Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2017-07-23 11:00 www.triathlongoldap.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 95 Jakimiuk Daniel Twister Team Z Bogiem przez Triathlon M18 1 1 00:16:07 (11)00:01:55 (2)01:09:27 (2)00:01:01 (5)00:41:06 (1) 02:09:36
2 109 Grądzki Wojciech dotsport.pl Triathlon Team M18 2 2 00:16:01 (9)00:02:24 (18)01:10:58 (5)00:01:10 (11)00:41:24 (2) 02:11:57 00:02:21
3 104 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 1 3 00:17:04 (19)00:02:03 (5)01:08:52 (1)00:01:02 (6)00:42:59 (4) 02:12:00 00:02:24
4 115 Chmielewski Piotr Warsaw Masters Team M30 2 4 00:15:02 (5)00:02:04 (6)01:10:49 (4)00:01:09 (8)00:45:44 (11) 02:14:48 00:05:12
5 105 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M18 3 5 00:16:20 (13)00:01:47 (1)01:11:49 (6)00:01:01 (4)00:44:37 (8) 02:15:34 00:05:58
6 112 Rozej Robert Oroloko Team M40 1 6 00:16:41 (17)00:02:14 (12)01:12:15 (8)00:01:37 (49)00:43:57 (6) 02:16:44 00:07:08
7 90 Dudela Adrian Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team/ M30 3 7 00:17:49 (34)00:03:24 (78)01:10:24 (3)00:01:22 (27)00:45:33 (10) 02:18:32 00:08:56
8 144 Jagolicz Damian NTC M30 4 8 00:17:51 (37)00:02:01 (3)01:13:03 (13)00:00:56 (2)00:45:16 (9) 02:19:07 00:09:31
9 86 Orłowski Piotr TRI-Dunajek M30 5 9 00:17:30 (24)00:02:26 (21)01:12:17 (9)00:01:13 (16)00:47:15 (17) 02:20:41 00:11:05
10 170 Utykański Michał SBR Team Ełk M30 6 10 00:13:41 (2)00:02:18 (15)01:16:54 (30)00:01:23 (31)00:46:32 (14) 02:20:48 00:11:12
11 131 Dzierszko Rafał Nadaktywni M30 7 11 00:16:04 (10)00:02:12 (10)00:50:34 (31) 02:20:59 00:11:23
12 168 Bieliński Piotr Powersystem/Triathlon Trójmiasto M40 2 12 00:18:04 (44)00:02:21 (16)01:13:23 (15)00:01:12 (15)00:46:23 (12) 02:21:23 00:11:47
13 83 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 8 13 00:16:44 (18)00:02:17 (14)01:12:38 (10)00:01:26 (35)00:49:38 (23) 02:22:43 00:13:07
14 118 Ciepielewski Patryk M18 4 14 00:17:34 (25)00:02:39 (33)01:18:08 (35)00:01:15 (19)00:44:19 (7) 02:23:55 00:14:19
15 121 Szymański Łukasz Tri NEGU www.rowerysportowy.pl M30 9 15 00:17:54 (39)00:02:13 (11)01:12:01 (7)00:01:21 (26)00:50:32 (30) 02:24:01 00:14:25
16 137 Szymonik Filip M18 5 16 00:14:37 (4)00:03:27 (81)01:18:20 (37)00:01:26 (36)00:46:55 (15) 02:24:45 00:15:09
17 120 Rutkowski Paweł Tri NEGU M30 10 17 00:16:21 (14)00:02:35 (26)01:13:18 (14)00:01:09 (9)00:52:19 (44) 02:25:42 00:16:06
18 96 Peterek Anna LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK K18 1 1 00:15:04 (6)00:02:24 (17)01:19:43 (43)00:01:18 (23)00:47:37 (18) 02:26:06 00:16:30
19 88 Antonowicz Marcin N/a M30 11 18 00:16:14 (12)00:02:57 (48)01:16:16 (25)00:01:10 (10)00:49:47 (25) 02:26:24 00:16:48
20 101 Siłkowski Radosław Heiztechnik M40 3 19 00:19:29 (59)00:03:11 (64)01:15:26 (20)00:01:31 (45)00:46:59 (16) 02:26:36 00:17:00
21 113 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M30 12 20 00:19:18 (55)00:02:15 (13)01:12:47 (11)00:01:15 (17)00:51:22 (36) 02:26:57 00:17:21
22 161 Krygielski Krzysztof Startuję bo nie lubię ;-) M40 4 21 00:19:41 (61)00:03:07 (58)01:19:03 (40)00:01:24 (33)00:43:48 (5) 02:27:03 00:17:27
23 142 Ołowski Kamil M30 13 22 00:20:35 (73)00:02:38 (31)01:16:45 (29)00:00:50 (1)00:46:31 (13) 02:27:19 00:17:43
24 110 Januszewski Marek Chata Ełk M30 14 23 00:18:07 (45)00:03:08 (59)01:12:58 (12)00:02:30 (91)00:50:37 (32) 02:27:20 00:17:44
25 99 Siekierski Mateusz Marek BiegoStok M18 6 24 00:15:14 (7)00:02:51 (44)01:20:31 (48)00:01:22 (28)00:47:41 (19) 02:27:39 00:18:03
26 87 Sobiech Tomasz M30 15 25 00:18:02 (43)00:02:47 (40)01:16:04 (23)00:01:19 (25)00:49:49 (26) 02:28:01 00:18:25
27 166 Ciborowski Sebastian Seba-Sport M40 5 26 00:16:24 (15)00:03:24 (77)01:16:38 (28)00:01:38 (52)00:50:47 (33) 02:28:51 00:19:15
28 114 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M40 6 27 00:17:46 (32)00:03:06 (56)01:16:56 (31)00:01:46 (62)00:49:45 (24) 02:29:19 00:19:43
29 160 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M30 16 28 00:20:20 (66)00:02:05 (7)01:15:47 (21)00:01:24 (34)00:50:12 (28) 02:29:48 00:20:12
30 180 Dawidczyk Adam AT Team M30 17 29 00:19:13 (54)00:02:25 (19)01:16:33 (26)00:01:11 (14)00:50:32 (29) 02:29:54 00:20:18
31 106 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 1 2 00:17:51 (36)00:02:02 (4)01:20:41 (51)00:01:02 (7)00:49:06 (21) 02:30:42 00:21:06
32 140 Łyczek Marcin Runners Team Kętrzyn M30 18 30 00:17:45 (30)00:02:38 (32)01:15:00 (17)00:01:30 (42)00:53:53 (55) 02:30:46 00:21:10
33 123 Dimitrow Marcin D7 Triathlon Team M40 7 31 00:19:12 (53)00:03:26 (79)01:14:31 (16)00:02:09 (81)00:52:05 (40) 02:31:23 00:21:47
34 107 Tarasiewicz Ireneusz Trisophrenia Triathlon Club M50 1 32 00:19:28 (58)00:03:14 (67)01:17:51 (33)00:02:14 (87)00:49:09 (22) 02:31:56 00:22:20
35 184 Warzybok Magdalena TRINERGY TEAM K30 2 3 00:17:05 (20)00:02:25 (20)01:15:53 (22)00:01:30 (40)00:55:08 (65) 02:32:01 00:22:25
36 178 Paczkowski Maciej SEKCJA MŁODYCH NSZZ SOLIDARNOŚCI M18 7 33 00:20:34 (72)00:02:37 (29)01:20:04 (45)00:01:10 (12)00:48:00 (20) 02:32:25 00:22:49
37 186 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 19 34 00:17:50 (35)00:03:14 (68)01:16:04 (24)00:01:57 (69)00:53:28 (52) 02:32:33 00:22:57
38 145 Matejczyk Marcin NADAKTYWNI M30 20 35 00:19:05 (51)00:03:02 (51)01:17:12 (32)00:01:19 (24)00:52:32 (47) 02:33:10 00:23:34
39 147 Ihnatowicz Arkadiusz Red Rose M40 8 36 00:17:57 (40)00:03:10 (62)01:15:22 (19)00:01:34 (46)00:55:44 (69) 02:33:47 00:24:11
40 182 Bespalov Oleg Amberman Anna M30 21 37 00:15:47 (8)00:03:12 (66)01:20:06 (46)00:01:41 (55)00:53:19 (51) 02:34:05 00:24:29
41 174 Kowalewski Przemysław TEAM ELEKTRYK M30 22 38 00:17:38 (26)00:03:23 (75)01:15:12 (18)00:01:27 (37)00:56:51 (73) 02:34:31 00:24:55
42 124 Borowiak Justyna Kuźnia Triathlonu K30 3 4 00:17:48 (33)00:02:49 (41)01:16:36 (27)00:01:29 (39)00:56:00 (70) 02:34:42 00:25:06
43 116 Piotrowski Wiktor TriWawa M40 9 39 00:19:50 (63)00:02:40 (34)01:18:09 (36)00:01:45 (59)00:52:18 (43) 02:34:42 00:25:06
44 81 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K30 4 5 00:17:42 (28)00:02:41 (35)01:18:06 (34)00:01:30 (43)00:55:09 (66) 02:35:08 00:25:32
45 159 Parfieniuk Bartosz M30 23 40 00:17:27 (23)00:02:27 (22)01:18:31 (38)00:01:47 (64)00:54:58 (61) 02:35:10 00:25:34
46 100 Lisius Tomasz M50 2 41 00:19:47 (62)00:03:23 (76)01:18:42 (39)00:01:46 (61)00:51:33 (37) 02:35:11 00:25:35
47 136 Maciejczyk Michał KS Speed Jasło M30 24 42 00:14:26 (3)00:03:36 (83)01:20:36 (49)00:01:41 (56)00:54:59 (62) 02:35:18 00:25:42
48 150 Sopyła Krzysztof http://ermlab.com M30 25 43 00:17:41 (27)00:03:15 (70)01:22:20 (53)00:01:38 (51)00:50:51 (34) 02:35:45 00:26:09
49 155 Juchniewicz Lidia Kuźnia Triathlonu K30 5 6 00:18:41 (48)00:02:45 (37)01:20:57 (52)00:01:17 (20)00:52:38 (48) 02:36:18 00:26:42
50 163 Liśkiewicz Roman Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej M40 10 44 00:23:41 (96)00:06:00 (102)01:22:41 (56)00:02:54 (97)00:41:38 (3) 02:36:54 00:27:18
51 190 Sykulski Maciek Mad About You M30 26 45 00:16:25 (16)00:02:36 (28)01:19:09 (42)00:01:30 (41)00:58:07 (78) 02:37:47 00:28:11
52 108 Fomichev Dmitrii 111CLUB M50 3 46 00:17:19 (22)00:03:03 (52)01:23:55 (64)00:01:44 (58)00:52:32 (46) 02:38:33 00:28:57
53 132 Rudlicka Karolina Rambo Girl still Alive; Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe K30 6 7 00:20:58 (78)00:03:11 (63)01:23:17 (60)00:01:38 (50)00:49:56 (27) 02:39:00 00:29:24
54 173 Mińko Piotr UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M30 27 47 00:17:14 (21)00:02:34 (25)01:23:17 (59)00:01:17 (21)00:54:48 (60) 02:39:10 00:29:34
55 129 Kowalczyk Iga K18 2 8 00:17:58 (41)00:02:32 (23)01:26:40 (72)00:01:23 (32)00:51:16 (35) 02:39:49 00:30:13
56 91 Michałowski Mateusz Najmowicz Triathlon M18 8 48 00:17:45 (31)00:02:10 (8)01:27:29 (76)00:01:23 (30)00:52:14 (42) 02:41:01 00:31:25
57 149 Jarzembowicz Agata TRINERGY TEAM K30 7 9 00:20:37 (74)00:02:45 (38)01:23:19 (61)00:01:59 (72)00:52:25 (45) 02:41:05 00:31:29
58 167 Ciborowska Aneta Seba-Sport K40 1 10 00:18:08 (46)00:02:34 (24)01:24:27 (66)00:01:57 (70)00:55:06 (64) 02:42:12 00:32:36
59 153 Kamiński Artur M30 28 49 00:21:07 (81)00:03:18 (73)01:22:28 (54)00:01:59 (73)00:53:46 (53) 02:42:38 00:33:02
60 128 Suchocki Adam M30 29 50 00:21:08 (82)00:02:59 (50)01:22:44 (57)00:02:17 (88)00:53:50 (54) 02:42:58 00:33:22
61 169 Bestecki Tomasz RANT Bartoszyce / Endomondo Bartoszyce M30 30 51 00:21:32 (87)00:02:50 (43)01:26:09 (70)00:00:58 (3)00:51:34 (38) 02:43:03 00:33:27
62 146 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M30 31 52 00:20:24 (67)00:02:11 (9)01:27:24 (75)00:01:18 (22)00:51:51 (39) 02:43:08 00:33:32
63 89 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M40 11 54 00:20:56 (77)00:02:42 (36)01:20:40 (50)00:02:09 (80)00:56:59 (74) 02:43:26 00:33:50
64 179 Tyczyński Hubert Nadaktywni Białystok M18 9 53 00:19:56 (64)00:02:54 (47)01:22:41 (55)00:01:28 (38)00:56:27 (72) 02:43:26 00:33:50
65 188 Balawejder Marek MS Fiber TriTeam M40 12 55 00:21:01 (79)00:03:10 (61)01:19:53 (44)00:01:15 (18)00:58:12 (79) 02:43:31 00:33:55
66 119 Kozłowski Jerzy M50 4 56 00:20:44 (76)00:02:50 (42)01:23:48 (63)00:01:39 (53)00:54:33 (59) 02:43:34 00:33:58
67 164 Peda Tomasz M40 13 57 00:17:43 (29)00:02:35 (27)01:26:00 (68)00:02:06 (79)00:55:15 (67) 02:43:39 00:34:03
68 148 Zarin Roman Winter Meerkat M30 32 58 00:19:04 (50)00:03:18 (72)01:25:11 (67)00:01:52 (67)00:55:00 (63) 02:44:25 00:34:49
69 97 Osmolik Jarek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M40 14 59 00:19:23 (57)00:03:08 (60)01:23:00 (58)00:01:50 (66)00:57:40 (76) 02:45:01 00:35:25
70 134 Janowski Bogdan M50 5 60 00:18:58 (49)00:04:56 (96)01:26:56 (74)00:02:38 (94)00:52:11 (41) 02:45:39 00:36:03
71 111 Najder Ewa K60 1 11 00:21:23 (84)00:03:06 (57)01:26:15 (71)00:02:04 (77)00:53:54 (56) 02:46:42 00:37:06
72 117 Omieliańczyk Ryszard Nadaktywni M50 6 61 00:21:05 (80)00:04:15 (93)01:23:30 (62)00:02:12 (85)00:56:24 (71) 02:47:26 00:37:50
73 151 Beraś Maciek M30 33 62 00:19:10 (52)00:02:51 (45)01:19:08 (41)00:01:46 (60)01:05:40 (89) 02:48:35 00:38:59
74 175 Khan David Ewelsport team / Dystans Leszno 1979 M30 34 63 00:22:30 (91)00:03:57 (89)01:28:44 (79)00:01:22 (29)00:52:54 (49) 02:49:27 00:39:51
75 82 Jurczewski Mariusz Nadaktywni Białystok empem ooh M30 35 64 00:20:40 (75)00:02:57 (49)01:20:12 (47)00:02:02 (76)01:05:45 (90) 02:51:36 00:42:00
76 158 Witczak Jakub NADAKTYWNI M30 36 65 00:20:32 (71)00:03:41 (85)01:31:02 (87)00:01:30 (44)00:55:29 (68) 02:52:14 00:42:38
77 152 Karwacka Aleksandra IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL K18 3 12 00:21:51 (88)00:02:38 (30)01:26:05 (69)00:01:10 (13)01:01:05 (82) 02:52:49 00:43:13
78 93 Bajko Tomasz Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Białymstoku M30 37 66 00:20:10 (65)00:05:00 (97)01:32:06 (91)00:03:13 (100)00:52:57 (50) 02:53:26 00:43:50
79 85 Wszeborowski Dariusz SBR Team Ełk M50 7 67 00:21:18 (83)00:03:41 (86)01:32:55 (94)00:01:47 (63)00:54:02 (57) 02:53:43 00:44:07
80 127 Rejnart Mateusz M18 10 68 00:21:54 (89)00:03:19 (74)01:23:56 (65)00:02:55 (98)01:01:55 (83) 02:53:59 00:44:23
81 92 Topolewski Jacek OrkaMasters Iława M40 15 69 00:18:26 (47)00:03:05 (55)01:31:43 (88)00:02:13 (86)00:58:39 (81) 02:54:06 00:44:30
82 191 Gudra Mateusz M30 38 70 00:21:25 (85)00:04:07 (91)01:30:08 (85)00:02:23 (89)00:58:15 (80) 02:56:18 00:46:42
83 181 Kopczewski Maciej M40 16 71 00:17:53 (38)00:03:03 (53)01:29:45 (83)00:01:44 (57)01:04:15 (86) 02:56:40 00:47:04
84 189 Rutkowski Jacek KK 24H, Akademia Triathlonu M40 17 72 00:21:58 (90)00:02:51 (46)01:26:50 (73)00:02:06 (78)01:03:03 (85) 02:56:48 00:47:12
85 130 Korotko Justyna straż graniczna gołdap K18 4 13 00:20:28 (69)00:02:46 (39)01:34:29 (95)00:02:55 (99)00:57:36 (75) 02:58:14 00:48:38
86 162 Zalewski Dariusz Nadaktywni Białystok M40 18 73 00:25:09 (101)00:05:10 (100)01:32:10 (92)00:01:37 (48)00:54:13 (58) 02:58:19 00:48:43
87 98 Gusarov Valery 111 Club Technopolis GS M40 19 74 00:21:29 (86)00:04:06 (90)01:29:50 (84)00:02:11 (84)01:02:27 (84) 03:00:03 00:50:27
88 141 Bołtryk Andrzej M30 39 75 00:22:36 (92)00:03:46 (87)01:35:44 (98)00:02:09 (83)00:58:02 (77) 03:02:17 00:52:41
89 187 Kord Bogdan M50 8 76 00:20:31 (70)00:03:14 (69)01:29:42 (82)00:02:09 (82)01:07:58 (96) 03:03:34 00:53:58
90 125 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team K30 8 14 00:20:28 (68)00:03:18 (71)01:27:58 (77)00:02:48 (96)01:09:50 (99) 03:04:22 00:54:46
91 122 Tanjga-Nawrot Konstancja LOT Runners Club LOT Polish Airlines K30 9 15 00:23:04 (93)00:03:12 (65)01:30:57 (86)00:01:40 (54)01:06:14 (93) 03:05:07 00:55:31
92 183 Chromiński Michał M30 40 77 00:19:34 (60)00:05:41 (101)01:28:50 (80)00:03:27 (101)01:09:14 (97) 03:06:46 00:57:10
93 139 Śnieżko Eugeniusz Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 41 78 00:19:21 (56)00:03:03 (54)01:32:03 (89)00:01:57 (71)01:11:31 (100) 03:07:55 00:58:19
94 138 Najder Jacek M50 9 79 00:26:02 (102)00:05:00 (98)01:28:11 (78)00:02:30 (92)01:06:20 (94) 03:08:03 00:58:27
95 176 Wiśniewska Katarzyna Indywidualistka K40 2 16 00:24:28 (98)00:04:23 (94)01:32:04 (90)00:02:32 (93)01:05:46 (91) 03:09:13 00:59:37
96 143 Barwiński Tomasz M40 20 80 00:17:59 (42)00:03:28 (82)01:32:25 (93)00:01:36 (47)01:13:59 (102) 03:09:27 00:59:51
97 94 Wiński Tomasz Łowcy Przygód Gołdap M30 42 81 00:23:27 (94)00:05:09 (99)01:36:09 (99)00:01:47 (65)01:04:41 (87) 03:11:13 01:01:37
98 102 Rutkowski Slawomir Brak Klubu boomlingo M30 43 82 00:24:35 (99)00:03:26 (80)01:29:31 (81)00:02:00 (75)01:11:43 (101) 03:11:15 01:01:39
99 192 Kowalski Edmund FRUITLAND Sp z o.o. M40 21 83 00:23:51 (97)00:04:13 (92)01:35:07 (96)00:02:29 (90)01:07:04 (95) 03:12:44 01:03:08
100 177 Szymkuć Wojciech M18 11 84 00:23:31 (95)00:03:38 (84)01:35:35 (97)00:01:59 (74)01:09:49 (98) 03:14:32 01:04:56
101 156 Gindorowicz Anna Maria Nadaktywni Białystok K50 1 17 00:24:44 (100)00:04:33 (95)01:41:38 (101)00:02:47 (95)01:05:09 (88) 03:18:51 01:09:15
102 171 Andrzejczak Marcin www.embus.eu M40 22 85 00:30:39 (103)00:03:52 (88)01:38:05 (100)00:01:56 (68)01:06:06 (92) 03:20:38 01:11:02
103 185 Gorzeński Piotr M50 00:08:05 (1) DNF
104 84 Czarnecki Tomasz NeON Team M30 DNS
105 103 Okragły Emil M30 DNS
106 126 Zdancewicz Krzysztof Zdyna M30 DNS
107 133 Książek Grzegorz Pływający Sponcz Trwam M18 DNS
108 165 Ramotowski Arkadiusz Nadaktywni M40 DNS
109 172 Wielakin Dariusz Nadaktywni M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon