Elemental Tri Series Białystok 2017 - dystans sprinterski - wyniki

2017-08-20 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Brembor Tomasz GVT BMC AZS-AWF Katowice M20 1 1 00:08:55 (1)00:00:56 (12)00:30:02 (2)00:01:12 (2)00:17:03 (2) 00:58:08
2 4 Kaźmierczak Mateusz GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M24 1 2 00:09:20 (6)00:00:52 (4)00:29:43 (1)00:01:10 (1)00:17:42 (6) 00:58:47 00:00:39
3 5 Szymanowski Przemysław IDMAR Racing Team-Triathlon Division M24 2 3 00:09:33 (13)00:00:55 (10)00:30:30 (4)00:01:15 (7)00:17:09 (3) 00:59:22 00:01:14
4 6 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Labosport, Ron Wheels M24 3 4 00:09:28 (9)00:00:54 (8)00:30:38 (6)00:01:19 (15)00:17:47 (7) 01:00:06 00:01:58
5 132 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEKk M18 1 5 00:09:34 (14)00:01:03 (28)00:31:42 (12)00:01:14 (6)00:16:47 (1) 01:00:20 00:02:12
6 131 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M16 1 6 00:10:40 (34)00:00:53 (5)00:30:53 (7)00:01:15 (8)00:17:38 (5) 01:01:19 00:03:11
7 8 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 2 7 00:09:12 (4)00:00:56 (13)00:32:27 (19)00:01:24 (28)00:17:38 (4) 01:01:37 00:03:29
8 28 Kowalski Kuba UKS G-8 Bielany Warszawa M16 2 8 00:09:24 (7)00:01:03 (29)00:30:29 (3)00:01:25 (30)00:19:19 (14) 01:01:40 00:03:32
9 7 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M18 3 9 00:09:31 (11)00:00:58 (17)00:31:58 (13)00:01:26 (33)00:18:04 (8) 01:01:57 00:03:49
10 45 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 10 00:09:50 (20)00:00:49 (2)00:31:37 (11)00:01:12 (3)00:19:26 (16) 01:02:54 00:04:46
11 11 Klimas Paulina GVT BMC AZS-AWF Katowice K20 1 1 00:09:49 (19)00:01:04 (31)00:31:28 (10)00:01:20 (18)00:19:17 (13) 01:02:58 00:04:50
12 13 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K24 1 2 00:09:51 (21)00:00:57 (16)00:32:03 (14)00:01:24 (29)00:18:52 (12) 01:03:07 00:04:59
13 113 Słupek Roksana MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K18 1 3 00:09:16 (5)00:01:05 (32)00:33:04 (23)00:01:21 (22)00:18:31 (10) 01:03:17 00:05:09
14 195 Dzik Szymon ORKA Iława M16 3 11 00:09:54 (25)00:01:17 (43)00:32:14 (17)00:01:19 (14)00:19:23 (15) 01:04:07 00:05:59
15 130 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 12 00:09:28 (8)00:01:10 (38)00:32:50 (22)00:01:22 (24)00:19:41 (20) 01:04:31 00:06:23
16 168 Chyłkowski Filip TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 4 13 00:10:42 (36)00:01:14 (41)00:32:36 (20)00:01:27 (35)00:18:50 (11) 01:04:49 00:06:41
17 14 Pytel Maria Triathlon Starachowice / SZYMANOWSKI Triathlon Team K24 2 4 00:10:03 (27)00:01:01 (23)00:32:19 (18)00:01:27 (34)00:20:02 (26) 01:04:52 00:06:44
18 182 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M18 6 14 00:09:52 (22)00:01:21 (44)00:32:10 (15)00:01:17 (9)00:20:28 (28) 01:05:08 00:07:00
19 46 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 5 00:09:35 (16)00:00:51 (3)00:33:57 (25)00:01:14 (5)00:19:35 (19) 01:05:12 00:07:04
20 12 Kaźmierczak Hanna GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K24 3 6 00:09:45 (17)00:01:00 (22)00:33:49 (24)00:01:23 (26)00:19:31 (17) 01:05:28 00:07:20
21 61 Kosicki Tomasz UKS Lusowo M24 4 15 00:10:42 (35)00:01:13 (40)00:32:39 (21)00:01:22 (25)00:20:00 (25) 01:05:56 00:07:48
22 181 Combik Marcin Triathlon YMCA Kraków M20 2 16 00:11:08 (39)00:01:02 (26)00:34:24 (29)00:01:20 (21)00:18:25 (9) 01:06:19 00:08:11
23 172 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K18 2 7 00:10:11 (28)00:00:54 (6)00:32:13 (16)00:01:28 (37)00:22:34 (58) 01:07:20 00:09:12
24 184 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M16 5 17 00:11:24 (42)00:01:03 (30)00:34:12 (26)00:01:20 (16)00:19:47 (21) 01:07:46 00:09:38
25 173 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 2 8 00:09:48 (18)00:01:08 (35)00:34:26 (30)00:01:21 (23)00:21:10 (40) 01:07:53 00:09:45
26 170 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 3 18 00:10:33 (31)00:01:00 (20)00:34:56 (32)00:01:25 (32)00:20:34 (32) 01:08:28 00:10:20
27 180 Kwaśkiewicz Oliwia WLKS Kmicic Częstochowa K18 3 9 00:11:10 (40)00:01:05 (33)00:34:28 (31)00:01:20 (20)00:20:33 (31) 01:08:36 00:10:28
28 183 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K18 4 10 00:10:14 (29)00:00:58 (18)00:35:19 (34)00:01:18 (12)00:21:01 (38) 01:08:50 00:10:42
29 15 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K24 4 11 00:09:52 (23)00:00:56 (14)00:35:14 (33)00:01:28 (38)00:22:16 (52) 01:09:46 00:11:38
30 185 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 3 12 00:11:00 (37)00:01:25 (46)00:36:11 (44)00:01:25 (31)00:19:56 (24) 01:09:57 00:11:49
31 190 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 6 19 00:12:44 (50)00:01:00 (21)00:35:20 (35)00:01:13 (4)00:19:48 (22) 01:10:05 00:11:57
32 176 Sudak Zuzanna UKS G-8 Bielany Warszawa K16 4 13 00:09:35 (15)00:01:11 (39)00:36:53 (51)00:01:19 (13)00:21:45 (46) 01:10:43 00:12:35
33 98 Zych Natalia K16 5 14 00:10:34 (32)00:01:08 (34)00:36:56 (52)00:01:20 (19)00:20:47 (35) 01:10:45 00:12:37
34 17 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 5 20 00:11:21 (41)00:01:10 (37)00:34:15 (27)00:01:39 (58)00:22:25 (54) 01:10:50 00:12:42
35 191 Drzewoszewski Kamil UKS TRS SUSZ M16 7 21 00:11:36 (44)00:01:09 (36)00:37:15 (57)00:01:29 (41)00:19:55 (23) 01:11:24 00:13:16
36 138 Jednaszewski Mikołaj WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 8 22 00:09:53 (24)00:00:59 (19)00:39:07 (79)00:01:41 (66)00:20:25 (27) 01:12:05 00:13:57
37 122 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 2 15 00:10:37 (33)00:01:02 (27)00:36:48 (50)00:01:36 (47)00:22:14 (51) 01:12:17 00:14:09
38 115 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K18 5 16 00:09:58 (26)00:00:57 (15)00:37:46 (62)00:01:27 (36)00:22:32 (57) 01:12:40 00:14:32
39 152 Arak Tomasz TriWawa JPKM M24 6 23 00:15:26 (73)00:01:54 (70)00:34:21 (28)00:01:37 (51)00:19:35 (18) 01:12:53 00:14:45
40 82 Zych Zbigniew Lubelska Grupa Triathlonu M24 7 24 00:12:50 (52)00:01:51 (64)00:35:23 (36)00:01:37 (52)00:21:13 (42) 01:12:54 00:14:46
41 37 Marczak Arkadiusz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 7 25 00:11:29 (43)00:01:28 (47)00:37:17 (60)00:01:56 (82)00:21:02 (39) 01:13:12 00:15:04
42 49 Stefankiewicz Jakub triathlonstrykow.pl + TRUCHT.COM trucht.com M24 8 26 00:12:28 (49)00:01:42 (59)00:35:55 (40)00:01:57 (84)00:21:31 (43) 01:13:33 00:15:25
43 197 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M24 9 27 00:14:35 (63)00:01:35 (56)00:36:04 (43)00:01:38 (57)00:20:31 (30) 01:14:23 00:16:15
44 135 Falkowski Tomasz TriTomek FitProject sport i żywienie M24 10 28 00:12:51 (53)00:02:02 (77)00:36:28 (46)00:02:01 (94)00:21:34 (45) 01:14:56 00:16:48
45 19 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M24 11 29 00:13:25 (55)00:01:48 (62)00:37:01 (54)00:01:57 (83)00:20:49 (37) 01:15:00 00:16:52
46 92 Leśniewski Daniel Nadaktywni Białystok M24 12 30 00:12:23 (48)00:01:30 (51)00:36:35 (48)00:01:39 (62)00:23:49 (70) 01:15:56 00:17:48
47 161 Zaprzałka Michał NADAKTYWNI Win2Trade M24 13 31 00:12:56 (54)00:01:34 (54)00:35:55 (41)00:01:45 (72)00:23:52 (71) 01:16:02 00:17:54
48 151 Gierasimiuk Grzegorz M24 14 32 00:15:29 (76)00:02:15 (88)00:35:44 (37)00:02:00 (90)00:20:48 (36) 01:16:16 00:18:08
49 134 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M24 15 33 00:15:27 (75)00:01:35 (55)00:37:06 (56)00:01:39 (59)00:20:39 (33) 01:16:26 00:18:18
50 23 Pilkowski Pawel LABOSPORT Team M24 16 34 00:14:20 (58)00:01:28 (48)00:36:35 (47)00:01:37 (49)00:23:22 (64) 01:17:22 00:19:14
51 89 Bykowski Mariusz Sokólski Klub Kolarski Sokół M24 17 35 01:17:38 00:19:30
52 29 Rogulski Arkadiusz FitProject sport i żywienie M24 18 36 00:15:41 (79)00:02:07 (83)00:36:16 (45)00:02:01 (92)00:21:54 (49) 01:17:59 00:19:51
53 166 Kraayenbrink Jeremy WITC Un Mate M24 19 37 00:15:27 (74)00:01:25 (45)00:38:57 (76)00:01:31 (43)00:20:42 (34) 01:18:02 00:19:54
54 66 Zaleski Kacper M16 9 38 00:12:46 (51)00:03:35 (149)00:38:21 (67)00:02:01 (93)00:21:50 (47) 01:18:33 00:20:25
55 192 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M24 20 39 00:16:21 (89)00:02:12 (86)00:35:57 (42)00:01:54 (80)00:22:10 (50) 01:18:34 00:20:26
56 140 Koźluk Artur M24 21 40 00:14:59 (67)00:01:54 (68)00:37:16 (58)00:02:08 (106)00:23:03 (60) 01:19:20 00:21:12
57 51 Suda Grzegorz M24 22 41 00:14:54 (65)00:01:44 (61)00:35:47 (38)00:01:30 (42)00:25:40 (97) 01:19:35 00:21:27
58 171 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M16 10 42 00:12:01 (47)00:01:02 (25)00:41:20 (104)00:01:36 (48)00:24:03 (75) 01:20:02 00:21:54
59 127 Kaminski Wojciech M24 23 43 00:17:13 (104)00:01:29 (49)00:35:51 (39)00:01:58 (86)00:23:36 (66) 01:20:07 00:21:59
60 120 Radecka Maja Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk K16 6 17 00:11:52 (45)00:02:24 (96)00:39:33 (82)00:02:11 (109)00:25:02 (89) 01:21:02 00:22:54
61 96 Kiełbasa Mieczysław Szkoła Pływania WODNIK M24 24 44 00:15:19 (69)00:01:50 (63)00:37:04 (55)00:02:49 (148)00:24:07 (77) 01:21:09 00:23:01
62 136 Berkovics Igors WITC M24 25 45 00:14:20 (59)00:02:47 (114)00:37:32 (61)00:02:20 (121)00:24:15 (80) 01:21:14 00:23:06
63 31 Sudak Grzegorz M24 26 46 00:14:23 (60)00:01:31 (53)00:38:51 (74)00:01:50 (76)00:24:42 (84) 01:21:17 00:23:09
64 177 Traciecki Karol M24 27 47 00:11:56 (46)00:01:59 (74)00:40:49 (100)00:02:27 (133)00:24:15 (82) 01:21:26 00:23:18
65 26 Radomiński Tomasz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 28 48 00:16:19 (88)00:01:40 (58)00:37:51 (63)00:01:43 (69)00:23:55 (72) 01:21:28 00:23:20
66 83 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M24 29 49 00:16:30 (93)00:01:59 (76)00:37:16 (59)00:02:06 (101)00:23:40 (68) 01:21:31 00:23:23
67 90 Urwanowicz Łukasz HASBRO TEAM M24 30 50 00:14:44 (64)00:02:29 (99)00:38:40 (71)00:01:57 (85)00:24:03 (76) 01:21:53 00:23:45
68 38 Polaszyk Radek RBE TEAM M16 11 51 00:11:06 (38)00:01:58 (72)00:41:31 (105)00:02:12 (113)00:25:16 (92) 01:22:03 00:23:55
69 56 Brzeziński Tomasz - M24 31 52 00:16:25 (90)00:02:02 (78)00:38:18 (65)00:02:02 (96)00:23:35 (65) 01:22:22 00:24:14
70 60 Piotrowski Rafał Nadaktywni Spartanie Dzieciom M24 32 53 00:15:24 (71)00:01:54 (69)00:36:47 (49)00:01:40 (64)00:26:58 (112) 01:22:43 00:24:35
71 53 Kropiewnicki Przemysław M24 33 54 00:14:16 (57)00:02:19 (91)00:40:12 (90)00:02:11 (110)00:24:09 (78) 01:23:07 00:24:59
72 107 Marcinkowski Krzysztof TRI-GRYS - Wojskowy Klub Triathlonowy Radio ESKA Białystok 90.6 FM M24 34 55 00:19:06 (126)00:02:26 (98)00:37:00 (53)00:02:22 (126)00:22:17 (53) 01:23:11 00:25:03
73 179 Zielińska Anna 3life Team K24 5 18 00:15:25 (72)00:02:23 (94)00:39:00 (77)00:02:14 (116)00:24:24 (83) 01:23:26 00:25:18
74 370 Kusa Magdalena Kuźnia Triathlonu K24 6 19 00:15:24 (70)00:02:30 (101)00:39:45 (84)00:02:54 (155)00:23:03 (61) 01:23:36 00:25:28
75 87 Lezhaiko Maxim M18 8 56 00:14:30 (62)00:03:05 (126)00:44:07 (123)00:01:38 (56)00:20:28 (29) 01:23:48 00:25:40
76 94 Pomorska Joanna Trifamily K24 7 20 00:15:33 (77)00:02:19 (89)00:42:56 (112)00:01:59 (89)00:21:13 (41) 01:24:00 00:25:52
77 196 Kur Joanna K24 8 21 00:16:38 (97)00:02:03 (80)00:39:17 (80)00:02:04 (98)00:24:12 (79) 01:24:14 00:26:06
78 128 Sachmata Robert Kuźnia Triathlonu M24 35 57 00:17:59 (113)00:03:14 (131)00:38:34 (70)00:02:36 (139)00:22:26 (55) 01:24:49 00:26:41
79 97 Pakulski Marcin M24 36 58 00:16:40 (99)00:02:40 (109)00:40:04 (86)00:01:38 (55)00:23:48 (69) 01:24:50 00:26:42
80 193 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M24 37 59 00:17:29 (106)00:02:12 (85)00:40:06 (87)00:02:07 (104)00:22:58 (59) 01:24:52 00:26:44
81 43 Pawłowicz Dorota Kuźnia Triathlonu K24 9 22 00:16:08 (85)00:01:29 (50)00:37:53 (64)00:02:28 (135)00:27:22 (116) 01:25:20 00:27:12
82 81 Wasilewska Urszula EGIS Run Challange K24 10 23 00:19:15 (128)00:01:51 (66)00:39:35 (83)00:01:43 (70)00:23:18 (63) 01:25:42 00:27:34
83 62 Miller Mariusz M24 38 60 00:15:51 (81)00:02:31 (104)00:38:21 (66)00:02:14 (115)00:26:49 (110) 01:25:46 00:27:38
84 155 Omieliańczyk Ryszard Nadaktywni M24 39 61 00:15:58 (82)00:03:19 (135)00:38:55 (75)00:02:53 (153)00:24:44 (85) 01:25:49 00:27:41
85 174 Wołkowycki Paweł Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok M24 40 62 00:17:11 (103)00:03:26 (144)00:40:40 (98)00:02:10 (108)00:22:30 (56) 01:25:57 00:27:49
86 114 Hartlinski Wojciech M24 41 63 00:14:27 (61)00:02:37 (108)00:41:08 (102)00:02:16 (119)00:25:30 (94) 01:25:58 00:27:50
87 64 Kalinowski Krzysztof Extul.pl Extul.pl M24 42 64 00:16:37 (95)00:03:01 (124)00:40:12 (89)00:01:43 (68)00:24:49 (86) 01:26:22 00:28:14
88 149 Rumińska Katarzyna SSP ORKA Iława K16 7 24 00:10:33 (30)00:01:02 (24)00:50:28 (153)00:01:24 (27)00:23:12 (62) 01:26:39 00:28:31
89 50 Kaminski Radoslaw M24 43 65 00:13:58 (56)00:02:23 (95)00:41:20 (103)00:02:19 (120)00:26:56 (111) 01:26:56 00:28:48
90 159 Kąkol Tomasz Krakowska TEAM M24 44 66 00:16:15 (87)00:02:31 (103)00:40:13 (92)00:01:49 (75)00:26:10 (100) 01:26:58 00:28:50
91 121 Radecki Sebastian M24 45 67 00:16:14 (86)00:02:07 (82)00:40:41 (99)00:02:21 (124)00:25:38 (96) 01:27:01 00:28:53
92 24 Kołodziejczyk Tomasz M24 46 68 00:17:07 (102)00:02:46 (113)00:40:08 (88)00:02:27 (132)00:25:06 (91) 01:27:34 00:29:26
93 88 Jasek Przemyslaw M24 47 69 00:16:05 (83)00:03:23 (141)00:43:10 (115)00:01:29 (39)00:23:38 (67) 01:27:45 00:29:37
94 34 Wiśniewska Beata Kuźnia Triathlonu K24 11 25 00:16:05 (84)00:01:30 (52)00:40:27 (95)00:02:00 (91)00:27:59 (127) 01:28:01 00:29:53
95 133 Więcko Grzegorz M24 48 70 00:18:39 (121)00:02:04 (81)00:44:12 (124)00:01:49 (74)00:21:31 (44) 01:28:15 00:30:07
96 32 Uździło Emil Wyczesani M24 49 71 00:19:47 (135)00:02:07 (84)00:38:43 (72)00:01:33 (45)00:26:10 (101) 01:28:20 00:30:12
97 175 Kantsavy Artsiom TG Sokół Białystok Grupa POOD M24 50 72 00:17:56 (111)00:03:21 (137)00:40:03 (85)00:02:07 (103)00:24:54 (88) 01:28:21 00:30:13
98 124 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 51 73 00:19:18 (129)00:01:59 (75)00:38:25 (68)00:02:13 (114)00:26:45 (107) 01:28:40 00:30:32
99 74 Samulska Ewa Power Training K24 12 26 00:16:38 (96)00:01:38 (57)00:43:26 (117)00:01:46 (73)00:25:23 (93) 01:28:51 00:30:43
100 169 Zalewski Dariusz Nadaktywni Białystok M24 52 74 00:19:03 (125)00:03:50 (152)00:40:27 (94)00:01:38 (54)00:23:58 (73) 01:28:56 00:30:48
101 157 Chomczyk Adrian M24 53 75 00:18:20 (116)00:02:19 (90)00:40:21 (93)00:01:31 (44)00:26:47 (109) 01:29:18 00:31:10
102 119 Kostro Michał M20 4 76 00:17:51 (108)00:03:37 (151)00:39:23 (81)00:02:06 (102)00:26:23 (104) 01:29:20 00:31:12
103 137 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 54 77 00:14:56 (66)00:02:45 (112)00:38:29 (69)00:02:43 (143)00:30:58 (141) 01:29:51 00:31:43
104 160 Kotek Paweł M24 55 78 00:19:21 (130)00:03:22 (140)00:40:13 (91)00:02:25 (130)00:25:06 (90) 01:30:27 00:32:19
105 146 Milewski Maciej M24 56 79 00:16:58 (101)00:03:00 (122)00:39:06 (78)00:02:59 (157)00:28:40 (130) 01:30:43 00:32:35
106 109 Dąbrowski Piotr M24 57 80 00:18:03 (115)00:03:35 (148)00:41:44 (106)00:01:39 (61)00:25:50 (98) 01:30:51 00:32:43
107 139 Leończuk Justyna Nadaktywni K24 13 27 00:19:00 (124)00:03:18 (133)00:42:35 (109)00:02:14 (117)00:24:00 (74) 01:31:07 00:32:59
108 47 Paluszczak Dariusz Klub biegacza Trójka Drombo M24 58 81 00:15:05 (68)00:02:49 (116)00:45:06 (134)00:01:39 (60)00:27:01 (113) 01:31:40 00:33:32
109 106 Dederko Mateusz Sportowy Białystok M20 5 82 00:22:21 (153)00:02:52 (117)00:43:09 (114)00:01:29 (40)00:21:51 (48) 01:31:42 00:33:34
110 65 Krawczuk Szymon M16 12 83 00:15:33 (78)00:03:19 (134)00:40:52 (101)00:02:07 (105)00:30:02 (136) 01:31:53 00:33:45
111 52 Kropiewnicki Jerzy Atos Racing Team M24 59 84 00:20:17 (141)00:02:30 (102)00:42:17 (107)00:02:08 (107)00:24:50 (87) 01:32:02 00:33:54
112 145 Olejniczak Tomasz M24 60 85 00:18:27 (118)00:03:37 (150)00:38:43 (73)00:02:52 (152)00:28:48 (131) 01:32:27 00:34:19
113 110 Wróblewski Artur M24 61 86 00:17:39 (107)00:04:00 (154)00:42:25 (108)00:01:58 (87)00:26:34 (105) 01:32:36 00:34:28
114 147 Pietraszkiewcz Hubert M20 6 87 00:18:48 (123)00:02:32 (106)00:43:32 (119)00:01:42 (67)00:26:10 (99) 01:32:44 00:34:36
115 148 Sokalska Aneta WITC K24 14 28 00:16:28 (92)00:01:58 (73)00:45:45 (142)00:02:22 (127)00:26:18 (103) 01:32:51 00:34:43
116 156 Kowalczuk Marcin M24 62 88 00:18:02 (114)00:03:03 (125)00:43:32 (118)00:01:51 (77)00:26:39 (106) 01:33:07 00:34:59
117 41 Spławski Adam M24 63 89 00:17:54 (110)00:01:54 (71)00:44:45 (132)00:01:38 (53)00:27:20 (115) 01:33:31 00:35:23
118 150 Szpakowski Michał Yanushe Triathlon Team M24 64 90 00:16:33 (94)00:02:48 (115)00:44:27 (125)00:02:15 (118)00:27:42 (122) 01:33:45 00:35:37
119 91 Uździło Przemysław Wyczesani M24 65 91 00:19:44 (134)00:01:52 (67)00:43:40 (120)00:01:40 (65)00:27:23 (118) 01:34:19 00:36:11
120 44 Kempa Tomasz BiegoStok M24 66 92 00:21:51 (151)00:03:08 (127)00:43:18 (116)00:01:53 (78)00:24:15 (81) 01:34:25 00:36:17
121 165 Szmigielska Noemi WITC K24 15 29 00:17:57 (112)00:02:14 (87)00:44:45 (133)00:02:30 (136)00:27:25 (119) 01:34:51 00:36:43
122 63 Szugzda Magdalena K24 16 30 00:18:30 (119)00:03:22 (139)00:43:58 (121)00:01:45 (71)00:27:31 (120) 01:35:06 00:36:58
123 85 Dąbek Paweł M24 67 93 00:19:35 (131)00:03:26 (143)00:40:29 (96)00:02:39 (141)00:29:02 (132) 01:35:11 00:37:03
124 167 Świętochowski Jacek Tim Małego M24 68 94 00:16:56 (100)00:02:22 (93)00:42:59 (113)00:01:54 (79)00:31:35 (145) 01:35:46 00:37:38
125 67 Skoblewski Wojciech M24 69 95 00:16:39 (98)00:03:52 (153)00:45:26 (139)00:02:44 (144)00:27:23 (117) 01:36:04 00:37:56
126 57 Ambroziak Radosław PROTON BIAŁYSTOK M24 70 96 00:18:36 (120)00:02:34 (107)00:45:44 (141)00:01:40 (63)00:27:47 (123) 01:36:21 00:38:13
127 42 Nowak Miriam last but not least K24 17 31 00:15:44 (80)00:02:54 (118)00:44:43 (131)00:02:38 (140)00:30:24 (140) 01:36:23 00:38:15
128 25 Kordala Marzena K24 18 32 00:16:25 (91)00:01:43 (60)00:46:39 (148)00:01:36 (46)00:30:12 (139) 01:36:35 00:38:27
129 189 Siuchniński Paweł TRICLUB M24 71 97 00:17:20 (105)00:04:11 (157)00:44:38 (127)00:02:53 (154)00:28:32 (129) 01:37:34 00:39:26
130 158 Sawicka Emilia i-Sport K24 19 33 00:19:36 (132)00:03:01 (123)00:44:42 (128)00:02:27 (131)00:27:52 (124) 01:37:38 00:39:30
131 116 Mika-Hoffmann Magdalena K24 20 34 00:20:41 (144)00:02:29 (100)00:45:16 (137)00:02:32 (137)00:26:47 (108) 01:37:45 00:39:37
132 101 Wasilewska Joanna Kuźnia Triathlonu K24 21 35 00:18:24 (117)00:04:18 (160)00:44:29 (126)00:02:44 (146)00:27:56 (125) 01:37:51 00:39:43
133 86 Rybałtowski Mirosław SPARTANIE DZIECIOM Dwujęzyczne Przedszkole Piotrusia Pana w Białymstoku M24 72 98 00:23:01 (156)00:02:20 (92)00:44:42 (130)00:02:51 (151)00:25:31 (95) 01:38:25 00:40:17
134 108 Markowski Jarosław Kuźnia Triathlonu M24 73 99 00:20:02 (140)00:03:09 (128)00:45:30 (140)00:02:51 (150)00:27:02 (114) 01:38:34 00:40:26
135 105 Dederko Jacek M24 74 100 00:22:27 (155)00:03:34 (147)00:44:42 (129)00:02:23 (128)00:26:11 (102) 01:39:17 00:41:09
136 153 Świerżewska Ewa SportowaRodzina.pl K24 22 36 00:19:07 (127)00:02:44 (111)00:44:04 (122)00:02:34 (138)00:31:23 (144) 01:39:52 00:41:44
137 112 Feltynowski Mariusz M24 75 101 00:24:04 (157)00:02:58 (120)00:42:50 (111)00:02:12 (111)00:27:56 (126) 01:40:00 00:41:52
138 123 Narewska Sylwia Nadaktywni K24 23 37 00:18:48 (122)00:04:04 (156)00:45:47 (144)00:02:21 (125)00:29:06 (133) 01:40:06 00:41:58
139 163 Rózicka Katarzyna Warsaw International Triathlon Club K24 24 38 00:21:20 (146)00:02:25 (97)00:45:46 (143)00:02:40 (142)00:28:04 (128) 01:40:15 00:42:07
140 70 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K24 25 39 00:19:59 (139)00:02:31 (105)00:45:15 (136)00:02:21 (123)00:30:58 (142) 01:41:04 00:42:56
141 162 Gawrych Sylwia NADAKTYWNI Białystok K24 26 40 00:19:56 (138)00:02:03 (79)00:45:08 (135)00:02:03 (97)00:32:36 (152) 01:41:46 00:43:38
142 141 Wierciński Łukasz M24 76 102 00:21:23 (147)00:03:16 (132)00:45:48 (145)00:02:04 (99)00:30:04 (137) 01:42:35 00:44:27
143 75 Ciepieniak Marek MC-Mark M24 77 103 00:21:47 (150)00:03:28 (146)00:48:36 (151)00:01:37 (50)00:27:41 (121) 01:43:09 00:45:01
144 143 Grochowski Adam M24 78 104 00:26:38 (160)00:04:11 (158)00:42:37 (110)00:02:28 (134)00:29:09 (134) 01:45:03 00:46:55
145 100 Kos Łukasz M24 79 105 00:22:01 (152)00:02:56 (119)00:45:17 (138)00:02:59 (156)00:32:29 (151) 01:45:42 00:47:34
146 154 Kretowicz Małgorzata MKB Dreptak K24 27 41 00:24:27 (158)00:01:51 (65)00:48:07 (150)00:02:20 (122)00:30:09 (138) 01:46:54 00:48:46
147 164 Młyńczyk Dorota Warsaw International Triathlon Club K24 28 42 00:21:28 (148)00:02:44 (110)00:51:17 (154)00:02:04 (100)00:29:44 (135) 01:47:17 00:49:09
148 21 Tesarek Przemysław ZAWSZE ZŁE! M24 80 106 00:22:26 (154)00:03:25 (142)00:48:58 (152)00:02:01 (95)00:31:16 (143) 01:48:06 00:49:58
149 78 Woronko Damian M24 81 107 00:19:52 (136)00:03:20 (136)00:46:37 (146)00:02:12 (112)00:36:43 (155) 01:48:44 00:50:36
150 129 Sachmata Agata Kużnia Traihlonu K24 29 43 00:21:45 (149)00:04:15 (159)00:46:37 (147)00:04:35 (159)00:31:52 (146) 01:49:04 00:50:56
151 84 Rzążewska Agnieszka Rzążi K24 30 44 00:19:41 (133)00:02:58 (121)00:52:01 (155)00:02:25 (129)00:32:21 (148) 01:49:26 00:51:18
152 103 Sakura Tristan WITC M24 82 108 00:20:28 (143)00:03:12 (130)00:52:47 (156)00:02:47 (147)00:32:26 (150) 01:51:40 00:53:32
153 104 Michalska Zofia K24 31 45 00:20:28 (142)00:03:10 (129)00:52:53 (157)00:02:44 (145)00:32:25 (149) 01:51:40 00:53:32
154 20 Witkowski Jarosław RMDC M24 83 109 00:25:14 (159)00:03:26 (145)00:48:01 (149)00:03:40 (158)00:33:08 (153) 01:53:29 00:55:21
155 93 Zawistowska Alicja Nadaktywni K24 32 46 00:19:53 (137)00:03:21 (138)00:55:46 (158)00:01:58 (88)00:33:33 (154) 01:54:31 00:56:23
156 117 Zasadowski Maciej M24 84 110 00:20:48 (145)00:04:04 (155)00:56:15 (159)00:02:50 (149)00:31:59 (147) 01:55:56 00:57:48
157 187 Wilk Adrian KS IRONMAN CS POLSKA M18 00:09:32 (12)00:00:54 (9)00:30:34 (5)00:01:17 (10) DSQ
158 188 Cieślik Mateusz KS IRONMAN CS POLSKA M18 00:09:07 (2)00:00:54 (7)00:31:00 (8)00:01:20 (17) DSQ
159 186 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN C/S POLSKA M18 00:09:07 (3)00:00:47 (1)00:31:10 (9)00:01:17 (11) DSQ
160 33 Pochocki Łukasz M24 00:17:52 (109)00:01:17 (42)00:40:29 (97)00:01:55 (81) DNF
161 73 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 00:09:30 (10)00:00:55 (11) DNF
162 1 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice TriDivision/ Team Poland/Labosport M24 DNS
163 3 Wilkowiecki Robert GVT BMC M20 DNS
164 16 Sikora Marta Triathlon YMCA Kraków K16 DNS
165 18 Głodowski Michał Żórawski Team M24 DNS
166 22 Kachniarz Artur M24 DNS
167 27 Radomińska Aleksandra KS Barakuda Mińsk Mazowiecki K16 DNS
168 30 Adamczyk Matthieu WITC M24 DNS
169 35 Mandziarz-Kuzminski Milda K24 DNS
170 36 Kuzminski Marcin M24 DNS
171 39 Świderski Maksymilian TRINERGY M18 DNS
172 40 Bieniecki Michał Tri NEGU ARTRO-KLINIKA BIENIECKI M24 DNS
173 48 Książek Andrzej M24 DNS
174 54 Węgrzyn Maciej M24 DNS
175 55 Adamczyk Pierre M20 DNS
176 58 Paradowicz Maciej M24 DNS
177 59 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M24 DNS
178 68 Wróblewski Michał M24 DNS
179 69 Baranowski Adam M24 DNS
180 71 Polakowski Krzysztof M24 DNS
181 72 Cholewski Andrzej M24 DNS
182 76 Kocoń Marek M24 DNS
183 77 Batko Agata K24 DNS
184 79 Sawicki Bartosz M24 DNS
185 80 Anderson Jon M24 DNS
186 95 Gendek-Obelnicka Izabela GO! K24 DNS
187 99 Urbanik Grzegorz M24 DNS
188 102 Łączny Łukasz M24 DNS
189 111 Mroczek Paulina K24 DNS
190 118 Zatorski Robert M24 DNS
191 125 Bajko Tomasz M24 DNS
192 126 Kołodziejski Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M24 DNS
193 142 Bałdak Piotr Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" Beasts białystok M24 DNS
194 144 Okragły Emil M24 DNS
195 178 Cybulko Łukasz M24 DNS
196 194 Mendelewski Artur M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon