Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Balcerek Dorota Góra Kalwaria 18-… -
Beldyga Bartosz Suwalki 18-… -
Biedrawa Konrad Rumia 14-15 546
Bilkiewicz Anna Bydgoszcz 18-… 461
Bogusiewicz Jakub Iława 14-15 527
Bohater Paulina Wrocław 16-17 535
Brzoskowska Julia Stężyca 16-17 50
Buczkovska Magda Gdynia 18-… 459
Bukowski Paweł Warszawa 18-… 494
Burandt Magdalena Olsztyn 18-… 515
Bużycka Maja Mława 16-17 542
Chomiczewski Cezary Lębork 14-15 465
Chomiczewski Mariusz Lębork 18-… 464
Chumowicz Bartosz Olsztyn 18-… 473
Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 18-… -
Domżalska Julia Elbląg 16-17 506
Drewienkowska Beata Lublin 18-… -
Drzewoszewski Kamil Susz 16-17 531
Dzik Szymon Iława 16-17 -
Dzik Szymon Iława 16-17 526
Glaubert Weronika Elbląg 16-17 503
Gołebiowski Dominik Barczewo 18-… 511
Goryński Dawid Susz 16-17 520
Goryński Dawid Susz 16-17 -
Grieger Weronika Warszawa 16-17 519
Grzybowski Karol Olsztyn 18-… 516
Hartliński Maciej Olsztyn 18-… 456
Heda Jakub Gryfino 16-17 485
Isańska Marianna Poznań 14-15 512
Janaszkiewicz Mateusz Gryfino 16-17 484
Jankowski Adrian Szczecin 16-17 539
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 16-17 462
Kamiński Piotr Olsztyn 18-… 534
Kiełpiński Maciej Gniezno 18-… -
Klik Aleksander Stawiguda 18-… 493
Klik Cezary Stawiguda 18-… 491
Kopiczko Maksymilian Giżycko 14-15 510
Kopiczko Sandra Gizycko 18-… -
Kord Arkadiusz Barczewo 18-… 470
Kościesza Patrycja Olsztyn 18-… 522
Kowalski Kuba Gniezno 16-17 490
Kozak Karol Elbląg 16-17 507
Kozłowski Piotr Olsztyn 18-… 545
Kozłowski Tomasz Olsztyn 18-… 480
Kraszewski Mariusz Olsztyn 18-… 501
Kucz Mateusz Olsztyn 18-… 514
Łyziński Michał Iława 14-15 528
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 14-15 521
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 489
Mariański Marek Olsztyn 18-… 458
Markiewicz Marcel Poznań 16-17 513
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 500
Nakielski Konrad Piecki 18-… 497
Nakielski Roman Krutyń 18-… 495
Nienadowski Bartosz Olsztyn 18-… 496
Pacek Marcin Gdynia 18-… 478
Paduszyński Błażej Warszawa 14-15 457
Paliński Maciej Susz 16-17 523
Plasota Alina Kobyłka 18-… -
Płucienniczak Diana Olsztyn 18-… 529
Podlewski Tomasz Olsztyn 18-… 471
Pohl - Duczmal Elzbieta Pierwoszyno 18-… 492
Prokopczuk Darek Olsztyn 18-… 483
Raczyńska Dominika Olsztyn 18-… 477
Rogala Justyna Dąbrowa Górnicza 16-17 481
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 498
Rusowicz Grzegorz Olsztyn 18-… -
Rybicki Mikołaj Olsztyn 18-… 474
Rybka Sebastian Dywity 16-17 499
Sikora Marta Juszczyn 16-17 518
Skolasiński Radosław Susz 16-17 532
Skraburska Julia Gniezno 14-15 -
Skrzypczak Ada Szczecin 14-15 540
Stanglewicz Marcin Gdynia 14-15 524
Stryczyński Jakub Komorniki 16-17 537
Strzałkowski Adam Olsztyn 18-… 466
Sudak Magdalena Milanówek 16-17 530
Sudak Zuzanna Milanówek 16-17 468
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-17 482
Sugier Dawid Olsztyn 18-… 479
Sułek Krzysztof Wójtowo 18-… 488
Szajdek Michał Olsztyn 14-15 467
Szcześniak Eryk Masłów 16-17 533
Świetlińska Żaneta Sopot 18-… 486
Taraszkiewicz Anna Suwałki 18-… 543
Tołwiński Bogusław Elbląg 18-… 502
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-17 509
Trzeciak Adam Olsztyn 16-17 541
Tyndzik Eleonora Warszawa 14-15 463
Tyndzik Maria Warszawa 14-15 472
Witkowski Piotr Kętrzyn 18-… 487
Woźniak Joanna Szczecin 16-17 538
Wróblewski Jerzy Olsztyn 18-… 469
Wypych Kamil Olsztyn 18-… 517
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 536
Zielińska Anna Olsztyn 18-… 460
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 508
Zych Natalia Lublin 16-17 476
Żarejko Sławomir Barczewo 18-… 525
Żbik Adrianna Olsztyn 18-… 475
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 504
Żbikowska Zuzanna Elbląg 14-15 505
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon