Triathlon Gołdap 2017 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

2017-07-23 10:50 www.triathlongoldap.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 223 Witkowski Piotr M30 1 1 00:07:47 (11)00:02:03 (2)00:34:56 (1)00:00:59 (9)00:20:26 (3) 01:06:11
2 238 Kołosowski Kamil Nadaktywni M18 1 2 00:07:40 (10)00:02:07 (5)00:36:38 (3)00:01:12 (25)00:19:27 (1) 01:07:04 00:00:53
3 284 Kazanecki Tomasz Legion M40 1 3 00:07:06 (4)00:02:31 (16)00:35:40 (2)00:01:05 (15)00:23:19 (14) 01:09:41 00:03:30
4 207 Kord Arkadiusz M18 2 4 00:07:35 (7)00:02:10 (7)00:37:04 (6)00:00:55 (3)00:22:23 (5) 01:10:07 00:03:56
5 249 Sugier Dawid M18 3 5 00:09:01 (29)00:39:56 (94)00:20:15 (2) 01:10:17 00:04:06
6 254 Okragły Emil M30 2 6 00:08:39 (22)00:01:58 (1)00:22:27 (6) 01:11:19 00:05:08
7 244 Kołodziejski Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M30 3 7 00:08:09 (14)00:02:13 (9)00:37:45 (8)00:01:09 (17)00:23:11 (10) 01:12:27 00:06:16
8 291 Chmielewski Cezary GO SPORT AK-SPED TEAM Kompania Sportowa M40 2 8 00:08:52 (25)00:03:09 (52)00:36:59 (5)00:01:24 (41)00:22:45 (8) 01:13:09 00:06:58
9 201 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 3 9 00:07:21 (5)00:02:09 (6)00:38:36 (10)00:01:12 (24)00:23:57 (18) 01:13:15 00:07:04
10 237 Bachorski Bogdan SunRace Rock Machine M40 4 10 00:10:28 (52)00:02:45 (27)00:36:41 (4)00:01:10 (21)00:23:28 (15) 01:14:32 00:08:21
11 263 Bogulski Piotr Morsy Zblewo M18 4 11 00:08:34 (19)00:02:34 (19)00:39:32 (16)00:01:16 (30)00:22:39 (7) 01:14:35 00:08:24
12 205 Lubiński Kamil M18 5 12 00:06:54 (3)00:02:05 (4)00:42:04 (42)00:01:03 (14)00:23:13 (11) 01:15:19 00:09:08
13 240 Kozłowski Adam Szkoła Pływania Adam Kozłowski KOLSPORT M30 4 13 00:06:40 (1)00:02:40 (21)00:40:24 (26)00:01:01 (13)00:24:38 (26) 01:15:23 00:09:12
14 224 Rogulski Arkadiusz Wyczesani M30 5 14 00:09:38 (38)00:02:56 (36)00:38:52 (11)00:01:17 (31)00:22:56 (9) 01:15:39 00:09:28
15 198 Kalicki Edward M50 1 15 00:09:09 (32)00:02:32 (17)00:37:22 (7)00:02:10 (82)00:24:36 (25) 01:15:49 00:09:38
16 280 Bykowski Mariusz Sokólski Klub Kolarski Sokół M18 6 16 00:09:05 (31)00:02:38 (20)00:39:01 (12)00:01:20 (35)00:24:07 (21) 01:16:11 00:10:00
17 298 Matkiewicz Piotr LABOSPORT Team M30 6 17 00:08:09 (13)00:03:05 (47)00:41:23 (33)00:01:00 (10)00:23:17 (13) 01:16:54 00:10:43
18 269 Wojciechowska Maria Laski, wino i kasyno K18 1 1 00:10:16 (50)00:02:11 (8)00:40:08 (21)00:00:56 (5)00:23:35 (16) 01:17:06 00:10:55
19 276 Brzozowski Piotr www.brzozowskipiotr.pl www.brzozowskipiotr.pl M30 7 18 00:07:39 (9)00:04:49 (83)00:40:14 (23)00:01:09 (18)00:23:15 (12) 01:17:06 00:10:55
20 211 Kacperski Mirosław PARKRUN POLSKA M50 2 19 00:08:59 (28)00:02:21 (12)00:39:16 (13)00:01:26 (44)00:25:25 (30) 01:17:27 00:11:16
21 221 Tomczyk Przemysław Olecko Biega M18 7 20 00:10:35 (56)00:02:58 (39)00:39:18 (14)00:01:27 (45)00:23:43 (17) 01:18:01 00:11:50
22 195 Lisicki Marek KB Arturówek Łódź M60 1 21 00:08:48 (24)00:03:42 (68)00:37:56 (9)00:01:49 (73)00:25:50 (37) 01:18:05 00:11:54
23 266 Beldyga Bartosz dopinguj mnie M30 8 22 00:06:42 (2)00:02:43 (23)00:40:15 (25)00:01:18 (33)00:27:10 (50) 01:18:08 00:11:57
24 196 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M18 8 23 00:09:35 (37)00:02:49 (29)00:40:27 (27)00:01:17 (32)00:24:09 (22) 01:18:17 00:12:06
25 206 Leśniewski Daniel Nadaktywni Białystok M30 9 24 00:07:30 (6)00:02:25 (13)00:41:59 (41)00:00:56 (4)00:25:42 (32) 01:18:32 00:12:21
26 202 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 10 25 00:07:58 (12)00:02:33 (18)00:40:40 (29)00:01:23 (40)00:26:01 (40) 01:18:35 00:12:24
27 252 Skomorowski Dominik Łowcy Przygód Gołdap M40 5 26 00:09:52 (43)00:03:01 (43)00:40:14 (22)00:01:01 (11)00:24:29 (24) 01:18:37 00:12:26
28 229 Szczebiot Karol Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 11 27 00:08:19 (17)00:03:57 (72)00:39:55 (19)00:01:13 (26)00:25:43 (33) 01:19:07 00:12:56
29 197 Szołowski Filip LABOSPORT Team M30 12 28 00:07:36 (8)00:02:03 (3)00:44:38 (54)00:00:51 (1)00:23:59 (19) 01:19:07 00:12:56
30 215 Staszewski Marcin Rowelove café M30 13 29 00:09:32 (35)00:02:43 (22)00:40:15 (24)00:01:49 (74)00:25:35 (31) 01:19:54 00:13:43
31 242 Czogała Dawid WSPol Szczytno M18 9 30 00:10:39 (57)00:02:52 (31)00:39:31 (15)00:00:55 (2)00:22:05 (4) 00:04:00 01:20:02 00:13:51
32 270 Piotrowicz Ewa SPORTEVO K30 1 2 00:09:11 (33)00:02:19 (11)00:41:52 (39)00:01:12 (23)00:25:51 (38) 01:20:25 00:14:14
33 209 Brzeziński Tomasz - M40 6 31 00:09:42 (39)00:02:26 (14)00:41:15 (32)00:01:18 (34)00:25:46 (35) 01:20:27 00:14:16
34 296 Mostowska Magdalena K40 1 3 00:08:13 (16)00:02:45 (26)00:42:42 (44)00:01:09 (20)00:25:58 (39) 01:20:47 00:14:36
35 282 Ostrowska Klaudia Klub Fitness Guarana K30 2 4 00:10:12 (49)00:02:45 (25)00:39:41 (18)00:01:29 (50)00:27:32 (57) 01:21:39 00:15:28
36 277 Gbyl Jacek M40 7 32 00:11:57 (77)00:02:17 (10)00:41:46 (38)00:01:29 (51)00:24:15 (23) 01:21:44 00:15:33
37 285 Bida Adam M50 3 33 00:09:43 (40)00:03:41 (65)00:39:38 (17)00:01:33 (57)00:27:14 (52) 01:21:49 00:15:38
38 265 Danik Piotr M40 8 34 00:10:39 (58)00:03:57 (73)00:41:02 (31)00:01:31 (53)00:24:51 (27) 01:22:00 00:15:49
39 297 Kowalewska Iwona Łowcy Przygód Gołdap K30 3 5 00:09:55 (44)00:02:58 (37)00:44:26 (50)00:00:57 (6)00:24:00 (20) 01:22:16 00:16:05
40 220 Sojkowski Kamil M30 14 35 00:08:59 (27)00:02:53 (32)00:44:01 (48)00:01:29 (49)00:25:10 (29) 01:22:32 00:16:21
41 241 Grudziński Tomasz Łowcy Przygód Gołdap M40 9 36 00:09:04 (30)00:03:20 (55)00:44:46 (56)00:01:14 (28)00:25:01 (28) 01:23:25 00:17:14
42 258 Szablińska Joanna Tri NEGU K18 2 6 00:10:29 (53)00:03:35 (63)00:41:27 (35)00:02:04 (79)00:26:20 (43) 01:23:55 00:17:44
43 279 Milewski Jacek LIBRO Cycling Team M40 10 37 00:12:18 (83)00:02:50 (30)00:41:26 (34)00:01:38 (61)00:26:08 (41) 01:24:20 00:18:09
44 287 Westergaard Chistian NORDMET DILLEN M50 4 38 00:09:33 (36)00:02:59 (40)00:40:38 (28)00:02:29 (87)00:28:58 (65) 01:24:37 00:18:26
45 248 Hartlinski Wojciech M30 15 39 00:08:43 (23)00:03:06 (49)00:44:41 (55)00:01:23 (39)00:26:52 (46) 01:24:45 00:18:34
46 217 Piotrowski Rafał Nadaktywni Białystok M30 16 40 00:09:51 (41)00:03:24 (56)00:40:01 (20)00:01:22 (38)00:30:14 (73) 01:24:52 00:18:41
47 204 Wilczewski Rafał M30 17 41 00:12:06 (80)00:02:58 (38)00:41:28 (36)00:01:08 (16)00:27:17 (53) 01:24:57 00:18:46
48 271 Naruszewicz Łukasz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M18 10 42 00:08:38 (20)00:03:01 (42)00:44:31 (52)00:01:49 (71)00:27:29 (55) 01:25:28 00:19:17
49 273 Ciborowska Roksana KS Speed Jasło K16 1 7 00:08:10 (15)00:03:42 (67)00:45:03 (59)00:01:46 (69)00:26:59 (48) 01:25:40 00:19:29
50 281 Żbik Adrianna Tri NEGU K18 3 8 00:08:55 (26)00:02:54 (34)00:45:20 (61)00:01:21 (37)00:27:13 (51) 01:25:43 00:19:32
51 272 Sazonov Victor Amberman M30 18 43 00:10:01 (46)00:03:04 (44)00:44:32 (53)00:01:24 (42)00:26:55 (47) 01:25:56 00:19:45
52 222 Uździło Emil Wyczesani M30 19 44 00:11:53 (76)00:03:05 (45)00:43:31 (47)00:00:58 (7)00:26:46 (45) 01:26:13 00:20:02
53 239 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M40 11 45 00:11:33 (73)00:03:05 (48)00:41:55 (40)00:01:39 (62)00:28:02 (58) 01:26:14 00:20:03
54 275 Chomczyk Adrian M18 11 46 00:10:41 (59)00:03:00 (41)00:28:18 (60) 01:26:17 00:20:06
55 216 Kaminski Radoslaw M30 20 47 00:08:24 (18)00:03:34 (62)00:44:53 (57)00:01:30 (52)00:28:03 (59) 01:26:24 00:20:13
56 300 Lewandowska Ewa KB Arturówek Łódź K50 1 9 00:10:48 (60)00:03:49 (70)00:40:52 (30)00:02:02 (78)00:29:25 (70) 01:26:56 00:20:45
57 250 Mudryk Przemysław M30 21 48 00:10:20 (51)00:03:32 (60)00:43:26 (46)00:02:21 (84)00:27:30 (56) 01:27:09 00:20:58
58 243 Zalewski Paweł M40 12 49 00:11:00 (64)00:03:05 (46)00:46:25 (69)00:01:21 (36)00:25:48 (36) 01:27:39 00:21:28
59 288 Sienkiewicz Sławomir Olecko Biega M40 13 50 00:11:17 (68)00:04:01 (74)00:44:21 (49)00:01:47 (70)00:27:01 (49) 01:28:27 00:22:16
60 292 Kowalczyk Andrzej niezrzeszony M60 2 51 00:10:59 (63)00:03:19 (54)00:41:39 (37)00:01:38 (60)00:31:15 (77) 01:28:50 00:22:39
61 264 Morawski Przemysław M40 14 52 00:11:16 (67)00:03:27 (58)00:42:28 (43)00:02:10 (81)00:29:44 (72) 01:29:05 00:22:54
62 247 Ciborowska Katarzyna KS Speed Jasło K40 2 10 00:10:33 (54)00:04:04 (75)00:43:26 (45)00:01:43 (67)00:29:19 (68) 01:29:05 00:22:54
63 212 Cerajewska Hanna K18 4 11 00:10:33 (55)00:02:44 (24)00:45:59 (67)00:01:01 (12)00:29:10 (66) 01:29:27 00:23:16
64 236 Chlaściak Piotr M18 12 53 00:11:03 (65)00:05:17 (86)00:45:45 (64)00:01:39 (64)00:25:43 (34) 01:29:27 00:23:16
65 261 Miller Mariusz M30 22 54 00:09:57 (45)00:03:24 (57)00:44:29 (51)00:02:00 (77)00:30:46 (75) 01:30:36 00:24:25
66 262 Kempa Tomasz BiegoStok M30 23 55 00:12:50 (86)00:04:25 (82)00:44:59 (58)00:01:28 (47)00:27:23 (54) 01:31:05 00:24:54
67 286 Szpakowski Michał Yanushe Triathlon Team M40 15 56 00:10:02 (47)00:03:42 (69)00:47:06 (73)00:01:42 (65)00:29:19 (67) 01:31:51 00:25:40
68 267 Bondaruk Agata K40 3 12 00:09:12 (34)00:03:08 (51)00:49:41 (81)00:01:13 (27)00:28:47 (64) 01:32:01 00:25:50
69 256 Sitarek Elwira Neon Team K40 4 13 00:11:21 (69)00:03:07 (50)00:46:31 (70)00:01:58 (76)00:29:22 (69) 01:32:19 00:26:08
70 295 Obuchowski Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap M30 24 57 00:12:28 (84)00:05:48 (92)00:46:35 (71)00:01:26 (43)00:26:10 (42) 01:32:27 00:26:16
71 218 Roczeń Grzegorz Łowcy Przygód Gołdap M30 25 58 00:11:23 (70)00:04:16 (79)00:49:17 (80)00:01:16 (29)00:26:27 (44) 01:32:39 00:26:28
72 226 Młodzikowska Weronika KB V-Max Adamów K30 4 14 00:11:47 (74)00:03:16 (53)00:48:09 (76)00:01:35 (58)00:28:24 (62) 01:33:11 00:27:00
73 268 Chmielewski Maciej M18 13 59 00:08:38 (21)00:02:27 (15)00:45:33 (62)00:01:39 (63)00:35:02 (89) 01:33:19 00:27:08
74 293 Kireev Sergei M30 26 60 00:10:53 (61)00:02:56 (35)00:47:43 (75)00:01:44 (68)00:30:54 (76) 01:34:10 00:27:59
75 225 Gawrych Sylwia NADAKTYWNI Białystok K30 5 15 00:12:13 (82)00:02:53 (33)00:45:50 (66)00:01:37 (59)00:32:46 (84) 01:35:19 00:29:08
76 259 Niewiadomski Mirosław M40 16 61 00:12:07 (81)00:05:01 (85)00:45:13 (60)00:02:07 (80)00:31:38 (81) 01:36:06 00:29:55
77 228 Chmiel Andrzej PULS TRI TEAM REHOP M60 3 62 00:14:11 (91)00:04:23 (80)00:45:42 (63)00:01:49 (72)00:30:42 (74) 01:36:47 00:30:36
78 251 Jasiński Piotr M40 17 63 00:11:52 (75)00:04:07 (76)00:51:03 (83)00:01:42 (66)00:28:21 (61) 01:37:05 00:30:54
79 257 Prorok Adam M40 18 64 00:13:27 (87)00:03:30 (59)00:47:01 (72)00:02:24 (86)00:31:16 (78) 01:37:38 00:31:27
80 289 Pawlak Michał M30 27 65 00:11:26 (72)00:03:55 (71)00:49:14 (79)00:01:33 (56)00:31:32 (79) 01:37:40 00:31:29
81 231 Zyhatynski Maciej Wilanow M50 5 66 00:12:31 (85)00:05:27 (88)00:45:48 (65)00:02:37 (89)00:31:40 (82) 01:38:03 00:31:52
82 199 Polaczyk Bartłomiej M18 14 67 00:09:51 (42)00:03:41 (66)00:46:05 (68)00:00:58 (8)00:33:42 (86) 00:04:00 01:38:17 00:32:06
83 214 Strzałkowski Adam Tempus Fagas M40 19 68 00:15:54 (93)00:03:37 (64)00:50:28 (82)00:01:32 (55)00:29:41 (71) 01:41:12 00:35:01
84 260 Smoluk Sebastian M40 20 69 00:13:32 (88)00:04:25 (81)00:47:24 (74)00:02:23 (85)00:33:45 (87) 01:41:29 00:35:18
85 232 Bogdański Krzysztof M50 6 70 00:13:39 (89)00:03:32 (61)00:52:23 (85)00:01:11 (22)00:31:36 (80) 01:42:21 00:36:10
86 235 Fedorowicz Magdalena K18 5 16 00:12:01 (79)00:05:27 (90)00:49:04 (78)00:03:13 (91)00:36:04 (90) 01:45:49 00:39:38
87 213 Uździło Przemysław Wyczesani M30 28 71 00:11:58 (78)00:02:47 (28)01:01:40 (91)00:01:09 (19)00:28:44 (63) 01:46:18 00:40:07
88 233 Bogdańska Katarzyna K18 6 17 00:10:06 (48)00:04:53 (84)00:57:55 (88)00:01:29 (48)00:32:11 (83) 01:46:34 00:40:23
89 278 Budzyński Janusz Wyczesani M30 29 72 00:13:47 (90)00:04:15 (78)00:52:03 (84)00:01:32 (54)00:36:29 (92) 01:48:06 00:41:55
90 299 Gudanowski Tadeusz M50 7 73 00:11:15 (66)00:07:03 (93)00:48:32 (77)00:02:16 (83)00:39:54 (94) 01:49:00 00:42:49
91 203 Naumczyk Paulina K30 6 18 00:11:24 (71)00:04:07 (77)00:58:54 (89)00:01:27 (46)00:33:46 (88) 01:49:38 00:43:27
92 234 Wojtyła Bartosz M18 15 74 00:10:55 (62)00:05:27 (89)00:54:16 (87)00:01:53 (75)00:38:04 (93) 01:50:35 00:44:24
93 245 Bagiński Jan OleckoBiega M60 4 75 00:19:45 (94)00:05:41 (91)00:54:11 (86)00:02:37 (90)00:32:47 (85) 01:55:01 00:48:50
94 246 Prawdzik-Dziądziak Agnieszka K40 5 19 00:14:17 (92)00:05:22 (87)00:59:47 (90)00:02:29 (88)00:36:14 (91) 01:58:09 00:51:58
95 208 Węcławik Kamil M30 DNS
96 210 Czarnecka Agnieszka K30 DNS
97 219 Rafalska Emilia TRI4fun Triathlon Team Piaseczno K30 DNS
98 227 Sulińska Magdalena K40 DNS
99 230 Karczewski Ireneusz Bike Atelier Team M50 DNS
100 253 Jaśkiewicz Emilia Łowcy Przygód Gołdap K18 DNS
101 255 Strześniewski Marek AT/IMPACT Team M60 DNS
102 274 Bełdyga Natalia K30 DNS
103 290 Książek Andrzej M50 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon