Garmin Iron Triathlon Płock 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ciepłucha Łukasz (Grzegorz Kostrzycki, Arkadiusz Kozimiński) Płock 40-44 456
Dymek Stanisław (Bziuk Wojciech, Bucholc Łukasz) Płock 60-64 460
Gapiński Kamil (Strześniewski Marek, Kubacz Norbert) Płock 30-34 448
Kaczorowska Magdalena (Elżbieta Bidzińska, Katarzyna Czekała-Patoleta) Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 450
Krupa Paweł (Monika Brulińska, Adam Bieńkowski) Płock 50-54 449
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 455
Matacz Jarosław (Mariusz Stępczyński, Marek Zych) Płock 35-39 454
Matejczuk Jarosław (Agata Matejczuk, Radosław Rogóż) Parzęczew 35-39 457
Obszyńska Izabela (Joanna Kubiak, Konrad Bienias) Bielsk 40-44 453
Piotrowski Marcin (Tomasz Bartosiewicz, Konrad Taber) Grodzisk Mazowiecki 35-39 459
Rusinek Paweł (Bartłomiej Smorawski, Aleksander Piechowicz) Płock 30-34 452
Tomaszewski Marek (Gralicki Sławomir, Bednarski Jacek) Płock 50-54 458
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 451

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 45-49 467
Adamski Slawomir Płock 45-49 408
Ambroziński Jan Warszawa 30-34 120
Andrjanik Iwona Korytów A 18-24 329
Arak Tomasz Piaseczno 35-39 272
Arismendi Jean-Paul Milanowek 30-34 280
Babiński Radosław Włocławek 40-44 -
Bachman Marcin Warszawa 40-44 323
Bagryantsev Alexey Minsk 40-44 378
Bagryantseva Olga Minsk 35-39 379
Bandel Maria Warszawa 25-29 -
Barewski Bogdan Warszawa 60-64 317
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 214
Bartochowski Łukasz Poznań 35-39 95
Bartos Michał Łódź 30-34 273
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 35-39 311
Bąk Paweł Mierzyn 40-44 386
Bednarski Michał Łódź 35-39 260
Benedykciński Paweł Raadziejów 50-54 388
Berger Dariusz Warszawa 30-34 364
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 36
Białobłocki Jacek Rypin 55-59 322
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 314
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 108
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 3
Bogacz Mariusz Radziejów 35-39 142
Bogucki Krzysztof Warszawa 45-49 44
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 -
Bogusławski Marcin Toruń 30-34 403
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 240
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 -
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 302
Borek Katarzyna Kraków 40-44 60
Borowiak Mariusz Jary 40-44 27
Borysiuk Adrian Otwock 40-44 391
Brach Wojciech Warszawa 35-39 -
Brett Tomasz Koło 55-59 305
Briggs Sean Lipków 50-54 461
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 252
Broekere Tomasz Zabrze 25-29 362
Brukwińska Marta Kościan 25-29 166
Brygier Jacek Płock 45-49 304
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 26
Buchacz Radosław Łódź 40-44 128
Budek Robert Warszawa 40-44 397
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 194
Budziło Adam Płock 45-49 395
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 298
Bych Maciej Oława 40-44 135
Cegiełka Dawid Warszawa 35-39 224
Chmiel Paulina Łódź 30-34 192
Chmielewski Łukasz Golub-Dobrzyń 35-39 334
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 -
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 14
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 330
Chudek Agnieszka Warszawa 25-29 372
Chylak Kamil Warszawa 35-39 19
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 441
Cichocki Łukasz Poznań 30-34 130
Ciepłucha Łukasz (Grzegorz Kostrzycki, Arkadiusz Kozimiński) Płock 40-44 456
Cieślik Dariusz Toruń 50-54 462
Cybulski Konrad Kutno 40-44 81
Cygan Piotr Zabrze 45-49 161
Czajkowska Maria Warszawa 18-24 156
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 58
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 424
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 361
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 423
Czechowski Szymon Warszawa 40-44 42
Ćwik Dariusz Bielsko-Biała 40-44 337
Dabrowski Michal Warszawa 30-34 352
Dagil Aleksander Warszawa 40-44 112
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 59
Danielski Kamil Warszawa 30-34 205
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 367
Dąbrowska Anna Warszawa 40-44 -
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 -
Dąbrowski Krzysztof Płock 30-34 315
Dąbrowski Paweł Łódź 35-39 207
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 25
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 35-39 37
Dobrzeniecki Adrian Gdynia 30-34 179
Dobrzyński Przemysław Gostynin 35-39 75
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 137
Dudek Paweł Warszawa 45-49 263
Dudek Piotr Józefów 40-44 -
Dudziński Piotr Warszawa 45-49 65
Duk Janusz Lodz 50-54 33
Dymek Stanisław (Bziuk Wojciech, Bucholc Łukasz) Płock 60-64 460
Dziomdziora Adam Łódź 18-24 151
Dziubek Jakub Szydłowiec 25-29 180
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 51
Erbel Andrzej Kielce 50-54 447
Filipek Krzysztof Warszawa 30-34 98
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 201
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 -
Fischer Marcin Grudziądz 40-44 409
Folga Marek Wrocław 40-44 422
Formella Daniel Warszawa 35-39 15
Furmański Krzysztof Susz 40-44 -
Fusek Wojciech Warszawa 50-54 172
Gackowski Jarek Bydgoszcz 40-44 411
Gagas Aleksandra Łódź 35-39 390
Gajewski Jacek Płock 35-39 303
Gajewski Konrad Płock 50-54 345
Gałązka Agnieszka Warszawa 30-34 -
Gańko Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki 40-44 256
Gapiński Kamil (Strześniewski Marek, Kubacz Norbert) Płock 30-34 448
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Gierach Marcin Niemcz 40-44 -
Gierszewski Michał Łódź 30-34 251
Glajc Daniel Cieszyn 45-49 159
Glonek Dariusz Wloclawek 45-49 257
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 199
Gmyrek Damian Lubin 30-34 308
Golędzinowski Tom Warszawa 50-54 -
Goławski Krzysztof Wrocław 35-39 55
Gontarski Adrian Zgierz 25-29 380
Gościńska Justyna Strzeniówka 35-39 429
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-44 430
Górecki Krzysztof Golub-Dobrzyń 45-49 389
Grabowski Andrzej Słupno 40-44 211
Grabowski Tomasz Warszawa 50-54 419
Grądzki Wojciech Giżycko 25-29 -
Grędecki Daniel Warszawa - Polska 35-39 444
Gronczewski Radosław Płock 30-34 292
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 384
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 145
Gruszczyński Witold Płock 30-34 349
Grygorowicz Maciej Warszawa 40-44 227
Grymin Jan Pabianice 35-39 217
Gryzik Czesław Chorzów 45-49 183
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 398
Grzegorczyk Adam Łódź 40-44 312
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 189
Grzędzicki Rafał Grudziądz 35-39 -
Grzyb Dorian Rawa Mazowiecka 25-29 246
Grzybowski Dariusz Grójec 45-49 -
Gutenplan Jacek Łódź 45-49 446
Gutowski Paweł Susz 35-39 -
Helbin Katarzyna Milanówek 40-44 69
Herman Rafal Warszawa 40-44 9
Holnicka Agata Warszawa 40-44 157
Homotiuk Michał Zabrze 35-39 350
Hornik Artur Wodzisław 35-39 148
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 104
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 102
Huzar Ryszard Malbork 45-49 187
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 39
Jakus Tomasz Jędrzejów 30-34 -
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 90
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Janik Paweł Warszawa 40-44 -
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-44 97
Jaraszek Maciej Łódź 30-34 392
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 235
Jaroszyński Paweł Grójec 50-54 -
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 -
Jaszczak Leszek Siekluki 30-34 326
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 405
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 196
Jedziniak Damian Warszawa 30-34 413
Jezierski Adam Łódź 35-39 213
Jeziorek Adam Pruszków 45-49 239
Jeż Paweł Józefosław 40-44 94
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 115
Jędrzejewski Arkadiusz Włocławek 45-49 -
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 210
Jurasz Wojciech Puszczykowo 40-44 100
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 233
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 30-34 319
Kaczan Jarosław Iłów 40-44 281
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 124
Kaczmarek Karolina Żyrardów 25-29 -
Kaczorowska Magdalena (Elżbieta Bidzińska, Katarzyna Czekała-Patoleta) Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 450
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 1
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 -
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 332
Kamiński Jakub Pasłęk 25-29 432
Kamiński Marek Warszawa 30-34 377
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 164
Kaniewski Mariusz Nowe Grabie 40-44 208
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 40-44 -
Kapliński Kamil Warszawa 35-39 49
Karp Dariusz Biały Kościół 40-44 465
Karp Jakub Zielonka 40-44 339
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 290
Kącki Karol Warszawa 35-39 342
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-54 285
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 73
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 -
Kita Maciej Witaszyce 30-34 274
Kitlas Rafał Warszawa 35-39 270
Klekowiecki Marcin Warszawa 35-39 71
Klim Łukasz Warszawa 30-34 393
Kluza Dawid Gniazdów 25-29 464
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 25-29 117
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 138
Kmuk Łukasz Ząbki 35-39 -
Kocięcki Marek Zgierz 35-39 294
Kolankowski Waldemar Toruń 45-49 283
Kołacz Piotr Czosnów 45-49 132
Kołacz Wojciech Warszawa 25-29 184
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 92
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kordaczuk Michał Warszawa 30-34 163
Kornak Łukasz Jasionka 30-34 -
Korona Błażej Warszawa 35-39 365
Kors Justyna Wrocław 25-29 284
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 249
Kosmala Daria Białe Błota 30-34 435
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 38
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 266
Koszewski Sławomir Gdańsk 40-44 -
Kościański Adam Kościan 35-39 188
Kowalewski Piotr Płock 30-34 122
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 -
Krajewski Maciej Włocławek 45-49 -
Krasuski Robert Warszawa 50-54 101
Krawczyk Radoslaw Warszawa 45-49 74
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 223
Król Rafał Złotoryjsko 40-44 219
Królak Kacper Warszawa 35-39 72
Krupa Paweł (Monika Brulińska, Adam Bieńkowski) Płock 50-54 449
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 153
Krygier Krzysztof Poznań 40-44 262
Krysiak Robert Borzęcin Mały 45-49 399
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 125
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 -
Księżak Jolanta Warszawa 35-39 278
Kubat Kajetan Dłutów 40-44 300
Kubiak Józef Słupno 55-59 406
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 162
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 230
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 198
Kula Damian Kraków 40-44 136
Kulanica Jarosław Biłgoraj 35-39 341
Kuliński Piotr Bełchatów 25-29 437
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 466
Kurek Andrzej Warszawa 60-64 191
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 226
Kusa Magdalena Warszawa 30-34 56
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 -
Kuźmiński Marcin Golub-Dobrzyń 25-29 277
Kwakszys Krzysztof Sępopol 30-34 204
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 338
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 356
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Laskowski Michał Warszawa 35-39 96
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-54 -
Lenart Zdzisław Płock 55-59 355
Lewandowski Jakub Nieszawa 35-39 -
Lewandowski Krzysztof Płock 25-29 351
Linke Mikołaj Płock 30-34 325
Lipiński Jacek Wrocław 25-29 417
Lipiński Krzysztof Płock 35-39 91
Lis Sebastian Łódź 25-29 275
Lisowski Przemysław Olsztyn 40-44 468
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 202
Litawa Jacek Warszawa 45-49 333
Luterek Michał Warszawa 35-39 -
Lutkowski Dariusz Bydgoszcz 40-44 -
Ładno Arkadiusz Warszawa 35-39 396
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 243
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 160
Ławicki Marcin Lubin 30-34 2
Ławicki Piotr Lubin 18-24 -
Łażewski Andrzej Warszawa 50-54 57
Łuczak Bartosz Sandomierz 18-24 178
Łuczak Tomasz Łódź 25-29 245
Łudziński Mirosław Wrocław 55-59 416
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 147
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-44 455
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 168
Majewski Karol Warszawa 35-39 -
Majewski Marek Warszawa 40-44 61
Majka Michał Elbląg 35-39 6
Makowski Robert Warszawa 40-44 70
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 242
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 109
Marek Aureliusz Świnoujście 25-29 -
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 105
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 30
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 264
Masłowski Michał Warszawa 35-39 150
Matacz Jarosław (Mariusz Stępczyński, Marek Zych) Płock 35-39 454
Matejczuk Jarosław (Agata Matejczuk, Radosław Rogóż) Parzęczew 35-39 457
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 186
Mazurkiewicz Dariusz Warszawa 40-44 -
Mączyński Czesław Płock 65-69 114
Meier Markus Koło 50-54 82
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 434
Miasojedow Bożena Warszawa 60-64 318
Michalak Piotr Warszawa 30-34 232
Michalska Weronika Żyrardów 30-34 385
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 127
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 200
Mikołajczyk Kuba Zabrze 25-29 286
Mikulski Grzegorz Choroszcz 40-44 -
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 35
Misztela Dariusz Plock 55-59 343
Misztela Tomasz Słupno 50-54 155
Miziałek Dominika Warszawa 25-29 320
Molendowski Michał Bytom 45-49 402
Motylewska Marta Plock 25-29 299
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 20
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 79
Muster Szymon Warszawa 40-44 48
Myszkiewicz Bartosz Miłosław 45-49 111
Nadolski Michał Warszawa 35-39 366
Naglik Marcin Warszawa 35-39 -
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 209
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 77
Narożnik Maciej Radom 30-34 139
Nawracaj Agata Jawor 30-34 381
Nawracaj Michał Jawor 30-34 7
Nicgorska Aleksandra Ciechanów 18-24 307
Niedbała Kamil Warszawa 25-29 -
Niedzielak Łukasz Trzebuń 25-29 119
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-44 433
Nowak Andrzej Mława 55-59 344
Nowak Marcin Łomianki 40-44 52
Nowak Michał Płock 35-39 222
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 316
Obszyńska Izabela (Joanna Kubiak, Konrad Bienias) Bielsk 40-44 453
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 215
Oklej Agata Warszawa 35-39 371
Okragły Emil Warszawa 35-39 -
Olczak Anna Warszawa 35-39 165
Olejniczak Elwira Łódź 30-34 445
Olewiński Rafał Papowo Toruńskie 45-49 407
Olszewski Michał PRUSZKÓW 30-34 376
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 212
Opiłowski Paweł Modła 40-44 23
Orłowska Anna Toruń 30-34 410
Oset Piotr Sieradz 50-54 255
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 62
Ostrowska-Badura Anna Bezrzecze 35-39 387
Ościak Rafał Kraków 40-44 170
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 237
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 63
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 78
Paczkowski Maciej Reda 25-29 -
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 169
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 182
Pakuła Rafał Łódź 30-34 250
Pałczak Paweł Warszawa 30-34 50
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 327
Panuś Marcin Łódź 40-44 -
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 -
Parczewska Marta Warszawa 35-39 84
Parczewski Romuald Świnoujście 60-64 93
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 28
Pastusiak Adam Warszawa 30-34 18
Paszkiewicz Rafał Płock 35-39 287
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 412
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 32
Pawlak Jakub Warszawa - Polska 30-34 425
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 369
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 67
Pawłowski Przemek Żychlin 35-39 382
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 29
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 5
Peterek Anna Poznań 25-29 324
Pękala Mateusz Ciechanów 25-29 -
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 152
Pietkiewicz Adam Józefosław 35-39 206
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 -
Pietrasik Łukasz Łódź 30-34 254
Piotrowski Daniel Warszawa 30-34 193
Piotrowski Marcin (Tomasz Bartosiewicz, Konrad Taber) Grodzisk Mazowiecki 35-39 459
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 21
Pisarek Ewelina Warszawa 30-34 -
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 134
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-54 236
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 35-39 306
Pokora Michał Warszawa 25-29 247
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 16
Pomorski Rafał Warszawa 30-34 -
Poszelężny Dariusz Warszawa 40-44 -
Pożarlik Wojciech Stryków 25-29 225
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 -
Pruchniewski Krzysztof Stróża 40-44 -
Przybylski Jarosław Koło 40-44 309
Przybysz Michał Warszawa 35-39 177
Puchalski Filip Warszawa 30-34 -
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 11
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 276
Racinowski Filip Bydgoszcz 40-44 176
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 259
Rakowski Rafał Zgierz 40-44 146
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Rasztawicki Dariusz Zielonka 35-39 46
Rayss Marta Warszawa 35-39 89
Rażewski Maciej Malbork 18-24 133
Rączkowski Adam Włocławek 50-54 373
Rejnart Mateusz Warszawa 25-29 471
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 106
Rogala Jacek Wrocław 55-59 203
Rogulski Arkadiusz Warszawa 30-34 140
Romanowski Mateusz Śrem 30-34 463
Rosati Marcin Konstancin 45-49 195
Różalski Piotr Elbląg 35-39 241
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 358
Rudnik Wojciech Nowa Wieś Lęborska 40-44 353
Rusinek Paweł (Bartłomiej Smorawski, Aleksander Piechowicz) Płock 30-34 452
Rybicki Artur Radzanów 18-24 158
Ryniewicz Paweł Stanisławów Pierwszy 40-44 190
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 113
Rzymski Jakub Lipno 18-24 363
Sala Grzegorz Warszawa 30-34 442
Sarnowski Janusz Lipno 35-39 383
Sarnowski Zbyszek Susz 40-44 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 -
Sekrecki Michał Poznań 25-29 174
Siatecki Pawel Garbow 25-29 80
Siemiątkowski Marcin Jordanów 30-34 126
Sierpińska Monika Józefów 30-34 438
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 12
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 427
Siwek Piotr Ciechanów 35-39 340
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 131
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 -
Smalec Ireneusz Płock 30-34 346
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 10
Smolenski Michal Łódź 35-39 267
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 118
Sobolewski Michał Opypy 35-39 336
Sochacki Mariusz Płock 25-29 348
Sojkowski Piotr Warszawa 35-39 -
Sołdan Maciej Skrzeszew 45-49 -
Sosnowski Jarosław Płock 35-39 181
Stachurski Daniel Warszawa 40-44 197
Stelmaszewski Przemysław Płock 30-34 415
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 31
Stęplewski Przemysław Warszawa 45-49 -
Stojko Marcin Oleśnica 25-29 -
Stolarczyk Sebastian Warszawa 30-34 -
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 231
Strojek Bartosz Połaniec 30-34 53
Strzelecki Adam Włocławek 35-39 297
Strześniewski Marek Piaseczno 60-64 400
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 282
Suchodolski Jakub Płock 30-34 -
Sudziński Sławomir Bydgoszcz 40-44 439
Swat Konrad Płock 25-29 248
Sygulka Tomasz Pokój 35-39 173
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 17
Szajko Artur Warszawa 35-39 370
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 -
Szarmach Krzysztof Starogard Gdański 45-49 221
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 261
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 144
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 8
Szlaski Igor Zgierz 25-29 220
Sznaza Tadeusz Elbląg 55-59 414
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 296
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-54 436
Szulkowski Jarosław Warszawa 55-59 76
Szyl Paweł Złotoryja 35-39 -
Szymanek Igor Warszawa 25-29 335
Szymański Marcin Legionowo 40-44 359
Szymański Marcin Ciechanów 35-39 357
Szymański Marcin Warszawa 35-39 123
Szymczak Marcin Płock 35-39 291
Szymczak Marek Żyrardów 40-44 -
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 328
Szymków Sławek Straszyn 45-49 143
Szymonek Mirosław Złotoryja 55-59 360
Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki 35-39 253
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 35-39 470
Świca Paweł Bolesławiec 25-29 404
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 45
Świetlik Adrian Żabieniec 30-34 394
Tejza Daniel Toruń 40-44 431
Teska Jacek Toruń 40-44 244
Tkacz Adam Kielce 35-39 185
Tomaszewska Julita Legionowo 35-39 295
Tomaszewski Marek (Gralicki Sławomir, Bednarski Jacek) Płock 50-54 458
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 40-44 149
Tomporowska Monika Warszawa 35-39 116
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 47
Tronina Grzesiek Opatów 35-39 469
Twardowski Piotr Pabianice 30-34 420
Tymiński Dariusz Brwilno 45-49 289
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 121
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 428
Urbańska Anna Warszawa 30-34 -
Urowski Wojciech Charzykowy 35-39 -
Uss Dominik Łomianki 40-44 107
Uściński Bartłomiej Warszawa 30-34 401
Vuco Ivo Warszawa 40-44 175
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 269
Walkowski Michał Toruń 25-29 85
Waniewski Patryk Gdynia 30-34 265
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 24
Wasilewski Michał Żychlin 30-34 258
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 238
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 288
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 426
Wiater Jakub Siedlce 18-24 418
Wicher Rafał Zduńska Wola 25-29 443
Wichrowski Krzysztof Warszawa 30-34 310
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 154
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 129
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzejewski Marcin Kościan 35-39 167
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-34 64
Wilczyńska Paulina Warszawa 25-29 331
Wilczyński Łukasz Płock 35-39 -
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 40
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 34
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Winnicki Marcin Warszawa 40-44 41
Wintoch Marcin Toruń 40-44 229
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 228
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 25-29 279
Witkowski Damian Pomiechówek 30-34 -
Witkowski Dominik Poznań 45-49 374
Włodarczyk Grzegorz Pabianice 45-49 -
Wodyński Robert Zgierz 45-49 22
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 60-64 321
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-34 86
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 -
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 216
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 368
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 13
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 354
Woźniak Łukasz Radom 25-29 -
Woźniak Maciej Kościan 35-39 141
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 83
Wójcik Mariusz Warszawa 40-44 313
Wraga Andrzej Okuniew 40-44 68
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 60-64 347
Wysocki Tomasz Pomiechówek 30-34 -
Zabielska Anna Warszawa 30-34 421
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 218
Zalewski Igor Włocławek 18-24 268
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 171
Zasada Witold Łódź 45-49 99
Zdanowski Tomasz Kobylniki 45-49 440
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 87
Zerek Bogdan (Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański) Warszawa 40-44 451
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 301
Zieliński Mirosław Nieporęt 25-29 234
Zieliński Rafał Warszawa 40-44 43
Zięba Marcin Warszawa 35-39 -
Zimiński Zdzisław Warszawa 60-64 271
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 -
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 -
Zoll Michał Solec 40-44 110
Zubek Rafał Płock 50-54 375
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 66
Zwoliński Radosław Łódź 45-49 -
Zychewicz Maciej Warszawa 30-34 -
Żabowski Marek Bydgoszcz 30-34 103
Żołnowska Magdalena Stara Iwiczna 35-39 -
Żytowiecki Maciej Płock 35-39 88
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon