Garmin Iron Triathlon Ślesin 2017 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2017-06-04 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata Mistrzostwa Labosport Team
(wg płci / kategorii)
Mistrzostwa Kuźni Triathlonu
(wg płci / kategorii)
Mistrzostwa GVT
(wg płci / kategorii)
1 11 Wilkowiecki Robert GVT BMC M18 1 1 00:12:12 (1)00:01:53 (5)01:05:35 (5)00:00:42 (3)00:36:49 (1) 01:57:11 1 (1 / 1)
2 3 Bodnar Maciej Airbike Armexim Tri Team / MBC Team M18 2 2 00:12:55 (2)00:01:46 (3)01:05:04 (4)00:00:39 (1)00:38:24 (4) 01:58:48 00:01:37
3 2 Ławicki Marcin MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 1 3 00:12:55 (3)00:01:45 (2)01:04:31 (2)00:00:40 (2)00:39:34 (8) 01:59:25 00:02:14
4 4 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M35 1 4 00:13:00 (4)00:01:52 (4)01:06:55 (9)00:00:51 (12)00:38:00 (3) 02:00:38 00:03:27 1 (1 / 1)
5 230 Majchrzak Michał TGV CLUB M30 2 5 00:14:39 (13)00:02:20 (37)01:04:40 (3)00:01:01 (47)00:40:04 (12) 02:02:44 00:05:33
6 5 Petelski Mateusz GVT BMC M30 3 6 00:16:57 (84)00:02:00 (8)01:06:29 (7)00:00:46 (8)00:37:56 (2) 02:04:08 00:06:57 2 (2 / 1)
7 6 Pirek Mariusz Kuźnia Triathlonu M30 4 7 00:14:58 (24)00:02:13 (20)01:07:01 (10)00:00:47 (10)00:39:25 (7) 02:04:24 00:07:13 1 (1 / 1)
8 7 Nawracaj Michał GVT M30 5 8 00:14:49 (17)00:02:15 (26)01:07:38 (13)00:00:44 (5)00:39:35 (9) 02:05:01 00:07:50 3 (3 / 2)
9 1 Ławicki Piotr MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M18 3 9 00:13:09 (5)00:01:41 (1)01:10:19 (36)00:00:43 (4)00:39:36 (10) 02:05:28 00:08:17
10 184 Humiński Andrzej GVT Smaruj na Trening Team M40 1 10 00:16:56 (83)00:01:57 (6)01:06:14 (6)00:00:44 (7)00:41:03 (16) 02:06:54 00:09:43 4 (4 / 1)
11 194 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 1 11 00:15:08 (32)00:02:22 (41)01:08:19 (15)00:00:55 (22)00:40:33 (13) 02:07:17 00:10:06
12 752 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 2 12 00:15:22 (34)00:02:15 (27)01:09:25 (21)00:01:14 (125)00:40:55 (15) 02:09:11 00:12:00
13 23 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M45 1 13 00:15:30 (36)00:02:14 (25)01:08:34 (17)00:01:09 (85)00:42:04 (26) 02:09:31 00:12:20 2 (2 / 1)
14 42 Dudziński Piotr Kuźnia Triathlonu Argyle Sp. z o. o. M45 2 14 00:14:50 (18)00:02:30 (66)01:09:19 (20)00:01:10 (96)00:41:50 (19) 02:09:39 00:12:28 2 (2 / 1)
15 550 Wołoszyk Kamil Najmowicz Triathlon M18 4 15 00:16:29 (65)00:02:13 (22)01:10:33 (38)00:00:57 (33)00:39:50 (11) 02:10:02 00:12:51
16 346 Dobrzański Bartosz Demoprojekt Tri Team M40 3 16 00:14:57 (23)00:02:05 (11)01:08:02 (14)00:00:55 (21)00:44:18 (56) 02:10:17 00:13:06
17 414 Zalewski Igor TRIATHLON CLUB WROCŁAW M18 5 17 00:13:42 (7)00:02:44 (115)01:14:11 (112)00:00:47 (9)00:38:53 (5) 02:10:17 00:13:06
18 43 Zięba Marcin Kuźnia Triathlonu M35 2 18 00:16:17 (58)00:02:19 (32)01:08:28 (16)00:01:15 (131)00:42:00 (24) 02:10:19 00:13:08 3 (3 / 1)
19 439 Kołaciński Michał M35 3 19 00:16:48 (76)00:02:10 (17)01:10:17 (33)00:00:55 (26)00:40:37 (14) 02:10:47 00:13:36
20 554 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K25 1 1 00:13:50 (8)00:01:58 (7)01:12:53 (87)00:00:50 (11)00:41:54 (21) 02:11:25 00:14:14
21 171 Michałowski Bartosz TGV CLUB DUON M35 4 20 00:15:00 (26)00:02:43 (107)01:06:39 (8)00:01:08 (83)00:46:18 (85) 02:11:48 00:14:37
22 195 Grupiński Piotr Golden Boys M40 4 21 00:15:04 (30)00:02:17 (28)01:10:12 (32)00:01:02 (54)00:44:08 (50) 02:12:43 00:15:32
23 392 Korytowski Daniel Motiv Home Team M40 5 22 00:18:51 (201)00:02:48 (124)01:10:41 (41)00:01:21 (166)00:39:21 (6) 02:13:02 00:15:51
24 354 Jegliński Łukasz Twiester Team M25 2 23 00:16:46 (75)00:02:37 (86)01:10:00 (27)00:01:11 (106)00:42:30 (30) 02:13:04 00:15:53
25 540 Oworuszko Jarosław SIDOR TEAM M45 3 24 00:16:05 (48)00:02:29 (61)01:10:39 (40)00:01:26 (209)00:42:39 (33) 02:13:18 00:16:07
26 348 Różalski Piotr Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M35 5 25 00:14:37 (12)00:02:11 (19)01:11:47 (61)00:01:10 (90)00:43:53 (44) 02:13:38 00:16:27
27 31 Biaduń Daniel LABOSPORT Team absolutebikes.pl M35 6 26 00:18:10 (147)00:02:24 (51)01:08:44 (18)00:01:16 (134)00:43:13 (36) 02:13:47 00:16:36 3 (3 / 2)
28 520 Mroczek Marcin M40 6 27 00:14:44 (14)00:02:29 (62)01:09:49 (24)00:01:13 (120)00:41:59 (23) 00:04:00 02:14:14 00:17:03
29 482 Przybylski Jarosław MLUKS Triathlon Koło M40 7 28 00:18:10 (146)00:02:38 (87)01:10:18 (34)00:01:01 (48)00:42:10 (29) 02:14:17 00:17:06
30 239 Kwasniewski Mateusz M30 6 29 00:14:27 (11)00:02:28 (59)01:10:49 (43)00:01:18 (147)00:45:22 (71) 02:14:24 00:17:13
31 420 Grzelec Jarosław Smaruj Na Trening Team M55 1 30 00:16:54 (81)00:02:39 (95)01:12:07 (72)00:01:13 (115)00:41:46 (17) 02:14:39 00:17:28
32 74 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M40 8 31 00:19:56 (268)00:02:18 (31)01:07:10 (11)00:01:15 (126)00:44:03 (49) 02:14:42 00:17:31 4 (4 / 1)
33 38 Kosmala Michał LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 9 32 00:15:53 (41)00:02:42 (103)01:09:54 (25)00:01:03 (62)00:45:21 (70) 02:14:53 00:17:42 4 (4 / 1)
34 278 Mazurek Michal EuroSoft Team EuroSoft M40 10 33 00:19:12 (217)00:02:46 (118)01:10:06 (30)00:01:01 (46)00:42:02 (25) 02:15:07 00:17:56
35 231 Pajor Bartosz GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM M30 7 34 00:18:23 (162)00:02:17 (29)01:07:28 (12)00:01:00 (41)00:46:02 (81) 02:15:10 00:17:59 5 (5 / 3)
36 489 Krupa Adam M35 7 35 00:16:03 (45)00:02:43 (105)01:11:56 (68)00:01:28 (214)00:43:15 (38) 02:15:25 00:18:14
37 511 Kosicki Tomasz UKS Lusowo M25 3 36 00:14:47 (16)00:02:08 (15)01:11:44 (58)00:00:53 (16)00:45:54 (79) 02:15:26 00:18:15
38 415 Waliński Mikołaj OTOL Team M35 8 37 00:15:28 (35)00:02:23 (43)01:09:14 (19)00:01:03 (61)00:47:21 (103) 02:15:29 00:18:18
39 173 Wieczorek Grzegorz M40 11 38 00:14:55 (22)00:02:28 (58)01:12:02 (71)00:01:11 (101)00:44:56 (65) 02:15:32 00:18:21
40 30 Grzegórzek Piotr LABOSPORT Team M30 8 39 00:14:52 (21)00:02:10 (18)01:15:45 (158)00:00:57 (32)00:41:59 (22) 02:15:43 00:18:32 5 (5 / 1)
41 377 Gorgoń Cezary CTS - CzajaTrainingSystem prologistics.pl M35 9 40 00:18:06 (141)00:02:22 (42)01:10:21 (37)00:01:01 (49)00:44:01 (47) 02:15:51 00:18:40
42 371 Kluszczyński Robert Toruń Multisport Team Stalweld M40 12 41 00:18:36 (177)00:02:23 (45)01:10:19 (35)00:01:20 (161)00:43:18 (40) 02:15:56 00:18:45
43 277 Danielski Kamil AT Team M30 9 42 00:17:02 (89)00:02:18 (30)01:11:45 (60)00:01:06 (69)00:43:54 (45) 02:16:05 00:18:54
44 320 Świerek Andrzej KS IRONMAN CS POLSKA M40 13 43 00:16:53 (80)00:02:21 (39)01:11:32 (54)00:01:03 (64)00:44:19 (57) 02:16:08 00:18:57
45 21 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team CSGT M35 10 44 00:14:52 (20)00:02:06 (12)01:10:02 (29)00:00:59 (39)00:44:10 (52) 00:04:00 02:16:09 00:18:58 6 (6 / 3)
46 252 Tkacz Adam M35 11 45 00:18:18 (154)00:02:36 (84)01:11:37 (56)00:01:02 (55)00:42:37 (32) 02:16:10 00:18:59
47 15 Wodyński Robert LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M45 4 46 00:17:52 (129)00:02:13 (21)01:10:01 (28)00:00:55 (25)00:45:10 (66) 02:16:11 00:19:00 7 (7 / 2)
48 146 Błachowiak Jakub STREFASPORTU.PL M25 4 47 00:16:46 (74)00:02:54 (139)01:10:07 (31)00:00:59 (36)00:45:41 (78) 02:16:27 00:19:16
49 191 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M30 10 48 00:16:59 (87)00:02:43 (111)01:13:32 (94)00:01:08 (81)00:42:09 (28) 02:16:31 00:19:20
50 461 Karwala Łukasz AVIONAUT M35 12 49 00:16:19 (61)00:02:30 (65)01:11:57 (69)00:01:23 (179)00:44:39 (61) 02:16:48 00:19:37
51 28 Stępień Bartłomiej LABOSPORT Team ABSOLUTE Bikes Team M30 11 50 00:18:32 (173)00:02:24 (49)01:11:26 (52)00:01:22 (175)00:43:15 (37) 02:16:59 00:19:48 8 (8 / 2)
52 68 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M35 13 51 00:19:14 (222)00:02:48 (123)01:11:50 (63)00:01:00 (45)00:42:31 (31) 02:17:23 00:20:12 5 (5 / 2)
53 469 Brett Tomasz MLUKS Triathlon M55 2 52 00:13:30 (6)00:02:41 (101)01:12:27 (77)00:01:49 (338)00:47:01 (96) 02:17:28 00:20:17
54 333 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M25 5 53 00:16:01 (44)00:02:05 (10)01:13:02 (92)00:00:56 (28)00:45:30 (74) 02:17:34 00:20:23
55 275 Sydor Tomasz Triathlon Trójmiasto M30 12 54 00:16:06 (49)00:02:14 (24)01:11:00 (45)00:01:01 (50)00:47:18 (102) 02:17:39 00:20:28
56 8 Smaruj Monika SMARUJ NA TRENING TEAM K35 1 2 00:14:45 (15)00:02:06 (13)01:11:51 (64)00:00:51 (14)00:48:09 (127) 02:17:42 00:20:31
57 285 Zakrzewski Maciej M40 14 55 00:17:51 (127)00:02:33 (76)01:11:52 (65)00:01:25 (190)00:44:11 (54) 02:17:52 00:20:41
58 134 Kurczewski Kamil PULS TRI TEAM M25 6 56 00:17:02 (90)00:02:27 (56)01:14:51 (131)00:01:02 (56)00:42:40 (34) 02:18:02 00:20:51
59 96 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 15 57 00:16:49 (77)00:03:01 (167)01:11:35 (55)00:01:06 (71)00:45:36 (77) 02:18:07 00:20:56
60 37 Natkaniec Jakub LABOSPORT Team SZUKAM !!! M35 14 58 00:15:45 (37)00:02:20 (36)01:12:30 (78)00:00:55 (20)00:46:45 (92) 02:18:15 00:21:04 9 (9 / 4)
61 12 Lechowicz Anna LABOSPORT Team K30 1 3 00:16:44 (72)00:02:08 (14)01:14:23 (116)00:00:55 (23)00:44:09 (51) 02:18:19 00:21:08 10 (1 / 1)
62 435 Tomczyk Stefan UKS TRS SUSZ M40 16 59 00:16:08 (51)00:03:07 (194)01:11:23 (50)00:01:13 (116)00:46:45 (91) 02:18:36 00:21:25
63 166 Folga Marek GT RAT GIANT Oakley M40 17 60 00:16:12 (55)00:03:00 (164)01:12:36 (81)00:01:34 (247)00:45:30 (73) 02:18:52 00:21:41
64 18 Kępka Marcin LABOSPORT Team F3TEAM M35 15 61 00:16:44 (73)00:02:19 (33)01:09:56 (26)00:00:55 (24)00:49:09 (147) 02:19:03 00:21:52 11 (10 / 5)
65 470 Pogorzelski Wojciech TEAM NOWINKA M35 16 62 00:16:10 (53)00:02:13 (23)01:11:40 (57)00:01:48 (332)00:47:27 (105) 02:19:18 00:22:07
66 283 Lis Paweł Smaruj Na Trening Team M40 18 63 00:16:00 (43)00:02:52 (132)01:11:06 (46)00:01:02 (57)00:48:29 (134) 02:19:29 00:22:18
67 212 Jedowski Maciej UKS TRS SUSZ M35 17 64 00:17:40 (114)00:02:39 (93)01:09:34 (22)00:01:21 (165)00:48:28 (133) 02:19:42 00:22:31
68 384 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 13 65 00:17:49 (122)00:02:27 (54)01:14:38 (127)00:00:59 (37)00:44:00 (46) 02:19:53 00:22:42
69 50 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 18 66 00:17:34 (109)00:02:20 (35)01:11:14 (49)00:01:16 (135)00:47:30 (107) 02:19:54 00:22:43 6 (6 / 3)
70 297 Ignatowicz Andrzej Trucht Tarchomin Team M40 19 67 00:17:04 (91)00:02:52 (134)01:14:25 (118)00:01:26 (208)00:44:11 (53) 02:19:58 00:22:47
71 243 Łuczak Bartosz TSA Sandomierz ACD Jardim da Serra M18 6 68 00:16:39 (67)00:02:09 (16)01:16:07 (165)00:00:54 (19)00:44:28 (59) 02:20:17 00:23:06
72 422 Gwiazda Cezary Luft Tri Team M40 20 69 00:15:08 (33)00:03:04 (178)01:15:03 (139)00:01:44 (309)00:45:24 (72) 02:20:23 00:23:12
73 81 Dudela Adrian Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M35 19 70 00:18:14 (151)00:03:31 (276)01:11:10 (47)00:01:19 (154)00:46:21 (86) 02:20:35 00:23:24 7 (7 / 4)
74 9 Szabelska Ewelina Kuźnia Triathlonu K30 2 4 00:18:09 (145)00:02:22 (40)01:11:52 (66)00:01:10 (89)00:47:10 (98) 02:20:43 00:23:32 8 (1 / 1)
75 478 Niedziałkowski Patryk Bydgoskie Okonie M18 7 71 00:18:39 (183)00:02:32 (69)01:16:36 (171)00:01:07 (74)00:41:50 (20) 02:20:44 00:23:33
76 255 Kościański Adam TGV Club DUON M35 20 72 00:18:47 (196)00:03:02 (170)01:10:36 (39)00:01:00 (42)00:47:33 (110) 02:20:58 00:23:47
77 120 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M40 21 73 00:20:18 (282)00:02:46 (119)01:14:01 (107)00:00:44 (6)00:43:15 (39) 02:21:04 00:23:53
78 446 Naporowski Rafał Woźniak TEAM Perschmann M40 22 74 00:19:21 (228)00:02:26 (53)01:14:15 (113)00:01:20 (162)00:43:45 (43) 02:21:07 00:23:56
79 284 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M25 7 75 00:17:05 (93) 02:21:20 00:24:09
80 310 Wojciechowski Bartosz AZS ŚUM KATOWICE M25 8 76 00:15:02 (28)00:02:24 (48)01:09:40 (23)00:01:11 (104)00:49:16 (150) 00:04:00 02:21:33 00:24:22
81 708 Ślipy Adam Torus Triathlon Team M40 23 77 00:17:19 (101)00:02:43 (109)01:12:16 (74)00:01:27 (211)00:47:52 (120) 02:21:37 00:24:26
82 99 Pacholak Marcin M25 9 78 00:18:20 (155)00:03:02 (171)01:13:52 (104)00:01:11 (105)00:45:19 (69) 02:21:44 00:24:33
83 63 Skomorucha Paweł Kuźnia Triathlonu M35 21 79 00:21:11 (330)00:02:52 (133)01:13:32 (95)00:01:12 (108)00:43:04 (35) 02:21:51 00:24:40 9 (8 / 5)
84 438 Giedrojć Tomasz KTS IRONMAN M30 14 80 00:16:41 (68)00:02:40 (98)01:14:00 (106)00:01:02 (59)00:47:38 (112) 02:22:01 00:24:50
85 125 Czajkowski Adam M45 5 81 00:16:23 (63)00:03:04 (180)01:12:58 (89)00:01:24 (184)00:48:14 (129) 02:22:03 00:24:52
86 141 Kokot Marcin M30 15 82 00:17:36 (111)00:02:29 (60)01:16:40 (175)00:00:57 (31)00:44:23 (58) 02:22:05 00:24:54
87 512 Zimny Bartosz BUDMIX BUDMIX M25 10 83 00:16:53 (79)00:02:24 (47)01:15:04 (140)00:01:03 (60)00:46:43 (90) 02:22:07 00:24:56
88 192 Woźniak Maciej TGV Team / NODON M35 22 84 00:15:00 (25)00:02:50 (130)01:12:24 (76)00:01:00 (44)00:50:57 (185) 02:22:11 00:25:00
89 395 Bednarski Michał PULS TRI TEAM M35 23 85 00:16:04 (46)00:02:23 (44)01:14:52 (132)00:01:06 (70)00:47:59 (122) 02:22:24 00:25:13
90 401 Błaszczyk Łukasz M30 16 86 00:17:42 (115)00:02:54 (140)01:11:45 (59)00:01:09 (87)00:49:08 (146) 02:22:38 00:25:27
91 172 Walczak Robert parkrun Poznań M35 24 87 00:16:27 (64)00:02:43 (108)01:17:02 (182)00:01:23 (181)00:45:12 (67) 02:22:47 00:25:36
92 286 Niemczewski Rafał B3 Cityzen Poznań M35 25 88 00:17:06 (94)00:03:12 (205)01:15:39 (154)00:01:30 (227)00:45:32 (75) 02:22:59 00:25:48
93 436 Grzanecki Rafał Pie... Nie Biegam M40 24 89 00:19:24 (231)00:02:53 (136)01:11:54 (67)00:01:16 (136)00:47:38 (113) 02:23:05 00:25:54
94 36 Zdunek Maciej LABOSPORT Team M35 26 90 00:17:40 (113)00:02:27 (55)01:11:13 (48)00:00:58 (34)00:51:02 (188) 02:23:20 00:26:09 12 (11 / 6)
95 13 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 27 91 00:18:48 (198)00:02:58 (157)01:18:13 (207)00:01:35 (257)00:41:47 (18) 02:23:21 00:26:10 13 (12 / 7)
96 53 Robiński Marcin Kuźnia Triathlonu M35 28 92 00:21:07 (327)00:02:38 (90)01:13:49 (103)00:01:12 (111)00:44:40 (62) 02:23:26 00:26:15 10 (9 / 6)
97 117 Dąbrowski Łukasz M35 29 93 00:20:07 (277)00:02:46 (120)01:14:54 (135)00:01:30 (226)00:44:14 (55) 02:23:31 00:26:20
98 95 Ligenza Kamil GT RAT M25 11 94 00:17:11 (96)00:03:38 (295)01:12:44 (82)00:01:08 (79)00:48:52 (142) 02:23:33 00:26:22
99 168 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 25 95 00:15:47 (40)00:02:35 (82)01:12:09 (73)00:01:17 (144)00:51:49 (208) 02:23:37 00:26:26
100 127 Dajcz Michał Tri Aktywny Piotrków M30 17 96 00:16:10 (54)00:02:57 (152)01:13:48 (101)00:01:11 (98)00:49:32 (157) 02:23:38 00:26:27
101 132 Pawiński Maciej HTF Cellronman M30 18 97 00:17:19 (100)00:02:33 (72)01:12:31 (79)00:00:58 (35)00:50:21 (168) 02:23:42 00:26:31
102 193 Szymków Sławek Torus Triathlon Team M45 6 98 00:19:19 (225)00:02:38 (91)01:13:43 (98)00:01:19 (151)00:46:48 (93) 02:23:47 00:26:36
103 419 Swiniarski Jarosław TRIDEA - TRI Eagles Gdynia Orłowo M55 3 99 00:19:41 (254)00:03:24 (254)01:12:17 (75)00:01:18 (150)00:47:15 (100) 02:23:55 00:26:44
104 170 Sobecki Filip IRONMAN CS POLSKA M40 26 100 00:16:04 (47)00:02:44 (114)01:12:57 (88)00:01:30 (232)00:50:47 (180) 02:24:02 00:26:51
105 26 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M55 4 101 00:18:58 (209)00:02:30 (64)01:15:23 (149)00:01:05 (68)00:46:07 (82) 02:24:03 00:26:52 14 (13 / 1)
106 54 Strojek Bartosz Kuźnia Triathlonu M30 19 102 00:16:15 (57)00:03:38 (297)01:13:47 (100)00:01:19 (152)00:49:14 (148) 02:24:13 00:27:02 11 (10 / 2)
107 453 Sekrecki Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 12 103 00:19:49 (265)00:03:02 (173)01:15:05 (141)00:01:37 (268)00:44:41 (63) 02:24:14 00:27:03
108 159 Koszal Kacper M18 8 104 00:18:28 (168)00:02:29 (63)01:14:27 (120)00:00:56 (29)00:47:55 (121) 02:24:15 00:27:04
109 437 Kłuba Sławomir KTS IRONMAN M25 13 105 00:20:24 (285)00:02:39 (92)01:14:05 (109)00:01:32 (239)00:45:36 (76) 02:24:16 00:27:05
110 264 Jedrzejczyk Piotr M40 27 106 00:19:27 (234)00:03:11 (202)01:15:00 (138)00:01:27 (210)00:45:18 (68) 02:24:23 00:27:12
111 185 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M60 1 107 00:18:27 (165)00:02:35 (81)01:12:50 (85)00:01:12 (109)00:49:32 (156) 02:24:36 00:27:25
112 268 Gródziński Marcin Pół-Ajronmen M30 20 108 00:18:45 (194)00:03:28 (269)01:12:01 (70)00:01:12 (110)00:49:18 (151) 02:24:44 00:27:33
113 555 Czarnota Maciej K.S. Celironman S.A. M25 14 109 00:16:21 (62)00:02:34 (79)01:15:21 (148)00:01:12 (113)00:49:23 (152) 02:24:51 00:27:40
114 167 Erbel Andrzej ZbożowaSKA.Kielce M50 1 110 00:18:22 (160)00:02:36 (83)01:11:23 (51)00:01:18 (149)00:51:27 (197) 02:25:06 00:27:55
115 558 Szymański Łukasz Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M35 30 111 00:18:51 (202)00:02:19 (34)01:12:52 (86)00:01:33 (243)00:49:31 (155) 02:25:06 00:27:55
116 408 Smolenski Michal ORUN.PL M35 31 112 00:20:51 (309)00:02:26 (52)01:18:42 (227)00:01:09 (86)00:42:07 (27) 02:25:15 00:28:04
117 529 Bachman Marcin Vegan Wave M40 28 113 00:15:06 (31)00:03:03 (176)01:14:58 (136)00:01:15 (127)00:51:03 (190) 02:25:25 00:28:14
118 497 Dryja Krzysztof M35 32 114 00:18:13 (150)00:02:54 (141)01:16:37 (174)00:01:42 (298)00:46:00 (80) 02:25:26 00:28:15
119 52 Rasztawicki Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 33 115 00:16:08 (52)00:03:06 (192)01:19:12 (238)00:00:51 (13)00:46:10 (83) 02:25:27 00:28:16 12 (11 / 7)
120 130 Rękawik Szymon Korona Elbląg M18 9 116 00:19:28 (236)00:02:24 (46)01:15:40 (156)00:00:53 (17)00:47:10 (99) 02:25:35 00:28:24
121 341 Otłowski Grzegorz Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M30 21 117 00:18:22 (157)00:03:21 (248)01:16:08 (166)00:01:13 (114)00:46:40 (89) 02:25:44 00:28:33
122 295 Jezierski Adam PULS TRI TEAM M35 34 118 00:17:33 (108)00:02:40 (96)01:14:38 (126)00:01:08 (84)00:49:53 (161) 02:25:52 00:28:41
123 293 Borowiak Mariusz LABOSPORT Team M40 29 119 00:19:35 (249)00:02:31 (67)01:17:31 (194)00:01:26 (200)00:44:52 (64) 02:25:55 00:28:44 15 (14 / 2)
124 796 Wawszczyk Tomasz M45 7 120 00:21:01 (317)00:03:55 (349)01:11:31 (53)00:02:00 (384)00:47:32 (109) 02:25:59 00:28:48
125 407 Stodólski Przemysław M18 10 121 00:19:27 (233)00:02:38 (88)01:14:28 (121)00:01:03 (65)00:48:33 (135) 02:26:09 00:28:58
126 272 Filipowski Zdzisław K.S. Celironman M45 8 122 00:16:41 (69)00:02:50 (129)01:18:10 (206)00:01:03 (63)00:47:39 (114) 02:26:23 00:29:12
127 349 Maksymiuk Marta Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team K25 2 5 00:18:21 (156)00:02:32 (70)01:17:01 (181)00:01:10 (95)00:47:21 (104) 02:26:25 00:29:14
128 253 Matkowski Jarosław M50 2 123 00:18:41 (185)00:02:43 (106)01:13:49 (102)00:02:09 (404)00:49:06 (144) 02:26:28 00:29:17
129 244 Wolski Adam KS IRONMAN CS POLSKA M50 3 124 00:17:48 (120)00:03:04 (181)01:15:38 (153)00:01:25 (194)00:48:35 (137) 02:26:30 00:29:19
130 336 Jarochowicz Norbert NTS KONA NTS NEXELO M45 9 125 00:18:48 (197)00:02:49 (128)01:10:42 (42)00:01:43 (304)00:52:34 (227) 02:26:36 00:29:25
131 372 Kapusniak Tomasz TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 30 126 00:19:16 (224)00:02:58 (159)01:14:41 (129)00:01:36 (263)00:48:15 (130) 02:26:46 00:29:35
132 429 Rutka Radoslaw M40 31 127 00:16:13 (56)00:03:17 (226)01:17:11 (185)00:01:37 (269)00:48:35 (136) 02:26:53 00:29:42
133 149 Narożnik Maciej Domino Jachaś Triathlon Team M30 22 128 00:15:01 (27)00:02:24 (50)01:18:17 (211)00:00:54 (18)00:50:20 (167) 02:26:56 00:29:45
134 217 Daleszyński Jacek M40 32 129 00:16:42 (71)00:02:57 (156)01:17:23 (193)00:01:35 (258)00:48:20 (132) 02:26:57 00:29:46
135 105 Cyskowski Dominik M18 11 130 00:18:32 (172)00:03:04 (179)01:12:48 (84)00:01:18 (145)00:51:16 (193) 02:26:58 00:29:47
136 456 Mądry Marcin StartMetaBania M30 23 131 00:18:40 (184)00:02:41 (100)01:17:18 (189)00:01:05 (66)00:47:16 (101) 02:27:00 00:29:49
137 379 Dębiec Ewa Smaruj Na Trening Team K35 2 6 00:19:39 (252)00:02:39 (94)01:15:42 (157)00:01:20 (158)00:47:42 (117) 02:27:02 00:29:51
138 585 Puch Robert LABOSPORT Team M40 33 132 00:17:44 (117)00:02:33 (75)01:10:59 (44)00:01:11 (99)00:54:44 (279) 02:27:11 00:30:00
139 69 Juchniewicz Lidia Kuźnia Triathlonu K35 3 7 00:19:31 (242)00:02:55 (143)01:16:36 (172)00:01:02 (52)00:47:09 (97) 02:27:13 00:30:02
140 381 Bałdys Dariusz Triathlon X-Team M40 34 133 00:17:10 (95)00:03:05 (188)01:18:35 (222)00:01:23 (182)00:47:01 (95) 02:27:14 00:30:03
141 136 Jezierski Tomasz TJT M40 35 134 00:19:21 (227)00:03:08 (198)01:20:03 (252)00:01:16 (141)00:43:27 (41) 02:27:15 00:30:04
142 221 Kubicki Leszek niezrzeszony M60 2 135 00:15:47 (39)00:02:53 (135)01:14:25 (117)00:01:19 (155)00:52:56 (237) 02:27:20 00:30:09
143 19 Desselberger Andrzej LABOSPORT Team TRI Włocławek ENERGO-SPEC M45 10 136 00:17:55 (132)00:02:59 (161)01:15:08 (143)00:01:07 (75)00:50:12 (165) 02:27:21 00:30:10 16 (15 / 3)
144 57 Muster Szymon Kuźnia Triathlonu M40 36 137 00:19:44 (258)00:02:58 (160)01:15:13 (145)00:01:22 (171)00:48:04 (123) 02:27:21 00:30:10 13 (12 / 2)
145 100 Mucha Aleksander SALAMANDER Team Włocławek M30 24 139 00:19:11 (216)00:04:22 (404)01:16:36 (173)00:01:25 (198)00:46:13 (84) 02:27:47 00:30:36
146 367 Kaszuba Arkadiusz M35 35 138 00:22:51 (409)00:04:48 (438)01:14:39 (128)00:01:55 (362)00:43:34 (42) 02:27:47 00:30:36
147 674 Sieradzan Przemysław TS AKWEDUKT KIELCE / ŚKA M40 37 140 00:18:29 (169)00:02:33 (73)01:18:57 (232)00:01:10 (92)00:46:39 (87) 02:27:48 00:30:37
148 110 Kołodziejski Ariel Team Karaś KPMG Triathlon Team M30 25 141 00:18:22 (158)00:08:14 (512)01:13:35 (96)00:01:23 (183)00:46:40 (88) 02:28:14 00:31:03
149 365 Brzozowski Grzegorz Piotr IMAGSAVINGS.COM SMARUJ NA TRENING TEAM M35 36 142 00:21:32 (355)00:02:47 (122)01:18:21 (214)00:01:05 (67)00:44:32 (60) 02:28:17 00:31:06
150 494 Łoś Adam KTS IRONMAN M30 26 143 00:19:57 (269)00:03:39 (299)01:15:53 (161)00:01:20 (157)00:47:36 (111) 02:28:25 00:31:14
151 450 Mikołajczyk Kuba Accent Bikes M25 15 144 00:16:42 (70)00:02:40 (97)01:15:19 (147)00:01:02 (53)00:52:48 (232) 02:28:31 00:31:20
152 368 Pakuła Rafał Cyklomaniacy.pl M30 27 145 00:16:57 (86)00:03:01 (166)01:14:10 (111)00:01:00 (43)00:53:50 (260) 02:28:58 00:31:47
153 424 Adamusiak Dawid BULLET TEAM M35 37 146 00:18:55 (207)00:03:05 (189)01:13:36 (97)00:01:39 (274)00:51:44 (204) 02:28:59 00:31:48
154 27 Ostaszewski Maciej LABOSPORT Team M35 38 147 00:17:35 (110)00:02:45 (116)01:17:34 (196)00:01:13 (118)00:49:58 (162) 02:29:05 00:31:54 17 (16 / 8)
155 153 Sobolewski Mariusz M35 39 148 00:17:48 (121)00:03:43 (315)01:15:58 (164)00:01:36 (260)00:50:13 (166) 02:29:18 00:32:07
156 209 Kosmaczewski Irek M40 38 149 00:19:31 (243)00:02:55 (146)01:14:08 (110)00:01:15 (128)00:51:34 (199) 02:29:23 00:32:12
157 269 Naskręt Dariusz TRPiaski / Piaski Biegają M30 28 150 00:19:41 (255)00:03:14 (212)01:14:45 (130)00:01:19 (153)00:50:29 (172) 02:29:28 00:32:17
158 215 Kaźmierczak Marcin K.S. Celironman M40 39 151 00:17:50 (124)00:02:57 (154)01:15:31 (151)00:01:34 (248)00:51:38 (202) 02:29:30 00:32:19
159 202 Sarbiewski Dariusz M40 40 152 00:18:14 (152)00:03:01 (168)01:19:00 (234)00:01:10 (93)00:48:19 (131) 02:29:44 00:32:33
160 224 Biernacki Damian Korona Pabianice OLMAR Igła Team M40 41 153 00:18:39 (181)00:04:10 (383)01:13:00 (90)00:01:59 (377)00:52:00 (211) 02:29:48 00:32:37
161 188 Czajkowski Michał M40 42 154 00:17:20 (102)00:03:31 (277)01:16:48 (178)00:01:25 (197)00:50:54 (184) 02:29:58 00:32:47
162 467 Piękoś Jakub M18 12 155 00:18:54 (205)00:03:30 (275)01:17:44 (199)00:01:14 (122)00:48:39 (139) 02:30:01 00:32:50
163 369 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 5 156 00:20:36 (292)00:03:04 (182)01:17:33 (195)00:01:11 (103)00:47:41 (115) 02:30:05 00:32:54
164 211 Maszewski Dariusz Triathlon team Bochnia FunClub M35 40 157 00:15:02 (29)00:04:06 (372)01:12:35 (80)00:01:52 (349)00:56:45 (325) 02:30:20 00:33:09
165 40 Leśniak Tomasz Kuźnia Triathlonu M40 43 158 00:18:55 (206)00:03:04 (183)01:14:02 (108)00:01:08 (82)00:53:13 (246) 02:30:22 00:33:11 14 (13 / 3)
166 129 Marek-Bieleń Krzysztof TRI Świnoujście M50 4 159 00:21:34 (356)00:02:34 (77)01:15:46 (159)00:01:15 (132)00:49:15 (149) 02:30:24 00:33:13
167 391 Ruta Karolina Motiv Home Team K35 4 8 00:23:13 (423)00:02:34 (78)01:15:40 (155)00:01:16 (138)00:47:42 (116) 02:30:25 00:33:14
168 181 Trzeciak Piotr M30 29 160 00:18:01 (136)00:03:25 (258)01:18:23 (216)00:01:22 (174)00:49:25 (153) 02:30:36 00:33:25
169 425 Kalisz Andrzej Triathlon Team Ciesielski M50 5 161 00:19:30 (237)00:02:57 (149)01:14:16 (114)00:02:00 (382)00:51:56 (210) 02:30:39 00:33:28
170 10 Sikora Julita GVT K40 1 9 00:19:15 (223)00:02:33 (74)01:17:58 (203)00:01:09 (88)00:49:52 (160) 02:30:47 00:33:36 6 (1 / 1)
171 180 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M40 44 162 00:17:01 (88)00:02:43 (110)01:16:48 (179)00:00:59 (38)00:53:17 (248) 02:30:48 00:33:37
172 492 Ostrowski Grzegorz M40 45 163 00:19:30 (238)00:03:51 (335)01:21:35 (278)00:01:51 (345)00:44:01 (48) 02:30:48 00:33:37
173 220 Ogiński Piotr Triathlon Team Bochnia FunClubq M40 46 164 00:16:19 (60)00:04:36 (426)01:15:08 (142)00:02:25 (447)00:52:24 (223) 02:30:52 00:33:41
174 179 Sołtysiak Przemysław KPMG Triathlon Team M25 16 165 00:18:07 (142)00:03:06 (190)01:16:42 (176)00:01:40 (280)00:51:26 (196) 02:31:01 00:33:50
175 163 Kulesza Piotr SIR-HA SIERADZ SIR-HA M35 41 166 00:16:07 (50)00:02:32 (71)01:13:43 (99)00:01:16 (133)00:57:29 (342) 02:31:07 00:33:56
176 537 Woźniak Bartosz Aqua Włocławek M30 30 167 00:17:46 (119)00:03:20 (240)01:18:32 (220)00:01:29 (221)00:50:03 (163) 02:31:10 00:33:59
177 510 Chudek Agnieszka Luft Tri Team MBC Team K25 3 10 00:16:19 (59)00:02:21 (38)01:20:15 (258)00:00:56 (30)00:51:24 (195) 02:31:15 00:34:04
178 39 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 47 168 00:17:59 (135)00:03:07 (196)01:13:01 (91)00:02:11 (412)00:55:00 (285) 02:31:18 00:34:07 18 (17 / 3)
179 282 Wolski Dariusz K.S. Celironman M45 11 169 00:17:22 (103)00:03:03 (177)01:15:53 (162)00:01:12 (112)00:53:53 (263) 02:31:23 00:34:12
180 49 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K35 5 11 00:18:23 (163)00:02:36 (85)01:16:12 (167)00:01:10 (91)00:53:09 (244) 02:31:30 00:34:19 15 (2 / 1)
181 207 Terpiłowski Michał M18 13 170 00:16:32 (66)00:03:02 (172)01:17:21 (192)00:01:17 (143)00:53:19 (249) 02:31:31 00:34:20
182 485 Sidorowicz Maciej Wood Glass Team M30 31 171 00:22:07 (381)00:03:25 (256)01:18:07 (205)00:01:16 (140)00:46:58 (94) 02:31:53 00:34:42
183 126 Horodniczy Mariusz M30 32 172 00:17:38 (112)00:03:12 (207)01:14:37 (125)00:01:00 (40)00:55:29 (297) 02:31:56 00:34:45
184 17 Wasilewski Aleksander LABOSPORT Team Nestle Fitness Cycling Team M45 12 173 00:20:48 (305)00:05:04 (455)01:16:27 (169)00:02:09 (403)00:47:30 (106) 02:31:58 00:34:47 19 (18 / 4)
185 78 Otto Marta Kuźnia Triathlonu K30 3 12 00:18:06 (139)00:02:57 (153)01:18:44 (228)00:01:10 (94)00:51:11 (192) 02:32:08 00:34:57 16 (3 / 2)
186 213 Nawracaj Agata GVT K30 4 13 00:21:03 (321)00:02:49 (127)01:19:01 (235)00:01:08 (76)00:48:07 (126) 02:32:08 00:34:57 7 (2 / 1)
187 798 Groszewski Radosław www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 48 175 00:18:11 (148)00:02:58 (158)01:17:11 (187)00:01:34 (249)00:52:18 (220) 02:32:12 00:35:01
188 411 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 49 174 00:20:53 (312)00:03:33 (286)01:15:57 (163)00:01:25 (195)00:50:24 (171) 02:32:12 00:35:01
189 165 Krzan Grzegorz GIANT POLSKA M55 6 176 00:19:09 (215)00:03:37 (294)01:17:16 (188)00:01:42 (293)00:50:46 (178) 02:32:30 00:35:19
190 35 Dudzik Emil LABOSPORT Team MIRPOL M35 42 177 00:20:46 (302)00:03:03 (175)01:14:36 (124)00:01:22 (172)00:53:01 (241) 02:32:48 00:35:37 20 (19 / 9)
191 543 Sztenderewicz Rafał M40 50 178 00:21:05 (324)00:03:54 (342)01:17:19 (190)00:02:32 (456)00:48:05 (124) 02:32:55 00:35:44
192 345 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 13 179 00:20:00 (272)00:03:30 (274)01:11:50 (62)00:02:46 (470)00:55:01 (286) 02:33:07 00:35:56
193 251 Szkuta Marcin Kuźnia Triathlonu M40 51 180 00:17:52 (128)00:03:13 (210)01:22:57 (307)00:01:40 (282)00:47:47 (119) 02:33:29 00:36:18
194 468 Wenda Łukasz M40 52 181 00:19:48 (264)00:02:59 (163)01:15:49 (160)00:01:06 (72)00:53:57 (266) 02:33:39 00:36:28
195 383 Ptasznik Przemysław Action Team M35 43 182 00:18:31 (171)00:03:33 (285)01:17:50 (202)00:01:48 (335)00:52:05 (216) 02:33:47 00:36:36
196 22 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 53 183 00:18:46 (195)00:02:34 (80)01:16:27 (170)00:01:41 (288)00:54:26 (274) 02:33:54 00:36:43 21 (20 / 4)
197 174 Cichocki Łukasz NoClubNoSnob Iwish M30 33 184 00:21:58 (375)00:02:50 (131)01:13:53 (105)00:01:26 (207)00:53:53 (262) 02:34:00 00:36:49
198 225 Protasiewicz Piotr ImageCyclingTeam M45 14 186 00:21:04 (322)00:03:17 (227)01:14:20 (115)00:01:39 (272)00:53:43 (257) 02:34:03 00:36:52
199 114 Klíma Štěpán M40 54 185 00:17:53 (130)00:03:43 (312)01:18:17 (212)00:01:46 (325)00:52:24 (224) 02:34:03 00:36:52
200 101 Cybulski Konrad KS Celironman S.A. M40 55 187 00:21:06 (326)00:03:19 (233)01:19:38 (245)00:01:25 (193)00:48:41 (140) 02:34:09 00:36:58
201 523 Kanicki Piotr BUDEVER M40 56 188 00:20:12 (279)00:03:21 (247)01:18:16 (210)00:01:33 (242)00:50:52 (181) 02:34:14 00:37:03
202 533 Bednarczyk Arkadiusz M45 15 189 00:19:32 (244)00:03:11 (203)01:15:33 (152)00:01:51 (348)00:54:12 (269) 02:34:19 00:37:08
203 93 Kozłowski Piotr M35 44 190 00:17:43 (116)00:03:19 (236)01:13:25 (93)00:01:44 (312)00:58:18 (357) 02:34:29 00:37:18
204 431 Lis Sebastian M25 17 191 00:15:54 (42)00:03:02 (169)01:22:41 (303)00:01:30 (230)00:51:37 (201) 02:34:44 00:37:33
205 70 Raczyński Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 34 192 00:18:30 (170)00:03:07 (193)01:20:09 (254)00:01:21 (167)00:51:42 (203) 02:34:49 00:37:38 17 (14 / 3)
206 313 Waszak Bartosz KB Złote Kłosy Kołaczkowo M30 35 193 00:20:10 (278)00:03:42 (311)01:18:59 (233)00:01:18 (148)00:50:41 (176) 02:34:50 00:37:39
207 374 Panuś Marcin PULS TRI TEAM M40 57 194 00:24:26 (460)00:02:31 (68)01:15:30 (150)00:01:28 (220)00:51:00 (187) 02:34:55 00:37:44
208 344 Wawrzyniak Marek M45 16 195 00:23:01 (414)00:03:05 (187)01:14:59 (137)00:01:14 (124)00:52:39 (230) 02:34:58 00:37:47
209 259 Jaszuk Jarosław M30 36 196 00:18:27 (166)00:03:35 (290)01:19:38 (246)00:01:26 (201)00:51:55 (209) 02:35:01 00:37:50
210 108 Zegarski Arkadiusz M40 58 197 00:19:42 (257)00:03:15 (217)01:15:15 (146)00:01:34 (250)00:55:17 (295) 02:35:03 00:37:52
211 14 Możdżonek Michał LABOSPORT Team hub.lu M40 59 198 00:18:54 (203)00:02:46 (117)01:14:53 (134)00:01:13 (117)00:57:20 (338) 02:35:06 00:37:55 22 (21 / 5)
212 319 Szczepański Krzysztof świstaki M25 18 199 00:18:35 (176)00:03:19 (235)01:23:00 (308)00:01:26 (203)00:48:46 (141) 02:35:06 00:37:55
213 434 Zakrzewski Robert MORSY KONIN Kamienica M40 60 200 00:21:54 (371)00:03:13 (208)01:17:19 (191)00:01:36 (264)00:51:17 (194) 02:35:19 00:38:08
214 426 Boniecki Piotr M40 61 201 00:18:05 (137)00:03:21 (243)01:17:11 (186)00:01:47 (329)00:55:05 (290) 02:35:29 00:38:18
215 559 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 45 202 00:16:51 (78)00:02:44 (113)01:14:29 (122)00:01:02 (58)01:00:27 (383) 02:35:33 00:38:22
216 380 Śnieżyński Sławomir ACCENTURE RUNNING TEAM M40 62 203 00:18:54 (204)00:03:16 (221)01:20:13 (257)00:01:35 (256)00:51:44 (205) 02:35:42 00:38:31
217 161 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 17 204 00:20:13 (280)00:03:18 (232)01:17:48 (201)00:01:26 (204)00:53:10 (245) 02:35:55 00:38:44
218 51 Borowiak Justyna Kuźnia Triathlonu K30 5 14 00:18:22 (159)00:02:42 (102)01:19:06 (237)00:01:22 (177)00:54:41 (278) 02:36:13 00:39:02 18 (4 / 3)
219 226 Muniak Paweł adidas Runners Warsaw M25 19 205 00:22:01 (378)00:04:46 (435)01:19:34 (243)00:02:04 (392)00:48:06 (125) 02:36:31 00:39:20
220 64 Pałczak Paweł Kuźnia Triathlonu M30 37 206 00:21:09 (329)00:03:29 (273)01:17:10 (184)00:01:36 (262)00:53:29 (251) 02:36:53 00:39:42 19 (15 / 4)
221 305 Baran Katarzyna NTT "Triada" Namysłów/ KT Water Knights Zabierzów K35 6 15 00:20:25 (286)00:03:32 (280)01:19:48 (248)00:02:15 (423)00:51:03 (189) 02:37:03 00:39:52
222 56 Jakubowski Michał Kuźnia Triathlonu M35 46 207 00:14:51 (19)00:03:25 (261)01:22:36 (300)00:01:35 (255)00:54:44 (280) 02:37:11 00:40:00 20 (16 / 8)
223 156 Urbanowicz Kamil M35 48 209 00:18:44 (192)00:03:36 (293)01:20:35 (264)00:02:12 (415)00:52:14 (219) 02:37:21 00:40:10
224 177 Popławski Michał TRI-MAMA TRI-TATA TRI-MAMA TRI-TATA M35 47 208 00:21:01 (316)00:03:15 (218)01:23:12 (320)00:01:43 (302)00:48:10 (128) 02:37:21 00:40:10
225 102 Meier Markus MLUKS TRIATHLON KOLO M50 6 210 00:20:38 (296)00:02:49 (126)01:22:36 (298)00:01:38 (271)00:49:45 (159) 02:37:26 00:40:15
226 300 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 7 211 00:17:58 (133)00:03:27 (266)01:16:57 (180)00:01:45 (322)00:57:25 (340) 02:37:32 00:40:21
227 338 Grabarek Mateusz Iron Triathlon Pleszew M25 20 212 00:19:48 (263)00:02:40 (99)01:22:16 (291)00:01:20 (160)00:51:28 (198) 02:37:32 00:40:21
228 416 Kitlas Rafał #Rodzinawbiegu M35 49 213 00:18:17 (153)00:03:51 (332)01:25:25 (349)00:01:26 (205)00:48:38 (138) 02:37:37 00:40:26
229 423 Lewandowski Jacek TKKF Non Iron M45 18 214 00:22:48 (407)00:04:01 (366)01:21:36 (279)00:02:02 (386)00:47:31 (108) 02:37:58 00:40:47
230 271 Mieszkowski Radosław RM TERRA M45 19 215 00:22:34 (400)00:02:47 (121)01:18:22 (215)00:01:25 (191)00:53:08 (242) 02:38:16 00:41:05
231 152 Rudnik Tomasz GVT M35 50 216 00:23:54 (448)00:03:12 (206)01:20:12 (255)00:01:54 (356)00:49:07 (145) 02:38:19 00:41:08 8 (6 / 1)
232 85 Fordoński Marek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 63 217 00:19:34 (245)00:03:38 (298)01:18:34 (221)00:01:51 (344)00:54:50 (282) 02:38:27 00:41:16
233 509 Borowiak Maciej Trenertriathlonu.pl M35 51 218 00:20:02 (273)00:03:14 (215)01:18:38 (223)00:01:51 (343)00:54:48 (281) 02:38:33 00:41:22
234 235 Zalewski Jarosław Elaktywni GIT Team Elbląg M30 38 219 00:18:23 (161)00:03:24 (255)01:21:39 (282)00:01:16 (137)00:53:56 (265) 02:38:38 00:41:27
235 257 Siemiński Bartek Drużyna Szpiku M35 52 220 00:17:51 (126)00:03:51 (333)01:23:08 (316)00:01:28 (219)00:52:24 (225) 02:38:42 00:41:31
236 144 Leśniewicz Mariusz M40 64 221 00:20:52 (311)00:04:17 (399)01:21:35 (277)00:01:43 (307)00:50:23 (170) 02:38:50 00:41:39
237 250 Jarzyński Dominik M35 53 222 00:21:43 (364)00:03:55 (347)01:18:16 (209)00:01:20 (163)00:53:39 (255) 02:38:53 00:41:42
238 466 Tomiński Krzysztof Płockie Towarzystwo Triathlonu "DELTA" M40 65 223 00:17:28 (106)00:04:04 (370)01:18:51 (230)00:01:53 (352)00:56:56 (330) 02:39:12 00:42:01
239 58 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M35 54 225 00:18:36 (178)00:03:21 (244)01:18:52 (231)00:01:55 (361)00:56:32 (317) 02:39:16 00:42:05 21 (17 / 9)
240 397 Wolny Bartosz Zadyszka.org M40 66 224 00:18:59 (210)00:04:20 (402)01:20:48 (268)00:02:19 (432)00:52:50 (233) 02:39:16 00:42:05
241 507 Świniarski Tomasz Klub Sportowy Judo TURek M40 67 226 00:20:37 (293)00:03:16 (220)01:22:20 (296)00:02:12 (416)00:50:59 (186) 02:39:24 00:42:13
242 308 Krążyński Tomasz M40 68 227 00:23:48 (444)00:03:48 (323)01:20:20 (261)00:01:24 (185)00:50:05 (164) 02:39:25 00:42:14
243 280 Dąbrowski Paweł K.S. Celironman S.A. / Studio Puls M35 55 229 00:18:28 (167)00:03:44 (316)01:20:29 (263)00:01:27 (213)00:55:30 (298) 02:39:38 00:42:27
244 72 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 56 228 00:21:46 (365)00:03:55 (351)01:18:38 (224)00:01:40 (283)00:53:39 (254) 02:39:38 00:42:27 22 (18 / 10)
245 421 Chyłkowski Marcin Cytrynowi Biegacze M40 69 230 00:21:19 (337)00:02:28 (57)01:22:43 (304)00:01:14 (123)00:52:02 (213) 02:39:46 00:42:35
246 48 Fijołek-Warszewska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K45 1 16 00:21:13 (332)00:03:16 (224)01:23:01 (309)00:01:47 (327)00:50:33 (174) 02:39:50 00:42:39 23 (5 / 1)
247 513 Osmolik Jarek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 70 231 00:21:42 (362)00:02:57 (155)01:20:17 (259)00:01:47 (328)00:53:24 (250) 02:40:07 00:42:56
248 178 Żarczyński Paweł Victoria Jarocin M40 71 232 00:17:14 (98)00:03:21 (246)01:18:14 (208)00:01:39 (277)00:59:51 (375) 02:40:19 00:43:08
249 33 Malesa Daniel LABOSPORT Team M25 21 233 00:22:33 (397)00:03:41 (303)01:19:04 (236)00:01:13 (119)00:53:53 (261) 02:40:24 00:43:13 23 (22 / 1)
250 219 Twardowski Piotr M30 39 235 00:17:49 (123)00:03:46 (319)01:20:39 (266)00:02:00 (383)00:56:12 (307) 02:40:26 00:43:15
251 122 Hryszko Kazimierz klub biegowy 40 latek tychy M50 8 234 00:23:00 (413)00:03:59 (361)01:21:09 (272)00:01:24 (186)00:50:54 (183) 02:40:26 00:43:15
252 25 Duk Janusz LABOSPORT Team M50 9 236 00:20:33 (290)00:03:06 (191)01:20:07 (253)00:01:11 (100)00:55:31 (299) 02:40:28 00:43:17 24 (23 / 1)
253 403 Balawander Jakub Go Kuba Go M40 72 237 00:22:06 (379)00:03:43 (314)01:21:01 (271)00:01:47 (330)00:52:03 (214) 02:40:40 00:43:29
254 206 Woźniak Mikołaj TRICLUB PwC M35 57 238 00:18:49 (199)00:02:55 (145)01:23:49 (329)00:01:42 (296)00:53:35 (253) 02:40:50 00:43:39
255 301 Zakrzewska Ewa K35 7 17 00:18:45 (193)00:03:04 (184)01:25:34 (351)00:01:41 (289)00:51:47 (206) 02:40:51 00:43:40
256 499 Kwiatkowski Marek niezrzeszony M50 10 239 00:20:49 (307)00:03:16 (223)01:18:49 (229)00:01:29 (223)00:56:37 (322) 02:41:00 00:43:49
257 548 Kosecki Konrad M35 58 240 00:21:21 (341)00:03:14 (214)01:18:30 (218)00:01:25 (192)00:56:31 (316) 02:41:01 00:43:50
258 258 Ledwoch Przemek DN2N M35 59 241 00:22:52 (411)00:03:20 (239)01:18:27 (217)00:01:44 (311)00:54:51 (284) 02:41:14 00:44:03
259 375 Zieliński Andrzej M40 73 242 00:20:22 (284)00:03:33 (284)01:22:48 (305)00:01:31 (234)00:53:08 (243) 02:41:22 00:44:11
260 734 Jędrzejczyk Natalia TriWawa K30 6 18 00:19:47 (262)00:04:14 (392)01:23:23 (323)00:01:28 (218)00:52:36 (228) 02:41:28 00:44:17
261 263 Kobielski Sławomir Poddębicki KB Zdyszani.pl M40 74 243 00:20:44 (300)00:04:19 (400)01:18:40 (225)00:01:15 (130)00:56:32 (319) 02:41:30 00:44:19
262 506 Leks Ireneusz M50 11 244 00:21:03 (320)00:03:54 (345)01:24:25 (336)00:01:34 (251)00:50:39 (175) 02:41:35 00:44:24
263 332 Grzybowski Dariusz Aktywni Grójec M45 20 245 00:18:39 (180)00:02:59 (162)01:17:07 (183)00:01:27 (212)01:01:25 (396) 02:41:37 00:44:26
264 196 Rakowski Rafał PULS TRI TEAM M40 75 246 00:19:35 (247)00:03:47 (322)01:24:24 (335)00:01:14 (121)00:52:46 (231) 02:41:46 00:44:35
265 539 Bankiewicz Damian Asseco Active Team M45 21 247 00:20:28 (287)00:03:41 (307)01:23:30 (324)00:02:07 (397)00:52:06 (217) 02:41:52 00:44:41
266 87 Walczak Krystian Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M35 60 248 00:19:37 (250)00:03:51 (331)01:20:19 (260)00:03:33 (503)00:54:37 (277) 02:41:57 00:44:46
267 314 Gortat Pawel KS Celironman S.A. M50 12 249 00:19:01 (212)00:03:32 (282)01:24:45 (344)00:01:28 (215)00:53:32 (252) 02:42:18 00:45:07
268 501 Kołodziej Marcin Pozytywnie Aktywni M40 76 250 00:22:55 (412)00:02:56 (147)01:23:08 (317)00:01:39 (273)00:51:48 (207) 02:42:26 00:45:15
269 227 Jegliński Jan Twister Team M50 13 252 00:22:00 (377)00:04:28 (416)01:14:27 (119)00:01:41 (290)00:59:59 (377) 02:42:35 00:45:24
270 90 Kielak Krzysztof Kondycja M40 77 251 00:22:22 (390)00:03:46 (318)01:21:43 (284)00:01:49 (340)00:52:55 (236) 02:42:35 00:45:24
271 399 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 253 00:21:38 (358)00:05:04 (456)01:20:12 (256)00:01:37 (267)00:54:07 (267) 02:42:38 00:45:27
272 552 Jarecka Beata K.S. Celironman S.A. K30 7 19 00:21:39 (359)00:03:27 (267)01:23:03 (311)00:01:34 (246)00:53:00 (239) 02:42:43 00:45:32
273 546 Kuc Monika OSP Czasław K35 8 20 00:17:55 (131)00:03:13 (211)01:28:21 (394)00:01:11 (97)00:52:24 (222) 02:43:04 00:45:53
274 236 Krokosz Paweł GutiSanchez M25 22 254 00:20:33 (289)00:02:54 (138)01:28:09 (388)00:01:07 (73)00:50:21 (169) 02:43:04 00:45:53
275 115 Małkowski Witold M35 61 255 00:23:13 (422)00:03:17 (230)01:21:42 (283)00:01:17 (142)00:53:50 (259) 02:43:19 00:46:08
276 389 Gorkowski Michał Chodzieskie Centrum Atletyki M25 23 256 00:19:20 (226)00:03:17 (228)01:26:12 (358)00:01:36 (261)00:52:57 (238) 02:43:22 00:46:11
277 496 Fildebrandt Barbara OpusRangers I K35 9 21 00:22:34 (398)00:03:25 (262)01:24:23 (334)00:01:24 (187)00:51:36 (200) 02:43:22 00:46:11
278 351 Karwacki Grzegorz M45 22 257 00:19:12 (218)00:03:13 (209)01:28:47 (403)00:01:40 (281)00:50:32 (173) 02:43:24 00:46:13
279 303 Szlaski Igor PROTRI M25 24 258 00:21:24 (344)00:02:54 (142)01:23:10 (318)00:01:35 (259)00:54:23 (271) 02:43:26 00:46:15
280 34 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M45 23 259 00:21:27 (347)00:04:09 (379)01:18:02 (204)00:01:40 (286)00:58:14 (354) 02:43:32 00:46:21 25 (24 / 5)
281 216 Łaszkiewicz Tadeusz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 3 260 00:24:06 (451)00:03:39 (300)01:24:27 (337)00:01:55 (363)00:49:28 (154) 02:43:35 00:46:24
282 67 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 78 261 00:18:34 (175)00:02:44 (112)01:20:50 (269)00:01:21 (164)01:00:18 (380) 02:43:47 00:46:36 24 (19 / 4)
283 162 Papierz Piotr M55 7 262 00:21:27 (348)00:03:52 (336)01:18:41 (226)00:02:48 (472)00:57:06 (333) 02:43:54 00:46:43
284 241 Racinowski Filip CB 163 M40 79 263 00:20:56 (314)00:03:19 (234)01:17:43 (198)00:02:37 (465)00:59:25 (369) 02:44:00 00:46:49
285 460 Kaszubiak Klaudiusz M35 62 264 00:17:32 (107)00:03:32 (279)01:26:22 (361)00:01:33 (245)00:55:04 (289) 02:44:03 00:46:52
286 88 Makowski Robert GothamCity M40 80 265 00:24:58 (474)00:03:46 (321)01:18:30 (219)00:01:45 (319)00:55:08 (291) 02:44:07 00:46:56
287 366 Korzeniewski Michał TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera M25 25 266 00:18:44 (191)00:04:54 (445)01:29:38 (410)00:01:23 (180)00:49:37 (158) 02:44:16 00:47:05
288 454 Budnicki Michał M35 63 267 00:19:52 (267)00:03:21 (245)01:26:26 (363)00:01:48 (333)00:52:53 (235) 02:44:20 00:47:09
289 77 Pawłowicz Dorota Kuźnia Triathlonu K30 8 22 00:18:58 (208)00:03:32 (283)01:21:33 (276)00:01:45 (316)00:58:43 (360) 02:44:31 00:47:20 25 (6 / 4)
290 61 Sokołowska Hanna Kuźnia Triathlonu K50 1 23 00:15:46 (38)00:03:09 (201)01:26:32 (366)00:01:45 (315)00:57:25 (339) 02:44:37 00:47:26 26 (7 / 1)
291 248 Czarniecki Kamil 12tri.pl M35 64 268 00:21:43 (363)00:04:14 (391)01:23:04 (312)00:01:53 (353)00:53:49 (258) 02:44:43 00:47:32
292 464 Oset Piotr M50 14 269 00:20:35 (291)00:04:11 (385)01:23:55 (332)00:01:42 (295)00:54:22 (270) 02:44:45 00:47:34
293 124 Szewczyk Robert M35 65 270 00:19:41 (256)00:03:20 (241)01:23:50 (331)00:01:08 (77)00:56:48 (328) 02:44:47 00:47:36
294 186 Kłys Piotr PULS TRI TEAM M35 66 271 00:18:42 (187)00:03:23 (253)01:23:45 (327)00:01:29 (222)00:57:46 (347) 02:45:05 00:47:54
295 79 Majda Bartosz Kuźnia Triathlonu M30 40 272 00:21:32 (354)00:03:53 (341)01:26:33 (367)00:01:02 (51)00:52:23 (221) 02:45:23 00:48:12 27 (20 / 5)
296 458 Szewczyk Anna K. S. Celironman K30 9 24 00:19:01 (211)00:02:55 (144)01:25:33 (350)00:01:45 (321)00:56:10 (305) 02:45:24 00:48:13
297 190 Pastecki Robert M40 81 273 00:23:10 (420)00:04:27 (413)01:19:38 (244)00:01:59 (380)00:56:14 (309) 02:45:28 00:48:17
298 317 Jagas Radek K.S. Celironman M45 24 274 00:19:30 (239)00:03:58 (357)01:21:15 (273)00:02:04 (393)00:58:52 (363) 02:45:39 00:48:28
299 98 Narojczyk Krzysztof M40 82 275 00:18:38 (179)00:03:29 (272)01:20:02 (251)00:01:57 (367)01:01:36 (402) 02:45:42 00:48:31
300 526 Dybol Dawid M35 67 276 00:21:42 (361)00:04:25 (409)01:26:31 (365)00:02:33 (459)00:50:46 (179) 02:45:57 00:48:46
301 356 Kubiak Michał ProTri M35 68 277 00:19:34 (246)00:04:00 (364)01:26:14 (359)00:01:22 (173)00:54:50 (283) 02:46:00 00:48:49
302 521 Ochmański Mariusz M40 83 278 00:28:29 (497)00:04:59 (451)01:15:11 (144)00:01:56 (365)00:55:29 (296) 02:46:04 00:48:53
303 59 Kapliński Kamil Kuźnia Triathlonu M35 69 279 00:20:04 (275)00:04:07 (375)01:27:54 (384)00:01:57 (368)00:52:08 (218) 02:46:10 00:48:59 28 (21 / 11)
304 155 Rażewski Maciej MKS Delfin Malbork M18 14 280 00:16:57 (85)00:03:25 (259)01:28:35 (400)00:00:52 (15)00:56:32 (318) 02:46:21 00:49:10
305 394 Radko Krystian GVT M40 84 281 00:19:23 (230)00:03:12 (204)01:14:29 (123)00:02:33 (460)01:06:50 (454) 02:46:27 00:49:16 9 (7 / 2)
306 516 Łęczycki Łukasz Deutsche Bank Bike & Tri Team Deutsche Bank M25 26 282 00:19:31 (241)00:03:54 (344)01:26:46 (371)00:01:40 (285)00:54:36 (276) 02:46:27 00:49:16
307 339 Janik Robert PULS TRI TEAM M45 25 283 00:19:45 (261)00:03:16 (222)01:23:37 (326)00:01:35 (254)00:58:30 (358) 02:46:43 00:49:32
308 353 Kujawa Mirosław M45 26 284 00:19:07 (214)00:04:00 (362)01:23:16 (321)00:01:53 (355)00:58:31 (359) 02:46:47 00:49:36
309 302 Bryzek Arnold M45 27 285 00:18:06 (140)00:02:57 (151)01:21:58 (288)00:01:49 (342)01:02:00 (410) 02:46:50 00:49:39
310 527 Jabkowski Robert 1965 M50 15 286 00:22:09 (382)00:03:46 (320)01:22:20 (295)00:01:26 (199)00:57:12 (335) 02:46:53 00:49:42
311 481 Kocąka Karol GWP WOLSZTYN LaskowskaWnętrza M30 41 287 00:21:22 (342)00:04:19 (401)01:23:06 (314)00:01:24 (188)00:56:47 (326) 02:46:58 00:49:47
312 417 Ludkowski Tomasz M30 42 288 00:23:14 (425)00:03:40 (302)01:23:05 (313)00:01:15 (129)00:55:53 (302) 02:47:07 00:49:56
313 279 Kapelko Bogdan PEUGEOT POLSKA M40 85 289 00:24:08 (453)00:03:26 (264)01:22:36 (299)00:01:56 (364)00:55:11 (292) 02:47:17 00:50:06
314 71 Bujalski Szymon Kuźnia Triathlonu Szymon Bujalski M40 86 290 00:27:02 (487)00:03:22 (249)01:22:17 (293)00:01:47 (331)00:52:52 (234) 02:47:20 00:50:09 29 (22 / 5)
315 46 Sachmata Jacek Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 27 291 00:23:30 (431)00:03:00 (165)01:23:07 (315)00:00:56 (27)00:57:09 (334) 02:47:42 00:50:31 30 (23 / 1)
316 517 Tafiłowski Robert RTeam M40 87 292 00:23:50 (445)00:03:17 (229)01:21:16 (274)00:01:58 (371)00:57:28 (341) 02:47:49 00:50:38
317 201 Świątek Maciej M40 88 294 00:19:30 (240)00:03:59 (360)01:22:51 (306)00:01:46 (323)00:59:54 (376) 02:48:00 00:50:49
318 204 Kupisz Dominik M35 70 293 00:19:38 (251)00:04:26 (411)01:23:02 (310)00:02:07 (398)00:58:47 (361) 02:48:00 00:50:49
319 288 Józwik Waldemar Warsaw Masters Team M35 71 295 00:21:47 (366)00:03:40 (301)01:28:01 (386)00:02:08 (400)00:52:28 (226) 02:48:04 00:50:53
320 471 Nowak Wojciech M30 43 296 00:18:39 (182)00:04:31 (422)01:25:57 (356)00:02:20 (434)00:56:44 (324) 02:48:11 00:51:00
321 410 Sołowianow Wiaczesław M25 28 298 00:20:46 (304)00:04:44 (433)01:20:57 (270)00:02:55 (481)00:59:00 (364) 02:48:22 00:51:11
322 123 Żabowski Marek TriSpace Atos M30 44 297 00:21:28 (349)00:03:56 (353)01:24:18 (333)00:01:25 (196)00:57:15 (337) 02:48:22 00:51:11
323 518 Walczak Agata KB ARturówek K45 2 25 00:23:07 (417)00:03:41 (305)01:32:10 (439)00:01:42 (291)00:47:43 (118) 02:48:23 00:51:12
324 477 Łuczak Radek M45 28 299 00:22:37 (401)00:04:53 (444)01:22:05 (289)00:03:50 (505)00:55:04 (288) 02:48:29 00:51:18
325 291 Pluciński Sławomir M35 72 300 00:21:55 (373)00:03:22 (252)01:25:23 (348)00:01:42 (292)00:56:10 (304) 02:48:32 00:51:21
326 45 Osiński Dariusz Kuźnia Triathlonu M30 45 301 00:23:08 (418)00:03:43 (313)01:19:44 (247)00:01:21 (169)01:00:37 (386) 02:48:33 00:51:22 31 (24 / 6)
327 321 Kapica Marek M35 73 302 00:20:51 (310)00:03:32 (281)01:26:37 (369)00:01:30 (224)00:56:09 (303) 02:48:39 00:51:28
328 504 Zabielska Anna AdgarFit / Karaś Team / Absolute Bike Team K30 10 26 00:22:49 (408)00:03:49 (326)01:28:21 (395)00:01:35 (253)00:52:05 (215) 02:48:39 00:51:28
329 405 Dalasiński Andrzej M35 74 303 00:24:05 (450)00:03:41 (304)01:26:55 (373)00:02:00 (381)00:52:01 (212) 02:48:42 00:51:31
330 298 Ojrzyńska Milena K18 1 27 00:20:58 (315)00:03:45 (317)01:26:22 (362)00:01:08 (80)00:56:40 (323) 02:48:53 00:51:42
331 549 Janczyk Sylwester M60 4 304 00:17:12 (97)00:03:54 (343)01:16:14 (168)00:02:24 (444)01:09:16 (469) 02:49:00 00:51:49
332 433 Wiatrowski Krzysztof M45 29 305 00:23:42 (438)00:03:27 (268)01:20:42 (267)00:01:54 (357)00:59:16 (368) 02:49:01 00:51:50
333 175 Wrzeszcz Adrian Adrian! Błagam wolniej. M40 89 306 00:18:50 (200)00:03:49 (328)01:24:43 (341)00:01:49 (339)01:00:20 (381) 02:49:31 00:52:20
334 312 Wijas Andrzej M30 46 307 00:23:08 (419)00:04:10 (382)01:30:01 (413)00:01:22 (170)00:50:52 (182) 02:49:33 00:52:22
335 73 Rzeżnicki Wojciech Kuźnia Triathlonu M40 90 309 00:17:50 (125)00:03:14 (213)01:19:33 (242)00:01:32 (238)01:07:25 (457) 02:49:34 00:52:23 32 (25 / 6)
336 378 Buczek Jakub M25 29 308 00:18:33 (174)00:04:00 (363)01:22:17 (294)00:02:31 (454)01:02:13 (413) 02:49:34 00:52:23
337 274 Rogala Jacek Litwin Triathlon Team (LTT) M55 8 310 00:19:35 (248)00:03:42 (309)01:22:23 (297)00:01:40 (287)01:02:24 (416) 02:49:44 00:52:33
338 82 Sachmata Robert Kużnia Triathlonu M50 16 311 00:25:20 (476)00:03:18 (231)01:21:45 (285)00:02:11 (410)00:57:14 (336) 02:49:48 00:52:37
339 457 Strzelecki Adam wego team M35 76 313 00:18:41 (186)00:04:15 (394)01:25:10 (346)00:02:09 (406)00:59:43 (371) 02:49:58 00:52:47
340 65 Daniel Krzysztof Kuźnia Triathlonu M35 75 312 00:22:11 (383)00:04:02 (367)01:25:43 (354)00:01:43 (305)00:56:19 (311) 02:49:58 00:52:47 33 (26 / 12)
341 276 Głuchowski Przemek M40 91 314 00:20:51 (308)00:03:08 (199)01:29:56 (412)00:01:43 (303)00:54:24 (272) 02:50:02 00:52:51
342 118 Zasada Witold PULS TRI TEAM M45 30 315 00:18:05 (138)00:03:07 (195)01:16:43 (177)00:01:51 (346)01:10:25 (472) 02:50:11 00:53:00
343 515 Prokop Artur Prokop Consulting Group M45 31 316 00:23:22 (427)00:02:54 (137)01:31:45 (434)00:01:31 (233)00:50:44 (177) 02:50:16 00:53:05
344 331 Woźniak Mariusz M40 92 317 00:19:57 (270)00:05:11 (460)01:21:38 (281)00:02:13 (419)01:01:33 (399) 02:50:32 00:53:21
345 388 Szymczak Piotr MZK Team M35 77 318 00:22:29 (394)00:06:14 (499)01:18:19 (213)00:02:27 (448)01:01:07 (392) 02:50:36 00:53:25
346 342 Wcisły Jarosław Eurocash M35 78 319 00:21:30 (352)00:03:52 (338)01:21:54 (287)00:01:49 (337)01:01:36 (403) 02:50:41 00:53:30
347 472 Rubaj Adam KTS Ironman M40 93 320 00:20:15 (281)00:04:05 (371)01:19:24 (240)00:01:58 (370)01:05:01 (443) 02:50:43 00:53:32
348 462 Szymczak Paweł M30 47 321 00:22:16 (387)00:05:06 (458)01:17:36 (197)00:02:29 (450)01:03:24 (427) 02:50:51 00:53:40
349 447 Śliwa Bogumił M30 48 322 00:24:09 (454)00:03:59 (359)01:26:29 (364)00:02:28 (449)00:53:56 (264) 02:51:01 00:53:50
350 524 Szarek Gustaw Torpeda TBG M30 49 323 00:19:44 (259)00:03:36 (291)01:27:49 (382)00:02:12 (417)00:57:53 (350) 02:51:14 00:54:03
351 538 Czajkowski Grzegorz PKO Bank Polski M30 50 324 00:17:59 (134)00:04:31 (420)01:27:47 (381)00:02:53 (478)00:58:16 (355) 02:51:26 00:54:15
352 328 Jaroszyński Paweł M50 17 325 00:22:07 (380)00:04:39 (428)01:20:38 (265)00:02:23 (441)01:01:55 (408) 02:51:42 00:54:31
353 402 Zawieja Bartosz M40 94 326 00:17:24 (104)00:03:36 (292)01:22:39 (301)00:01:22 (178)01:06:46 (453) 02:51:47 00:54:36
354 432 Pytlak Piotr M45 32 327 00:18:25 (164)00:03:58 (356)01:27:30 (377)00:01:39 (275)01:00:21 (382) 02:51:53 00:54:42
355 508 Jażdżewski Krzysztof UKS TRS SUSZ M25 30 328 00:22:12 (384)00:03:58 (355)01:22:39 (302)00:01:18 (146)01:02:05 (412) 02:52:12 00:55:01
356 281 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 79 329 00:23:44 (439)00:04:10 (384)01:24:43 (343)00:02:02 (388)00:57:49 (349) 02:52:28 00:55:17
357 444 Marczak Adam TRI LEVEL let's go M45 33 330 00:22:27 (393)00:04:12 (388)01:27:57 (385)00:01:44 (310)00:56:11 (306) 02:52:31 00:55:20
358 44 Dziedzic Małgorzata Kuźnia Triathlonu Lufthansa Systems K25 4 28 00:19:12 (219)00:03:28 (270)01:24:29 (339)00:01:28 (217)01:03:57 (431) 02:52:34 00:55:23 35 (9 / 1)
359 83 Popławska Anna Kużnia Triathlonu TRI MAMA-TRI TATA K35 10 29 00:20:43 (299)00:03:29 (271)01:29:40 (411)00:01:43 (306)00:56:59 (331) 02:52:34 00:55:23 34 (8 / 2)
360 706 Urbaniak Witold M45 34 331 00:17:18 (99)00:03:22 (250)01:28:14 (391)00:02:12 (414)01:01:36 (401) 02:52:42 00:55:31
361 111 Parczewski Romuald Świnoujście Triathlon Team M60 5 332 00:19:45 (260)00:04:06 (373)01:31:12 (426)00:02:09 (407)00:55:37 (300) 02:52:49 00:55:38
362 267 Balewski Tomasz M35 80 333 00:23:23 (428)00:04:15 (396)01:30:22 (417)00:01:58 (374)00:53:01 (240) 02:52:59 00:55:48
363 246 Stratyński Filip K.S. Celironman M40 95 334 00:21:01 (318)00:04:34 (423)01:26:34 (368)00:01:43 (308)00:59:09 (366) 02:53:01 00:55:50
364 262 Rosati Marcin Mocarni Team M45 35 335 00:19:40 (253)00:03:32 (278)01:23:35 (325)00:01:51 (347)01:04:37 (441) 02:53:15 00:56:04
365 290 Olszewski Sławomir Giant Polska M30 51 336 00:21:02 (319)00:04:08 (378)01:24:43 (342)00:01:28 (216)01:01:58 (409) 02:53:19 00:56:08
366 393 Rudyk Sebastian Sebastian Rudyk TRIATHLON Club Wrocław M40 96 337 00:21:29 (350)00:03:51 (334)01:24:29 (338)00:02:04 (391)01:01:29 (398) 02:53:22 00:56:11
367 304 Lizik Waldemar TRI POWER TEAM KONIN M45 36 338 00:19:22 (229)00:03:22 (251)01:30:56 (422)00:02:22 (439)00:57:32 (343) 02:53:34 00:56:23
368 703 Kusa Magdalena Kuźnia Triathlonu K30 11 30 00:21:18 (334)00:03:34 (288)01:33:55 (456)00:01:11 (102)00:53:39 (256) 02:53:37 00:56:26 36 (10 / 5)
369 465 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 81 339 00:23:46 (441)00:04:11 (386)01:28:19 (393)00:01:16 (139)00:56:28 (314) 02:54:00 00:56:49
370 260 Chmiel Paulina PULS TRI TEAM "SALUS" K30 12 31 00:18:43 (189)00:03:38 (296)01:31:40 (433)00:01:56 (366)00:58:17 (356) 02:54:14 00:57:03
371 157 Cieślak Robert RockRun Jarocin M40 97 340 00:21:19 (335)00:03:26 (265)01:27:43 (379)00:02:02 (387)00:59:48 (374) 02:54:18 00:57:07
372 343 Rybicki Wojciech M45 37 341 00:23:05 (416)00:03:58 (358)01:23:46 (328)00:01:42 (297)01:01:51 (407) 02:54:22 00:57:11
373 91 Buda Krzysztof KS IRONMAN C/S POLSKA M35 82 342 00:17:05 (92)00:03:09 (200)01:19:59 (250)00:01:32 (236)01:12:47 (487) 02:54:32 00:57:21
374 330 Czajkowski Krzysztof M40 98 343 00:20:56 (313)00:05:39 (485)01:19:54 (249)00:02:35 (463)01:05:39 (448) 02:54:43 00:57:32
375 445 Smetek Michał ZIAJA TEAM M40 99 344 00:21:23 (343)00:03:52 (339)01:28:16 (392)00:01:30 (228)00:59:45 (373) 02:54:46 00:57:35
376 289 Kołaczyk Katarzyna Triathlon Training Center K35 11 32 00:24:54 (473)00:02:57 (150)01:31:02 (424)00:01:30 (229)00:54:25 (273) 02:54:48 00:57:37
377 337 Wojtanowicz Marcin M40 100 345 00:29:01 (500)00:03:54 (346)01:23:49 (330)00:01:37 (270)00:56:28 (315) 02:54:49 00:57:38
378 112 Modelski Rafal M35 83 346 00:22:14 (386)00:07:36 (510)01:27:05 (375)00:01:20 (156)00:56:35 (321) 02:54:50 00:57:39
379 449 Mądrzak Sławomir M40 101 347 00:23:57 (449)00:04:13 (390)01:28:26 (398)00:01:44 (314)00:56:32 (320) 02:54:52 00:57:41
380 486 Obłąkowski Stefan M30 52 348 00:22:44 (403)00:03:21 (242)01:24:37 (340)00:01:47 (326)01:02:28 (417) 02:54:57 00:57:46
381 553 Piguła Mariusz pigula team M40 102 349 00:22:20 (389)00:04:55 (446)01:27:45 (380)00:02:54 (480)00:57:45 (346) 02:55:39 00:58:28
382 347 Pigula Przemyslaw WUEF Club M40 103 350 00:21:54 (372)00:04:51 (443)01:20:28 (262)00:02:11 (413)01:06:16 (451) 02:55:40 00:58:29
383 208 Kruszyński Andrzej TriAktywny Piotrków M40 104 351 00:19:27 (232)00:04:43 (432)01:19:20 (239)00:02:25 (445)01:09:48 (470) 02:55:43 00:58:32
384 325 Stwertetschka Dariusz KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 18 352 00:22:17 (388)00:04:07 (376)01:26:40 (370)00:01:48 (336)01:00:55 (390) 02:55:47 00:58:36
385 493 Białobłocki Jacek KB Lech Rypin M55 9 353 00:22:46 (405)00:04:15 (395)01:31:38 (431)00:01:58 (372)00:55:12 (293) 02:55:49 00:58:38
386 387 Pogorzelski Darek M45 38 354 00:24:44 (469)00:03:52 (337)01:27:52 (383)00:01:45 (320)00:57:54 (351) 02:56:07 00:58:56
387 315 Kurek Wojciech M30 53 355 00:23:12 (421)00:04:47 (436)01:28:48 (404)00:01:40 (279)00:57:41 (344) 02:56:08 00:58:57
388 75 Słabosz Grzegorz Kuźnia Triathlonu M35 84 356 00:25:55 (481)00:03:15 (219)01:31:12 (425)00:01:43 (299)00:54:10 (268) 02:56:15 00:59:04 37 (27 / 13)
389 89 Krzysztofik Jakub M30 54 357 00:17:26 (105)00:04:04 (369)01:27:13 (376)00:01:58 (369)01:05:37 (447) 02:56:18 00:59:07
390 254 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M45 39 358 00:18:09 (144)00:03:05 (186)01:32:26 (440)00:01:26 (206)01:01:20 (395) 02:56:26 00:59:15
391 797 Jaraszek Maciej PULS TRI TEAM M30 55 359 00:29:33 (505)00:06:01 (493)01:29:37 (409)00:02:33 (457)00:48:59 (143) 02:56:43 00:59:32
392 121 Krasuski Robert M50 19 360 00:20:03 (274)00:03:20 (238)01:28:09 (387)00:01:34 (252)01:04:00 (433) 02:57:06 00:59:55
393 382 Szczepański Grzegorz M40 105 361 00:22:25 (391)00:04:47 (437)01:24:59 (345)00:02:09 (405)01:02:52 (421) 02:57:12 01:00:01
394 137 Sibiński Marcin Happy Tri Friends M40 106 362 00:20:48 (306)00:04:26 (410)01:25:16 (347)00:01:49 (341)01:04:58 (442) 02:57:17 01:00:06
395 556 Greczyło Adam GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M40 107 363 00:21:53 (370)00:04:22 (405)01:25:42 (353)00:02:38 (466)01:02:53 (422) 02:57:28 01:00:17
396 265 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 108 365 00:23:45 (440)00:03:42 (308)01:28:57 (405)00:01:30 (231)01:00:02 (379) 02:57:56 01:00:45
397 238 Łudziński Mirosław Litwin Triathlon Team (LTT) M55 10 364 00:21:20 (338)00:04:59 (449)01:30:58 (423)00:02:56 (484)00:57:43 (345) 02:57:56 01:00:45
398 103 Woźniakowski Olgierd M45 40 366 00:20:41 (298)00:04:12 (389)01:27:02 (374)00:02:04 (389)01:04:03 (434) 02:58:02 01:00:51
399 97 Szulkowski Jarosław M55 11 367 00:21:50 (368)00:03:55 (350)01:31:52 (436)00:01:44 (313)00:58:50 (362) 02:58:11 01:01:00
400 541 Lipiński Piotr www.piotrlipinski.pl M50 20 368 00:21:15 (333)00:03:49 (327)01:27:32 (378)00:01:53 (350)01:04:05 (436) 02:58:34 01:01:23
401 390 Kierszniewski Piotr M40 109 369 00:24:45 (470)00:03:19 (237)01:21:32 (275)00:02:19 (430)01:06:42 (452) 02:58:37 01:01:26
402 148 Stachowiak Waldemar TR Piaski M35 85 370 00:21:52 (369)00:04:31 (421)01:26:46 (372)00:02:36 (464)01:02:54 (423) 02:58:39 01:01:28
403 133 Jędrzejczyk Leszek M50 21 371 00:25:23 (477)00:04:09 (381)01:28:58 (406)00:03:45 (504)00:56:26 (313) 02:58:41 01:01:30
404 427 Domagała Dariusz Fitnesslider M30 56 372 00:22:34 (399)00:05:37 (484)01:31:39 (432)00:02:19 (431)00:56:48 (327) 02:58:57 01:01:46
405 535 Gotowczyc Bartosz M18 15 373 00:21:20 (339)00:05:02 (453)01:25:55 (355)00:02:22 (440)01:05:01 (444) 02:59:40 01:02:29
406 396 Hirsz Kamil Adam K.S. Celironman S.A. M40 110 374 00:21:48 (367)00:04:30 (419)01:23:22 (322)00:02:23 (442)01:07:42 (459) 02:59:45 01:02:34
407 551 Oklej Agata K35 12 33 00:24:14 (455)00:02:38 (89)01:30:26 (419)00:01:21 (168)01:01:08 (393) 02:59:47 01:02:36
408 448 Ptak Marcin M35 86 375 00:23:31 (434)00:04:38 (427)01:34:38 (463)00:01:33 (244)00:55:51 (301) 03:00:11 01:03:00
409 503 Szteblich Magdalena AT Team K35 13 34 00:23:47 (443)00:03:41 (306)01:37:50 (484)00:01:40 (284)00:53:14 (247) 03:00:12 01:03:01
410 536 Miziołek Andrzej Funtronic M45 41 376 00:28:51 (499)00:03:35 (289)01:34:14 (460)00:02:30 (452)00:51:05 (191) 03:00:15 01:03:04
411 60 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M30 57 377 00:19:14 (221)00:04:01 (365)01:34:16 (461)00:01:26 (202)01:01:35 (400) 03:00:32 01:03:21 38 (28 / 7)
412 104 Parczewska Marta K35 14 35 00:21:41 (360)00:04:23 (408)01:36:04 (475)00:01:30 (225)00:57:00 (332) 03:00:38 01:03:27
413 474 Kornatka Karol M30 58 378 00:21:11 (331)00:06:06 (494)01:25:39 (352)00:01:59 (376)01:05:46 (449) 03:00:41 01:03:30
414 80 Maszewska Agata Kuźnia Triathlonu K30 13 36 00:24:39 (466)00:03:55 (348)01:32:45 (444)00:01:36 (265)00:57:47 (348) 03:00:42 01:03:31 39 (11 / 6)
415 273 Liśkiewicz Maciej TRI-LISKI M45 42 379 00:23:22 (426)00:04:22 (406)01:28:23 (397)00:02:18 (428)01:02:18 (414) 03:00:43 01:03:32
416 475 Woskowicz Marcin M40 111 380 00:23:40 (436)00:04:35 (425)01:26:12 (357)00:02:13 (418)01:04:05 (435) 03:00:45 01:03:34
417 373 Wolniak Andrzej ARTBIX M60 6 381 00:21:19 (336)00:04:15 (393)01:32:50 (447)00:02:06 (396)01:00:43 (388) 03:01:13 01:04:02
418 198 Hornik Artur brak MESTO M35 87 382 00:22:44 (402)00:05:06 (457)01:30:08 (414)00:01:59 (378)01:01:38 (404) 03:01:35 01:04:24
419 487 Krygier Rafał KB Wartko NZOZ Gemini M40 112 383 00:20:05 (276)00:04:34 (424)01:33:56 (457)00:01:36 (266)01:01:29 (397) 03:01:40 01:04:29
420 47 Bogucki Krzysztof Kuźnia Triathlonu M45 43 384 00:20:46 (303)00:03:42 (310)01:35:47 (472)00:02:01 (385)00:59:45 (372) 03:02:01 01:04:50 40 (29 / 2)
421 183 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 22 385 00:20:41 (297)00:03:33 (287)01:28:13 (389)00:01:53 (354)01:08:00 (461) 03:02:20 01:05:09
422 430 Rutka Katarzyna KTS IRONMAN KWIDZYN K45 3 37 00:21:57 (374)00:03:51 (330)01:32:57 (449)00:02:18 (427)01:01:18 (394) 03:02:21 01:05:10
423 531 Marczak Sławomir Sport- M40 113 386 00:21:08 (328)00:05:33 (480)01:19:25 (241)00:02:22 (438)01:14:00 (490) 03:02:28 01:05:17
424 406 Ostaszewska Marta K35 15 38 00:23:31 (433)00:03:25 (260)01:37:00 (481)00:01:43 (301)00:56:50 (329) 03:02:29 01:05:18
425 318 Wiśniewska Katarzyna Indywidualistka K45 4 39 00:24:50 (471)00:04:11 (387)01:29:26 (408)00:02:25 (446)01:01:38 (405) 03:02:30 01:05:19
426 442 Błaszczyk Krzysztof M55 12 387 00:20:20 (283)00:05:36 (483)01:30:48 (421)00:02:08 (399)01:03:50 (430) 03:02:42 01:05:31
427 135 Wawrzyniak Karol Tri Gałgan Team M25 31 388 00:20:38 (295)00:03:08 (197)01:22:09 (290)00:02:48 (473)01:14:46 (493) 03:03:29 01:06:18
428 357 Świetliński Krzysztof M40 114 389 00:22:44 (404)00:03:56 (352)01:23:10 (319)00:02:09 (408)01:11:42 (479) 03:03:41 01:06:30
429 544 Latos Janusz Komunal Partner M55 13 390 00:21:35 (357)00:05:25 (473)01:31:13 (427)00:01:58 (373)00:59:59 (378) 00:04:00 03:04:10 01:06:59
430 187 Gruba Jacek TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 14 391 00:23:14 (424)00:04:28 (417)01:32:46 (445)00:01:25 (189)01:02:21 (415) 03:04:14 01:07:03
431 139 Myszkiewicz Bartosz M45 44 392 00:23:30 (432)00:05:27 (476)01:32:44 (443)00:01:11 (107)01:01:39 (406) 03:04:31 01:07:20
432 323 Antas Maciej KMP Konin M40 115 393 00:19:07 (213)00:04:30 (418)01:34:41 (464)00:01:46 (324)01:00:30 (385) 00:04:00 03:04:34 01:07:23
433 400 Dudek Paweł M45 45 394 00:22:31 (395)00:04:02 (368)01:21:49 (286)00:02:20 (433)01:14:03 (491) 03:04:45 01:07:34
434 412 Zawadzki Artur ZaDyszka M40 116 395 00:18:42 (188)00:04:50 (440)01:35:53 (473)00:03:03 (489)01:02:32 (418) 03:05:00 01:07:49
435 370 Tomczuk Bartosz M30 59 396 00:22:52 (410)00:07:00 (507)01:36:10 (477)00:03:00 (488)00:56:14 (310) 03:05:16 01:08:05
436 418 Duk Damian M30 60 397 00:34:51 (513)00:04:26 (412)01:28:14 (390)00:02:44 (468)00:55:03 (287) 03:05:18 01:08:07
437 329 Aguilar Eduardo M40 117 398 00:19:51 (266)00:05:11 (461)01:34:05 (458)00:02:32 (455)01:03:42 (428) 03:05:21 01:08:10
438 199 Olejnik Anna STREFASPORTU.PL K25 5 40 00:24:20 (458)00:04:07 (377)01:36:02 (474)00:02:53 (479)00:58:06 (352) 03:05:28 01:08:17
439 240 Pachowicz Adam Agencja reklamowa The Art of Noise M25 32 399 00:24:33 (463)00:05:22 (469)01:33:05 (451)00:02:06 (395)01:01:00 (391) 03:06:06 01:08:55
440 428 Pietrzak Adam M25 33 400 00:28:21 (496)00:03:49 (325)01:31:32 (429)00:02:24 (443)01:00:47 (389) 03:06:53 01:09:42
441 483 Zieliński Artur SZWAGRY TEAM GNIEZNO IMPERIAL Running Team Polska M40 118 401 00:23:28 (430)00:06:40 (503)01:32:02 (437)00:01:59 (379)01:03:00 (425) 03:07:09 01:09:58
442 525 Marszalski Mateusz Staszowskie Orły M30 61 402 00:24:08 (452)00:04:09 (380)01:33:12 (453)00:01:39 (278)01:04:15 (437) 03:07:23 01:10:12
443 176 Lewandowska Katarzyna TKKF Non Iron K40 2 41 00:26:15 (482)00:04:07 (374)01:35:15 (468)00:02:21 (436)00:59:35 (370) 03:07:33 01:10:22
444 542 Nowak Roman SCANFIL SCANFIL M35 88 403 00:29:47 (506)00:03:15 (216)01:29:12 (407)00:02:33 (458)01:02:47 (420) 03:07:34 01:10:23
445 182 Gołkowski Radosław M30 62 404 00:29:26 (504)00:05:29 (477)01:35:38 (471)00:01:59 (375)00:55:16 (294) 03:07:48 01:10:37
446 398 Papiernik Marcin M35 89 405 00:23:52 (446)00:05:15 (463)01:28:40 (401)00:03:11 (494)01:07:11 (455) 03:08:09 01:10:58
447 413 Pawlicki Wojciech M50 23 406 00:23:52 (447)00:05:16 (464)01:28:41 (402)00:03:09 (493)01:07:12 (456) 03:08:10 01:10:59
448 228 Czechowicz Tomasz M45 46 407 00:34:47 (512)00:04:56 (447)01:32:47 (446)00:03:17 (495)00:52:36 (229) 03:08:23 01:11:12
449 145 Biernacki Krzysztof M45 47 408 00:24:27 (461)00:05:19 (466)01:28:22 (396)00:02:56 (483)01:07:29 (458) 03:08:33 01:11:22
450 189 Kuźmicz Krystian M40 119 409 00:21:21 (340)00:04:22 (407)01:33:07 (452)00:01:54 (359)01:08:01 (462) 03:08:45 01:11:34
451 24 Dutkiewicz Robert LABOSPORT Team M50 24 410 00:27:12 (490)00:04:49 (439)01:30:17 (415)00:02:19 (429)01:04:23 (439) 03:09:00 01:11:49 26 (25 / 2)
452 160 Pachciarek Adam M30 63 411 00:26:18 (483)00:03:17 (225)01:28:32 (399)00:02:11 (411)01:08:48 (465) 03:09:06 01:11:55
453 409 Kawka Paweł M40 120 412 00:24:41 (467)00:06:34 (502)01:34:08 (459)00:03:08 (492)01:00:38 (387) 03:09:09 01:11:58
454 443 Marczak Grażyna TRI LEVEL Let's go K45 5 42 00:27:22 (492)00:03:57 (354)01:31:20 (428)00:03:03 (490)01:03:43 (429) 03:09:25 01:12:14
455 109 Dudziński Paweł M35 90 413 00:21:59 (376)00:05:21 (468)01:30:22 (416)00:02:49 (474)01:09:00 (466) 03:09:31 01:12:20
456 359 Kokot Dariusz KB Aktywni Konin M25 34 414 00:25:38 (480)00:04:40 (430)01:37:31 (483)00:03:00 (487)00:59:06 (365) 03:09:55 01:12:44
457 233 Vuco Ivo Marathon Brothers M40 121 415 00:23:03 (415)00:03:52 (340)01:31:52 (435)00:01:32 (241)01:10:02 (471) 03:10:21 01:13:10
458 16 Opiłowski Paweł LABOSPORT Team M40 122 416 00:27:01 (486)00:04:16 (398)01:26:22 (360)00:01:32 (237)01:11:33 (478) 03:10:44 01:13:33 27 (26 / 6)
459 142 Jankowski Tomasz M40 123 417 00:28:32 (498)00:04:59 (450)01:32:44 (442)00:02:13 (421)01:02:56 (424) 03:11:24 01:14:13
460 327 Roguski Krzysztof Active Team Brak M50 25 418 00:28:07 (495)00:05:03 (454)01:31:34 (430)00:02:45 (469)01:03:57 (432) 03:11:26 01:14:15
461 495 Gendek Jerzy M70 1 419 00:23:26 (429)00:05:22 (470)01:37:11 (482)00:02:48 (471)01:02:47 (419) 03:11:34 01:14:23
462 500 Soja Paweł MVM M18 16 420 00:27:06 (488)00:06:46 (505)01:35:33 (469)00:02:17 (426)01:00:29 (384) 03:12:11 01:15:00
463 41 Winnicki Marcin Kuźnia Triathlonu M40 124 421 00:18:08 (143)00:04:51 (442)01:42:16 (493)00:02:50 (476)01:04:19 (438) 03:12:24 01:15:13 41 (30 / 7)
464 116 Krzewiński Sebastian M25 35 422 00:27:35 (494)00:03:26 (263)01:35:00 (467)00:02:08 (402)01:04:36 (440) 03:12:45 01:15:34
465 547 Kosakowski Rafał M40 125 423 00:21:26 (345)00:07:59 (511)01:38:54 (486)00:02:34 (461)01:02:03 (411) 03:12:56 01:15:45
466 386 Karolak Tomasz M30 64 424 00:21:04 (323)00:04:58 (448)01:33:05 (450)00:02:04 (390)01:12:13 (482) 03:13:24 01:16:13
467 296 Krzyżański Dariusz M45 48 425 00:27:25 (493)00:05:29 (478)01:39:48 (488)00:01:31 (235)00:59:15 (367) 03:13:28 01:16:17
468 131 Jarecki Stanisław MPEC Konin - Aktywni Konin M65 2 426 00:27:11 (489)00:05:43 (487)01:35:38 (470)00:03:04 (491)01:03:03 (426) 03:14:39 01:17:28
469 534 Gil Józef SCANFIL M35 91 427 00:29:06 (502)00:04:28 (415)01:43:21 (497)00:01:39 (276)00:56:20 (312) 03:14:54 01:17:43
470 247 Waliszewski Jakub M25 36 428 00:23:41 (437)00:05:53 (490)01:30:25 (418)00:02:17 (425)01:12:52 (488) 03:15:08 01:17:57
471 229 Wodiczko Tomasz Supermaraton Kalisz M40 126 429 00:26:28 (485)00:05:17 (465)01:36:09 (476)00:02:13 (420)01:05:02 (445) 03:15:09 01:17:58
472 324 Lizik Radosław M40 127 430 00:21:27 (346)00:06:13 (498)01:34:55 (465)00:02:44 (467)01:10:55 (477) 03:16:14 01:19:03
473 94 Karp Jakub Inne Spacery M40 128 431 00:24:19 (457)00:03:25 (257)01:36:19 (478)00:02:08 (401)01:11:51 (481) 03:18:02 01:20:51
474 642 Walędziak Dawid M35 92 432 00:33:03 (510)00:06:12 (497)01:38:50 (485)00:01:53 (351)00:58:09 (353) 03:18:07 01:20:56
475 376 Zieliński Tomasz Wirtualna Polska Triathlon Team M40 129 433 00:22:47 (406)00:05:34 (481)01:34:58 (466)00:02:21 (437)01:12:39 (486) 03:18:19 01:21:08
476 463 Łęgowski Jarosław M40 130 434 00:24:39 (465)00:05:48 (489)01:36:37 (479)00:03:30 (500)01:07:59 (460) 03:18:33 01:21:22
477 491 Hulewicz Małgorzata K25 6 43 00:23:47 (442)00:04:16 (397)01:42:28 (495)00:02:58 (485)01:05:48 (450) 03:19:17 01:22:06
478 299 Wołoszka Artur M18 17 435 00:19:27 (235)00:03:04 (185)02:01:04 (510)00:01:55 (360)00:54:33 (275) 03:20:03 01:22:52
479 249 Gryzik Czesław Wataha Team M45 49 436 00:23:33 (435)00:04:28 (414)01:40:45 (490)00:02:30 (451)01:10:33 (473) 03:21:49 01:24:38
480 158 Szymański Marcin M35 93 437 00:24:16 (456)00:06:54 (506)01:33:49 (455)00:04:30 (507)01:12:24 (485) 03:21:53 01:24:42
481 218 Kłyszejko Sylwia K40 3 44 00:24:53 (472)00:07:23 (508)01:51:05 (507)00:02:59 (486)00:56:12 (308) 03:22:32 01:25:21
482 210 Piotrowski Maciej EDC Runners M35 94 438 00:26:22 (484)00:04:46 (434)01:41:10 (491)00:01:22 (176)01:09:12 (467) 03:22:52 01:25:41
483 352 Parus Daniel SGR Racing Team M35 95 439 00:24:23 (459)00:07:36 (509)01:33:46 (454)00:03:19 (496)01:15:35 (494) 03:24:39 01:27:28
484 311 Wróblewski Rafał M40 131 440 00:22:27 (392)00:04:59 (452)01:22:17 (292)00:01:42 (294)01:34:19 (505) 03:25:44 01:28:33
485 545 Spychała Michał M40 132 441 00:24:33 (462)00:05:53 (491)01:44:08 (500)00:03:20 (497)01:08:03 (463) 03:25:57 01:28:46
486 106 Nowak Jarosław M35 96 442 00:24:43 (468)00:05:23 (472)01:32:56 (448)00:02:31 (453)01:20:40 (499) 03:26:13 01:29:02
487 532 Misiak Grzegorz PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 133 443 00:21:29 (351)00:04:51 (441)01:44:04 (499)00:02:21 (435)01:14:18 (492) 03:27:03 01:29:52
488 287 Filarski Karol Autos M40 134 444 00:22:32 (396)00:05:23 (471)01:34:28 (462)00:02:10 (409)01:23:00 (500) 03:27:33 01:30:22
489 203 Dziwisiński Krzysztof M35 97 445 00:27:15 (491)00:05:43 (488)01:32:05 (438)00:03:32 (501)01:19:18 (497) 03:27:53 01:30:42
490 441 Biniewicz Sławomir Boruta Team M45 50 446 00:29:06 (503)00:04:21 (403)01:43:56 (498)00:02:05 (394)01:08:37 (464) 03:28:05 01:30:54
491 334 Janusz Tomasz M40 135 447 00:29:03 (501)00:58:02 (514)00:50:52 (1)00:04:57 (508)01:05:36 (446) 03:28:30 01:31:19
492 245 Chomik Przemysław M40 136 448 00:32:13 (509)00:05:06 (459)01:40:25 (489)00:01:45 (317)01:09:14 (468) 03:28:43 01:31:32
493 530 Kunat Tomasz M50 26 449 00:25:26 (478)00:11:22 (513)01:30:26 (420)00:10:56 (510)01:11:43 (480) 03:29:53 01:32:42
494 223 Połącarz Adam Tri4Five M35 98 450 00:24:35 (464)00:05:42 (486)01:46:25 (503)00:02:49 (475)01:10:41 (475) 03:30:12 01:33:01
495 335 Kuras-Smolnik Magdalena Sieradzbiega.pl 1979 K35 16 45 00:30:04 (507)00:06:42 (504)01:43:19 (496)00:03:24 (498)01:10:34 (474) 03:34:03 01:36:52
496 505 Wieczorek Sewer M40 137 451 00:31:05 (508)00:06:10 (496)01:36:40 (480)00:04:04 (506)01:17:23 (495) 03:35:22 01:38:11
497 256 Grzela Ireneusz M40 138 452 00:25:04 (475)00:05:27 (475)01:49:48 (505)00:02:55 (482)01:12:23 (483) 03:35:37 01:38:26
498 86 Kamiński Michał Dell Running Team M25 37 453 00:20:37 (294)00:04:39 (429)01:39:07 (487)00:02:35 (462)01:29:25 (502) 03:36:23 01:39:12
499 200 Szczygieł Mateusz M35 99 454 00:20:00 (271)00:06:09 (495)01:47:51 (504)00:02:16 (424)01:20:16 (498) 03:36:32 01:39:21
500 358 Chmiel Andrzej PULS TRI TEAM REHOP M60 7 455 00:34:26 (511)00:06:23 (501)01:42:16 (494)00:02:51 (477)01:10:45 (476) 03:36:41 01:39:30
501 234 Nagórski Robert M30 65 456 00:36:18 (515)00:05:33 (479)01:41:55 (492)00:01:32 (240)01:13:11 (489) 03:38:29 01:41:18
502 164 Biskup Paweł M35 100 457 00:22:13 (385)00:05:35 (482)01:45:20 (502)00:01:43 (300)01:30:34 (504) 03:45:25 01:48:14
503 498 Soja Karol MVM M25 38 458 00:34:58 (514)00:05:26 (474)01:51:09 (508)00:02:14 (422)01:12:24 (484) 03:46:11 01:49:00
504 473 Walaszczyk Maciej Wieliszew Heron Team M40 139 459 00:20:44 (301)00:06:00 (492)01:50:52 (506)00:05:47 (509)01:23:42 (501) 03:47:05 01:49:54
505 355 Bartłomiejczak Jakub M30 66 460 00:25:33 (479)00:06:22 (500)01:44:12 (501)00:03:32 (502)01:29:57 (503) 03:49:36 01:52:25
506 440 Biniewicz Renata Boruta Team K45 6 46 00:38:21 (516)00:04:42 (431)01:56:31 (509)00:01:45 (318)01:18:39 (496) 03:59:58 02:02:47
507 306 Jakubowski Zbigniew Luft Tri Team M45 00:18:44 (190)00:02:49 (125)01:12:46 (83)00:01:20 (159) DNF
508 143 Kulesza Sebastian SIR-HA Sieradz SIR-HA M40 00:16:56 (82)00:02:42 (104)01:14:53 (133)00:01:48 (334) DNF
509 261 Budkowski Paweł M50 00:17:44 (118)00:03:03 (174)01:17:45 (200)00:01:08 (78) DNF
510 76 Szczyglowski Piotr Kuźnia Triathlonu ABUS Polska M35 00:18:12 (149)00:02:57 (148)01:21:37 (280)00:01:54 (358) DNF
511 479 Krajewska Magdalena K45 00:20:29 (288)00:05:11 (462)01:32:37 (441)00:03:29 (499) DNF
512 140 Dziadosz Robert M35 00:14:01 (9)00:02:01 (9) DNF
513 765 Fuliński Piotr M35 00:14:16 (10) DNF
514 151 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M40 00:19:13 (220)00:03:49 (324) DNF
515 476 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 00:21:06 (325)00:05:20 (467) DNF
516 364 Kwiatkowski Piotr niezrzeszony M45 00:21:31 (353)00:03:51 (329) DNF
517 20 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 DNS
518 29 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 DNS
519 32 Dymek Michał LABOSPORT Team M30 DNS
520 55 Borek Katarzyna Kuźnia Triathlonu K40 DNS
521 62 Dróżdż Kamil Kuźnia Triathlonu M35 DNS
522 84 Nadobnik Konrad BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M35 DNS
523 92 Krawczyk Radoslaw M45 DNS
524 107 Kremer Tomasz KM Sport IRT Zielona Góra M40 DNS
525 113 Śleboda Robert M50 DNS
526 119 Chojnacki Artur proarti.pl M35 DNS
527 138 Pietrzykowski Tomasz brak M40 DNS
528 147 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 DNS
529 150 Sobczak Marcin TriSpace M40 DNS
530 154 Kowalczyk Daniel M25 DNS
531 169 Glesman Patryk AT Team M30 DNS
532 197 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M50 DNS
533 205 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 DNS
534 222 Markowicz Grzegorz M55 DNS
535 232 Ościak Rafał Luft TRI Team M40 DNS
536 237 Sygulka Tomasz DA GAMA M35 DNS
537 242 Przybysz Michał Warsaw Masters Team M35 DNS
538 266 Gładosz Łukasz ETB M30 DNS
539 270 Komolka Artur M40 DNS
540 292 Piecha Tomasz M40 DNS
541 294 Szelągiewicz Piotr M35 DNS
542 307 Eleganczyk Bartosz Ryanair Flying Team M35 DNS
543 309 Pożarlik Wojciech LUKS Dwójka Stryków M25 DNS
544 316 Jankowski Paweł M35 DNS
545 322 Kucharski Michał M40 DNS
546 326 Rzytki Piotr M35 DNS
547 340 Podhorodecki Arkadiusz Active-IT KomputeryMarkowe.pl KomputeryMarkowe.pl M50 DNS
548 350 Teofilski Daniel Litwin Triathlon Team (LTT) M40 DNS
549 360 Szałwiński Tomek Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 DNS
550 361 Burchaciński Marcin M40 DNS
551 362 Jarski Paweł M35 DNS
552 363 Kaźmierczak Łukasz Luks Dwójka Diesel Truck Stryków M35 DNS
553 385 Bińkowski Marcin M40 DNS
554 404 Kostecki Krzysztof Kosa Team M30 DNS
555 451 Budek Robert PEUGEOT POLSKA M40 DNS
556 452 Michałowski Maciej ŁKW Łódź M30 DNS
557 455 Jesiołowski Jakub Motiv Home Team M35 DNS
558 459 Chodkiewicz Tomasz PEUGEOT PEUGEOT M40 DNS
559 480 Sikorski Krzysztof M30 DNS
560 484 Białogrodzki Ryszard BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 DNS
561 488 Górski Wojciech UKS TRS SUSZ M35 DNS
562 490 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR NAFTOKOR M60 DNS
563 502 Grzelak Rafał LIDERMEDIA.PL LIDERMEDIA.PL M40 DNS
564 514 Pol Bartosz Waniewski Coaching M35 DNS
565 519 Banaś Piotr Supermaraton Kalisz M60 DNS
566 522 Romejko Piotr M35 DNS
567 528 Nadrowski Tomasz mBank Sekcja Triatlonowa M35 DNS
568 557 Szewczyk Marek GVT BMC M30 DNS
569 801 Pieczynski Szymon osw tri team M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon