Garmin Iron Triathlon Elbląg 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Asenhajmer Jacek (Mariusz Maslanka, Adam Bielski) Nowy Dwor Gdanski 50-54 340
Dembinska Anna (Marcin Stolarski, Mariusz Prokop) Elbląg 30-34 341
Komierowski Lukasz (Zdort Paweł) Kierszek 35-39 351
Kowalewska Daria (Łukasz Bogdański, Paweł Góraj) Gdańsk 30-34 337
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 338
Majchrzak Ola (Darek Remblewski, Ania Remblewska) Konstantynów Łódzki 30-34 334
Niżnik Sebastian (Danuta Gojlik, Ewa Mickiewicz) Elbląg 30-34 342
Ołowski Jakub (Maksymowicz Tomasz, Kubiński Arkadiusz) Biskupiec 30-34 352
Parulski Grzegorz (Aleksander Weiss, Robert Burczyk) Gdańsk 45-49 343
Socha Marcin (Dorota Zdanowska, Paweł Jurewicz) Krosno 35-39 336
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 335
Zięba Łukasz (Agnieszka Zięba, Adam Leoniak) Dzierzgoń 25-29 339

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziński Jan Warszawa 30-34 63
Asenhajmer Jacek (Mariusz Maslanka, Adam Bielski) Nowy Dwor Gdanski 50-54 340
Auguścik Mariusz Mysiadło 50-54 194
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-34 308
Bachman Marcin Warszawa 40-44 251
Banka Arkadiusz Elblag 35-39 215
Baraniak Jarosław Mosina 30-34 218
Barański Piotr Radom 30-34 -
Bartnicki Wojciech Elbląg 45-49 113
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 40-44 296
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 237
Bednarski Michał Łódź 35-39 175
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 135
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 286
Bielecki Jarosław Elbląg 50-54 -
Bielenica Beata Wydminy 35-39 -
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 1
Bogucki Krzysztof Warszawa 45-49 32
Bogusławski Maciej Elbląg 35-39 -
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 61
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 159
Borecka Aleksandra Warszawa 25-29 250
Borek Katarzyna Kraków 40-44 34
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 309
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 165
Brukwińska Marta Kościan 25-29 94
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 348
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 16
Brzyski Janusz Elbląg 70-74 179
Budek Robert Warszawa 40-44 313
Burakowski Grzegorz Reda 40-44 -
Burzyński Paweł Warszawa 40-44 268
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-44 172
Ceranowska Agnieszka Złotów 40-44 -
Chmiel Paulina Łódź 30-34 118
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 314
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 253
Chruścik Piotr Warszawa 40-44 248
Chudek Agnieszka Warszawa 25-29 290
Chylak Kamil Warszawa 35-39 11
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-34 323
Cieślak Konrad Otwock 35-39 54
Cieślak Michał Sopot 40-44 356
Ciszak Dominik Elbląg 18-24 242
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 305
Cyganek Kacper Lębork 25-29 247
Cylkowski Pawel Warszawa 35-39 96
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 78
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czapiński Michał Reda 35-39 230
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 279
Czerniel Piotr Elbląg 30-34 213
Dąbrowska-Piersa Luiza Warszawa 30-34 192
Dąbrowski Paweł Olsztyn 40-44 282
Deaki Oktawiusz Zabrze 35-39 275
Dembinska Anna (Marcin Stolarski, Mariusz Prokop) Elbląg 30-34 341
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 276
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 15
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 319
Dębski Jarosław Gdańsk 40-44 219
Dobosik Damian Elbląg 25-29 267
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 6
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 76
Dudek Paweł Warszawa 45-49 178
Dudek Piotr Józefów 40-44 -
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 346
Duk Janusz Lodz 50-54 22
Durkiewicz Aleksander Braniewo 40-44 265
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 -
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 35-39 149
Elminowski Wojciech Elbląg 55-59 92
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 41
Erbel Andrzej Kielce 50-54 349
Faveeuw David Olsztyn 40-44 294
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 141
Fischer Paweł Wyszanów 40-44 281
Folga Marek Wrocław 40-44 354
Gackowski Jarek Bydgoszcz 40-44 330
Gałązka Agnieszka Warszawa 30-34 -
Gardziejczyk Daniel Warszawa 30-34 151
Gierach Marcin Niemcz 40-44 -
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 121
Goławski Krzysztof Wrocław 35-39 40
Grądzki Wojciech Giżycko 25-29 321
Grochowski Karol Elbląg 35-39 329
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 297
Grudzinski Arkadiusz Torun 30-34 186
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 83
Gruszczyński Mateusz Poznań 35-39 195
Grygorowicz Maciej Warszawa 40-44 142
Grymin Jan Pabianice 35-39 327
Gryzik Czesław Chorzów 45-49 106
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 116
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 185
Guzowski Jacek Elbląg 35-39 62
Hońko Przemysław Elbląg 30-34 199
Hornik Artur Wodzisław 35-39 87
Humiński Andrzej Gdańsk 40-44 8
Huzar Ryszard Malbork 45-49 114
Jabłonowski Wojciech Elbląg 40-44 127
Jachimek Tomasz Jabłonna 40-44 23
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 30
Jakus Tomasz Jędrzejów 30-34 -
Jaraszek Maciej Łódź 30-34 223
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 150
Jasiulewicz Izabela Elbląg 30-34 139
Jastrzębska Alicja Warszawa 25-29 249
Jaszczuk Jarosław Braniewo 40-44 126
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-34 117
Jaworski Karol Bytów 35-39 193
Jednorowski Rafał Warszawa 40-44 -
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 45-49 273
Jezierski Adam Łódź 35-39 131
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 333
Jędrzejczyk Natalia Warszawa 30-34 347
Józefiak Łukasz Pszczolki 35-39 -
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 130
Jóźwiak Łukasz Rumia 40-44 270
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 148
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 68
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 89
Kamiński Jakub Pasłęk 25-29 325
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 40-44 307
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 170
Karczewski Jan Gdańsk 25-29 190
Karczewski Maksymilian Susz 18-24 277
Karp Jakub Zielonka 40-44 257
Kasprzykowski Zbigniew Siedlce 40-44 283
Katana Jacek Elbląg 30-34 44
Kawecki Wojciech Banino 40-44 71
Kaźmierski Mariusz Elbląg 50-54 278
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 291
Kępiński Sławomir Elbląg 45-49 166
Kępski Rafał Myszków 35-39 88
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 43
Kinal Jakub Gdańsk 30-34 331
Kitlas Rafał Warszawa 35-39 183
Klimowski Przemysław Elbląg 40-44 140
Kłos Janina Gdańsk 35-39 206
Kłosowski Paweł Ryki 18-24 260
Kłuba Sławomir Susz 25-29 -
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 77
Kołacz Wojciech Warszawa 25-29 109
Komierowski Lukasz (Zdort Paweł) Kierszek 35-39 351
Komorowski Tomasz Elbląg 45-49 112
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 274
Korbolewski Adrian Leźno 35-39 123
Kord Radosław Barczewo 30-34 208
Korecki Dariusz Józefosław 40-44 65
Kornak Łukasz Jasionka 30-34 -
Korol Marek Gdańsk 40-44 74
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 164
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 18
Kościański Adam Kościan 35-39 115
Kowalewska Daria (Łukasz Bogdański, Paweł Góraj) Gdańsk 30-34 337
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 -
Kozłowski Maciej Warszawa 25-29 344
Krasiński Bartosz Gdańsk 30-34 293
Krasuski Robert Warszawa 50-54 56
Krawczyk Michał Nadarzyn 35-39 258
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 137
Kremer Tomasz Zielona Góra 40-44 51
Krolasik Mirka Gdynia 35-39 328
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 262
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 69
Kubacki Tomasz Warszawa 25-29 322
Kubasik Arek Słupsk 40-44 226
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 93
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 145
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 120
Kulas Jakub Gdynia 35-39 272
Kurcz Michał Warszawa 30-34 163
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 264
Kurek Wojciech Elblag 35-39 177
Kurowski Jarosław Elbląg 35-39 212
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 29
Kwiatkowska Agnieszka Elbląg 40-44 -
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 55-59 -
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 162
Lenart Konrad Michałowice 40-44 171
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-54 -
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 169
Lewandowska Natalia Kartuzy 35-39 91
Lewiński Andrzej Gdynia 40-44 184
Liber Paweł Elbląg 45-49 155
Lis Paweł Gdańsk 40-44 128
Lis Sebastian Łódź 25-29 189
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 122
Litawa Jacek Warszawa 45-49 224
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-54 209
Lorek Kinga Elbląg 18-24 317
Ładno Arkadiusz Warszawa 35-39 306
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 233
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 90
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 104
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 255
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 338
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 221
Maj Marek Sopot 35-39 203
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 97
Majchrzak Ola (Darek Remblewski, Ania Remblewska) Konstantynów Łódzki 30-34 334
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-34 287
Makowska Maja Warszawa 25-29 160
Makowska Monika Gdynia 25-29 -
Makowski Robert Warszawa 40-44 42
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 245
Małkowski Witold Pabianice 35-39 53
Marczak Adam Nieporęt 45-49 197
Marczak Grażyna Nieporęt 45-49 196
Marek Andrzej Malbork 40-44 60
Marek Aureliusz Świnoujście 25-29 -
Marek-Bieleń Anna Świnoujście 40-44 300
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 58
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 20
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 202
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 111
Matusewicz Michał Gdynia 35-39 292
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 269
Mączyński Czesław Płock 65-69 353
Meier Markus Koło 50-54 48
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 326
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 70
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 217
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 252
Miklikowski Marek Gdańsk 40-44 216
Mikołajczyk Kuba Zabrze 25-29 210
Mikulski Grzegorz Choroszcz 40-44 -
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 25
Mosiński Damian Wejherowo 40-44 261
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 12
Mróz Marek Malbork 40-44 110
Muster Szymon Warszawa 40-44 33
Naglik Marcin Warszawa 35-39 -
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 129
Nawracaj Agata Jawor 30-34 225
Nawracaj Michał Jawor 30-34 7
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-44 324
Niżnik Sebastian (Danuta Gojlik, Ewa Mickiewicz) Elbląg 30-34 342
Nowak Arkadiusz Warszawa 35-39 -
Nowak Marcin Łomianki 40-44 35
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 133
Oklej Agata Warszawa 35-39 289
Ołowski Jakub (Maksymowicz Tomasz, Kubiński Arkadiusz) Biskupiec 30-34 352
Ołowski Kamil Dzierzgoń 35-39 284
Opiłowski Paweł Modła 40-44 14
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 57
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 153
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 38
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 -
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 46
Paczkowski Maciej Reda 25-29 -
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 98
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 332
Panuś Marcin Łódź 40-44 -
Parczewski Romuald Świnoujście 60-64 52
Parulski Grzegorz (Aleksander Weiss, Robert Burczyk) Gdańsk 45-49 343
Parys Andrzej Elbląg 60-64 320
Pawlyta Michał Elbląg 30-34 316
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 -
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 31
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 3
Piersa Grzegorz Warszawa 35-39 -
Piotrowski Daniel Warszawa 30-34 -
Piotrowski Paweł Gdynia 35-39 86
Pisarek Ewelina Warszawa 30-34 355
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 75
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 311
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-54 152
Podoba Jacek Warszawa 45-49 146
Pogorzelski Daniel Elbląg 30-34 168
Pogorzelski Darek Elbląg 45-49 174
Pogorzelski Tomasz Gdańsk 25-29 173
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 35-39 227
Pożarlik Wojciech Stryków 25-29 138
Prokop Artur Warszawa 45-49 -
Przybylski Jarosław Koło 40-44 235
Przybysz Michał Warszawa 35-39 304
Puch Robert Elbląg 40-44 28
Punpur Marcin Ostróda 35-39 254
Putkowski Rafał Elbląg 40-44 240
Racinowski Filip Bydgoszcz 40-44 103
Rajtar Krzysztof Liszki 40-44 -
Rakowski Rafał Zgierz 40-44 84
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Rażewski Maciej Malbork 18-24 73
Rębisz Michał Mełno 30-34 315
Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34 108
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 59
Rogala Jacek Wrocław 55-59 124
Rogala Konrad Kartuzy 45-49 -
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 156
Rosati Marcin Konstancin 45-49 119
Różalski Piotr Elbląg 35-39 244
Różański Kamil Elbląg 30-34 55
Ruciński Jakub Sopot 40-44 -
Ruciński Marcin Barcin 40-44 241
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 266
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 301
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 204
Sanecki Piotr Pasłęk 30-34 271
Sekrecki Michał Poznań 25-29 101
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 85
Siwek Piotr Ciechanów 35-39 310
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 158
Smętek Andrzej Gdańsk 50-54 201
Smolenski Michal Łódź 35-39 180
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 79
Socha Marcin (Dorota Zdanowska, Paweł Jurewicz) Krosno 35-39 336
Sojkowski Piotr Warszawa 35-39 -
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 25-29 21
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 26
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 299
Stęchły Jakub Bytom 30-34 67
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 27
Strześniewski Marek Piaseczno 60-64 72
Suchecki Adam Warszawa 35-39 -
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Swierczynski Robert Elbląg 35-39 295
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 125
Sygulka Tomasz Pokój 35-39 100
Szajko Artur Warszawa 35-39 288
Szakoła Marcin Złotniki 35-39 298
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 4
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 36
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 214
Szapiel Grzegorz Olsztyn 40-44 154
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 176
Szczesny Filip Szukalice 40-44 187
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 82
Szczykutowicz Tomasz Gdańsk 25-29 234
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 5
Szlaski Igor Zgierz 25-29 136
Szulc Maciej Elbląg 40-44 220
Szulkowski Jarosław Warszawa 55-59 45
Szymański Marcin Warszawa 35-39 66
Szymański Piotr Elbląg 35-39 238
Szymków Sławek Straszyn 45-49 81
Ściślak Mateusz Elbląg 18-24 -
Śledź Maciej Gdańsk 35-39 229
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 147
Światkowski Robert Elblag 40-44 200
Tkaczuk Michał Kanie 30-34 312
Tołwiński Bogusław Elbląg 45-49 256
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 205
Tomaszewicz Piotr Elbląg 45-49 207
Tomaszewski Michał Gdańsk 30-34 263
Tomczyk Stefan Susz 40-44 345
Trepka Marek Gdynia 40-44 280
Turzyński Jarek Malbork 30-34 228
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 64
Urbańska Anna Warszawa 30-34 -
Vuco Ivo Warszawa 40-44 102
Walencik Grzegorz Elbląg 35-39 350
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 182
Walkowski Michał Toruń 25-29 50
Wallewein Jacek Warszawa 45-49 191
Waś Dominika Elbląg 30-34 303
Waś Marcin Poznań 30-34 211
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 157
Wedeł Krzysztof Milejewo 45-49 236
Weyna Łukasz Elbląg 35-39 246
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 231
Wiech Roman Olsztyn 45-49 232
Wieczorek Łukasz Bydgoszcz 30-34 132
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wielgus Janusz Gdańsk 35-39 161
Wierzbicki Łukasz Warszawa 35-39 39
Wierzejewski Marcin Kościan 35-39 95
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-34 37
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 24
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 143
Wiśniewski Michał Elbląg 30-34 198
Witkowski Damian Pomiechówek 30-34 -
Wodyński Robert Zgierz 45-49 13
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 60-64 243
Wolinski Sebastian Elbląg 40-44 188
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 134
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 285
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 105
Woźniak Maciej Kościan 35-39 80
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 49
Wrzosek Tomasz Elbląg 30-34 107
Wysocki Tomasz Pomiechówek 30-34 -
Zabielska Anna Warszawa 30-34 239
Zahri Kamil Pruszków 25-29 318
Zając Maciej Elbląg 25-29 222
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 47
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 302
Zalewski Igor Włocławek 18-24 181
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 99
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 259
Zasada Witold Łódź 45-49 167
Zawieja Piotr Poznań 40-44 -
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 19
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 335
Zieliński Mirosław Nieporęt 25-29 144
Zięba Łukasz (Agnieszka Zięba, Adam Leoniak) Dzierzgoń 25-29 339
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 -
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon