Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans supersprinterski - wyniki

2017-05-14 10:30 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 490 Kowalski Kuba UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 1 00:03:18 (1)00:01:55 (3)00:15:07 (3)00:01:44 (8)00:08:31 (7) 00:30:36
2 526 Dzik Szymon SSP ORKA Iława WiS M16 2 2 00:03:20 (2)00:01:55 (2)00:15:06 (2)00:01:44 (6)00:08:45 (9) 00:30:51 00:00:15
3 520 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M16 3 3 00:03:39 (12)00:02:08 (6)00:15:12 (4)00:01:37 (2)00:08:19 (4) 00:30:54 00:00:18
4 524 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 1 4 00:03:28 (6)00:02:13 (11)00:08:30 (6) 00:31:10 00:00:34
5 513 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M16 4 5 00:03:38 (11)00:02:11 (8)00:15:52 (7)00:01:44 (7)00:08:07 (2) 00:31:33 00:00:57
6 485 Heda Jakub Delf M16 5 6 00:03:55 (21)00:02:25 (18)00:15:51 (6)00:01:40 (3)00:08:02 (1) 00:31:54 00:01:18
7 510 Kopiczko Maksymilian SSP ORKA Iława M14 2 7 00:03:21 (3)00:01:59 (4)00:16:16 (15)00:01:40 (4)00:08:41 (8) 00:31:57 00:01:21
8 484 Janaszkiewicz Mateusz Delf Gryfino M16 6 8 00:03:56 (22)00:02:17 (12)00:16:00 (10)00:01:36 (1)00:08:24 (5) 00:32:13 00:01:37
9 533 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M16 7 9 00:03:54 (20)00:02:17 (13)00:16:40 (23)00:01:53 (18)00:08:18 (3) 00:33:02 00:02:26
10 530 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:03:28 (7)00:01:52 (1)00:16:51 (29)00:01:48 (11)00:09:10 (15) 00:33:08 00:02:32
11 487 Witkowski Piotr M18 1 10 00:04:09 (27)00:02:30 (22)00:15:49 (5)00:01:54 (21)00:08:49 (10) 00:33:12 00:02:36
12 518 Sikora Marta Triathlon YMCA Kraków K16 2 2 00:03:29 (8)00:02:23 (16)00:16:22 (20)00:01:45 (9)00:09:18 (18) 00:33:17 00:02:41
13 537 Stryczyński Jakub AZS AWF POZNAŃ M16 8 11 00:03:45 (15)00:02:35 (23)00:15:54 (8)00:01:49 (14)00:09:20 (20) 00:33:23 00:02:47
14 498 Rumińska Katarzyna SSP ORKA Iława K16 3 3 00:03:41 (13)00:02:12 (10)00:16:21 (17)00:01:49 (13)00:09:33 (23) 00:33:36 00:03:00
15 528 Łyziński Michał SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 3 12 00:04:17 (33)00:02:36 (24)00:15:58 (9)00:01:50 (15)00:08:59 (13) 00:33:41 00:03:05
16 535 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 4 4 00:03:54 (19)00:02:21 (14)00:16:14 (14)00:01:54 (20)00:09:25 (22) 00:33:47 00:03:11
17 536 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań K16 5 5 00:04:17 (32)00:02:24 (17)00:16:12 (13)00:01:48 (12)00:09:11 (16) 00:33:52 00:03:16
18 546 Biedrawa Konrad UKS Tri-Team Rumia M14 4 13 00:16:28 (21)00:01:53 (17)00:10:17 (30) 00:34:18 00:03:42
19 462 Jednaszewski Mikołaj WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 9 14 00:03:26 (5)00:02:43 (26)00:16:22 (19)00:02:07 (39)00:09:43 (26) 00:34:21 00:03:45
20 468 Sudak Zuzanna UKS G-8 Bielany Warszawa K16 6 6 00:03:57 (23)00:02:11 (9)00:16:47 (27)00:01:46 (10)00:09:46 (27) 00:34:27 00:03:51
21 531 Drzewoszewski Kamil UKS TRS SUSZ M16 10 15 00:04:06 (26)00:02:29 (19)00:17:05 (31)00:01:59 (29)00:08:49 (11) 00:34:28 00:03:52
22 523 Paliński Maciej UKS TRS SUSZ M16 11 16 00:04:13 (30)00:02:43 (27)00:16:44 (26)00:01:57 (22)00:08:52 (12) 00:34:29 00:03:53
23 538 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 7 7 00:03:51 (17)00:02:21 (15)00:16:42 (25)00:02:03 (34)00:09:36 (25) 00:34:33 00:03:57
24 470 Kord Arkadiusz M18 2 17 00:04:12 (29)00:02:30 (20)00:16:10 (12)00:01:52 (16)00:09:54 (28) 00:34:38 00:04:02
25 517 Wypych Kamil M18 3 18 00:05:53 (53)00:03:32 (49)00:14:13 (1)00:01:43 (5)00:09:23 (21) 00:34:44 00:04:08
26 476 Zych Natalia UKS 51 Lublin K16 8 8 00:03:33 (9)00:02:10 (7)00:16:40 (24)00:02:03 (33)00:10:41 (40) 00:35:08 00:04:32
27 479 Sugier Dawid M18 4 19 00:04:47 (46)00:03:09 (36)00:16:22 (18)00:02:07 (40)00:08:59 (14) 00:35:24 00:04:48
28 521 Maksymowicz Krzysztof UKP JEDYNKA ELBLĄG M14 5 20 00:03:48 (16)00:02:30 (21)00:16:39 (22)00:01:58 (25)00:10:30 (36) 00:35:26 00:04:50
29 539 Jankowski Adrian KS IRONMAN C/S POLSKA M16 12 21 00:03:34 (10)00:02:45 (28)00:16:07 (11)00:02:25 (53)00:11:31 (51) 00:36:22 00:05:46
30 532 Skolasiński Radosław UKS TRS SUSZ M16 14 23 00:03:52 (18)00:02:46 (29)00:17:05 (30)00:02:04 (35)00:10:53 (44) 00:36:40 00:06:04
31 507 Kozak Karol MKS Truso Elbląg M16 13 22 00:04:19 (34)00:03:03 (34)00:16:50 (28)00:02:05 (36)00:10:24 (32) 00:36:40 00:06:04
32 508 Zmyślony Franciszek MKS Truso Elbląg M16 15 24 00:04:21 (36)00:03:24 (46)00:17:07 (32)00:02:28 (57)00:09:35 (24) 00:36:55 00:06:19
33 545 Kozłowski Piotr Father on the run M18 5 25 00:03:59 (24)00:03:38 (50)00:17:59 (34)00:01:57 (23)00:10:00 (29) 00:37:33 00:06:57
34 542 Bużycka Maja Twister Team K16 9 9 00:04:09 (28)00:02:47 (30)00:17:40 (33)00:02:25 (52)00:10:34 (38) 00:37:34 00:06:58
35 540 Skrzypczak Ada KS IRONMAN CS POLSKA K14 1 10 00:04:20 (35)00:03:21 (45)00:18:28 (37)00:02:18 (47)00:09:20 (19) 00:37:47 00:07:11
36 527 Bogusiewicz Jakub SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 6 26 00:03:24 (4)00:02:05 (5)00:16:19 (16)00:01:59 (28)00:14:18 (76) 00:38:05 00:07:29
37 503 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K16 10 11 00:04:39 (43)00:03:01 (33)00:18:18 (36)00:02:06 (38)00:10:42 (41) 00:38:46 00:08:10
38 534 Kamiński Piotr M18 6 27 00:05:04 (50)00:03:15 (40)00:19:27 (51)00:01:53 (19)00:09:15 (17) 00:38:54 00:08:18
39 512 Isańska Marianna KS UAM Triathlon Poznań Tricentre K14 2 12 00:04:16 (31)00:02:57 (32)00:18:43 (40)00:02:00 (30)00:11:06 (47) 00:39:00 00:08:24
40 502 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M18 7 28 00:04:37 (41)00:03:16 (43)00:18:34 (39)00:02:28 (58)00:10:41 (39) 00:39:35 00:08:59
41 519 Grieger Weronika G-8 BIELANY WARSZAWA K16 11 13 00:04:32 (39)00:03:16 (42)00:18:12 (35)00:02:36 (61)00:11:18 (50) 00:39:55 00:09:19
42 522 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K18 1 14 00:04:30 (38)00:03:17 (44)00:19:24 (50)00:02:14 (44)00:10:31 (37) 00:39:56 00:09:20
43 525 Żarejko Sławomir M18 8 29 00:06:22 (61)00:03:06 (35)00:18:30 (38)00:02:00 (31)00:10:44 (42) 00:40:42 00:10:06
44 515 Burandt Magdalena 3life team K18 2 15 00:06:20 (58)00:03:26 (47)00:18:59 (45)00:02:06 (37)00:10:28 (35) 00:41:19 00:10:43
45 463 Tyndzik Eleonora UKS G-8 Bielany K14 3 16 00:04:37 (42)00:02:49 (31)00:19:39 (52)00:01:58 (24)00:12:23 (64) 00:41:26 00:10:50
46 500 Matusiak Miłosz MKS Truso Elbląg M16 16 30 00:04:33 (40)00:03:14 (39)00:19:55 (53)00:02:00 (32)00:11:47 (53) 00:41:29 00:10:53
47 516 Grzybowski Karol M18 9 31 00:03:44 (14)00:04:08 (54)00:19:57 (54)00:01:58 (27)00:11:54 (58) 00:41:41 00:11:05
48 472 Tyndzik Maria UKS G-8 Bielany K14 4 17 00:04:01 (25)00:02:42 (25)00:21:14 (68)00:01:58 (26)00:11:52 (56) 00:41:47 00:11:11
49 514 Kucz Mateusz M18 10 32 00:05:04 (49)00:04:39 (63)00:18:57 (44)00:02:34 (60)00:10:52 (43) 00:42:04 00:11:28
50 511 Gołebiowski Dominik Salka Fit M18 11 33 00:06:21 (59)00:03:50 (51)00:19:23 (48)00:02:23 (51)00:10:25 (33) 00:42:22 00:11:46
51 478 Pacek Marcin EURO STYL EURO STYL M18 12 34 00:06:09 (56)00:03:54 (52)00:19:24 (49)00:02:40 (63)00:11:04 (45) 00:43:11 00:12:35
52 509 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M16 17 35 00:04:40 (44)00:03:12 (38)00:20:49 (63)00:02:20 (48)00:12:22 (63) 00:43:24 00:12:48
53 504 Żbikowska Weronika MKS Truso Elbląg K16 12 18 00:04:53 (47)00:03:16 (41)00:21:12 (67)00:02:16 (45)00:12:28 (67) 00:44:05 00:13:29
54 483 Prokopczuk Darek M18 13 36 00:05:57 (54)00:04:14 (55)00:19:02 (46)00:02:48 (66)00:12:07 (60) 00:44:08 00:13:32
55 496 Nienadowski Bartosz kokodżambo i do przodu M18 14 37 00:20:24 (56)00:02:12 (42)00:11:08 (48) 00:44:12 00:13:36
56 460 Zielińska Anna 3life Team K18 3 19 00:06:51 (63)00:03:56 (53)00:18:51 (43)00:02:45 (65)00:12:04 (59) 00:44:26 00:13:50
57 494 Bukowski Paweł M18 15 38 00:18:50 (42)00:02:36 (62)00:11:11 (49) 00:44:50 00:14:14
58 505 Żbikowska Zuzanna MKS Truso Elbląg K14 5 20 00:05:03 (48)00:03:11 (37)00:21:57 (73)00:02:14 (43)00:12:27 (66) 00:44:51 00:14:15
59 529 Płucienniczak Diana K18 4 21 00:18:47 (41)00:02:42 (64)00:12:36 (68) 00:44:52 00:14:16
60 492 Pohl - Duczmal Elzbieta Wieniawa Elzbieta Pohl - Duczmal K18 5 22 00:06:58 (65)00:03:31 (48)00:19:04 (47)00:03:01 (72)00:12:24 (65) 00:44:57 00:14:21
61 541 Trzeciak Adam AZS UWM Olsztyn Krycha Team M16 18 39 00:07:00 (66)00:05:14 (72)00:20:28 (57)00:02:22 (49)00:10:21 (31) 00:45:25 00:14:49
62 480 Kozłowski Tomasz M18 16 40 00:06:00 (55)00:05:16 (74)00:21:02 (65)00:02:22 (50)00:11:05 (46) 00:45:44 00:15:08
63 488 Sułek Krzysztof M18 17 41 00:20:44 (62)00:02:17 (46)00:10:27 (34) 00:47:07 00:16:31
64 499 Rybka Sebastian AZS UWM Olsztyn Krycha Team M16 19 42 00:05:49 (52)00:04:56 (66)00:21:51 (70)00:02:52 (68)00:11:54 (57) 00:47:22 00:16:46
65 477 Raczyńska Dominika K18 6 23 00:05:32 (51)00:05:36 (75)00:22:04 (74)00:02:25 (54)00:11:48 (54) 00:47:24 00:16:48
66 475 Żbik Adrianna Tri NEGU K18 7 24 00:06:14 (57)00:04:24 (57)00:22:30 (75)00:02:30 (59)00:11:49 (55) 00:47:28 00:16:52
67 506 Domżalska Julia MKS Truso Elbląg K16 13 25 00:04:41 (45)00:04:38 (62)00:20:41 (60)00:02:49 (67)00:14:47 (77) 00:47:36 00:17:00
68 486 Świetlińska Żaneta K18 8 26 00:07:13 (70)00:04:26 (58)00:21:00 (64)00:03:31 (77)00:11:32 (52) 00:47:42 00:17:06
69 464 Chomiczewski Mariusz M18 18 43 00:06:22 (60)00:04:34 (61)00:21:41 (69)00:02:27 (55)00:13:42 (73) 00:48:45 00:18:09
70 457 Paduszyński Błażej edustacyjka.pl triathlon team M14 7 44 00:06:45 (62)00:04:53 (65)00:21:07 (66)00:02:53 (69)00:13:12 (72) 00:48:50 00:18:14
71 466 Strzałkowski Adam Tempus Fagas M18 19 45 00:08:29 (75)00:05:10 (70)00:20:36 (59)00:02:27 (56)00:12:39 (69) 00:49:21 00:18:45
72 50 Brzoskowska Julia Tri Team Stężyca K16 14 27 00:07:05 (67)00:04:40 (64)00:21:56 (72)00:02:58 (71)00:13:09 (71) 00:49:47 00:19:11
73 543 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K18 9 28 00:07:11 (69)00:05:02 (67)00:20:21 (55)00:03:20 (74)00:14:12 (75) 00:50:07 00:19:31
74 465 Chomiczewski Cezary M14 8 46 00:04:23 (37)00:04:33 (60)00:21:51 (71)00:03:49 (78)00:15:43 (80) 00:50:20 00:19:44
75 497 Nakielski Konrad SRW OSP Krutyń M18 20 47 00:06:54 (64)00:05:14 (73)00:20:30 (58)00:04:00 (79)00:15:16 (78) 00:51:54 00:21:18
76 495 Nakielski Roman SRW OSP Krutyń M18 21 48 00:07:16 (71)00:05:06 (69)00:20:44 (61)00:03:31 (75)00:15:25 (79) 00:52:03 00:21:27
77 491 Klik Cezary Kokodżambo i do przodu PUMA M18 22 49 00:07:10 (68)00:04:30 (59)00:26:20 (78)00:02:53 (70)00:12:17 (61) 00:53:10 00:22:34
78 458 Mariański Marek M18 23 50 00:07:45 (73)00:05:10 (71)00:23:28 (76)00:03:11 (73)00:13:49 (74) 00:53:22 00:22:46
79 474 Rybicki Mikołaj M18 24 51 00:07:48 (74)00:05:04 (68)00:24:02 (77)00:03:31 (76)00:13:09 (70) 00:53:34 00:22:58
80 493 Klik Aleksander Kokodżambo i do przodu Puma M18 25 52 00:07:28 (72)00:04:23 (56)00:27:54 (79)00:02:08 (41)00:12:21 (62) 00:54:13 00:23:37
81 456 Hartliński Maciej M18 DNS
82 459 Buczkovska Magda K18 DNS
83 461 Bilkiewicz Anna K18 DNS
84 467 Szajdek Michał OKSW M14 DNS
85 469 Wróblewski Jerzy Drużyna Odwróconego Okręgu M18 DNS
86 471 Podlewski Tomasz FITNESS CLUB SYLWETKA M18 DNS
87 473 Chumowicz Bartosz Miejsce Marzeń miejscemarzen.pl M18 DNS
88 481 Rogala Justyna Triathlon Dąbrowa Górnicza K16 DNS
89 482 Sufranowicz Tomasz Triathlon Dąbrowa Gornica M16 DNS
90 489 Maksymowicz Tomasz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 DNS
91 501 Kraszewski Mariusz M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon