Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans sprinterski - wyniki

2017-07-30 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 9 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 1 1 00:09:22 (2)00:01:15 (8)00:27:21 (5)00:01:44 (9)00:16:36 (1) 00:56:18
2 2 Brembor Tomasz GVT BMC AZS-AWF Katowice M20 2 2 00:09:22 (1)00:01:15 (9)00:27:19 (3)00:01:44 (11)00:17:00 (2) 00:56:40 00:00:22
3 1 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice TriDivision/ Team Poland/Labosport M24 1 3 00:09:28 (7)00:01:12 (2)00:27:24 (6)00:01:45 (16)00:17:11 (3) 00:57:00 00:00:42
4 3 Kaźmierczak Mateusz GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M24 2 4 00:09:26 (6)00:01:15 (7)00:27:17 (1)00:01:44 (13)00:17:24 (4) 00:57:06 00:00:48
5 170 Rak Mateusz UKS Tri-Team Rumia M24 3 5 00:09:23 (3)00:01:16 (12)00:27:17 (2)00:01:51 (35)00:17:50 (6) 00:57:37 00:01:19
6 4 Wilkowiecki Robert GVT BMC M20 3 6 00:09:23 (4)00:01:20 (16)00:28:48 (10)00:01:41 (4)00:17:50 (8) 00:59:02 00:02:44
7 5 Szymanowski Przemysław IDMAR Racing Team-Triathlon Division M24 4 7 00:09:37 (10)00:01:14 (5)00:28:34 (9)00:01:51 (34)00:18:03 (10) 00:59:19 00:03:01
8 132 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Labosport, Ron Wheels M24 5 8 00:09:46 (16)00:01:15 (6)00:28:29 (8)00:01:48 (24)00:18:16 (11) 00:59:34 00:03:16
9 173 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN C/S POLSKA M18 1 9 00:09:24 (5)00:01:09 (1)00:27:20 (4)00:01:54 (47)00:20:04 (30) 00:59:51 00:03:33
10 117 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEKk M18 2 10 00:10:02 (23)00:01:21 (18)00:28:54 (12)00:01:45 (18)00:17:54 (9) 00:59:56 00:03:38
11 8 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M18 3 11 00:09:54 (19)00:01:14 (4)00:29:12 (18)00:01:43 (6)00:18:18 (12) 01:00:21 00:04:03
12 171 Wilk Adrian KS IRONMAN CS POLSKA M18 4 12 00:09:29 (8)00:01:16 (11)00:29:00 (14)00:01:41 (3)00:19:28 (21) 01:00:54 00:04:36
13 133 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 5 13 00:09:48 (17)00:01:14 (3)00:29:22 (21)00:01:52 (38)00:18:44 (14) 01:01:00 00:04:42
14 116 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M20 4 14 00:09:40 (12)00:01:21 (19)00:29:22 (20)00:01:49 (27)00:19:14 (17) 01:01:26 00:05:08
15 59 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 15 00:09:55 (20)00:01:23 (23)00:28:49 (11)00:01:55 (51)00:19:35 (23) 01:01:37 00:05:19
16 161 Ceklarz Michał UKS Tri-Team Rumia M18 6 16 00:11:13 (43)00:01:28 (35)00:29:24 (22)00:01:43 (7)00:17:50 (7) 01:01:38 00:05:20
17 157 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M16 2 17 01:01:41 00:05:23
18 18 Sikora Aleksandra Triathlon YMCA Kraków K20 1 1 00:09:48 (18)00:01:16 (10)00:29:16 (19)00:01:49 (28)00:19:43 (26) 01:01:52 00:05:34
19 152 Ulatowska Alicja WLKS Kmicic Częstochowa K20 2 2 00:09:41 (13)00:01:22 (20)00:28:28 (7)00:01:48 (23)00:20:38 (37) 01:01:57 00:05:39
20 7 Słupek Roksana MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K18 1 3 00:09:36 (9)00:01:33 (47)00:29:52 (33)00:02:04 (77)00:18:54 (16) 01:01:59 00:05:41
21 182 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 3 4 00:10:47 (34)00:01:18 (15)00:29:35 (26)00:01:57 (55)00:18:47 (15) 01:02:24 00:06:06
22 129 Piekarski Rafał HUROM TRI TEAM M20 5 18 00:10:50 (36)00:01:31 (42)00:29:26 (24)00:02:02 (73)00:18:44 (13) 01:02:33 00:06:15
23 172 Szymanowski Jakub KS AZS-AWF Katowice M20 6 19 00:09:45 (15)00:01:29 (36)00:30:09 (37)00:01:46 (19)00:19:31 (22) 01:02:40 00:06:22
24 126 Popławski Jan NeON Team M24 6 20 00:11:27 (51)00:01:33 (45)00:29:02 (15)00:01:50 (31)00:19:24 (20) 01:03:16 00:06:58
25 168 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M16 3 21 00:11:22 (49)00:01:27 (34)00:29:07 (16)00:02:04 (78)00:19:22 (19) 01:03:22 00:07:04
26 16 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K24 1 5 00:11:03 (40)00:01:27 (30)00:29:25 (23)00:01:56 (53)00:19:42 (25) 01:03:33 00:07:15
27 14 Klimas Paulina GVT BMC AZS-AWF Katowice K20 4 6 00:09:59 (22)00:01:21 (17)00:29:59 (35)00:01:47 (20)00:20:33 (34) 01:03:39 00:07:21
28 108 Sikora Marta Triathlon YMCA Kraków K16 1 7 00:09:44 (14)00:01:24 (24)00:30:13 (38)00:01:45 (17)00:20:44 (39) 01:03:50 00:07:32
29 6 Szewczyk Marek GVT BMC M24 7 22 00:12:39 (60)00:01:18 (14)00:30:30 (41)00:01:53 (44)00:17:39 (5) 01:03:59 00:07:41
30 164 Przybysz Michał Warsaw Masters Team M24 8 23 00:12:21 (55)00:01:37 (52)00:28:59 (13)00:01:52 (37)00:19:16 (18) 01:04:05 00:07:47
31 134 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 7 24 00:11:01 (39)00:01:30 (38)00:29:37 (27)00:01:54 (49)00:21:04 (43) 01:05:06 00:08:48
32 17 Pytel Maria Triathlon Starachowice / SZYMANOWSKI Triathlon Team K24 2 8 00:10:38 (31)00:01:26 (27)00:30:01 (36)00:01:56 (54)00:21:10 (44) 01:05:11 00:08:53
33 50 Kosicki Tomasz UKS Lusowo M24 9 25 00:11:22 (50)00:01:31 (44)00:29:12 (17)00:01:49 (26)00:21:21 (45) 01:05:15 00:08:57
34 110 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 2 9 00:10:42 (32)00:01:26 (29)00:29:58 (34)00:01:54 (46)00:21:37 (47) 01:05:37 00:09:19
35 153 Combik Marcin Triathlon YMCA Kraków M20 8 26 00:11:20 (47)00:01:33 (46)00:31:06 (55)00:02:08 (83)00:19:47 (27) 01:05:54 00:09:36
36 169 Chyłkowski Filip TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 4 27 00:12:15 (54)00:01:37 (50)00:30:26 (40)00:01:47 (21)00:20:03 (29) 01:06:08 00:09:50
37 150 Lew-Mirski Janusz AKS Polonia Warszawa M24 10 28 00:11:00 (38)00:01:46 (56)00:29:30 (25)00:01:57 (57)00:21:56 (53) 01:06:09 00:09:51
38 175 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K18 2 10 00:10:17 (27)00:01:26 (26)00:30:35 (42)00:01:40 (1)00:22:17 (62) 01:06:15 00:09:57
39 155 Skutkiewicz Joanna K24 3 11 00:11:10 (41)00:01:31 (43)00:29:50 (31)00:01:45 (14)00:22:00 (54) 01:06:16 00:09:58
40 10 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 9 29 00:09:39 (11)00:01:27 (31)00:30:22 (39)00:02:03 (75)00:22:46 (69) 01:06:17 00:09:59
41 188 Dzik Szymon SSP ORKA Iława WiS M16 5 30 00:10:06 (24)00:01:22 (21)00:29:52 (32)00:01:52 (39)00:23:17 (77) 01:06:29 00:10:11
42 100 Kluźniak Jacek KKL Kielce M24 11 31 00:11:17 (44)00:01:53 (64)00:31:15 (56)00:01:58 (61)00:20:07 (31) 01:06:30 00:10:12
43 46 Dudek Bartosz M24 12 32 00:11:18 (46)00:02:03 (77)00:30:59 (52)00:01:53 (40)00:20:37 (35) 01:06:50 00:10:32
44 63 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 7 33 00:09:55 (21)00:01:34 (48)00:30:42 (44)00:02:04 (79)00:22:58 (71) 01:07:13 00:10:55
45 23 Kachniarz Artur M24 13 34 00:10:45 (33)00:01:38 (53)00:29:47 (30)00:02:00 (68)00:23:06 (73) 01:07:16 00:10:58
46 130 Rumińska Katarzyna SSP ORKA Iława K16 3 12 00:11:18 (45)00:01:26 (28)00:29:46 (29)00:01:44 (12)00:23:19 (78) 01:07:33 00:11:15
47 30 Marczak Arkadiusz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 8 35 00:10:52 (37)00:01:57 (72)00:32:06 (68)00:01:44 (8)00:21:02 (42) 01:07:41 00:11:23
48 185 Odróbka Stanisław CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M24 14 36 00:13:02 (64)00:01:40 (54)00:31:38 (60)00:01:50 (33)00:19:52 (28) 01:08:02 00:11:44
49 135 Woźniak Karina KS IRONMAN C/S POLSKA K18 3 13 00:11:21 (48)00:01:36 (49)00:31:15 (57)00:01:58 (58)00:22:08 (59) 01:08:18 00:12:00
50 174 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 4 14 01:08:30 00:12:12
51 160 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 6 37 00:12:31 (57)00:01:30 (39)00:31:39 (61)00:01:52 (36)00:21:55 (52) 01:09:27 00:13:09
52 149 Bużycka Maja SSP ORKA Iława/Twister Team K16 5 15 00:11:10 (42)00:01:30 (37)00:31:46 (62)00:01:45 (15)00:23:20 (79) 01:09:31 00:13:13
53 20 Głodowski Michał Żórawski Team M24 15 39 00:14:02 (71)00:01:52 (61)00:32:04 (64)00:01:41 (2)00:20:18 (33) 01:09:57 00:13:39
54 159 Drzewoszewski Kamil UKS TRS SUSZ M16 7 38 00:12:40 (61)00:01:31 (40)00:33:19 (83)00:01:50 (32)00:20:37 (36) 01:09:57 00:13:39
55 11 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K18 4 16 00:10:48 (35)00:01:27 (33)00:33:34 (87)00:01:59 (66)00:22:11 (60) 01:09:59 00:13:41
56 12 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M18 9 40 00:10:08 (25)00:01:17 (13)00:29:41 (28)00:01:57 (56)00:27:02 (120) 01:10:05 00:13:47
57 45 Żelichowski Artur Kęckie Harpagany M24 16 41 00:15:09 (91)00:01:56 (70)00:30:54 (47)00:01:58 (59)00:20:11 (32) 01:10:08 00:13:50
58 22 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 17 42 00:12:50 (63)00:01:27 (32)00:31:34 (58)00:01:59 (63)00:22:23 (63) 01:10:13 00:13:55
59 87 Giet Magdalena TRIATHLON YMCA KRAKÓW K20 5 17 00:13:47 (69)00:01:48 (58)00:32:23 (73)00:01:49 (30)00:20:46 (40) 01:10:33 00:14:15
60 107 Zych Natalia K16 6 18 00:10:27 (29)00:01:24 (25)00:33:39 (89)00:01:49 (29)00:23:16 (76) 01:10:35 00:14:17
61 41 Stefankiewicz Jakub triathlonstrykow.pl + TRUCHT.COM trucht.com M24 18 43 00:13:19 (65)00:01:49 (59)00:32:05 (65)00:01:55 (50)00:22:05 (58) 01:11:13 00:14:55
62 99 Kluźniak Wojciech M24 19 44 00:12:50 (62)00:02:19 (88)00:32:06 (66)00:02:02 (74)00:22:02 (56) 01:11:19 00:15:01
63 80 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 6 19 01:11:30 00:15:12
64 34 Mądry Marcin StartMetaBania M24 20 45 00:15:15 (98)00:01:56 (69)00:30:47 (45)00:01:54 (45)00:21:43 (49) 01:11:35 00:15:17
65 70 Zych Zbigniew Lubelska Grupa Triathlonu M24 21 46 00:14:56 (81)00:02:06 (81)00:30:59 (50)00:01:58 (60)00:21:38 (48) 01:11:37 00:15:19
66 71 Sowa Robert TKKF TRIATHLON DĄBROWA GORNICZA M24 22 47 00:10:19 (28)00:01:53 (66)00:34:35 (100)00:01:44 (10)00:23:15 (75) 01:11:46 00:15:28
67 141 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M24 23 48 00:14:58 (82)00:01:59 (74)00:30:59 (51)00:01:59 (64)00:21:55 (51) 01:11:50 00:15:32
68 48 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K18 5 20 00:10:17 (26)00:01:31 (41)00:33:53 (93)00:02:01 (69)00:24:18 (92) 01:12:00 00:15:42
69 21 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M24 24 49 00:15:11 (94)00:01:53 (63)00:30:55 (49)00:02:22 (99)00:21:52 (50) 01:12:13 00:15:55
70 123 Czernik Artur Gomola Trans Airco M24 25 50 00:14:10 (72)00:01:53 (65)00:31:52 (63)00:02:01 (70)00:22:26 (64) 01:12:22 00:16:04
71 180 Magdziarz Gerard WTÓRPOL TRIATHLON Team M24 26 51 00:16:43 (128)00:02:14 (86)00:31:05 (53)00:01:53 (42)00:20:39 (38) 01:12:34 00:16:16
72 136 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K18 6 21 00:13:35 (67)00:01:37 (51)00:33:19 (82)00:01:48 (25)00:22:31 (66) 01:12:50 00:16:32
73 125 Stefański Michał M24 27 52 00:15:01 (84)00:02:07 (82)00:30:53 (46)00:02:10 (85)00:23:10 (74) 01:13:21 00:17:03
74 28 Biernacki Krystian GVT M24 28 53 00:14:22 (73)00:02:31 (99)00:31:05 (54)00:01:59 (67)00:23:58 (89) 01:13:55 00:17:37
75 33 Mikołajski Damian Team Damiko F.H.U. DAMIKO M24 29 54 00:15:05 (87)00:02:13 (85)00:32:21 (72)00:02:24 (103)00:22:40 (68) 01:14:43 00:18:25
76 52 Borek Paweł M24 30 55 00:12:37 (59)00:01:51 (60)00:34:05 (96)00:01:54 (48)00:24:18 (93) 01:14:45 00:18:27
77 76 Szmajduch Mariusz Silesia Runners Club M24 31 56 00:17:30 (140)00:02:10 (83)00:33:02 (78)00:02:27 (109)00:19:41 (24) 01:14:50 00:18:32
78 57 Sztajner Przemysław M24 32 57 00:15:10 (92)00:02:38 (109)00:32:16 (70)00:02:43 (123)00:22:04 (57) 01:14:52 00:18:34
79 162 Mazur Artur M24 33 58 00:15:18 (103)00:02:58 (119)00:33:43 (91)00:01:55 (52)00:20:58 (41) 01:14:52 00:18:34
80 128 Rychter Kamil Triatlon X-Team FOR OLIVIER M24 34 59 00:15:04 (86)00:01:58 (73)00:32:54 (77)00:02:17 (93)00:22:58 (72) 01:15:11 00:18:53
81 31 Sowa Andrzej trenujtriathlon.pl brak M24 35 60 00:15:12 (95)00:01:52 (62)00:32:45 (76)00:01:53 (41)00:23:55 (87) 01:15:37 00:19:19
82 51 Lupa Marcin GVT M24 36 61 00:15:01 (85)00:02:02 (76)00:30:54 (48)00:02:27 (107)00:25:17 (99) 01:15:41 00:19:23
83 179 Mochocki Karol WTÓRPOL TRIATHLON Team M24 37 62 00:14:25 (74)00:01:54 (68)00:31:34 (59)00:01:59 (65)00:25:52 (104) 01:15:44 00:19:26
84 166 Stelmaszczyk Bartłomiej SCOUT TEAM M24 38 63 00:14:55 (80)00:02:28 (95)00:32:24 (74)00:02:14 (90)00:23:51 (83) 01:15:52 00:19:34
85 138 Przyślewicz Łukasz UKS Lusowo M16 8 64 00:12:22 (56)00:01:48 (57)00:33:20 (84)00:01:42 (5)00:27:18 (124) 01:16:30 00:20:12
86 176 Mytnik Jakub M24 39 65 00:15:33 (107)00:02:21 (89)00:34:19 (99)00:02:17 (94)00:22:29 (65) 01:16:59 00:20:41
87 74 Krotla Piotr M24 40 66 00:17:21 (136)00:02:17 (87)00:32:14 (69)00:02:25 (104)00:22:54 (70) 01:17:11 00:20:53
88 148 Tomanek Krzysztof Alexandermann Solutions - Triathlon Team Alexandermann Solutions M24 41 67 00:14:45 (79)00:02:22 (90)00:33:42 (90)00:02:34 (117)00:24:16 (91) 01:17:39 00:21:21
89 158 Skolasiński Radosław UKS TRS SUSZ M16 9 68 00:11:55 (53)00:01:44 (55)00:35:25 (106)00:02:15 (91)00:26:28 (113) 01:17:47 00:21:29
90 165 Kucharski Łukasz KS Celironman S.A. M24 42 69 00:15:35 (109)00:02:32 (100)00:32:19 (71)00:02:12 (87)00:25:17 (98) 01:17:55 00:21:37
91 77 Chwaja Michał Kuźnia Triathlonu M24 43 70 00:16:49 (130)00:02:04 (78)00:33:15 (80)00:02:05 (80)00:23:52 (84) 01:18:05 00:21:47
92 79 Kucia Kamil Warsztat Formy M24 44 71 00:15:39 (112)00:02:29 (97)00:33:46 (92)00:02:09 (84)00:24:10 (90) 01:18:13 00:21:55
93 113 Piórkowski Mariusz Szkoła Pływania Delfin Mińsk Mazowiecki M24 45 72 00:13:39 (68)00:02:11 (84)00:34:00 (95)00:02:11 (86)00:26:20 (112) 01:18:21 00:22:03
94 36 Krzyżanowski Sławomir GVT StrefaFitness M24 46 73 00:15:10 (93)00:02:05 (79)00:30:42 (43)00:02:27 (110)00:28:00 (129) 01:18:24 00:22:06
95 93 Wojciechowska Maria Laski, wino i kasyno K24 4 22 00:17:23 (137)00:01:54 (67)00:33:28 (86)00:01:47 (22)00:23:54 (86) 01:18:26 00:22:08
96 163 Góźdź Wojtek Speleoklub Świętokrzyski M24 47 74 00:15:16 (101)00:02:25 (92)00:35:14 (105)00:02:44 (125)00:23:27 (80) 01:19:06 00:22:48
97 26 Radomiński Tomasz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 48 75 00:14:59 (83)00:02:25 (91)00:33:27 (85)00:02:25 (105)00:25:58 (105) 01:19:14 00:22:56
98 96 Walaszczyk Wojciech GilickiBike Kalisz M24 49 76 00:15:47 (115)00:03:58 (150)00:32:06 (67)00:02:42 (121)00:24:48 (95) 01:19:21 00:23:03
99 137 Jaroszewski Karol Vegan Triathlon/Kolarski.eu M24 50 77 00:17:08 (134)00:02:35 (104)00:34:55 (103)00:02:33 (115)00:22:14 (61) 01:19:25 00:23:07
100 143 Kraka-Ćwikliński Łukasz Izerska Grupa Biegowa M24 51 78 00:17:34 (141)00:02:41 (113)00:35:07 (104)00:02:20 (97)00:22:02 (55) 01:19:44 00:23:26
101 140 Matachowski Michał KKL Kielce M24 52 79 00:15:45 (114)00:02:06 (80)00:36:33 (114)00:01:53 (43)00:23:34 (82) 01:19:51 00:23:33
102 124 Syska Wojciech M24 53 80 00:15:08 (90)00:02:28 (96)00:33:17 (81)00:02:33 (114)00:26:30 (114) 01:19:56 00:23:38
103 186 Łaskarzewski Piotr Nie cierpie chodzić poórach ja M24 54 81 00:15:42 (113)00:02:26 (93)00:34:48 (102)00:02:33 (116)00:24:52 (96) 01:20:21 00:24:03
104 42 Suda Grzegorz M24 55 82 00:14:44 (78)00:02:31 (98)00:32:36 (75)00:01:59 (62)00:28:35 (135) 01:20:25 00:24:07
105 90 Paul-Smolińska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K24 5 23 00:12:32 (58)00:02:36 (106)00:36:47 (118)00:02:45 (127)00:25:50 (103) 01:20:30 00:24:12
106 61 Adamowski Zbigniew Start Bielsko-Biała M24 56 83 00:15:26 (105)00:03:37 (141)00:34:06 (97)00:02:30 (112)00:25:11 (97) 01:20:50 00:24:32
107 85 Garbowicz Artur G-Power M24 57 84 00:14:38 (76)00:02:36 (107)00:33:38 (88)00:02:53 (132)00:27:15 (123) 01:21:00 00:24:42
108 29 Sudak Grzegorz M24 58 85 00:15:22 (104)00:01:57 (71)00:35:39 (108)00:02:12 (88)00:26:33 (115) 01:21:43 00:25:25
109 89 Ligocki Szymon CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M24 59 86 00:15:16 (100)00:02:35 (103)00:33:04 (79)00:02:16 (92)00:28:43 (138) 01:21:54 00:25:36
110 112 Jezierski Marek Akademia Przygody M24 60 87 00:15:14 (97)00:04:23 (154)00:36:57 (120)00:02:23 (100)00:23:53 (85) 01:22:50 00:26:32
111 151 Al-Selwi Tarek M24 61 88 00:17:18 (135)00:02:56 (118)00:37:11 (124)00:02:21 (98)00:23:27 (81) 01:23:13 00:26:55
112 181 Szmidt Maria K24 6 24 00:15:12 (96)00:03:13 (129)00:36:28 (113)00:03:01 (140)00:25:46 (101) 01:23:40 00:27:22
113 147 Cieszyński Szymon Wieśniacki Klub Biegacki M18 10 89 00:14:00 (70)00:04:45 (156)00:37:39 (126)00:03:11 (148)00:24:32 (94) 01:24:07 00:27:49
114 156 Molis Paweł M24 62 90 00:16:12 (122)00:02:39 (111)00:36:35 (115)00:02:53 (133)00:26:17 (110) 01:24:36 00:28:18
115 127 Kimak Paweł M24 63 91 00:15:58 (120)00:03:08 (123)00:37:08 (123)00:02:54 (134)00:26:08 (107) 01:25:16 00:28:58
116 105 Cholewa Sebastian M24 64 92 00:15:17 (102)00:03:00 (121)00:37:03 (121)00:02:56 (137)00:27:47 (128) 01:26:03 00:29:45
117 111 Machała Ludwina Indywidualna Spec. Praktyka Lekarska Lek. Ludwina Machała K24 7 25 00:34:07 (98)00:03:42 (156)00:29:41 (146) 01:26:11 00:29:53
118 53 Komorowska Olga K24 8 26 00:14:29 (75)00:02:39 (110)00:39:12 (134)00:02:44 (124)00:27:46 (127) 01:26:50 00:30:32
119 142 Tomaszewski Tomasz TOMTOM TT M24 65 93 00:16:20 (124)00:03:34 (140)00:35:30 (107)00:02:49 (128)00:28:53 (139) 01:27:06 00:30:48
120 88 Nowak Małgorzata Rok K24 9 27 00:15:37 (110)00:03:01 (122)00:37:13 (125)00:02:58 (138)00:28:32 (133) 01:27:21 00:31:03
121 84 Barewski Bogdan M24 66 94 00:21:24 (156)00:03:46 (144)00:37:44 (127)00:03:10 (146)00:21:31 (46) 01:27:35 00:31:17
122 187 Narolewska Joanna K24 10 28 00:16:47 (129)00:02:27 (94)00:36:21 (111)00:02:36 (118)00:29:25 (143) 01:27:36 00:31:18
123 106 Strózik Tomasz Blachownia M24 67 95 00:17:24 (138)00:03:52 (148)00:40:23 (140)00:02:01 (72)00:23:57 (88) 01:27:37 00:31:19
124 119 Kwiatoń Marta Akademia Przygody K24 11 29 00:14:41 (77)00:04:57 (158)00:36:40 (117)00:02:55 (135)00:28:25 (132) 01:27:38 00:31:20
125 115 Golonka Wojciech Tubes International M24 68 96 00:13:27 (66)00:03:22 (133)00:35:57 (109)00:03:14 (149)00:31:50 (150) 01:27:50 00:31:32
126 92 Cichonski Rafal M24 69 97 00:15:07 (88)00:03:08 (125)00:38:16 (131)00:02:27 (108)00:28:56 (140) 01:27:54 00:31:36
127 40 Paluszczak Dariusz Klub biegacza Trójka Drombo M24 70 98 00:15:30 (106)00:03:19 (131)00:40:19 (139)00:02:13 (89)00:27:00 (119) 01:28:21 00:32:03
128 183 Pędowski Wojciech M24 71 99 00:17:55 (145)00:03:52 (147)00:38:04 (130)00:03:31 (154)00:25:23 (100) 01:28:45 00:32:27
129 35 Spławski Adam M24 72 100 00:15:54 (118)00:02:40 (112)00:40:42 (142)00:02:01 (71)00:27:33 (126) 01:28:50 00:32:32
130 64 Tol Kamil Mafia TEAM Lubliniec Dsiki Dsik M24 73 101 00:15:34 (108)00:03:33 (139)00:41:51 (145)00:02:07 (82)00:25:48 (102) 01:28:53 00:32:35
131 78 Stachowski Wojciech M24 74 102 00:17:43 (142)00:03:26 (135)00:38:41 (132)00:02:18 (95)00:26:46 (118) 01:28:54 00:32:36
132 104 Duś Szymon M24 75 103 00:17:29 (139)00:03:08 (126)00:36:48 (119)00:02:51 (129)00:28:39 (136) 01:28:55 00:32:37
133 154 Malara Anna Kuźnia Triathlonu K24 12 30 00:16:31 (126)00:02:45 (116)00:36:36 (116)00:04:10 (158)00:28:58 (141) 01:29:00 00:32:42
134 144 Stukanov Oleksii M24 76 104 00:17:48 (144)00:02:35 (105)00:39:41 (137)00:02:43 (122)00:26:16 (109) 01:29:03 00:32:45
135 145 Arabas Krzysztof Zabiegani Częstochowa M24 77 105 00:20:35 (155)00:02:43 (115)00:36:27 (112)00:02:44 (126)00:26:39 (117) 01:29:08 00:32:50
136 27 Radomińska Aleksandra KS Barakuda Mińsk Mazowiecki K16 7 31 00:11:37 (52)00:02:32 (101)00:37:47 (128)00:03:04 (141)00:34:23 (153) 01:29:23 00:33:05
137 56 Gałązka Anna UKS Katolik Częstochowa K18 7 32 00:15:54 (117)00:02:00 (75)00:41:23 (143)00:02:04 (76)00:28:18 (131) 01:29:39 00:33:21
138 177 Kowalczuk Lukasz M24 78 106 00:15:15 (99)00:03:37 (142)00:38:57 (133)00:04:27 (159)00:27:29 (125) 01:29:45 00:33:27
139 95 Stefańska Aleksandra www.treningdlakobiet.pl linesof(code); - Tymoteusz Kęstowicz K24 13 33 00:16:02 (121)00:02:42 (114)00:42:13 (148)00:02:24 (102)00:26:38 (116) 01:29:59 00:33:41
140 146 Fornal Mateusz M24 79 107 00:18:48 (152)00:03:13 (130)00:37:58 (129)00:02:56 (136)00:27:06 (121) 01:30:01 00:33:43
141 91 Majta Jan M24 80 108 00:16:17 (123)00:02:35 (102)00:36:19 (110)00:03:10 (145)00:31:43 (149) 01:30:04 00:33:46
142 114 Walendowski Piotr ITMZM2012 M24 81 109 00:16:26 (125)00:03:51 (146)00:40:40 (141)00:02:59 (139)00:26:16 (108) 01:30:12 00:33:54
143 184 Pędowska Bożena K24 14 34 00:18:17 (148)00:03:30 (137)00:39:53 (138)00:02:41 (120)00:26:18 (111) 01:30:39 00:34:21
144 66 Stasiewicz Artur M24 82 110 00:20:05 (154)00:03:11 (128)00:42:21 (149)00:02:31 (113)00:22:35 (67) 01:30:43 00:34:25
145 97 Wolniak Andrzej Artbiks Kalisz M24 83 111 00:18:03 (147)00:02:59 (120)00:39:32 (136)00:03:07 (144)00:28:35 (134) 01:32:16 00:35:58
146 167 Szyl Piotr M24 84 112 00:15:39 (111)00:03:09 (127)00:37:08 (122)00:03:35 (155)00:33:58 (152) 01:33:29 00:37:11
147 83 Jakóbski Kamil Po co ja to robię? M24 85 113 00:15:52 (116)00:04:04 (151)00:39:13 (135)00:03:15 (151)00:31:10 (148) 01:33:34 00:37:16
148 82 Pańkowski Bartłomiej Tymbar Team www.tymbar.pl M24 86 114 00:18:00 (146)00:03:47 (145)00:44:21 (153)00:02:18 (96)00:26:08 (106) 01:34:34 00:38:16
149 68 Nowak Miriam last but not least K24 15 35 00:15:08 (89)00:03:08 (124)00:41:41 (144)00:03:23 (152)00:33:46 (151) 01:37:06 00:40:48
150 178 Chmielarz Radosław M24 87 115 00:16:41 (127)00:03:53 (149)00:47:16 (158)00:02:05 (81)00:28:01 (130) 01:37:56 00:41:38
151 102 Olejniczak Tomasz M24 88 116 00:17:05 (133)00:03:42 (143)00:43:39 (151)00:02:51 (130)00:30:44 (147) 01:38:01 00:41:43
152 122 Wolszczak Ewelina Kuźnia Triathlonu K24 16 36 00:19:59 (153)00:03:30 (136)00:44:19 (152)00:03:04 (143)00:27:11 (122) 01:38:03 00:41:45
153 54 Romański Leszek M24 89 117 00:18:45 (150)00:04:50 (157)00:44:36 (154)00:03:25 (153)00:28:42 (137) 01:40:18 00:44:00
154 67 Wieczorek Zbigniew M24 90 118 00:18:46 (151)00:03:23 (134)00:42:08 (147)00:03:04 (142)00:35:30 (155) 01:42:51 00:46:33
155 73 Rękas Michał 3M M24 91 119 00:21:59 (157)00:05:42 (159)00:45:45 (155)00:02:28 (111)00:29:27 (144) 01:45:21 00:49:03
156 75 Gadecka Magdalena K24 17 37 00:23:36 (159)00:04:07 (153)00:45:48 (156)00:02:26 (106)00:29:24 (142) 01:45:21 00:49:03
157 118 Kołodziej Agnieszka last but not least K24 18 38 00:18:21 (149)00:03:33 (138)00:46:00 (157)00:02:52 (131)00:35:19 (154) 01:46:05 00:49:47
158 62 Woronko Damian M24 92 120 00:17:45 (143)00:03:21 (132)00:43:38 (150)00:02:38 (119)00:39:22 (156) 01:46:44 00:50:26
159 94 Reczko Marcin M20 10 121 00:17:04 (132)00:04:30 (155)00:42:02 (146)00:03:52 (157)00:42:46 (157) 01:50:14 00:53:56
160 55 Wójtowicz Mateusz M24 93 122 00:22:57 (158)00:04:07 (152)00:50:52 (159)00:03:14 (150)00:29:30 (145) 01:50:40 00:54:22
161 65 Kotowski Norbert M24 00:15:55 (119)00:02:45 (117)00:33:59 (94)00:03:11 (147) DNF
162 47 Blicharski Maciej M24 00:17:02 (131)00:02:37 (108)00:34:43 (101)00:02:23 (101) DNF
163 109 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K18 00:10:29 (30)00:01:23 (22) DNF
164 13 Kotfica Paulina GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K24 DNS
165 15 Kaźmierczak Hanna GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K24 DNS
166 19 Włodarczyk Julia KS Celironman S.A. K24 DNS
167 24 Pilkowski Pawel LABOSPORT Team M24 DNS
168 25 Kołodziejczyk Tomasz M24 DNS
169 32 Świderski Maksymilian TRINERGY M18 DNS
170 37 Otrębski Paweł Grizzly Triathlon Expert Sławek :) M24 DNS
171 38 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M18 DNS
172 39 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 DNS
173 43 Jannus Michał M24 DNS
174 44 Węgrzyn Maciej M24 DNS
175 49 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M24 DNS
176 58 Grzeszczyk Bartosz treningibiegowe.pl M24 DNS
177 60 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K24 DNS
178 69 Szuba Eryk GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M20 DNS
179 72 Maliński Paweł Asseco Active Team M24 DNS
180 81 Rentflejsz Piotr DSS KRAKÓW M24 DNS
181 86 Gruszka Tomasz Tri Virgin M24 DNS
182 98 Kurczewski Kamil PULS TRI TEAM M24 DNS
183 101 Koncka-Olejnik Agnieszka Tri Aktywny Piotrków K24 DNS
184 103 Gugała Maciej TRI LEVEL M24 DNS
185 120 Olejniczak Ula CSGT Głogów K18 DNS
186 139 Ossowski Łukasz UKS Lusowo M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon