Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowski Zbigniew Myszków 24-… 61
Al-Selwi Tarek Zuzela 24-… 151
Arabas Krzysztof Częstochowa 24-… 145
Barewski Bogdan Warszawa 24-… 84
Biernacki Krystian Wrocław 24-… 28
Binkowski Marcim Radom 24-… -
Binkowski Mikołaj Radom 16-17 -
Blicharski Maciej Sosnowiec 24-… 47
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 18-19 12
Bohater Paulina Wrocław 16-17 110
Borek Paweł Kraków 24-… 52
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 2
Bużycka Maja Mława 16-17 149
Ceklarz Michał Gdynia 18-19 161
Chmielarz Radosław Kraków 24-… 178
Chmielewski Maciej Suwałki 20-23 -
Cholewa Sebastian Świętochłowice 24-… 105
Chwaja Michał Chrzanów 24-… 77
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 169
Cichonski Rafal Brzesko 24-… 92
Cieszyński Szymon Toruń 18-19 147
Combik Marcin Kraków 20-23 153
Czernik Artur Bieruń 24-… 123
Domin Bartosz Zagórze 24-… -
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 159
Dudek Bartosz Katowice 24-… 46
Duś Szymon Katowice 24-… 104
Dzik Szymon Iława 16-17 188
Dzik Szymon Iława 16-17 -
Fajks Adam Gdynia 24-… 22
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 133
Fornal Mateusz Będzin 24-… 146
Gadecka Magdalena Tarnów 24-… 75
Gałązka Anna Złoty Potok 18-19 56
Garbowicz Artur Kielce 24-… 85
Gaweł Michał Gniezno 20-23 134
Giet Magdalena Dziergowice 20-23 87
Głodowski Michał Warszawa 24-… 20
Golonka Wojciech Kraków 24-… 115
Goryński Dawid Susz 16-17 157
Góźdź Wojtek Kielce 24-… 163
Gruszka Tomasz Będzin 24-… 86
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 24-… 58
Gugała Maciej Ćmińsk 24-… 103
Jakóbski Kamil Sosnowiec 24-… 83
Janas Karolina Wrocław 24-… -
Jannus Michał Chorzów 24-… 43
Jarliński Michał Rumia 18-19 8
Jaroszewski Karol Warszawa 24-… 137
Jezierski Marek Wrocław 24-… 112
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-19 38
Kachniarz Artur Toruń 24-… 23
Kaniowska Karolina Czestochowa 24-… -
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 15
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 3
Kimak Paweł Podzamcze 24-… 127
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 14
Kluźniak Jacek Kielce 24-… 100
Kluźniak Wojciech Kielce 24-… 99
Kołodziej Agnieszka Katowice 24-… 118
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 25
Komorowska Olga Warszawa 24-… 53
Koncka-Olejnik Agnieszka Piotrków Trybunalski 24-… 101
Kosicki Tomasz Lusówko 24-… 50
Kotfica Paulina Police 24-… 13
Kotowski Norbert Wrocław 24-… 65
Kowalczuk Lukasz Chełm 24-… 177
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 18-19 173
Kraka-Ćwikliński Łukasz Pasiecznik 24-… 143
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 10
Krotla Piotr Częstochowa 24-… 74
Krzyżanowski Sławomir Częstochowa 24-… 36
Kucharski Łukasz Łódź 24-… 165
Kucia Kamil Tychy 24-… 79
Kułak Piotr Biskupiec 24-… 49
Kurczewski Kamil Zgierz 24-… 98
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-19 -
Kwiatoń Marta Wrocław 24-… 119
Kwieciński Sebastian Mława 24-… 21
Lenartowicz Paweł Koło 20-23 116
Lewandowska Oktawia Szczecin 18-19 175
Lew-Mirski Janusz Warszawa 24-… 150
Ligocki Szymon Siemianowice Śląskie 24-… 89
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 80
Lis Tobiasz Bolesławiec 24-… -
Lupa Marcin Wrocław 24-… 51
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 182
Łaskarzewski Piotr Jaworze 24-… 186
Machała Ludwina Katowice 24-… 111
Magdziarz Gerard Suchedniów 24-… 180
Majchrzak Darek Blachownia 24-… -
Majta Jan Kielce 24-… 91
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 59
Malara Anna Katowice 24-… 154
Maliński Paweł Warszawa 24-… 72
Manicka Martyna Poznań 18-19 136
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Marczak Arkadiusz Grzebowilk 18-19 30
Matachowski Michał Kielce 24-… 140
Mazur Artur Częstochowa 24-… 162
Mądry Marcin Częstochowa 24-… 34
Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza 24-… 33
Mochocki Karol Suchedniów 24-… 179
Molis Paweł Częstochowa 24-… 156
Mytnik Jakub Kraków 24-… 176
Narolewska Joanna Białystok 24-… 187
Nowak Małgorzata Kraków 24-… 88
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 68
Nyga Krzysztof Częstochowa 24-… -
Odróbka Stanisław Siemianowice Śląskie 24-… 185
Olejniczak Tomasz Częstochowa 24-… 102
Olejniczak Ula Głogów 18-19 120
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 24-… -
Ossowski Łukasz Zakrzewo 16-17 139
Otrębski Paweł Częstochowa 24-… 37
Paliński Maciej Susz 16-17 160
Paluszczak Dariusz Tarnowskie Góry 24-… 40
Pańkowski Bartłomiej Będzin 24-… 82
Paul-Smolińska Agnieszka Mysłowice 24-… 90
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 11
Pędowska Bożena Gliwice 24-… 184
Pędowski Wojciech Gliwice 24-… 183
Piekarski Rafał Opoczno 20-23 129
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 24
Piórkowski Mariusz Mińsk Mazowiecki 24-… 113
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 126
Przybysz Michał Warszawa 24-… 164
Przymusiński Filip Poznań 24-… 132
Przyślewicz Łukasz Lusowo 16-17 138
Pytel Maria Starachowice 24-… 17
Radomińska Aleksandra Mińsk Mazowiecki 16-17 27
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 24-… 26
Rak Mateusz Sopot 24-… 170
Ratajczak Magdalena Mogilno 18-19 -
Reczko Marcin Malinowice 20-23 94
Rentflejsz Piotr Kraków 24-… 81
Rękas Michał Kraków 24-… 73
Romański Leszek Olsztyn 24-… 54
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 130
Rychter Kamil Będzin 24-… 128
Sarnecki Krzysztof Mińsk Mazowiecki 24-… -
Sikora Aleksandra Juszczyn 20-23 18
Sikora Marta Juszczyn 16-17 108
Siódmiak Igor Szczecinek 18-19 117
Skolasiński Radosław Susz 16-17 158
Skutkiewicz Joanna Gdynia 24-… 155
Słupek Roksana Bydgoszcz 18-19 7
Sołtysiak Paweł Warszawa 24-… -
Sowa Andrzej Chorzów 24-… 31
Sowa Robert Dąbrowa Górnicza 24-… 71
Spławski Adam Warszawa 24-… 35
Stachowski Wojciech Gliwice 24-… 78
Stasiewicz Artur Częstochowa 24-… 66
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 41
Stefańska Aleksandra Katowice 24-… 95
Stefański Michał Kraków 24-… 125
Stelmaszczyk Bartłomiej Czestochowa 24-… 166
Stępniak Kacper Rumia 20-23 9
Strózik Tomasz Blachownia 24-… 106
Stukanov Oleksii Warszawa 24-… 144
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 42
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 29
Sudak Magdalena Milanówek 16-17 39
Syguła Mateusz Warszawa 24-… 141
Syska Wojciech Kraków 24-… 124
Szcześniak Eryk Masłów 16-17 168
Szewczyk Marek Trzebnica 24-… 6
Szmajduch Mariusz Mysłowice 24-… 76
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 24-… 181
Sztajner Przemysław Szczecin 24-… 57
Szuba Eryk Gniezno 20-23 69
Szyl Piotr Złotoryja 24-… 167
Szymanowski Jakub Zabrze 20-23 172
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 5
Śliwka Jakub Błonie 18-19 63
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 32
Tol Kamil Tanina 24-… 64
Tomanek Krzysztof Kraków 24-… 148
Tomaszewski Tomasz Częstochowa 24-… 142
Ulatowska Alicja Pawłowice 20-23 152
Ulfik Maciej Tarnowskie Góry 24-… -
Walaszczyk Wojciech Blachownia 24-… 96
Walendowski Piotr Wrocław 24-… 114
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 16
Weiss Claudia Szczecin 20-23 -
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 44
Wieczorek Zbigniew Częstochowa 24-… 67
Wilk Adrian Police 18-19 171
Wilkowiecki Robert Twardogóra 20-23 4
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 60
Włodarczyk Julia Łódź 24-… 19
Wojciechowska Maria Pszczyna 24-… 93
Wolniak Andrzej Kalisz 24-… 97
Wolszczak Ewelina Warszawa 24-… 122
Woronko Damian Białystok 24-… 62
Woźniak Joanna Szczecin 16-17 174
Woźniak Karina Szczecin 18-19 135
Wójtowicz Mateusz Wrocław 24-… 55
Zych Natalia Lublin 16-17 107
Zych Zbigniew Lublin 24-… 70
Zygmunt Marta Koło 18-19 109
Żarnowska Karolina Warszawa 18-19 48
Żelichowski Artur Kęty 24-… 45
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 24-… -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon