Garmin Ultra Race Radków 2017 - bieg na 53km - results

2017-09-16 07:00 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-7km 7-34,5km 34,5-53km Czas netto Czas końcowy Strata Mistrzostwa Blogerów i Dziennikarzy
(wg płci / kategorii)
1 438 Ceberak Bartosz lubartówbiega.pl M18 1 1 00:39:50 (5)02:09:13 (1)01:53:19 (1) 04:42:22 (1) 04:42:24
2 408 Borowczyk Sebastian KB Dębiec M18 2 2 00:39:49 (4)02:09:41 (2)01:53:21 (2) 04:42:52 (2) 04:42:53 00:00:29
3 407 Koziol Damian MarcinSwiercTEAM M30 1 3 00:40:05 (6)02:10:55 (3)01:54:13 (3) 04:45:13 (3) 04:45:14 00:02:50
4 86 Wróbel Marcin im-motion.pl team M40 1 4 00:40:25 (8)02:16:28 (5)01:58:42 (5) 04:55:35 (4) 04:55:39 00:13:15
5 458 Swałdek Konrad M30 2 5 00:41:10 (13)02:19:11 (10)01:57:51 (4) 04:58:12 (5) 04:58:14 00:15:50
6 109 Durkowski Marcin Oborygeni M30 3 6 00:40:07 (7)02:16:52 (6)02:02:42 (7) 04:59:41 (6) 04:59:42 00:17:18
7 15 Stanek Bartłomiej M18 3 7 00:37:57 (1)02:12:13 (4)02:10:16 (17) 05:00:25 (7) 05:00:26 00:18:02
8 402 Wolek Szymon KS Ścinka M30 4 8 00:39:19 (2)02:18:36 (7)02:07:08 (8) 05:05:03 (8) 05:05:06 00:22:42
9 17 Kuczok Mirosław FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/ MARATONY POLSKIE M40 2 9 00:43:34 (23)02:19:16 (11)02:02:31 (6) 05:05:21 (9) 05:05:26 00:23:02
10 421 Bendig Wojciech M40 3 10 00:41:42 (15)02:18:44 (8)02:08:41 (11) 05:09:08 (10) 05:09:10 00:26:46
11 94 Kaproń Sebastian M40 4 11 00:42:20 (16)02:20:30 (12)02:08:08 (10) 05:10:58 (11) 05:10:58 00:28:34
12 404 Myszczyszyn Łukasz Antracyt M30 5 12 00:41:08 (12)02:23:49 (13)02:07:18 (9) 05:12:15 (12) 05:12:16 00:29:52
13 176 Cłapiński Janek Akademicki Klub Górski w Łodzi M30 6 13 00:39:34 (3)02:19:03 (9)02:14:21 (23) 05:12:58 (13) 05:13:00 00:30:36
14 419 Gonczarenko Jarek M30 7 14 00:40:36 (10)02:23:58 (14)02:13:12 (21) 05:17:46 (14) 05:17:47 00:35:23
15 327 Ignaczak Marcin IFB Broker-Fillco IFB Broker M40 5 15 00:42:26 (18)02:26:57 (15)02:08:43 (12) 05:18:06 (15) 05:18:07 00:35:43
16 457 Kącka Anna Dare2b K18 1 1 00:42:20 (17)02:27:45 (16)02:09:44 (13) 05:19:48 (16) 05:19:50 00:37:26
17 358 Borówka Ryszard M40 6 16 00:43:19 (22)02:29:42 (22)02:09:45 (14) 05:22:46 (17) 05:22:50 00:40:26
18 88 Hensel Krzysztof LUXTORPEDA CZERWIONKA M40 7 17 00:45:52 (31)02:28:50 (19)02:10:08 (15) 05:24:50 (18) 05:25:05 00:42:41
19 415 Ducki Piotr OTK Rzeźnik M30 8 18 00:47:39 (46)02:29:28 (21)02:12:35 (19) 05:29:42 (19) 05:30:00 00:47:36
20 309 Oracz Mateusz Bez Litości Kalenji Team Poland M18 4 19 00:46:35 (37)02:34:32 (29)02:10:12 (16) 05:31:20 (20) 05:31:23 00:48:59 1 (1 / 1)
21 443 Kuźniak Marcin M40 8 20 00:46:48 (39)02:33:42 (27)02:12:44 (20) 05:33:14 (21) 05:33:17 00:50:53
22 303 Klinik Paweł RAFAKO S.A. M30 9 21 00:44:34 (26)02:34:42 (30)02:15:28 (24) 05:34:45 (22) 05:34:52 00:52:28
23 239 Włochal Robert M30 10 22 00:47:05 (41)02:37:47 (34)02:12:28 (18) 05:37:21 (23) 05:37:25 00:55:01
24 280 Czerwiecki Marcin M30 11 23 00:41:02 (11)02:28:59 (20)02:27:33 (45) 05:37:34 (24) 05:37:36 00:55:12
25 223 Zając Leszek M30 12 24 00:42:53 (19)02:37:06 (32)02:19:42 (28) 05:39:41 (25) 05:39:42 00:57:18
26 93 Furman Sławomir M40 9 25 00:45:55 (32)02:31:59 (23)02:21:59 (31) 05:39:53 (26) 05:40:10 00:57:46
27 393 Mioduchowski Arkadiusz M18 5 26 00:43:04 (20)02:32:34 (24)02:24:36 (37) 05:40:14 (27) 05:40:21 00:57:57
28 27 Iłowiecki Dominik NBR Team M30 13 27 00:44:38 (27)02:34:17 (28)02:23:09 (34) 05:42:04 (28) 05:42:10 00:59:46
29 144 Zakrzewski Adam Żary Runners Team Żary Runners Team M30 14 28 00:46:06 (33)02:28:38 (18)02:28:18 (47) 05:43:02 (29) 05:43:09 01:00:45
30 307 Smolis Arkadiusz brak M30 15 29 00:47:34 (44)02:33:00 (26)02:23:21 (35) 05:43:55 (30) 05:44:00 01:01:36
31 1 Lewandowska Edyta E.L.ite Sports K30 1 2 00:41:28 (14)02:42:39 (40)02:20:14 (29) 05:44:21 (31) 05:44:22 01:01:58
32 313 Trąmpczyński Jakub FCWS M30 16 30 00:46:34 (36)02:28:09 (17)02:29:54 (50) 05:44:37 (32) 05:44:41 01:02:17
33 273 Lubański Robert M50 1 31 00:43:18 (21)02:32:46 (25)02:32:08 (56) 05:48:11 (33) 05:48:13 01:05:49
34 18 Sobczak Daniel M30 17 33 00:48:05 (54)02:35:12 (31)02:25:02 (38) 05:48:19 (34) 05:48:32 01:06:08
35 376 Czaicki Sebastian silaogra.pl / sanit-clean.pl BRUBECK / Silaogra.pl M40 10 32 00:47:29 (42)02:38:11 (35)02:22:43 (33) 05:48:22 (35) 05:48:26 01:06:02 2 (2 / 1)
36 78 Pikul Piotr BPH Runners Team M30 18 34 00:48:19 (57)02:46:37 (51)02:13:35 (22) 05:48:31 (36) 05:48:33 01:06:09
37 320 Węglarczyk Krzyszof FORMA Wodzisław Śląski M40 11 35 00:46:45 (38)02:37:21 (33)02:24:35 (36) 05:48:41 (37) 05:48:47 01:06:23
38 48 Nawrocki Przemek Silesia Marathon Team M30 19 36 00:47:33 (43)02:44:30 (44)02:18:38 (27) 05:50:40 (38) 05:50:46 01:08:22
39 231 Piasecki Mariusz M40 12 37 00:47:43 (48)02:46:46 (52)02:17:27 (26) 05:51:56 (39) 05:51:59 01:09:35
40 354 Szczerbakowicz Kamil M18 6 38 00:48:47 (58)02:40:30 (37)02:25:03 (39) 05:54:20 (40) 05:54:42 01:12:18
41 181 Filipczak Dariusz Gmina Strzelce Opolskie M40 13 39 00:48:03 (52)02:45:42 (47)02:21:49 (30) 05:55:34 (41) 05:55:44 01:13:20
42 245 Jaworowicz Tomasz KS Pegaz M40 14 40 00:45:20 (30)02:42:27 (39)02:28:30 (48) 05:56:17 (42) 05:56:24 01:14:00
43 40 Sojka Jakub M30 20 41 00:46:15 (35)02:46:10 (48)02:25:18 (40) 05:57:43 (43) 05:57:46 01:15:22
44 103 Pasieka Przemysław PO ROBOCIE M30 21 43 00:48:55 (62)02:42:53 (42)02:27:34 (46) 05:59:23 (44) 05:59:32 01:17:08
45 141 Garcorz Dawid M18 7 42 00:47:40 (47)02:40:45 (38)02:31:00 (52) 05:59:25 (45) 05:59:30 01:17:06
46 375 Haladyn Łukasz auratree auratree M40 15 44 00:51:48 (84)02:46:18 (49)02:22:00 (32) 06:00:06 (46) 06:00:10 01:17:46
47 234 Nochowicz Mateusz M18 8 45 00:51:49 (86)02:43:28 (43)02:25:52 (42) 06:01:10 (47) 06:01:32 01:19:08
48 413 Grzelak Mateusz M18 9 46 00:44:51 (29)02:39:51 (36)02:37:08 (77) 06:01:51 (48) 06:02:01 01:19:37
49 56 Sulima Grzegorz Strzegomska Dwunastka M50 2 47 00:47:37 (45)02:42:48 (41)02:31:54 (55) 06:02:18 (49) 06:02:22 01:19:58
50 20 Grycman Marek M30 22 48 00:46:12 (34)02:44:33 (45)02:33:09 (60) 06:03:54 (50) 06:04:00 01:21:36
51 291 Mrówka Leszek M40 16 49 00:50:49 (78)02:48:04 (54)02:26:00 (43) 06:04:53 (51) 06:05:14 01:22:50
52 163 Wysoczański Adrian M40 17 50 00:48:53 (60)02:45:07 (46)02:35:29 (70) 06:09:29 (52) 06:09:46 01:27:22
53 217 Biegajło Krystian M30 23 51 00:50:55 (79)02:48:51 (57)02:29:59 (51) 06:09:45 (53) 06:10:03 01:27:39
54 229 Lis Paweł PCC SQUAD M30 24 52 00:53:22 (109)02:49:21 (58)02:31:43 (54) 06:14:26 (54) 06:15:03 01:32:39
55 219 Woźniak Rafał PCC SQUAD M40 18 53 00:53:21 (108)02:49:23 (59)02:33:31 (61) 06:16:16 (55) 06:16:54 01:34:30
56 286 Ostapiński Wojtek M40 19 54 00:49:01 (64)02:51:03 (65)02:37:28 (80) 06:17:32 (56) 06:17:55 01:35:31
57 156 Siudziński Marcin Alior Running Team M30 25 55 00:48:19 (56)02:46:36 (50)02:43:11 (101) 06:18:06 (57) 06:18:09 01:35:45
58 102 Matuszek Krzysztof M30 26 56 00:51:49 (85)02:51:06 (66)02:35:16 (68) 06:18:11 (58) 06:18:21 01:35:57
59 129 Piesik Jarosław Wolsztyński Klub Biegowy M50 3 57 00:53:10 (105)02:50:44 (64)02:34:19 (64) 06:18:13 (59) 06:18:27 01:36:03
60 68 Kosin Paweł Klub Biegających Leśników M30 27 58 00:51:55 (89)02:54:29 (75)02:32:09 (57) 06:18:32 (60) 06:18:54 01:36:30 3 (3 / 1)
61 92 Folcik Ziemowit NIGHT RUNNERS Wrocław M40 20 59 00:56:59 (173)02:50:23 (62)02:32:34 (58) 06:19:57 (61) 06:20:32 01:38:08
62 370 Płaza Radosław Dream Run M30 28 60 00:52:43 (98)02:53:00 (70)02:35:03 (67) 06:20:46 (62) 06:20:55 01:38:31
63 378 Garczyk Rafał M30 29 61 00:48:51 (59)02:56:03 (81)02:35:59 (74) 06:20:53 (63) 06:20:55 01:38:31
64 439 Danków Krzysztof M30 30 62 00:48:54 (61)02:56:36 (82)02:35:57 (73) 06:21:27 (64) 06:21:30 01:39:06
65 34 Dering Marcin M30 31 63 00:47:47 (50)02:53:37 (72)02:40:04 (90) 06:21:28 (65) 06:21:32 01:39:08
66 431 Szpinek Marcin TUTU Team M30 32 64 00:48:04 (53)02:51:39 (67)02:42:27 (98) 06:22:10 (66) 06:22:14 01:39:50
67 347 Krzeszowski Marcin M30 33 65 00:48:17 (55)02:49:47 (61)02:44:43 (105) 06:22:46 (67) 06:22:50 01:40:26
68 437 Walasik Damian M18 10 68 00:55:15 (144)02:48:15 (55)02:39:44 (88) 06:23:14 (68) 06:23:51 01:41:27
69 428 Strzygocki Maciej 34BKPanc M40 21 69 00:55:07 (141)02:48:23 (56)02:39:45 (89) 06:23:15 (69) 06:23:52 01:41:28
70 73 Brzezowski Jacek Vege Runners M30 34 70 00:55:57 (153)02:54:38 (76)02:32:55 (59) 06:23:29 (70) 06:24:07 01:41:43
71 193 Brok Jacek M40 22 66 00:49:52 (69)02:57:47 (86)02:35:55 (72) 06:23:34 (71) 06:23:40 01:41:16
72 95 Działabij Beata K30 2 3 00:51:53 (88)03:02:33 (109)02:29:12 (49) 06:23:39 (72) 06:23:43 01:41:19
73 388 Baszak Tomasz SiłaOgra.pl SiłaOgra.pl M30 35 67 00:49:54 (70)02:55:57 (80)02:37:52 (83) 06:23:43 (73) 06:23:47 01:41:23
74 276 Palichleb Sławomir M40 23 71 00:56:58 (172)02:50:24 (63)02:37:33 (81) 06:24:55 (74) 06:25:30 01:43:06
75 398 Grycman Łukasz SPARTA ULTRA TEAM SPARTA ULTRA TEAM M30 36 73 00:58:46 (207)02:49:24 (60)02:37:18 (78) 06:25:27 (75) 06:26:00 01:43:36
76 97 Noworyta Radosław ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M40 24 72 00:56:28 (161)03:12:48 (154)02:16:17 (25) 06:25:33 (76) 06:25:45 01:43:21
77 425 Cieślak Krzysztof Ciemna Strona Mocy - UltraFAZA.pl M30 37 74 00:49:14 (67)02:58:10 (89)02:38:43 (85) 06:26:07 (77) 06:26:18 01:43:54 4 (4 / 2)
78 373 Tonder Filip Team A.F.A.M. / Night Runners M30 38 75 00:53:08 (104)02:59:24 (93)02:33:55 (62) 06:26:26 (78) 06:26:43 01:44:19
79 383 Grzędzielski Jacek Dynafit M40 25 77 00:58:19 (195)02:57:06 (84)02:31:29 (53) 06:26:54 (79) 06:27:12 01:44:48
80 401 Połubok Kajetan KS Ścinka M30 39 76 00:44:46 (28)02:53:09 (71)02:49:05 (131) 06:27:00 (80) 06:27:03 01:44:39
81 326 Kochaniak Agnieszka Akademicki Klub Górski w Łodzi K30 3 4 00:52:19 (95)03:00:54 (98)02:33:56 (63) 06:27:09 (81) 06:27:17 01:44:53 5 (1 / 1)
82 312 Kisielewski Marek LOTOS Running Team LOTOS M30 40 78 00:52:19 (94)02:52:19 (69)02:42:39 (99) 06:27:17 (82) 06:27:28 01:45:04
83 355 Siwoń Ewa Smashing pĄpkins Do przodu i w górę K40 1 5 00:52:12 (93)03:00:46 (97)02:34:21 (65) 06:27:19 (83) 06:27:28 01:45:04 6 (2 / 1)
84 403 Chládek Roman RunSport Team M40 26 80 00:53:13 (107)02:54:59 (79)02:40:36 (92) 06:28:47 (84) 06:29:11 01:46:47
85 146 Mazurek Michał UKS Powerslide Znicz Kłodzko M40 27 79 00:49:12 (66)02:58:10 (90)02:41:38 (96) 06:28:59 (85) 06:29:04 01:46:40
86 377 Klatka Łukasz intive running team M18 11 81 00:52:09 (92)03:01:41 (101)02:35:18 (69) 06:29:08 (86) 06:29:28 01:47:04
87 216 Pončová Eva RunSport Team K40 2 6 00:51:03 (80)02:59:55 (96)02:39:07 (86) 06:30:04 (87) 06:30:27 01:48:03
88 329 Mazurek Roman niezrzeszony M30 41 82 00:54:44 (131)03:09:51 (136)02:26:30 (44) 06:31:05 (88) 06:31:28 01:49:04
89 63 Wziętek Adam M30 42 84 00:55:01 (138)03:01:22 (99)02:36:07 (75) 06:32:30 (89) 06:32:59 01:50:35
90 115 Ławniczak Marcin Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M30 43 85 00:52:59 (102)02:47:52 (53)02:51:40 (144) 06:32:31 (90) 06:32:59 01:50:35
91 205 Dziuba Emilian STS Biegaton M40 28 83 00:50:47 (77)02:54:47 (77)02:47:04 (115) 06:32:38 (91) 06:32:53 01:50:29
92 314 Tretiak Mateusz M30 44 86 01:00:37 (238)03:06:28 (125)02:25:44 (41) 06:32:50 (92) 06:33:20 01:50:56
93 107 Hajduga Anna K30 4 7 00:54:48 (132)03:03:14 (114)02:35:43 (71) 06:33:45 (93) 06:33:53 01:51:29
94 36 Rychlik Magdalena I Ty Możesz Być Wielki - ITMBW Kraków K18 2 8 00:55:49 (148)03:03:11 (113)02:34:46 (66) 06:33:46 (94) 06:34:07 01:51:43
95 66 Szukała Adrian Wroniecki Klub Biegacza M18 12 87 00:53:47 (116)02:57:28 (85)02:44:50 (107) 06:36:04 (95) 06:36:32 01:54:08
96 409 Sowa Mariusz M40 29 89 00:53:59 (119)02:54:49 (78)02:47:33 (117) 06:36:22 (96) 06:36:43 01:54:19
97 281 Witkowski Tomasz Żary Runners Team M40 30 88 00:47:53 (51)02:52:04 (68)02:56:39 (177) 06:36:36 (97) 06:36:43 01:54:19
98 450 Grabiński Waldemar Rogoziński Klub Biegacza M40 31 91 00:57:09 (175)03:01:55 (104)02:37:44 (82) 06:36:48 (98) 06:36:58 01:54:34
99 114 Rzeszutko Rafał M30 45 90 00:50:38 (75)02:56:54 (83)02:49:20 (134) 06:36:52 (99) 06:36:52 01:54:28
100 139 Zimny Tomasz M60 1 92 00:49:43 (68)03:02:14 (106)02:45:11 (109) 06:37:07 (100) 06:37:09 01:54:45
101 299 Fabisiak Grzegorz RONIN CZERWIEŃSK M40 32 93 00:50:40 (76)02:58:03 (88)02:48:25 (123) 06:37:08 (101) 06:37:18 01:54:54
102 274 Wojciechowski Andrzej Wolsztyński Klub Biegowy M40 33 94 00:56:54 (168)03:01:54 (103)02:38:24 (84) 06:37:12 (102) 06:37:26 01:55:02
103 459 Kozłowski Wojciech Sudety MTB Challenge M40 34 95 06:38:25 (103) 06:38:25 01:56:01
104 188 Wojcik Robert M30 46 96 00:47:44 (49)03:03:31 (117)02:47:42 (119) 06:38:57 (104) 06:39:01 01:56:37
105 1000 Sikora Tom RSSB ULTRA TEAM M40 35 97 00:51:17 (82)02:54:22 (74)02:53:53 (159) 06:39:32 (105) 06:39:45 01:57:21
106 159 Sworowska Izabela Wolsztyński Klub Biegowy K40 3 9 00:56:25 (158)03:02:21 (107)02:40:48 (94) 06:39:34 (106) 06:39:47 01:57:23
107 215 Kawecki Marek M40 36 98 00:52:45 (99)02:59:25 (94)02:48:33 (124) 06:40:44 (107) 06:40:53 01:58:29
108 440 Dudzik Jacek LKS ISKRA Jaszkowa M60 2 99 00:54:24 (122)03:05:55 (123)02:40:49 (95) 06:41:08 (108) 06:41:13 01:58:49
109 211 Olbert Ireneusz PCC SQUAD M40 37 101 00:53:24 (110)02:58:57 (92)02:49:08 (133) 06:41:29 (109) 06:42:07 01:59:43
110 315 Landyszkowski Piotr LeszNo Limits Runners M30 47 100 00:50:29 (72)03:01:45 (102)02:49:33 (135) 06:41:47 (110) 06:41:57 01:59:33
111 72 Furman Paweł M30 48 102 00:48:56 (63)02:58:46 (91)02:54:26 (161) 06:42:07 (111) 06:42:14 01:59:50
112 288 Sroczyński Marcin M30 49 104 00:56:01 (155)03:01:39 (100)02:44:43 (106) 06:42:23 (112) 06:42:44 02:00:20
113 10 Włodarczyk Łukasz Night Runners M30 50 103 00:54:16 (121)03:07:26 (129)02:40:44 (93) 06:42:25 (113) 06:42:34 02:00:10
114 442 Kozaczuk Pawel M30 51 105 00:51:51 (87)03:02:36 (110)02:48:55 (126) 06:43:22 (114) 06:43:28 02:01:04
115 135 Działabij Krzysztof M30 52 106 00:50:03 (71)03:03:16 (115)02:51:17 (141) 06:44:36 (115) 06:44:41 02:02:17
116 390 Kozioł Bogusław Gang Różowych Misiów M40 38 107 00:58:29 (199)03:04:44 (122)02:41:40 (97) 06:44:52 (116) 06:45:09 02:02:45
117 405 Chmielewski Tomasz M40 39 108 00:50:37 (73)02:59:38 (95)02:55:23 (168) 06:45:38 (117) 06:45:48 02:03:24
118 263 Jędrzejczak Łukasz M18 13 109 00:59:32 (219)03:10:02 (138)02:36:07 (76) 06:45:40 (118) 06:46:05 02:03:41
119 51 Sztyk Jarosław KB Harcownik Jelcz-Laskowice M50 4 110 00:54:43 (130)03:03:19 (116)02:48:59 (128) 06:47:01 (119) 06:47:10 02:04:46
120 241 Białek Rafał Podolany Team Poznań M40 40 111 00:58:40 (203)03:09:09 (133)02:39:33 (87) 06:47:22 (120) 06:47:42 02:05:18
121 12 Plata Marta K40 4 10 00:55:03 (139)03:15:31 (171)02:37:23 (79) 06:47:57 (121) 06:48:15 02:05:51
122 233 Dereziński Piotr M30 53 112 00:55:48 (147)03:03:45 (119)02:49:34 (136) 06:49:07 (122) 06:49:27 02:07:03
123 206 Schejbal Jan RunSport team M40 41 113 00:52:47 (100)03:10:39 (144)02:46:08 (111) 06:49:35 (123) 06:49:58 02:07:34
124 277 Kamiński Jarosław ELite Sports M40 42 114 00:46:55 (40)03:03:40 (118)02:59:30 (189) 06:50:05 (124) 06:50:08 02:07:44
125 185 Reichel Kamil Robert ITMBW Kraków M18 14 115 00:52:55 (101)03:02:21 (108)02:55:43 (170) 06:50:59 (125) 06:51:22 02:08:58
126 308 Mieszkowski Radosław RM TERRA M40 43 118 00:56:26 (160)03:06:20 (124)02:49:02 (129) 06:51:48 (126) 06:52:59 02:10:35
127 76 Nowakowski Michał M18 15 116 00:50:38 (74)02:54:08 (73)03:07:42 (227) 06:52:29 (127) 06:52:36 02:10:12
128 310 Borowski Marcin M18 16 117 00:53:29 (112)02:57:49 (87)03:01:19 (199) 06:52:37 (128) 06:52:59 02:10:35
129 228 Kramer Rafał LUG TEAM LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. M40 44 119 00:55:12 (143)03:09:58 (137)02:48:07 (122) 06:53:18 (129) 06:53:32 02:11:08
130 411 Frybel Damian M40 45 120 00:53:05 (103)03:02:07 (105)02:58:25 (182) 06:53:38 (130) 06:53:53 02:11:29
131 13 Spychała Michał Wroniecki Klub Biegacza M30 54 121 00:58:41 (204)03:08:43 (132)02:46:25 (112) 06:53:49 (131) 06:54:17 02:11:53
132 172 Talik Monika K30 5 11 00:55:26 (145)03:10:33 (142)02:47:56 (120) 06:53:55 (132) 06:54:04 02:11:40
133 262 Orzechowski Daniel i-Sport M30 55 122 00:58:18 (193)03:12:15 (152)02:43:28 (102) 06:54:01 (133) 06:54:19 02:11:55
134 160 Kowalewski Grzegorz M40 46 124 00:58:09 (186)03:07:04 (126)02:48:55 (127) 06:54:08 (134) 06:54:33 02:12:09
135 323 Pyszko Janusz WWW.GOHARDORGOHOME.PL M30 56 123 00:57:19 (179)03:13:12 (158)02:43:45 (103) 06:54:16 (135) 06:54:30 02:12:06
136 11 Janus Justyna Night Runners Śląsk Night Runners Śląsk K18 3 12 00:57:19 (178)03:13:12 (157)02:43:47 (104) 06:54:17 (136) 06:54:31 02:12:07
137 225 Nowik Kamil ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA M40 47 125 00:56:29 (163)03:13:10 (155)02:45:02 (108) 06:54:40 (137) 06:54:52 02:12:28
138 33 Kocjan Paweł Night Runners M30 57 126 00:54:59 (135)03:20:22 (195)02:40:28 (91) 06:55:50 (138) 06:55:59 02:13:35
139 448 Luňák David RunSport Team M40 48 127 00:53:12 (106)03:10:07 (141)02:52:54 (154) 06:56:13 (139) 06:56:38 02:14:14
140 60 Sachmata Robert Kuźnia Triathlonu M50 5 128 01:01:57 (255)03:09:26 (135)02:45:39 (110) 06:57:02 (140) 06:57:23 02:14:59
141 132 Grynfelder Rafał skywalkproject.pl skywalkproject.pl M40 49 129 00:54:26 (125)03:08:40 (131)02:53:58 (160) 06:57:05 (141) 06:57:34 02:15:10
142 100 Kwieciński Michał M40 50 131 00:59:00 (214)03:02:41 (112)02:55:52 (172) 06:57:32 (142) 06:58:06 02:15:42
143 372 Staśkiewicz Michał M40 51 130 00:58:59 (213)03:02:40 (111)02:55:54 (174) 06:57:33 (143) 06:58:05 02:15:41
144 203 Tajchert Marcin Wolsztyński Klub Biegowy M30 58 132 00:56:56 (171)03:04:42 (121)02:57:01 (178) 06:58:39 (144) 06:58:52 02:16:28
145 128 Toman Andrzej LUXTORPEDA Czerwionka M50 6 133 00:57:44 (182)03:13:28 (159)02:48:05 (121) 06:59:17 (145) 06:59:30 02:17:06
146 167 Wołosiuk Przemysław brak brak M40 52 135 00:54:25 (124)03:14:39 (165)02:50:18 (138) 06:59:23 (146) 06:59:55 02:17:31
147 266 Szymański Sławomir Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy M40 53 134 00:54:54 (134)03:13:11 (156)02:51:23 (142) 06:59:28 (147) 06:59:42 02:17:18
148 265 Maśnica-Szymańska Joanna Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy K40 5 13 00:56:26 (159)03:11:38 (148)02:51:25 (143) 06:59:29 (148) 06:59:43 02:17:19
149 32 Michalak Aleksandra Night Runners/ NBR K30 6 14 00:57:11 (177)03:19:47 (190)02:43:06 (100) 07:00:04 (149) 07:00:12 02:17:48
150 332 Granops Maciej M30 59 136 00:55:00 (136)03:07:50 (130)02:57:17 (181) 07:00:07 (150) 07:00:14 02:17:50
151 79 Koziołek Marcin Wolsztyński Klub Biegowy M40 54 137 00:51:23 (83)03:07:25 (128)03:02:10 (204) 07:00:58 (151) 07:01:11 02:18:47
152 387 Cybulski Tomasz M40 55 138 00:52:06 (90)03:10:38 (143)02:58:41 (185) 07:01:25 (152) 07:01:28 02:19:04
153 59 Kaniewski Ireneusz Husaria Race Team M30 60 139 00:57:02 (174)03:12:07 (151)02:52:20 (150) 07:01:29 (153) 07:01:53 02:19:29
154 218 Żołnierowicz Hubert BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M30 61 140 00:55:51 (150)03:13:32 (161)02:52:08 (148) 07:01:30 (154) 07:01:53 02:19:29
155 434 Strzelecki Gabriel Dzikie Dziki Gorzów M30 62 141 00:59:58 (231)03:11:42 (149)02:50:20 (139) 07:02:01 (155) 07:02:20 02:19:56
156 19 Wysmoliński Piotr M40 56 142 00:52:42 (97)03:16:52 (180)02:52:45 (153) 07:02:19 (156) 07:02:36 02:20:12
157 357 Michalski Piotr M30 63 143 00:55:51 (151)03:15:19 (168)02:51:15 (140) 07:02:25 (157) 07:02:41 02:20:17
158 175 Kotlarek Dawid Vege Runners M30 64 144 00:49:09 (65)03:07:05 (127)03:06:54 (221) 07:03:08 (158) 07:03:15 02:20:51
159 171 Wysmoliński Rafał M40 57 145 00:56:22 (157)03:14:52 (166)02:52:10 (149) 07:03:24 (159) 07:04:05 02:21:41
160 343 Salwa Krzysztof SALCLAN-TEAM SALCLAN-TEAM M30 65 146 00:58:13 (190)03:13:34 (162)02:52:07 (147) 07:03:53 (160) 07:04:15 02:21:51
161 305 Małkowski Bogdan SPARTANIE DZIECIOM M40 58 147 00:55:11 (142)03:09:24 (134)02:59:20 (187) 07:03:55 (161) 07:04:18 02:21:54
162 444 Szczepaniak Karol M40 59 148 00:53:37 (115)03:16:01 (174)02:54:32 (162) 07:04:10 (162) 07:04:29 02:22:05
163 426 Jackowiak Gosia K18 4 15 00:59:32 (218)03:15:40 (172)02:49:03 (130) 07:04:15 (163) 07:04:40 02:22:16
164 184 Siciarz Agnieszka Biegnę, żeby Bartek mógł biegać K40 6 16 00:59:49 (227)03:20:31 (197)02:47:41 (118) 07:08:01 (164) 07:08:23 02:25:59
165 82 Szyszko Stanisław M30 66 149 00:55:51 (149)03:16:36 (177)02:55:52 (173) 07:08:19 (165) 07:08:48 02:26:24
166 77 Białek Mirosław Wroniecki Klub Biegacza M30 67 150 00:56:49 (167)03:12:29 (153)02:59:02 (186) 07:08:20 (166) 07:08:48 02:26:24
167 213 Bartoszek-Kunecka Joanna KB Harcownik Jelcz-Laskowice K40 7 17 01:00:07 (232)03:14:54 (167)02:53:25 (155) 07:08:26 (167) 07:08:34 02:26:10
168 65 Pasecka Sylwia K40 8 18 00:59:07 (215)03:16:44 (178)02:52:41 (152) 07:08:33 (168) 07:09:04 02:26:40
169 284 Skołożyński Paweł M30 68 151 01:00:51 (241)03:22:02 (200)02:46:28 (113) 07:09:22 (169) 07:09:44 02:27:20
170 138 Gocłowski Cezary bieganie.pl M40 60 152 00:55:53 (152)03:19:27 (188)02:54:56 (166) 07:10:15 (170) 07:10:18 02:27:54
171 197 Sitak Adam M30 69 153 00:54:25 (123)03:10:56 (146)03:04:56 (213) 07:10:16 (171) 07:10:39 02:28:15
172 190 Mickiewicz Adam Bazalt-Gracze M50 7 154 00:53:33 (113)03:04:00 (120)03:12:56 (241) 07:10:29 (172) 07:10:57 02:28:33
173 380 Haladyn Małgorzata auratree K18 5 19 00:55:30 (146)03:15:56 (173)02:59:20 (188) 07:10:46 (173) 07:11:01 02:28:37
174 294 Kopacki Grzegorz FollowMe - zmieniamyfinanse.pl Follow Me - zmieniamyfinanse.pl M30 70 155 00:55:05 (140)03:16:16 (175)02:59:37 (192) 07:10:57 (174) 07:11:25 02:29:01
175 290 Białoszewski Tomasz GPVT Architekci M30 71 156 00:57:33 (181)03:14:02 (163)03:00:00 (194) 07:11:36 (175) 07:11:59 02:29:35
176 333 Góra Grzegorz Night Runners Wrocław M18 17 157 00:56:32 (164)03:10:04 (140)03:05:03 (215) 07:11:39 (176) 07:12:15 02:29:51
177 117 Noszczyk Tomasz #ultrarunningtommy M18 18 158 00:56:32 (165)03:10:03 (139)03:05:03 (214) 07:11:39 (177) 07:12:16 02:29:52
178 173 Bujak Bogusław M40 61 160 07:11:50 (178) 07:12:32 02:30:08
179 123 Sędkowski Łukasz M30 72 159 00:59:38 (222)03:25:30 (214)02:47:08 (116) 07:12:16 (179) 07:12:29 02:30:05
180 44 Plackowski Mikołaj M30 73 161 00:59:34 (220)03:18:12 (184)02:54:55 (165) 07:12:42 (180) 07:12:52 02:30:28
181 412 Kłoczko Marcin M30 74 162 01:00:59 (244)03:18:00 (183)02:53:46 (158) 07:12:45 (181) 07:13:17 02:30:53
182 43 Reluga Grzegorz Celsium M40 62 163 01:02:22 (261)03:21:26 (199)02:49:40 (137) 07:13:28 (182) 07:13:58 02:31:34
183 47 Wajs Paweł Wolsztyński Klub Biegowy M30 75 165 00:53:35 (114)03:10:50 (145)03:10:03 (234) 07:14:27 (183) 07:14:39 02:32:15
184 321 Fiuk Mirosław M18 19 164 07:14:30 (184) 07:14:30 02:32:06
185 178 Kowalczuk Alicja K30 7 20 00:59:45 (224)03:11:52 (150)03:03:01 (208) 07:14:38 (185) 07:15:13 02:32:49
186 420 Dębski Michał SiłaOgra.pl M18 20 166 00:54:14 (120)03:27:23 (224)02:53:38 (156) 07:15:15 (186) 07:15:20 02:32:56
187 37 Fijałkowski Waldemar oskargsm.pl M30 76 167 00:58:19 (194)03:26:49 (222)02:52:01 (146) 07:17:09 (187) 07:17:23 02:34:59
188 89 Filipowski Krzysztof Przed siebie M30 77 168 01:00:44 (239)03:13:29 (160)03:03:31 (209) 07:17:44 (188) 07:18:10 02:35:46
189 38 Łuszczakiewicz Tomasz Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M40 63 169 01:01:05 (247)03:24:33 (207)02:52:22 (151) 07:18:00 (189) 07:18:19 02:35:55
190 25 Lewandowski Marek Wolf - Lewin Biega M30 78 170 00:54:40 (127)03:11:05 (147)03:12:25 (239) 07:18:10 (190) 07:18:38 02:36:14
191 427 Grzywaczyk Rafał M30 79 172 00:58:33 (200)03:20:04 (191)02:59:37 (191) 07:18:13 (191) 07:18:51 02:36:27
192 116 Batko Paweł HRmax Żory M30 80 171 00:58:38 (202)03:19:41 (189)03:00:10 (196) 07:18:29 (192) 07:18:47 02:36:23
193 192 Biesiadecki Mariusz Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki M40 64 173 01:00:29 (236)03:24:37 (208)02:53:39 (157) 07:18:44 (193) 07:19:10 02:36:46
194 399 Skóra Mirosław Sparta Ultra Team M40 65 174 00:52:25 (96)03:19:11 (186)03:07:10 (223) 07:18:46 (194) 07:19:17 02:36:53
195 264 Czebotar Barbara Tenis centrum as K40 9 21 01:04:34 (289)03:25:38 (219)02:48:39 (125) 07:18:51 (195) 07:19:18 02:36:54
196 133 Gajlusz Dawid biegiem po marzenia Przedszkole i Żłobek Klub Malucha Chatka Puchatka/ www.klunmalucha-olesnica.pl M30 81 175 00:51:14 (81)03:20:23 (196)03:07:31 (225) 07:19:07 (196) 07:19:17 02:36:53 7 (5 / 3)
197 430 Warowny Dawid Sudeckie Wycieczki Biegowe M30 82 176 01:01:23 (248)03:23:15 (202)02:55:39 (169) 07:20:17 (197) 07:20:52 02:38:28
198 337 Kociemba Darek LABOSPORT Team M40 66 177 00:59:58 (230)03:20:22 (194)03:00:05 (195) 07:20:25 (198) 07:20:59 02:38:35
199 384 Mróz Jacek M40 68 179 01:00:54 (242)03:17:35 (182)03:02:08 (201) 07:20:37 (200) 07:21:06 02:38:42
200 235 Napora Paweł Fitness Piekary Legnica M40 67 178 01:01:03 (246)03:17:26 (181)03:02:08 (202) 07:20:37 (199) 07:21:06 02:38:42
201 432 Cegliński Sebastian Jakoobcycles M40 69 180 00:52:08 (91)03:14:07 (164)03:14:57 (250) 07:21:12 (201) 07:21:17 02:38:53
202 158 Sworowski Maciej Wolsztyński Klub Biegowy M40 70 181 00:54:43 (129)03:22:55 (201)03:03:36 (210) 07:21:14 (202) 07:21:27 02:39:03
203 243 Stec Adam FC MI SIĘ NIE CHCE M30 83 183 00:55:01 (137)03:20:10 (192)03:06:28 (220) 07:21:40 (203) 07:21:53 02:39:29
204 61 Perła Adam Naramowice Biegają M40 71 182 00:55:59 (154)03:21:19 (198)03:04:24 (211) 07:21:42 (204) 07:21:50 02:39:26
205 35 Mesjasz Marek Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M30 84 184 00:58:11 (189)03:28:34 (225)02:55:23 (167) 07:22:07 (205) 07:22:27 02:40:03
206 394 Łagoda Łukasz AKTIV REHABILITACJA M30 85 185 00:59:38 (221)03:25:31 (215)02:57:13 (179) 07:22:21 (206) 07:22:36 02:40:12
207 324 Stasica Arkadiusz niezrzeszony M50 8 186 01:01:41 (251)03:25:13 (212)02:56:12 (175) 07:23:06 (207) 07:23:41 02:41:17
208 374 Łydziński Rafał M40 72 187 00:57:10 (176)03:18:21 (185)03:07:46 (228) 07:23:17 (208) 07:23:41 02:41:17
209 386 Diering Tomasz Rowery Małgośka M30 86 188 00:54:31 (126)03:28:41 (226)03:00:48 (197) 07:23:59 (209) 07:24:16 02:41:52
210 282 Schulze Jörg DAV Zittau M60 3 189 00:59:12 (216)03:29:17 (230)02:55:49 (171) 07:24:18 (210) 07:24:37 02:42:13
211 371 Rejman Grzegorz Dream Run M30 87 190 00:58:22 (196)03:26:35 (221)02:59:30 (190) 07:24:27 (211) 07:24:43 02:42:19
212 161 Jachimecki Rafał M30 88 191 00:57:47 (185)03:24:24 (205)03:02:32 (207) 07:24:42 (212) 07:25:01 02:42:37
213 177 Borkowski Radosław Trans Kampania M40 73 192 01:00:08 (233)03:19:13 (187)03:05:46 (218) 07:25:06 (213) 07:25:39 02:43:15
214 295 Szuba Tadeusz Trucht Łobez Szuba TEAM M50 9 194 00:58:17 (192)03:15:22 (169)03:11:28 (236) 07:25:07 (215) 07:25:48 02:43:24
215 317 Szuba Teofil Szuba Team M30 89 193 00:58:15 (191)03:15:27 (170)03:11:24 (235) 07:25:07 (214) 07:25:48 02:43:24
216 150 Stefaniak Justyna KB Lupus Oleśnica K40 10 22 01:00:15 (235)03:24:05 (204)03:00:57 (198) 07:25:17 (216) 07:25:44 02:43:20
217 451 Niespodziana Anna Rogoziński Klub Biegacza K30 8 23 00:58:09 (187)03:25:10 (211)03:02:23 (205) 07:25:42 (217) 07:25:52 02:43:28
218 154 Olszewski Piotr M18 21 197 01:05:40 (305)03:25:24 (213)02:54:46 (164) 07:25:51 (219) 07:27:00 02:44:36
219 126 Krzoska Krzysztof Bysławiak M40 74 198 01:05:41 (306)03:25:32 (216)02:54:38 (163) 07:25:51 (218) 07:27:01 02:44:37
220 69 Górny Dawid Wroniecki Klub Biegacza M30 90 196 00:56:15 (156)03:16:21 (176)03:13:24 (243) 07:26:00 (220) 07:26:30 02:44:06
221 369 Janik Mateusz M30 91 195 00:56:29 (162)03:16:46 (179)03:12:52 (240) 07:26:07 (221) 07:26:20 02:43:56
222 16 Jakubiec Aneta K40 11 24 00:58:45 (205)03:25:10 (210)03:02:24 (206) 07:26:19 (222) 07:26:33 02:44:09
223 435 Sobkowiak Joanna Dzikie Dziki Gorzów K30 9 25 01:03:18 (272)03:27:09 (223)02:56:30 (176) 07:26:57 (223) 07:27:17 02:44:53
224 385 Witkowska Beata Klub biegacza warta K30 10 26 01:04:01 (281)03:39:01 (255)02:46:57 (114) 07:29:58 (224) 07:30:32 02:48:08
225 54 Kopeć Arkadiusz M40 75 199 00:53:28 (111)03:29:13 (228)03:07:36 (226) 07:30:17 (225) 07:30:24 02:48:00
226 287 Ostapińska Magda K40 12 27 00:59:25 (217)03:31:56 (236)02:59:54 (193) 07:31:14 (226) 07:31:35 02:49:11
227 278 Westcott Tarne M40 76 200 00:53:51 (117)03:29:39 (231)03:07:58 (229) 07:31:28 (227) 07:31:35 02:49:11
228 212 Kunecki Norbert KB HARCOWNIK Jelcz Laskowice M40 77 201 00:54:41 (128)03:30:12 (233)03:07:30 (224) 07:32:23 (228) 07:32:31 02:50:07
229 433 Hangiel Bolesław M18 22 202 01:17:44 (355)03:24:57 (209)02:52:01 (145) 07:34:42 (229) 07:34:42 02:52:18
230 256 Kułakowski Grzegorz w pogoni za duchem PKO Bank Polski M30 92 203 00:59:56 (229)03:34:05 (240)03:01:38 (200) 07:35:39 (230) 07:35:55 02:53:31
231 441 Fąfrowicz Kazimierz LKS Iskra Jaszkowa M60 4 204 01:01:50 (253)03:20:21 (193)03:13:33 (244) 07:35:44 (231) 07:36:13 02:53:49
232 297 Woskowska Magdalena RAFAKO S.A. K30 11 28 00:57:45 (183)03:34:18 (241)03:04:52 (212) 07:36:56 (232) 07:37:03 02:54:39
233 417 Smolak Agata K30 12 29 01:02:26 (265)03:32:58 (238)03:02:09 (203) 07:37:33 (233) 07:38:09 02:55:45
234 87 Kaniowski Wojciech M40 78 205 00:58:58 (212)03:33:19 (239)03:05:28 (217) 07:37:46 (234) 07:38:10 02:55:46
235 416 Jejer Magdalena K30 13 30 00:58:55 (209)03:24:25 (206)03:15:57 (254) 07:39:17 (235) 07:39:28 02:57:04
236 342 Zimoch Paweł silaogra.pl M18 23 206 00:53:57 (118)03:30:25 (235)03:15:01 (251) 07:39:24 (236) 07:39:29 02:57:05
237 236 Nowicki Bartosz PODRÓŻNICY.EU TEAM GARMIN POLSKA M30 93 207 00:58:34 (201)03:30:14 (234)03:13:19 (242) 07:42:08 (237) 07:42:41 03:00:17 8 (6 / 4)
238 2 Kwolik Daniel M30 94 208 01:01:26 (249)03:23:32 (203)03:17:54 (258) 07:42:51 (238) 07:43:33 03:01:09
239 363 Kałwinski Ryszard Padre team M50 10 209 00:58:58 (211)03:25:37 (217)03:18:56 (262) 07:43:31 (240) 07:44:01 03:01:37
240 362 Kałwiński Bartosz Padre Team M30 95 210 00:58:56 (210)03:25:38 (218)03:18:56 (261) 07:43:31 (239) 07:44:02 03:01:38
241 58 Furman Mirosław klub lupus Oleśnica brak M60 5 211 01:03:27 (277)03:36:21 (248)03:05:25 (216) 07:45:12 (241) 07:45:36 03:03:12
242 351 Dobaj Katarzyna K40 13 31 00:56:45 (166)03:30:04 (232)03:18:29 (260) 07:45:19 (242) 07:45:36 03:03:12
243 207 Gajdus Wiktor DCT drużyna biegowa Lechia Gdańsk M30 96 212 01:07:58 (330)03:48:19 (279)02:49:05 (132) 07:45:22 (243) 07:46:01 03:03:37
244 367 Mieszkowski Maciej M50 11 213 01:02:59 (271)03:35:21 (243)03:07:07 (222) 07:45:27 (244) 07:46:22 03:03:58
245 111 Barańska Olga Zabiegani Częstochowa K40 14 32 00:57:47 (184)03:40:45 (260)03:08:47 (231) 07:47:19 (245) 07:47:28 03:05:04
246 80 Łopata Witold Wolsztyński Klub Biegowy M30 97 214 00:56:56 (170)03:29:17 (229)03:22:24 (268) 07:48:37 (246) 07:48:51 03:06:27
247 84 Orwat Adam Wolsztyński Klub Biegowy M30 98 215 00:56:55 (169)03:29:02 (227)03:22:41 (271) 07:48:38 (247) 07:48:51 03:06:27
248 311 Wojciechowski Aleksander Rowery Małgośka M18 24 216 01:00:46 (240)03:35:05 (242)03:13:36 (245) 07:49:27 (248) 07:50:16 03:07:52
249 296 Szczepankiewicz Marcin PCC SQUAD PCC Rokita SA M30 99 217 01:00:09 (234)03:35:34 (244)03:14:02 (246) 07:49:45 (249) 07:50:24 03:08:00
250 227 Gałka Marcin M30 100 218 00:59:55 (228)03:38:46 (254)03:11:30 (237) 07:50:12 (250) 07:50:24 03:08:00
251 449 Biskup Rafał Dziad Not Dead M40 79 219 00:54:53 (133)03:35:41 (246)03:20:36 (265) 07:51:09 (251) 07:51:15 03:08:51
252 422 Nawrocka Natalia M30 101 220 01:05:33 (301)03:48:23 (280)02:57:16 (180) 07:51:11 (252) 07:51:27 03:09:03
253 338 Malejka Tomasz M30 102 223 01:00:36 (237)03:26:02 (220)03:26:31 (283) 07:53:10 (253) 07:53:54 03:11:30
254 316 Nowak Jarosław M40 80 222 00:58:29 (198)03:37:35 (251)03:17:21 (256) 07:53:25 (254) 07:53:41 03:11:17
255 322 Grabowicz Paweł M40 81 221 00:58:28 (197)03:37:36 (252)03:17:21 (257) 07:53:25 (255) 07:53:40 03:11:16
256 445 Gasiński Maciej M40 82 224 01:03:36 (279)03:32:41 (237)03:18:19 (259) 07:54:36 (256) 07:54:47 03:12:23
257 346 Kasperska Barbara BBL Gorzów Wlkp. K30 14 33 01:04:30 (285)03:42:55 (269)03:07:59 (230) 07:55:25 (257) 07:55:43 03:13:19
258 182 Paszkowiak Adam DELHAN M30 103 226 01:06:46 (318)03:52:38 (293)02:58:33 (184) 07:57:57 (258) 07:58:36 03:16:12
259 224 Szyszka Artur DELHAN M30 104 227 01:06:46 (319)03:52:39 (294)02:58:33 (183) 07:57:57 (259) 07:58:37 03:16:13
260 255 Wielgosz Leszek KB Spoceni Nowa Sól M50 12 225 01:06:48 (320)03:42:05 (264)03:09:04 (232) 07:57:58 (260) 07:58:31 03:16:07
261 98 Davidge Urszula ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA K30 15 34 01:02:23 (263)03:40:41 (259)03:15:29 (253) 07:58:33 (261) 07:58:45 03:16:21
262 67 Wiaderna Nina K30 16 35 01:04:21 (283)03:40:18 (257)03:14:38 (248) 07:59:16 (262) 07:59:43 03:17:19
263 39 Zarzycka Sylwia Klub Wysokogórski Warszawa K30 17 36 01:04:21 (282)03:40:19 (258)03:14:39 (249) 07:59:20 (263) 07:59:43 03:17:19
264 199 Eleryk Pawel ASW M50 13 228 01:02:05 (257)03:37:49 (253)03:20:54 (266) 08:00:48 (264) 08:01:09 03:18:45
265 238 Lec Natalia Vege Runners Vege Runners K30 18 37 01:03:23 (275)03:44:03 (271)03:15:13 (252) 08:02:40 (265) 08:03:07 03:20:43
266 306 Butyński Łukasz M30 105 229 01:03:24 (276)03:39:50 (256)03:19:27 (264) 08:02:41 (266) 08:03:08 03:20:44
267 318 Abulewicz Wojciech STP Synergia M40 83 230 00:59:42 (223)03:54:39 (299)03:09:12 (233) 08:03:33 (267) 08:03:41 03:21:17
268 389 Stokłosa Michał Capgemini M18 25 232 01:04:32 (288)03:36:45 (249)03:22:27 (269) 08:03:44 (268) 08:04:27 03:22:03
269 64 Sasin Andrzej M40 84 231 00:58:49 (208)03:36:48 (250)03:28:33 (289) 08:04:09 (269) 08:04:24 03:22:00
270 142 Harendarz Zbigniew mSport Team M40 85 233 01:00:58 (243)03:35:39 (245)03:27:50 (288) 08:04:27 (270) 08:04:50 03:22:26
271 74 Januchta Przemysław mSport Team M40 86 234 01:00:59 (245)03:35:44 (247)03:27:45 (287) 08:04:28 (271) 08:04:52 03:22:28
272 360 Perużyńska-Zych Ilona K40 15 38 01:03:23 (274)03:47:42 (277)03:16:18 (255) 08:07:23 (272) 08:07:52 03:25:28
273 446 Kruzel Rafał Biegowe Misie M40 87 235 01:03:29 (278)03:52:44 (295)03:11:38 (238) 08:07:52 (273) 08:08:18 03:25:54
274 260 Budkowski Kamil M30 106 236 01:01:54 (254)03:44:27 (272)03:22:27 (270) 08:08:47 (274) 08:09:21 03:26:57
275 410 Walkowiak Iwona K30 19 39 01:06:04 (311)03:57:53 (310)03:05:50 (219) 08:09:47 (275) 08:09:59 03:27:35
276 166 Hajduga Przemyslaw M30 107 237 00:59:48 (226)03:42:35 (267)03:27:33 (286) 08:09:55 (276) 08:10:03 03:27:39
277 162 Sokół Mirosław M40 88 238 00:59:45 (225)03:41:55 (263)03:30:21 (293) 08:12:00 (277) 08:12:15 03:29:51
278 91 Wesołek Piotr M40 89 239 01:02:23 (262)03:48:51 (285)03:24:32 (278) 08:15:46 (279) 08:16:05 03:33:41
279 328 Kuzera Przemysław M30 108 240 01:02:26 (266)03:48:47 (283)03:24:33 (279) 08:15:46 (278) 08:16:06 03:33:42
280 254 Siódmiak Cezary Spartanie Dzieciom M40 90 241 01:02:11 (258)03:48:33 (282)03:25:05 (281) 08:15:49 (280) 08:16:10 03:33:46
281 349 Dąbrowski Kamil frusiaki frusiaki M18 26 242 01:03:20 (273)03:49:13 (286)03:23:41 (274) 08:16:14 (281) 08:16:43 03:34:19
282 350 Wagner Ewa frusiaki K30 20 40 01:02:27 (267)03:50:48 (288)03:23:01 (273) 08:16:15 (282) 08:16:43 03:34:19
283 189 Żołud Irwina Ranne ptaky K40 16 41 01:06:14 (313)03:44:44 (273)03:27:24 (285) 08:18:22 (283) 08:18:48 03:36:24
284 131 Jurkowska Joanna K40 17 42 01:06:15 (314)03:44:45 (274)03:27:23 (284) 08:18:23 (284) 08:18:49 03:36:25
285 460 Fudała Wojciech M30 109 243 01:05:07 (295)03:41:21 (262)03:33:27 (297) 08:19:55 (285) 08:20:27 03:38:03
286 202 Greń Krzysztof M40 91 244 01:05:07 (294)03:41:13 (261)03:33:36 (298) 08:19:56 (286) 08:20:27 03:38:03
287 75 Kraśny Arkadiusz M30 110 245 01:04:34 (290)03:52:09 (292)03:24:10 (276) 08:20:53 (287) 08:21:12 03:38:48
288 155 Skrzypek Krzysztof Klincz Team M30 111 246 01:01:59 (256)03:54:15 (298)03:24:53 (280) 08:21:08 (288) 08:21:27 03:39:03
289 251 Pawelczyk Anita Spartanie Dzieciom K30 21 43 01:02:11 (259)03:48:33 (281)03:30:38 (294) 08:21:21 (289) 08:21:41 03:39:17
290 246 Jaworowicz Dobrochna KS Pegaz K40 18 44 01:09:27 (339)03:57:32 (307)03:14:27 (247) 08:21:26 (290) 08:21:57 03:39:33
291 257 Bartkowiak Ireneusz M40 92 247 01:01:29 (250)03:50:50 (289)03:29:21 (291) 08:21:39 (291) 08:21:56 03:39:32
292 455 Jagielska Magdalena NGB Kłobuck K30 22 45 01:07:01 (321)03:52:00 (290)03:24:21 (277) 08:23:22 (292) 08:23:41 03:41:17
293 392 Talarek Robert Teleranek M40 93 248 01:05:09 (296)03:43:17 (270)03:35:50 (300) 08:24:16 (293) 08:24:58 03:42:34
294 325 Zając Paweł M40 94 249 01:04:23 (284)03:42:25 (266)03:37:31 (306) 08:24:19 (294) 08:24:58 03:42:34
295 414 Chwistek Maciej M40 95 250 01:06:04 (312)03:57:17 (306)03:21:26 (267) 08:24:47 (295) 08:24:59 03:42:35
296 174 Lipiński Łukasz TEAM FIVE M30 112 251 01:04:39 (291)03:42:50 (268)03:38:40 (308) 08:26:09 (296) 08:26:48 03:44:24
297 106 Lefek Kamil M30 113 252 01:07:17 (325)03:56:21 (304)03:22:52 (272) 08:26:30 (297) 08:27:10 03:44:46
298 381 Drong Marek Kluczborska Grupa Biegowa LZS Kuniów M30 114 253 01:07:01 (322)03:52:02 (291)03:29:02 (290) 08:28:05 (298) 08:28:23 03:45:59
299 127 Pawłowicz Przemysław M40 96 254 01:07:17 (326)04:02:08 (318)03:19:00 (263) 08:28:25 (299) 08:29:05 03:46:41
300 221 Ślusarek Grzegorz pokonacsiebie.pl M30 115 255 01:05:57 (309)03:58:52 (314)03:24:06 (275) 08:28:56 (300) 08:29:20 03:46:56 9 (7 / 5)
301 55 Hermanowicz Adam Nadaktywni Białystok M40 97 256 01:07:08 (323)03:47:46 (278)03:35:46 (299) 08:30:40 (301) 08:30:57 03:48:33
302 52 Rybak Paweł M30 116 257 01:07:11 (324)03:47:36 (275)03:35:54 (301) 08:30:41 (302) 08:30:57 03:48:33
303 134 Twardosz Witold M40 99 258 01:05:36 (303)03:54:56 (303)03:31:52 (296) 08:32:24 (304) 08:32:40 03:50:16
304 406 Kopinski Krzysztof Kopki M40 98 259 01:05:36 (302)03:54:56 (302)03:31:52 (295) 08:32:24 (303) 08:32:40 03:50:16
305 344 Lubieniecki Teodor Wrocławski Klub Wysokogórski M40 100 260 01:06:38 (316)03:42:11 (265)03:44:38 (316) 08:33:27 (305) 08:34:07 03:51:43
306 259 Sedlak Robert M40 101 261 01:02:26 (264)03:56:26 (305)03:36:15 (302) 08:35:06 (306) 08:35:14 03:52:50
307 121 Witak Piotr Rak'n'Roll Team M40 102 262 01:09:55 (345)03:59:07 (315)03:26:12 (282) 08:35:15 (307) 08:35:43 03:53:19
308 81 Ciechorski Andrzej ZP Szpiki Drużyna Szpiku M30 117 263 01:10:14 (349)03:58:34 (313)03:29:45 (292) 08:38:33 (308) 08:39:19 03:56:55
309 249 Górnicki Wojciech Road Runner PIPI 500+ M40 103 264 00:57:31 (180)03:48:48 (284)04:00:18 (336) 08:46:38 (309) 08:46:53 04:04:29
310 140 Szybowski Paweł M18 27 265 00:58:11 (188)04:05:08 (322)03:43:21 (311) 08:46:40 (310) 08:47:00 04:04:36
311 136 Jarzembowski Tomasz Wybiegani Team Wybiegani Team M30 118 266 01:02:39 (268)04:02:10 (319)03:43:36 (313) 08:48:24 (311) 08:48:37 04:06:13
312 14 Sobczak Mikołaj Wybiegani Team Wybiegani Team M40 104 267 01:02:49 (270)04:02:35 (321)03:43:01 (310) 08:48:25 (312) 08:48:37 04:06:13
313 220 Jędrzak Przemysław Wybiegani Team wybiegani team M40 105 268 01:02:39 (269)04:02:19 (320)03:43:30 (312) 08:48:29 (313) 08:48:41 04:06:17
314 247 Dzierżyński Piotr M40 106 269 01:06:38 (317)03:53:50 (297)03:48:42 (324) 08:49:10 (314) 08:49:41 04:07:17
315 70 Zając Krzysztof ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki M40 107 270 01:10:15 (350)04:00:20 (316)03:38:36 (307) 08:49:11 (315) 08:49:57 04:07:33
316 397 Andrzejewicz Paweł Żary Runners Team M30 119 271 01:05:37 (304)03:54:56 (301)03:49:18 (325) 08:49:52 (316) 08:50:13 04:07:49
317 53 Kuriata Marcin M40 108 272 01:08:01 (331)03:54:41 (300)03:47:27 (320) 08:50:09 (317) 08:50:49 04:08:25
318 108 Wojcieszek Joanna Biegam Bo NIe Lubię K30 23 46 01:07:57 (328)03:58:01 (311)03:44:12 (314) 08:50:10 (318) 08:50:49 04:08:25
319 122 Wsuł Monia Choszczenska10 K40 19 47 01:07:57 (329)03:58:02 (312)03:44:12 (315) 08:50:10 (319) 08:50:49 04:08:25
320 365 Bolewicz Michał KS ZRYW Radziejów M18 28 273 01:05:57 (310)03:57:44 (309)03:47:53 (321) 08:51:34 (321) 08:52:12 04:09:48
321 356 Świerczynski Tomasz M40 109 274 01:05:56 (308)03:57:42 (308)03:47:57 (322) 08:51:34 (320) 08:52:12 04:09:48
322 285 Pakulska-Tomza Dorota Volkswagen Group Polska K40 21 49 01:08:48 (338)04:06:27 (324)03:36:50 (304) 08:52:05 (323) 08:52:42 04:10:18
323 200 Napierała Katarzyna Volkswagen Group Polska K40 20 48 01:08:47 (337)04:06:27 (323)03:36:50 (305) 08:52:05 (322) 08:52:41 04:10:17
324 429 Panek Jarosław M40 110 275 01:08:47 (336)04:06:45 (325)03:36:34 (303) 08:52:05 (324) 08:52:41 04:10:17
325 400 Mońka Łukasz Sparta Ultra Team 2017 M30 120 276 00:58:45 (206)03:50:31 (287)04:05:41 (339) 08:54:56 (325) 08:55:28 04:13:04
326 418 Kita Ewa Biegamdlazdrowia.pl K50 1 50 01:08:08 (332)04:08:38 (328)03:42:11 (309) 08:58:56 (326) 08:59:12 04:16:48
327 268 Krzemiński Piotr M30 121 277 01:05:20 (298)04:09:21 (330)03:45:08 (318) 08:59:49 (327) 09:00:25 04:18:01
328 461 Huszczo Aleksander Klub biegacza warta M30 122 278 01:04:01 (280)03:47:36 (276)04:08:55 (342) 09:00:32 (328) 09:01:06 04:18:42
329 269 Sobstyl Katarzyna Waniewski Coaching K30 24 51 01:05:18 (297)04:09:25 (331)03:55:03 (328) 09:09:47 (329) 09:10:21 04:27:57
330 270 Kucharski Michał M40 111 279 01:05:20 (299)04:09:20 (329)03:55:10 (329) 09:09:49 (330) 09:10:24 04:28:00
331 272 Piwko Anna Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice K30 25 52 01:08:14 (333)04:16:22 (337)03:48:02 (323) 09:12:38 (331) 09:12:49 04:30:25
332 28 Urbańczyk Marcin TRIDREAMTEAM M30 123 280 01:11:18 (351)04:16:33 (338)03:45:45 (319) 09:13:36 (332) 09:14:13 04:31:49
333 242 Kurasiński Jan Podolany Team Poznań M40 112 281 01:05:21 (300)03:53:48 (296)04:15:16 (348) 09:14:25 (333) 09:14:44 04:32:20
334 250 Kuliński Wojciech FC MI SIĘ NIE CHCE M30 124 282 01:04:41 (292)04:10:07 (333)03:59:39 (333) 09:14:27 (334) 09:14:54 04:32:30
335 112 Ploch Tomasz toka bhp M30 125 283 01:05:56 (307)04:10:50 (334)03:59:41 (334) 09:16:27 (335) 09:16:56 04:34:32
336 293 Kozłowski Marian Żółwik Opole M60 6 284 01:07:37 (327)04:02:05 (317)04:10:27 (343) 09:20:09 (336) 09:20:50 04:38:26
337 49 Sitko Grzegorz Brothers Team- Jak daleko nogi poniosą M18 29 285 01:08:32 (334)04:11:04 (335)04:03:06 (338) 09:22:42 (337) 09:23:17 04:40:53
338 31 Sitko Adam Brothers Team- Jak daleko nogi poniosą M18 30 286 01:08:33 (335)04:11:35 (336)04:02:41 (337) 09:22:49 (338) 09:23:23 04:40:59
339 453 Oklej Agata K30 26 53 01:06:25 (315)04:08:24 (326)04:10:52 (344) 09:25:41 (339) 09:26:15 04:43:51
340 279 Żak Oliwia Piaseczno Running K30 27 54 01:09:29 (341)04:18:56 (339)03:57:50 (330) 09:26:15 (340) 09:26:46 04:44:22
341 248 Góreczny Kamila Morsy z Piassecziussets K30 28 55 01:09:29 (340)04:18:59 (340)03:58:09 (331) 09:26:36 (341) 09:26:49 04:44:25
342 304 Pape Martin WITC M40 113 287 01:02:21 (260)04:09:44 (332)04:16:23 (349) 09:28:28 (342) 09:28:49 04:46:25
343 424 Korniłow Piotr M40 114 288 01:10:09 (346)04:26:40 (343)03:53:20 (327) 09:30:09 (343) 09:30:41 04:48:17
344 118 Surdyka Agnieszka Together We Are Complete K18 6 56 01:09:41 (342)04:22:29 (342)04:07:34 (341) 09:39:43 (344) 09:40:22 04:57:58
345 120 Noszczyk Paweł Together We Are Complete M18 31 289 01:09:44 (343)04:22:25 (341)04:07:34 (340) 09:39:43 (345) 09:40:22 04:57:58
346 153 Stabla Katarzyna LUXTORPEDA Czerwionka K40 22 57 01:15:52 (352)04:47:34 (350)03:44:57 (317) 09:48:22 (346) 09:48:52 05:06:28
347 447 Hangiel Urszula Żwawe żółwie K30 29 58 01:17:45 (356)04:39:20 (347)03:51:47 (326) 09:48:52 (347) 09:48:52 05:06:28
348 454 Korniłow Agnieszka K40 23 59 01:09:48 (344)04:26:57 (344)04:13:02 (346) 09:49:48 (348) 09:50:21 05:07:57
349 395 Rodko-Dziubek Kamila Sekcja Piaski K18 7 60 01:10:12 (348)04:34:04 (345)04:13:10 (347) 09:57:26 (349) 09:57:43 05:15:19
350 230 Wilk Rafał Sekcja Piaski M40 115 290 01:10:11 (347)04:34:18 (346)04:12:57 (345) 09:57:27 (350) 09:57:44 05:15:20
351 50 Ucher-Holona Izabela LUXTORPEDA CZERWIONKA K40 24 61 01:16:48 (353)04:46:38 (349)03:59:08 (332) 10:02:35 (351) 10:03:10 05:20:46
352 101 Menżyk Urszula LUXTORPEDA CZERWIONKA K50 2 62 01:16:48 (354)04:46:19 (348)04:00:09 (335) 10:03:17 (352) 10:03:48 05:21:24
353 336 Firlej Dariusz M40 00:40:35 (9) DNF
354 258 Szarowar Bartosz M30 00:44:04 (24) DNF
355 302 Majgier Marcin Lewin Biega M40 00:44:14 (25) DNF
356 196 Maślanka Zbigniew M50 01:01:46 (252)04:08:25 (327) DNF
357 345 Paplicka Katarzyna 1982 K30 01:04:31 (286)04:59:59 (352) DNF
358 436 Michalik Andrzej BBL Gorzów Wlkp. M50 01:04:31 (287)04:59:57 (351) DNF
359 195 Modrzejewski Roman Kings of Metal Manowar M50 01:04:48 (293) DNF
360 46 Barcik Przemek M30 DNS
361 352 Bartnik Monika www.runandtravel.pl K40 DNS
362 62 Batko Adam Gascontrol Gascontrol M30 DNS
363 198 Błach Piotr M30 DNS
364 204 Bogdał Andrzej M30 DNS
365 137 Borkowska Aneta Harry's Angels K18 DNS
366 194 Borowski Marcin KB Katorżnik Murowana Goslina M30 DNS
367 99 Brodowski Marcin M40 DNS
368 24 Brodzik Przemysław Przed Siebie M50 DNS
369 240 Brzezowska Beata Albatrosy runaddict.pl K50 DNS
370 261 Dankowski Dominik Total body control M40 DNS
371 226 Darowski Dariusz Dachy Polskie Dachy Polskie M40 DNS
372 22 De Groot Jan M40 DNS
373 104 Dłubała Marek mSport RCS Team Justyna i Matyldka M30 DNS
374 85 Dynarski Jacek PLAST-MIX M50 DNS
375 298 Frej Adam M30 DNS
376 30 Gajek Miłosz M30 DNS
377 42 Gaj-Jurczyk Renata Lewin Biega K40 DNS
378 353 Gałązka Andrzej www.runandtravel.pl K50 DNS
379 244 Głodkowski Marcin M18 DNS
380 157 Gorczyca Aneta K30 DNS
381 292 Grzegorczyk Bartosz ŻARY RUNNERS TEAM M40 DNS
382 90 Grześkiewicz Ziemowit SMG KIELICH LUBIN M40 DNS
383 105 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 DNS
384 379 Haczyk Natalia Bieg Opolski Brubeck , Dziki z natury K40 DNS
385 319 Iciek Mariusz Aktywni Kamieńsk M40 DNS
386 83 Jackowska Alicja [email protected] K40 DNS
387 26 Jackowski Tomasz [email protected] M40 DNS
388 125 Jakusz-Gostomski Sławek M40 DNS
389 341 Janicka-Godlewska Dobrochna K30 DNS
390 21 Janicki Jarosław Run4Fun Lusowo M50 DNS
391 331 Jánoš Filip Modra M30 DNS
392 359 Jedrzejczyk Piotr M40 DNS
393 143 Jurczyk Robert Lewin Biega M40 DNS
394 252 Komejko Dariusz Wesoły amator M30 DNS
395 57 Koniarz Michał One Man Run Team M40 DNS
396 283 Kuźmiak Stanisław Żary Runners Team M30 DNS
397 209 Lasota Rafał AnngellsRun AnngellsRun M30 DNS
398 339 Latos Marcin M40 DNS
399 151 Legendziewicz Iga K30 DNS
400 110 Lesik Krzysztof FORMA Wodzisław Śląski M40 DNS
401 113 Liberek Renata K40 DNS
402 334 Ligocki Szymon CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M18 DNS
403 214 Łącki Jarosław M40 DNS
404 335 Maciąg Karol HILTON TEAM Hilton Alpiu Slenis M18 DNS
405 124 Malinowski Jarosław M40 DNS
406 149 Marks Piotr brak M40 DNS
407 289 Mazurek Robert AROX M40 DNS
408 364 Michalak Sebastian Gepardy M30 DNS
409 275 Mielcarek Przemysław B12 Odżywianie i Możliwości HERBALIFE team M50 DNS
410 191 Moćko Daniel AKTKYWNY RELAKS M40 DNS
411 366 Moderhak Mateusz M30 DNS
412 396 Morawski Maciej M30 DNS
413 423 Musiał Szymon M30 DNS
414 301 Nawrot Michał M30 DNS
415 96 Niedźwiedzki Artur Msport RCS Team Lubin M30 DNS
416 361 Orłowski Daniel BestWhiskyMarket.com M40 DNS
417 391 Pawlowski Tomasz Team Pleszew M30 DNS
418 179 Pieczara Ewa K40 DNS
419 180 Pieczara Marcin M40 DNS
420 232 Podlasińska Paulina K30 DNS
421 237 Podlaski Paweł M18 DNS
422 330 Porębski Dariusz JiD M30 DNS
423 145 Przybył Tomasz Night Runners Ostrów Wielkopolski M40 DNS
424 168 Puszynski Piotr Orle M40 DNS
425 170 Raczko Tomasz KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA M30 DNS
426 186 Rosół Rafał eXtreme HDK Bytom M30 DNS
427 152 Rusin Jakub AT Team M18 DNS
428 23 Sachmata Jacek Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M18 DNS
429 382 Sam Verheyden SL Food M30 DNS
430 148 Serwadczak Marek M50 DNS
431 147 Smereka Tomasz Running Team Milicz M40 DNS
432 119 Stafiej Anna K40 DNS
433 208 Stryła Leszek TWARDE LESZCZE M30 DNS
434 456 Swierc Marcin Salomon Suunto Team M30 DNS
435 222 Szafrański Michał M30 DNS
436 45 Szambelan Szymon M18 DNS
437 41 Szmytkiewicz Krzysztof M30 DNS
438 169 Śledziński Dawid Wybiegani Team Ligeroo M30 DNS
439 29 Tylutki Kamil M30 DNS
440 348 Tyrpa Jarek M40 DNS
441 130 Urbaniak Agata K30 DNS
442 452 Walczewski Michał WKB Meta Lubliniec MaratonyPolskie.PL M40 DNS
443 253 Weisman Izabela MaratonyPolskie.PL TEAM K40 DNS
444 165 Wesseli Sławomir Świebodzińska Grupa Biegowa M30 DNS
445 271 Węcłaś Maciej HQ OPTIK M30 DNS
446 300 Wijas Robert M30 DNS
447 340 Witkowski Rafał Lewin Biega M30 DNS
448 210 Wolski Piotr M50 DNS
449 71 Zakrzewski Michał maly_trenuje M30 DNS
450 187 Zatorski Paweł Night Drinkers M30 DNS
451 183 Zgraj Leszek M40 DNS
452 164 Zieliński Andrzej M30 DNS
453 368 Ziencina Marcin M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon