Garmin Iron Triathlon Ślesin 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Czyżewski Błażej (Czyżewski Filip, Torba Damian) Poznań 25-29 570
Jaworski Adrian (Bednarski Bohdan, Mateusz Morawski) Żary 35-39 562
Kosior Michał (Robert Nowicki, Mateusz Fijałkowski) Łódź 25-29 566
Kulanica Jarosław (KOSZAŁKA GRZEGORZ, GOLEŃ IRENEUSZ) Biłgoraj 35-39 568
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 567
Ostrowski Przemysław (Nowacki Michał, Milczarek Paweł) Kalisz 40-44 565
Poczta Rafał (Cierniewski Ryszard, Cierniewski Bartosz) Dobrzyca 35-39 561
Walkowski Michał (Jędrzej Wengerski, Karim Abu Nahia) Toruń 25-29 560
Wojtysiak Michał (Czernicki Jakub, Wiktorowski Fabian) Poznań 25-29 569
Zdrojewski Grzegorz (Marzena Zdrojewska, Przemysław Zdrojewski) Czerniejewo 45-49 564
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 563

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamusiak Dawid Kiełczów 35-39 424
Aguilar Eduardo Warsaw 40-44 329
Antas Maciej Kramsk 40-44 323
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 4
Bachman Marcin Warszawa 40-44 529
Balawander Jakub Poznań 40-44 403
Balewski Tomasz Toruń 35-39 267
Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 40-44 381
Banaś Piotr Kalisz 60-64 519
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 539
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 305
Bartłomiejczak Jakub Zagórów 30-34 355
Bednarczyk Arkadiusz Radmsko 45-49 533
Bednarski Michał Łódź 35-39 395
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 31
Białobłocki Jacek Rypin 55-59 493
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 484
Biernacki Damian Pabianice 40-44 224
Biernacki Krzysztof Trzebnica 45-49 145
Biniewicz Renata Łęczyca 45-49 440
Biniewicz Sławomir Łęczyca 45-49 441
Bińkowski Marcin Stare Miasto 40-44 385
Biskup Paweł Turek 35-39 164
Błachowiak Jakub Leszno 25-29 146
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 147
Błaszczyk Krzysztof Lubomyśle 55-59 442
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 401
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 3
Bogucki Krzysztof Warszawa 45-49 47
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 345
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 426
Borek Katarzyna Kraków 40-44 55
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 51
Borowiak Maciej Kalisz 35-39 509
Borowiak Mariusz Jary 40-44 293
Brett Tomasz Koło 55-59 469
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 369
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 302
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 20
Brzozowski Grzegorz Piotr Gdańsk 35-39 365
Buczek Jakub Bochnia 25-29 378
Buda Krzysztof Szczecin 35-39 91
Budek Robert Warszawa 40-44 451
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 261
Budnicki Michał Warszawa 35-39 454
Bujalski Szymon Poznań 40-44 71
Burchaciński Marcin Wieluń 40-44 361
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 358
Chmiel Paulina Łódź 30-34 260
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 459
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 119
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 300
Chomik Przemysław Poznań 40-44 245
Chudek Agnieszka Warszawa 25-29 510
Chylak Kamil Warszawa 35-39 13
Chyłkowski Marcin Michałowice 40-44 421
Cichocki Łukasz Poznań 30-34 174
Cieślak Robert Jarocin 40-44 157
Cybulski Konrad Kutno 40-44 101
Cyskowski Dominik Bielsko-Biała 18-24 105
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 125
Czajkowski Grzegorz Warszawa 30-34 538
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 330
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 188
Czarniecki Kamil Warszawa 35-39 248
Czarnota Maciej Warszawa 25-29 555
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 228
Czyżewski Błażej (Czyżewski Filip, Torba Damian) Poznań 25-29 570
Dajcz Michał Piotrków Trybunalski 30-34 127
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 405
Daleszyński Jacek Szczecin 40-44 217
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 65
Danielski Kamil Warszawa 30-34 277
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 752
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 35-39 117
Dąbrowski Paweł Łódź 35-39 280
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 19
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 379
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 346
Domagała Dariusz Łódź 30-34 427
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 185
Dróżdż Kamil Warszawa 35-39 62
Dryja Krzysztof Łódź 35-39 497
Dudek Paweł Warszawa 45-49 400
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 81
Dudzik Emil Rzeszow 35-39 35
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 109
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 42
Duk Damian Łódź 30-34 418
Duk Janusz Lodz 50-54 25
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 24
Dybol Dawid Ostrów Wielkopolski 35-39 526
Dymek Michał Polkowice 30-34 32
Dziadosz Robert Łady 35-39 140
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 44
Dziwisiński Krzysztof Konstantynów Łódzki 35-39 203
Eleganczyk Bartosz Koziegłowy 35-39 307
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 74
Erbel Andrzej Kielce 50-54 167
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 48
Filarski Karol Dobrzejewice 40-44 287
Fildebrandt Barbara Poznań 35-39 496
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 272
Folga Marek Wrocław 40-44 166
Fordoński Marek Ząbki 40-44 85
Fuliński Piotr Warszawa 35-39 765
Gendek Jerzy Rogoźno 70-74 495
Giedrojć Tomasz Kwidzyn 30-34 438
Gil Józef Sieradz 35-39 534
Glesman Patryk Konin 30-34 169
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 266
Głuchowski Przemek Żychlin 40-44 276
Goławski Krzysztof Wrocław 35-39 68
Gołkowski Radosław Zawiercie 30-34 182
Gorgoń Cezary Gdańsk 35-39 377
Gorkowski Michał Chodzież 25-29 389
Gortat Pawel Lodz 50-54 314
Gotowczyc Bartosz Włocławek 18-24 535
Górski Wojciech Susz 35-39 488
Grabarek Mateusz Gołuchów 25-29 338
Greczyło Adam Gdynia 40-44 556
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 798
Gródziński Marcin Gostyń 30-34 268
Gruba Jacek Brzoza 55-59 187
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 195
Gryzik Czesław Chorzów 45-49 249
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 436
Grzegórzek Piotr Szczecin 30-34 30
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 256
Grzelak Rafał Turek 40-44 502
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 420
Grzybowski Dariusz Grójec 45-49 332
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 422
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 396
Hornik Artur Wodzisław 35-39 198
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 126
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 122
Hulewicz Małgorzata Warszawa 25-29 491
Humiński Andrzej Gdańsk 40-44 184
Huzar Ryszard Malbork 45-49 254
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-44 297
Jabkowski Robert Wrocław 50-54 527
Jagas Radek Grabina 45-49 317
Jakubowski Michał Pruszków 35-39 56
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 306
Jamroż Robert Warszawa 35-39 72
Janczyk Sylwester Łódź 60-64 549
Janik Robert Katarzynów 45-49 339
Jankowski Paweł Gostyń 35-39 316
Jankowski Tomasz Łódź 40-44 142
Janusz Tomasz Września 40-44 334
Jaraszek Maciej Łódź 30-34 797
Jarecka Beata Zgierz 30-34 552
Jarecki Stanisław Konin 65-69 131
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 336
Jaroszyński Paweł Grójec 50-54 328
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 362
Jarzyński Dominik Łódź 35-39 250
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-34 259
Jaworski Adrian (Bednarski Bohdan, Mateusz Morawski) Żary 35-39 562
Jażdżewski Krzysztof Susz 25-29 508
Jedowski Maciej susz 35-39 212
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 264
Jegliński Jan Mława 50-54 227
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 354
Jesiołowski Jakub Poznań 35-39 455
Jezierski Adam Łódź 35-39 295
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 136
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 133
Jędrzejczyk Natalia Warszawa 30-34 734
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 49
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 50
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 288
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 35-39 69
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 161
Kalisz Andrzej Chełmża 50-54 425
Kamiński Michał Łódź 25-29 86
Kanicki Piotr Ostrów Wielkopolski 40-44 523
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 40-44 279
Kapica Marek Bytom 35-39 321
Kapliński Kamil Warszawa 35-39 59
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 372
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 30-34 386
Karp Jakub Zielonka 40-44 94
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 45-49 351
Karwala Łukasz Szarlejka 35-39 461
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 411
Kaszuba Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 35-39 367
Kaszubiak Klaudiusz Koszalin 35-39 460
Kawka Paweł Konin 40-44 409
Kaźmierczak Łukasz Głowno 35-39 363
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 215
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 18
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 90
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 390
Kitlas Rafał Warszawa 35-39 416
Klíma Štěpán Posoka 40-44 114
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 371
Kłuba Sławomir Susz 25-29 437
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 186
Kłyszejko Sylwia Łódź 40-44 218
Kobielski Sławomir Poddębice 40-44 263
Kocąka Karol Wolsztyn 30-34 481
Kokot Dariusz Konin 25-29 359
Kokot Marcin Konin 30-34 141
Kołaciński Michał Kalisz 35-39 439
Kołaczyk Katarzyna Konopiska 35-39 289
Kołodziej Marcin Kalej 40-44 501
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 110
Komolka Artur Gorzów Wlkp 40-44 270
Kornatka Karol Zduńska Wola 30-34 474
Korol Marek Gdańsk 40-44 180
Korytowski Daniel Swarzędz 40-44 392
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 366
Kosakowski Rafał Łódź 40-44 547
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 548
Kosicki Tomasz Lusówko 25-29 511
Kosior Michał (Robert Nowicki, Mateusz Fijałkowski) Łódź 25-29 566
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 40-44 209
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 38
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 404
Koszal Kacper Konin 18-24 159
Kościański Adam Kościan 35-39 255
Kościelak Maciej Bydgoszcz 35-39 281
Kowalczyk Daniel Ślesin 25-29 154
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 93
Krajewska Magdalena Łódź 45-49 479
Krasuski Robert Warszawa 50-54 121
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 92
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 308
Kremer Tomasz Zielona Góra 40-44 107
Krokosz Paweł Poznań 25-29 236
Krupa Adam Wrocław 35-39 489
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 208
Krygier Rafał Żychlin 40-44 487
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 165
Krzewiński Sebastian Witkowo 25-29 116
Krzysztofik Jakub Łódź 30-34 89
Krzyżański Dariusz Łódź 45-49 296
Kubiak Michał Anielin Swędowski 35-39 356
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 221
Kuc Monika Kraków 35-39 546
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 322
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 265
Kujawa Mirosław Posada 45-49 353
Kulanica Jarosław (KOSZAŁKA GRZEGORZ, GOLEŃ IRENEUSZ) Biłgoraj 35-39 568
Kulesza Piotr Sieradz 35-39 163
Kulesza Sebastian Sieradz 40-44 143
Kunat Tomasz Pińczów 50-54 530
Kupisz Dominik Poznań 35-39 204
Kuras-Smolnik Magdalena Chojne 35-39 335
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 134
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 315
Kusa Magdalena Warszawa 30-34 703
Kuźmicz Krystian Konin 40-44 189
Kwasniewski Mateusz Wrocław 30-34 239
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 499
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 364
Latos Janusz Kostrzyn Wlkp 55-59 544
Lechowicz Anna Lathen 30-34 12
Ledwoch Przemek Katowice 35-39 258
Leks Ireneusz Zielona Góra 50-54 506
Leśniak Tomasz Otwock 40-44 40
Leśniewicz Mariusz Konin 40-44 144
Lewandowska Katarzyna Piaseczno 40-44 176
Lewandowski Jacek Piaseczno 45-49 423
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 95
Lipiński Piotr Grójec 50-54 541
Lis Paweł Gdańsk 40-44 283
Lis Sebastian Łódź 25-29 431
Lisiak Patryk Poznań 40-44 151
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 273
Lizik Radosław Bydgoszcz 40-44 324
Lizik Waldemar Posada 45-49 304
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-34 417
Łakomski Olek Warszawa 40-44 96
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 476
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 216
Ławicki Marcin Lubin 30-34 2
Ławicki Piotr Lubin 18-24 1
Łęczycki Łukasz Warszawa 25-29 516
Łęgowski Jarosław Kościelna Wieś 40-44 463
Łoś Adam Mareza 30-34 494
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 243
Łuczak Radek Łódź 45-49 477
Łudziński Mirosław Wrocław 55-59 238
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 197
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 567
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 230
Majda Bartosz Lusówko 30-34 79
Makowski Robert Warszawa 40-44 88
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 349
Malesa Daniel Łódź 25-29 33
Małkowski Witold Pabianice 35-39 115
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 34
Marczak Adam Nieporęt 45-49 444
Marczak Grażyna Nieporęt 45-49 443
Marczak Sławomir Wrocław 40-44 531
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 129
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 23
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 222
Marszalski Mateusz Kraków 30-34 525
Maszewska Agata Warszawa 30-34 80
Maszewski Dariusz Bochnia 35-39 211
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 253
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-44 278
Mądry Marcin Częstochowa 30-34 456
Mądrzak Sławomir Ostrów Wielkopolski 40-44 449
Meier Markus Koło 50-54 102
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 171
Michałowski Maciej Łódź 30-34 452
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 271
Mikołajczyk Kuba Zabrze 25-29 450
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 532
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 26
Miziołek Andrzej Józefów 45-49 536
Modelski Rafal Swarzedz 35-39 112
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 29
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 14
Mroczek Marcin Opole 40-44 520
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 100
Muniak Paweł Warszawa 25-29 226
Muster Szymon Warszawa 40-44 57
Myszkiewicz Bartosz Miłosław 45-49 139
Nadobnik Konrad Ząbki 35-39 84
Nadrowski Tomasz Łódź 35-39 528
Nagórski Robert Lądek 30-34 234
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 284
Naporowski Rafał Nowiny 40-44 446
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 98
Narożnik Maciej Radom 30-34 149
Naskręt Dariusz Piaski 30-34 269
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 37
Nawracaj Agata Jawor 30-34 213
Nawracaj Michał Jawor 30-34 7
Niedziałkowski Patryk Bydgoszcz 18-24 478
Niemczewski Rafał Kazimierz Biskupi 35-39 286
Nowak Jarosław Konin 35-39 106
Nowak Marcin Łomianki 40-44 67
Nowak Roman Sieradz 35-39 542
Nowak Wojciech Konin 30-34 471
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 486
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 40-44 521
Ogiński Piotr Bochnia 40-44 220
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 298
Oklej Agata Warszawa 35-39 551
Olejnik Anna Dobrzeń Wielki 25-29 199
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 290
Opiłowski Paweł Modła 40-44 16
Oset Piotr Sieradz 50-54 464
Osiński Dariusz Orneta 30-34 45
Osmolik Jarek Ząbki 40-44 513
Ostaszewska Marta Pruszków 35-39 406
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 27
Ostrowski Grzegorz Łódź 40-44 492
Ostrowski Przemysław (Nowacki Michał, Milczarek Paweł) Kalisz 40-44 565
Ościak Rafał Kraków 40-44 232
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 341
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 78
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 540
Pachciarek Adam Sompolno 30-34 160
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 99
Pachowicz Adam Poznań 25-29 240
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 231
Pakuła Rafał Łódź 30-34 368
Pałczak Paweł Warszawa 30-34 64
Panuś Marcin Łódź 40-44 374
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 398
Papierz Piotr Berlin 55-59 162
Parczewska Marta Warszawa 35-39 104
Parczewski Romuald Świnoujście 60-64 111
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 22
Parus Daniel Poznań 35-39 352
Pastecki Robert Inowrocław 40-44 190
Pawiński Maciej Łódź 30-34 132
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 413
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 77
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 5
Piecha Tomasz Warszawa 40-44 292
Pieczynski Szymon Ostrów Wielkopolski 40-44 801
Pietrzak Adam Gowarzewo 25-29 428
Pietrzykowski Tomasz Konin 40-44 138
Piękoś Jakub Strzyżów 18-24 467
Pigula Przemyslaw Zalasewo 40-44 347
Piguła Mariusz Koninko 40-44 553
Piotrowski Maciej Warszawa 35-39 210
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 6
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 35-39 291
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 183
Poczta Rafał (Cierniewski Ryszard, Cierniewski Bartosz) Dobrzyca 35-39 561
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-54 340
Pogorzelski Darek Elbląg 45-49 387
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 35-39 470
Pol Bartosz Rawicz 35-39 514
Połącarz Adam Bielsko-Biała 35-39 223
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 21
Popławska Anna Warszawa 35-39 83
Popławski Michał Warszawa 35-39 177
Pożarlik Wojciech Stryków 25-29 309
Prokop Artur Warszawa 45-49 515
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 225
Przybylski Jarosław Koło 40-44 482
Przybysz Michał Warszawa 35-39 242
Ptak Marcin Łódź 35-39 448
Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 35-39 383
Puch Robert Elbląg 40-44 585
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 384
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 432
Racinowski Filip Bydgoszcz 40-44 241
Raczyński Tomasz Warszawa 30-34 70
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 394
Rakowski Rafał Zgierz 40-44 196
Rasztawicki Dariusz Zielonka 35-39 52
Rażewski Maciej Malbork 18-24 155
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 130
Robiński Marcin Warszawa 35-39 53
Rogala Jacek Wrocław 55-59 274
Roguski Krzysztof Gałów 50-54 327
Romejko Piotr Opacz Kolonia 35-39 522
Rosati Marcin Konstancin 45-49 262
Różalski Piotr Elbląg 35-39 348
Rubaj Adam Kwidzyn 40-44 472
Rudnik Tomasz Żarów 35-39 152
Rudyk Sebastian Wrocław 40-44 393
Ruta Karolina Swarzędz 35-39 391
Rutka Katarzyna Kwidzyn 45-49 430
Rutka Radoslaw Kwidzyn 40-44 429
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 559
Rybicki Wojciech Krzymów 45-49 343
Rzeżnicki Wojciech Warszawa 40-44 73
Rzytki Piotr Warszawa 35-39 326
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 46
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 82
Sarbiewski Dariusz Bartąg 40-44 202
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 60
Sekrecki Michał Poznań 25-29 453
Sibiński Marcin Lutomiersk 40-44 137
Sidorowicz Maciej Strzelno 30-34 485
Siemiński Bartek Konin 35-39 257
Sieradzan Przemysław Kielce 40-44 674
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 10
Sikorski Krzysztof Łódź 30-34 480
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 63
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 75
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 8
Smętek Michał Ostrów Wielkopolski 40-44 445
Smolenski Michal Łódź 35-39 408
Sobczak Marcin Żołędowo 40-44 150
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 191
Sobecki Filip Szczecin 40-44 170
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 153
Soja Karol Tuliszków 25-29 498
Soja Paweł Tuliszków 18-24 500
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 61
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 25-29 410
Sołtysiak Przemysław Koło 25-29 179
Spychała Michał Warszawa 40-44 545
Stachowiak Waldemar Piaski 35-39 148
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 28
Stodólski Przemysław Janikowo 18-24 407
Stratyński Filip Brójce 40-44 246
Strojek Bartosz Połaniec 30-34 54
Strzelecki Adam Włocławek 35-39 457
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 325
Swędrowski Jacek Konin 40-44 120
Swiniarski Jarosław Gdynia 55-59 419
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 275
Sygulka Tomasz Pokój 35-39 237
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 9
Szałwiński Tomek Bełchatów 50-54 360
Szarek Gustaw Wrocław 30-34 524
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 399
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-44 382
Szczepański Krzysztof Poznań 25-29 319
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 194
Szczygieł Mateusz Łódź 35-39 200
Szczyglowski Piotr Warszawa 35-39 76
Szelągiewicz Piotr Wrocław 35-39 294
Szewczyk Anna Łódź 30-34 458
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 557
Szewczyk Robert Jarocin 35-39 124
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 251
Szlaski Igor Zgierz 25-29 303
Szteblich Magdalena Wrocław 35-39 503
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 543
Szulkowski Jarosław Warszawa 55-59 97
Szymański Łukasz Olsztyn 35-39 558
Szymański Marcin Warszawa 35-39 158
Szymczak Paweł Łódź 30-34 462
Szymczak Piotr Łódź 35-39 388
Szymków Sławek Straszyn 45-49 193
Śleboda Robert Wołów 50-54 113
Ślipy Adam Gdynia 40-44 708
Śliwa Bogumił Kalisz 30-34 447
Śnieżyński Sławomir Łódź 40-44 380
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 40-44 201
Świerek Andrzej Dołuje 40-44 320
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 205
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 357
Świniarski Tomasz Turek 40-44 507
Tafiłowski Robert Krobia 40-44 517
Teofilski Daniel Wysoka 40-44 350
Terpiłowski Michał Warszawa 18-24 207
Tkacz Adam Kielce 35-39 252
Tomczuk Bartosz Kalisz 30-34 370
Tomczyk Stefan Susz 40-44 435
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 40-44 466
Trzeciak Piotr Sieradz 30-34 181
Turowiec Adam Poznań 40-44 168
Twardowski Piotr Pabianice 30-34 219
Urbaniak Witold Zakrzewo 45-49 706
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 156
Vuco Ivo Warszawa 40-44 233
Walaszczyk Maciej Wieliszzew 40-44 473
Walczak Agata Łódź 45-49 518
Walczak Krystian Pruszków 35-39 87
Walczak Robert Poznań 35-39 172
Walędziak Dawid Pleszew 35-39 642
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 415
Waliszewski Jakub Łódź 25-29 247
Walkowski Michał (Jędrzej Wengerski, Karim Abu Nahia) Toruń 25-29 560
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 17
Waszak Bartosz Kołaczkowo 30-34 313
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 135
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 344
Wawszczyk Tomasz Warszawa 45-49 796
Wąsik Małgorzata Malbork 25-29 554
Wcisły Jarosław Warszawa 35-39 342
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 468
Wiatrowski Krzysztof Kazimierz Biskupi 45-49 433
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 173
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 505
Wijas Andrzej Kielce 30-34 312
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 39
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 11
Winnicki Marcin Warszawa 40-44 41
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 318
Wodiczko Tomasz Dębniałki Kaliskie 40-44 229
Wodyński Robert Zgierz 45-49 15
Wojciechowski Bartosz Lubin 25-29 310
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 337
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 60-64 490
Wojtysiak Michał (Czernicki Jakub, Wiktorowski Fabian) Poznań 25-29 569
Wolniak Andrzej Kalisz 60-64 373
Wolny Bartosz Poznań 40-44 397
Wolski Adam Bezrzecze 50-54 244
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 282
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 299
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 550
Woskowicz Marcin Łódź 40-44 475
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 537
Woźniak Maciej Kościan 35-39 192
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 331
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 206
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 103
Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44 311
Wrzeszcz Adrian Łódź 40-44 175
Zabielska Anna Warszawa 30-34 504
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 301
Zakrzewski Maciej Warszawa 40-44 285
Zakrzewski Robert Kamienica 40-44 434
Zalewski Igor Włocławek 18-24 414
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 235
Zasada Witold Łódź 45-49 118
Zawadzki Artur Warszawa 40-44 412
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 402
Zdrojewski Grzegorz (Marzena Zdrojewska, Przemysław Zdrojewski) Czerniejewo 45-49 564
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 36
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 108
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 563
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 465
Zieliński Andrzej Ożarów Mazowiecki 40-44 375
Zieliński Artur Gniezno 40-44 483
Zieliński Mirosław Nieporęt 25-29 333
Zieliński Tomasz Warszawa 40-44 376
Zięba Marcin Warszawa 35-39 43
Zimny Bartosz Poznań 25-29 512
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 58
Żabowski Marek Bydgoszcz 30-34 123
Żarczyński Paweł Witaszyce 40-44 178
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon