Elemental Tri Series Augustów 2017 - dystans olimpijski - wyniki

2017-06-11 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 177 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M35 1 1 00:21:57 (5)00:01:28 (3)01:01:00 (2)00:01:22 (27)00:39:46 (4) 02:05:32
2 225 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 1 2 00:23:07 (8)00:01:35 (5)01:02:18 (4)00:01:22 (25)00:39:31 (2) 02:07:53 00:02:21
3 191 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M30 1 3 00:21:36 (2)00:01:27 (2)01:04:57 (9)00:01:08 (6)00:41:37 (9) 02:10:45 00:05:13
4 179 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 2 4 00:27:44 (41)00:01:26 (1)01:01:46 (3)00:01:12 (13)00:39:20 (1) 02:11:28 00:05:56
5 198 Olejnik Michał rowertour.com rowertour M35 2 5 00:28:45 (52)00:03:01 (79)00:57:59 (1)00:01:38 (52)00:40:59 (6) 02:12:22 00:06:50
6 147 Popławski Grzegorz Nadaktywni M35 3 6 00:24:33 (11)00:01:40 (7)01:05:30 (14)00:01:21 (24)00:39:41 (3) 02:12:44 00:07:12
7 269 Lew-Mirski Janusz AKS Polonia Warszawa M40 1 7 00:21:38 (3)00:01:55 (17)01:03:28 (5)00:01:23 (29)00:45:08 (23) 02:13:31 00:07:59
8 235 Bereza Łukasz Triathlon YMCA Kraków M18 1 8 00:24:32 (10)00:01:37 (6)01:04:40 (7)00:01:02 (1)00:42:15 (10) 02:14:06 00:08:34
9 174 Woźniak Jan AKS Polonia Warszawa M35 4 9 00:21:40 (4)00:02:20 (49)01:09:26 (36)00:01:26 (31)00:41:24 (8) 02:16:16 00:10:44
10 172 Łyskanowski Marcin AT Team M35 5 10 00:27:33 (34)00:02:03 (24)01:06:14 (18)00:01:07 (3)00:40:30 (5) 02:17:27 00:11:55
11 166 Nizio Adam M18 2 11 00:26:09 (17)00:01:56 (19)01:04:47 (8)00:01:08 (5)00:43:52 (17) 02:17:51 00:12:19
12 201 Mądry Wojciech Neon Team M35 6 12 00:26:59 (23)00:01:48 (9)01:05:19 (13)00:01:31 (40)00:43:12 (13) 02:18:49 00:13:17
13 137 Kołodko Juliusz Nadaktywni M35 7 13 00:27:45 (42)00:01:50 (11)01:05:00 (10)00:01:15 (16)00:43:28 (15) 02:19:18 00:13:46
14 221 Bohater Piotr TRIATHLON HERO'S CLUB M35 8 14 00:27:22 (27)00:01:55 (16)01:05:47 (16)00:01:20 (23)00:43:10 (12) 02:19:34 00:14:02
15 245 Kozłowski Marcin Lider Winnica M30 3 15 00:25:29 (14)00:02:38 (64)01:09:47 (41)00:01:09 (8)00:41:08 (7) 02:20:11 00:14:39
16 217 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 2 16 00:27:19 (26)00:01:57 (20)01:05:14 (12)00:01:10 (11)00:45:12 (25) 02:20:52 00:15:20
17 199 Demianiuk Marcin DemiTeam M40 2 17 00:26:51 (21)00:02:13 (37)01:06:29 (19)00:01:31 (41)00:44:07 (18) 02:21:11 00:15:39
18 236 Chodyna Monika Najmowicz Triathlon rowerysportowy.pl K25 1 1 00:21:28 (1)00:01:48 (10)01:08:05 (26)00:01:23 (28)00:48:46 (51) 02:21:30 00:15:58
19 214 Utykański Michał A-Z Best M30 4 18 00:24:31 (9)00:01:54 (15)01:09:33 (37)00:01:32 (43)00:44:45 (21) 02:22:15 00:16:43
20 194 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 9 19 00:26:07 (16)00:02:08 (28)01:05:04 (11)00:01:38 (53)00:47:53 (41) 02:22:50 00:17:18
21 187 Litwiniuk Krzysztof TriNEGU M35 10 20 00:27:32 (33)00:02:19 (46)01:05:36 (15)00:01:30 (36)00:45:59 (34) 02:22:57 00:17:25
22 145 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 1 21 00:26:02 (15)00:02:27 (57)01:07:16 (20)00:02:07 (89)00:45:49 (30) 02:23:41 00:18:09
23 227 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M25 3 22 00:22:07 (6)00:02:29 (58)01:13:16 (64)00:01:33 (44)00:44:20 (19) 02:23:45 00:18:13
24 160 Lange Grzegorz JW 4808 Gołdap M35 11 23 00:29:09 (61)00:02:00 (22)01:07:53 (23)00:01:15 (17)00:43:37 (16) 02:23:54 00:18:22
25 277 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 12 24 00:27:34 (35)00:01:29 (4)01:08:04 (25)00:01:10 (10)00:45:49 (29) 02:24:06 00:18:34
26 204 Niemczuk Kamil Fizjoterapia Mateusz Derlecki M30 5 25 00:27:36 (36)00:02:09 (29)01:08:07 (27)00:01:17 (18)00:45:10 (24) 02:24:19 00:18:47
27 266 Denert Mariusz ATP Augustów M25 4 26 00:25:03 (13)00:02:11 (34)01:11:09 (53)00:01:11 (12)00:45:21 (26) 02:24:55 00:19:23
28 155 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M45 2 27 00:24:38 (12)00:02:01 (23)01:08:12 (28)00:01:18 (22)00:49:47 (60) 02:25:56 00:20:24
29 255 Dzierszko Rafał Nadaktywni M35 13 28 00:27:02 (24)00:01:47 (8)01:04:37 (6)00:01:39 (54)00:51:11 (69) 02:26:16 00:20:44
30 169 Ranoszek Anna UKS CITYZEN_ Poznań RAT K40 1 2 00:28:39 (50)00:02:17 (43)01:07:20 (21)00:01:08 (4)00:46:54 (38) 02:26:18 00:20:46
31 265 Kurylo Artur ATP Augustów M50 1 29 00:30:39 (77)00:02:05 (27)01:09:06 (32)00:01:28 (34)00:43:20 (14) 02:26:38 00:21:06
32 171 Litawa Jacek M45 3 30 00:26:23 (19)00:02:15 (42)01:10:24 (46)00:02:08 (91)00:46:37 (36) 02:27:47 00:22:15
33 153 Ciszek Jerzy Grafit TEAM Grafit M25 5 31 00:27:32 (32)00:02:20 (47)01:09:48 (43)00:01:18 (21)00:46:51 (37) 02:27:50 00:22:18
34 138 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 6 32 00:27:30 (30)00:02:09 (30)01:07:37 (22)00:02:38 (115)00:47:56 (44) 02:27:51 00:22:19
35 142 Nowak Artur M40 3 33 00:26:15 (18)00:01:56 (18)01:09:37 (39)00:01:44 (59)00:49:45 (59) 02:29:17 00:23:45
36 190 Grygoruk Tomasz Hajnówka Biega M25 6 34 00:28:56 (55)00:02:05 (26)01:09:24 (35)00:01:29 (35)00:47:47 (40) 02:29:41 00:24:09
37 189 Mińko Piotr UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M35 14 35 00:28:32 (48)00:02:12 (36)01:09:13 (33)00:01:27 (33)00:48:28 (48) 02:29:52 00:24:20
38 207 Kepler Juliusz LABOSPORT Team M25 7 36 00:27:26 (28)00:02:20 (48)01:08:31 (31)00:01:42 (58)00:50:02 (62) 02:30:00 00:24:28
39 220 Lejman Adam M45 4 37 00:27:28 (29)00:02:17 (44)01:09:15 (34)00:01:44 (61)00:49:49 (61) 02:30:33 00:25:01
40 163 Gorba Deniss tripower.lv M45 5 38 00:31:57 (89)00:02:09 (31)01:09:47 (42)00:01:10 (9)00:45:49 (31) 02:30:52 00:25:20
41 140 Ciecierski Michał TriUnlimited M35 15 39 00:29:08 (60)00:03:02 (81)01:05:48 (17)00:01:34 (47)00:51:29 (72) 02:31:00 00:25:28
42 212 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team-NeON Team M50 2 40 00:32:10 (92)00:01:54 (14)01:08:22 (29)00:01:36 (48)00:47:08 (39) 02:31:10 00:25:38
43 152 Tyszkiewicz Rafal Luft Tri Team M45 6 41 00:27:05 (25)00:02:43 (68)01:10:59 (52)00:01:36 (50)00:49:21 (55) 02:31:44 00:26:12
44 173 Telszewski Maciej Wagabunda Mała Piaśnica M35 16 42 00:22:41 (7)00:03:20 (93)01:18:06 (100)00:01:58 (75)00:45:58 (32) 02:32:03 00:26:31
45 251 Ciborowski Sebastian Seba-Sport M45 7 43 00:27:43 (40)00:02:52 (75)01:10:30 (48)00:01:44 (60)00:49:20 (54) 02:32:09 00:26:37
46 253 Kamiński Dariusz TEAM ELEKTRYK M35 17 44 00:31:37 (83)00:02:40 (66)01:11:22 (54)00:01:18 (20)00:46:17 (35) 02:33:15 00:27:43
47 188 Łysiuk Maciej Nadaktywni M35 18 45 00:30:27 (75)00:01:51 (12)01:10:37 (49)00:01:24 (30)00:49:14 (52) 02:33:33 00:28:01
48 237 Wejkuć Grzegorz M35 19 46 00:31:31 (81)00:02:22 (53)01:10:05 (44)00:01:41 (56)00:48:23 (47) 02:34:02 00:28:30
49 164 Parfieniuk Bartosz M35 20 47 00:27:40 (38)00:02:50 (73)01:09:34 (38)00:01:18 (19)00:53:00 (81) 02:34:22 00:28:50
50 281 Wcislo Wojtek Trinergy M35 21 48 00:32:42 (99)00:02:44 (69)01:08:25 (30)00:01:51 (71)00:49:18 (53) 02:35:00 00:29:28
51 150 Matejczyk Marcin NADAKTYWNI M35 22 49 00:30:00 (71)00:02:30 (59)01:10:52 (50)00:01:14 (14)00:50:32 (64) 02:35:08 00:29:36
52 238 Dawidczyk Adam AT Team M30 7 50 00:30:23 (74)00:02:14 (39)01:12:34 (58)00:01:22 (26)00:48:41 (50) 02:35:14 00:29:42
53 158 Tarasiewicz Ireneusz Trisophrenia Triathlon Club M55 1 51 00:31:38 (84)00:03:34 (100)01:09:46 (40)00:02:31 (111)00:47:54 (43) 02:35:24 00:29:52
54 216 Kowalewski Przemysław TEAM ELEKTRYK M35 23 52 00:29:06 (57)00:03:07 (85)01:07:54 (24)00:01:34 (46)00:54:03 (84) 02:35:43 00:30:11
55 205 Niemczuk Waldemar M55 2 53 00:29:47 (67)00:02:38 (65)01:12:49 (61)00:02:43 (120)00:47:53 (42) 02:35:50 00:30:18
56 186 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 24 54 00:28:55 (54)00:02:15 (40)01:14:11 (71)00:01:31 (39)00:49:44 (58) 02:36:36 00:31:04
57 262 Zadrożny Zbigniew ATP Augustów M45 8 55 00:30:55 (78)00:01:59 (21)01:11:38 (56)00:01:37 (51)00:51:07 (68) 02:37:16 00:31:44
58 157 Zarzycki Wojciech TriUnlimited M45 9 56 00:32:22 (95)00:03:14 (92)01:11:27 (55)00:02:10 (94)00:48:16 (45) 02:37:29 00:31:57
59 197 Bielawski Wojciech M40 4 57 00:32:29 (97)00:03:59 (113)01:13:06 (62)00:02:04 (79)00:45:59 (33) 02:37:37 00:32:05
60 229 Skiba Stanisław M55 3 58 00:27:39 (37)00:03:11 (88)01:14:27 (73)00:02:51 (123)00:49:32 (57) 02:37:39 00:32:07
61 256 Karwowski Daniel KB im. P. Sękowskiego M25 8 59 00:32:16 (94)00:03:41 (103)01:18:18 (103)00:01:08 (7)00:42:20 (11) 02:37:43 00:32:11
62 278 Mróz Michał M35 25 60 00:26:57 (22)00:03:11 (89)01:13:39 (66)00:02:39 (116)00:51:20 (70) 02:37:46 00:32:14
63 210 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 26 61 00:28:18 (44)00:02:04 (25)01:10:27 (47)00:01:41 (55)00:55:44 (98) 02:38:14 00:32:42
64 133 Drejer Karol CompleXsports Triathlon Team M35 27 62 00:29:01 (56)00:02:18 (45)01:16:24 (90)00:02:14 (100)00:48:20 (46) 02:38:17 00:32:45
65 149 Hermanowicz Cezary M30 8 63 00:28:54 (53)00:02:10 (32)01:15:00 (78)00:01:26 (32)00:50:50 (66) 02:38:20 00:32:48
66 170 Kieszkowski Rafał maszynazdrowia.pl M30 9 64 00:28:42 (51)00:03:04 (84)01:12:38 (59)00:01:47 (67)00:53:10 (82) 02:39:21 00:33:49
67 226 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 28 65 00:27:41 (39)00:02:37 (63)01:12:48 (60)00:01:32 (42)00:55:02 (94) 02:39:40 00:34:08
68 176 Bielenica Beata K35 1 3 00:32:43 (100)00:02:21 (51)01:18:30 (104)00:01:06 (2)00:45:41 (28) 02:40:22 00:34:50
69 206 Romański Michał M35 29 66 00:29:58 (70)00:02:13 (38)01:13:58 (69)00:01:45 (64)00:52:40 (77) 02:40:34 00:35:02
70 263 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 10 67 00:28:19 (45)00:02:41 (67)01:14:28 (74)00:03:25 (128)00:51:42 (73) 02:40:35 00:35:03
71 259 Misztal Adam TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M50 3 68 00:29:22 (63)00:03:39 (102)01:16:24 (91)00:02:20 (105)00:49:24 (56) 02:41:09 00:35:37
72 202 Kasprowicz Michal Tata Stasia i Adelki M40 5 69 00:29:55 (69)00:02:12 (35)01:16:15 (89)00:02:09 (93)00:50:41 (65) 02:41:12 00:35:40
73 264 Pużyński Mariusz Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 10 70 00:31:54 (88)00:02:22 (52)01:10:56 (51)00:01:30 (38)00:54:54 (91) 02:41:36 00:36:04
74 261 Bujnowski Robert ATP Augustów M35 30 71 00:34:29 (110)00:05:14 (124)01:14:33 (75)00:02:51 (124)00:44:34 (20) 02:41:41 00:36:09
75 182 Michałowski Mateusz Najmowicz Triathlon M25 9 72 00:28:38 (49)00:02:35 (62)01:18:35 (105)00:01:33 (45)00:50:30 (63) 02:41:51 00:36:19
76 271 Kieda Wojciech IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 6 73 00:27:30 (31)00:02:26 (56)01:14:55 (77)00:01:15 (15)00:56:00 (99) 02:42:06 00:36:34
77 159 Miezianko Krzysztof M35 31 74 00:29:30 (65)00:03:47 (109)01:15:13 (79)00:01:50 (69)00:51:49 (74) 02:42:10 00:36:38
78 272 Wysocki Tomasz Nadaktywni M40 7 75 00:30:38 (76)00:03:03 (83)01:15:57 (86)00:01:36 (49)00:50:56 (67) 02:42:10 00:36:38
79 249 Sopyła Krzysztof http://ermlab.com M30 11 76 00:27:57 (43)00:03:46 (108)01:14:04 (70)00:02:58 (125)00:53:30 (83) 02:42:15 00:36:43
80 241 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 11 77 00:30:58 (79)00:02:33 (61)01:14:42 (76)00:01:52 (73)00:52:38 (76) 02:42:43 00:37:11
81 270 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 78 00:33:16 (101)00:03:21 (94)01:10:23 (45)00:01:55 (74)00:54:14 (85) 02:43:09 00:37:37
82 213 Strasz Katarzyna K35 2 4 00:30:04 (72)00:01:52 (13)01:15:43 (84)00:01:48 (68)00:54:31 (88) 02:43:58 00:38:26
83 254 Ciborowska Aneta Seba-Sport K40 2 5 00:31:39 (85)00:02:47 (71)01:16:49 (92)00:02:16 (102)00:52:12 (75) 02:45:43 00:40:11
84 209 Niski Paweł TEAM ELEKTRYK M35 32 79 00:34:05 (108)00:03:03 (82)01:11:43 (57)00:01:45 (65)00:55:32 (96) 02:46:07 00:40:35
85 154 Tkaczyk Miłosz Grafit TEAM M25 10 80 00:33:48 (106)00:02:45 (70)01:13:07 (63)00:01:45 (63)00:54:56 (92) 02:46:21 00:40:49
86 175 Mirończuk Artur Iron Swim M35 33 81 00:29:08 (59)00:02:11 (33)01:17:21 (95)00:02:05 (85)00:56:59 (102) 02:47:44 00:42:12
87 239 Adamczuk Kamil TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M30 12 82 00:29:52 (68)00:04:49 (120)01:16:10 (88)00:02:42 (118)00:54:19 (86) 02:47:52 00:42:20
88 135 Kwiatkowski Krzysztof NO HUMAN DOCTORS M30 13 83 00:28:21 (46)00:03:51 (112)01:17:33 (96)00:02:34 (112)00:56:32 (101) 02:48:52 00:43:20
89 232 Leoniuk Paweł Nadaktywni M35 34 84 00:38:46 (119)00:03:41 (104)01:17:52 (98)00:01:42 (57)00:48:33 (49) 02:50:34 00:45:02
90 231 Barewski Bogdan M60 1 85 00:36:38 (116)00:04:12 (115)01:21:32 (110)00:03:44 (130)00:44:47 (22) 02:50:53 00:45:21
91 132 Wiech Roman M45 12 86 00:26:30 (20)00:03:00 (77)01:15:39 (83)00:01:52 (72)01:03:57 (120) 02:50:59 00:45:27
92 224 Rutkowski Jacek KK 24H, Akademia Triathlonu M40 8 87 00:38:20 (118)00:02:15 (41)01:13:30 (65)00:02:06 (88)00:54:57 (93) 02:51:08 00:45:36
93 218 Śliwiński Aleksander M35 35 88 00:31:22 (80)00:02:26 (55)01:19:54 (106)00:02:05 (86)00:55:40 (97) 02:51:27 00:45:55
94 247 Kiełbasa Mieczysław Szkoła Pływania WODNIK M55 4 89 00:34:00 (107)00:02:25 (54)01:17:11 (94)00:01:44 (62)00:56:16 (100) 02:51:36 00:46:04
95 180 Kołacz Tomasz M35 36 90 00:33:36 (104)00:06:02 (128)01:14:21 (72)00:02:28 (110)00:55:32 (95) 02:52:00 00:46:28
96 219 Kalinowski Jarosław M45 13 91 00:32:08 (91)00:03:45 (106)01:13:56 (68)00:02:14 (98)01:00:11 (113) 02:52:15 00:46:43
97 234 Rydecki Paweł M50 4 92 00:39:16 (121)00:04:03 (114)01:15:29 (81)00:02:08 (92)00:51:21 (71) 02:52:17 00:46:45
98 250 Kowalski Grzegorz M25 11 93 00:29:18 (62)00:05:21 (125)01:22:35 (114)00:02:26 (108)00:52:52 (80) 02:52:32 00:47:00
99 139 Myśliwiec Janusz Nadaktywni Białystok M45 14 94 00:29:29 (64)00:03:45 (105)01:17:54 (99)00:02:13 (97)00:59:35 (112) 02:52:57 00:47:25
100 246 Banaszkiewicz Marcin Lider Winnica M35 37 95 00:40:08 (123)00:03:45 (107)01:22:46 (115)00:02:01 (78)00:45:38 (27) 02:54:18 00:48:46
101 143 Ragiel Wojciech M35 38 96 00:29:07 (58)00:03:01 (78)01:18:12 (102)00:03:10 (127)01:01:52 (116) 02:55:22 00:49:50
102 136 Chalamoński Tomasz NO HUMAN DOCTORS M40 9 97 00:35:39 (114)00:03:22 (95)01:15:53 (85)00:02:20 (104)00:58:14 (105) 02:55:28 00:49:56
103 192 Ramotowski Arkadiusz Nadaktywni M40 10 98 00:32:03 (90)00:02:49 (72)01:20:57 (109)00:02:21 (106)00:58:56 (109) 02:57:06 00:51:34
104 193 Białokozowicz Artur M35 39 99 00:29:46 (66)00:03:34 (99)01:21:51 (112)00:01:46 (66)01:00:40 (115) 02:57:37 00:52:05
105 252 Tankielun Grzegorz TEAM ELEKTRYK M35 40 100 00:41:24 (124)00:03:12 (90)01:17:35 (97)00:02:04 (80)00:54:24 (87) 02:58:39 00:53:07
106 161 Lemese Monika tripower.lv K45 1 6 00:38:14 (117)00:02:21 (50)01:17:02 (93)00:02:00 (77)00:59:15 (110) 02:58:51 00:53:19
107 203 Nosalik Paweł M40 11 101 00:33:27 (102)00:02:51 (74)01:21:47 (111)00:01:51 (70)00:58:56 (108) 02:58:52 00:53:20
108 134 Krygier Katarzyna Tri Ladies CompleXsports TEAM K35 3 7 00:30:15 (73)00:03:36 (101)01:23:51 (120)00:02:16 (101)00:59:19 (111) 02:59:17 00:53:45
109 211 Myrchel Marcin M35 41 102 00:32:31 (98)00:11:52 (132)01:20:38 (108)00:02:05 (83)00:52:41 (78) 02:59:46 00:54:14
110 181 Semendjajevs Dmitrijs Zoorbagan M50 5 103 00:35:03 (112)00:03:02 (80)01:18:08 (101)00:02:07 (90)01:02:39 (118) 03:01:00 00:55:28
111 208 Wawrzyniak Karol Tri Gałgan Team M25 12 104 00:31:51 (86)00:02:56 (76)01:15:18 (80)00:02:37 (113)01:08:29 (125) 03:01:11 00:55:39
112 284 Dmochowski Jacek OSTROŁĘKA - M45 15 105 00:34:24 (109)00:04:12 (116)01:15:33 (82)00:02:28 (109)01:05:11 (123) 03:01:48 00:56:16
113 195 Wszeborowski Dariusz SBR Team Ełk M50 6 106 00:33:48 (105)00:04:37 (118)01:26:11 (122)00:02:45 (121)00:54:40 (90) 03:02:01 00:56:29
114 268 Jurewicz Wojciech Miasto Ketrzyn Nie ma M50 7 107 00:33:30 (103)00:05:58 (127)01:19:58 (107)00:02:47 (122)01:00:11 (114) 03:02:24 00:56:52
115 215 Panfiluk Anatol M50 8 108 00:36:23 (115)00:04:18 (117)01:16:03 (87)00:02:25 (107)01:04:12 (121) 03:03:21 00:57:49
116 167 Powajbo Krzysztof LOTOS Running Team M35 43 110 00:31:52 (87)00:03:29 (98)01:23:35 (119)00:02:04 (81)01:02:38 (117) 03:03:39 00:58:07
117 228 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 42 109 00:28:31 (47)00:02:31 (60)01:31:56 (129)00:01:58 (76)00:58:43 (106) 03:03:39 00:58:07
118 222 Wiech Ewa K45 2 8 00:41:49 (125)00:03:24 (97)01:23:25 (118)00:02:13 (96)00:54:36 (89) 03:05:27 00:59:55
119 260 Wołyniec Paweł M30 14 111 00:44:57 (128)00:03:47 (110)01:22:47 (116)00:02:05 (87)00:52:43 (79) 03:06:19 01:00:47
120 196 Suchowierski Dariusz Zabłudów TEAM M30 15 112 00:38:50 (120)00:03:48 (111)01:26:40 (123)00:02:14 (99)00:58:04 (104) 03:09:35 01:04:03
121 144 Kirilenko Marcin M40 12 113 00:46:02 (129)00:03:23 (96)01:23:11 (117)00:02:11 (95)00:58:45 (107) 03:13:32 01:08:00
122 148 Rokicki Tomasz M55 5 114 00:34:34 (111)00:05:00 (122)01:31:15 (128)00:03:00 (126)01:03:00 (119) 03:16:49 01:11:17
123 230 Miasojedow Bożena AKS Polonia Warszawa K60 1 9 00:42:12 (126)00:04:49 (121)01:32:28 (130)00:02:05 (84)00:57:25 (103) 03:18:59 01:13:27
124 233 Hreczański Paweł NATURALNIE BLACHOWNIA M50 9 115 00:51:49 (132)00:04:38 (119)01:21:52 (113)00:02:43 (119)01:04:34 (122) 03:25:36 01:20:04
125 258 Rozporski Marek M30 16 116 00:47:09 (131)00:05:32 (126)01:29:20 (126)00:02:38 (114)01:07:21 (124) 03:32:00 01:26:28
126 165 Bełdyga Natalia K35 4 10 00:35:23 (113)00:03:08 (86)01:42:18 (132)00:04:34 (132)01:10:20 (126) 03:35:43 01:30:11
127 185 Gudanowski Tadeusz M55 6 117 00:43:37 (127)00:07:10 (130)01:28:28 (125)00:02:18 (103)01:20:03 (128) 03:41:36 01:36:04
128 279 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 2 118 00:46:18 (130)00:06:26 (129)01:30:13 (127)00:03:35 (129)01:16:22 (127) 03:42:55 01:37:23
129 168 Kieras Juozas TSK Darna - M70 1 119 00:53:23 (133)00:03:10 (87)01:26:56 (124)00:01:30 (37)01:31:38 (129) 03:56:38 01:51:06
130 183 Nowak Stanisław last but not least M60 2 120 00:39:29 (122)00:07:11 (131)01:36:37 (131)00:03:52 (131)01:36:08 (130) 04:03:17 01:57:45
131 244 Butkevičius Rimantas Šviesos kariai K55 01:13:44 (67)00:02:04 (82) DNF
132 141 Kuczyński Łukasz M40 00:32:13 (93)00:05:12 (123)01:25:14 (121)00:02:41 (117) DNF
133 146 Gawin Krzysztof M25 00:31:37 (82)00:03:13 (91) DNF
134 151 Sobiech Tomasz M35 00:32:28 (96) DNF
135 131 Merchelski Piotr BEZ CIŚNIEŃ M30 DNS
136 156 Parzych Cezary M45 DNS
137 162 Trych Artur Kuźnia Triatlonu Accenture M40 DNS
138 178 Dubiniecki Sebastian My New Challenge Airbike / High5 M35 DNS
139 184 Zhytkevich Andrei Minsk Running M30 DNS
140 200 Kądzielewski Damian Fundacja Stu Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 M18 DNS
141 223 Witczak Jakub M30 DNS
142 240 Olczak Anna K35 DNS
143 242 Zaurski Marcin TriUnlimited M70 DNS
144 243 Burnecki Artur M40 DNS
145 248 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata K40 DNS
146 257 Masalski Wojtek SIRVIS.PL - turystyka aktywna M45 DNS
147 267 Kuter Krzysztof ATP Augustów M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon