Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kaczmarek Tomasz (Anna Kaczmarek, Krzysztof Kaczmarek) Zalasewo 30-39 135
Kadziewicz Kamilla (Magdalena Szymańska, Dorota Bronakowska) Olsztyn 30-39 -
Tarnowska Justyna (Piotr Przybylski, Anna Szewczykowska) Wiązowna 30-39 154
Ziółkowski Piotr (Konrad Zawistowski, Piotr Demidowicz) Piaseczno 30-39 157

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-49 89
Abramczyk Rafał Warszawa 30-39 113
Andrzejczak Marcin Szczytno 40-49 171
Antonowicz Marcin Warszawa 30-39 88
Bajko Tomasz Suwalki 30-39 93
Balawejder Marek Warszawa 40-49 188
Barwiński Tomasz Łódź 40-49 143
Beraś Maciek Warszawa 30-39 151
Bespalov Oleg Kaliningrad 30-39 182
Bestecki Tomasz Bartoszyce 30-39 169
Bieliński Piotr Kartuzy 40-49 168
Bołtryk Andrzej Białystok 30-39 141
Borowiak Justyna Warszawa 30-39 124
Bryzek Arnold Warszawa 40-49 -
Chmielewski Piotr Warszawa 30-39 115
Chromiński Michał Warszawa 30-39 183
Ciborowska Aneta Pisz 40-49 167
Ciborowski Sebastian Pisz 40-49 166
Cichy Bartosz Augustów 30-39 186
Ciepielewski Patryk Tczew 18-29 118
Czarnecki Tomasz Warszawa 30-39 84
Dawidczyk Adam Ełk 30-39 180
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Dimitrow Marcin Węgorzewo 40-49 123
Dudela Adrian Warszawa 30-39 90
Dzierszko Rafał Białystok 30-39 131
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 40-49 -
Fomichev Dmitrii Gusev 50-59 108
Gawlas Mateusz Warszawa 30-39 -
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-59 156
Gorzeński Piotr Gdynia 50-59 185
Grądzki Wojciech Giżycko 18-29 109
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 18-29 -
Gudra Mateusz Poznań 30-39 191
Gusarov Valery Gusev 40-49 98
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 40-49 147
Jagolicz Damian Swietajno 30-39 144
Jakimiuk Daniel Bielsk Podlaski 18-29 95
Janowski Bogdan Warszawa 50-59 134
Januszewski Marek Elk 30-39 110
Jarzembowicz Agata Piaseczno 30-39 149
Jonio Katarzyna Szeligi 30-39 81
Jonio Tomasz Szeligi 30-39 83
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-39 155
Jurczewski Mariusz Białystok 30-39 82
Jurkiewicz Dawid Poznań 30-39 -
Kaczyński Aleksander Łapy 30-39 104
Kamiński Artur Olsztyn 30-39 153
Karwacka Aleksandra Białystok 18-29 152
Khan David Leszno 30-39 175
Kopczewski Maciej Grudziądz 40-49 181
Kord Bogdan Barczewo 50-59 187
Korotko Justyna Gołdap 18-29 130
Kowalczyk Iga Gołdap 18-29 129
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-39 -
Kowalewski Przemysław Ostróda 30-39 174
Kowalski Edmund Rybno 40-49 192
Kozłowski Jerzy Węgorzewo 50-59 119
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-49 161
Książek Grzegorz Tarnowskie Góry 18-29 133
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-59 -
Lisius Tomasz Gdańsk 50-59 100
Liśkiewicz Roman Kętrzyn 40-49 163
Łyczek Marcin Kętrzyn 30-39 140
Maciejczyk Michał Pisz 30-39 136
Makola - Kalejta Katarzyna Warszawa 30-39 -
Matejczyk Marcin Lewickie 30-39 145
Michałowski Mateusz Gołdap 18-29 91
Mińko Piotr Białystok 30-39 173
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 60-… 111
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 50-59 138
Nigot Krzysztof Warszawa 40-49 -
Niski Paweł Olsztyn 30-39 -
Okragły Emil Warszawa 30-39 103
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 40-49 -
Ołowski Kamil Dzierzgoń 30-39 142
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 50-59 117
Orłowski Piotr Olsztyn 30-39 86
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 97
Paczkowski Maciej Reda 18-29 178
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 -
Parfieniuk Bartosz Białystok 30-39 159
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 40-49 164
Peterek Anna Poznań 18-29 96
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 40-49 116
Puch Robert Elbląg 40-49 -
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-49 165
Rejnart Mateusz Warszawa 18-29 127
Rozej Robert Toruń 40-49 112
Rudlicka Karolina Tarnowskie Góry 30-39 132
Rudnik Sławomir Białystok 40-49 114
Rutkowski Jacek Ostrołęka 40-49 189
Rutkowski Paweł Olsztyn 30-39 120
Rutkowski Slawomir Warszawa 30-39 102
Rynko Paweł Olsztyn 30-39 160
Sarnowska Katarzyna Otwock 30-39 -
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 18-29 99
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-29 105
Siłkowski Radosław Gdynia 40-49 101
Sobiech Tomasz Olsztyn 30-39 87
Sopyła Krzysztof Purda 30-39 150
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 30-39 125
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-59 -
Suchocki Adam Białystok 30-39 128
Sykulski Maciek Warszawa 30-39 190
Szymański Łukasz Olsztyn 30-39 121
Szymkuć Wojciech Poznań 18-29 177
Szymonik Filip Stalowa Wola 18-29 137
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-39 139
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 30-39 122
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 50-59 107
Topolewski Jacek Iława 40-49 92
Traczyk Marek Warszawa 40-49 -
Tyczyński Hubert Białystok 18-29 179
Utykański Michał Ełk 30-39 170
Warzybok Magdalena Warszawa 30-39 184
Wielakin Dariusz Knyszyn 30-39 172
Wiński Tomasz Gołdap 30-39 94
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 40-49 176
Witczak Jakub Białystok 30-39 158
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-59 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 106
Wójcik Marcin Bartoszyce 30-39 146
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-59 85
Zalewski Dariusz Białystok 40-49 162
Zarin Roman Kaliningrad 30-39 148
Zdancewicz Krzysztof Goldap 30-39 126
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon