol Reda 40-49 1601
Marzejon Mikołaj Chłapowo 16-17 1850
Matuszewski Adrian Świecie 40-49 1718
Mądzielewski Sławek Świecie 40-49 1594
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 1628
Mieczkowski Dominik Gdynia 30-39 1726
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 1658
Mocarski Mirosław Rumia 40-49 1862
Moderhak Marcelina Gdańsk 30-39 1863
Modlińska Beata Rumia 40-49 1698
Modzelewski Grzegorz Chojnice 40-49 1678
Morawski Piotr Gdynia 40-49 1679
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 1895
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 1625
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 1531
Motyczko Jacek Gdynia 30-39 -
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1751
Mróz Mateusz Czapury 30-39 1853
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 1836
Nabekalo Oleksandr Gdańsk 18-29 1529
Naczk Marcin Reda 40-49 1680
Niemczyk Dariusz Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1885
Niemierza Adam Bydgoszcz 40-49 1728
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 1706
Niewiadomski Mateusz Rumia 16-17 1834
Nowakowski Piotr Gdańsk 30-39 1738
Nowatkowski Jacek Rokitnica 30-39 1632
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1774
Olech Jacek Świecie 40-49 1605
Ollik Wojciech Suchy Dwór / Gdynia 30-39 1616
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Ołdziejewski Marcin Nowy Staw 40-49 1878
Omieczyński Andrzej Gdańsk 50-59 1549
Onoszko Wojciech Chmielno 18-29 1742
Onuszkanicz Paweł Zielona Góra 40-49 -
Orkwiszewski Krzysztof Gdynia 30-39 1640
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Osnowski Karol Kokoszkowy 16-17 1890
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 1665
Pająk Maciej Gdańsk 30-39 1647
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 1735
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1797
Pawłowska Anna Gdańsk 30-39 1809
Pelczar Krzysztof Wejherowo 30-39 1677
Petk Jerzy Lębork 60-… 1711
Petka Arek Lębork 18-29 1689
Piekart Joanna Gdańsk 30-39 1748
Piepka Sławomir Leśniewo 30-39 1554
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 1548
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 -
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 1683
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 1568
Piotrowski Bartłomiej Gdańsk 16-17 1867
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 1567
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 1635
Piszcz Krzysztof Gdynia 40-49 -
Pituch Sławek Bytów 30-39 1755
Plesiewicz Janusz Wałcz 60-… -
Pliszka Kamil Sztum 30-39 1613
Pogorzelski Jarek Pszczółki 50-59 1796
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1789
Poreda Piotr Wejherowo 30-39 1659
Potrykus Filip Chłapowo - 1849
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 1807
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 1743
Ptaszek Tomasz Gdynia 30-39 1854
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 1533
Rajnowski Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 1634
Rapciak Marcin Kokoszkowy 40-49 1745
Reczek Konrad Szemud 18-29 1779
Reinholz Dariusz Świecie 18-29 1722
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 1756
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 1782
Rodek Wojciech Otomin 40-49 -
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 1682
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 1629
Rompalski Dariusz Świecie 40-49 1856
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 1528
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 1709
Ruc Rafał Wejherowo 30-39 1704
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 1596
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1717
Rudzki Bartosz Darłowo 18-29 1825
Rutkowski Karol Suchacz 18-29 1761
Rybicki Marek Wejherowo 40-49 1791
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 1808
Rytel Wojciech Warszawa 50-59 1600
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 1739
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1551
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 1591
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 1592
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 1593
Sabisz Marian Bytów 60-… 1884
Sadowski Krzysztof Gdansk 30-39 1724
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 1812
Semmerling Adam Gdańsk 30-39 1786
Seńko Piotr Malbork 30-39 1619
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Siemienas Andrzej Młynary 30-39 1670
Sień Dawid Sulnowo 40-49 1763
Skałecki Tomasz Reda 40-49 1795
Skierka Dariusz Łęczyce 18-29 1695
Skierkowski Tomasz Kwidzyn 30-39 1732
Skrzypiec Sebastian Wejherowo 30-39 1873
Słomczewski Rafał Gdynia 30-39 1747
Słowik Michał Gdynia 40-49 1673
Smyk Łukasz Rumia 30-39 1883
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 -
Sobieralski Piotr Tczew 30-39 1858
Sobiło Marcin Gdańsk 30-39 1816
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1757
Solnikowski Michał Słupsk 18-29 -
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 1581
Stacholiński Hubert Gdynia 30-39 1840
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 1772
Starzyński Damian Piła 40-49 1729
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 1544
Struczewski Filip Sokółka 30-39 1875
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1691
Stseshyts Katsiaryna Bialystok 30-39 1775
Studzieniecki Adam Gdańsk 40-49 1734
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 1744
Sumionka Jakub Gdansk 16-17 1868
Superson Maciej Gdynia 40-49 1817
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 1653
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 1654
Szałamacha Jakub Zgorzała 30-39 1860
Szarejko Adrian Słupsk 30-39 1829
Szczepański Artur Dorotowo 40-49 1752
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1794
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 1799
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 1565
Szklarski Zdzisław Kadzidło 30-39 1835
Szkliński Tomasz Kwidzyn 30-39 1851
Szmagliński Karol Chojnice 30-39 1710
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 1571
Szulik Łukasz Gdańsk 30-39 1701
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 -
Szymborski Tomek Sopot 40-49 1585
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 1823
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 1802
Świerczyński Michał Gdańsk 30-39 1841
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 1575
Świstun Piotr Lębork 30-39 -
Tajerle Dariusz Gdynia 30-39 1599
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 40-49 1588
Tokarski Bartosz Gdynia 18-29 1649
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 1713
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 1769
Trawiński Damian Wejherowo 30-39 1803
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1771
Trepczyk Dawid Łapalice 18-29 1545
Treselj Marin Gdańsk 30-39 1539
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 1617
Trzciński Waldemar Karsin 30-39 1530
Turant Jarosław Warszawa 30-39 -
Turczyn Stefan Łęcze 18-29 1760
Turek Karol Leśniewo 30-39 1578
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 1730
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1731
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 50-59 1753
Walaszkowski Patryk Gdynia 18-29 1750
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 1844
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 1770
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 1586
Waszczyk Maciej Sopot 40-49 1536
Waśkiewicz Jarosław Gdańsk 30-39 1776
Wawrzyniak Marcin Gdynia 40-49 1633
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 1572
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1741
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1765
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 1746
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 1559
Wilk Michał Gdańsk 18-29 1822
Will Tomasz Gdynia 50-59 1896
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 1526
Winnicki Krzysztof Gardeja 30-39 1859
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1778
Włodarczyk Krzysztof Prabuty 18-29 1569
Wojczak Krzysztof Kobylnica 50-59 1833
Wojewoda Adam Rumia 40-49 1871
Wolanin Jakub Malbork 30-39 1639
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 1574
Wójcik Artur Elbląg 18-29 1842
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 1719
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1561
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1889
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 1733
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 1587
Zasada Grzegorz Puck 30-39 1579
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 1608
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 18-29 1767
Zębrzuski Jarosław Chwaszczyno 40-49 1582
Zielonka Maciej Sopot 30-39 1855
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 1566
Ziółkowski Zbigniew Kwidzyn 40-49 1573
Znaniecki Lukasz Gdańsk 40-49 1798
Zoga Jolanta Rumia 50-59 1546
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 -
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 1686
Żmudzki Paweł Lębork 18-29 1864
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 1759
Żuk Łukasz Młynary 30-39 1857
Żyliński Daniel Rumia 18-29 1727
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon