Garmin Iron Triathlon Ślesin 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Lewandowski Tomasz (Lewandowski Waldemar, Lewandowski Piotr) Stare Miasto 20-29 795
Podwysocki Łukasz (Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki) Marki 30-39 794

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 755
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 589
Badeński Sebastian Gdynia 30-39 581
Baran Jakub Kalisz 16-17 760
Bąkowska Izabela Gniezno 16-17 761
Bejmert Katarzyna Łódź 30-39 716
Blachnik Jakub Huta Stara A 40-49 921
Broż Krzysztof Koło 40-49 779
Bryl Marcin Ślesin / Sompolno 40-49 699
Brzoskowska Julia Stężyca 16-17 592
Bubeła Adam Poznań 40-49 922
Buczkowski Wojciech Bydgoszcz 40-49 754
Bugajczyk Roman Poznań 50-59 624
Burska Małgorzata Dobrcz 30-39 676
Burzyński Przemysław Radom 20-29 792
Cal Ewa Stare Miasto 50-59 705
Caruk Przemysław Kalisz 40-49 707
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 687
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 659
Cieślak Elżbieta Jarocin 30-39 918
Cippert Pawel Warszawa - Polska 40-49 772
Czajkowska Maria Warszawa 18-19 643
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 580
Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39 726
Dąbek Karol Konin 40-49 920
Dembina Andrzej Suchy Las 50-59 737
Drabjewski Paweł Więcbork 30-39 763
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 645
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 214
Dylik Marcin Aleksandrów Łódzki 30-39 668
Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza 40-49 720
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 603
Figurski Cezary Warszawa 50-59 672
Gabryel Piotr Tuczno 30-39 739
Gałecki Maciej Warszawa 30-39 780
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 654
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 40-49 769
Gonera Piotr Częstochowa 20-29 912
Gordon Jacek Ostrów Wielkopolski 50-59 602
Goryński Dawid Susz 16-17 664
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 608
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-49 657
Górski Jakub Gdynia 30-39 696
Górski Krzysztof Godziesze 50-59 738
Gralewski Bartosz Brześć Kujawski 20-29 722
Greczyło Ewa Gdynia 40-49 783
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 665
Gryckiewicz Agnieszka Toruń 20-29 675
Grzelak Kacper Gryfino 16-17 694
Haize Tomasz Bydgoszcz 30-39 647
Haładaj Dawid Konin 16-17 721
Haładaj Szymon Konin 40-49 743
Hojan Jarosław Poznań 50-59 620
Hołda Piotr Wysoka 40-49 749
Hudziec Ilona Wrocław 50-59 640
Janicki Robert Ślesin 40-49 617
Janiszewski Jakub Łomianki 16-17 688
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 673
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 40-49 574
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 616
Jaroniec Lech Moscienica 30-39 700
Jarosz Maciej Warszawa 40-49 718
Jechna Ewa Warszawa 50-59 578
Jechna Grzegorz Warszawa 50-59 923
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 20-29 800
Juchacz Michał Inowrocław 30-39 648
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 793
Kaczan Jarosław Iłów 40-49 653
Kaczmarek Katarzyna Baranowo 40-49 905
Kaczmarek Krzysztof Kalisz 20-29 771
Kaczmarek Zbigniew Koło 40-49 719
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-39 572
Kaliciński Adam Kalisz 16-17 776
Kalicki Edward Pobiedziska 50-59 702
Kamejsza Bartosz Warszawa 30-39 723
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 748
Kazubowski Jacek Białe Błota 50-59 729
Kiedrowski Łukasz Poznań 30-39 692
Klimczak Marcin Łódź 40-49 906
Klimkowski Szymon Police 20-29 610
Klonecki Kazimierz Kwirynow 40-49 685
Kolec Justyna Łódź 30-39 768
Kosmala Daria Białe Błota 30-39 787
Kostarski Andrzej Łódź 50-59 677
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 747
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 18-19 902
Kowalewska Ewelina Gdansk 20-29 733
Kowalska Aneta Warszawa 20-29 583
Kowalski Kuba Gniezno 16-17 599
Kowalski Tomasz Warszawa 30-39 784
Kozioł Paweł Poznań 30-39 626
Krawczyk Angelika Warszawa 30-39 680
Krawczyńska Aleksandra Łódź 40-49 710
Kriese Piotr Runowo Krajeńskie 50-59 762
Krölikowski Paweł Konstantynów Łodzki 50-59 774
Król Robert Kielce 40-49 587
Krysztofiak Radosław Konin 40-49 916
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 30-39 128
Kubiak Tomasz Dobrcz 50-59 619
Kucal Ryszard Koło 50-59 717
Kucejko Tomasz Łódź 30-39 660
Kuchta Izabela Radomia 30-39 618
Kurowski Adam Wrocław 40-49 576
Kurzawa Jarosław Adamów 40-49 691
Kurzawa Marcin Stare Miasto 30-39 690
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 607
Lenartowicz Grzegorz Koło 40-49 579
Lenartowicz Paweł Koło 20-29 633
Lenz Marek Gdansk 40-49 910
Leszczyńska Beata Poznań 30-39 909
Lewandowska Ewa Łódź 50-59 658
Lewandowski Igor Łódź 20-29 667
Lewandowski Tomasz (Lewandowski Waldemar, Lewandowski Piotr) Stare Miasto 20-29 795
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 612
Libucha Jacek Strzyżów 40-49 911
Linowiecki Dawid Radziejów 20-29 785
Lipska Iga Warszawa 40-49 66
Lisicki Marek Łódź 60-… 662
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 613
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 588
Ludwiniak Bogdan Bydgoszcz 50-59 725
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 573
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 30-39 639
Łukaszewski Dariusz Poznan 40-49 914
Macur Michal Gdańsk 40-49 597
Madajczyk Karolina Poznań 30-39 907
Makowski Jarosław Konin 40-49 666
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 609
Małecki Jacek Sieradz 40-49 684
Maniszewski Zbigniew Unisław 60-… 604
Marcinek Tomasz Racibórz 20-29 571
Masłowska Bogna Gniezno 18-19 788
Masłowska Olga Gniezno 18-19 790
Matelak Mateusz Konin 20-29 714
Matelak Szymon Konin 20-29 711
Mazerant Maciej Łódź 30-39 701
Meksa Patrycja Łódź 40-49 650
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 693
Mężyński Piotr Warszawa 30-39 757
Michalczuk Krzysztof Warszawa 30-39 741
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 614
Mikołajczak Wojciech Gniezno 18-19 770
Milczarek Marcin Warszawa 40-49 621
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-29 636
Morka Michał Sieradz 30-39 591
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 753
Mrozik Maciej Grójec 40-49 908
Mytula Mikołaj Pruszków 16-17 751
Nadolski Michał Warszawa 30-39 732
Nagorka Marta Kosakowo 20-29 635
Namyślak Radosław Koło 40-49 600
Niedźwiedziński Roman Ślesin 40-49 615
Nikel Natalia Susz 20-29 678
Nikodemiak Jarosław Swarzędz 40-49 712
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 789
Nowak Roman Człuchów 30-39 724
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 40-49 651
Ogrodowczyk Daria Olsztyn 20-29 625
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 40-49 727
Otworowska Małgorzata Szczecin 20-29 628
Owczarek Damian Łódż 40-49 631
Pachulski Paweł Ślesin 50-59 767
Paczkowski Rafał Poznań 30-39 709
Paćko Ewa Włocławek 30-39 750
Paliński Maciej Susz 16-17 682
Pawiński Zbyszek Łódź 50-59 582
Pietrasina Jarosław Żywiec 18-19 766
Pietrzak Michał Piskórka 40-49 698
Podlasiński Michał Ślesin 30-39 736
Podwysocki Łukasz (Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki) Marki 30-39 794
Puchacz Grzegorz Łódź 40-49 704
Pupka Artur Ligota Piękna 50-59 634
Radek Rafał Kielce 50-59 689
Ratajczak Magdalena Mogilno 18-19 584
Rivat Emmanuel Biale Blota 30-39 669
Rostek Piotr Jelonek 50-59 915
Różalska Aleksandra Elbląg 30-39 901
Różalski Robert Elbląg 20-29 622
Rybak Paweł Poznań 30-39 611
Rybarczyk Filip Kórnik 30-39 629
Rybarczyk Jowita Kórnik 20-29 638
Ryniewicz Paweł Stanisławów Pierwszy 40-49 686
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-49 758
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 593
Sędzielewski Mariusz Częstochowa 40-49 670
Sikorski Ludwik Aleksandrów Łódzki 30-39 595
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-39 590
Skolasiński Radosław Susz 16-17 695
Skrocki Dariusz Poznań 50-59 627
Skrzypczak Małgorzata Kalisz 50-59 601
Słupek Roksana Bydgoszcz 18-19 799
Słupski Tomasz Lublin 30-39 764
Sobczak Bogusław Warszawa 40-49 641
Sobieraj Rafal Koszalin 30-39 697
Sobowiec Szymon Bydgoszcz 40-49 632
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 646
Sokołowski Tomasz Bydgoszcz 30-39 744
Solan Radosław Warszawa 40-49 903
Sroczyńska Ewa Kalisz 40-49 594
Sroczyński Marcin Poznań 40-49 605
Stafiej Filip Legionowo 40-49 623
Stefaniak Monika Poznań 40-49 683
Stefański Stanisław Kalisz 40-49 759
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 775
Stępień Dominik Słubice 18-19 728
Strasz Katarzyna Łomianki 30-39 791
Szuba Eryk Gniezno 20-29 586
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-59 786
Szymański Piotr Kleczew 40-49 630
Śliwka Jakub Błonie 18-19 782
Świerżewska Ewa Warszawa 40-49 598
Świetlińska Żaneta Sopot 40-49 735
Świniarski Emilian Sieradz 30-39 746
Tomczak Jacek Katowice 20-29 756
Tomczak Patryk Kazimierz Biskupi 20-29 713
Tomczak Robert Konin 30-39 917
Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 40-49 904
Wasiluk Marek Głogów 40-49 671
Wejman Piotr Wrocław 30-39 778
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-39 730
Wieczorkiewicz Maksymilian Konin 20-29 652
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-29 742
Wiśniewski Michał Warszawa 30-39 913
Witek Tomasz Konin 30-39 919
Witkowski Jarosław Gdańsk 50-59 649
Witkowski Mariusz Gniezno 30-39 740
Włodarczyk Piotr Łódź 40-49 745
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 575
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 577
Wojcieszonek Damian Kobylanka 20-29 663
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 606
Woźniak Karina Szczecin 18-19 644
Zabiszak Piotr Gniezno 18-19 777
Zachwieja Agata Gniezno 16-17 773
Zakrzewski Szymon Mogilno 20-29 656
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 781
Zalewski Piotr Warszawa 40-49 661
Zdort Anna Warszawa 40-49 681
Zoll Jola Solec 40-49 731
Zwolińska Monika Koło 30-39 596
Zygmunt Marta Koło 18-19 679
Żychliński Miłosz Łódź 40-49 637
Żyła Bartłomiej Zgierz 30-39 655
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon