Elemental Tri Series Augustów 2017 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Burzym Marcin (Karol Dubnicki, Bartosz Sztuk) Augustów 18-24 282
Chylak Kamil (Smaruj Monika, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 275
Groszewski Radosław (Emilia Wołyniec, Sebastaian Najmowicz) Olsztyn 40-44 280
Kuchczyński Michał (Kuchczyńska Joanna, Roziewska Ewelina) Sopot 40-44 273
Lubaszewski Zbigniew (Michał Przekop, Marek Opolski) Augustów 35-39 274
Tułaziński Dariusz (Bukrejewski Dariusz , Jeruć Rafał) Augustów 40-44 283
Wysocki Zbigniew Marek (Filipkowski Andrzej, Palmi-Kukiełko Mieszko) Augustów 45-49 276

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Kamil Białystok 30-34 239
Awruk Bartosz Białystok 35-39 177
Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 35-39 246
Barewski Bogdan Warszawa 60-64 231
Bełdyga Natalia Warszawa 35-39 165
Bereza Łukasz Katowice 18-24 235
Białokozowicz Artur Supraśl 35-39 193
Bielawski Wojciech Sucha Rzeczka 40-44 197
Bielenica Beata Wydminy 35-39 176
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 -
Bohater Piotr Wrocław 35-39 221
Borko Cezary Olsztyn 40-44 -
Bujnowski Robert Augustów 35-39 261
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 243
Burzym Marcin (Karol Dubnicki, Bartosz Sztuk) Augustów 18-24 282
Butkevičius Rimantas Elektrėnų Sav. Pastrėvio K. 55-59 244
Chalamoński Tomasz Ostrołęka 40-44 136
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 236
Chylak Kamil (Smaruj Monika, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 275
Ciborowska Aneta Pisz 40-44 254
Ciborowski Sebastian Pisz 45-49 251
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 -
Cichy Bartosz Augustów 30-34 263
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 140
Ciszek Jerzy Żabia Wola 25-29 153
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 212
Dawidczyk Adam Ełk 30-34 238
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 199
Denert Mariusz Augustów 25-29 266
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 284
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 226
Drejer Karol Gdańsk 35-39 133
Dubiniecki Sebastian Warszawa 35-39 178
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 255
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 279
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 146
Gorba Deniss Riga 45-49 163
Groszewski Radosław (Emilia Wołyniec, Sebastaian Najmowicz) Olsztyn 40-44 280
Grygoruk Tomasz Hajnówka 25-29 190
Gudanowski Tadeusz Augustów 55-59 185
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 -
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 248
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 149
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 233
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 45-49 155
Jurewicz Wojciech Ketrzyn 50-54 268
Kalinowski Jarosław Warszawa 45-49 219
Kamiński Dariusz Olsztyn 35-39 253
Karwowski Daniel Płońsk 25-29 256
Kasprowicz Michal Warszawa 40-44 202
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 200
Kepler Juliusz Łódź 25-29 207
Kieda Wojciech Białystok 40-44 271
Kiełbasa Mieczysław Świdnik 55-59 247
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 191
Kieras Juozas Wilno 70-… 168
Kieszkowski Rafał Gdańsk 30-34 170
Kimmer Jakub Zelów 25-29 225
Kirilenko Marcin Marki 40-44 144
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 217
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 -
Kołacz Tomasz Warszawa 35-39 180
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 137
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kowalewski Przemysław Ostróda 35-39 216
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 250
Kozłowski Marcin Pułtusk 30-34 245
Krygier Katarzyna Gdańsk 35-39 134
Kucharski Michal Giżycko 35-39 186
Kuchczyński Michał (Kuchczyńska Joanna, Roziewska Ewelina) Sopot 40-44 273
Kuczyński Łukasz Augustów 40-44 141
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 -
Kurylo Artur Augustów 50-54 265
Kuter Krzysztof Zamość 35-39 267
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-34 135
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 160
Lejman Adam Warszawa 45-49 220
Lemese Monika Riga 45-49 161
Leoniuk Paweł Białystok 35-39 232
Lew-Mirski Janusz Warszawa 40-44 269
Lisowski Piotr Sokółka 30-34 -
Litawa Jacek Warszawa 45-49 171
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 187
Lubaszewski Zbigniew (Michał Przekop, Marek Opolski) Augustów 35-39 274
Łysiuk Maciej Warszawa 35-39 188
Łyskanowski Marcin Gdańsk 35-39 172
Makowska Karolina Warszawa 18-24 -
Marcińczyk Tomasz Warszawa - Polska 18-24 -
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Masalski Wojtek Białystok 45-49 257
Matejczyk Marcin Lewickie 35-39 150
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 201
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 131
Miasojedow Bożena Warszawa 60-64 230
Michałowski Mateusz Gołdap 25-29 182
Miezianko Krzysztof Ełk 35-39 159
Mińko Piotr Białystok 35-39 189
Mirończuk Artur Warszawa 35-39 175
Misztal Adam Mysiadło 50-54 259
Mrowiec Tomasz Orzesze 25-29 -
Mróz Michał Białystok 35-39 278
Myrchel Marcin Warszawa 35-39 211
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 139
Niemczuk Kamil Olsztyn 30-34 204
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 205
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Niski Paweł Olsztyn 35-39 209
Nizio Adam Białystok 18-24 166
Nosalik Paweł Augustów 40-44 203
Nowak Artur Józefów 40-44 142
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 183
Olczak Anna Warszawa 35-39 240
Olejnik Michał Augustów 35-39 198
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 179
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 277
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 215
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 164
Parzych Cezary Mikołajki 45-49 156
Pendowski Kamil Białystok 35-39 228
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 145
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 147
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 167
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 264
Ragiel Wojciech Warszawa 35-39 143
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 192
Ranoszek Anna Dąbrówka 40-44 169
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 148
Romański Michał Piastów 35-39 206
Rozporski Marek Olsztyn 30-34 258
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 241
Rutkowski Jacek Ostrołęka 40-44 224
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 234
Semendjajevs Dmitrijs Riga 50-54 181
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 229
Sobiech Tomasz Olsztyn 35-39 151
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 249
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 138
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 213
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 210
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 196
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 270
Śliwiński Aleksander Rawa Mazowiecka 35-39 218
Tankielun Grzegorz Olsztyn 35-39 252
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 158
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 35-39 173
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 25-29 154
Trych Artur Warszawa 40-44 162
Tułaziński Dariusz (Bukrejewski Dariusz , Jeruć Rafał) Augustów 40-44 283
Tyszkiewicz Rafal Biskupiec 45-49 152
Utykański Michał Ełk 30-34 214
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 227
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 208
Wcislo Wojtek Warszawa 35-39 281
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 237
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 222
Wiech Roman Olsztyn 45-49 132
Wielakin Dariusz Knyszyn 35-39 -
Witczak Jakub Białystok 30-34 223
Wołyniec Paweł Suwałki 30-34 260
Woźniak Jan Warszawa 35-39 174
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-54 195
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 194
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 272
Wysocki Zbigniew Marek (Filipkowski Andrzej, Palmi-Kukiełko Mieszko) Augustów 45-49 276
Zadrożny Zbigniew Augustów 45-49 262
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 157
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 242
Zhytkevich Andrei Minsk 30-34 184
Zięba Marcin Warszawa 35-39 -
Żukowska Basia Lublin 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon