Garmin Iron Triathlon Płock 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-49 -
Mioduszewska Aleksandra (Biały Sebastian, Możdżonek Michał) Warszawa 20-29 652
Nagadowska Malwina (Turalska Aneta, Budek Agnieszka) Płock 30-39 682
Płócienniczak Anna (Tomasz Nadrowski, Sebastian Stępniewski) Warszawa 20-29 597
Żaczek Hubert (Garlicki Tomasz, Stawski Lech) Płock 20-29 579
Żyła Bartłomiej (Żyła Mirosław) Zgierz 30-39 680

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Marcin Warszawa 40-49 655
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-49 639
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 618
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 515
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-39 693
Badeński Sebastian Gdynia 30-39 508
Bagdziński Daniel Włocławek 30-39 573
Balawejder Marek Warszawa 40-49 559
Baranowski Romuald Płock 40-49 577
Beck Oliwia Bydgoszcz 30-39 667
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 609
Broż Krzysztof Koło 40-49 575
Brózda Katarzyna Brodnica 30-39 669
Brzezina Józef Maciej Sochaczew 50-59 584
Brzoskowska Julia Stężyca 16-17 516
Brzozowski Julian Józefów 40-49 591
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-39 -
Cerajewska Hanna Szamocin 20-29 562
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Chylak Paweł Piaseczno 30-39 615
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 -
Ciniewski Tomasz Łódź 30-39 694
Czajkowski Grzegorz Warszawa 30-39 651
Czekaj Justyna Warszawa 30-39 490
Czulinska Katarzyna Drammen 30-39 -
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 507
Daniel Piotr Warszawa 30-39 626
Dańkowski Dominik Wrocław 16-17 691
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 596
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 629
Dębowski Piotr Warszawa 50-59 593
Domagalski Łukasz Gdańsk 30-39 -
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 497
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 684
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Feliciak Ewelina Płock 30-39 649
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 636
Fiszer Agnieszka Brzozie 30-39 670
Galant Waldemar Łęczyca 40-49 544
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 543
Gaza Marcin Elbląg 30-39 -
Goryński Dawid Susz 16-17 -
Górecka Beata Gliwice 40-49 614
Górecki Tomasz Płock 30-39 517
Grabowski Mateusz Juszkowo 20-29 549
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 547
Grzesiak Natalia Żyrardów 20-29 503
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 20-29 -
Grzywińska Anna Rypin 40-49 647
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 616
Iwański Maciej Kutno 60-… 569
Jadczak Joanna Włocławek 30-39 526
Janiszewski Jakub Łomianki 16-17 607
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 40-49 502
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 642
Jarosz Artur Jędrzejòw 30-39 -
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-39 619
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 620
Jechna Ewa Warszawa 50-59 505
Jechna Grzegorz Warszawa 50-59 511
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-49 557
Jeglińska Anita Warszawa 30-39 555
Jeglińska Magdalena Warszawa 20-29 556
Jegliński Łukasz Warszawa 20-29 558
Justyński Krzysztof Kutno 60-… 565
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 293
Kaczmarek Zbigniew Koło 40-49 633
Kalbarczyk Kamil Susz 16-17 687
Kazimierczyk Adam Płock 30-39 592
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-… 645
Kępczyński Adam Płock 30-39 545
Kitlas Magdalena Warszawa 30-39 538
Klęka Beata Bełchatów 40-49 660
Klęka Marcin Bełchatów 40-49 659
Klimkowski Szymon Police 20-29 522
Kluska Piotr Warszawa 40-49 570
Kodzis Piotr Boksze Stare 40-49 635
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 50-59 -
Kosicki Tomasz Lusówko 20-29 574
Kosiński Marek Płock 50-59 519
Kosiński Paweł Płock 20-29 518
Kotlewska Izabela Brześć Kujawski 20-29 587
Kotowski Marek Warszawa 30-39 568
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-59 673
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 674
Kowalska Aneta Warszawa 20-29 510
Kowalski Edmund Rybno 40-49 688
Kowalski Tomasz Warszawa 30-39 686
Kozak Karol Elbląg 16-17 604
Krasowska Aleksandra Warszawa 30-39 -
Krawczyńska Aleksandra Łódź 40-49 653
Krölikowski Paweł Konstantynów Łodzki 50-59 677
Król Robert Kielce 40-49 513
Kubiak Katarzyna Dobrcz 20-29 672
Kubiak Tomasz Dobrcz 50-59 525
Kucal Ryszard Koło 50-59 628
Kuczek Wojciech Bielsko-Biała 20-29 588
Kuć Rafał Płock 20-29 583
Kufel Grzegorz Lublin 30-39 -
Kulesza Katarzyna Święte 40-49 572
Kulik Andrzej Zalesie Górne 50-59 -
Kurcz Michał Warszawa 30-39 535
Kwiatkowska Julia Widawa 20-29 564
Kwiatkowski Piotr Łomianki Dolne 30-39 648
Ladorucki Jarosław Toruń 40-49 643
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 521
Lenz Marek Gdansk 40-49 666
Lewandowska Natalia Kartuzy 30-39 671
Lewandowski Paweł Rypin 30-39 654
Lica Sławomir Sierpc 20-29 650
Linowiecki Dawid Radziejów 20-29 644
Lipiński Maciej Bielsk 18-19 -
Lisicki Marek Łódź 60-… 546
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 523
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 625
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 514
Łach Marcin Warszawa 30-39 606
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 532
Łakomski Olek Warszawa 40-49 -
Łukowicz Elżbieta (Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz) Dębogórze 40-49 -
Machnio Marek Iława 40-49 638
Maćkowiak Paulina Kamionki 20-29 678
Makowska Karolina Warszawa 20-29 -
Marcinek Tomasz Racibórz 20-29 689
Marek-Bieleń Anna Świnoujście 40-49 658
Markiewicz Dominik Plock 30-39 -
Markiewicz Marcelina Warszawa 30-39 -
Markowski Jarosław Warszawa 50-59 605
Matejek Jarek Żyrardów 30-39 506
Matla Maciej Warszawa 30-39 571
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 623
Mazerant Maciej Łódź 30-39 563
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 524
Milczarek Marcin Warszawa 40-49 527
Mioduszewska Aleksandra (Biały Sebastian, Możdżonek Michał) Warszawa 20-29 652
Mirowska Beata Bobrowiec 40-49 533
Mirowski Irek Bobrowiec 40-49 640
Miszewski Jan Gdańsk 60-… 657
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 676
Nagadowska Malwina (Turalska Aneta, Budek Agnieszka) Płock 30-39 682
Nagorka Marta Kosakowo 20-29 536
Namyślak Radosław Koło 40-49 595
Nikel Natalia Susz 20-29 552
Olszewski Jacek Płock 40-49 -
Osiecka Anna Płock 40-49 -
Paćko Ewa Włocławek 30-39 589
Paliński Maciej Susz 16-17 554
Paluchowski Daniel Warszawa 40-49 560
Pawlak Michał Warszawa 30-39 624
Pawłowski Cezary Kalisz 30-39 613
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 634
Pietrusiak Magdalena Łodz 30-39 611
Pilgun Łukasz Warszawa 30-39 499
Piłat Adrian Dobre Miasto 20-29 -
Piwiński Rafał Płock 30-39 541
Płócienniczak Anna (Tomasz Nadrowski, Sebastian Stępniewski) Warszawa 20-29 597
Pol Bartosz Rawicz 30-39 581
Polkowski Stanisław Murowana Goślina 50-59 608
Popławski Konrad Płock 40-49 530
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 566
Rodak-Dębowska Magdalena Warszawa 40-49 594
Rolewska Magdalena Warszawa 30-39 586
Rosiak Tomasz Warszawa 40-49 -
Różalska Aleksandra Elbląg 30-39 528
Różalski Robert Elbląg 20-29 529
Rudolf - Urasińska Kasia Warszawa 30-39 602
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 -
Sebastianowicz Grzegorz Płock 20-29 520
Siemianowski Sławek Susz 40-49 681
Sikora Karol Warszawa 30-39 631
Skolasiński Radosław Susz 16-17 498
Skrok Krzysztof Płock 40-49 540
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 512
Słomkowski Grzegorz Warszawa 40-49 685
Smolik Artur Warszawa 40-49 509
Sobczak Bogusław Warszawa 40-49 -
Sobieraj Rafał Warszawa - Polska 20-29 630
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 696
Sobowiec Szymon Bydgoszcz 40-49 534
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 537
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 679
Stafiej Filip Legionowo 40-49 531
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 646
Stęplewska Małgorzata Warszawa 40-49 -
Stukanov Oleksii Warszawa 20-29 641
Suchecki Adam Warszawa 30-39 -
Swistak Karolina Belsk Duzy 30-39 617
Szajna Agata Józefosław 50-59 600
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 40-49 601
Szulak Wojciech Łódź 40-49 582
Szymańska Urszula Warszawa 30-39 501
Śliwka Jakub Błonie 18-19 662
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 668
Świstak Mateusz Piastów 30-39 622
Thiesse Sebastien Warszawa 30-39 663
Tokarski Jerzy Warszawa 50-59 -
Tomczak Jacek Katowice 20-29 590
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 632
Tyc Zbigniew Pruszków 50-59 585
Urasiński Michał Warszawa 30-39 603
Urbanek Dariusz Warszawa 30-39 675
Urbański Bartosz Warszawa 30-39 621
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 553
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 637
Walczak Agata Łódź 40-49 661
Wasilewski Piotr Głosków 30-39 580
Wilczak Agata Zagościniec 30-39 561
Wiśniewski Włodzimierz Toruń 50-59 683
Witeczek Dariusz Rąbień AB 40-49 695
Witkowski Jarosław Gdańsk 50-59 539
Wiza Hugo Warszawa - 599
Wojciechowska Katarzyna Warszawa 30-39 665
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 504
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 656
Wojcieszonek Damian Kobylanka 20-29 -
Wolszczak Ewelina Warszawa 30-39 692
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 664
Woźniak Andrzej Łódź 50-59 542
Woźniak Karina Szczecin 18-19 -
Woźniak Monika Siemianice 30-39 567
Wójcik Dariusz Warszawa 40-49 576
Wójkowska Marzena Kutno 40-49 548
Wróblewska Zuzanna Warszawa 20-29 551
Wyrwas Danuta Płock 50-59 -
Wyrwas Radosław Płock 30-39 578
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-39 -
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 612
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 610
Zaręba Beata Kaliska 40-49 -
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-39 550
Zawistowski Karol Góra Kalwaria 16-17 627
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 598
Zygmunt Marta Koło 18-19 690
Żaczek Hubert (Garlicki Tomasz, Stawski Lech) Płock 20-29 579
Żyła Bartłomiej (Żyła Mirosław) Zgierz 30-39 680
Żyłowski Tomasz Warszawa 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon