Elemental Tri Series Białystok 2017 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… 83
Adamczyk Matthieu Warszawa 24-… 30
Adamczyk Pierre Paris 20-23 55
Ambroziak Radosław Białystok 24-… 57
Anderson Jon Warszawa 24-… 80
Arak Tomasz Piaseczno 24-… 152
Bajko Tomasz Suwalki 24-… 125
Bałdak Piotr Białystok 24-… 142
Baranowski Adam Białystok 24-… 69
Batko Agata Warszawa 24-… 77
Berkovics Igors Warszawa 24-… 136
Bieniecki Michał Olsztyn 24-… 40
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 18-19 182
Bohater Paulina Wrocław 16-17 173
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 2
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 56
Bykowski Mariusz Sokółka 24-… 89
Cholewski Andrzej Białystok 24-… 72
Chomczyk Adrian Białystok 24-… 157
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 168
Ciepieniak Marek Warszawa 24-… 75
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 18-19 188
Combik Marcin Kraków 20-23 181
Cybulko Łukasz Białystok 24-… 178
Dąbek Paweł Józefosław 24-… 85
Dąbrowski Piotr Białystok 24-… 109
Dederko Jacek Białystok 24-… 105
Dederko Mateusz Białystok 20-23 106
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 191
Dzik Szymon Iława 16-17 195
Fajks Adam Gdynia 24-… 17
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 8
Falkowski Tomasz Grabówka 24-… 135
Feltynowski Mariusz Warszawa 24-… 112
Gaweł Michał Gniezno 20-23 170
Gawrych Sylwia Choroszcz 24-… 162
Gendek-Obelnicka Izabela Gdańsk 24-… 95
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 24-… 151
Głodowski Michał Warszawa 24-… 18
Goryński Dawid Susz 16-17 131
Grochowski Adam Białystok 24-… 143
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 24-… -
Hartlinski Wojciech Patryki 24-… 114
Hiller Jerzy Lublin 24-… -
Jarliński Michał Rumia 18-19 7
Jasek Przemyslaw Warszawa 24-… 88
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 16-17 138
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-19 45
Kachniarz Artur Toruń 24-… 22
Kalinowski Krzysztof Białystok 24-… 64
Kaminski Radoslaw Białystok 24-… 50
Kaminski Wojciech Olsztyn 24-… 127
Kamiński Jakub Pasłęk 24-… 192
Kantsavy Artsiom Białystok 24-… 175
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 12
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 4
Kąkol Tomasz Sulejówek 24-… 159
Kempa Tomasz Białystok 24-… 44
Kiełbasa Mieczysław Świdnik 24-… 96
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 11
Kocoń Marek Czeladź 24-… 76
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 24
Kołodziejski Marek Stawiguda 24-… 126
Kordala Marzena Białystok 24-… 25
Kos Łukasz Warszawa 24-… 100
Kosicki Tomasz Lusówko 24-… 61
Kostro Michał Białystok 20-23 119
Kotek Paweł Kielce 24-… 160
Kowalczuk Marcin Białystok 24-… 156
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 18-19 186
Kowalski Kuba Gniezno 16-17 28
Koźluk Artur Łosice 24-… 140
Kraayenbrink Jeremy Warsaw 24-… 166
Krawczuk Szymon Hajnówka 16-17 65
Kretowicz Małgorzata Mińsk Mazowiecki 24-… 154
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 24-… 52
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 24-… 53
Książek Andrzej Działdowo 24-… 48
Kulikowski Łukasz Białystok 24-… -
Kułak Piotr Biskupiec 24-… 59
Kur Joanna Kobyłka 24-… 196
Kusa Magdalena Warszawa 24-… 370
Kuskowski Marek Gołdap 24-… 197
Kuzminski Marcin Wroclaw 24-… 36
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-19 180
Kwieciński Sebastian Mława 24-… 19
Leończuk Justyna Białystok 24-… 139
Leśniewski Daniel Białystok 24-… 92
Lewandowska Oktawia Szczecin 18-19 -
Lezhaiko Maxim Minsk 18-19 87
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 122
Łączny Łukasz Warszawa 24-… 102
Łypik Marzena Kraków 24-… -
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 73
Mandziarz-Kuzminski Milda Wroclaw 24-… 35
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Marcinkowski Krzysztof Białystok 24-… 107
Marczak Arkadiusz Grzebowilk 18-19 37
Markiewicz Marcel Poznań 16-17 171
Markowski Jarosław Warszawa 24-… 108
Mendelewski Artur Pasłęk 24-… 194
Michalska Zofia Warszawa 24-… 104
Miękus Sebastian Białystok 24-… -
Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 24-… 116
Milewski Maciej Warszawa 24-… 146
Miller Mariusz Łomża 24-… 62
Młyńczyk Dorota Warszawa 24-… 164
Mroczek Paulina Warszawa 24-… 111
Mrówka Katarzyna Ostrołęka 24-… -
Narewska Sylwia Białystok 24-… 123
Niemczyk Rafał Pasłęk 24-… 193
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 42
Okragły Emil Warszawa 24-… 144
Olejniczak Tomasz Częstochowa 24-… 145
Olejniczak Ula Głogów 18-19 -
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 24-… 155
Pakulski Marcin Warszawa 24-… 97
Paliński Maciej Susz 16-17 190
Paluszczak Dariusz Tarnowskie Góry 24-… 47
Panasiuk Olga Białystok 24-… -
Paradowicz Maciej Bielsk Podlaski 24-… 58
Pawłowicz Dorota Białystok 24-… 43
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 183
Pietraszkiewicz Hubert Jasionówka 20-23 147
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 23
Piotrowski Rafał Choroszcz 24-… 60
Pochocki Łukasz Łochów 24-… 33
Polakowski Krzysztof Łapy 24-… 71
Polaszyk Bartosz Warszawa 20-23 -
Polaszyk Radek Warszawa 16-17 38
Pomorska Joanna Warszawa 24-… 94
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… -
Przymusiński Filip Poznań 24-… 6
Pytel Maria Starachowice 24-… 14
Radecka Maja Pułtusk 16-17 120
Radecki Sebastian Pułtusk 24-… 121
Radomińska Aleksandra Mińsk Mazowiecki 16-17 27
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 24-… 26
Ratajczak Magdalena Mogilno 18-19 -
Rogulski Arkadiusz Warszawa 24-… 29
Rózicka Katarzyna Warszawa 24-… 163
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 149
Rybałtowski Mirosław Kleosin 24-… 86
Rzążewska Agnieszka Kazuń Nowy 24-… 84
Sachmata Agata Piaseczno 24-… 129
Sachmata Robert Piaseczno 24-… 128
Sakura Tristan Warszawa 24-… 103
Samulska Ewa Warszawa 24-… 74
Sawicka Emilia Białystok 24-… 158
Sawicki Bartosz Tłuszcz 24-… 79
Sikora Marta Juszczyn 16-17 16
Siódmiak Igor Szczecinek 18-19 132
Siuchniński Paweł Radonie 24-… 189
Skoblewski Wojciech Warszawa 24-… 67
Słupek Roksana Bydgoszcz 18-19 113
Sokalska Aneta Warszawa 24-… 148
Spławski Adam Warszawa 24-… 41
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 124
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 137
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 49
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 51
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 31
Sudak Magdalena Milanówek 16-17 46
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 176
Syguła Mateusz Warszawa 24-… -
Szcześniak Eryk Masłów 16-17 184
Szmigielska Noemi Warszawa 24-… 165
Szpakowski Michał Olsztyn 24-… 150
Szugzda Magdalena Białytsok 24-… 63
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 5
Szymański Sebastian Konstancin-Jeziorna 24-… -
Śliwka Jakub Błonie 18-19 130
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 39
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 153
Świętochowski Jacek Bielsk Podlaski 24-… 167
Taraszkiewicz Anna Suwałki 24-… 70
Tesarek Przemysław Białystok 24-… 21
Traciecki Karol Bialystok 24-… 177
Turczyński Aleksander Białystok 24-… -
Urbanik Grzegorz Mierzyn 24-… 99
Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 24-… 90
Uździło Emil Warszawa 24-… 32
Uździło Przemysław Olecko 24-… 91
Waluś Remigiusz Warszawa 24-… -
Wasilewska Joanna Warszawa 24-… 101
Wasilewska Urszula Grabówka 24-… 81
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 13
Weiss Claudia Szczecin 20-23 -
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 54
Wierciński Łukasz Warszawa 24-… 141
Więcko Grzegorz Warszawa 24-… 133
Wilk Adrian Police 18-19 187
Wilkowiecki Robert Twardogóra 20-23 3
Wiśniewska Beata Komorniki 24-… 34
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 15
Witkowski Jarosław Gdańsk 24-… 20
Wołkowycki Paweł Białystok 24-… 174
Woronko Damian Białystok 24-… 78
Woźniak Joanna Szczecin 16-17 185
Wójcik Marcin Bartoszyce 24-… 134
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 110
Wróblewski Michał Warszawa 24-… 68
Zaleski Kacper Czarna Białostocka 16-17 66
Zalewski Dariusz Białystok 24-… 169
Zaprzałka Michał Białystok 24-… 161
Zasadowski Maciej Warszawa 24-… 117
Zatorski Robert Warszawa 24-… 118
Zawistowska Alicja Białystok 24-… 93
Zielińska Anna Olsztyn 24-… 179
Zych Natalia Lublin 16-17 98
Zych Zbigniew Lublin 24-… 82
Zygmunt Marta Koło 18-19 172
Żarnowska Karolina Warszawa 18-19 115
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon