Garmin Iron Triathlon Elbląg 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kowalski Tomasz (Kluge Krzysztof, Towarek Sebastian) Elbląg 30-39 563
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-49 -
Mierzwa Łukasz (Paula Skórska, Oskar Mejer) Elbląg 30-39 551
Nienadowska Beata (Jarosław Wojtowicz, Dominik Bieniek) Elbląg 40-49 -
Pacek Marcin (Magdalena Hrynek, Aneta Ostanek) Gdynia 40-49 548
Typańska Julia (Krause Iwona, Katarzyna Kowitz) Elbląg 16-17 549
Wojtowicz Jarosław (Nienadowska Beata, Bieniek Dominik.) Elbląg 30-39 550

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 538
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 417
Badeński Sebastian Gdynia 30-39 406
Baranowska Sylwia Elbląg 30-39 437
Baranowski Olaf Elbląg 40-49 561
Bielecki Jarosław Elbląg 50-59 441
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 -
Błoch Joanna Gdańsk 40-49 461
Bondaruk Agata Gdańsk 40-49 459
Broż Krzysztof Koło 40-49 465
Brzoskowska Julia Stężyca 16-17 418
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-39 544
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 530
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 -
Cylkowski Jarosław Elbląg 40-49 564
Czajkowska Maria Warszawa 18-19 422
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 405
Dąbrowska Aleksandra Warszawa 30-39 455
Dąbrowska-Piersa Luiza Warszawa 30-39 -
Dmowski Piotr Piaseczno 30-39 503
Domański Jacek Expedyt Warszawa 60-… -
Drewienkowska Beata Lublin 30-39 -
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 552
Duks Lukasz Elblag 30-39 558
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 531
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dzienisz Andrzej Gdynia 20-29 546
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 456
Gaza Marcin Elbląg 30-39 -
Gąsior Piotr Susz 30-39 449
Glaubert Robert Elbląg 40-49 497
Glaubert Weronika Elbląg 16-17 507
Głąb Andrzej Malbork 40-49 504
Goryński Dawid Susz 16-17 -
Gralik Artur Elbląg 30-39 416
Grochowska Katarzyna Gdańsk 30-39 484
Grochowski Rafał Gdańsk 20-29 453
Grochowski Tomasz Gdańsk 30-39 486
Grodziewicz Michał Warszawa 30-39 439
Gruchalski Rafał Elbląg 40-49 488
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 462
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 20-29 -
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 542
Hajdukowicz Janusz Gdańsk 50-59 452
Hepner Tomasz Chodzież 20-29 521
Hornik Przemysław Elbląg 40-49 536
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 518
Jakubowski Robert Elbląg 40-49 446
Janiszewski Jakub Łomianki 16-17 502
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 467
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 40-49 401
Jarmuż Wojciech Różyny 30-39 557
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 426
Jarosz Artur Jędrzejòw 30-39 -
Jażdżewski Krzysztof Susz 20-29 514
Jażdżyk Grzegorz Gdańsk 30-39 420
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-49 474
Jędrzejewski Arkadiusz Włocławek 40-49 -
Kacperski Wojciech Olsztyn 30-39 444
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 500
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 30-39 479
Kamiński Artur Olsztyn 30-39 473
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 432
Kieres Michał Jaroty 30-39 -
Klimkowski Szymon Police 20-29 424
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 457
Kord Arkadiusz Barczewo 20-29 460
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-59 534
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… 524
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 535
Kowalska Aneta Warszawa 20-29 411
Kowalski Jacek Elbląg 40-49 421
Kowalski Marcin Powiercie 40-49 -
Kowalski Tomasz (Kluge Krzysztof, Towarek Sebastian) Elbląg 30-39 563
Kozak Karol Elbląg 16-17 508
Król Robert Kielce 40-49 414
Kruczkowski Rafał Gdynia 30-39 476
Kruszyńska Anna Elbląg 20-29 466
Książek Andrzej Działdowo 50-59 475
Kubiak Tomasz Dobrcz 50-59 428
Kucia Kamil Tychy 30-39 495
Kurcz Michał Warszawa 30-39 -
Kurczewska Joanna Elbląg 40-49 496
Kurowski Tomasz Elbląg 20-29 447
Kutnik Tomasz Ciechanów 30-39 515
Kwieciński Marcin Warszawa 40-49 -
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 423
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 425
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 415
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 435
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-49 -
Mamczynski Mariusz Elbląg 40-49 -
Manteufel Jacek Sztum 30-39 545
Mariański Marek Olsztyn 60-… 547
Maśkiewicz Michał Iława 30-39 491
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 493
Mazloum Amir Piastów 30-39 478
Michalski Przemysław Gdańsk 40-49 402
Michałowski Remigiusz Elbląg 16-17 -
Mieloch Artur Chodzież 30-39 487
Mienicki Łukasz Elbląg 20-29 525
Mierzwa Łukasz (Paula Skórska, Oskar Mejer) Elbląg 30-39 551
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 477
Milczarek Marcin Warszawa 40-49 430
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-29 533
Mirzałek Piotr Elbląg 30-39 480
Misiewicz Cezary Elbląg 40-49 523
Miszewski Jan Gdańsk 60-… 468
Modrzewski Jakub Elbląg 30-39 537
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 445
Mudryk Przemysław Elbląg 30-39 490
Nagorka Marta Kosakowo 20-29 442
Napiorkowski Maciej Malbork 30-39 -
Nienadowska Beata (Jarosław Wojtowicz, Dominik Bieniek) Elbląg 40-49 -
Nikel Natalia Susz 20-29 469
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 532
Olech Paweł Elbląg 30-39 429
Osuch Mirka Grudziądz 50-59 -
Oszwa Emilia Elbląg 20-29 407
Oszwa Sławomir Elbąg 40-49 408
Ozorowski Lukasz Gdansk 30-39 494
Pacek Marcin (Magdalena Hrynek, Aneta Ostanek) Gdynia 40-49 548
Paliński Maciej Susz 16-17 470
Paluchowski Daniel Warszawa 40-49 443
Pałyska Milena Olsztyn 30-39 471
Pazderska Ela Elbląg 30-39 562
Piersa Grzegorz Warszawa 30-39 454
Piłat Adrian Dobre Miasto 20-29 -
Pohl - Duczmal Elzbieta Pierwoszyno 40-49 505
Rachwalski Marcin Gdańsk 30-39 522
Radek Rafał Kielce 50-59 499
Robles Jose Carlos Gdańsk 20-29 498
Rosiak Tomasz Warszawa 40-49 -
Różalski Robert Elbląg 20-29 433
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 554
Rybowski Krzysztof Gdańsk 30-39 -
Rzhevkina Anna Gdynia 20-29 485
Sadłecki Paweł Grudziadz 40-49 410
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-49 539
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 419
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-39 529
Sieciński Leszek Susz 50-59 520
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-39 431
Siemieniuk Przemysław Malbork 30-39 543
Sitek Bartłomiej Elbląg 30-39 528
Skolasiński Radosław Susz 16-17 553
Skorupa Michał Elbląg 20-29 489
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-29 540
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 413
Sobczak Bogusław Warszawa 40-49 -
Sobowiec Szymon Bydgoszcz 40-49 440
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 448
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 526
Stafiej Filip Legionowo 40-49 434
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 517
Stojek Lukasz Elbląg 30-39 427
Stojek Patrycja Elbląg 30-39 436
Strasz Katarzyna Łomianki 30-39 -
Suchecki Adam Warszawa 30-39 -
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 30-39 516
Syryca Natalia Gdynia 30-39 481
Szczerbińska Martyna Malbork 20-29 438
Szot Dawid Sztum 20-29 412
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 492
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 20-29 451
Tokarski Jerzy Warszawa 50-59 -
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-17 509
Trochowski Sebastian Elbląg 16-17 559
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 541
Typańska Julia (Krause Iwona, Katarzyna Kowitz) Elbląg 16-17 549
Walczyński Andrzej Elbląg 40-49 409
Waszczyk Marta Gdynia 40-49 -
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 555
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-39 -
Wilczęga Marcin Warszawa 30-39 527
Winczewski Maciej Marzęcino 16-17 511
Winczewski Michał Elbląg 18-19 510
Winczewski Tomasz Elbląg 40-49 464
Witkowski Jarosław Gdańsk 50-59 450
Witkowski Paweł Elbląg 20-29 560
Witkowski Piotr Kętrzyn 30-39 482
Wiza Hugo Warszawa - 501
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 403
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 404
Wojcieszonek Damian Kobylanka 20-29 -
Wojtowicz Jarosław (Nienadowska Beata, Bieniek Dominik.) Elbląg 30-39 550
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 556
Zając Anna Elbląg 30-39 463
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 506
Zamęcka Agnieszka Warszawa 20-29 519
Zarebski Sławomir Elbląg 50-59 483
Zdort Anna Warszawa 40-49 472
Ziemińska Magdalena Elbląg 30-39 458
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 512
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 513
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon