Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Jakub (Izabela Sobańska, Magdalena Biskupska) Częstochowa 25-29 468
Borecki Michal (Bugajski Sławomir, Skowron Marcin) Legnica 30-34 327
Całek Mateusz (Ziemnicki Rafał, Chowaniec Łukasz) Częstochowa 25-29 386
Goliniewski Jakub (Jarek Górecki, Tomasz Janusz) Częstochowa 18-24 448
Kujawa Sylwia (Lilia Bogusz, Magdalena Borusińska-Szustek) Warszawa 45-49 378
Ligocki Kalikst (Juraszek Janusz, Gaj Grzegorz) Zabrze 35-39 351
Matuszczyk Marek (Rafał Hanusiak, Konrad Mazur) Radomsko 45-49 414
Olszewski Marek (Głyk, Pikorski) Sygneczow 30-34 258
Srokosz Pawel (Żurawski Artur, Oleksiak Piotr) Warszawa 45-49 426
Wendekier Rafał (Wiktor Witarowski, Konrad Bryda) Warszawa 25-29 249

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Jakub (Izabela Sobańska, Magdalena Biskupska) Częstochowa 25-29 468
Adam Kacper Częstochowa 25-29 466
Adamski Tomasz Sieradz 45-49 231
Baizan Eric Wroclaw 25-29 233
Banaś Łukasz Czestochowa 35-39 214
Bartos Michał Łódź 30-34 -
Bednarczyk Arkadiusz Radmsko 45-49 262
Bień Maciej Warszawa 40-44 213
Biliński Lesław Siechnice 35-39 346
Biniewicz Renata Łęczyca 45-49 393
Biniewicz Sławomir Łęczyca 45-49 394
Binkowski Marcim Radom 40-44 -
Błach Marcin Pińczów 35-39 382
Błaszczyk Marcin Kraków 35-39 388
Błażejewski Karol Warszawa 30-34 -
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 263
Bohater Piotr Wrocław 35-39 352
Boral Hubert Częstochowa 35-39 255
Boral Piotr Częstochowa 35-39 254
Borczyk Janisław Częstochowa 30-34 467
Borecki Michal (Bugajski Sławomir, Skowron Marcin) Legnica 30-34 327
Borko Cezary Olsztyn 40-44 -
Bratek Mariusz Częstochowa 25-29 277
Brzyski Maciej Kraków 30-34 285
Budnicki Michał Warszawa 35-39 425
Bugaj Grzegorz Katowice 40-44 -
Bukowski Patryk Częstochowa 30-34 396
Bułat Radosław Wrocław 25-29 -
Buszczyk Paweł Wawrzeńczyce 25-29 362
Bylica Tomasz Tarnowskie Góry 40-44 296
Całek Mateusz (Ziemnicki Rafał, Chowaniec Łukasz) Częstochowa 25-29 386
Chmura Maciej Wrocław 30-34 319
Chobot Krzysztof Czestochowa 35-39 271
Chorąziak Witold Łódź 50-54 430
Choryłek Leszek Częstochowa 50-54 248
Chyliński Adam Siemianowice Śląskie 40-44 224
Cichy Kamil Rybnik 18-24 226
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 210
Ciosk Grzegorz Tychy 40-44 385
Ciszek Jerzy Żabia Wola 25-29 237
Ciupka Patryk Żory 40-44 264
Coś Mirek Kraków 30-34 406
Czado Artur Sosnowiec 25-29 363
Czechowska-Madej Katarzyna Iwanowice 35-39 286
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 353
Czichy Barbara Tarnowskie Góry 50-54 274
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 405
Dittmann Grzegorz Chorzów 25-29 359
Domagalski Piotr Szczecin 50-54 381
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 412
Dvorak Jindrich Praha 35-39 223
Dzik Marta Poznań 30-34 230
Dziurkowska Dorota Siechnice 30-34 348
Ellis Mark Warsaw 40-44 323
Felka Dariusz Gwoździce 25-29 375
Filipiak Robert Łódź 25-29 -
Fus Wojciech Rzeszów 40-44 303
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 278
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 229
Gibiec Kinga Cieszyn 18-24 435
Gibiec Wiktoria Cieszyn 18-24 436
Giel Wojciech Katowice 30-34 209
Ginalski Zbigniew Rzędkowice 70-… 458
Goliniewski Jakub (Jarek Górecki, Tomasz Janusz) Częstochowa 18-24 448
Golonkiewicz Adam Opole 25-29 357
Gołkowski Radosław Zawiercie 30-34 418
Gomulec Tomasz Kraków 45-49 -
Grądys Rafał Częstochowa 40-44 298
Gruszka Michał Siemianowice Śląskie 40-44 211
Grygiel Leszek Wrocław 45-49 304
Grzelinski Michal Jozefosław 35-39 321
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 -
Hajnos-Małecka Maria Szaflary 30-34 445
Halska Ania Cieszyn 30-34 284
Haładus Dominik Częstochowa 30-34 -
Hamela Krzysztof Chorzów 55-59 427
Hamela Weronika Chorzów 25-29 423
Hoffmann Wojciech Kraków 40-44 444
Hołobut Marcin Stalowa Wola 30-34 344
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 463
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Ilnicka-Łoza Aleksandra Bytom 40-44 420
Jackowiak Piotr Brzeg 30-34 410
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 313
Janecki Jacek Częstochowa 35-39 270
Janusz Izabela Szczepanów 18-24 242
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 434
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 452
Jasiówka Bartłomiej Polska Nowa Wieś 35-39 397
Jastrząb Ewa Warszawa 30-34 395
Jączyk Magdalena Parkoszowice 35-39 219
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 45-49 239
Jeż Paweł Józefosław 40-44 438
Kacała Tomasz Rybnik 40-44 415
Kaczor Rafał Sosnowiec 40-44 431
Kajdak Dawid Dąbrowa Górnicza 40-44 -
Kalka Jan Swietochlowice 35-39 332
Kapela Mariusz Bytom 40-44 -
Kapica Marek Bytom 35-39 -
Karasiński Łukasz Gliwice 25-29 240
Karłowska Katarzyna Gliwice 30-34 347
Karwala Łukasz Szarlejka 35-39 310
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 455
Kempa Maciej Pilchowice 40-44 208
Kepler Juliusz Łódź 25-29 317
Kida Marek Nowe Chechło 30-34 371
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 345
Kimmer Jakub Zelów 25-29 220
Kisiel Anita Częstochowa 40-44 206
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 383
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 261
Kluza Dawid Gniazdów 25-29 331
Kociołowicz Jakub Warszawa 30-34 392
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 -
Kołaczyk Katarzyna Konopiska 35-39 322
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 245
Kołodziej Marcin Kalej 40-44 244
Konarski Marcin Nysa 45-49 294
Konarski Rafał Rogoźnik 40-44 -
Kondracki Łukasz Zgorzelec 30-34 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Korfini Irek Førre 45-49 302
Kornatowski Wacław Bytom 30-34 355
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 292
Kosicki Bartłomiej Wrocław 30-34 301
Kowalski Marcin Sosnowiec 35-39 404
Kramer Rafal Radom 50-54 -
Krawczyk Maciej Biłgoraj 35-39 411
Król Łukasz Kraków 25-29 428
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 309
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 225
Kubica Paweł Katowice 30-34 454
Kuc Monika Kraków 35-39 341
Kucharski Damian Częstochowa 30-34 -
Kuciński Benjamin Katowice 35-39 364
Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 40-44 376
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 390
Kujawa Sylwia (Lilia Bogusz, Magdalena Borusińska-Szustek) Warszawa 45-49 378
Kujawski Marcin Lodz 40-44 338
Kulesza Jakub Jelenia Góra 35-39 -
Kunikowski Paweł Chorzów 40-44 291
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 -
Kurtyka Agnieszka Dąbrowa Górnicza 35-39 266
Kutkowski Marcin Tarnowo Podgórne 18-24 297
Kutkowski Michał Tarnowo Podgórne 18-24 299
Kutkowski Paweł Tarnowo Podgórne 60-64 300
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwiecień Katarzyna Siewierz 35-39 288
Kwiecień Krystian Siewierz 35-39 289
Lamparski Łukasz Górki Wielkie 25-29 273
Lebioda Adam Katowice 45-49 432
Lenart Konrad Michałowice 40-44 316
Leoniuk Paweł Białystok 35-39 407
Leśniowski Piotr Opole 35-39 354
Ligocki Kalikst (Juraszek Janusz, Gaj Grzegorz) Zabrze 35-39 351
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 217
Lis Rafał Mokronos Dolny 40-44 305
Litawa Jacek Warszawa 45-49 253
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 275
Losor Andrzej Prószków 40-44 295
Łączyńska Malwina Warszawa 30-34 456
Łoza Wojciech Bytom 45-49 419
Maciejczyk Marcin Gliwice 30-34 221
Maciejewski Karol Nadolice Wielkie 35-39 340
Malanowski Jarosław Płock 55-59 251
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 279
Małecki Mateusz Nowy Targ 35-39 446
Małek Piotr Zawiercie 35-39 234
Małolepszy Robert Olsztyn 50-54 282
Marczak Krzysztof Świętochłowice 45-49 447
Maroszek Karol Warszawa 30-34 314
Masłowski Maciej Czeladź 35-39 337
Matuszczyk Marek (Rafał Hanusiak, Konrad Mazur) Radomsko 45-49 414
Matyja Andrzej Kłobuck 35-39 451
Mazur Marcin Psary 35-39 293
Mazur Marek Wrocław 30-34 401
Mazurek Maciej Opole 18-24 236
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 312
Messyasz Krzysztof Oława 35-39 -
Miasojedow Bożena Warszawa 60-64 365
Michalik Grzegorz Częstochowa 40-44 265
Michałek Mariusz Olkusz 40-44 350
Mielke Raphael Bażanowice 50-54 324
Miękina Mateusz Częstochowa 25-29 356
Molendowski Michał Bytom 45-49 429
Mroczek Marcin Opole 40-44 269
Mruszczyk Marcin Siemianowice Śląskie 35-39 422
Musil Jakub Praha 4 40-44 379
Nawrat Mirosław Zabrze 35-39 334
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 470
Niesporek Łukasz Chorzów 30-34 368
Nowak Mariusz Bytom 35-39 442
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 325
Nowicki Tomasz Jastrzębie-Zdrój 30-34 202
Nowok Maciej Chorzów 25-29 441
Olma Dariusz Jawiszowice 40-44 280
Olszewski Marek (Głyk, Pikorski) Sygneczow 30-34 258
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 391
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 45-49 276
Orłowska Anna Toruń 30-34 417
Ostrowski Dawid Opole 30-34 437
Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry 25-29 400
Palczewski Piotr Racibórz 55-59 268
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 339
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 308
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 358
Pasuto Grzegorz Katowice 35-39 389
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 329
Pendowski Kamil Białystok 35-39 360
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 320
Pietrzyk Krzysztof Chorzów 30-34 335
Podgórski Bartosz Bytom 35-39 283
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Polanek Mateusz Gliwice 25-29 366
Pośpiech Paweł Siemianowice Śląskie 25-29 -
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 473
Półtorak Marcin Zawiercie 40-44 216
Pron Adam Katowice 40-44 218
Psiuk Justyna Krupski Młyn 40-44 228
Ptak Jacek Warszawa 30-34 326
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 40-44 369
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 290
Radczuk Daria Katowice 30-34 408
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 367
Radomski Kamil Szarlejka 30-34 307
Ragiel Wojciech Warszawa 35-39 215
Ranoszek Anna Dąbrówka 40-44 252
Ratajczak Marek Wrocław 50-54 461
Reczko Mariusz Malinowice 50-54 207
Rembisz Sebastian Kraków 40-44 318
Reszke Paweł Wejherowo 30-34 333
Rębisz Paweł Jaworzno 40-44 336
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 232
Roman Elżbieta Brzeg 40-44 377
Romejko Piotr Opacz Kolonia 35-39 260
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 30-34 409
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 465
Rypel Natalia Kędzierzyn-Koźle 18-24 462
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 30-34 349
Sala Justyna Sułkowice 30-34 443
Sambak Tadeusz Brzeszcze 45-49 203
Schirmer Julia Warszawa 18-24 361
Sędzielewski Mariusz Częstochowa 45-49 246
Sikora Adam Częstochowa 45-49 439
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 387
Skrzynkowska Joanna Opole 35-39 256
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 257
Smarzynski Patrick Warszawa 35-39 453
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 424
Sobczyk Marek Częstochowa 45-49 459
Sobolewski Jakub Warszawa 40-44 315
Srokosz Pawel (Żurawski Artur, Oleksiak Piotr) Warszawa 45-49 426
Srokosz Weronika Sosnowiec 30-34 328
Stalica Wojciech Częstochowa 45-49 384
Stańczyk Tomasz Kalety 45-49 421
Stefański Wojciech Gniezno 18-24 450
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 416
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-54 -
Stuchlik Tadeusz Tarnowskie Góry 45-49 -
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 380
Szczepański Dariusz Mikołów 50-54 306
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 250
Szczygielski Bartłomiej Wrocław 40-44 330
Szczygieł Mateusz Łódź 35-39 212
Szeliga Artur Częstochowa 40-44 235
Szott Maciej Wrocław 30-34 374
Szrajner Piotr Marki 40-44 -
Szurek Sławomir Rydułtowy 45-49 243
Szurkowski Andrzej Katowice 60-64 460
Szyl Paweł Złotoryja 35-39 259
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 287
Szymonek Mirosław Złotoryja 55-59 413
Szyporta Waldemar Namysłów 45-49 227
Tarczewski Tomasz Zawiercie 35-39 343
Terech Tomasz Radzionkow 40-44 241
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 25-29 238
Tokarz Jacek Katowice 30-34 201
Tomaszek Jarosław Żywiec 45-49 440
Trych Artur Warszawa 40-44 247
Twaruszka Marcin Ruda Śląska 35-39 -
Uchnast Sebastian Siemianowice Śląskie 40-44 449
Wagemann Łukasz Wrocław 35-39 457
Wałaszek Jan Tarnów 55-59 -
Wendekier Rafał (Wiktor Witarowski, Konrad Bryda) Warszawa 25-29 249
Wiater Jakub Siedlce 18-24 464
Wielakin Dariusz Knyszyn 35-39 -
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 205
Wiśniowski Maciej Zabrze 25-29 403
Witek Michał Lipsko 30-34 399
Wloskiewicz Damian Wrocław 35-39 472
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-34 204
Wolszczak Ewelina Warszawa 30-34 -
Woskowicz Marcin Łódź 40-44 311
Woźniak Jan Warszawa 35-39 370
Wronicz Paweł Kraków 35-39 372
Wydmuch Marek Bardo 55-59 433
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 469
Zając Łukasz Stalowa Wola 35-39 281
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 342
Zalewski Piotr Warszawa 45-49 222
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zatorski Konard Zgierz 25-29 373
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 272
Zięba Marcin Warszawa 35-39 -
Zubek Rafał Płock 50-54 267
Żesławski Robert Zawiercie 45-49 402
Żmudziejewski Jakub Kraków 25-29 398
Żukowska Basia Lublin 45-49 471
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon