Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Miksa Marcin (Filip Barwiński, Wiktor Barwiński) Kielce 18-29 283
Morzy Marcin (Michał Gałka, Józef Rogowski) Gołdap 30-39 294

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bachorski Bogdan Przasnysz 40-49 237
Bagiński Jan Olecko 60-… 245
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 266
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 274
Bida Adam Gołdap 50-59 285
Bogdańska Katarzyna Giżycko 18-29 233
Bogdański Krzysztof Giżycko 50-59 232
Bogulski Piotr Zblewo 18-29 263
Boguszewski Michał Sulejówek 30-39 -
Bondaruk Agata Gdańsk 40-49 267
Brzeziński Tomasz Gołdap 40-49 209
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-39 276
Budzyński Janusz Rumia 30-39 278
Bykowski Mariusz Sokółka 18-29 280
Cerajewska Hanna Szamocin 18-29 212
Chlaściak Piotr Warszawa 18-29 236
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 228
Chmielewski Cezary Warszawa 40-49 291
Chmielewski Maciej Suwałki 18-29 268
Chomczyk Adrian Białystok 18-29 275
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 247
Ciborowska Roksana Jasło 16-17 273
Czarnecka Agnieszka Warszawa 30-39 210
Czogała Dawid Gołdap 18-29 242
Danik Piotr Warszawa 40-49 265
Fedorowicz Magdalena Warszawa 18-29 235
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-39 225
Gbyl Jacek Gdynia 40-49 277
Gortych Marta Warszawa - Polska 30-39 -
Grudziński Tomasz Gołdap 40-49 241
Gudanowski Tadeusz Augustów 50-59 299
Gumkowski Kamil Warszawa 18-29 -
Hartlinski Wojciech Patryki 30-39 248
Jasiński Piotr Olecko 40-49 251
Jaśkiewicz Emilia Gołdap 18-29 253
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-49 201
Kacperski Mirosław EŁK 50-59 211
Kaczmarek Katarzyna Baranowo 40-49 -
Kalicki Edward Pobiedziska 50-59 198
Kaminski Radoslaw Białystok 30-39 216
Kamiński Jakub Pasłęk 18-29 196
Karczewski Ireneusz Warszawa 50-59 230
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 284
Kempa Tomasz Białystok 30-39 262
Kireev Sergei Kaliningrad 30-39 293
Kochan Sylwia Łebcz 30-39 -
Kołodziejski Marek Stawiguda 30-39 244
Kołosowski Kamil Białystok 18-29 238
Kord Arkadiusz Barczewo 18-29 207
Kowal Monika Radom 30-39 -
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… 292
Kowalewska Iwona Gołdap 30-39 297
Kozłowski Adam Gołdap 30-39 240
Kozłowski Piotr Olsztyn 30-39 -
Książek Andrzej Działdowo 50-59 290
Leśniewski Daniel Białystok 30-39 206
Lewandowska Ewa Łódź 50-59 300
Lisicki Marek Łódź 60-… 195
Lubiński Kamil Gdynia 18-29 205
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-39 298
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 40-49 279
Miller Mariusz Łomża 30-39 261
Młodzikowska Weronika Adamów 30-39 226
Morawski Przemysław Przasnysz 40-49 264
Mostowska Magdalena Warszawa 40-49 296
Mudryk Przemysław Elbląg 30-39 250
Naruszewicz Łukasz Giżycko 18-29 271
Naumczyk Paulina Warszawa 30-39 203
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 40-49 259
Obuchowski Krzysztof Gołdap 30-39 295
Okragły Emil Warszawa 30-39 254
Ostrowska Klaudia Suwałki 30-39 282
Pawlak Michał Warszawa 30-39 289
Piotrowicz Ewa Gdańsk 30-39 270
Piotrowski Rafał Choroszcz 30-39 217
Polaczyk Bartłomiej Warszawa 18-29 199
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 40-49 246
Prorok Adam Legionowo 40-49 257
Rafalska Emilia Piaseczno 30-39 219
Rakoczy Rafał Tychy 30-39 -
Roczeń Grzegorz Gołdap 30-39 218
Rogulski Arkadiusz Warszawa 30-39 224
Rogulski Maciej Warszawa 18-29 -
Samulska Ewa Warszawa 30-39 -
Sazonov Victor Kaliningrad 30-39 272
Sienkiewicz Sławomir Olecko 40-49 288
Sitarek Elwira Piaseczno 40-49 256
Skomorowski Dominik Goldap 40-49 252
Smoluk Sebastian Płośnica 40-49 260
Sojkowski Kamil Suwałki 30-39 220
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 202
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 40-49 239
Staszewski Marcin Olsztyn 30-39 215
Strzałkowski Adam Olsztyn 40-49 214
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 255
Sugier Dawid Olsztyn 18-29 249
Sulińska Magdalena Warszawa 40-49 227
Szablińska Joanna Ostróda 18-29 258
Szacilowski Marek Białystok 30-39 -
Szatecki Maksymilian Warszawa 18-29 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 229
Szołowski Filip Kielce 30-39 197
Szpakowski Michał Olsztyn 40-49 286
Tomczyk Przemysław Sedranki 18-29 221
Uździło Emil Warszawa 30-39 222
Uździło Przemysław Olecko 30-39 213
Westergaard Chistian Grodzisk Mazowiecki 50-59 287
Węcławik Kamil Józefów 30-39 208
Wilczewski Rafał Warszawa 30-39 204
Witkowski Piotr Kętrzyn 30-39 223
Wojciechowska Katarzyna Warszawa 30-39 -
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 269
Wojtyła Bartosz Warszawa 18-29 234
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 243
Zyhatynski Maciej Warszawa 50-59 231
Żbik Adrianna Olsztyn 18-29 281
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon