AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017 - wyniki

2017-11-05 09:00 www.polmaratongdansk.pl

<
M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-5km 5-10km 10-15km 15-20km 20-21,0975km Czas netto Czas końcowy Strata Mama z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
Tata z wózkiem dziecięcym
(wg płci / kategorii)
1 4404 Yuhumchuk Mykola Mk luchesk-lkb rudnik M30 1 1 00:15:11 (1)00:15:25 (2)00:15:36 (3)00:16:15 (2)00:03:44 (2) 01:06:11 (1) 01:06:11
2 4403 Didovodiuk Dmytro Mk luchesk-lkb rudnik M30 2 2 00:15:40 (3)00:16:02 (3)00:15:49 (4)00:16:18 (3)00:03:48 (3) 01:07:37 (2) 01:07:37 00:01:26
3 6 Oskierko Łukasz adidas Runners Warsaw M25 1 3 00:15:59 (4)00:16:18 (6)00:16:07 (5)00:16:22 (4)00:03:42 (1) 01:08:28 (3) 01:08:28 00:02:17
4 3603 Formela Daniel www.danielformela.com M30 3 4 00:16:00 (5)00:16:18 (5)00:16:20 (6)00:16:40 (5)00:03:49 (4) 01:09:07 (4) 01:09:07 00:02:56
5 4167 Świerdzewski Damian ,,Następny Krok'' Dietetykasportowa.pl M18 1 5 00:16:21 (6)00:16:16 (4)00:16:22 (7)00:16:57 (6)00:03:55 (7) 01:09:50 (5) 01:09:51 00:03:40
6 2800 Kowalski Marek ASICS FrontRunner Polska M25 2 6 00:15:40 (2)00:16:22 (7)00:16:49 (8)00:17:55 (14)00:04:11 (20) 01:10:57 (6) 01:10:57 00:04:46
7 4118 Pszczółkowski Paweł Pszczółkowski Team M25 3 7 00:17:17 (10)00:17:07 (10)00:16:58 (9)00:17:18 (7)00:03:49 (5) 01:12:29 (7) 01:12:29 00:06:18
8 2400 Vinogradov Yury Sylvia.gatchina.ru M35 1 8 00:17:17 (9)00:17:07 (9)00:16:59 (10)00:17:18 (8)00:04:02 (11) 01:12:43 (8) 01:12:43 00:06:32
9 4114 Dobrowolski Alan GrawerBus M18 2 9 00:17:17 (11)00:17:06 (8)00:17:19 (11)00:17:43 (11)00:04:01 (10) 01:13:25 (9) 01:13:26 00:07:15
10 3891 Piwowarczyk Wojciech WMLKS Pomorze Stargard Europa Systems Sprt Team/ CTS M18 3 10 00:16:31 (7)00:17:28 (12)00:17:38 (14)00:17:58 (16)00:04:08 (16) 01:13:43 (10) 01:13:43 00:07:32
11 3269 Pawłowski Mariusz Zamek Kurzętnik M40 1 11 00:17:51 (13)00:17:35 (13)00:17:24 (13)00:17:25 (9)00:03:59 (8) 01:14:14 (11) 01:14:14 00:08:03
12 1720 Gorski Adam M25 4 12 00:17:48 (12)00:17:36 (14)00:17:23 (12)00:17:28 (10)00:04:03 (13) 01:14:15 (12) 01:14:18 00:08:07
13 1609 Mikielski Daniel M25 5 13 00:17:16 (8)00:17:18 (11)00:17:46 (17)00:18:11 (17)00:04:07 (15) 01:14:37 (13) 01:14:38 00:08:27
14 3218 Podstawka Piotr MKB Dreptak M30 4 14 00:18:01 (14)00:17:51 (15)00:17:39 (15)00:17:43 (12)00:03:53 (6) 01:15:06 (14) 01:15:07 00:08:56
15 1550 Richert Jarosław Maja Team M35 2 15 00:18:23 (30)00:18:06 (16)00:17:54 (18)00:17:49 (13)00:04:06 (14) 01:16:17 (15) 01:16:18 00:10:07
16 4406 Raita Oksana Mk luchesk-lkb rudnik K25 1 1 00:18:44 (37)00:18:13 (21)00:17:42 (16)00:17:57 (15)00:04:01 (9) 01:16:36 (16) 01:16:37 00:10:26
17 140 Rudnik Krzysztof Night Runners Słupsk M35 3 16 00:18:10 (23)00:18:10 (19)00:18:06 (20)00:18:11 (18)00:04:03 (12) 01:16:40 (17) 01:16:40 00:10:29
18 536 Kwarta Maciej Batalion Dowodzenia MW M25 6 17 00:18:01 (15)00:18:17 (23)00:18:12 (21)00:18:41 (28)00:04:09 (19) 01:17:18 (18) 01:17:20 00:11:09
19 10 Paprocka Ewelina GKS TECZA NOWA WIES LEBORSKA K30 1 2 00:18:10 (22)00:18:09 (18)00:18:12 (22)00:18:36 (22)00:04:14 (26) 01:17:21 (19) 01:17:21 00:11:10
20 768 Serocki Adam M40 2 18 00:18:05 (19)00:18:11 (20)00:18:12 (23)00:18:47 (32)00:04:30 (56) 01:17:41 (20) 01:17:45 00:11:34
21 4282 Sarapuk Krzysztof Gdynia M45 1 19 00:18:14 (26)00:18:19 (24)00:18:21 (27)00:18:40 (25)00:04:14 (25) 01:17:47 (22) 01:17:48 00:11:37
22 1640 Mikuś Marcin Klub Aktywnego Pelpliniaka M30 5 20 00:18:08 (20)00:18:23 (27)00:18:20 (25)00:18:40 (26)00:04:20 (39) 01:17:46 (21) 01:17:51 00:11:40
23 5 Nowakowska Dominika LKBBraci Petk Lębork / Akademia Biegowa Kiełpino www.trener-biegowy.pl K30 2 3 00:18:10 (21)00:18:16 (22)00:18:30 (29)00:18:40 (27)00:04:21 (40) 01:17:57 (23) 01:17:57 00:11:46
24 3947 Pacholec Paweł Endure Team M35 4 21 00:18:23 (31)00:18:07 (17)00:18:02 (19)00:19:05 (44)00:04:27 (50) 01:18:03 (24) 01:18:04 00:11:53
25 2151 Szopiński Dariusz Urząd Gminy Przechlewo M35 5 22 00:18:04 (17)00:18:29 (28)00:18:36 (31)00:19:03 (39)00:04:09 (17) 01:18:20 (27) 01:18:21 00:12:10
26 4250 Kaczmarek Monika Accenture K25 2 4 00:18:23 (29)00:18:42 (32)00:18:37 (33)00:18:31 (19)00:04:09 (18) 01:18:21 (28) 01:18:22 00:12:11
27 4112 Bartkowski Zbigniew M50 1 23 00:18:11 (24)00:18:21 (25)00:18:25 (28)00:18:57 (35)00:04:29 (53) 01:18:19 (25) 01:18:23 00:12:12
28 2209 Grochowski Marek DUDYCZ tem/T.G. Sokół Zakopane M45 2 24 00:18:40 (34)00:18:33 (30)00:18:20 (26)00:18:36 (23)00:04:19 (38) 01:18:19 (26) 01:18:28 00:12:17
29 1465 Banach Bartosz TORUS - APTEKA GEMINI Gdańsk M30 6 25 00:18:03 (16)00:18:21 (26)00:18:43 (37)00:19:14 (51)00:04:14 (27) 01:18:32 (29) 01:18:35 00:12:24
30 1436 Nesterov Vasily Amberman M35 6 26 00:18:54 (54)00:18:49 (38)00:18:17 (24)00:18:37 (24)00:04:16 (30) 01:18:50 (30) 01:18:53 00:12:42
31 8 Łapińska Anna KS Warszawianka W-wa / Reebok Run Crew K25 3 5 00:18:27 (33)00:18:45 (33)00:18:36 (32)00:18:53 (34)00:04:18 (35) 01:18:58 (31) 01:18:59 00:12:48
32 932 Niepokój Patryk Incomgroup TEAM M35 7 27 00:18:04 (18)00:18:47 (35)00:18:43 (36)00:19:08 (46)00:04:25 (48) 01:19:06 (32) 01:19:07 00:12:56
33 2553 Czerniak Robert UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork M30 7 28 00:18:43 (36)00:18:52 (46)00:18:46 (38)00:18:44 (30)00:04:15 (28) 01:19:20 (33) 01:19:20 00:13:09
34 2449 Kaczmarczyk Łukasz M25 7 29 00:18:52 (43)00:18:51 (43)00:18:52 (45)00:18:34 (20)00:04:17 (34) 01:19:21 (34) 01:19:26 00:13:15
35 73 Sikorski Leszek M30 8 30 00:18:48 (38)00:18:49 (37)00:18:40 (35)00:18:51 (33)00:04:22 (44) 01:19:25 (35) 01:19:30 00:13:19
36 2107 Liśkiewicz Roman Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej M45 3 31 00:18:54 (51)00:18:51 (41)00:18:52 (42)00:18:43 (29)00:04:12 (21) 01:19:29 (36) 01:19:32 00:13:21
37 3634 Kosmala Maciej Czaja Training System M18 4 32 00:18:54 (53)00:18:51 (39)00:18:51 (40)00:18:45 (31)00:04:13 (23) 01:19:31 (37) 01:19:34 00:13:23
38 3874 Mokros Zuzanna TRUCHT.COM K18 1 6 00:19:06 (60)00:19:02 (49)00:18:39 (34)00:18:36 (21)00:04:16 (31) 01:19:38 (38) 01:19:39 00:13:28
39 4405 Ovcharuk Vera Mk luchesk-lkb rudnik K35 1 7 00:18:23 (32)00:18:35 (31)00:18:34 (30)00:19:56 (87)00:04:22 (43) 01:19:49 (39) 01:19:50 00:13:39
40 294 Filipowski Dariusz Świat Biegacza Fehlau Run Team M45 4 33 00:18:53 (47)00:18:51 (40)00:18:52 (44)00:18:59 (37)00:04:21 (41) 01:19:52 (40) 01:19:56 00:13:45
41 4239 Marszal Mariusz RK Athletics M35 8 34 00:18:15 (27)00:18:45 (34)00:19:07 (48)00:19:29 (59)00:04:22 (45) 01:19:58 (42) 01:19:58 00:13:47
42 3743 Mrożek Damian hydrostacja.pl M40 3 35 00:18:49 (39)00:18:51 (44)00:18:52 (43)00:19:03 (40)00:04:29 (54) 01:19:56 (41) 01:20:04 00:13:53
43 2532 Styś Dariusz Klub Aktywnego Pelpliniaka M30 9 36 00:18:13 (25)00:18:47 (36)00:19:01 (47)00:19:36 (63)00:04:30 (58) 01:20:02 (43) 01:20:07 00:13:56
44 10002 Biskupski Tomasz KU AZS UJK Kielce M18 5 37 00:18:53 (50)00:18:52 (45)00:18:51 (39)00:19:04 (42)00:04:30 (57) 01:20:07 (44) 01:20:10 00:13:59
45 10003 Jaśtal Piotr LKB Rudnik/AZS UJK Kielce M18 6 38 00:18:54 (52)00:18:51 (42)00:18:51 (41)00:19:04 (43)00:04:30 (55) 01:20:07 (45) 01:20:10 00:13:59
46 707 Nowak Mariusz Piątkowo na Biegowo M25 8 39 00:19:30 (73)00:19:23 (59)00:18:54 (46)00:18:58 (36)00:04:19 (36) 01:20:56 (46) 01:21:04 00:14:53
47 2407 Belousov Aleksei Sylvia.gatchina.ru M40 5 40 00:18:51 (41)00:19:14 (54)00:19:14 (53)00:19:30 (60)00:04:27 (49) 01:21:16 (48) 01:21:16 00:15:05
48 325 Klasa Łukasz beerceps M30 10 41 00:19:00 (56)00:19:31 (61)00:19:17 (58)00:19:16 (52)00:04:19 (37) 01:21:19 (50) 01:21:23 00:15:12
49 964 Wysocki Marcin WARSZAWIAKY M30 11 42 00:18:20 (28)00:18:54 (47)00:19:17 (55)00:20:20 (114)00:04:33 (61) 01:21:19 (49) 01:21:24 00:15:13
50 3539 Bąk Paweł M40 6 43 00:19:29 (72)00:19:31 (60)00:19:09 (51)00:19:04 (41)00:04:15 (29) 01:21:24 (51) 01:21:28 00:15:17
51 3666 Jędrzejczyk Łukasz Klub Biegacza Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo M35 9 44 00:19:23 (69)00:19:37 (67)00:19:08 (50)00:19:05 (45)00:04:17 (33) 01:21:26 (52) 01:21:30 00:15:19
52 3718 Hapke Tomasz Traktor Team Gmina Kwidzyn M40 7 45 00:19:05 (59)00:19:21 (57)00:19:15 (54)00:19:28 (56)00:04:31 (59) 01:21:37 (53) 01:21:40 00:15:29
53 4188 Pupek Mariusz Klub Biegacza Mrągowo M30 12 46 00:19:23 (70)00:19:37 (66)00:19:08 (49)00:19:11 (49)00:04:28 (51) 01:21:43 (54) 01:21:47 00:15:36
54 2828 Mierzejewski Bartosz M30 13 47 00:18:52 (44)00:19:07 (51)00:19:27 (61)00:19:48 (74)00:04:37 (79) 01:21:46 (55) 01:21:51 00:15:40
55 3843 Shevchyshyn Andrii M25 9 48 00:18:40 (35)00:18:33 (29)00:19:41 (72)00:20:35 (133)00:04:25 (47) 01:21:49 (56) 01:21:54 00:15:43
56 4083 Chyb Radosław - - M35 10 49 00:19:45 (77)00:19:45 (73)00:19:12 (52)00:19:00 (38)00:04:16 (32) 01:21:52 (57) 01:21:58 00:15:47
57 4103 Łuc Andrzej POLSKA RUNNING TEAM M35 11 50 00:19:00 (57)00:19:14 (55)00:19:24 (60)00:19:53 (80)00:04:28 (52) 01:21:52 (58) 01:21:59 00:15:48
58 702 Wierziński Piotr M45 5 51 00:18:53 (49)00:19:19 (56)00:19:35 (69)00:19:49 (76)00:04:33 (63) 01:22:05 (59) 01:22:09 00:15:58
59 736 Jankowski Maciej GR3miasto M40 4 52 00:19:02 (58)00:19:12 (53)00:19:18 (59)00:19:13 (50)00:05:30 (350) 01:21:13 (47) 01:22:15 00:16:04
60 1429 Juskiw Pawel M30 14 53 00:19:26 (71)00:19:31 (62)00:19:17 (57)00:19:36 (64)00:04:34 (66) 01:22:17 (60) 01:22:24 00:16:13
61 2848 Moderhak Mateusz M30 15 54 00:19:48 (81)00:19:49 (76)00:19:34 (66)00:19:11 (48)00:04:13 (22) 01:22:30 (61) 01:22:35 00:16:24
62 3611 Krupiński Bogumił Bogumił Krupiński M40 8 55 00:20:00 (89)00:19:45 (75)00:19:28 (62)00:19:10 (47)00:04:13 (24) 01:22:32 (62) 01:22:36 00:16:25
63 4208 Karpiński Wiesiek DUDYCZ team M55 1 56 00:18:53 (48)00:19:09 (52)00:19:35 (68)00:20:17 (107)00:04:45 (116) 01:22:33 (63) 01:22:39 00:16:28
64 292 Roeske Mariusz Krokowa Biega M35 12 57 00:19:20 (67)00:19:22 (58)00:19:28 (63)00:19:56 (84)00:04:36 (76) 01:22:37 (64) 01:22:42 00:16:31
65 2540 Zajk Michał Geoban M25 10 58 00:18:51 (40)00:19:06 (50)00:19:44 (74)00:20:34 (131)00:04:35 (71) 01:22:43 (65) 01:22:50 00:16:39
66 199 Lemke Krzysztof Gdyński Triathlon M40 9 59 00:18:55 (55)00:19:45 (74)00:19:44 (76)00:20:03 (92)00:04:36 (74) 01:22:59 (66) 01:23:03 00:16:52
67 2213 Muzyk Patryk Intersport Gdynia Riviera M25 11 60 00:18:52 (42)00:19:00 (48)00:19:39 (71)00:20:42 (156)00:05:04 (210) 01:23:11 (67) 01:23:17 00:17:06
68 2189 Szwaj Łukasz Team Kopeć M30 16 61 00:19:34 (74)00:19:42 (70)00:19:34 (67)00:19:51 (77)00:04:40 (87) 01:23:13 (69) 01:23:21 00:17:10
69 3826 Wierzejski Sławomir Klub Biegacza Goch Bytów M45 7 62 00:19:20 (66)00:19:35 (64)00:19:45 (77)00:20:04 (94)00:04:40 (90) 01:23:18 (70) 01:23:24 00:17:13
70 1107 Nowicki Jarosław Rowing Running Team M45 6 63 00:20:11 (120)00:19:35 (63)00:19:17 (56)00:19:39 (66)00:04:43 (106) 01:23:13 (68) 01:23:25 00:17:14
71 2352 Adamusiak Sławomir Iława biega M40 10 64 00:19:59 (88)00:19:45 (72)00:19:38 (70)00:19:42 (69)00:04:32 (60) 01:23:26 (71) 01:23:36 00:17:25
72 3839 Pruchniewski Karol M30 17 65 00:20:06 (99)00:19:41 (68)00:19:32 (65)00:19:42 (70)00:04:37 (78) 01:23:26 (72) 01:23:38 00:17:27
73 248 Kożyczkowski Edward M30 18 66 00:19:53 (83)00:19:45 (71)00:19:31 (64)00:19:53 (79)00:04:45 (115) 01:23:36 (73) 01:23:47 00:17:36
74 2008 Galiński Maciej M30 19 67 00:19:19 (65)00:19:41 (69)00:19:44 (75)00:20:19 (111)00:04:46 (117) 01:23:45 (74) 01:23:49 00:17:38
75 1662 Gierasimiuk Grzegorz TRIGGER TRIATHLON M30 20 68 00:19:50 (82)00:19:52 (77)00:19:42 (73)00:20:06 (97)00:04:41 (92) 01:23:56 (75) 01:24:11 00:18:00
76 2902 Walczak Paweł M25 12 69 00:20:12 (122)00:20:00 (81)00:19:48 (81)00:19:43 (71)00:04:35 (70) 01:24:04 (76) 01:24:18 00:18:07
77 3041 Bagiński Tomasz M35 13 70 00:18:53 (46)00:19:36 (65)00:20:32 (146)00:20:41 (152)00:04:37 (80) 01:24:14 (77) 01:24:19 00:18:08
78 3902 Osiński Ryszard Active Malbork Biegowa Rodzinka M50 2 71 00:19:06 (61)00:20:03 (84)00:20:18 (120)00:20:16 (105)00:04:38 (83) 01:24:17 (78) 01:24:21 00:18:10
79 13 Czaiński Kamil M18 7 72 00:20:20 (135)00:20:20 (126)00:20:00 (90)00:19:28 (57)00:04:21 (42) 01:24:18 (80) 01:24:29 00:18:18
80 1646 Palaschke Michał M25 14 73 00:20:03 (95)00:20:08 (88)00:20:00 (92)00:19:55 (82)00:04:24 (46) 01:24:21 (83) 01:24:30 00:18:19
81 2887 Kowalski Dariusz Złotowski bieg zawilca M45 8 74 00:20:19 (132)00:20:09 (90)00:19:56 (86)00:19:34 (61)00:04:33 (62) 01:24:18 (81) 01:24:31 00:18:20
82 2116 Bałut Michał Kemira Sport Team M25 15 75 00:19:09 (64)00:20:02 (83)00:20:19 (121)00:20:28 (122)00:04:34 (65) 01:24:32 (84) 01:24:32 00:18:21
83 4334 Paliwoda Dawid M25 13 76 00:20:13 (124)00:19:59 (80)00:19:48 (80)00:19:42 (68)00:04:53 (145) 01:24:21 (82) 01:24:35 00:18:24
84 2281 Witt Oskar M18 8 77 00:20:21 (137)00:20:18 (123)00:19:50 (83)00:19:26 (55)00:04:44 (109) 01:24:18 (79) 01:24:39 00:18:28
85 3418 Bogusz Tomasz M35 14 78 00:19:46 (79)00:19:55 (78)00:20:20 (125)00:20:09 (98)00:04:34 (67) 01:24:37 (86) 01:24:44 00:18:33
86 2727 Jeremicz Kamil Polonia Środa M18 9 79 00:20:21 (138)00:20:07 (87)00:20:00 (91)00:19:38 (65)00:04:39 (84) 01:24:36 (85) 01:24:45 00:18:34
87 1 Korol Adam AZS-AWFiS Gdańsk Wiosła M40 11 80 00:20:19 (133)00:20:10 (92)00:19:57 (88)00:19:41 (67)00:04:43 (103) 01:24:38 (87) 01:24:50 00:18:39
88 80 Wiśniewski Dariusz M25 17 81 00:20:31 (153)00:20:16 (117)00:19:53 (85)00:19:29 (58)00:04:44 (110) 01:24:40 (89) 01:24:53 00:18:42
89 3239 Rojewski Maciej M30 21 82 00:20:10 (117)00:20:17 (118)00:20:03 (94)00:19:45 (72)00:04:39 (85) 01:24:44 (90) 01:24:54 00:18:43
90 3308 Jankowski Mateusz Godlewski Runners M25 16 83 00:20:18 (129)00:20:06 (86)00:19:46 (78)00:19:47 (73)00:04:59 (173) 01:24:38 (88) 01:24:56 00:18:45
91 2232 Skuza Mateusz 42.195 Wejherowo M25 18 84 00:20:59 (234)00:20:15 (116)00:19:47 (79)00:19:20 (53)00:04:35 (68) 01:24:46 (91) 01:24:56 00:18:45
92 4143 Grzelak Michał M35 15 85 00:19:42 (75)00:20:04 (85)00:20:10 (108)00:20:24 (119)00:04:38 (82) 01:24:51 (94) 01:24:58 00:18:47
93 3426 Sosiński Tomasz SZWAGRY TEAM GNIEZNO M40 12 86 00:20:29 (147)00:20:09 (91)00:19:49 (82)00:19:49 (75)00:04:43 (102) 01:24:48 (92) 01:24:59 00:18:48
94 3927 Antonowicz Wojciech M50 3 87 00:20:08 (105)00:20:12 (96)00:20:07 (104)00:19:51 (78)00:04:42 (94) 01:24:50 (93) 01:25:00 00:18:49
95 3692 Stachowicz Marcin AZS SGH M30 22 88 00:20:09 (108)00:20:13 (105)00:20:07 (100)00:19:56 (85)00:04:36 (75) 01:24:52 (95) 01:25:01 00:18:50
96 402 Borszewski Tomasz STAROGARD GDAŃSKI M30 23 89 00:20:03 (96)00:20:22 (127)00:20:07 (101)00:19:56 (86)00:04:35 (69) 01:24:56 (97) 01:25:03 00:18:52
97 533 Brom Vincent Parkrun Gdynia M40 13 90 00:20:01 (92)00:20:17 (121)00:19:59 (89)00:20:02 (91)00:04:46 (118) 01:24:55 (96) 01:25:05 00:18:54
98 2256 Roszkowski Zdzisław M55 2 91 00:20:11 (121)00:20:13 (109)00:20:06 (99)00:19:58 (88)00:04:38 (81) 01:24:59 (101) 01:25:06 00:18:55
99 10004 Lutowski Wojciech TKKF Kolejarz Bydgoszcz M30 24 93 00:20:10 (113)00:20:13 (107)00:20:05 (96)01:25:08 (3668) 01:25:00 (102) 01:25:08 00:18:57
100 602 Twarowski Michal TRISPACE M40 14 92 00:20:31 (154)00:20:11 (95)00:19:50 (84)00:19:54 (81)00:04:42 (95) 01:24:59 (100) 01:25:08 00:18:57
101 658 Kierznikiewicz Sebastian Running TriCity Team M35 16 94 00:20:06 (101)00:20:12 (97)00:20:06 (98)00:19:59 (89)00:04:47 (125) 01:24:57 (98) 01:25:10 00:18:59
102 3452 Glapiński Jakub MasterCard M18 10 96 00:19:57 (87)00:20:01 (82)00:20:02 (93)00:20:18 (108)00:04:54 (154) 01:24:57 (99) 01:25:12 00:19:01
103 890 Potyrała Bartosz M35 17 95 00:20:10 (116)00:20:12 (99)00:20:09 (105)00:19:56 (83)00:04:45 (114) 01:25:03 (103) 01:25:12 00:19:01
104 3093 Legaszewski Roman Aktywni Kociewiacy M30 26 97 00:19:46 (78)00:19:59 (79)00:20:03 (95)00:20:38 (143)00:04:49 (133) 01:25:08 (105) 01:25:15 00:19:04
105 1294 Gapski Mateusz Akademia Biegania M30 25 98 00:20:08 (106)00:20:13 (104)00:20:05 (97)00:19:59 (90)00:04:52 (143) 01:25:07 (104) 01:25:17 00:19:06
106 826 Tański Marcin M40 15 99 00:19:44 (76)00:20:09 (89)00:20:22 (126)00:20:16 (104)00:04:52 (144) 01:25:13 (106) 01:25:23 00:19:12
107 164 Tuwalska Małgorzata LKS Zantyr Sztum K35 2 8 00:20:10 (114)00:20:13 (108)00:20:07 (103)00:20:09 (99)00:04:48 (127) 01:25:19 (108) 01:25:27 00:19:16
108 3774 Neubauer Grzegorz Straszyn Biega Naturhouse Rumis M35 18 100 00:20:06 (100)00:20:13 (103)00:20:07 (102)00:20:05 (96)00:04:57 (167) 01:25:15 (107) 01:25:28 00:19:17
109 2566 Gadowski Marcin Elaktywni M35 19 101 00:20:06 (102)00:20:14 (114)00:20:11 (109)00:20:16 (102)00:04:47 (124) 01:25:21 (109) 01:25:34 00:19:23
110 2983 Goliński Łukasz K.B. SPRINT ŚWIDWIN M35 20 102 00:20:07 (104)00:20:18 (124)00:20:13 (111)00:20:16 (106)00:04:42 (97) 01:25:31 (111) 01:25:36 00:19:25
111 18 Kącki Paweł KB Rabarbar M40 16 103 00:19:54 (85)00:20:18 (122)00:20:17 (117)00:20:20 (115)00:04:49 (132) 01:25:30 (110) 01:25:38 00:19:27
112 3013 Gorczycki Grzegorz Nikoś Team M35 21 104 00:19:07 (62)00:20:28 (131)00:20:52 (190)00:20:31 (128)00:04:47 (121) 01:25:40 (112) 01:25:45 00:19:34
113 393 Stefański Andrzej Maratończyk - Elbląg M55 3 105 00:20:09 (109)00:20:13 (106)00:20:10 (107)00:20:28 (123)00:04:51 (139) 01:25:42 (113) 01:25:51 00:19:40
114 1669 Derc Arkadiusz JW 3936 Gdynia M35 22 106 00:20:02 (93)00:20:13 (102)00:20:17 (115)00:20:31 (127)00:05:02 (197) 01:26:00 (115) 01:26:05 00:19:54
115 3717 Nowakowski Andrzej Traktor Team Gmina Kwidzyn M45 9 107 00:20:09 (107)00:20:17 (119)00:20:09 (106)00:20:39 (146)00:04:53 (147) 01:26:02 (116) 01:26:07 00:19:56
116 4151 Treder Mateusz EDC Runners M25 20 108 00:20:42 (163)00:20:45 (150)00:19:56 (87)00:20:05 (95)00:04:40 (89) 01:26:02 (117) 01:26:08 00:19:57
117 2892 Sadecki Iwo M25 21 110 00:20:10 (118)00:20:43 (148)00:20:26 (132)00:20:16 (103)00:04:36 (73) 01:26:06 (119) 01:26:11 00:20:00
118 2799 Łunio Piotr M40 17 109 00:20:04 (97)00:20:27 (130)00:20:20 (122)00:20:38 (140)00:04:42 (99) 01:26:05 (118) 01:26:11 00:20:00
119 2205 Fijałkowski Wojciech BEZ KLUBU M50 4 111 00:19:20 (68)00:20:26 (129)00:20:46 (175)00:20:59 (192)00:04:43 (105) 01:26:09 (120) 01:26:14 00:20:03
120 1986 Trociński Jacek M45 10 112 00:19:09 (63)00:20:12 (98)00:20:27 (134)00:21:17 (214)00:05:14 (259) 01:26:10 (121) 01:26:19 00:20:08
121 2497 Przybył Wawrzyniec Decathlon Przymorze M25 19 113 00:20:52 (184)00:21:05 (202)00:20:18 (118)00:19:21 (54)00:04:47 (123) 01:25:59 (114) 01:26:23 00:20:12
122 3111 Pypeć Mariusz Traktor Team Gmina Kwidzyn M35 25 114 00:20:09 (110)00:20:17 (120)00:20:16 (114)00:20:56 (184)00:04:59 (183) 01:26:32 (126) 01:26:37 00:20:26
123 2472 Sowa Michał M25 22 115 00:20:20 (134)00:20:10 (93)00:20:15 (113)00:20:53 (178)00:04:59 (182) 01:26:26 (122) 01:26:37 00:20:26
124 3136 Jaroszuk Kamil Intersport INTERSPORT M35 23 116 00:20:19 (131)00:20:11 (94)00:20:18 (119)00:20:52 (172)00:04:59 (172) 01:26:28 (124) 01:26:39 00:20:28
125 3708 Mollin Bartłomiej KP PSP Puck M35 26 117 00:20:28 (145)00:20:58 (178)00:20:30 (141)00:20:15 (101)00:04:34 (64) 01:26:33 (127) 01:26:45 00:20:34
126 2182 Pietrzak Jacek M30 27 118 00:20:51 (178)00:20:36 (140)00:20:17 (116)00:20:21 (116)00:04:44 (108) 01:26:31 (125) 01:26:49 00:20:38
127 3384 Majkowski Tomasz Aktywni Kociewiacy M25 23 119 00:20:30 (149)00:20:56 (171)00:20:30 (142)00:20:19 (112)00:04:37 (77) 01:26:44 (129) 01:26:52 00:20:41
128 3249 Duda Grzegorz M35 27 120 00:19:53 (84)00:20:32 (136)00:20:28 (136)00:20:53 (176)00:05:10 (239) 01:26:38 (128) 01:26:56 00:20:45
129 3569 Sokolov Alexey M35 24 121 00:20:30 (151)00:20:38 (142)00:20:14 (112)00:20:29 (125)00:05:07 (222) 01:26:28 (123) 01:26:58 00:20:47
130 1560 Jabłoński Jarosław UKS TRS SUSZ Nadleśnictwo Susz M40 18 122 00:20:14 (125)00:20:38 (141)00:20:35 (155)00:20:40 (149)00:04:54 (151) 01:26:49 (131) 01:27:01 00:20:50
131 788 Karpiński Jędrzej M18 11 123 00:20:12 (123)00:20:25 (128)00:20:37 (159)00:20:53 (177)00:04:56 (162) 01:26:49 (130) 01:27:03 00:20:52
132 1360 Petelski Paweł Cross Warszawa M60 1 124 00:19:57 (86)00:20:28 (132)00:20:41 (167)00:21:05 (200)00:04:55 (156) 01:26:59 (133) 01:27:06 00:20:55
133 4179 Gumkowski Mateusz Gmina Gardeja Biega BiegajzBartkiem.pl M18 13 125 00:18:53 (45)00:21:20 (253)00:20:53 (192)00:21:12 (212)00:04:50 (138) 01:27:04 (138) 01:27:08 00:20:57
134 1791 Koralewski Mariusz KWIDZYŃSKI BIEGACZ M30 28 126 00:20:30 (150)00:20:42 (147)00:20:32 (149)00:20:28 (121)00:04:58 (168) 01:26:49 (132) 01:27:10 00:20:59
135 2031 Leśniewski Adam 42.195 Wejherowo M45 11 127 00:20:16 (127)00:20:14 (113)00:20:41 (168)00:21:06 (201)00:04:55 (158) 01:27:01 (136) 01:27:12 00:21:01
136 105 Safranow Marcin safranow.pl architektura i wnętrza M35 28 128 00:20:23 (139)00:20:46 (151)00:20:30 (140)00:20:53 (175)00:04:44 (107) 01:27:01 (135) 01:27:16 00:21:05
137 659 Rajski Jacek SECURITY SERVICE SP.ZO.O. M40 19 129 00:20:29 (148)00:20:28 (133)00:20:36 (156)00:20:56 (185)00:04:53 (149) 01:27:10 (140) 01:27:22 00:21:11
138 643 Kuhn Piotr M25 24 130 00:20:10 (115)00:20:14 (112)00:20:13 (110)00:21:39 (272)00:05:07 (223) 01:27:14 (143) 01:27:23 00:21:12
139 2818 Jasnoch Marcin Olusia Team M35 30 131 00:20:41 (161)00:20:48 (156)00:20:28 (137)00:20:28 (124)00:04:59 (179) 01:27:14 (142) 01:27:24 00:21:13
140 1101 Kubilus Robert biegamyrazem.pl M45 12 132 00:21:00 (238)00:20:31 (135)00:20:31 (144)00:20:40 (148)00:04:43 (104) 01:27:16 (145) 01:27:25 00:21:14
141 205 Szymborski Adam TRI Freak M35 29 134 00:20:06 (98)00:20:14 (115)00:20:40 (162)00:21:19 (220)00:05:07 (225) 01:27:13 (141) 01:27:26 00:21:15
142 3440 Urban Jakub LKS ZORZA GDYNIA M18 12 133 00:21:07 (267)00:20:41 (145)00:20:20 (123)00:20:19 (113)00:04:59 (178) 01:27:01 (134) 01:27:26 00:21:15
143 1606 Dąbrowski Bartosz M30 30 135 00:20:59 (232)00:20:49 (158)00:20:31 (143)00:20:21 (117)00:04:47 (126) 01:27:10 (139) 01:27:27 00:21:16
144 1876 Sobieralski Rafał M40 20 136 00:20:09 (111)00:20:14 (111)00:20:40 (164)00:21:22 (228)00:05:02 (198) 01:27:18 (147) 01:27:27 00:21:16
145 2161 Margasiński Jacek M30 31 137 00:20:17 (128)00:20:33 (139)00:20:55 (200)00:20:54 (180)00:04:49 (129) 01:27:18 (148) 01:27:28 00:21:17
146 3952 Furman Rafał M35 32 139 00:20:24 (141)00:20:32 (138)00:20:35 (154)00:21:01 (196)00:05:03 (207) 01:27:27 (150) 01:27:35 00:21:24
147 2820 Pergoł Bogusław M45 13 138 00:20:57 (217)00:20:58 (179)00:20:32 (150)00:20:18 (110)00:04:50 (136) 01:27:17 (146) 01:27:35 00:21:24
148 3122 Elmiś Grzegorz Biegacz Portowy Hel M40 21 140 00:20:57 (226)00:21:07 (223)00:20:46 (177)00:20:12 (100)00:04:40 (88) 01:27:26 (149) 01:27:42 00:21:31
149 4319 Sobolewski Jakub Luft Tri Team BGK M40 23 141 00:20:01 (91)00:20:12 (100)00:20:54 (196)00:21:33 (260)00:05:02 (201) 01:27:35 (158) 01:27:42 00:21:31
150 2735 Adamczyk Marcin BLUE MEDIA TEAM M35 31 142 00:21:30 (326)00:21:25 (258)00:20:24 (129)00:19:35 (62)00:04:51 (141) 01:27:16 (144) 01:27:45 00:21:34
151 2324 Svib Evgeny BIEG I ZDROWIE M30 35 143 00:20:00 (90)00:20:43 (149)00:20:59 (211)00:21:21 (224)00:04:42 (100) 01:27:34 (156) 01:27:45 00:21:34
152 2647 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 32 144 00:20:57 (216)00:21:01 (190)00:20:30 (139)00:20:24 (120)00:04:54 (155) 01:27:27 (151) 01:27:46 00:21:35
153 2069 Zgleński Ireneusz M40 22 145 00:20:47 (172)00:20:50 (163)00:20:32 (145)00:20:35 (134)00:05:03 (204) 01:27:29 (152) 01:27:47 00:21:36
154 3043 Dziwosz Paweł BEZTLENOWI MALBORK Malbork M30 33 146 00:20:55 (205)00:20:50 (162)00:20:22 (128)00:20:40 (147)00:05:03 (205) 01:27:31 (153) 01:27:50 00:21:39
155 3328 Borkowski Arkadiusz ,,Następny Krok'' M18 14 147 00:21:07 (264)00:20:59 (181)00:20:45 (173)00:20:18 (109)00:04:42 (98) 01:27:35 (157) 01:27:51 00:21:40
156 3613 Prokopiuk Przemysław AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M30 34 148 00:20:50 (173)00:20:53 (168)00:20:39 (161)00:20:37 (138)00:04:52 (142) 01:27:31 (154) 01:27:51 00:21:40
157 4373 Jeliński Mateusz xRunners M30 29 149 00:20:46 (169)00:20:20 (125)00:20:28 (138)00:20:50 (167)00:05:29 (346) 01:27:04 (137) 01:27:53 00:21:42
158 2166 Litwin Jarosław M50 5 150 00:20:47 (170)00:20:32 (137)00:20:40 (163)00:20:50 (168)00:05:06 (218) 01:27:32 (155) 01:27:55 00:21:44
159 4042 Majewski Krystian JWF M35 34 151 00:20:51 (177)00:20:54 (169)00:20:41 (166)00:20:36 (136)00:04:56 (159) 01:27:46 (162) 01:27:58 00:21:47
160 544 Chronowski Waldemar DUDYCZ team M50 6 152 00:20:51 (179)00:20:56 (174)00:20:33 (151)00:20:58 (191)00:04:42 (93) 01:27:52 (163) 01:28:00 00:21:49
161 3097 Rządca Marcin Traktor Team Gmina Kwidzyn M35 33 153 00:20:31 (155)00:20:41 (144)00:20:32 (147)00:21:19 (218)00:05:00 (186) 01:27:42 (160) 01:28:03 00:21:52
162 195 Rogacki Tomasz Nordcity M40 24 154 00:20:29 (146)00:21:03 (192)00:20:43 (170)00:20:45 (161)00:05:04 (213) 01:27:43 (161) 01:28:04 00:21:53
163 2321 Figel Michał Miki Team M40 26 155 00:20:52 (181)00:20:50 (161)00:20:55 (202)00:20:44 (159)00:04:47 (120) 01:27:57 (167) 01:28:08 00:21:57
164 802 Jedynak Paweł AZS Uniwersytet Gdański M18 16 156 00:20:09 (112)00:20:13 (101)00:20:25 (130)00:22:05 (347)00:05:17 (273) 01:27:59 (170) 01:28:09 00:21:58
165 1763 Kucharski Marek Polska Biega M40 27 157 00:21:05 (259)00:21:09 (234)00:20:34 (152)00:20:30 (126)00:04:54 (150) 01:27:59 (169) 01:28:12 00:22:01
166 3501 Patoka Jarosław biegamyrazem.pl M50 7 158 00:21:29 (320)00:20:46 (152)00:20:22 (127)00:20:35 (132)00:05:02 (199) 01:28:03 (171) 01:28:14 00:22:03
167 3937 Siwiak Filip M18 15 159 00:21:02 (244)00:20:49 (159)00:20:37 (157)00:20:50 (169)00:04:58 (171) 01:27:57 (166) 01:28:16 00:22:05
168 663 Kruszewski Zbigniew M40 25 160 00:21:01 (241)00:21:04 (193)00:20:26 (131)00:20:37 (139)00:05:10 (238) 01:27:52 (164) 01:28:18 00:22:07
169 3152 Kowalski Bartosz M25 25 161 00:20:53 (194)00:21:04 (194)00:20:59 (212)00:20:41 (153)00:04:42 (101) 01:28:07 (173) 01:28:19 00:22:08
170 1848 Gach Maciej Pomorze Biega i Pomaga M30 39 162 00:20:32 (156)00:20:56 (172)00:21:00 (218)00:20:55 (182)00:04:57 (166) 01:28:11 (174) 01:28:20 00:22:09
171 3552 Latoszek Rafał CTS - CzajaTrainingSystem M40 29 163 00:21:02 (245)00:21:05 (205)00:20:49 (184)00:20:40 (150)00:04:45 (111) 01:28:15 (178) 01:28:21 00:22:10
172 3640 Tobiański Tomasz Biegający Tczew M40 28 164 00:20:18 (130)00:20:47 (154)00:21:10 (240)00:21:20 (221)00:04:48 (128) 01:28:15 (179) 01:28:23 00:22:12
173 1016 Pajura Robert M30 38 165 00:20:52 (187)00:21:09 (231)00:20:44 (171)00:20:45 (160)00:04:54 (153) 01:28:07 (172) 01:28:24 00:22:13
174 211 Zieliński Marcin APLITT M35 37 166 00:20:26 (143)00:21:06 (215)00:20:54 (193)00:21:03 (199)00:04:57 (163) 01:28:18 (181) 01:28:26 00:22:15
175 1149 Chrobot Maciej Turboptysie M30 37 168 00:20:56 (215)00:21:00 (184)00:20:39 (160)00:20:38 (144)00:05:15 (262) 01:27:59 (168) 01:28:28 00:22:17
176 2305 Paavola Ryan M30 40 170 00:21:00 (236)00:21:05 (200)00:20:20 (124)00:20:52 (173)00:05:11 (242) 01:28:12 (176) 01:28:28 00:22:17
177 1264 Penk Daniel M35 36 169 00:20:57 (221)00:21:07 (219)00:21:01 (222)00:20:43 (158)00:04:40 (91) 01:28:11 (175) 01:28:28 00:22:17
178 1295 Wołowczyk Kamil M30 41 167 00:20:57 (220)00:21:06 (216)00:20:49 (185)00:20:46 (162)00:04:50 (134) 01:28:18 (182) 01:28:28 00:22:17
179 2045 Trapkowski Przemysław xRunners M35 35 171 00:20:47 (171)00:21:13 (244)00:20:42 (169)00:20:38 (141)00:05:10 (237) 01:27:54 (165) 01:28:30 00:22:19
180 2198 Ciesiulski Dariusz Kębłowo Biega M30 36 172 00:21:30 (324)00:21:01 (189)00:20:27 (135)00:20:03 (93)00:05:31 (357) 01:27:36 (159) 01:28:32 00:22:21
181 3386 Kłaptocz Marek M25 27 173 00:21:28 (319)00:21:33 (275)00:20:35 (153)00:20:22 (118)00:04:36 (72) 01:28:17 (180) 01:28:34 00:22:23
182 3357 Brożyna Ryszard M50 8 176 00:20:46 (168)00:20:59 (183)00:20:54 (197)00:21:00 (194)00:04:56 (161) 01:28:24 (186) 01:28:35 00:22:24
183 21 Miliński Piotr SGH M25 26 174 00:20:56 (206)00:21:01 (188)00:20:54 (198)00:20:54 (179)00:04:50 (137) 01:28:13 (177) 01:28:35 00:22:24
184 683 Ziemianin Przemek M30 42 175 00:20:57 (222)00:21:07 (225)00:20:46 (176)00:20:42 (155)00:05:03 (206) 01:28:19 (183) 01:28:35 00:22:24
185 156 Barański Bartosz Wróbla Staw M35 38 177 00:21:02 (243)00:21:02 (191)00:20:54 (199)00:20:56 (183)00:04:42 (96) 01:28:21 (184) 01:28:36 00:22:25
186 2405 Pisarewicz Karol GPEC Runners Team M25 28 178 00:20:20 (136)00:20:40 (143)00:20:41 (165)00:21:33 (261)00:05:24 (316) 01:28:23 (185) 01:28:38 00:22:27
187 4097 Kanawka Grzegorz M30 45 179 00:20:52 (189)00:21:20 (254)00:20:51 (189)00:20:36 (137)00:05:00 (188) 01:28:29 (190) 01:28:39 00:22:28
188 160 Bojanowski Michał Klub 42,2 Lębork M35 39 180 00:20:37 (158)00:20:53 (166)00:20:56 (204)00:21:15 (213)00:05:02 (196) 01:28:29 (189) 01:28:43 00:22:32
189 1699 Kowalski Waldek Leasing Polski Team M30 44 181 00:20:44 (165)00:20:57 (176)00:20:54 (194)00:21:10 (206)00:04:59 (181) 01:28:29 (191) 01:28:44 00:22:33
190 3102 Szczepański Leszek Traktor Team Gmina Kwidzyn TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M25 29 182 00:20:31 (152)00:20:42 (146)00:20:32 (148)00:21:22 (225)00:05:39 (414) 01:28:25 (187) 01:28:46 00:22:35
191 1998 Łowicki Bartosz Pruszcz Biega M25 31 183 00:19:48 (80)00:20:53 (167)00:21:32 (279)00:21:47 (294)00:04:46 (119) 01:28:40 (200) 01:28:46 00:22:35
192 1957 Detmer Przemysław Smashing pĄpkins M25 30 184 00:20:41 (162)00:20:48 (157)00:20:26 (133)00:21:39 (270)00:05:13 (254) 01:28:37 (198) 01:28:47 00:22:36
193 973 Zalewski Konrad M30 43 185 00:21:03 (248)00:21:09 (230)00:20:48 (183)00:20:47 (164)00:05:01 (191) 01:28:27 (188) 01:28:48 00:22:37
194 2779 Hawryluk Ireneusz Stowarzyszenie Krasnystaw Biega M45 18 186 00:21:10 (282)00:21:07 (222)00:20:59 (214)00:20:54 (181)00:04:39 (86) 01:28:45 (204) 01:28:49 00:22:38
195 3641 Kwiatkowski Jarek FLOWERS TEAM M40 31 187 00:20:56 (208)00:21:06 (210)00:21:01 (220)00:20:53 (174)00:04:53 (146) 01:28:31 (194) 01:28:49 00:22:38
196 717 Wiergowski Marek Straszyn Biega M45 16 188 00:21:02 (246)00:21:06 (217)00:21:01 (221)00:20:56 (186)00:04:45 (113) 01:28:37 (197) 01:28:50 00:22:39
197 26 Napiórkowski Grzegorz M40 30 189 00:21:05 (260)00:21:18 (250)00:20:57 (208)00:20:35 (135)00:04:57 (165) 01:28:30 (193) 01:28:52 00:22:41
198 1757 Stępień Maciej M45 14 190 00:20:52 (180)00:20:59 (182)00:20:48 (182)00:21:02 (197)00:05:13 (253) 01:28:29 (192) 01:28:54 00:22:43
199 1350 Suchorz Krzysztof Bar Wanoga M45 15 191 00:20:51 (176)00:21:01 (187)00:20:50 (187)00:21:06 (202)00:05:08 (228) 01:28:35 (195) 01:28:56 00:22:45
200 519 Niemiec Bartłomiej M30 46 192 00:21:15 (291)00:21:13 (243)00:20:50 (188)00:20:38 (142)00:05:01 (192) 01:28:36 (196) 01:28:57 00:22:46
201 4343 Hewelt Maciej ASICS FrontRunner Polska M25 32 193 00:20:14 (126)00:20:14 (110)00:20:48 (181)00:22:14 (370)00:05:31 (363) 01:28:40 (201) 01:29:01 00:22:50
202 3772 Zielińska Monika K30 3 9 00:21:01 (242)00:21:04 (195)00:20:47 (180)00:21:07 (203)00:05:02 (202) 01:28:49 (206) 01:29:01 00:22:50
203 1324 Buszman Krzysztof M45 17 194 00:20:53 (193)00:21:05 (203)00:21:01 (219)00:21:10 (205)00:04:53 (148) 01:28:39 (199) 01:29:02 00:22:51
204 180 Linda Mateusz Goyello Power Club M30 47 195 00:21:14 (289)00:21:12 (239)00:20:54 (195)00:20:52 (171)00:04:51 (140) 01:28:42 (203) 01:29:03 00:22:52
205 2625 Konieczki Dariusz Pomorski Team Biegowy M40 34 196 00:21:05 (261)00:21:04 (196)00:20:47 (178)00:21:12 (211)00:04:57 (164) 01:28:56 (208) 01:29:05 00:22:54
206 1729 Goździewicz Leszek biegamyrazem.pl M40 33 197 00:20:45 (166)00:21:00 (186)00:20:53 (191)00:21:30 (246)00:04:59 (176) 01:28:56 (207) 01:29:07 00:22:56
207 4217 Cierzan Rafal Centrum Ogrodnicze Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M30 48 198 00:21:04 (252)00:21:06 (209)00:21:21 (261)00:20:48 (165)00:04:50 (135) 01:28:57 (209) 01:29:09 00:22:58
208 1879 Hebel Sławomir M45 19 199 00:21:14 (290)00:21:18 (249)00:20:55 (201)00:20:40 (151)00:05:04 (211) 01:28:48 (205) 01:29:11 00:23:00
209 3428 Richert Waldemar Terra-Pomorze Team M40 32 200 00:20:53 (192)00:20:55 (170)00:20:49 (186)00:21:18 (216)00:05:21 (297) 01:28:42 (202) 01:29:16 00:23:05
210 3270 Pawłowska Dorota Zamek Kurzętnik K35 3 10 00:20:54 (198)00:20:57 (177)00:20:57 (206)00:21:23 (230)00:05:06 (219) 01:29:11 (214) 01:29:17 00:23:06
211 308 Jakusz Przemysław Norda Active Team M30 49 201 00:21:10 (284)00:21:13 (241)00:21:00 (217)00:21:01 (195)00:04:55 (157) 01:29:12 (216) 01:29:19 00:23:08
212 924 Stankiewicz Grzegorz "Break Point" Sztum =JOHNY= M40 37 202 00:20:43 (164)00:20:50 (164)00:21:14 (247)00:21:36 (265)00:05:00 (184) 01:29:13 (217) 01:29:23 00:23:12
213 57 Bogdański Piotr SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA M25 33 203 00:20:55 (203)00:21:08 (229)00:21:02 (225)00:21:23 (232)00:04:58 (169) 01:29:06 (211) 01:29:26 00:23:15
214 486 Nuszel Paweł biegamyrazem.pl M30 50 204 00:21:00 (237)00:20:59 (180)00:21:15 (249)00:21:27 (238)00:04:47 (122) 01:29:19 (219) 01:29:28 00:23:17
215 4382 Rożyk Krzysztof OKNOBUR/biegamyrazem.pl M45 20 205 00:20:54 (201)00:21:05 (199)00:21:03 (231)00:21:22 (227)00:05:04 (212) 01:29:07 (212) 01:29:28 00:23:17
216 4315 Góra Sylwester #ZabieganiNocą M40 36 206 00:20:56 (209)00:21:06 (211)00:21:02 (229)00:21:18 (217)00:05:07 (226) 01:29:11 (215) 01:29:29 00:23:18
217 2067 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Biega / Straszyn Biega M25 34 207 00:20:56 (214)00:20:50 (160)00:20:37 (158)00:21:46 (287)00:05:24 (311) 01:29:14 (218) 01:29:33 00:23:22
218 76 Maciejewicz Krzysztof M35 40 208 00:21:25 (314)00:21:27 (262)00:20:59 (213)00:20:43 (157)00:05:00 (187) 01:29:08 (213) 01:29:34 00:23:23
219 4036 Czarnowski Łukasz M30 53 209 00:21:08 (274)00:21:10 (236)00:20:58 (209)00:21:25 (235)00:05:03 (208) 01:29:37 (233) 01:29:44 00:23:33
220 2506 Hoga Fryderyk M25 37 211 00:21:04 (253)00:21:06 (208)00:21:02 (226)00:21:25 (234)00:05:07 (224) 01:29:34 (229) 01:29:44 00:23:33
221 4136 Sajenko Adam SajFly InvictaPowerTeam M25 36 210 00:20:36 (157)00:20:51 (165)00:21:05 (236)00:21:38 (268)00:05:34 (381) 01:29:29 (226) 01:29:44 00:23:33
222 2718 Tomaszewski Michał M30 51 212 00:20:53 (195)00:21:06 (207)00:21:02 (223)00:21:23 (231)00:05:21 (295) 01:29:23 (221) 01:29:45 00:23:34
223 2636 Licznerski Piotr Rowing Running Team M30 52 213 00:20:56 (210)00:21:06 (212)00:21:02 (227)00:21:21 (223)00:05:21 (296) 01:29:27 (223) 01:29:46 00:23:35
224 1902 Szabłowska Iwona Grupa PKO BP K30 4 11 00:20:56 (211)00:21:04 (198)00:21:02 (224)00:21:31 (250)00:05:13 (251) 01:29:28 (225) 01:29:46 00:23:35
225 1807 Ławecki Jakub M25 35 214 00:20:55 (204)00:21:05 (204)00:20:59 (215)00:21:28 (245)00:05:20 (293) 01:29:23 (222) 01:29:47 00:23:36
226 1574 Romski Orzech Romek Fundacja Generacja Dawcy Życia M35 42 215 00:20:58 (229)00:21:12 (238)00:21:13 (244)00:21:19 (219)00:05:07 (221) 01:29:32 (227) 01:29:49 00:23:38
227 10006 Bagrowski Tomasz flash.bikestats.pl M35 43 217 00:20:56 (213)00:21:06 (213)00:21:02 (230)00:21:31 (255)00:05:18 (283) 01:29:35 (230) 01:29:53 00:23:42
228 10005 Szczykutowicz Tomasz Szalony Gdańsk Biega Gdański Biegacz M25 38 216 00:21:09 (280)00:21:06 (218)00:21:02 (228)00:21:31 (254)00:05:05 (214) 01:29:48 (235) 01:29:53 00:23:42
229 1010 Szymański Artur LOTOS Running Team M45 21 218 00:21:25 (312)00:21:26 (260)00:20:45 (174)00:21:11 (209)00:05:08 (229) 01:29:33 (228) 01:29:55 00:23:44
230 4369 Dudek Dawid M18 17 219 00:21:03 (249)00:21:15 (246)00:21:05 (237)00:21:34 (262)00:04:59 (177) 01:29:36 (232) 01:29:56 00:23:45
231 3865 Jakimczuk Aleksandra K25 4 12 00:21:21 (306)00:21:39 (287)00:20:44 (172)00:21:10 (207)00:05:03 (203) 01:29:43 (234) 01:29:57 00:23:46
232 1997 Karolak Lukasz Scientific Network South Tyrol M35 41 220 00:21:21 (307)00:21:27 (263)00:20:59 (216)00:20:51 (170)00:05:19 (286) 01:29:27 (224) 01:29:57 00:23:46
233 3999 Drgan Marcin Waniewski Coaching / CAR - LEX M40 35 221 00:21:08 (273)00:21:15 (245)00:21:10 (242)00:20:49 (166)00:05:43 (441) 01:28:59 (210) 01:30:05 00:23:54
234 1656 Gołębiowski Piotr M40 39 222 00:21:09 (279)00:21:29 (269)00:21:18 (256)00:21:22 (226)00:04:54 (152) 01:30:01 (238) 01:30:12 00:24:01
235 4156 Afinogenov Alexey Amberman M50 9 223 00:20:28 (144)00:20:56 (173)00:20:59 (210)00:22:14 (371)00:05:38 (405) 01:29:21 (220) 01:30:15 00:24:04 1 (1 / 1)
236 982 Formela Łukasz FORAL FORAL-UBEZPIECZENIA M40 40 224 00:21:07 (268)00:21:28 (266)00:21:17 (255)00:21:26 (237)00:04:59 (180) 01:30:02 (240) 01:30:17 00:24:06
237 1847 Szwedek Krzysztof biegamyrazem.pl SPEEDSPORTS C.H. RIVIERA M40 38 225 00:21:49 (353)00:21:55 (330)00:20:47 (179)00:20:32 (129)00:05:17 (272) 01:29:36 (231) 01:30:20 00:24:09
238 646 Golub Vitalii M30 55 226 00:21:09 (278)00:21:19 (251)00:21:14 (248)00:21:39 (271)00:05:00 (185) 01:30:03 (241) 01:30:21 00:24:10
239 4171 Jaworski Karol M35 44 227 00:22:01 (392)00:21:34 (277)00:20:57 (207)00:21:02 (198)00:04:49 (131) 01:30:07 (243) 01:30:23 00:24:12
240 203 Grodzki Marek Lifeguard Gdynia M40 41 228 00:21:01 (240)00:21:23 (257)00:21:13 (243)00:21:32 (258)00:05:15 (265) 01:30:02 (239) 01:30:24 00:24:13
241 338 Radziukiewicz Grzegorz AT Team Bigos Amigos M40 42 229 00:20:57 (224)00:21:26 (259)00:21:15 (251)00:21:45 (282)00:05:02 (195) 01:30:05 (242) 01:30:25 00:24:14
242 2322 Jurek Przemyslaw KS Staszewscy M35 45 230 00:21:05 (258)00:21:07 (221)00:21:05 (234)00:21:59 (330)00:05:13 (250) 01:30:18 (245) 01:30:29 00:24:18
243 3918 Długosz Marek Klub Biegacza Mrągowo M55 4 231 00:20:23 (140)00:21:08 (227)00:21:42 (293)00:22:06 (348)00:05:13 (255) 01:30:24 (249) 01:30:32 00:24:21
244 383 Strączek Michał M40 43 232 00:20:51 (175)00:21:07 (220)00:21:04 (232)00:22:15 (375)00:05:30 (351) 01:30:24 (247) 01:30:47 00:24:36
245 1162 Pieciukiewicz Paweł Lufthansa Systems Poland Active!/ F3Team M30 56 233 00:22:10 (423)00:21:52 (321)00:20:56 (203)00:20:33 (130)00:05:20 (292) 01:30:13 (244) 01:30:51 00:24:40
246 2952 Wolinski Maciej M35 47 234 00:21:03 (251)00:21:17 (248)00:21:26 (270)00:21:55 (319)00:05:11 (240) 01:30:40 (256) 01:30:52 00:24:41
247 4233 Obrębski Jacek CORLEONIS Jacek Obrębski M30 54 235 00:21:49 (355)00:21:00 (185)00:21:05 (233)00:21:17 (215)00:05:42 (432) 01:29:57 (237) 01:30:53 00:24:42
248 786 Rybitwa Jarosław TRINERGY M30 57 236 00:21:48 (350)00:21:49 (310)00:21:23 (265)00:20:58 (189)00:04:58 (170) 01:30:34 (253) 01:30:56 00:24:45
249 4318 Folga Marek SIDOR TEAM GIANT Oakley M40 45 237 00:20:58 (227)00:21:28 (267)00:21:24 (267)00:21:56 (322)00:05:11 (241) 01:30:38 (254) 01:30:57 00:24:46
250 3313 Kaczkowska Katarzyna K35 4 13 00:20:50 (174)00:21:12 (240)00:21:40 (289)00:22:03 (341)00:05:12 (246) 01:30:33 (252) 01:30:57 00:24:46
251 2674 Wojciechowski Łukasz M30 60 238 00:20:52 (186)00:20:57 (175)00:20:56 (205)00:22:15 (376)00:06:01 (573) 01:30:53 (262) 01:31:01 00:24:50
252 1564 Skupin Grzegorz WARTA M30 58 239 00:20:54 (202)00:21:08 (228)00:21:05 (235)00:22:18 (385)00:05:37 (398) 01:30:40 (255) 01:31:02 00:24:51
253 2830 Wojciechowski Krzysiek TreningBiegacza.pl M35 48 241 00:21:22 (310)00:21:38 (284)00:21:14 (246)00:21:47 (293)00:05:01 (193) 01:30:47 (260) 01:31:02 00:24:51
254 787 Wyrzykowski Andrzej biegowyswiat.pl M50 10 240 00:21:41 (335)00:20:48 (155)00:21:06 (238)00:21:28 (244)00:05:59 (558) 01:29:48 (236) 01:31:02 00:24:51
255 1913 Pilarski Piotr M40 44 242 00:21:27 (315)00:21:30 (270)00:21:16 (253)00:21:30 (247)00:05:21 (294) 01:30:31 (251) 01:31:04 00:24:53
256 381 Kościelski Mariusz COM-DKM M50 11 243 00:21:08 (272)00:21:06 (214)00:21:09 (239)00:22:42 (473)00:05:00 (189) 01:30:59 (265) 01:31:05 00:24:54
257 628 Habaj Piotr Norda Active Team M35 46 244 00:21:41 (336)00:21:47 (304)00:21:16 (254)00:20:57 (188)00:05:25 (318) 01:30:25 (250) 01:31:06 00:24:55
258 1416 Kowalewski Marcin Czarny Specjal Team M40 46 245 00:20:57 (218)00:21:32 (274)00:21:26 (269)00:21:50 (300)00:05:22 (301) 01:30:47 (259) 01:31:07 00:24:56
259 2873 Fieducik Jaruś M45 24 246 00:20:57 (219)00:21:29 (268)00:22:06 (355)00:21:41 (275)00:04:56 (160) 01:30:50 (261) 01:31:09 00:24:58
260 69 Iwan Małgorzata Drużyna Szpiku/ Maja team K30 5 14 00:21:51 (359)00:21:40 (289)00:21:23 (266)00:20:58 (190)00:05:18 (281) 01:30:41 (257) 01:31:10 00:24:59
261 2998 Radtke Rafał KB GOCH Bytów M35 50 247 00:21:39 (332)00:21:27 (264)00:21:21 (260)00:21:43 (279)00:05:01 (194) 01:30:55 (264) 01:31:11 00:25:00
262 3931 Chwojnicki Janusz ex. Bytovia Bytów M45 23 248 00:22:01 (396)00:21:42 (293)00:21:15 (252)00:20:47 (163)00:05:31 (355) 01:30:24 (248) 01:31:16 00:25:05
263 1136 Pietrzak Bartłomiej M35 49 249 00:21:58 (385)00:21:34 (280)00:21:15 (250)00:21:31 (252)00:05:00 (190) 01:30:54 (263) 01:31:18 00:25:07
264 112 Bojan Adam M45 25 250 00:21:58 (379)00:21:35 (281)00:21:21 (259)00:21:27 (243)00:04:59 (175) 01:31:05 (269) 01:31:20 00:25:09
265 4352 Guliński Grzegorz M30 62 252 00:20:56 (207)00:21:08 (226)00:21:46 (303)00:22:21 (400)00:05:12 (243) 01:31:05 (267) 01:31:23 00:25:12
266 4095 Spanily Marek SPA Racing M35 52 251 00:20:59 (230)00:21:06 (206)00:21:33 (281)00:22:20 (394)00:05:25 (325) 01:31:06 (271) 01:31:23 00:25:12
267 3991 Belchikov Pavel AMBERMAN M30 61 254 00:21:30 (323)00:21:50 (313)00:21:29 (276)00:21:27 (242)00:05:08 (230) 01:31:05 (268) 01:31:24 00:25:13
268 1882 Bogdański Krzysztof M45 26 253 00:21:17 (298)00:21:33 (276)00:21:27 (272)00:21:54 (315)00:05:13 (249) 01:31:06 (272) 01:31:24 00:25:13
269 723 Zalewski Marek M55 6 255 00:20:57 (223)00:21:30 (271)00:21:48 (307)00:22:07 (350)00:05:05 (215) 01:31:21 (275) 01:31:27 00:25:16
270 2501 Kostrzewska Justyna Duklanowski Team Adidas Runners Warsaw K35 5 15 00:21:57 (378)00:21:32 (273)00:21:14 (245)00:21:31 (251)00:05:15 (264) 01:31:05 (270) 01:31:29 00:25:18
271 682 Grocki Artur Elaktywni M45 22 256 00:21:04 (256)00:21:13 (242)00:21:21 (263)00:21:49 (298)00:06:05 (612) 01:30:23 (246) 01:31:32 00:25:21
272 2875 Kulesza Mariusz #CTS LIBERO M40 49 257 00:21:11 (285)00:21:39 (288)00:21:53 (317)00:22:04 (343)00:04:45 (112) 01:31:23 (278) 01:31:32 00:25:21
273 144 Zachariasz Maciej M30 59 258 00:21:20 (304)00:21:21 (255)00:21:10 (241)00:21:47 (292)00:05:55 (521) 01:30:44 (258) 01:31:33 00:25:22
274 4193 Łapiński Tomasz M40 47 259 00:21:28 (318)00:21:41 (292)00:21:28 (274)00:21:32 (256)00:05:25 (319) 01:31:13 (274) 01:31:34 00:25:23
275 3819 Skosolas Janusz KWP w Gdańsku M45 27 260 00:21:08 (271)00:21:22 (256)00:21:29 (277)00:22:15 (374)00:05:23 (309) 01:31:22 (277) 01:31:37 00:25:26
276 3728 Cicović Borko M35 51 261 00:20:40 (159)00:21:04 (197)00:22:00 (344)00:22:13 (369)00:05:41 (425) 01:31:00 (266) 01:31:38 00:25:27
277 2370 Noga Witold BiegowySwiat.pl M55 5 262 00:20:46 (167)00:21:27 (261)00:21:48 (310)00:22:14 (372)00:05:26 (330) 01:31:12 (273) 01:31:41 00:25:30
278 3563 Jęcek Krzysztof Markos Running Team M30 63 263 00:20:56 (212)00:21:10 (237)00:21:48 (309)00:22:23 (406)00:05:28 (337) 01:31:32 (281) 01:31:45 00:25:34
279 4199 Zawisza Dariusz BCT Team BCT Team M45 28 264 00:21:54 (366)00:21:45 (302)00:21:21 (258)00:21:34 (263)00:05:15 (266) 01:31:23 (279) 01:31:49 00:25:38
280 1392 Reuter Tomasz HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M45 29 265 00:21:13 (286)00:22:14 (368)00:21:42 (295)00:21:31 (249)00:05:12 (247) 01:31:38 (282) 01:31:52 00:25:41
281 3950 Kołtonowski Krzysztof Kolti Team M40 48 266 00:21:13 (288)00:21:44 (296)00:21:40 (288)00:21:45 (286)00:05:31 (354) 01:31:21 (276) 01:31:53 00:25:42
282 490 Jabłonowski Wojciech fm2012 M45 30 267 00:20:40 (160)00:22:03 (346)00:21:48 (308)00:21:56 (321)00:05:29 (342) 01:31:42 (285) 01:31:56 00:25:45
283 1293 Gapski Zbigniew M60 2 268 00:20:11 (119)00:21:16 (247)00:22:05 (352)00:23:07 (566)00:05:19 (287) 01:31:48 (289) 01:31:58 00:25:47
284 1779 Zarzeczna Olga LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe K30 6 16 00:21:06 (263)00:21:50 (314)00:21:34 (283)00:22:05 (346)00:05:23 (303) 01:31:40 (284) 01:31:58 00:25:47
285 1584 Krzeszewski Grzegorz ECM El-Hurt M45 31 269 00:20:54 (200)00:21:19 (252)00:21:55 (325)00:22:28 (422)00:05:25 (326) 01:31:48 (290) 01:32:01 00:25:50
286 4385 Potapov Bogdan Amberman M35 55 270 00:21:29 (321)00:21:50 (315)00:21:28 (273)00:21:55 (316)00:05:23 (307) 01:31:45 (288) 01:32:05 00:25:54
287 4135 Zamara Zbigniew Alior Bank / Adidas Runners Warsaw M25 39 271 00:21:58 (380)00:21:38 (286)00:21:25 (268)00:21:40 (274)00:05:25 (320) 01:31:42 (286) 01:32:06 00:25:55
288 3586 Szul Daniel Ukształtowanie TRS SUSZ brak M35 53 272 00:21:54 (364)00:21:47 (303)00:21:43 (298)00:21:21 (222)00:05:26 (328) 01:31:31 (280) 01:32:11 00:26:00
289 3873 Bugiera Jacek PwC FCU Run Team M25 40 275 00:21:00 (235)00:21:34 (278)00:21:49 (311)00:22:35 (448)00:05:16 (268) 01:32:00 (294) 01:32:14 00:26:03
290 1881 Nawodziński Grzegorz K.B. SPRINT ŚWIDWIN M40 50 273 00:21:55 (368)00:21:52 (322)00:21:50 (312)00:21:35 (264)00:05:02 (200) 01:31:48 (291) 01:32:14 00:26:03
291 4031 Rutkowski Wojciech #Tripaka Przechlewo M18 19 274 00:21:08 (275)00:21:09 (235)00:21:35 (284)00:22:52 (512)00:05:30 (353) 01:32:07 (297) 01:32:14 00:26:03
292 488 Wołowczyk Tomasz M30 64 276 00:21:57 (377)00:21:54 (328)00:21:34 (282)00:21:40 (273)00:05:14 (256) 01:31:55 (293) 01:32:19 00:26:08
293 2346 Zielonka Michał M18 18 277 00:22:22 (458)00:22:03 (347)00:21:29 (275)00:21:09 (204)00:05:17 (269) 01:31:45 (287) 01:32:20 00:26:09
294 2054 Wilkowski Paweł M30 65 278 00:21:04 (255)00:21:07 (224)00:21:55 (326)00:22:57 (534)00:05:18 (279) 01:32:09 (299) 01:32:21 00:26:10
295 37 Szajdziuk Piotr M40 51 279 00:21:15 (292)00:21:51 (316)00:21:45 (300)00:22:06 (349)00:05:25 (323) 01:31:49 (292) 01:32:22 00:26:11
296 1031 Jeremicz Marcin Sztafeta Nadziei Sztafeta Nadziei M35 54 280 00:21:42 (338)00:21:51 (318)00:21:22 (264)00:21:51 (301)00:05:41 (420) 01:31:39 (283) 01:32:27 00:26:16
297 540 Marszałkowski Piotr M25 41 281 00:20:59 (231)00:21:44 (297)00:21:56 (328)00:22:37 (456)00:05:13 (252) 01:32:06 (296) 01:32:29 00:26:18
298 2695 Kelsz Dariusz M45 32 282 00:21:50 (358)00:21:51 (317)00:21:43 (297)00:21:48 (295)00:05:18 (278) 01:32:02 (295) 01:32:30 00:26:19
299 1318 Laskowski Damian Hussars Szczecin M30 66 283 00:21:17 (300)00:21:45 (301)00:21:38 (286)00:22:24 (407)00:05:29 (343) 01:32:12 (301) 01:32:33 00:26:22
300 3846 Maculewicz Mateusz Multipower Polska Team M35 56 284 00:22:00 (391)00:21:48 (307)00:21:19 (257)00:22:00 (334)00:05:27 (331) 01:32:14 (302) 01:32:34 00:26:23 2 (2 / 1)
301 1930 Kulik Jacek KULIK&KUREK M40 54 285 00:20:52 (182)00:21:38 (285)00:22:06 (354)00:22:40 (464)00:05:19 (289) 01:32:27 (309) 01:32:35 00:26:24
302 4051 Cieśla Dawid AGB TORFY M40 53 286 00:20:06 (103)00:20:30 (134)00:23:24 (681)00:23:27 (640)00:05:09 (232) 01:32:24 (308) 01:32:36 00:26:25
303 3597 Skobel Tomasz Biegiem Radom! Dąbrowski Team M40 55 287 00:21:03 (247)00:22:04 (348)00:22:00 (345)00:22:21 (399)00:05:08 (231) 01:32:27 (311) 01:32:36 00:26:25
304 4376 Maślak Radosław biegamyrazem.pl M45 33 288 00:22:02 (401)00:21:57 (335)00:21:42 (294)00:21:45 (283)00:05:14 (258) 01:32:09 (298) 01:32:40 00:26:29
305 3114 Schmidt Robert Ostróda M45 35 289 00:22:14 (433)00:22:36 (465)00:22:07 (359)00:20:56 (187)00:04:49 (130) 01:32:20 (306) 01:32:42 00:26:31
306 3724 Główka Maciej Be Better M30 68 290 00:21:58 (381)00:21:50 (312)00:21:32 (280)00:21:54 (310)00:05:31 (364) 01:32:19 (305) 01:32:45 00:26:34
307 1491 Strojnowski Sławomir M50 12 291 00:21:18 (301)00:21:48 (308)00:21:52 (314)00:22:35 (449)00:05:12 (244) 01:32:37 (315) 01:32:45 00:26:34
308 2947 Uber Marcin Decathlon Przymorze Running Team M25 42 292 00:20:52 (185)00:21:34 (279)00:22:31 (462)00:22:31 (438)00:05:19 (284) 01:32:23 (307) 01:32:47 00:26:36
309 966 Paszkowski Paweł M30 67 293 00:21:06 (262)00:21:48 (309)00:21:46 (304)00:22:37 (459)00:05:32 (370) 01:32:12 (300) 01:32:49 00:26:38
310 4020 Czerniewski Stefan BiegamZwiedzam.pl M35 57 294 00:21:45 (342)00:21:52 (320)00:21:46 (302)00:21:59 (332)00:05:29 (339) 01:32:27 (310) 01:32:51 00:26:40
311 4067 Białaszewski Piotr Trójwizja M30 69 295 00:21:21 (308)00:21:44 (298)00:21:54 (318)00:22:24 (412)00:05:32 (372) 01:32:36 (314) 01:32:55 00:26:44
312 2909 Sioma Grzegorz M30 72 296 00:21:01 (239)00:21:53 (325)00:21:57 (334)00:22:35 (450)00:05:35 (385) 01:32:41 (317) 01:33:01 00:26:50
313 1123 Romanowicz Piotr Old Spartan M40 56 298 00:22:04 (408)00:22:11 (362)00:21:52 (315)00:21:42 (278)00:05:14 (257) 01:32:28 (312) 01:33:03 00:26:52
314 2459 Zwoliński Tomasz KM PSP Gdynia M45 34 297 00:22:05 (410)00:22:08 (356)00:21:27 (271)00:21:42 (277)00:05:41 (427) 01:32:16 (303) 01:33:03 00:26:52
315 92 Kuncewicz Slawomir M40 52 299 00:23:05 (641)00:22:31 (420)00:21:21 (262)00:20:42 (154)00:05:28 (336) 01:32:17 (304) 01:33:07 00:26:56
316 2926 Bobek Michał MICHAŁ BOBEK M30 71 300 00:22:18 (445)00:22:32 (425)00:21:37 (285)00:21:10 (208)00:05:31 (356) 01:32:39 (316) 01:33:08 00:26:57
317 1527 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 70 301 00:22:04 (406)00:22:13 (367)00:21:51 (313)00:21:44 (280)00:05:17 (274) 01:32:36 (313) 01:33:09 00:26:58
318 2088 Grygorowicz Marcin Ambitious Runners Team M35 60 303 00:21:46 (344)00:21:53 (324)00:21:47 (305)00:22:22 (403)00:05:24 (314) 01:32:51 (321) 01:33:12 00:27:01
319 4234 Trzeciak Bartłomiej CORLEONIS M35 58 302 00:20:52 (183)00:21:52 (319)00:21:59 (338)00:22:43 (475)00:05:46 (463) 01:32:44 (318) 01:33:12 00:27:01
320 4247 Lewandowski Paweł M25 43 304 00:20:59 (233)00:22:06 (351)00:22:11 (369)00:22:28 (423)00:05:32 (373) 01:32:56 (322) 01:33:16 00:27:05
321 431 Tuwalska Elżbieta LKS Zantyr Sztum K35 6 17 00:20:52 (188)00:21:54 (327)00:22:17 (388)00:23:03 (556)00:05:17 (270) 01:33:15 (335) 01:33:23 00:27:12
322 4270 Szyttenholm Oliwier TRISPACE HPR M35 59 305 00:21:58 (383)00:22:04 (349)00:21:56 (331)00:21:56 (324)00:05:31 (360) 01:32:49 (320) 01:33:25 00:27:14
323 2246 Wieczorkowski Adam M18 20 306 00:21:42 (337)00:21:41 (290)00:21:30 (278)00:22:52 (513)00:05:41 (423) 01:33:02 (324) 01:33:26 00:27:15
324 2356 Żebrowski Jacek M30 73 307 00:21:56 (371)00:21:58 (336)00:21:58 (337)00:22:12 (365)00:05:24 (317) 01:33:05 (326) 01:33:28 00:27:17
325 3969 Lewna Adam LIGHTBOX M25 44 309 00:22:01 (395)00:21:47 (306)00:21:45 (299)00:22:29 (426)00:05:29 (344) 01:33:01 (323) 01:33:31 00:27:20
326 2906 Szczęch Zdzisław emeryt M65 1 308 00:21:07 (266)00:21:31 (272)00:22:15 (380)00:23:11 (583)00:05:27 (332) 01:33:24 (343) 01:33:31 00:27:20
327 2582 Gawlik Mariusz WKB Śledziowe Wzgórze M40 57 310 00:22:10 (424)00:22:08 (359)00:21:55 (324)00:21:55 (317)00:05:27 (334) 01:32:48 (319) 01:33:35 00:27:24
328 537 Krempa Sławomir M45 36 311 00:21:49 (352)00:22:20 (379)00:22:09 (364)00:21:49 (299)00:05:30 (347) 01:33:12 (330) 01:33:37 00:27:26
329 3430 Mechliński Tomasz M40 60 312 00:21:42 (339)00:21:59 (339)00:22:48 (538)00:22:02 (339)00:05:09 (233) 01:33:15 (334) 01:33:40 00:27:29
330 2064 Zieja Andrzej Skazani na Sukces Olsztyn M35 61 313 00:22:24 (463)00:22:39 (476)00:22:09 (363)00:21:23 (229)00:05:06 (220) 01:33:13 (331) 01:33:41 00:27:30
331 1174 Bartkowiak Rafał M40 63 314 00:22:37 (539)00:22:37 (467)00:22:02 (348)00:21:27 (240)00:04:59 (174) 01:33:29 (347) 01:33:42 00:27:31
332 3116 Mystek Artur M30 79 315 00:21:13 (287)00:22:14 (370)00:22:13 (375)00:22:38 (461)00:05:24 (315) 01:33:27 (346) 01:33:42 00:27:31
333 1934 Neufeld Marcin Intel Runners M35 64 316 00:21:36 (330)00:22:03 (345)00:22:01 (346)00:22:47 (490)00:05:18 (282) 01:33:30 (349) 01:33:45 00:27:34
334 4014 Duziak Jacek ChełmnoBiega M40 59 317 00:21:48 (349)00:22:07 (355)00:22:24 (412)00:21:53 (308)00:05:38 (401) 01:33:07 (329) 01:33:50 00:27:39
335 728 Połoński Piotr M35 62 318 00:22:01 (397)00:22:33 (451)00:21:59 (342)00:21:53 (307)00:05:25 (321) 01:33:17 (336) 01:33:51 00:27:40
336 2608 Ruciński Marek VEL-DĄBRÓWNO M45 38 319 00:21:04 (257)00:21:09 (232)00:22:51 (545)00:23:31 (667)00:05:17 (271) 01:33:32 (355) 01:33:52 00:27:41
337 995 Dębowska Beata URWIS BIEGA K45 1 18 00:21:59 (386)00:22:16 (371)00:22:00 (343)00:22:19 (391)00:05:20 (291) 01:33:30 (350) 01:33:54 00:27:43
338 56 Topolski Piotr Sztafeta Nadziei M35 67 320 00:21:08 (276)00:22:21 (383)00:22:21 (402)00:22:55 (523)00:05:09 (234) 01:33:38 (358) 01:33:54 00:27:43
339 2996 Pagórski Łukasz M18 21 322 00:20:54 (199)00:21:43 (294)00:22:07 (356)00:23:35 (688)00:05:37 (399) 01:33:34 (356) 01:33:56 00:27:45
340 4017 Załucki Zbigniew M55 7 321 00:22:00 (390)00:21:57 (333)00:21:47 (306)00:22:07 (353)00:06:05 (616) 01:33:04 (325) 01:33:56 00:27:45
341 4209 Majchrzak Bartosz PKO Bank Polski M30 81 323 00:21:10 (283)00:22:28 (399)00:22:37 (489)00:22:32 (443)00:05:10 (235) 01:33:41 (360) 01:33:57 00:27:46
342 4384 Frączyk Bogusław Concept M35 72 324 00:21:09 (281)00:22:16 (372)00:22:44 (520)00:22:43 (477)00:05:06 (216) 01:33:52 (370) 01:33:58 00:27:47
343 2338 Kos Sławomira M45 37 325 00:21:27 (316)00:21:47 (305)00:21:57 (333)00:22:53 (518)00:05:57 (537) 01:33:14 (332) 01:34:01 00:27:50
344 2821 Wlazłowski Radosław M35 69 326 00:22:12 (429)00:22:27 (398)00:22:18 (392)00:21:53 (305)00:05:12 (245) 01:33:41 (361) 01:34:02 00:27:51
345 4310 Knothe Wojciech Budstol Invest Budstol Invest M40 61 327 00:22:38 (543)00:22:26 (396)00:21:57 (335)00:21:51 (302)00:05:14 (260) 01:33:21 (339) 01:34:06 00:27:55
346 4299 Michna Michał KUJATT Runners Team M35 66 328 00:22:07 (415)00:22:21 (381)00:21:57 (332)00:22:01 (338)00:05:42 (436) 01:33:32 (354) 01:34:08 00:27:57
347 4418 Wójcik Damian Runnerswalde Darłowo M45 39 329 00:21:53 (363)00:21:54 (326)00:22:27 (427)00:22:30 (433)00:05:25 (322) 01:33:38 (357) 01:34:09 00:27:58
348 4231 Kulas Paweł CORLEONIS M35 70 332 00:21:49 (356)00:22:18 (374)00:22:15 (384)00:22:21 (398)00:05:27 (335) 01:33:42 (362) 01:34:10 00:27:59
349 2538 Szarmach Łukasz M30 75 331 00:22:33 (522)00:22:36 (461)00:21:54 (320)00:21:31 (248)00:05:36 (393) 01:33:21 (340) 01:34:10 00:27:59
350 1510 Tabęcki Radosław Run Hussars Szczecin M30 82 330 00:21:16 (296)00:21:45 (299)00:21:39 (287)00:23:34 (678)00:05:56 (527) 01:33:48 (366) 01:34:10 00:27:59
351 2489 Ciesiulski Przemysław KW Kębłowo M30 74 333 00:22:17 (439)00:22:29 (407)00:21:54 (321)00:21:48 (297)00:05:43 (442) 01:33:14 (333) 01:34:11 00:28:00
352 4345 Szapiel Andrzej Triathlon Trójmiasto M25 47 334 00:21:30 (325)00:22:06 (352)00:22:12 (373)00:22:54 (519)00:05:30 (352) 01:33:46 (365) 01:34:12 00:28:01
353 2104 Balicki Andrzej Parkrun Gdynia M65 2 335 00:21:46 (347)00:21:56 (332)00:22:12 (372)00:22:47 (488)00:05:32 (371) 01:33:53 (371) 01:34:13 00:28:02
354 207 Kopeć Igor M40 64 336 00:22:18 (447)00:22:26 (392)00:21:56 (329)00:21:54 (313)00:05:39 (409) 01:33:30 (348) 01:34:13 00:28:02
355 3089 Malev Artem M30 78 338 00:21:20 (303)00:22:02 (343)00:21:56 (330)00:22:40 (463)00:06:15 (671) 01:33:25 (344) 01:34:13 00:28:02
356 2958 Panasko Grzegorz Run Panas M30 83 337 00:20:53 (196)00:21:59 (337)00:23:25 (689)00:22:25 (413)00:05:31 (365) 01:33:50 (368) 01:34:13 00:28:02
357 3986 Kołodziejczyk Lidia Maja Team K40 1 19 00:22:19 (450)00:22:25 (391)00:21:56 (327)00:21:53 (306)00:05:41 (424) 01:33:31 (352) 01:34:14 00:28:03
358 385 Stempiński Krzysztof M45 40 339 00:20:53 (191)00:21:27 (265)00:22:28 (446)00:23:47 (753)00:05:39 (411) 01:34:03 (375) 01:34:14 00:28:03
359 3575 Konkel Katarzyna Maja Team K18 3 20 00:22:21 (455)00:22:26 (394)00:21:55 (323)00:22:23 (405)00:05:10 (236) 01:34:04 (377) 01:34:15 00:28:04
360 2021 Geras Ryszard M35 63 340 00:23:10 (662)00:22:32 (444)00:21:43 (296)00:21:11 (210)00:05:43 (443) 01:33:19 (337) 01:34:19 00:28:08
361 3651 Bukiel Paweł M35 68 341 00:22:42 (556)00:22:41 (479)00:21:59 (340)00:21:27 (241)00:05:32 (369) 01:33:39 (359) 01:34:21 00:28:10
362 3715 Koguciuk Grzegorz Izba Adwokacka w Warszawie M25 46 342 00:22:21 (456)00:22:25 (388)00:22:01 (347)00:22:08 (358)00:05:26 (327) 01:33:42 (363) 01:34:21 00:28:10
363 2843 Zubo Daniel NOVA DUBNICA M45 41 343 00:21:23 (311)00:22:08 (357)00:22:33 (472)00:22:56 (531)00:05:23 (310) 01:34:07 (382) 01:34:23 00:28:12
364 4205 Nowak Jerzy M50 14 344 00:22:07 (418)00:22:21 (382)00:22:08 (362)00:22:12 (363)00:05:36 (396) 01:33:50 (369) 01:34:24 00:28:13
365 4396 Bury Paweł biegamyrazem.pl M35 71 345 00:22:32 (519)00:22:43 (487)00:22:16 (385)00:21:32 (257)00:05:22 (302) 01:33:46 (364) 01:34:25 00:28:14
366 1051 Mikowski Mariusz M35 65 346 00:22:40 (549)00:22:29 (406)00:22:02 (350)00:21:33 (259)00:05:42 (431) 01:33:32 (353) 01:34:26 00:28:15
367 592 Duch Marek M40 58 348 00:22:49 (575)00:22:07 (354)00:21:46 (301)00:21:38 (269)00:06:09 (632) 01:33:06 (328) 01:34:29 00:28:18
368 4390 Urlich Tomasz Spice Wizard Spice Wizard M45 42 347 00:21:20 (302)00:22:26 (395)00:22:30 (454)00:22:49 (494)00:05:24 (313) 01:34:09 (384) 01:34:29 00:28:18
369 3488 Borzyszkowski Michał M30 87 349 00:22:01 (393)00:21:43 (295)00:21:41 (290)00:23:10 (579)00:05:58 (540) 01:34:17 (394) 01:34:33 00:28:22
370 3698 Zinkel Jacek GKS "KASZUBI" LUZINO M50 13 350 00:21:55 (370)00:22:09 (360)00:21:59 (341)00:22:12 (364)00:06:18 (699) 01:33:20 (338) 01:34:33 00:28:22
371 4216 Trąmpczyński Jakub FCWS M30 77 351 00:23:04 (640)00:22:28 (403)00:21:41 (291)00:21:25 (236)00:05:59 (557) 01:33:25 (345) 01:34:37 00:28:26 3 (3 / 1)
372 3158 Narożny Grzegorz M40 67 352 00:22:27 (491)00:22:32 (435)00:22:27 (437)00:21:54 (311)00:05:19 (290) 01:34:05 (380) 01:34:39 00:28:28
373 2086 Romaszkiewicz Piotr M40 71 354 00:21:52 (361)00:22:48 (509)00:22:23 (410)00:22:11 (361)00:05:25 (324) 01:34:14 (392) 01:34:39 00:28:28
374 1964 Siekliński Bartosz Iskra Brodnica M30 84 353 00:21:46 (343)00:21:50 (311)00:22:05 (351)00:23:09 (573)00:05:49 (478) 01:34:07 (381) 01:34:39 00:28:28
375 4219 Filiński Mariusz dZH MW M40 75 356 00:21:54 (367)00:22:29 (408)00:22:43 (516)00:22:21 (401)00:05:15 (263) 01:34:25 (401) 01:34:42 00:28:31
376 117 Jakubek Zbigniew Zibi M45 43 355 00:21:30 (322)00:22:19 (375)00:22:31 (464)00:22:43 (476)00:05:39 (413) 01:34:13 (390) 01:34:42 00:28:31
377 1005 Kukiełko Tatiana AZS UG Gdańsk K18 2 21 00:22:55 (604)00:22:38 (471)00:21:58 (336)00:21:36 (266)00:05:35 (387) 01:33:56 (373) 01:34:42 00:28:31
378 196 Kujawska-Frejlich Joanna K30 7 22 00:21:56 (373)00:22:28 (400)00:22:06 (353)00:22:19 (388)00:05:54 (512) 01:33:48 (367) 01:34:43 00:28:32
379 1278 Preiss Radosław Reaktywuj się w Maratonie M40 70 357 00:22:17 (438)00:22:45 (497)00:22:18 (390)00:22:05 (345)00:05:18 (280) 01:34:13 (391) 01:34:43 00:28:32
380 3179 Misztal Maciej APLITT M40 76 358 00:21:16 (297)00:22:32 (423)00:22:38 (493)00:23:01 (550)00:05:18 (276) 01:34:27 (402) 01:34:45 00:28:34
381 515 Cysewski Adam M35 74 360 00:22:23 (461)00:22:35 (457)00:22:18 (389)00:22:01 (337)00:05:29 (340) 01:34:02 (374) 01:34:46 00:28:35
382 3129 Sznaza Tadeusz SKS EL Aktywni M55 8 359 00:22:33 (523)00:22:38 (472)00:22:17 (387)00:21:56 (320)00:05:22 (300) 01:34:11 (388) 01:34:46 00:28:35
383 3794 Pszczółkowski Artur MaratonyPolskie.PL TEAM M40 66 361 00:22:23 (460)00:22:35 (459)00:22:15 (379)00:21:56 (323)00:05:38 (408) 01:34:05 (379) 01:34:47 00:28:36
384 3248 Opaciński Henryk KST Włókniarz Chełmża M40 74 362 00:21:54 (365)00:22:20 (378)00:22:14 (377)00:22:50 (496)00:05:30 (348) 01:34:24 (399) 01:34:48 00:28:37
385 4214 Sarak Artur M25 48 363 00:22:01 (394)00:22:11 (363)00:22:08 (360)00:22:35 (451)00:05:53 (507) 01:34:11 (387) 01:34:48 00:28:37
386 1657 Brzeski Marcin M & P Sport Label M30 80 364 00:22:37 (535)00:22:38 (469)00:21:54 (319)00:21:41 (276)00:05:59 (560) 01:33:30 (351) 01:34:49 00:28:38
387 177 Korpalski Tomasz Team FRIENDS M35 73 365 00:22:42 (557)00:22:41 (483)00:21:59 (339)00:21:37 (267)00:05:50 (488) 01:33:54 (372) 01:34:49 00:28:38
388 2148 Lidzbarski Marcin Marcin Lidzbarski M35 76 367 00:22:02 (399)00:22:36 (462)00:22:22 (405)00:22:32 (440)00:05:18 (277) 01:34:25 (400) 01:34:50 00:28:39
389 2187 Sobkowiak Robert M45 44 366 00:21:21 (309)00:22:34 (455)00:22:31 (466)00:22:40 (465)00:05:44 (448) 01:34:20 (395) 01:34:50 00:28:39
390 2512 Kowalski Filip BPH Runners Team M30 85 368 00:22:18 (449)00:22:32 (426)00:22:27 (430)00:21:59 (329)00:05:36 (394) 01:34:08 (383) 01:34:52 00:28:41
391 2810 Ksiazak Waldemar 33 drOP M40 69 369 00:22:20 (454)00:22:32 (427)00:22:27 (431)00:21:57 (325)00:05:38 (406) 01:34:12 (389) 01:34:54 00:28:43
392 3582 Kulas Marcin LKS Zantyr Sztum M30 76 371 00:21:56 (375)00:22:21 (384)00:22:15 (383)00:21:58 (327)00:06:24 (738) 01:33:22 (341) 01:34:54 00:28:43
393 4286 Wielgosz Tomasz M35 75 370 00:22:35 (530)00:22:44 (495)00:22:18 (391)00:21:46 (291)00:05:31 (362) 01:34:05 (378) 01:34:54 00:28:43
394 2510 Kwiatkowski Tomasz M30 86 372 00:22:34 (526)00:22:46 (501)00:22:16 (386)00:21:46 (289)00:05:34 (378) 01:34:17 (393) 01:34:56 00:28:45
395 15 Lisogórski Krzysztof LKS Zantyr Sztum M40 73 374 00:22:27 (485)00:22:33 (453)00:22:27 (442)00:22:07 (355)00:05:23 (305) 01:34:23 (398) 01:34:57 00:28:46
396 2094 Wasilewski Grzegorz DUDYCZ team M50 15 373 00:22:25 (476)00:22:31 (419)00:22:19 (396)00:22:13 (368)00:05:29 (341) 01:34:31 (403) 01:34:57 00:28:46
397 2600 Dymowski Artur M40 62 376 00:22:07 (417)00:22:01 (341)00:21:54 (322)00:22:16 (380)00:06:40 (883) 01:33:23 (342) 01:34:58 00:28:47
398 1643 Paluszek Piotr M30 89 375 00:21:09 (277)00:22:02 (344)00:22:24 (411)00:23:44 (734)00:05:39 (412) 01:34:42 (418) 01:34:58 00:28:47
399 2734 Woźniak Tomasz Tridea Team M40 65 377 00:22:54 (597)00:22:19 (376)00:22:02 (349)00:21:52 (303)00:05:53 (505) 01:34:04 (376) 01:35:00 00:28:49
400 1535 Sidorenko Andrei M40 81 378 00:21:15 (293)00:22:06 (353)00:22:40 (501)00:23:27 (642)00:05:37 (400) 01:34:46 (423) 01:35:05 00:28:54
401 171 Piotrowski Sławek ERGO ARENA TEAM M35 79 379 00:22:31 (516)00:22:32 (442)00:22:31 (463)00:22:10 (360)00:05:23 (306) 01:34:38 (413) 01:35:07 00:28:56
402 587 Stencel Robert F3 Team M40 78 380 00:22:31 (517)00:22:52 (514)00:22:31 (465)00:21:54 (312)00:05:19 (285) 01:34:38 (412) 01:35:07 00:28:56
403 4131 Weiss Krzysztof DUDYCZ team M50 16 381 00:22:28 (496)00:22:29 (405)00:22:22 (406)00:22:13 (367)00:05:36 (389) 01:34:31 (404) 01:35:08 00:28:57
404 1488 Lakomiec Adam M40 72 382 00:22:17 (437)00:22:29 (409)00:22:14 (378)00:22:07 (354)00:06:02 (585) 01:34:23 (397) 01:35:09 00:28:58
405 1734 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 80 383 00:21:58 (384)00:22:01 (342)00:22:50 (542)00:22:48 (493)00:05:34 (383) 01:34:40 (416) 01:35:11 00:29:00
406 3709 Polak Maciej analogia.pl M35 78 384 00:22:30 (508)00:22:31 (417)00:22:29 (452)00:22:08 (357)00:05:34 (382) 01:34:38 (410) 01:35:12 00:29:01
407 364 Krause Grzegorz Sztafeta Nadziei M40 86 385 00:21:03 (250)00:22:13 (365)00:22:36 (485)00:23:47 (752)00:05:35 (386) 01:34:58 (434) 01:35:14 00:29:03
408 4127 Afinogenov Alexey Amberman M18 22 386 00:21:46 (346)00:22:00 (340)00:22:07 (358)00:22:52 (508)00:06:30 (791) 01:34:20 (396) 01:35:15 00:29:04 4 (4 / 1)
409 560 Nowak Arkadiusz Przyjaciele Stow Pomocy Dzieciom Niepełnospraw DLACZEGO NIE Przyjaciele Stow Pomocy Dzieciom Niepełnospraw DLACZEGO NIE M45 46 387 00:21:08 (269)00:22:46 (502)00:23:22 (674)00:22:54 (520)00:05:06 (217) 01:34:58 (435) 01:35:16 00:29:05
410 71 Retmaniak Sylwia ewa drużyna tvn K30 8 23 00:23:00 (619)00:22:12 (364)00:22:10 (366)00:21:45 (285)00:06:09 (634) 01:34:10 (385) 01:35:16 00:29:05
411 2698 Baranowski Daniel M18 23 389 00:22:27 (490)00:22:28 (404)00:22:27 (425)00:22:15 (378)00:05:40 (419) 01:34:37 (409) 01:35:17 00:29:06
412 3396 Laine-Zamojski Samuli Vihainen Vatukka, CF Avanport M35 77 391 00:21:56 (374)00:22:25 (389)00:22:34 (476)00:22:31 (436)00:05:51 (493) 01:34:32 (405) 01:35:17 00:29:06
413 1736 Sawicki Eligiusz M50 17 390 00:22:30 (509)00:22:46 (500)00:22:19 (397)00:21:58 (326)00:05:44 (445) 01:34:34 (406) 01:35:17 00:29:06
414 2272 Łukaszuk Marek Bennego Kuleczki M40 68 388 00:23:01 (629)00:22:11 (361)00:22:10 (365)00:21:46 (290)00:06:09 (633) 01:34:11 (386) 01:35:17 00:29:06
415 3375 Rynko Paweł Startuję bo nie lubię ;-) M35 87 392 00:22:10 (422)00:22:40 (478)00:22:29 (451)00:22:37 (458)00:05:22 (299) 01:35:05 (446) 01:35:18 00:29:07
416 2060 Pallach Lech biegamyrazem.pl M35 83 393 00:22:24 (464)00:22:25 (390)00:22:41 (508)00:22:19 (392)00:05:30 (349) 01:34:47 (424) 01:35:19 00:29:08
417 3618 Parfieniuk Michał Białystok Biega M25 49 394 00:22:49 (582)00:22:47 (506)00:22:10 (367)00:22:04 (344)00:05:31 (358) 01:34:40 (415) 01:35:21 00:29:10
418 1633 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M25 51 395 00:22:34 (528)00:22:33 (448)00:22:23 (409)00:22:16 (379)00:05:36 (391) 01:34:54 (431) 01:35:22 00:29:11
419 2391 Zaleski Mariusz M40 82 396 00:22:25 (472)00:22:33 (449)00:22:27 (441)00:22:26 (417)00:05:31 (361) 01:34:46 (422) 01:35:22 00:29:11
420 2007 Kalinowski Juliusz TRI Starogard Gdański M35 80 397 00:22:17 (440)00:22:32 (424)00:22:26 (423)00:22:13 (366)00:05:55 (517) 01:34:39 (414) 01:35:23 00:29:12
421 4038 Dobrosielski Grzegorz LABOSPORT Team M35 82 398 00:21:52 (360)00:22:08 (358)00:22:30 (459)00:23:10 (576)00:05:44 (451) 01:34:45 (420) 01:35:24 00:29:13
422 1250 Albrycht Maciej Centrum OZE M25 52 399 00:20:57 (225)00:22:21 (380)00:22:28 (445)00:23:21 (617)00:06:18 (700) 01:35:06 (448) 01:35:25 00:29:14
423 555 Schodowski Przemysław Partner Serwis Run Team M45 45 400 00:22:29 (504)00:22:33 (446)00:22:28 (447)00:22:20 (396)00:05:37 (397) 01:34:53 (429) 01:35:27 00:29:16
424 3721 Efimenko Przemysław M30 88 401 00:22:11 (428)00:22:17 (373)00:22:15 (381)00:22:42 (470)00:06:04 (596) 01:34:37 (408) 01:35:29 00:29:18
425 2393 Geliński Karol M30 92 403 00:22:11 (425)00:22:28 (402)00:22:20 (399)00:22:36 (453)00:05:57 (536) 01:34:53 (430) 01:35:32 00:29:21
426 3324 Marzec Mieszko Aquastacja Torus Triathlon Team M40 79 402 00:22:49 (579)00:23:04 (557)00:22:13 (374)00:21:54 (314)00:05:32 (368) 01:34:38 (411) 01:35:32 00:29:21
427 781 Krzyśko Krzysztof STUDIO S7 BANINO M35 84 405 00:22:26 (480)00:22:32 (432)00:22:28 (448)00:22:28 (425)00:05:39 (415) 01:34:58 (436) 01:35:33 00:29:22
428 1619 Maziarczyk Marek M40 84 404 00:22:04 (407)00:22:41 (480)00:22:30 (461)00:22:28 (421)00:05:50 (491) 01:34:50 (428) 01:35:33 00:29:22
429 3534 Maćkowiak Grzegorz Czerniejewo Biega M55 9 406 00:22:14 (432)00:22:23 (386)00:22:25 (416)00:22:35 (452)00:05:57 (533) 01:34:46 (421) 01:35:34 00:29:23
430 3520 Nerc Filip M40 85 407 00:22:08 (420)00:22:26 (397)00:22:12 (371)00:22:51 (507)00:05:57 (535) 01:34:57 (433) 01:35:34 00:29:23
431 1345 Drawc Mieczysław M55 10 408 00:22:24 (465)00:22:47 (504)00:22:37 (492)00:22:19 (387)00:05:28 (338) 01:34:58 (437) 01:35:35 00:29:24
432 1520 Kowalczyk Marek KB TKKF Promyk Ciechanów - M45 47 409 00:22:26 (484)00:22:33 (445)00:22:27 (440)00:22:24 (411)00:05:46 (468) 01:35:00 (440) 01:35:36 00:29:25
433 2794 Sominka Paweł BAŁTYK-TRANS-SPEDITION M35 86 410 00:22:30 (510)00:22:30 (414)00:22:30 (456)00:22:18 (386)00:05:48 (473) 01:35:00 (441) 01:35:36 00:29:25
434 2134 Jaszczerska Grażyna Akademia Biegania Grudziądz K50 1 24 00:22:27 (486)00:22:32 (433)00:22:27 (435)00:22:27 (418)00:05:44 (447) 01:35:02 (443) 01:35:37 00:29:26
435 1919 Świętoń Artur M35 85 411 00:22:33 (521)00:22:30 (411)00:22:27 (426)00:22:23 (404)00:05:44 (446) 01:35:00 (439) 01:35:37 00:29:26
436 451 Szajewski Jarosław KM AKTYWNI SOCHACZEW M40 83 412 00:22:31 (513)00:22:32 (441)00:22:24 (414)00:22:24 (408)00:05:47 (470) 01:34:47 (425) 01:35:38 00:29:27
437 10008 Basis Marcin Biegam Naturalnie M40 90 413 00:22:28 (500)00:22:32 (422)00:22:27 (429)00:22:30 (430)00:05:42 (434) 01:35:06 (447) 01:35:39 00:29:28
438 4320 Borko Cezary Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M40 87 415 00:22:18 (442)00:22:38 (475)00:22:26 (422)00:22:30 (431)00:05:47 (469) 01:35:00 (438) 01:35:39 00:29:28
439 2551 Krupowies Michał M25 50 414 00:22:27 (487)00:22:41 (482)00:22:21 (403)00:22:11 (362)00:05:59 (549) 01:34:42 (417) 01:35:39 00:29:28
440 2560 Hoffman Sławomir Reaktywuj się w Maratonie M40 91 417 00:22:18 (443)00:22:45 (498)00:22:27 (443)00:22:32 (442)00:05:38 (404) 01:35:11 (450) 01:35:40 00:29:29
441 10009 Trzasko Bogusław El contragolpe M40 88 416 00:22:23 (459)00:22:32 (428)00:22:27 (432)00:22:30 (434)00:05:48 (476) 01:35:02 (442) 01:35:40 00:29:29
442 2786 Riegel Mateusz ST RUNNERS M30 91 418 00:21:27 (317)00:22:28 (401)00:22:41 (507)00:23:02 (551)00:06:05 (613) 01:34:48 (426) 01:35:43 00:29:32
443 4383 Zaborowski Andrzej OSP Szymbark M30 93 419 00:21:25 (313)00:21:55 (329)00:22:36 (486)00:23:38 (703)00:06:09 (636) 01:34:54 (432) 01:35:43 00:29:32
444 128 Okołotowicz Sebastian M30 96 421 00:20:53 (197)00:21:09 (233)00:22:34 (475)00:25:00 (1155)00:06:08 (629) 01:35:23 (460) 01:35:44 00:29:33
445 2451 Sieklucki Robert Kreativsport Lębork M40 77 420 00:22:36 (533)00:23:00 (547)00:22:20 (398)00:21:46 (288)00:06:02 (584) 01:34:34 (407) 01:35:44 00:29:33
446 89 Klaffke Michał Krokowa Biega KPPSP PUCK M35 89 422 00:22:48 (571)00:23:06 (566)00:22:21 (404)00:22:16 (381)00:05:14 (261) 01:35:21 (458) 01:35:45 00:29:34
447 2755 Piotrowski Mateusz 1992 M25 54 423 00:21:04 (254)00:21:37 (282)00:22:40 (504)00:24:30 (977)00:05:56 (531) 01:35:25 (461) 01:35:47 00:29:36
448 2509 Zaworski Szymon Polsat Biega M40 89 424 00:22:11 (427)00:22:36 (464)00:22:18 (394)00:22:50 (498)00:05:54 (514) 01:35:05 (444) 01:35:49 00:29:38
449 4300 Zygoń Artur M30 98 425 00:21:16 (294)00:21:37 (283)00:23:08 (589)00:24:06 (848)00:05:45 (458) 01:35:28 (464) 01:35:52 00:29:41
450 3509 Dąbrowski Marcin AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com M40 93 426 00:22:26 (477)00:22:32 (431)00:22:27 (434)00:22:35 (447)00:05:53 (504) 01:35:18 (453) 01:35:53 00:29:42
451 366 Oleksiewicz Tomasz Tick Team OIRP Gdansk M35 88 427 00:22:15 (435)00:22:35 (458)00:22:33 (471)00:22:41 (467)00:05:50 (490) 01:35:10 (449) 01:35:54 00:29:43
452 2074 Laskowski Leszek Biegnę za Anię M30 90 428 00:22:00 (389)00:22:30 (412)00:22:30 (458)00:22:32 (441)00:06:23 (730) 01:34:48 (427) 01:35:55 00:29:44
453 499 Chojnacki Krzysztof Klub Aktywnego Pelpliniaka M50 18 430 00:22:28 (492)00:22:32 (436)00:22:27 (438)00:22:31 (439)00:05:58 (543) 01:35:23 (459) 01:35:56 00:29:45
454 4021 Waniewski Łukasz M35 81 429 00:21:39 (334)00:22:13 (366)00:22:50 (544)00:22:44 (481)00:06:30 (788) 01:34:43 (419) 01:35:56 00:29:45
455 2555 Hoły Zdzisław M60 3 433 00:21:35 (327)00:22:42 (484)00:23:06 (586)00:23:11 (581)00:05:23 (308) 01:35:50 (482) 01:35:57 00:29:46
456 2106 Książak Adam Adamsy Team M40 94 431 00:22:28 (498)00:22:32 (438)00:22:28 (449)00:22:45 (483)00:05:44 (449) 01:35:20 (457) 01:35:57 00:29:46
457 3869 Rygielski Arkadiusz MKS Święc Sławno Niema M25 56 432 00:21:07 (265)00:22:56 (530)00:23:12 (608)00:23:13 (595)00:05:29 (345) 01:35:56 (492) 01:35:57 00:29:46
458 1459 Drożdzik Magdalena WKB Meta Lubliniec K35 8 25 00:21:35 (328)00:22:24 (387)00:22:48 (535)00:23:31 (668)00:05:40 (418) 01:35:50 (484) 01:35:58 00:29:47
459 2112 Lenckowski Lech Biegam U KOLESI M30 94 434 00:22:25 (471)00:22:45 (499)00:22:35 (482)00:22:31 (437)00:05:46 (467) 01:35:14 (451) 01:36:02 00:29:51
460 3454 Ordakowski Filip M18 24 435 00:22:49 (577)00:23:16 (612)00:22:53 (548)00:21:48 (296)00:05:16 (267) 01:35:19 (454) 01:36:02 00:29:51
461 961 Wiernicka Paulina KTS IRONMAN KWIDZYN K25 5 26 00:21:17 (299)00:22:23 (385)00:23:02 (570)00:23:45 (741)00:05:38 (403) 01:35:59 (499) 01:36:05 00:29:54
462 2630 Kot Łukasz Fizjoidea.pl M25 55 436 00:22:54 (598)00:23:21 (674)00:22:46 (529)00:21:44 (281)00:05:21 (298) 01:35:27 (463) 01:36:06 00:29:55
463 3842 Olchowski Łukasz MOL M30 95 437 00:23:03 (633)00:23:07 (572)00:22:15 (382)00:22:07 (351)00:05:36 (390) 01:35:19 (455) 01:36:08 00:29:57
464 54 Rogała Adam dZH MW M40 92 438 00:22:19 (452)00:22:34 (454)00:22:26 (421)00:22:51 (500)00:05:59 (565) 01:35:15 (452) 01:36:09 00:29:58
465 1838 Sowa Ireneusz M45 49 439 00:21:56 (376)00:22:05 (350)00:22:45 (523)00:23:24 (629)00:06:00 (569) 01:35:31 (466) 01:36:10 00:29:59
466 2782 Trośniak Piotr M45 51 440 00:22:39 (548)00:22:33 (450)00:22:26 (424)00:22:42 (471)00:05:52 (499) 01:35:50 (483) 01:36:12 00:30:01
467 4341 Stosik Pawel Trimama M35 90 441 00:22:24 (466)00:22:32 (429)00:22:30 (457)00:22:56 (530)00:05:51 (495) 01:35:35 (471) 01:36:13 00:30:02
468 2463 Stróżyk Marcin SZUSTY TEAM :) M40 96 442 00:22:29 (503)00:22:30 (413)00:22:27 (428)00:22:42 (474)00:06:05 (608) 01:35:36 (473) 01:36:13 00:30:02
469 2921 Zięba Marek M40 102 443 00:20:58 (228)00:22:19 (377)00:23:12 (610)00:23:52 (770)00:05:53 (509) 01:35:57 (496) 01:36:14 00:30:03
470 1681 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 99 444 00:22:49 (573)00:23:20 (669)00:22:43 (518)00:21:52 (304)00:05:31 (359) 01:35:30 (465) 01:36:15 00:30:04
471 3387 Klajna Jakub M25 53 445 00:23:17 (692)00:23:10 (589)00:22:08 (361)00:21:54 (309)00:05:49 (481) 01:35:20 (456) 01:36:18 00:30:07
472 2267 Szlezingier Jakub M30 102 446 00:22:24 (467)00:22:32 (430)00:22:27 (433)00:22:52 (510)00:06:03 (588) 01:35:39 (475) 01:36:18 00:30:07
473 1935 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M45 48 447 00:22:58 (613)00:22:36 (460)00:22:11 (368)00:22:17 (384)00:06:17 (688) 01:35:05 (445) 01:36:19 00:30:08
474 2962 Otłowski Grzegorz ETT Elbląg Triathlon Team M30 103 449 00:22:53 (592)00:22:38 (473)00:22:21 (401)00:22:46 (484)00:05:42 (429) 01:35:50 (481) 01:36:20 00:30:09
475 2143 Pawłowski Łukasz KLUB BIEGACZA T2/4 M18 25 448 00:22:55 (602)00:23:03 (553)00:22:29 (450)00:22:15 (377)00:05:38 (402) 01:35:33 (468) 01:36:20 00:30:09
476 3793 Smagowski Wojciech KBSPRINT ŚWIDWIN M35 92 450 00:21:38 (331)00:21:55 (331)00:22:22 (408)00:24:28 (961)00:05:58 (545) 01:35:39 (476) 01:36:21 00:30:10
477 1988 Mika Adam M40 95 451 00:22:45 (566)00:23:00 (546)00:22:46 (524)00:22:17 (382)00:05:34 (379) 01:35:32 (467) 01:36:22 00:30:11
478 1632 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M40 101 452 00:22:36 (534)00:22:32 (443)00:22:27 (439)00:22:53 (517)00:05:55 (522) 01:35:55 (491) 01:36:23 00:30:12
479 3330 Janusz Sebastian Credit -Agricole Credit-Agricole M40 97 453 00:22:28 (495)00:22:32 (437)00:22:29 (453)00:22:55 (524)00:06:00 (571) 01:35:49 (480) 01:36:24 00:30:13
480 4120 Knothe Adam Budstol Invest Budstol Invest M45 50 455 00:22:39 (545)00:22:46 (503)00:22:40 (502)00:22:33 (445)00:05:47 (472) 01:35:40 (477) 01:36:25 00:30:14
481 3600 Szczesny Damian M30 100 454 00:23:34 (756)00:23:19 (657)00:22:11 (370)00:21:27 (239)00:05:54 (513) 01:35:33 (469) 01:36:25 00:30:14
482 2340 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz biega Pruszczanie.pl M35 95 456 00:22:27 (489)00:22:32 (434)00:22:27 (436)00:23:12 (586)00:05:49 (486) 01:35:53 (487) 01:36:27 00:30:16
483 1959 Lankowska-Klemt Agnieszka URWIS BIEGA K35 7 27 00:23:10 (661)00:22:53 (518)00:22:34 (477)00:22:15 (373)00:05:35 (384) 01:35:43 (478) 01:36:27 00:30:16
484 741 Grabowski Sebastian M35 97 457 00:22:28 (497)00:22:33 (452)00:22:34 (474)00:23:04 (559)00:05:52 (501) 01:35:57 (497) 01:36:31 00:30:20
485 4371 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M40 99 458 00:22:22 (457)00:22:42 (485)00:22:39 (496)00:22:54 (521)00:05:55 (523) 01:35:51 (485) 01:36:32 00:30:21
486 435 Rudzko Wojciech M45 52 460 00:22:25 (473)00:22:31 (418)00:22:33 (470)00:23:04 (560)00:06:00 (566) 01:35:56 (494) 01:36:33 00:30:22
487 3633 Zięba Wojciech M18 26 459 00:23:52 (881)00:23:05 (562)00:22:13 (376)00:21:45 (284)00:05:38 (407) 01:35:35 (472) 01:36:33 00:30:22
488 2657 Nalewajko Tomasz Goffice.pl M40 104 461 00:22:18 (444)00:22:37 (468)00:22:35 (481)00:23:06 (564)00:05:58 (544) 01:36:05 (502) 01:36:34 00:30:23
489 3480 Chopin-Stefańczyk Artur Klub Biegaczy JYSK M40 98 462 00:22:06 (412)00:22:42 (486)00:22:30 (455)00:23:20 (610)00:05:59 (564) 01:35:51 (486) 01:36:37 00:30:26
490 2171 Szewczyk Mirosław M40 100 463 00:22:19 (453)00:22:31 (421)00:22:35 (478)00:23:00 (546)00:06:13 (660) 01:35:53 (489) 01:36:38 00:30:27
491 3349 Krzebietke Piotr M35 93 464 00:22:18 (446)00:22:36 (463)00:22:25 (420)00:23:07 (567)00:06:13 (659) 01:35:45 (479) 01:36:39 00:30:28
492 190 Wojnowski Wiesław M35 94 465 00:22:42 (555)00:23:03 (551)00:22:41 (511)00:22:29 (428)00:05:45 (455) 01:35:53 (488) 01:36:40 00:30:29
493 3444 Węgrowicz Wojtek M35 96 466 00:22:54 (601)00:22:38 (474)00:22:24 (413)00:22:46 (487)00:05:59 (551) 01:35:54 (490) 01:36:41 00:30:30
494 1717 Grodzki Krzysztof STUDIO S7 BANINO M30 106 468 00:21:16 (295)00:21:57 (334)00:23:03 (573)00:24:17 (905)00:06:12 (654) 01:36:26 (515) 01:36:45 00:30:34
495 1992 Przybylski Leszek M45 53 467 00:23:28 (733)00:22:57 (533)00:22:21 (400)00:22:17 (383)00:05:42 (430) 01:35:56 (493) 01:36:45 00:30:34
496 4078 Gadzinowski Piotr Crido in Motion M30 97 470 00:23:44 (808)00:23:10 (586)00:22:25 (417)00:21:24 (233)00:06:06 (617) 01:35:26 (462) 01:36:49 00:30:38
497 3499 Wojdan Mirosław Boot Camp Polska M40 105 469 00:22:56 (606)00:23:13 (596)00:22:36 (484)00:22:22 (402)00:05:42 (438) 01:36:06 (505) 01:36:49 00:30:38
498 2398 Michalik Andrzej BBL Gorzów Wlkp. M50 21 472 00:22:04 (409)00:23:07 (573)00:23:00 (562)00:23:00 (547)00:05:43 (439) 01:36:27 (518) 01:36:54 00:30:43
499 1463 Mierzwiński Marek M50 19 471 00:22:06 (413)00:22:30 (415)00:22:33 (469)00:23:25 (635)00:06:20 (710) 01:36:04 (501) 01:36:54 00:30:43
500 996 Kraus Piotr Mr M25 57 473 00:23:51 (870)00:23:17 (630)00:22:32 (468)00:21:31 (253)00:05:46 (466) 01:35:57 (495) 01:36:57 00:30:46
501 2445 Wasilewski Marcin M40 110 474 00:22:26 (479)00:22:30 (410)00:22:25 (419)00:23:38 (708)00:05:59 (554) 01:36:32 (522) 01:36:58 00:30:47
502 4387 Cichończuk Antoni WKS Flota Gdynia M65 3 475 00:21:59 (387)00:22:47 (505)00:23:05 (579)00:23:24 (628)00:05:44 (452) 01:36:40 (530) 01:36:59 00:30:48
503 298 Bieniek Arkadiusz KSB M35 99 477 00:21:39 (333)00:22:59 (543)00:23:00 (563)00:23:33 (675)00:05:49 (482) 01:36:37 (528) 01:37:00 00:30:49
504 1589 Hołówka Sławomir Lacho Team Kraków M40 107 476 00:22:25 (470)00:22:43 (488)00:22:46 (525)00:23:10 (577)00:05:56 (528) 01:36:20 (511) 01:37:00 00:30:49
505 1243 Zdyb Ryszard M18 27 478 00:22:00 (388)00:22:38 (470)00:22:39 (497)00:23:09 (571)00:06:35 (844) 01:36:10 (506) 01:37:01 00:30:50
506 1826 Golus Przemek M30 101 479 00:23:11 (666)00:23:00 (548)00:22:37 (490)00:21:59 (331)00:06:15 (674) 01:35:34 (470) 01:37:02 00:30:51 5 (5 / 2)
507 3879 Wałęga Paweł YMAA Sopot-Gdańsk M40 106 481 00:23:08 (651)00:22:53 (519)00:22:42 (512)00:22:29 (427)00:05:51 (498) 01:36:06 (503) 01:37:03 00:30:52
508 4183 Zawadzki Damian Active Malbork M30 104 480 00:23:05 (643)00:22:40 (477)00:22:24 (415)00:22:46 (485)00:06:08 (628) 01:36:06 (504) 01:37:03 00:30:52
509 2095 Kwiatkowski Tom LATIS LOGISTICS M35 91 482 00:22:38 (541)00:22:14 (369)00:22:07 (357)00:23:25 (633)00:06:41 (890) 01:35:37 (474) 01:37:05 00:30:54
510 2621 Stosik Artur M45 59 483 00:21:43 (341)00:23:09 (584)00:22:38 (494)00:23:35 (685)00:06:00 (568) 01:36:57 (544) 01:37:05 00:30:54
511 1508 Żardecki Dawid M25 58 484 00:22:32 (520)00:23:04 (554)00:22:47 (531)00:22:47 (489)00:05:56 (526) 01:36:19 (508) 01:37:06 00:30:55
512 3955 Lisewski Piotr niezrzeszony M50 20 485 00:23:04 (639)00:23:16 (617)00:22:30 (460)00:22:21 (397)00:05:57 (539) 01:36:16 (507) 01:37:08 00:30:57
513 1337 Angielczyk Adam M25 62 486 00:22:18 (448)00:22:44 (493)00:22:39 (499)00:23:34 (679)00:05:54 (510) 01:36:40 (531) 01:37:09 00:30:58
514 2895 Markus Marcin M25 61 487 00:22:08 (421)00:22:45 (496)00:22:32 (467)00:23:38 (706)00:06:08 (627) 01:36:33 (525) 01:37:11 00:31:00
515 1906 Marcinkowski Paweł VIVA-Toruń Salon fryzjerski VIVA-Toruń M45 55 488 00:22:29 (502)00:22:41 (481)00:22:50 (543)00:23:10 (578)00:06:03 (594) 01:36:32 (523) 01:37:13 00:31:02
516 1638 Kucharski Maciej M40 108 489 00:22:58 (611)00:22:52 (515)00:22:41 (509)00:22:43 (478)00:06:00 (570) 01:36:23 (512) 01:37:14 00:31:03
517 2729 Kucharek Karolina Rolls-Royce Harriers K35 9 28 00:22:31 (514)00:22:55 (526)00:22:43 (517)00:23:05 (562)00:06:02 (587) 01:36:19 (510) 01:37:16 00:31:05
518 1806 Jaczyński Adam M30 105 490 00:22:44 (564)00:22:55 (524)00:22:35 (479)00:22:48 (492)00:06:18 (696) 01:36:26 (513) 01:37:20 00:31:09
519 3936 Gałan Wojciech M45 57 491 00:22:33 (524)00:22:31 (416)00:22:35 (483)00:23:38 (707)00:06:04 (601) 01:36:43 (534) 01:37:21 00:31:10
520 4180 Horbaczewski Mariusz M40 112 492 00:22:59 (617)00:23:10 (587)00:22:51 (546)00:22:45 (482)00:05:36 (395) 01:36:43 (533) 01:37:21 00:31:10
521 801 Bejrowski Piotr M30 108 493 00:23:19 (701)00:23:17 (629)00:22:34 (473)00:22:24 (409)00:05:49 (479) 01:36:46 (538) 01:37:23 00:31:12
522 4130 Marynowski Łukasz LOTOS Running Team M35 103 494 00:22:54 (599)00:23:19 (658)00:22:47 (532)00:22:52 (509)00:05:33 (377) 01:36:58 (546) 01:37:25 00:31:14
523 2491 Ciesiulski Marek M25 59 495 00:23:12 (671)00:22:58 (539)00:22:40 (503)00:22:25 (414)00:06:11 (645) 01:36:29 (521) 01:37:26 00:31:15
524 2193 Karczewski Damian M25 60 496 00:23:12 (672)00:22:58 (536)00:22:40 (505)00:22:26 (416)00:06:10 (637) 01:36:29 (520) 01:37:26 00:31:15
525 858 Nitka Dominika K18 4 29 00:23:15 (688)00:23:38 (749)00:22:41 (510)00:21:59 (328)00:05:56 (530) 01:36:28 (519) 01:37:29 00:31:18
526 4102 Głuchaczka Justyna Klub 42,2 Lębork K25 6 30 00:23:08 (648)00:22:54 (522)00:22:37 (488)00:22:44 (479)00:06:12 (655) 01:36:33 (524) 01:37:35 00:31:24
527 1628 Ogiegło Witold M45 58 497 00:22:31 (515)00:23:04 (558)00:22:56 (553)00:23:10 (575)00:05:54 (516) 01:36:48 (540) 01:37:35 00:31:24
528 3537 Armstrong Madeleine K35 10 31 00:23:05 (644)00:23:11 (591)00:23:05 (581)00:22:19 (389)00:05:59 (555) 01:36:35 (526) 01:37:39 00:31:28
529 2856 Broniszewski Maciej M35 100 499 00:22:47 (569)00:23:02 (549)00:22:44 (521)00:22:57 (533)00:06:09 (635) 01:36:46 (537) 01:37:39 00:31:28
530 3536 Plieth Jacob M40 111 498 00:23:05 (642)00:23:11 (590)00:23:05 (582)00:22:19 (390)00:05:59 (559) 01:36:35 (527) 01:37:39 00:31:28
531 2420 Dargacz Artur MARCOPOL Running TEAM M40 113 500 00:23:54 (901)00:23:07 (571)00:22:47 (530)00:22:20 (395)00:05:32 (367) 01:36:45 (536) 01:37:40 00:31:29
532 355 Nicewicz Robert Nicek M40 109 501 00:22:53 (590)00:22:44 (492)00:22:45 (522)00:22:51 (501)00:06:29 (782) 01:36:26 (514) 01:37:42 00:31:31
533 3371 Śliwiński Łukasz M30 109 502 00:22:53 (588)00:23:19 (661)00:22:54 (551)00:22:42 (469)00:05:54 (511) 01:36:50 (542) 01:37:42 00:31:31
534 1365 Stawecki Konrad Team Kopeć M40 114 503 00:23:14 (678)00:22:58 (535)00:22:57 (557)00:22:50 (497)00:05:44 (450) 01:36:50 (541) 01:37:43 00:31:32
535 1319 Olendrzyński Łukasz M25 63 504 00:23:46 (821)00:23:12 (595)00:22:37 (487)00:22:24 (410)00:05:45 (457) 01:36:43 (535) 01:37:44 00:31:33
536 3630 Dadej Rafał Piaskiem w raka Fundacja Trzeba Marzyć M40 103 506 00:23:45 (814)00:22:52 (516)00:22:22 (407)00:22:09 (359)00:06:37 (859) 01:35:58 (498) 01:37:45 00:31:34
537 3439 Pasisz Daniel M30 115 505 00:21:53 (362)00:22:43 (489)00:23:30 (715)00:24:03 (823)00:05:36 (392) 01:37:45 (578) 01:37:45 00:31:34
538 3929 Brzozowski Stanisław Prątniczanka M60 4 508 00:22:13 (431)00:23:24 (688)00:22:55 (552)00:23:09 (572)00:06:05 (610) 01:36:50 (543) 01:37:46 00:31:35
539 3434 Stankiewicz Mariusz GRUPA MALBORK M40 117 507 00:22:44 (561)00:22:44 (494)00:23:08 (593)00:23:37 (698)00:05:33 (375) 01:37:28 (564) 01:37:46 00:31:35
540 1343 Macháň Richard LKVD Dobšiná M40 115 510 00:22:39 (546)00:22:57 (532)00:22:48 (539)00:23:24 (626)00:05:59 (562) 01:37:15 (554) 01:37:47 00:31:36
541 1340 Varga Marian LKVD Dobšiná M45 60 509 00:22:39 (544)00:22:56 (528)00:22:48 (537)00:23:25 (634)00:05:59 (561) 01:37:15 (555) 01:37:47 00:31:36
542 1841 Rolewski Kuba BRW WŁADYSŁAWOWO M25 65 511 00:21:50 (357)00:22:26 (393)00:23:16 (618)00:24:14 (885)00:06:03 (591) 01:37:11 (552) 01:37:49 00:31:38
543 3738 Kulwikowski Rafał M35 107 512 00:23:29 (735)00:23:39 (758)00:23:28 (706)00:21:55 (318)00:05:19 (288) 01:37:23 (561) 01:37:50 00:31:39
544 3009 Telepski Michał Lufthansa Systems Poland Runners NULL / Browery Team M30 107 513 00:22:56 (607)00:22:59 (542)00:22:25 (418)00:22:49 (495)00:06:42 (897) 01:36:39 (529) 01:37:51 00:31:40
545 2050 Ładwikowski Bartosz M30 112 515 00:23:30 (743)00:23:15 (608)00:22:46 (527)00:22:36 (455)00:05:45 (460) 01:37:05 (549) 01:37:52 00:31:41
546 2138 Łukasiewicz Michał M30 111 514 00:23:30 (741)00:23:15 (604)00:22:46 (528)00:22:36 (454)00:05:45 (459) 01:37:05 (550) 01:37:52 00:31:41
547 4342 Szwed Przemek ASICS FrontRunner Polska M18 28 516 00:22:51 (586)00:23:05 (563)00:22:40 (500)00:23:17 (604)00:06:04 (599) 01:37:09 (551) 01:37:57 00:31:46
548 791 Maderski Rafał Nosta Running Team M40 121 518 00:22:29 (506)00:22:51 (512)00:23:14 (614)00:23:47 (755)00:05:43 (440) 01:37:31 (568) 01:38:04 00:31:53
549 3742 Zając Maciej Dream Tri Team M35 106 517 00:22:44 (563)00:23:18 (647)00:23:11 (607)00:22:57 (538)00:05:54 (515) 01:37:19 (558) 01:38:04 00:31:53
550 3155 Pakuła Mateusz M30 110 519 00:23:21 (707)00:23:30 (716)00:23:06 (584)00:22:19 (393)00:05:55 (518) 01:37:03 (547) 01:38:11 00:32:00
551 94 Adamowicz Piotr Dream Tri Team M40 118 520 00:23:00 (621)00:23:15 (609)00:22:46 (526)00:23:20 (613)00:05:51 (497) 01:37:28 (565) 01:38:12 00:32:01
552 940 Kujszczyk Wojciech StecRallyTeam M35 111 521 00:23:13 (675)00:23:34 (727)00:23:12 (609)00:22:47 (491)00:05:26 (329) 01:37:39 (575) 01:38:12 00:32:01
553 1328 Witowski Łukasz M35 102 522 00:23:55 (916)00:23:24 (692)00:22:54 (550)00:22:04 (342)00:05:57 (534) 01:36:57 (545) 01:38:14 00:32:03
554 1613 Czapiewski Andrzej bdow MW M40 116 523 00:21:55 (369)00:24:10 (897)00:22:56 (555)00:23:24 (630)00:05:53 (508) 01:37:27 (562) 01:38:18 00:32:07
555 930 Pałasz Adam M35 109 524 00:22:43 (558)00:22:58 (540)00:22:54 (549)00:23:21 (616)00:06:23 (733) 01:37:36 (572) 01:38:19 00:32:08
556 3535 Ciesielski Witold M40 120 525 00:23:10 (660)00:23:19 (662)00:23:01 (568)00:22:55 (526)00:05:57 (532) 01:37:30 (566) 01:38:22 00:32:11
557 2934 Kulikowski Tadeusz M45 66 526 00:22:26 (481)00:22:33 (447)00:22:37 (491)00:24:24 (938)00:06:25 (748) 01:37:51 (585) 01:38:25 00:32:14
558 1929 Stankiewicz Paweł M30 114 528 00:23:35 (761)00:23:46 (800)00:23:16 (620)00:22:01 (335)00:05:49 (484) 01:37:31 (567) 01:38:27 00:32:16
559 1346 Łukaszewski Mateusz M18 29 527 00:23:48 (838)00:23:15 (606)00:22:58 (558)00:22:28 (420)00:05:58 (546) 01:37:21 (559) 01:38:27 00:32:16
560 2995 Kowalkowski Krzysztof Lufthansa Systems Poland Runners Lufthansa Systems Poland Runners M35 105 529 00:22:58 (614)00:23:22 (676)00:23:04 (575)00:22:51 (505)00:06:15 (676) 01:37:18 (557) 01:38:30 00:32:19
561 667 Zieliński Jacek biegamyrazem.pl M45 61 530 00:23:41 (783)00:23:04 (556)00:22:38 (495)00:23:02 (552)00:06:07 (625) 01:37:33 (569) 01:38:32 00:32:21
562 1799 Kisieliński Filip M18 30 532 00:23:45 (815)00:23:04 (555)00:22:39 (498)00:23:05 (561)00:06:01 (575) 01:37:33 (570) 01:38:34 00:32:23
563 3897 Waliszek Paulina K30 10 32 00:23:18 (694)00:23:18 (646)00:23:00 (565)00:22:57 (536)00:06:01 (581) 01:37:37 (574) 01:38:34 00:32:23
564 3581 Zadorożny Wojciech M35 110 531 00:23:18 (697)00:23:18 (652)00:23:00 (561)00:22:54 (522)00:06:04 (597) 01:37:37 (573) 01:38:34 00:32:23
565 2789 Sznytka Maciej SPORTTEAM BIJOU M30 117 533 00:22:53 (591)00:23:44 (795)00:23:28 (709)00:22:40 (466)00:05:50 (492) 01:37:56 (589) 01:38:35 00:32:24
566 4166 Tomaszewski Krzysztof Greenbirds team M55 11 534 00:23:21 (708)00:22:57 (534)00:23:09 (595)00:22:01 (336)00:07:08 (1075) 01:36:27 (517) 01:38:36 00:32:25
567 142 Stańczak Adam M40 123 536 00:22:43 (560)00:23:09 (583)00:23:15 (617)00:23:28 (644)00:06:03 (593) 01:37:52 (587) 01:38:38 00:32:27
568 3884 Stepanov Aleksandr I LOVE RUNNING M25 68 537 00:22:06 (414)00:23:08 (579)00:24:32 (1019)00:23:13 (592)00:05:39 (410) 01:38:13 (600) 01:38:38 00:32:27
569 3945 Witkowski Jarosław M45 64 535 00:22:53 (589)00:23:26 (699)00:23:10 (603)00:23:13 (591)00:05:56 (529) 01:37:49 (582) 01:38:38 00:32:27
570 95 Dudzik Marek KS Pidrina Gdynia M45 62 539 00:22:50 (584)00:23:10 (588)00:23:05 (577)00:23:00 (545)00:06:34 (836) 01:37:35 (571) 01:38:39 00:32:28
571 2083 Makurat Michał M30 113 538 00:24:10 (981)00:22:56 (531)00:22:27 (444)00:22:28 (424)00:06:38 (869) 01:37:14 (553) 01:38:39 00:32:28
572 4304 Kwaśniewski Marcin M45 63 540 00:23:54 (900)00:23:17 (626)00:23:18 (630)00:22:30 (435)00:05:41 (422) 01:37:43 (576) 01:38:40 00:32:29
573 2127 Dawidowski Jakub M30 116 541 00:23:52 (883)00:23:20 (665)00:23:16 (623)00:22:32 (444)00:05:41 (426) 01:37:51 (586) 01:38:41 00:32:30
574 2521 Jakubczak Karol RUNEDA M25 67 543 00:22:15 (434)00:22:58 (537)00:23:48 (787)00:24:01 (820)00:05:41 (428) 01:38:07 (594) 01:38:43 00:32:32
575 1028 Klewek Andrzej Zbieracze Złomu M40 124 542 00:22:04 (405)00:22:50 (511)00:23:16 (621)00:24:21 (923)00:06:12 (649) 01:38:08 (597) 01:38:43 00:32:32
576 103 Młodziński Adam Invex Running Team INVEX EXPERT AS M35 108 544 00:22:49 (580)00:22:51 (513)00:22:35 (480)00:23:43 (731)00:06:46 (926) 01:37:23 (560) 01:38:44 00:32:33
577 4356 Pietrzak Jakub ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Moja żona M35 112 545 00:23:59 (933)00:23:52 (828)00:23:05 (578)00:22:07 (352)00:05:42 (433) 01:37:45 (579) 01:38:45 00:32:34
578 911 Gralak Jacek AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA M40 126 546 00:22:39 (547)00:22:53 (517)00:23:10 (600)00:23:55 (783)00:06:10 (638) 01:38:14 (601) 01:38:47 00:32:36
579 4401 Aristov Oleg Amberman M35 120 547 00:24:06 (965)00:23:41 (768)00:22:56 (554)00:22:42 (472)00:05:24 (312) 01:38:29 (615) 01:38:49 00:32:38
580 978 Słowikowska Klaudia biegowyswiat.pl K18 5 33 00:23:51 (865)00:23:14 (599)00:23:20 (641)00:22:39 (462)00:05:45 (456) 01:37:46 (580) 01:38:49 00:32:38
581 3622 Szulc Kamila K30 11 34 00:22:13 (430)00:22:53 (520)00:23:42 (760)00:24:18 (909)00:05:44 (454) 01:38:18 (606) 01:38:50 00:32:39
582 3293 Wieczorek Tomasz M50 22 548 00:23:04 (637)00:23:02 (550)00:22:52 (547)00:23:26 (636)00:06:26 (760) 01:37:44 (577) 01:38:50 00:32:39
583 3647 Jaroń Andrzej M25 71 549 00:23:27 (731)00:24:05 (879)00:23:35 (734)00:22:46 (486)00:05:03 (209) 01:38:47 (638) 01:38:56 00:32:45
584 252 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M45 65 550 00:23:17 (689)00:23:32 (722)00:23:01 (567)00:22:51 (502)00:06:16 (678) 01:37:51 (584) 01:38:57 00:32:46
585 386 Garsztka Mateusz M30 118 551 00:23:23 (713)00:23:06 (568)00:22:49 (540)00:23:17 (606)00:06:23 (731) 01:38:05 (593) 01:38:58 00:32:47
586 1231 Kaźmierczak Jarosław M35 117 552 00:22:31 (518)00:22:53 (521)00:23:07 (588)00:23:58 (803)00:06:31 (794) 01:38:09 (599) 01:39:00 00:32:49
587 4025 Sałata Marcin Marcin Salata Marcin Salata M25 66 553 00:23:24 (723)00:23:41 (771)00:23:22 (670)00:22:29 (429)00:06:04 (595) 01:37:58 (590) 01:39:00 00:32:49
588 1296 Kamińska Agata K25 7 35 00:23:50 (858)00:23:17 (635)00:23:20 (635)00:22:37 (457)00:05:57 (538) 01:37:59 (591) 01:39:01 00:32:50
589 1558 Bieliński Piotr Waniewski Coaching M40 136 555 00:21:08 (270)00:21:59 (338)00:23:51 (801)00:25:40 (1385)00:06:24 (741) 01:38:42 (629) 01:39:02 00:32:51
590 777 Boruch Adam - M45 67 554 00:23:49 (839)00:23:18 (653)00:23:18 (629)00:22:52 (514)00:05:45 (461) 01:37:56 (588) 01:39:02 00:32:51
591 4268 Widuchowski Tomasz M40 125 556 00:23:37 (765)00:23:34 (726)00:22:47 (533)00:23:17 (605)00:05:48 (475) 01:38:09 (598) 01:39:03 00:32:52
592 1665 Gering Mariusz DCT drużyna biegowa M30 120 557 00:22:11 (426)00:23:26 (698)00:23:08 (592)00:24:21 (926)00:05:58 (547) 01:38:17 (605) 01:39:04 00:32:53
593 866 Maszaro Robert M40 129 558 00:22:26 (483)00:22:55 (523)00:23:54 (816)00:23:50 (762)00:05:59 (552) 01:38:28 (612) 01:39:04 00:32:53
594 2700 Dąbski Grzegorz MacioMimi M35 115 560 00:23:52 (885)00:23:16 (613)00:23:20 (650)00:22:51 (503)00:05:48 (474) 01:38:07 (595) 01:39:07 00:32:56
595 91 Rozmus Wiktor M35 122 559 00:22:49 (574)00:23:08 (580)00:23:34 (730)00:23:54 (782)00:05:42 (435) 01:38:41 (626) 01:39:07 00:32:56
596 1787 Kuszczak Natalia K18 6 36 00:22:01 (398)00:23:22 (682)00:23:10 (601)00:24:04 (831)00:06:33 (818) 01:38:14 (603) 01:39:10 00:32:59
597 2613 Morawski Maciej M30 121 561 00:23:01 (627)00:23:24 (684)00:23:31 (719)00:23:34 (682)00:05:40 (416) 01:38:42 (628) 01:39:10 00:32:59
598 4116 Butowski Krzysztof Studio Nieruchomości M35 126 562 00:22:03 (403)00:23:06 (565)00:22:43 (515)00:25:00 (1156)00:06:21 (717) 01:38:50 (640) 01:39:13 00:33:02
599 176 Paschke Roman ShipCup M35 101 563 00:22:44 (565)00:22:44 (491)00:23:02 (571)00:23:16 (603)00:07:27 (1209) 01:36:47 (539) 01:39:13 00:33:02
600 782 Polański Marcin M25 70 564 00:23:01 (628)00:23:06 (564)00:23:03 (572)00:23:58 (809)00:06:05 (605) 01:38:33 (620) 01:39:13 00:33:02
601 3287 Bielawski Antoni M18 31 567 00:21:20 (305)00:22:47 (507)00:23:49 (793)00:25:12 (1221)00:06:07 (621) 01:38:29 (614) 01:39:15 00:33:04
602 2140 Byzdra Piotr M35 113 565 00:23:31 (745)00:23:25 (693)00:23:14 (615)00:22:44 (480)00:06:21 (721) 01:37:49 (583) 01:39:15 00:33:04
603 317 Łudczak Krzysztof VANOS - Biegamy na gazie Lechia M40 122 566 00:23:26 (730)00:23:05 (560)00:22:58 (559)00:23:13 (594)00:06:33 (815) 01:37:47 (581) 01:39:15 00:33:04
604 4198 Kaczmarek Dorota Running TriCity Team/ SUT K30 9 37 00:22:47 (570)00:22:35 (456)00:22:18 (395)00:22:57 (535)00:08:39 (1706) 01:36:01 (500) 01:39:16 00:33:05
605 3971 Majchrzak Oskar EPAM Team M30 119 568 00:23:50 (854)00:23:18 (649)00:23:16 (622)00:22:53 (515)00:05:59 (550) 01:38:14 (602) 01:39:16 00:33:05
606 4407 Marks Jarosław GRUPA MALBORK M35 127 569 00:23:03 (635)00:23:18 (645)00:23:30 (714)00:23:45 (739)00:05:40 (417) 01:38:58 (652) 01:39:16 00:33:05
607 3283 Oller Grzegorz TRI Starogard Gdański M45 69 570 00:23:22 (710)00:23:36 (737)00:23:09 (597)00:23:22 (620)00:05:49 (477) 01:38:33 (618) 01:39:18 00:33:07
608 4003 Laskowski Michał TRIdziestka M35 119 572 00:23:43 (798)00:23:20 (666)00:23:06 (585)00:23:03 (558)00:06:07 (624) 01:38:19 (608) 01:39:19 00:33:08
609 2362 Sadowski Tomasz GDYNIA BABIE DOŁY M40 130 571 00:23:22 (712)00:23:59 (853)00:23:35 (733)00:22:56 (532)00:05:27 (333) 01:38:33 (619) 01:39:19 00:33:08
610 2654 Karwowska Sylwia K40 2 38 00:22:42 (554)00:23:08 (581)00:23:34 (729)00:23:41 (718)00:06:15 (673) 01:38:32 (616) 01:39:20 00:33:09
611 2139 Rachwalik Kamil Mragowskie Dziki M25 69 573 00:23:18 (693)00:23:09 (582)00:22:18 (393)00:23:41 (721)00:06:55 (994) 01:38:23 (609) 01:39:21 00:33:10
612 3694 Pęsko Michał M40 131 574 00:23:03 (634)00:23:07 (569)00:23:00 (566)00:24:00 (817)00:06:13 (657) 01:38:33 (617) 01:39:23 00:33:12
613 4108 Amelańczuk Piotr AmelaFit M30 126 576 00:21:58 (382)00:22:55 (525)00:23:57 (826)00:24:48 (1059)00:05:46 (464) 01:39:12 (669) 01:39:24 00:33:13
614 1958 Jakubowski Maciej PGB Sportowa Paczka M35 118 575 00:23:46 (823)00:23:15 (601)00:23:22 (672)00:22:56 (528)00:06:05 (611) 01:38:16 (604) 01:39:24 00:33:13
615 695 Siemieniec Marta NOA 1990 K25 8 39 00:23:50 (852)00:23:17 (636)00:23:20 (639)00:22:55 (527)00:06:02 (582) 01:38:23 (610) 01:39:24 00:33:13
616 3730 Wrzesiński Piotr GAPPAG Team GAPPAG Team M45 71 577 00:22:28 (499)00:23:03 (552)00:23:40 (755)00:24:05 (837)00:06:08 (631) 01:38:51 (645) 01:39:24 00:33:13
617 4392 Chekhonin Aleksandr M25 72 579 00:22:26 (478)00:23:38 (746)00:23:35 (735)00:23:42 (723)00:06:05 (615) 01:38:51 (643) 01:39:26 00:33:15
618 594 Myslyaeva Polina K35 11 40 00:22:25 (474)00:23:38 (751)00:23:37 (744)00:23:41 (722)00:06:05 (606) 01:38:50 (639) 01:39:26 00:33:15
619 2811 Nowak Artur A&G Carp Team M40 119 578 00:22:25 (475)00:23:13 (598)00:23:09 (596)00:23:24 (627)00:07:15 (1123) 01:37:28 (563) 01:39:26 00:33:15
620 3527 Vladimirov Oleg Planeta Sport M30 124 580 00:22:25 (469)00:23:38 (754)00:23:36 (739)00:23:42 (727)00:06:05 (609) 01:38:50 (642) 01:39:26 00:33:15
621 3928 Slomka Andrzej M40 134 581 00:22:42 (552)00:23:07 (570)00:23:20 (649)00:23:57 (801)00:06:21 (713) 01:38:41 (627) 01:39:27 00:33:16
622 4246 Chodyna Monika 3life team Najmowicz Triathlon K25 9 41 00:22:53 (594)00:23:18 (642)00:23:28 (704)00:23:42 (726)00:06:07 (626) 01:38:46 (635) 01:39:28 00:33:17
623 3676 Pusdrowski Michał Runeda / RunnerFromReda M35 125 582 00:22:56 (609)00:23:30 (715)00:23:22 (666)00:23:35 (686)00:06:05 (607) 01:38:47 (637) 01:39:28 00:33:17
624 3983 Drankiewicz Robert M40 139 583 00:22:29 (505)00:22:32 (440)00:23:44 (773)00:24:40 (1024)00:06:04 (604) 01:38:59 (653) 01:39:29 00:33:18
625 3684 Gutowski Andrzej M50 26 584 00:22:02 (400)00:23:15 (605)00:23:44 (772)00:24:39 (1015)00:05:50 (489) 01:39:14 (673) 01:39:30 00:33:19
626 357 Dąbrowski Mariusz XTrack M40 133 585 00:23:07 (647)00:23:08 (576)00:23:20 (645)00:23:42 (724)00:06:14 (663) 01:38:40 (625) 01:39:31 00:33:20
627 226 Mroziak Maciek Honey Stinger Runners M45 68 586 00:23:26 (728)00:23:18 (648)00:22:49 (541)00:23:48 (760)00:06:10 (643) 01:38:29 (613) 01:39:31 00:33:20
628 1758 Orliński Tomasz BHP ORLIŃSKI M35 136 588 00:22:03 (402)00:22:43 (490)00:23:48 (788)00:25:49 (1435)00:05:08 (227) 01:39:18 (680) 01:39:31 00:33:20
629 3030 Łysowski Damian Zawsze Możesz Lepiej M18 33 587 00:23:39 (768)00:23:58 (850)00:23:42 (765)00:22:59 (541)00:05:13 (248) 01:39:17 (679) 01:39:31 00:33:20
630 4178 Santarek Wojciech M35 114 589 00:23:20 (705)00:23:15 (610)00:23:00 (560)00:23:23 (624)00:06:34 (821) 01:38:02 (592) 01:39:32 00:33:21
631 3889 Stępniewski Marcin Markos Running Team M45 54 590 00:22:19 (451)00:22:56 (529)00:22:42 (514)00:23:02 (553)00:08:33 (1670) 01:36:19 (509) 01:39:32 00:33:21
632 648 Turukin Ruslan M50 27 591 00:22:58 (612)00:23:20 (667)00:23:31 (720)00:24:00 (814)00:05:44 (453) 01:39:14 (675) 01:39:33 00:33:22
633 48 Szczęsny Marcin M30 127 592 00:22:30 (511)00:23:44 (794)00:23:37 (746)00:23:51 (766)00:05:52 (502) 01:39:14 (674) 01:39:34 00:33:23
634 3693 Marciniak Robert M40 132 593 00:23:49 (844)00:23:16 (619)00:23:19 (631)00:22:58 (540)00:06:15 (672) 01:38:35 (621) 01:39:37 00:33:26
635 2793 Andrzejuk Wojciech WARBUD RUNNING TEAM M30 123 594 00:23:43 (792)00:23:35 (731)00:23:20 (636)00:23:15 (601)00:05:45 (462) 01:38:50 (641) 01:39:38 00:33:27
636 2251 Hennig Marcin Klub Wysokogórski Trójmiasto M40 138 595 00:23:28 (732)00:23:56 (839)00:23:26 (694)00:23:02 (555)00:05:47 (471) 01:38:51 (644) 01:39:39 00:33:28
637 1133 Krawiec Joanna K18 7 42 00:23:40 (776)00:23:21 (672)00:23:21 (664)00:23:13 (589)00:06:08 (630) 01:38:36 (622) 01:39:43 00:33:32
638 765 Wyrwicki Rafał M35 124 596 00:23:18 (696)00:23:19 (660)00:23:00 (564)00:23:52 (768)00:06:14 (666) 01:38:46 (634) 01:39:43 00:33:32
639 2312 Leśniak Daniel M40 127 597 00:23:31 (744)00:23:26 (697)00:23:13 (613)00:22:53 (516)00:06:41 (887) 01:38:18 (607) 01:39:44 00:33:33
640 122 Rutkowski Piotr Pruszcz Biega M45 70 599 00:23:46 (822)00:23:17 (623)00:23:23 (675)00:23:09 (574)00:06:10 (639) 01:38:36 (623) 01:39:45 00:33:34
641 816 Stańczyk Sławomir M25 78 598 00:22:16 (436)00:23:58 (849)00:23:55 (819)00:24:04 (828)00:05:32 (366) 01:39:38 (712) 01:39:45 00:33:34
642 606 Stencel Agnieszka F3Team K35 13 43 00:22:33 (525)00:23:11 (592)00:23:17 (626)00:24:23 (933)00:06:21 (716) 01:39:08 (663) 01:39:45 00:33:34
643 3856 Klebba Artur DRUTEX BYTÓW M40 128 600 00:22:24 (468)00:22:59 (544)00:23:22 (669)00:24:01 (821)00:07:00 (1029) 01:38:25 (611) 01:39:46 00:33:35
644 797 Grabowski Mirosław M50 24 601 00:23:10 (656)00:23:33 (724)00:23:20 (643)00:23:27 (638)00:06:17 (687) 01:38:53 (648) 01:39:47 00:33:36
645 2252 Borowiec Sławomir M40 137 602 00:23:49 (843)00:23:17 (639)00:23:21 (656)00:23:03 (557)00:06:19 (705) 01:38:46 (633) 01:39:49 00:33:38
646 17 Rok-Czapiewska Iwona Biegaj z Głową / Wild Team / Sport-evo K25 11 44 00:23:00 (618)00:23:38 (750)00:23:37 (748)00:23:35 (684)00:05:59 (556) 01:39:14 (676) 01:39:49 00:33:38
647 345 Gruchała Robert M35 121 603 00:23:40 (779)00:23:17 (641)00:23:21 (655)00:23:15 (599)00:06:17 (686) 01:38:37 (624) 01:39:50 00:33:39
648 2640 Karczewski Jan UKS TRS SUSZ M25 75 605 00:23:11 (663)00:23:29 (713)00:23:21 (661)00:23:39 (713)00:06:13 (661) 01:38:57 (651) 01:39:53 00:33:42
649 1948 Koczot Grzegorz Intel Runners M30 122 604 00:23:50 (857)00:23:29 (712)00:23:20 (647)00:22:59 (543)00:06:15 (670) 01:38:47 (636) 01:39:53 00:33:42
650 1900 Zabrocka Ewa Honey Stinger Runners K25 10 45 00:23:49 (850)00:23:17 (637)00:23:20 (640)00:23:14 (597)00:06:14 (668) 01:38:52 (646) 01:39:54 00:33:43
651 2262 Bachórz Agata Reaktywuj się w maratonie K35 12 46 00:23:29 (737)00:23:43 (786)00:23:19 (634)00:23:13 (590)00:06:12 (656) 01:39:03 (657) 01:39:56 00:33:45
652 3360 Lubomirski Krzysztof M35 139 606 00:22:29 (501)00:22:32 (439)00:23:44 (768)00:25:04 (1175)00:06:07 (623) 01:39:21 (685) 01:39:56 00:33:45
653 2470 Piekac Karol KTP "Mikołajek" M35 123 608 00:23:09 (653)00:23:27 (701)00:23:06 (583)00:23:22 (623)00:06:53 (976) 01:38:44 (632) 01:39:57 00:33:46
654 3567 Sztenderewicz Rafał SPORTEVO M40 144 607 00:22:35 (529)00:23:16 (616)00:24:02 (858)00:24:09 (856)00:05:55 (519) 01:39:29 (697) 01:39:57 00:33:46
655 4082 Pilarski Krzysztof P R E Z Y M35 143 610 00:21:43 (340)00:22:50 (510)00:23:10 (599)00:25:33 (1350)00:06:42 (893) 01:39:34 (705) 01:39:58 00:33:47
656 2684 Skoczek Jakub M25 45 611 00:21:48 (348)00:21:52 (323)00:21:52 (316)00:22:28 (419)00:11:58 (3014) 01:33:05 (327) 01:39:58 00:33:47
657 225 Tomaszewski Jordan Aflofarm Running Team M30 135 609 00:24:07 (967)00:23:47 (806)00:23:26 (693)00:22:57 (537)00:05:41 (421) 01:39:33 (701) 01:39:58 00:33:47
658 3132 Flejsierowicz Marcin M45 75 612 00:23:45 (818)00:23:28 (706)00:23:11 (606)00:23:24 (632)00:06:11 (646) 01:39:08 (662) 01:39:59 00:33:48
659 3848 Józefowicz Krzysztof Trucht sklep dla biegaczy i triathlonistów Łódź M50 23 613 00:23:01 (624)00:23:39 (761)00:23:53 (814)00:22:56 (529)00:06:32 (807) 01:38:44 (631) 01:40:01 00:33:50
660 2669 Helak Krzysztof GEO RUN M18 32 615 00:23:43 (791)00:23:16 (614)00:23:21 (665)00:23:06 (565)00:06:36 (847) 01:38:53 (647) 01:40:02 00:33:51
661 2649 Kowalski Łukasz M25 74 614 00:23:48 (831)00:23:22 (677)00:23:20 (646)00:23:15 (600)00:06:17 (684) 01:38:56 (650) 01:40:02 00:33:51
662 2815 Brożek Paweł M45 56 616 00:22:36 (531)00:23:06 (567)00:22:43 (519)00:22:58 (539)00:08:40 (1712) 01:36:42 (532) 01:40:03 00:33:52
663 324 Bielecki Tadeusz UKS Siódemka Rumia M40 140 617 00:23:52 (888)00:23:22 (678)00:23:30 (711)00:23:21 (615)00:05:59 (563) 01:39:03 (655) 01:40:04 00:33:53
664 3596 Lesner Damian LESNER LESNER M40 135 618 00:23:59 (934)00:23:41 (769)00:23:08 (591)00:22:38 (460)00:06:40 (879) 01:38:42 (630) 01:40:06 00:33:55
665 489 Stencel Grzegorz Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino M45 72 619 00:24:59 (1330)00:24:16 (912)00:23:02 (569)00:22:02 (340)00:05:49 (485) 01:39:03 (656) 01:40:08 00:33:57
666 1404 Kowalewski Jarosław M50 28 620 00:23:32 (749)00:23:39 (760)00:23:20 (642)00:23:20 (609)00:06:18 (693) 01:39:17 (678) 01:40:09 00:33:58
667 2571 Wałdowski Dominik xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl M35 142 621 00:23:23 (715)00:23:40 (765)00:23:44 (774)00:23:34 (676)00:05:49 (483) 01:39:33 (702) 01:40:10 00:33:59
668 1932 Durkowski Marek M35 129 622 00:23:47 (825)00:23:29 (714)00:23:23 (680)00:23:13 (593)00:06:20 (708) 01:39:05 (658) 01:40:12 00:34:01
669 2297 Lisiecki Tomasz NEXUS Team M50 25 623 00:23:53 (895)00:23:15 (607)00:23:13 (612)00:23:19 (608)00:06:32 (806) 01:39:11 (667) 01:40:12 00:34:01
670 3875 Jakubowski Marcin M30 125 624 00:24:55 (1297)00:24:21 (934)00:22:57 (556)00:22:00 (333)00:06:01 (580) 01:39:09 (665) 01:40:14 00:34:03
671 472 Ustowski Przemysław USTeam M40 147 625 00:22:34 (527)00:23:42 (783)00:23:41 (758)00:24:14 (887)00:06:03 (592) 01:39:38 (711) 01:40:14 00:34:03
672 1612 Rychter Tomasz M40 141 626 00:23:51 (874)00:23:18 (650)00:23:21 (658)00:23:28 (648)00:06:17 (690) 01:39:13 (671) 01:40:15 00:34:04
673 970 Szeliga Adam M40 152 627 00:22:04 (404)00:23:46 (805)00:24:08 (880)00:24:26 (952)00:05:53 (503) 01:40:03 (745) 01:40:17 00:34:06
674 3690 Budkowski Damian Niezwalniamy M35 147 629 00:23:01 (626)00:23:40 (763)00:23:52 (808)00:23:46 (746)00:05:59 (548) 01:39:48 (728) 01:40:18 00:34:07
675 3892 Kolasa Lukasz LasPalmas.pl M30 131 628 00:22:37 (537)00:22:58 (538)00:23:35 (736)00:24:12 (868)00:06:56 (1000) 01:39:27 (696) 01:40:18 00:34:07
676 3594 Myszk Łukasz M35 132 630 00:23:45 (819)00:23:15 (611)00:23:25 (687)00:23:28 (645)00:06:26 (761) 01:39:10 (666) 01:40:19 00:34:08
677 4164 Orzoł Kamil Alior Running Team M30 134 631 00:22:49 (578)00:23:43 (791)00:23:42 (762)00:23:58 (804)00:06:07 (622) 01:39:33 (704) 01:40:19 00:34:08
678 1872 Drabjewski Paweł Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M35 128 632 00:23:37 (764)00:23:35 (732)00:23:17 (625)00:23:41 (717)00:06:10 (642) 01:39:01 (654) 01:40:20 00:34:09
679 2452 Jarska Hanna DW#43 KAMPI K40 4 48 00:23:34 (754)00:23:35 (735)00:23:20 (651)00:23:30 (656)00:06:21 (714) 01:39:22 (687) 01:40:20 00:34:09
680 3292 Jóskowski Sylwester PÓJ NA KÓŁO M35 98 633 00:23:53 (897)00:22:58 (541)00:22:42 (513)00:22:07 (356)00:08:40 (1708) 01:36:26 (516) 01:40:20 00:34:09
681 2278 Mironova Irina K40 3 47 00:23:10 (658)00:23:08 (577)00:23:27 (695)00:24:06 (843)00:06:29 (783) 01:39:20 (681) 01:40:20 00:34:09
682 803 Mroczek Przemysław Solwit M25 73 634 00:23:49 (846)00:23:53 (832)00:23:22 (668)00:22:52 (511)00:06:25 (747) 01:38:55 (649) 01:40:21 00:34:10
683 3944 Szrajda Marcin M30 141 636 00:24:04 (955)00:23:50 (822)00:23:27 (702)00:23:18 (607)00:05:42 (437) 01:39:56 (738) 01:40:21 00:34:10
684 1374 Waga Tomasz GKS "KASZUBI" LUZINO M40 143 635 00:23:14 (685)00:23:53 (834)00:23:21 (657)00:23:29 (653)00:06:24 (736) 01:39:22 (689) 01:40:21 00:34:10
685 2563 Dawidowski Marek M30 128 638 00:23:25 (726)00:23:41 (773)00:23:27 (698)00:23:56 (791)00:05:53 (506) 01:39:23 (690) 01:40:22 00:34:11
686 3926 Wątroba Marek Klub 42,2 Lębork M35 137 637 00:23:12 (668)00:23:08 (574)00:23:20 (648)00:24:17 (902)00:06:25 (756) 01:39:20 (682) 01:40:22 00:34:11
687 626 Łuchniak Zbigniew M35 104 639 00:22:51 (585)00:23:17 (625)00:23:11 (604)00:22:51 (504)00:08:12 (1540) 01:37:16 (556) 01:40:22 00:34:11
688 2077 Rychter Krzysztof parkrun Gdańsk M35 138 640 00:23:51 (878)00:23:18 (644)00:23:21 (663)00:23:28 (646)00:06:25 (750) 01:39:21 (684) 01:40:23 00:34:12
689 2456 Biały Paweł O CO BIEGA? M30 129 641 00:23:51 (876)00:23:16 (621)00:23:21 (654)00:23:36 (691)00:06:21 (718) 01:39:24 (692) 01:40:25 00:34:14
690 703 Klasa Michał Akademia Biegowa Amator Kiełpino lub wybierz z listy M40 142 642 00:23:47 (828)00:23:17 (640)00:23:21 (652)00:23:30 (662)00:06:31 (801) 01:39:21 (686) 01:40:26 00:34:15
691 2626 Gajcy Piotr M35 144 643 00:23:41 (781)00:23:38 (752)00:23:25 (690)00:23:37 (699)00:06:06 (619) 01:39:40 (716) 01:40:27 00:34:16
692 2219 Klinkosz Paweł M45 73 645 00:23:33 (751)00:23:18 (643)00:23:23 (679)00:23:32 (669)00:06:41 (885) 01:39:07 (659) 01:40:27 00:34:16
693 1859 Majewski Marek M35 130 644 00:23:03 (632)00:23:48 (810)00:23:18 (628)00:23:36 (693)00:06:42 (899) 01:39:08 (661) 01:40:27 00:34:16
694 763 Banaś Sebastian M40 153 647 00:23:21 (706)00:23:40 (764)00:23:28 (707)00:24:13 (880)00:05:49 (487) 01:40:14 (752) 01:40:31 00:34:20
695 85 Buczyński Paweł M40 145 646 00:23:50 (864)00:23:17 (633)00:23:22 (673)00:23:38 (704)00:06:24 (739) 01:39:31 (699) 01:40:31 00:34:20
696 2244 Folwarski Marcin GMZH Folwarscy M35 134 649 00:23:11 (664)00:23:15 (602)00:23:03 (574)00:24:27 (957)00:06:35 (839) 01:39:13 (670) 01:40:31 00:34:20
697 2175 Rządca Grzegorz Runner's High M35 141 648 00:23:11 (665)00:23:29 (710)00:23:32 (723)00:23:52 (772)00:06:27 (769) 01:39:26 (694) 01:40:31 00:34:20
698 3659 Kazmierski Adrian M25 76 650 00:23:12 (670)00:23:48 (809)00:23:32 (722)00:23:32 (671)00:06:28 (779) 01:39:34 (706) 01:40:32 00:34:21
699 3695 Bobrowski Maciej Szef Akitek M45 74 652 00:23:06 (646)00:23:34 (728)00:23:20 (637)00:23:40 (714)00:06:53 (974) 01:39:07 (660) 01:40:33 00:34:22
700 3524 Tworek Mirosław Run4Fun M45 82 651 00:23:11 (667)00:23:45 (798)00:23:41 (757)00:23:38 (702)00:06:18 (698) 01:39:47 (725) 01:40:33 00:34:22
701 2177 Brzeziński Sebastian M35 131 653 00:23:39 (769)00:23:12 (593)00:23:13 (611)00:23:34 (681)00:06:57 (1004) 01:39:09 (664) 01:40:35 00:34:24
702 3101 Stremel Bartek Traktor Team Gmina Kwidzyn M30 133 654 00:23:10 (659)00:23:38 (747)00:23:10 (602)00:23:58 (808)00:06:40 (882) 01:39:30 (698) 01:40:36 00:34:25
703 1492 Nikrant Tomasz Maja Team M30 132 655 00:23:52 (892)00:23:42 (779)00:23:36 (740)00:23:21 (618)00:06:06 (618) 01:39:27 (695) 01:40:37 00:34:26
704 2351 Kawka Piotr M45 77 656 00:23:40 (772)00:23:22 (679)00:23:21 (662)00:23:43 (730)00:06:32 (803) 01:39:31 (700) 01:40:38 00:34:27
705 2826 Sienkiewicz Marcin M30 137 657 00:22:56 (608)00:23:35 (733)00:23:51 (803)00:23:52 (774)00:06:24 (742) 01:39:44 (719) 01:40:38 00:34:27
706 238 Pałka Stanisław M50 29 658 00:23:10 (657)00:23:24 (691)00:23:37 (743)00:23:55 (784)00:06:33 (817) 01:39:42 (718) 01:40:39 00:34:28
707 369 Kowalski Michał KSR Team M40 154 660 00:22:37 (538)00:23:00 (545)00:23:58 (832)00:24:53 (1093)00:06:12 (653) 01:40:14 (753) 01:40:40 00:34:29
708 2498 Kruszewski Robert M35 151 659 00:21:46 (345)00:23:43 (789)00:24:51 (1145)00:24:07 (853)00:06:13 (662) 01:40:00 (742) 01:40:40 00:34:29
709 1451 Fornalska Joanna DUDYCZ team K30 12 49 00:23:49 (841)00:23:39 (756)00:23:28 (705)00:23:28 (647)00:06:17 (683) 01:39:23 (691) 01:40:41 00:34:30
710 1210 Liszewski Paweł M25 77 661 00:23:51 (873)00:23:14 (600)00:23:27 (699)00:23:37 (701)00:06:32 (805) 01:39:38 (710) 01:40:41 00:34:30
711 2662 Gierlach Jacek STOPA SŁUPSK M25 83 663 00:23:22 (709)00:24:14 (907)00:24:06 (873)00:23:26 (637)00:05:34 (380) 01:40:15 (756) 01:40:42 00:34:31
712 3305 Kadow Ryszard TRISPACE M45 80 662 00:23:51 (872)00:23:19 (654)00:23:32 (724)00:23:37 (700)00:06:23 (729) 01:39:39 (714) 01:40:42 00:34:31
713 3431 Mechliński Łukasz M35 140 664 00:23:50 (851)00:23:32 (723)00:23:27 (696)00:23:12 (585)00:06:41 (889) 01:39:22 (688) 01:40:42 00:34:31
714 2530 Stawinski Grzegorz M35 145 665 00:24:16 (1011)00:23:28 (704)00:23:05 (580)00:23:31 (665)00:06:22 (728) 01:39:41 (717) 01:40:42 00:34:31
715 2457 Zrzelski Michał M40 148 666 00:23:51 (869)00:23:18 (651)00:23:24 (683)00:23:39 (711)00:06:30 (785) 01:39:39 (715) 01:40:42 00:34:31
716 2068 Dysarz Przemysław M35 149 669 00:22:53 (593)00:23:09 (585)00:24:15 (921)00:24:16 (899)00:06:10 (641) 01:39:53 (733) 01:40:43 00:34:32
717 3408 Olewniczak Piotr M18 36 668 00:21:49 (351)00:22:48 (508)00:24:13 (909)00:25:20 (1280)00:06:33 (816) 01:40:00 (741) 01:40:43 00:34:32
718 2853 Wagener Terje M40 151 667 00:22:53 (595)00:23:43 (792)00:23:51 (806)00:24:11 (867)00:06:05 (614) 01:39:56 (737) 01:40:43 00:34:32
719 3790 Kleist Tomek M45 86 670 00:23:55 (912)00:24:16 (914)00:23:21 (653)00:23:36 (690)00:05:36 (388) 01:40:17 (757) 01:40:44 00:34:33
720 4100 Gański Janusz Cewice M45 81 672 00:23:04 (638)00:23:04 (559)00:23:27 (700)00:24:29 (968)00:06:41 (891) 01:39:44 (720) 01:40:45 00:34:34
721 2933 Kołodziejski Marcin KASZUBSKIE DZIKI M18 35 671 00:23:52 (889)00:23:42 (780)00:23:36 (742)00:23:20 (614)00:06:15 (675) 01:39:35 (708) 01:40:45 00:34:34
722 263 Ciunel Łukasz MAMY TO! M30 136 673 00:23:40 (775)00:23:20 (664)00:23:23 (678)00:23:40 (715)00:06:43 (907) 01:39:36 (709) 01:40:46 00:34:35
723 743 Stępień-Sporek Anna DUDYCZ Team OIRP/SPS K35 15 50 00:22:59 (616)00:23:40 (767)00:23:38 (749)00:23:56 (792)00:06:34 (823) 01:39:52 (731) 01:40:47 00:34:36
724 1586 Danilewicz Kamil APIA M35 146 675 00:23:51 (868)00:23:17 (622)00:23:24 (686)00:23:54 (779)00:06:22 (725) 01:39:46 (723) 01:40:48 00:34:37
725 3894 Kochan Robert M45 78 676 00:22:41 (551)00:23:22 (680)00:23:39 (751)00:24:22 (932)00:06:44 (913) 01:39:33 (703) 01:40:48 00:34:37
726 2118 Kościński Paweł Biegiem Na Siłownię M18 34 674 00:23:34 (755)00:23:28 (705)00:23:35 (737)00:23:30 (660)00:06:41 (892) 01:39:20 (683) 01:40:48 00:34:37
727 3336 Wiśniewski Zbigniew M40 150 677 00:22:53 (596)00:23:46 (802)00:23:44 (771)00:23:52 (769)00:06:34 (824) 01:39:47 (726) 01:40:49 00:34:38
728 10012 Iłowiecki Dominik NBR Team M35 148 678 00:23:51 (867)00:23:17 (631)00:23:21 (659)00:23:42 (725)00:06:41 (886) 01:39:52 (732) 01:40:52 00:34:41
729 3052 Margasiński Michał Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M25 79 679 00:23:49 (845)00:23:17 (638)00:23:23 (677)00:23:59 (813)00:06:26 (762) 01:39:51 (730) 01:40:54 00:34:43
730 2558 Dargiewicz Robert M45 79 680 00:24:05 (957)00:23:46 (799)00:23:25 (688)00:23:20 (611)00:06:19 (704) 01:39:39 (713) 01:40:55 00:34:44
731 1047 Lesner Adam 1971 M45 83 681 00:23:50 (860)00:23:17 (634)00:23:24 (685)00:23:46 (748)00:06:38 (871) 01:39:54 (734) 01:40:55 00:34:44
732 10001 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M45 84 683 00:23:51 (866)00:23:17 (632)00:23:20 (638)00:23:45 (740)00:06:43 (901) 01:39:56 (736) 01:40:56 00:34:45
733 10011 Zasępa Sebastian Pacemaker / ZabieganeDni Pacemaker / ZabieganeDni M35 150 682 00:23:52 (891)00:23:16 (618)00:23:22 (671)00:23:40 (716)00:06:46 (924) 01:39:56 (735) 01:40:56 00:34:45
734 1660 Pazik Dariusz M25 64 684 00:24:29 (1084)00:23:43 (790)00:23:07 (587)00:20:59 (193)00:08:41 (1714) 01:37:05 (548) 01:40:59 00:34:48
735 569 Wiwatowska Dagmara K35 16 51 00:23:18 (695)00:23:32 (720)00:23:34 (731)00:24:13 (876)00:06:22 (723) 01:40:11 (750) 01:40:59 00:34:48
736 3644 Szewczak Tadeusz M60 5 685 00:23:52 (890)00:23:36 (741)00:23:32 (721)00:23:58 (805)00:06:03 (590) 01:40:28 (765) 01:41:01 00:34:50
737 2307 Czajczyńska Klaudia K18 8 52 00:23:43 (802)00:23:21 (673)00:23:30 (712)00:23:52 (773)00:06:36 (854) 01:39:59 (740) 01:41:02 00:34:51
738 2210 Szulc Tomasz Intive M25 80 686 00:23:42 (788)00:23:21 (671)00:23:30 (716)00:23:52 (771)00:06:37 (864) 01:39:58 (739) 01:41:02 00:34:51
739 3061 Twardowski Błażej Ostróda runners M30 139 687 00:23:44 (807)00:23:43 (787)00:23:36 (741)00:23:27 (639)00:06:33 (812) 01:39:45 (721) 01:41:03 00:34:52
740 4280 Polonis Marcin M18 38 688 00:22:28 (494)00:23:12 (594)00:24:00 (842)00:25:23 (1303)00:06:01 (574) 01:40:28 (766) 01:41:04 00:34:53
741 3087 Konieczny Damian Adwokacka Grupa Biegowa M30 140 690 00:24:11 (992)00:24:07 (884)00:23:21 (660)00:23:02 (554)00:06:24 (740) 01:39:48 (729) 01:41:05 00:34:54
742 1981 Węglarz Marek M45 85 689 00:23:25 (725)00:23:41 (772)00:23:28 (708)00:23:56 (789)00:06:35 (841) 01:40:06 (747) 01:41:05 00:34:54
743 1469 Benke Robert M18 37 691 00:23:50 (859)00:23:27 (702)00:23:18 (627)00:24:03 (826)00:06:30 (792) 01:40:00 (743) 01:41:08 00:34:57
744 550 Walentynowicz Monika BBL Gorzów Wlkp. K35 14 53 00:23:35 (757)00:23:43 (785)00:23:26 (692)00:23:41 (720)00:06:43 (904) 01:39:48 (727) 01:41:08 00:34:57
745 1546 Slisewski Tomasz POLPHARMA RUN TEAM M40 158 692 00:23:14 (679)00:23:58 (851)00:23:53 (813)00:24:14 (888)00:05:51 (494) 01:40:36 (769) 01:41:10 00:34:59
746 4191 Pięta Sylwester Sport-Evo/Radio Gdańsk M25 81 693 00:23:53 (896)00:24:01 (860)00:23:39 (754)00:23:21 (619)00:06:19 (703) 01:40:08 (749) 01:41:13 00:35:02
747 187 Damaszk Małgorzata K25 12 54 00:22:38 (540)00:23:41 (770)00:24:07 (876)00:24:33 (991)00:06:16 (679) 01:40:37 (770) 01:41:15 00:35:04
748 3977 Przewoźniak Maciej TUMBOteam M35 152 694 00:24:30 (1085)00:23:52 (827)00:23:10 (598)00:23:23 (625)00:06:20 (711) 01:40:02 (744) 01:41:15 00:35:04
749 1515 Efimienko Edward M50 30 695 00:22:49 (576)00:23:39 (757)00:24:19 (949)00:24:21 (922)00:06:11 (647) 01:40:27 (764) 01:41:19 00:35:08
750 2677 Białek Piotr ERREA M35 153 696 00:22:46 (568)00:23:29 (708)00:23:46 (780)00:24:40 (1025)00:06:39 (876) 01:40:07 (748) 01:41:20 00:35:09
751 2194 Bonisławska Anita Reaktywuj się w Maratonie K40 5 55 00:23:45 (813)00:23:44 (793)00:23:35 (732)00:23:44 (733)00:06:36 (850) 01:40:06 (746) 01:41:24 00:35:13
752 1055 Ziomek Piotr PKO Bank Polski M35 156 697 00:23:47 (829)00:23:24 (689)00:23:30 (713)00:24:12 (871)00:06:31 (797) 01:40:19 (759) 01:41:24 00:35:13
753 2894 Nipuli Juhamatti Lahden Ahkera M25 88 698 00:20:03 (94)00:20:47 (153)00:23:04 (576)00:30:04 (2686)00:07:28 (1216) 01:41:15 (801) 01:41:26 00:35:15
754 3883 Matuszewski Marek 13 Dywizjon Trałowców M30 148 699 00:24:47 (1259)00:23:52 (829)00:22:47 (534)00:23:59 (811)00:06:02 (583) 01:40:55 (781) 01:41:27 00:35:16
755 39 Klas Bartłomiej Maja Team M30 147 700 00:23:00 (622)00:23:30 (717)00:23:25 (691)00:24:55 (1114)00:06:38 (870) 01:40:54 (780) 01:41:28 00:35:17
756 3008 LANG Marcin LANG TEAM ZABIANKA M35 133 701 00:22:49 (581)00:22:55 (527)00:23:27 (701)00:24:38 (1013)00:07:39 (1293) 01:39:13 (672) 01:41:28 00:35:17
757 2841 Kropski Michał M25 84 702 00:23:52 (886)00:24:07 (883)00:23:33 (726)00:23:35 (687)00:06:22 (727) 01:40:24 (761) 01:41:29 00:35:18
758 640 Leśniewski Mariusz M40 155 703 00:23:43 (795)00:23:52 (826)00:23:39 (752)00:23:46 (749)00:06:30 (786) 01:40:20 (760) 01:41:30 00:35:19
759 3456 Andryszak Wojciech MAPA S.C. M45 88 704 00:23:08 (649)00:24:04 (871)00:23:50 (797)00:24:32 (985)00:06:01 (577) 01:41:00 (786) 01:41:35 00:35:24
760 2635 Gawryś Marcin MAMY TO M35 135 707 00:23:45 (811)00:23:58 (845)00:23:28 (703)00:23:08 (568)00:07:18 (1141) 01:39:17 (677) 01:41:37 00:35:26
761 1426 Gutowski Michał Biegnę dla Konrada M30 142 705 00:23:49 (847)00:23:58 (846)00:23:47 (783)00:23:37 (697)00:06:26 (764) 01:40:15 (754) 01:41:37 00:35:26
762 1865 Machnikowski Jacek Tri Starogard Gdański M40 156 708 00:23:41 (785)00:23:24 (685)00:23:44 (769)00:24:13 (882)00:06:35 (842) 01:40:27 (763) 01:41:37 00:35:26
763 2196 Michałkiewicz Łukasz Rezerwowe psy wytaczarka.pl M30 143 706 00:24:09 (977)00:23:57 (842)00:23:23 (676)00:23:34 (677)00:06:34 (822) 01:40:26 (762) 01:41:37 00:35:26
764 2395 Schoennagel Paweł M40 160 709 00:23:09 (652)00:24:11 (899)00:23:56 (824)00:24:27 (954)00:05:55 (520) 01:40:58 (784) 01:41:38 00:35:27
765 3178 Przywieczerski Krzysztof Castorama M25 82 710 00:23:44 (804)00:23:34 (725)00:24:01 (853)00:23:32 (672)00:06:50 (953) 01:40:12 (751) 01:41:41 00:35:30
766 3391 Oller Joachim TRI Starogard Gdański M25 85 711 00:23:29 (736)00:23:47 (808)00:23:30 (717)00:24:26 (953)00:06:30 (789) 01:40:52 (779) 01:41:42 00:35:31
767 295 Sądej Małgorzata Infracorr Team Infracorr K30 14 56 00:22:31 (512)00:23:19 (663)00:24:04 (866)00:25:11 (1215)00:06:38 (868) 01:40:52 (778) 01:41:43 00:35:32
768 3714 Kratiuk Anna K35 17 57 00:24:08 (973)00:23:45 (797)00:23:42 (759)00:24:00 (815)00:06:10 (640) 01:41:06 (792) 01:41:45 00:35:34
769 1287 Gergelewicz Robert M35 155 712 00:23:14 (686)00:23:27 (700)00:23:37 (745)00:24:21 (924)00:07:07 (1070) 01:40:19 (758) 01:41:46 00:35:35
770 2349 Skórski Maciej Kwidzyn Biega M30 138 713 00:24:34 (1112)00:24:10 (896)00:23:19 (633)00:22:50 (499)00:06:58 (1011) 01:39:45 (722) 01:41:51 00:35:40
771 3410 Zieliński Bartosz Wtorkowy Trening M30 130 714 00:24:09 (976)00:23:05 (561)00:22:41 (506)00:23:51 (767)00:08:05 (1499) 01:39:25 (693) 01:41:51 00:35:40
772 3749 Nowacka Małgorzata Adidas Runners Warsaw K30 13 58 00:23:51 (879)00:23:46 (803)00:23:55 (821)00:23:56 (799)00:06:25 (753) 01:40:47 (776) 01:41:53 00:35:42
773 1624 Jezierski Adam PULS TRI TEAM M35 163 715 00:23:19 (699)00:23:58 (847)00:24:35 (1035)00:24:03 (827)00:06:01 (572) 01:41:19 (808) 01:41:56 00:35:45
774 146 Głuszczak Wojciech Ja Gram Solo M45 87 716 00:23:23 (714)00:23:20 (670)00:23:42 (763)00:24:44 (1036)00:06:51 (955) 01:40:38 (771) 01:42:00 00:35:49
775 1329 Pilecki Robert Runeda M40 169 717 00:23:09 (654)00:23:58 (852)00:24:01 (851)00:24:36 (1001)00:06:16 (680) 01:41:19 (807) 01:42:00 00:35:49
776 2197 Socha Marek M35 160 718 00:23:20 (703)00:23:42 (776)00:23:42 (764)00:24:47 (1052)00:06:30 (793) 01:41:02 (789) 01:42:01 00:35:50
777 2545 Andrzejczyk Radosław M25 86 719 00:24:18 (1023)00:24:48 (1054)00:23:48 (789)01:42:02 (3669) 01:41:02 (787) 01:42:02 00:35:51
778 1868 Michalski Tomasz M18 39 720 00:24:00 (942)00:23:30 (718)00:23:51 (805)00:24:25 (945)00:06:17 (689) 01:41:22 (812) 01:42:03 00:35:52
779 2658 Makarski Michał M30 146 721 00:24:01 (944)00:23:58 (848)00:23:16 (619)00:24:00 (816)00:06:49 (947) 01:40:50 (777) 01:42:04 00:35:53
780 3301 Klimczak Zbigniew KLIMCZAKI M40 162 722 00:23:45 (812)00:23:49 (813)00:23:48 (790)00:24:12 (874)00:06:31 (796) 01:41:02 (788) 01:42:05 00:35:54
781 881 Ząbkiewicz Tomasz Ekipa Mocnego Pierdolnię... M30 149 723 00:23:44 (806)00:23:24 (686)00:23:29 (710)00:24:37 (1006)00:06:52 (966) 01:40:55 (782) 01:42:06 00:35:55
782 3546 Michałowski Jacek M35 162 724 00:22:37 (536)00:23:21 (675)00:23:36 (738)00:25:08 (1192)00:07:27 (1203) 01:41:18 (806) 01:42:09 00:35:58
783 1180 Tajerle Dariusz M35 154 725 00:23:40 (778)00:23:29 (707)00:23:11 (605)00:24:25 (947)00:07:27 (1207) 01:40:15 (755) 01:42:12 00:36:01
784 1069 Kwieciński Roman M35 158 726 00:22:43 (559)00:23:08 (575)00:24:11 (892)00:24:54 (1105)00:07:18 (1146) 01:40:45 (774) 01:42:14 00:36:03
785 4080 Zakęs Marcin M35 161 727 00:23:47 (827)00:23:19 (656)00:24:04 (868)00:24:10 (862)00:06:57 (1005) 01:41:13 (798) 01:42:17 00:36:06
786 1460 Budziński Damian WKB Meta Lubliniec M35 171 728 00:24:15 (1010)00:23:40 (766)00:24:18 (943)00:24:06 (845)00:05:59 (553) 01:41:44 (835) 01:42:18 00:36:07
787 1639 Pietryczuk Dariusz M30 145 729 00:24:44 (1234)00:24:02 (863)00:23:19 (632)00:23:16 (602)00:06:58 (1016) 01:40:39 (772) 01:42:19 00:36:08 6 (6 / 3)
788 4061 Lewandowski Jakub M40 159 730 00:23:19 (700)00:23:17 (628)00:23:41 (756)00:24:50 (1073)00:07:13 (1108) 01:40:46 (775) 01:42:20 00:36:09
789 4027 Koszewski Sławomir Saltus Sport Team M40 163 731 00:23:29 (734)00:23:41 (774)00:24:08 (882)00:24:16 (894)00:06:47 (934) 01:41:04 (791) 01:42:21 00:36:10
790 3462 Wegner Beata Drużyna Szpiku K25 13 59 00:24:30 (1086)00:24:18 (919)00:23:53 (812)00:23:22 (622)00:06:18 (701) 01:41:06 (793) 01:42:21 00:36:10
791 692 Adamczak Michał M40 168 732 00:24:03 (950)00:24:09 (892)01:35:49 (3664)00:06:33 (810) 01:41:15 (802) 01:42:22 00:36:11
792 3853 Brzeski Dariusz Akademia Biegowa Kielpino M30 151 733 00:24:59 (1329)00:24:17 (916)00:23:34 (728)00:23:13 (588)00:06:20 (709) 01:41:18 (805) 01:42:23 00:36:12
793 387 Szczypiński Szymon BPH Runners Team Bank BPH M35 159 734 00:24:12 (996)00:24:16 (913)00:23:44 (770)00:23:29 (649)00:06:42 (898) 01:40:58 (783) 01:42:23 00:36:12
794 373 Grzenkowicz Jacek LARA FABIO TEAM M50 31 736 00:22:17 (441)00:24:00 (858)00:24:28 (999)00:25:15 (1236)00:06:26 (757) 01:41:58 (852) 01:42:26 00:36:15
795 1722 Jajus Jacek M45 90 735 00:24:12 (994)00:24:18 (920)00:23:57 (830)00:23:46 (750)00:06:13 (658) 01:41:17 (804) 01:42:26 00:36:15
796 1940 Jusza Maciej Intel Runners M30 157 737 00:22:28 (493)00:23:36 (742)00:24:18 (936)00:25:51 (1443)00:06:14 (664) 01:41:51 (844) 01:42:27 00:36:16
797 2578 Rybakowski Darek Ironteam3city M40 164 738 00:24:03 (953)00:24:08 (891)00:23:43 (767)00:23:57 (800)00:06:36 (856) 01:41:06 (794) 01:42:27 00:36:16
798 1641 Marchenko Dmitriy Amberman M35 116 740 00:23:36 (763)00:23:49 (814)00:22:48 (536)00:22:34 (446)00:09:42 (2078) 01:38:08 (596) 01:42:29 00:36:18
799 3417 Trzeciak Łukasz Decathlon Przymorze M25 96 739 00:20:52 (190)00:21:45 (300)00:23:31 (718)00:29:23 (2543)00:06:58 (1013) 01:42:10 (874) 01:42:29 00:36:18
800 2122 Sarron Jeremie M35 157 741 00:24:41 (1177)00:24:07 (888)00:23:08 (590)00:23:32 (673)00:07:03 (1047) 01:40:42 (773) 01:42:31 00:36:20
801 3124 Majkowski Marcin Salony PHU Meble M45 89 742 00:24:27 (1069)00:24:25 (947)00:23:47 (782)00:23:12 (587)00:06:41 (888) 01:41:03 (790) 01:42:32 00:36:21
802 1000 Bartkowiak Michał Trójmiejskie Pyry M30 144 743 00:24:23 (1050)00:24:43 (1021)00:23:33 (725)00:22:59 (542)00:06:55 (992) 01:40:35 (768) 01:42:33 00:36:22
803 2248 Grott Tomasz Ex Siedlce Gdańsk M40 166 744 00:24:19 (1030)00:24:14 (904)00:23:39 (753)00:23:29 (655)00:06:53 (979) 01:41:11 (797) 01:42:34 00:36:23
804 2680 Jankowski Adam Geoban M25 91 746 00:23:10 (655)00:23:49 (815)00:23:57 (827)00:24:59 (1148)00:06:44 (911) 01:41:41 (828) 01:42:39 00:36:28
805 113 Szwarc Adam M30 153 745 00:23:51 (871)00:23:24 (687)00:24:15 (920)00:24:46 (1045)00:06:23 (734) 01:41:38 (822) 01:42:39 00:36:28
806 2719 Krupowies Mateusz M25 92 747 00:23:58 (926)00:23:51 (825)00:23:52 (807)00:24:29 (967)00:06:30 (784) 01:41:43 (831) 01:42:40 00:36:29
807 1037 Nietupski Marcin sportevo M40 176 748 00:22:44 (562)00:23:23 (683)00:23:50 (800)00:26:08 (1552)00:06:36 (848) 01:41:55 (848) 01:42:41 00:36:30
808 813 Gesing Paweł Tyszkiewicz Nieruchomości M45 93 750 00:23:43 (803)00:23:34 (729)00:24:26 (983)00:24:19 (911)00:06:43 (909) 01:41:34 (818) 01:42:45 00:36:34
809 925 Radczak Marcin Maratończyk Poznań M35 187 749 00:23:24 (724)00:24:20 (932)00:24:54 (1174)00:24:50 (1076)00:05:17 (275) 01:42:36 (910) 01:42:45 00:36:34
810 3707 Pałysa Marek TRI NEGU M40 177 752 00:22:36 (532)00:23:17 (624)00:24:13 (905)00:25:52 (1450)00:06:48 (936) 01:41:56 (850) 01:42:46 00:36:35
811 2580 Redwanz Tomasz Tomasz Redwanz M25 94 751 00:22:55 (605)00:23:13 (597)00:24:29 (1003)00:25:33 (1347)00:06:36 (852) 01:41:48 (842) 01:42:46 00:36:35
812 1983 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 168 754 00:23:49 (842)00:23:16 (615)00:23:46 (779)00:24:59 (1150)00:06:57 (1009) 01:41:43 (833) 01:42:47 00:36:36
813 2079 Zwierz Krzysztof 42.195 Wejherowo M35 172 753 00:24:11 (991)00:24:09 (894)00:24:18 (942)00:23:53 (776)00:06:16 (681) 01:41:48 (840) 01:42:47 00:36:36
814 1440 Klebba Jakub M30 166 755 00:23:49 (849)00:24:51 (1085)00:24:11 (896)00:23:59 (812)00:05:58 (541) 01:42:23 (893) 01:42:48 00:36:37
815 1703 Kozak Tomasz AT Team M45 95 756 00:23:43 (793)00:23:42 (778)00:23:59 (833)00:24:42 (1029)00:06:44 (912) 01:41:37 (821) 01:42:50 00:36:39
816 331 Szustek Adam SZUSTY TEAM :-) M35 178 757 00:23:23 (717)00:24:14 (906)00:24:25 (976)00:24:30 (976)00:06:18 (695) 01:42:13 (876) 01:42:50 00:36:39
817 3625 Ladziński Zbigniew M40 178 758 00:23:35 (759)00:23:29 (711)00:24:39 (1052)00:24:57 (1133)00:06:11 (648) 01:41:59 (853) 01:42:51 00:36:40
818 1483 Sikorski Wojciech Klub Aktywnego Pelpliniaka M30 154 759 00:23:55 (910)00:24:21 (936)00:23:59 (836)00:24:05 (834)00:06:32 (808) 01:41:39 (827) 01:42:52 00:36:41
819 1976 Michalik Tomasz 4plusMOPS M35 175 760 00:23:45 (817)00:23:50 (820)00:23:55 (817)00:25:02 (1169)00:06:21 (719) 01:42:04 (861) 01:42:53 00:36:42
820 2531 Sobański Mariusz M40 174 762 00:23:51 (880)00:23:17 (627)00:23:51 (804)00:24:49 (1069)00:07:06 (1062) 01:41:52 (845) 01:42:54 00:36:43
821 2179 Szalk Tomasz Ambitious Runners Team M40 183 761 00:24:21 (1040)00:24:34 (975)00:24:02 (857)00:23:46 (743)00:06:11 (644) 01:42:08 (866) 01:42:54 00:36:43
822 2884 Kuzawiński Krzysztof M25 93 765 00:23:59 (932)00:24:05 (880)00:23:48 (785)00:24:29 (972)00:06:34 (828) 01:41:47 (839) 01:42:55 00:36:44
823 1689 Luto Paweł DCT drużyna biegowa M35 165 763 00:24:26 (1066)00:24:18 (923)00:23:53 (811)00:23:34 (680)00:06:44 (910) 01:41:36 (819) 01:42:55 00:36:44
824 1921 Mroczek Zenek M45 92 764 00:24:06 (966)00:24:23 (945)00:24:00 (841)00:23:32 (674)00:06:54 (982) 01:41:28 (815) 01:42:55 00:36:44
825 4041 Stromski Krzysztof M35 180 766 00:23:00 (620)00:23:41 (775)00:24:09 (886)00:25:33 (1349)00:06:33 (813) 01:42:17 (881) 01:42:56 00:36:45
826 2917 Klimaszewski Marcin Intel Runners M40 170 767 00:24:03 (951)00:23:57 (841)00:23:33 (727)00:24:21 (921)00:07:03 (1042) 01:41:28 (816) 01:42:57 00:36:46
827 3244 Stolarski Jacek M45 96 768 00:23:02 (631)00:23:49 (816)00:24:16 (931)00:24:55 (1110)00:06:55 (988) 01:41:44 (836) 01:42:57 00:36:46
828 3731 Walencki Paweł M35 174 769 00:23:40 (773)00:23:43 (784)00:24:13 (906)00:24:46 (1048)00:06:37 (862) 01:41:57 (851) 01:42:59 00:36:48
829 4033 Bartoszewski Witold M40 173 772 00:23:52 (882)00:24:17 (917)00:24:02 (860)00:23:56 (798)00:06:53 (973) 01:41:39 (826) 01:43:00 00:36:49
830 4277 Siudziński Marcin Alior Running Team M35 173 771 00:24:26 (1064)00:24:38 (989)00:24:28 (996)00:23:55 (787)00:05:33 (376) 01:41:49 (843) 01:43:00 00:36:49
831 1756 Wronka Artur Radzymin Run Team M40 184 770 00:24:40 (1172)00:24:49 (1065)00:23:59 (839)00:23:29 (650)00:06:03 (589) 01:42:09 (870) 01:43:00 00:36:49
832 1975 Jonko Wojciech M65 4 773 00:22:05 (411)00:23:25 (694)00:24:22 (963)00:26:25 (1671)00:06:44 (914) 01:42:14 (877) 01:43:01 00:36:50
833 3299 Likowski Łukasz M35 186 774 00:23:14 (684)00:24:18 (921)00:23:24 (682)00:25:08 (1195)00:06:57 (1010) 01:42:35 (909) 01:43:01 00:36:50
834 4106 Piwońska Magdalena K30 15 60 00:23:12 (673)00:24:03 (869)00:24:11 (898)00:24:11 (866)00:07:25 (1194) 01:41:10 (795) 01:43:02 00:36:51
835 3962 Bartelik Krzysztof M40 146 778 00:24:39 (1156)00:23:35 (734)00:23:08 (594)00:23:00 (544)00:08:41 (1715) 01:39:34 (707) 01:43:03 00:36:52
836 3551 Fabisiak Marek Skazani na Sukces Olsztyn M40 185 776 00:23:58 (927)00:23:57 (844)00:23:56 (823)00:24:35 (997)00:06:37 (860) 01:42:10 (873) 01:43:03 00:36:52
837 3745 Jankowski Michał M30 160 775 00:23:50 (855)00:23:37 (743)00:24:11 (894)00:24:51 (1085)00:06:34 (835) 01:42:01 (856) 01:43:03 00:36:52
838 326 Kroll Damian M40 157 777 00:24:20 (1038)00:24:25 (948)00:23:39 (750)00:23:08 (570)00:07:31 (1237) 01:40:35 (767) 01:43:03 00:36:52
839 3274 Adamowicz Agnieszka K45 2 61 00:23:55 (911)00:24:10 (898)00:23:57 (828)00:24:17 (904)00:06:45 (919) 01:41:48 (841) 01:43:04 00:36:53
840 699 Chyła Tomasz M30 162 780 00:24:00 (940)00:23:24 (690)00:23:52 (809)00:25:02 (1167)00:06:46 (929) 01:42:08 (867) 01:43:04 00:36:53
841 29 Pietrowicz Krzysztof BIG FAMILY JOLANTA!!! M40 172 779 00:23:25 (727)00:23:19 (655)00:24:11 (897)00:24:45 (1043)00:07:24 (1184) 01:41:38 (823) 01:43:04 00:36:53
842 3912 Kalwas Stanisław M45 98 781 00:23:17 (690)00:23:53 (830)00:24:01 (855)00:25:14 (1231)00:06:40 (878) 01:42:06 (864) 01:43:05 00:36:54
843 2542 Rogowska Monika K35 19 62 00:23:24 (719)00:24:02 (865)00:24:25 (980)00:24:56 (1127)00:06:19 (702) 01:42:23 (895) 01:43:06 00:36:55
844 382 Zabielski Tomasz M35 167 782 00:24:11 (988)00:24:15 (910)00:24:20 (952)00:23:48 (761)00:06:32 (809) 01:41:42 (830) 01:43:06 00:36:55
845 1710 Apanowicz Radosław APACZE TEAM M40 175 785 00:24:08 (974)00:23:48 (811)00:23:50 (799)00:24:24 (943)00:06:57 (1008) 01:41:55 (849) 01:43:07 00:36:56
846 993 Mikina Artur pwpw sa M55 12 784 00:22:59 (615)00:24:05 (878)00:24:35 (1030)00:25:11 (1219)00:06:17 (692) 01:42:40 (914) 01:43:07 00:36:56
847 3526 Raczyńska Ewa biegamyrazem.pl K35 18 63 00:23:43 (801)00:24:04 (877)00:24:14 (911)00:24:40 (1026)00:06:26 (758) 01:42:08 (868) 01:43:07 00:36:56
848 742 Skopczyński Jarek Biegowyswiat.pl M35 170 783 00:24:12 (997)00:24:14 (905)00:24:22 (960)00:23:48 (759)00:06:31 (800) 01:41:43 (832) 01:43:07 00:36:56
849 822 Sobczak Ela K50 2 64 00:23:53 (893)00:23:25 (695)00:24:30 (1010)00:24:51 (1082)00:06:28 (775) 01:42:09 (872) 01:43:07 00:36:56
850 2242 Suchomski Marcin M30 150 786 00:23:58 (924)00:23:47 (807)00:23:43 (766)00:24:19 (913)00:07:20 (1155) 01:41:17 (803) 01:43:07 00:36:56
851 35 Cwiek Maria K25 16 65 00:23:02 (630)00:24:30 (962)00:24:25 (977)00:25:07 (1185)00:06:04 (603) 01:42:34 (907) 01:43:08 00:36:57
852 4011 Gałęza Sławomir M35 176 788 00:23:42 (790)00:24:04 (873)00:24:14 (912)00:24:40 (1020)00:06:28 (777) 01:42:08 (869) 01:43:08 00:36:57
853 882 Lewandowski Mikołaj M25 87 787 00:24:53 (1285)00:24:18 (924)00:23:15 (616)00:23:30 (659)00:07:12 (1102) 01:41:14 (800) 01:43:08 00:36:57
854 1761 Prędki Marcin Brygada PORAJÓW M35 181 789 00:24:40 (1166)00:24:49 (1066)00:23:59 (837)00:23:29 (651)00:06:12 (650) 01:42:18 (885) 01:43:09 00:36:58
855 2249 Rybiński Mariusz Sukurs Rally Team Biuro Rachunkowe SUKURS s.c. M30 156 790 00:24:07 (969)00:24:02 (864)00:23:51 (802)00:24:21 (925)00:06:48 (942) 01:41:47 (838) 01:43:09 00:36:58
856 1012 Tomaszewski Łukasz Nordcity Łomasz M25 97 791 00:24:42 (1192)00:25:19 (1314)00:24:48 (1107)00:22:30 (432)00:05:51 (496) 01:42:17 (882) 01:43:10 00:36:59
857 3677 Guliaeva Irina Northern Wind K25 14 66 00:23:13 (677)00:23:50 (819)00:24:06 (875)00:25:04 (1174)00:06:58 (1015) 01:42:05 (862) 01:43:11 00:37:00
858 807 Bach Damian Transbach Transbach M45 102 792 00:24:37 (1140)00:24:51 (1081)00:23:37 (747)00:23:53 (778)00:06:14 (667) 01:42:44 (921) 01:43:12 00:37:01
859 137 Pankowski Tomasz BALTIC-STAR M40 180 793 00:23:57 (920)00:24:22 (941)00:24:15 (918)00:24:06 (849)00:06:34 (832) 01:42:03 (858) 01:43:14 00:37:03
860 3935 Jabłonowski Paweł Optima M25 99 794 00:23:32 (748)00:24:21 (938)00:24:07 (878)00:24:52 (1091)00:06:23 (732) 01:42:25 (896) 01:43:15 00:37:04
861 4215 Szarmanski Pawel M18 40 795 00:24:41 (1175)00:24:49 (1064)00:23:42 (761)00:23:11 (582)00:06:53 (978) 01:41:26 (814) 01:43:16 00:37:05
862 1195 Krym Arkadiusz Fitness Leon M40 188 796 00:24:43 (1203)00:24:37 (981)00:24:02 (859)00:23:42 (728)00:06:14 (669) 01:42:22 (892) 01:43:18 00:37:07
863 1351 Śliwak Anna K30 17 67 00:24:06 (961)00:24:51 (1083)00:24:23 (969)00:23:57 (802)00:06:01 (576) 01:42:31 (902) 01:43:18 00:37:07
864 3975 Lubomski Mateusz TUMBOteam M30 161 797 00:24:31 (1089)00:24:28 (960)00:23:47 (781)00:23:56 (796)00:06:37 (867) 01:42:06 (865) 01:43:19 00:37:08
865 1748 Wygralak Piotr M30 169 798 00:22:50 (583)00:24:15 (911)00:24:39 (1050)00:24:55 (1117)00:06:40 (884) 01:42:31 (903) 01:43:19 00:37:08
866 2469 Miszewski Michał M. Night Runners M35 182 799 00:23:49 (840)00:23:20 (668)00:24:41 (1065)00:24:57 (1134)00:06:34 (826) 01:42:20 (888) 01:43:21 00:37:10
867 837 Szarmach Sebastian Biegaj z Głową M40 182 800 00:24:27 (1075)00:24:09 (893)00:23:52 (810)00:24:16 (900)00:06:37 (863) 01:42:05 (863) 01:43:21 00:37:10
868 980 Grzeszkiewicz Andrzej RunForFun Gdansk M40 161 801 00:24:10 (982)00:23:57 (843)00:24:00 (845)00:23:36 (689)00:07:39 (1292) 01:40:59 (785) 01:43:22 00:37:11
869 4226 Rogowski Leszek Oprychy Team M40 167 802 00:23:58 (922)00:24:03 (870)00:24:00 (848)00:23:54 (781)00:07:28 (1214) 01:41:14 (799) 01:43:23 00:37:12
870 222 Lewandowski Dariusz Klub Aktywnego Pelpliniaka M35 179 803 00:23:54 (904)00:24:05 (881)00:24:16 (926)00:24:24 (937)00:06:48 (939) 01:42:15 (879) 01:43:27 00:37:16
871 2707 Wysmoliński Rafał M40 171 804 00:24:27 (1076)00:24:25 (949)00:23:48 (786)00:23:31 (666)00:07:20 (1154) 01:41:34 (817) 01:43:31 00:37:20
872 1800 Olczak Oskar M30 159 805 00:24:02 (948)00:24:19 (927)00:24:20 (956)00:24:07 (850)00:06:44 (916) 01:41:59 (854) 01:43:32 00:37:21
873 1512 Odziemczyk Tomasz M30 164 806 00:24:18 (1025)00:24:04 (875)00:24:00 (847)00:24:24 (939)00:06:47 (932) 01:42:21 (890) 01:43:33 00:37:22
874 1937 Wiśniewski Krzysztof Intel Runners M45 99 807 00:24:24 (1052)00:24:31 (965)00:24:01 (854)00:24:04 (830)00:06:33 (820) 01:42:15 (880) 01:43:33 00:37:22
875 4065 Jabłońska-Kierszk Beata Fabryka Uśmiechu K40 6 69 00:24:45 (1238)00:24:48 (1059)00:24:14 (916)00:23:01 (548)00:06:47 (935) 01:42:02 (857) 01:43:35 00:37:24
876 950 Tocha Anna K25 15 68 00:24:20 (1035)00:24:30 (963)00:24:20 (955)00:24:07 (851)00:06:18 (694) 01:42:30 (901) 01:43:35 00:37:24
877 1721 Waligórski Tomasz M45 91 808 00:24:10 (984)00:24:14 (908)00:23:55 (822)00:23:45 (738)00:07:31 (1238) 01:41:19 (809) 01:43:35 00:37:24
878 4055 Sałabon Grzegorz M50 32 809 00:23:24 (721)00:23:42 (777)00:23:49 (791)00:24:55 (1120)00:07:46 (1348) 01:42:04 (859) 01:43:36 00:37:25
879 3264 Kiedrowski Wojciech M50 35 810 00:23:29 (739)00:24:07 (889)00:24:43 (1079)00:24:58 (1137)00:06:21 (712) 01:42:55 (939) 01:43:38 00:37:27
880 1388 Kusio Marcin Dogoń Grodzisk Mazowiecki M40 187 811 00:23:59 (931)00:23:50 (821)00:24:12 (902)00:24:36 (1005)00:07:02 (1039) 01:42:19 (886) 01:43:39 00:37:28
881 2301 Stankiewicz Anna Dogoń Grodzisk Mazowiecki K30 16 70 00:23:59 (937)00:23:53 (833)00:24:14 (914)00:24:31 (981)00:07:02 (1038) 01:42:19 (887) 01:43:39 00:37:28
882 3223 Kruszewski Paweł Kruszesky Team 1990 M25 89 812 00:24:58 (1320)00:24:32 (969)00:23:50 (795)00:23:01 (549)00:07:20 (1153) 01:41:24 (813) 01:43:41 00:37:30
883 4126 Leszkowski Sławomir M40 165 814 00:23:51 (877)00:23:56 (840)00:24:01 (852)00:24:10 (865)00:07:44 (1332) 01:41:10 (796) 01:43:42 00:37:31
884 284 Żmudziński Kamil M35 184 813 00:24:47 (1256)00:24:54 (1116)00:23:56 (825)00:23:43 (732)00:06:22 (724) 01:42:28 (899) 01:43:42 00:37:31
885 2056 Drąg Jacek M40 149 815 00:24:07 (970)00:23:46 (801)00:23:22 (667)00:23:30 (664)00:08:58 (1807) 01:39:47 (724) 01:43:43 00:37:32
886 2610 Mularczyk Jacek Rowing Running Team M45 104 816 00:24:44 (1225)00:25:04 (1218)00:24:25 (979)00:23:27 (641)00:06:04 (600) 01:42:56 (941) 01:43:44 00:37:33
887 1247 Karcz Piotr M25 90 817 00:23:58 (930)00:24:22 (939)00:23:50 (798)00:24:06 (846)00:07:29 (1231) 01:41:39 (825) 01:43:45 00:37:34
888 1849 Szczodrowski Łukasz M30 171 818 00:23:45 (820)00:23:38 (753)00:24:22 (962)00:25:25 (1313)00:06:37 (865) 01:42:37 (911) 01:43:47 00:37:36
889 3285 Szewczuk Piotr M25 100 819 00:23:44 (805)00:23:29 (709)00:24:15 (919)00:25:21 (1285)00:06:59 (1024) 01:42:40 (913) 01:43:48 00:37:37
890 3514 Fabisiak Rafał M35 188 820 00:24:26 (1065)00:24:38 (988)00:24:28 (995)00:23:54 (780)00:06:24 (744) 01:42:39 (912) 01:43:50 00:37:39
891 2655 Kaszyński Piotr LightBox Runners Team M50 33 822 00:24:09 (980)00:24:04 (876)00:24:09 (887)00:24:29 (965)00:07:00 (1027) 01:42:20 (889) 01:43:51 00:37:40
892 991 Kolwicz Michał BigYellowFoot Adventure Team M30 172 823 00:23:44 (809)00:24:44 (1028)00:24:20 (954)00:24:17 (903)00:06:46 (930) 01:42:44 (920) 01:43:51 00:37:40
893 967 Kulągowski Rafał M40 194 821 00:23:12 (669)00:23:31 (719)00:23:27 (697)00:25:21 (1283)00:08:20 (1597) 01:43:00 (947) 01:43:51 00:37:40
894 653 Garsztka Dominik M35 164 824 00:23:35 (760)00:23:55 (838)00:24:03 (861)00:24:24 (941)00:07:55 (1404) 01:41:19 (810) 01:43:52 00:37:41
895 3140 Adamczyk Zbigniew KB BiegamBoLubię Pasłęk M45 101 826 00:24:17 (1021)00:24:20 (928)00:23:59 (834)00:24:31 (979)00:06:46 (927) 01:42:41 (916) 01:43:53 00:37:42
896 4253 Frankiewicz Szymon M30 155 825 00:24:44 (1222)01:13:09 (3667)00:23:10 (580)00:07:34 (1262) 01:41:41 (829) 01:43:53 00:37:42
897 2767 Bajerski Marcin Tułacze M45 100 827 00:24:35 (1126)00:24:21 (937)00:23:45 (775)00:23:58 (807)00:07:16 (1136) 01:42:18 (884) 01:43:55 00:37:44
898 1030 Wasiak Tomek Waniewski Coaching M30 167 828 00:25:15 (1435)00:24:54 (1119)00:24:09 (885)00:22:55 (525)00:06:42 (896) 01:42:26 (898) 01:43:55 00:37:44
899 2922 Bójczuk Andrzej M45 94 829 00:23:14 (682)00:23:35 (736)00:24:02 (856)00:25:08 (1193)00:07:58 (1429) 01:41:36 (820) 01:43:57 00:37:46
900 2192 Doroszkiewicz Daniel M30 170 830 00:24:21 (1041)00:23:45 (796)00:23:55 (818)00:24:50 (1072)00:07:07 (1072) 01:42:35 (908) 01:43:58 00:37:47
901 2375 Żochowski Miłosz M25 98 831 00:23:55 (913)00:24:03 (867)00:24:05 (871)00:25:01 (1163)00:06:55 (989) 01:42:21 (891) 01:43:59 00:37:48
902 1622 Kwidziński Wojciech Wave Fan Sport/Pruszcz Biega M40 192 832 00:23:50 (856)00:24:07 (887)00:24:26 (985)00:24:51 (1087)00:06:48 (941) 01:42:54 (934) 01:44:02 00:37:51
903 4305 Gąsior Rafał Rozbiegany Susz M35 190 834 00:24:27 (1067)00:24:54 (1110)00:24:14 (917)00:23:36 (696)00:06:52 (963) 01:42:46 (926) 01:44:03 00:37:52
904 887 Szwaba Marcin M35 196 833 00:23:48 (837)00:23:54 (835)00:24:17 (932)00:25:10 (1210)00:06:54 (985) 01:42:55 (938) 01:44:03 00:37:52
905 3245 Charton Alexandre M40 186 835 00:48:48 (3672)00:23:50 (794)00:24:14 (884)00:07:13 (1105) 01:42:15 (878) 01:44:05 00:37:54
906 3045 Ung To-My M40 179 836 00:24:25 (1061)00:24:07 (886)00:24:00 (846)00:24:06 (839)00:07:27 (1211) 01:42:00 (855) 01:44:05 00:37:54
907 2221 Adamczyk Tomasz M40 198 837 00:22:26 (482)00:22:37 (466)00:23:47 (784)00:28:42 (2372)00:06:34 (834) 01:43:28 (973) 01:44:06 00:37:55
908 4218 Brzozowski Paweł Akademia Biegania M40 189 838 00:23:45 (810)00:24:12 (900)00:24:14 (913)00:24:46 (1046)00:07:11 (1094) 01:42:32 (905) 01:44:08 00:37:57
909 3898 Łapiński Łukasz M35 192 839 00:23:43 (794)00:23:22 (681)00:24:30 (1011)00:25:45 (1413)00:06:49 (944) 01:42:51 (931) 01:44:09 00:37:58
910 2584 Pergoł Marek M45 108 840 00:22:48 (572)00:23:51 (823)00:24:39 (1049)00:26:09 (1558)00:06:43 (902) 01:43:22 (966) 01:44:10 00:37:59
911 3716 Biedrzycki Krzysztof M40 181 841 00:24:45 (1243)00:24:40 (1000)00:23:45 (777)00:23:30 (657)00:07:32 (1247) 01:42:04 (860) 01:44:12 00:38:01 7 (7 / 1)
912 3300 Dzik Michał M35 166 843 00:24:19 (1027)00:24:40 (997)00:23:45 (776)00:23:30 (661)00:07:58 (1423) 01:41:38 (824) 01:44:12 00:38:01 8 (8 / 2)
913 2165 Krupa Paweł M25 102 842 00:23:35 (762)00:26:25 (1774)00:23:55 (820)00:23:53 (775)00:06:24 (743) 01:43:04 (952) 01:44:12 00:38:01
914 3655 Zbutowicz Łukasz BBL Lidzbark Warmiński M30 158 844 00:25:01 (1348)00:24:34 (973)00:23:57 (831)00:23:12 (584)00:07:29 (1224) 01:41:54 (847) 01:44:13 00:38:02
915 1893 Bąkowski Tadeusz M50 38 846 00:24:13 (1002)00:24:43 (1024)00:24:22 (964)00:24:22 (931)00:06:36 (858) 01:43:05 (954) 01:44:16 00:38:05
916 3350 Denis Arkadiusz Malbork 420 M30 181 845 00:23:15 (687)00:23:32 (721)00:25:36 (1451)00:25:49 (1432)00:06:04 (602) 01:43:48 (997) 01:44:16 00:38:05
917 3852 Pera Mariusz M30 174 847 00:23:54 (903)00:23:53 (831)00:24:17 (933)00:25:18 (1264)00:06:55 (995) 01:42:49 (929) 01:44:17 00:38:06
918 159 Jaroszkin Rafał M40 193 848 00:24:44 (1237)00:24:40 (999)00:24:08 (879)00:23:56 (797)00:06:50 (952) 01:42:57 (944) 01:44:18 00:38:07
919 452 Kondratiuk Renata K55 1 71 00:24:48 (1266)00:24:53 (1103)00:24:10 (889)00:24:09 (859)00:06:20 (707) 01:43:15 (960) 01:44:20 00:38:09
920 352 Mateja Janusz Michał AccorHotels M60 6 849 00:24:24 (1053)00:24:33 (972)00:24:07 (877)00:24:04 (832)00:07:12 (1099) 01:42:45 (924) 01:44:20 00:38:09
921 2481 Pratnicki Mariusz M35 183 850 00:24:37 (1137)00:24:56 (1137)00:23:49 (792)00:23:30 (663)00:07:28 (1219) 01:42:25 (897) 01:44:20 00:38:09
922 1674 Spychalski Piotr M25 101 851 00:24:41 (1180)00:25:10 (1248)00:24:56 (1193)00:23:06 (563)00:06:28 (774) 01:42:50 (930) 01:44:21 00:38:10
923 2588 Rosenkranc Mariusz UKS Tri-Team Rumia, M30 163 852 00:25:01 (1346)00:24:27 (957)00:24:00 (843)00:23:27 (643)00:07:27 (1208) 01:42:18 (883) 01:44:22 00:38:11
924 2174 Staśkiewicz Aleksandra K25 17 72 00:24:40 (1168)00:24:51 (1079)00:24:27 (991)00:23:58 (806)00:06:27 (771) 01:42:52 (932) 01:44:23 00:38:12
925 1760 Kuptz Maciej Krokowa Biega M18 41 853 00:24:32 (1102)00:24:46 (1042)00:24:08 (881)00:23:22 (621)00:07:37 (1283) 01:42:12 (875) 01:44:25 00:38:14
926 1151 Kwiatkowski Grzegorz F3TEAM M40 197 854 00:23:50 (853)00:23:51 (824)00:24:48 (1104)00:25:22 (1295)00:06:34 (825) 01:43:24 (969) 01:44:25 00:38:14
927 321 Zakrzewski Paweł Family Board M40 203 855 00:24:03 (952)00:24:10 (895)00:24:31 (1016)00:25:17 (1257)00:06:24 (745) 01:43:44 (992) 01:44:25 00:38:14
928 3133 Pochranowicz Daniel 3IRONMAN RodzinkaMDKM M45 105 856 00:23:41 (782)00:24:31 (964)00:24:06 (874)00:25:05 (1178)00:07:04 (1055) 01:43:01 (948) 01:44:27 00:38:16
929 528 Licznerski Artur M35 195 857 00:24:54 (1291)00:25:08 (1238)00:24:26 (987)00:23:29 (652)00:06:31 (802) 01:42:54 (937) 01:44:28 00:38:17
930 789 Bobrowski Krzysztof KDK Fitness Gorzów Wielkopolski M40 206 859 00:23:48 (833)00:24:36 (980)00:24:18 (938)00:25:11 (1218)00:06:36 (857) 01:43:51 (1001) 01:44:29 00:38:18
931 1781 Kujawski Jarosław Ex Siedlce Gdańsk M50 39 858 00:24:19 (1028)00:24:13 (901)00:23:57 (829)00:24:54 (1104)00:07:06 (1059) 01:43:06 (956) 01:44:29 00:38:18
932 1738 Kempiński Arkadiusz Kempes M45 107 860 00:23:08 (650)00:23:46 (804)00:24:12 (899)00:26:08 (1551)00:07:18 (1143) 01:43:17 (961) 01:44:32 00:38:21
933 3818 Dobrowolski Dariusz ADVA Optical Networking ADVA Optical Networking M40 191 862 00:24:44 (1232)00:24:57 (1154)00:24:08 (883)00:23:39 (709)00:07:06 (1064) 01:42:45 (925) 01:44:34 00:38:23
934 2653 Ossowski Arkadiusz M45 109 861 00:24:13 (1001)00:24:45 (1033)00:24:23 (968)00:24:28 (959)00:06:45 (923) 01:43:23 (967) 01:44:34 00:38:23
935 2942 Wawrzyniak Leszek M55 14 863 00:25:27 (1517)00:25:29 (1383)00:23:46 (778)00:23:36 (694)00:06:16 (682) 01:43:41 (988) 01:44:34 00:38:23
936 4071 Arendt Michał M30 178 866 00:24:08 (971)00:24:48 (1051)00:24:23 (971)00:24:47 (1056)00:06:29 (780) 01:43:30 (976) 01:44:35 00:38:24
937 407 Czaykowski Wojciech Biegoholicy M35 205 865 00:23:55 (908)00:24:46 (1036)00:25:05 (1241)01:44:35 (3670) 01:43:38 (986) 01:44:35 00:38:24
938 1233 Kurs Maciej Ogniwo Sopot M30 177 867 00:24:24 (1054)00:25:09 (1242)00:24:23 (970)00:23:47 (757)00:06:52 (964) 01:43:04 (951) 01:44:35 00:38:24
939 396 Puchalski Tomasz GIWK Biega M40 201 864 00:23:54 (906)00:24:46 (1038)00:25:06 (1253)00:24:24 (942)00:06:25 (755) 01:43:38 (985) 01:44:35 00:38:24
940 1456 Drążkowski Daniel niezrzeszony M60 7 868 00:24:12 (999)00:24:44 (1027)00:24:18 (944)00:24:36 (1000)00:06:47 (933) 01:43:24 (968) 01:44:37 00:38:26
941 2511 Turska Agnieszka K35 21 73 00:23:48 (834)00:23:36 (740)00:24:34 (1024)00:26:07 (1538)00:06:34 (831) 01:43:34 (981) 01:44:39 00:38:28
942 4368 Czaja Bartosz Finastra Running Team M30 188 869 00:21:56 (372)00:23:27 (703)00:25:46 (1548)00:27:33 (2040)00:06:01 (578) 01:44:32 (1060) 01:44:43 00:38:32
943 3288 Kurpisz-Kasprzak Magda psiebiegi.pl K30 19 74 00:24:11 (989)00:24:24 (946)00:24:30 (1012)00:24:13 (877)00:07:27 (1205) 01:42:44 (919) 01:44:45 00:38:34
944 1027 Szarek Gustaw Torpeda TBG M30 175 870 00:24:42 (1191)01:14:29 (3669)00:23:20 (612)00:06:56 (1002) 01:42:57 (942) 01:44:45 00:38:34
945 4333 Śmigielska Agnieszka Night Runners night runners K35 20 75 00:24:28 (1078)00:24:37 (982)00:24:18 (937)00:23:56 (788)00:07:28 (1213) 01:42:41 (915) 01:44:47 00:38:36
946 919 Uznański Ryszard Kołobrzeg Biega Maraton Team M45 119 871 00:23:14 (680)00:24:32 (970)00:25:07 (1262)00:26:05 (1533)00:05:49 (480) 01:44:29 (1054) 01:44:47 00:38:36
947 764 Misiejko Artur Saltus Sport Team M35 191 872 00:24:07 (968)00:23:59 (854)00:24:05 (869)00:25:03 (1170)00:07:34 (1255) 01:42:49 (928) 01:44:48 00:38:37
948 3065 Bartkowski Mariusz M30 165 873 00:24:12 (998)00:24:19 (925)00:24:04 (865)00:24:25 (944)00:05:23 (304) 01:42:23 (894) 01:44:49 00:38:38
949 1009 Wojtas Karol M35 199 874 00:24:09 (978)00:24:54 (1109)00:24:31 (1015)00:24:12 (869)00:07:03 (1046) 01:43:25 (970) 01:44:49 00:38:38
950 412 Bonisławski Jarosław mam śwIRA M35 185 876 00:24:11 (990)00:24:57 (1145)00:24:17 (934)00:23:44 (735)00:07:45 (1336) 01:42:33 (906) 01:44:54 00:38:43
951 469 Luda Żaneta K30 18 76 00:24:10 (986)00:24:56 (1134)00:24:18 (941)00:23:46 (751)00:07:44 (1331) 01:42:32 (904) 01:44:54 00:38:43
952 3739 Mański Robert Bojano Biega M40 200 877 00:24:47 (1263)00:25:02 (1208)00:24:18 (935)00:23:48 (758)00:06:59 (1022) 01:43:36 (984) 01:44:54 00:38:43
953 1519 Mogiłka Jacek Oceloty Kruszyn Krajeński M35 204 875 00:24:47 (1261)00:25:01 (1201)00:24:19 (948)00:23:47 (756)00:07:00 (1028) 01:43:35 (982) 01:44:54 00:38:43 9 (9 / 3)
954 458 Borowski Kamil M30 191 878 00:24:21 (1042)00:24:49 (1062)00:24:57 (1196)00:24:53 (1102)00:05:55 (524) 01:44:44 (1081) 01:44:55 00:38:44
955 1341 Vargová Katarína LKVD Dobšiná K40 10 77 00:23:39 (771)00:24:29 (961)00:24:53 (1170)00:25:35 (1357)00:06:19 (706) 01:44:21 (1039) 01:44:55 00:38:44
956 2805 Hajducki Jarosław Elaktywni M40 202 879 00:24:20 (1037)00:24:28 (958)00:24:42 (1070)00:24:53 (1092)00:06:33 (814) 01:43:42 (989) 01:44:56 00:38:45
957 440 Filipowicz Albert TKKF Morliny 1972 M45 110 880 00:24:57 (1317)00:24:42 (1014)00:24:16 (930)00:24:09 (857)00:06:54 (981) 01:43:26 (972) 01:44:58 00:38:47
958 799 Makarewicz Wiktor Adidas Runners Warsaw M30 176 881 00:23:55 (914)00:24:41 (1003)00:24:44 (1084)00:24:13 (879)00:07:25 (1192) 01:43:02 (949) 01:44:58 00:38:47
959 836 Siwik Tomasz Tricity Tech Team Diving M35 207 882 00:24:10 (983)00:24:26 (953)00:24:26 (981)00:24:59 (1143)00:06:58 (1018) 01:43:45 (993) 01:44:59 00:38:48
960 1891 Stefaniak Leszek Dream Tri Team M40 190 883 00:24:22 (1047)00:24:40 (994)00:24:15 (924)00:24:13 (878)00:07:30 (1233) 01:42:42 (918) 01:45:00 00:38:49
961 3366 Kowalska Agnieszka Decathlon Przymorze Running Team K18 9 78 00:24:27 (1073)00:24:47 (1046)00:24:20 (950)00:24:06 (841)00:07:21 (1159) 01:42:57 (943) 01:45:01 00:38:50
962 1920 Nałęcz Adam Straszyn Biega M25 108 884 00:23:53 (894)00:24:27 (956)00:24:42 (1072)00:25:07 (1188)00:06:52 (971) 01:43:56 (1011) 01:45:01 00:38:50
963 492 Witka Piotr Klub Mors Łeba M50 36 885 00:23:54 (907)00:24:16 (915)00:24:19 (946)00:24:51 (1080)00:07:41 (1308) 01:43:00 (946) 01:45:01 00:38:50
964 3210 Noga Marcin M35 194 887 00:24:32 (1098)00:24:40 (1001)00:24:21 (959)00:24:06 (847)00:07:23 (1176) 01:42:54 (935) 01:45:02 00:38:51
965 3208 Osak Monika BostonRally K30 20 79 00:24:32 (1097)00:24:40 (996)00:24:21 (957)00:24:05 (838)00:07:24 (1183) 01:42:54 (936) 01:45:02 00:38:51
966 3364 Prokopiuk Jarosław PROCAR Gdynia M50 40 888 00:23:48 (836)00:24:26 (952)00:24:37 (1039)00:25:16 (1251)00:06:55 (993) 01:43:45 (994) 01:45:02 00:38:51
967 3103 Trzcinski Grzegorz Traktor Team Gmina Kwidzyn M50 37 886 00:24:33 (1106)00:24:52 (1093)00:23:59 (838)00:24:03 (824)00:07:35 (1268) 01:43:02 (950) 01:45:02 00:38:51
968 2004 Falba Karol LATIS M35 203 889 00:23:24 (720)00:24:07 (885)00:24:38 (1046)00:25:40 (1383)00:07:14 (1116) 01:43:34 (980) 01:45:03 00:38:52
969 1271 Kłosiewicz Wojciech M40 212 891 00:23:05 (645)00:24:03 (866)00:24:34 (1027)00:26:12 (1578)00:07:10 (1089) 01:44:27 (1050) 01:45:04 00:38:53
970 1100 Smorawski Ireneusz Active Nekla M35 198 890 00:24:06 (962)00:24:13 (902)00:24:23 (967)00:24:33 (992)00:07:49 (1372) 01:42:59 (945) 01:45:04 00:38:53
971 1810 Klasa Grzegorz M45 126 892 00:22:07 (419)00:24:31 (967)00:24:58 (1199)00:26:59 (1866)00:06:31 (795) 01:44:52 (1104) 01:45:06 00:38:55
972 2832 Śniegocki Paweł Tarnowo Podgórne Biega/ Pomorski Team Biegowy M35 214 893 00:23:14 (683)00:23:37 (745)00:25:38 (1480)00:25:30 (1334)00:07:09 (1085) 01:44:13 (1029) 01:45:08 00:38:57
973 3964 Sobiesiak Gabriel M45 106 894 00:25:19 (1455)00:25:16 (1294)00:24:41 (1062)00:22:51 (506)00:07:03 (1048) 01:43:11 (958) 01:45:10 00:38:59
974 3156 Alexeev Sergey M25 104 895 00:24:38 (1150)00:24:52 (1092)00:24:16 (929)00:24:09 (858)00:07:18 (1142) 01:43:21 (965) 01:45:13 00:39:02
975 2084 Kopczyński Marek M25 109 896 00:25:24 (1488)00:24:59 (1173)00:24:14 (915)00:24:05 (835)00:06:32 (804) 01:43:57 (1012) 01:45:14 00:39:03
976 530 Kospał Pawłowski Łukasz Biegnę dla Igi M35 210 897 00:24:30 (1087)00:24:54 (1111)00:24:35 (1029)00:24:21 (927)00:06:54 (983) 01:43:55 (1007) 01:45:14 00:39:03
977 1819 Topoliński Tomasz Kemira Sport Team M25 103 899 00:24:35 (1124)00:24:47 (1045)00:24:11 (893)00:24:14 (883)00:07:28 (1217) 01:43:05 (955) 01:45:15 00:39:04
978 2261 Zaborny Paweł M35 200 898 00:24:36 (1132)00:24:32 (968)00:24:22 (965)00:24:36 (1002)00:07:09 (1080) 01:43:26 (971) 01:45:15 00:39:04
979 3972 Lasek Marcin Flex Deaf M35 225 900 00:23:41 (784)00:24:23 (943)00:24:49 (1115)00:25:38 (1374)00:06:45 (921) 01:44:38 (1069) 01:45:16 00:39:05
980 2956 Wawrzyniak Michał M30 186 901 00:25:27 (1515)00:25:29 (1384)00:24:18 (940)00:24:00 (818)00:06:02 (586) 01:44:23 (1044) 01:45:16 00:39:05
981 527 Ptaszek Maciej "KTN" Łowcy Przygód M30 184 902 00:24:42 (1195)00:24:53 (1098)00:24:29 (1001)00:24:24 (940)00:06:50 (951) 01:44:05 (1020) 01:45:18 00:39:07
982 3710 Jarczynski Maciej Maciej Jarczyński Maciej Jarczyński M18 42 903 00:24:25 (1060)00:24:55 (1125)00:24:48 (1102)00:23:45 (737)00:07:27 (1206) 01:43:13 (959) 01:45:20 00:39:09
983 2330 Podczarska Izabela KOLBUDY TEAM K45 3 80 00:24:25 (1062)00:24:55 (1124)00:24:12 (900)00:24:26 (950)00:07:22 (1171) 01:43:20 (964) 01:45:20 00:39:09
984 1479 Ruczyński Maciej MR Team M50 34 904 00:24:39 (1157)00:24:17 (918)00:24:13 (908)00:23:56 (795)00:08:16 (1569) 01:42:44 (922) 01:45:21 00:39:10
985 820 Szwed Paweł Biegowyswiat.pl M45 76 905 00:23:22 (711)01:10:25 (3666)00:23:36 (692)00:11:20 (2779) 01:39:12 (668) 01:45:21 00:39:10
986 126 Wiloch Hubert Dwa Piwa Dziennie M40 224 906 00:24:37 (1144)00:24:52 (1090)00:24:26 (984)00:25:08 (1194)00:06:18 (697) 01:44:53 (1105) 01:45:21 00:39:10
987 1052 Blew Marcin M25 113 907 00:24:33 (1109)00:24:39 (991)00:24:37 (1042)00:25:08 (1197)00:06:25 (749) 01:44:24 (1046) 01:45:22 00:39:11
988 2239 Chomicki Szymon Architectus Pracownia Projektowa M40 199 908 00:24:55 (1301)00:25:10 (1249)00:24:28 (998)00:23:46 (747)00:07:04 (1053) 01:43:32 (979) 01:45:23 00:39:12
989 1339 Cała Bartosz CAŁA Team M35 216 909 00:24:00 (938)00:24:14 (903)00:24:55 (1177)00:25:26 (1315)00:06:50 (950) 01:44:18 (1034) 01:45:25 00:39:14
990 794 Cap Tomasz Rozbiegany Susz Tomasz Cap M45 113 910 00:24:28 (1077)00:24:54 (1105)00:24:14 (910)00:24:54 (1106)00:06:56 (996) 01:44:10 (1025) 01:45:26 00:39:15
991 300 Labuda Anna Akademia Biegowa Kartuzy, Powersystem K40 7 81 00:23:40 (780)00:24:18 (922)00:24:37 (1043)00:24:55 (1111)00:07:57 (1419) 01:43:06 (957) 01:45:27 00:39:16
992 406 Mateja Łukasz M35 220 911 00:25:39 (1585)00:25:03 (1216)00:24:19 (945)00:23:56 (794)00:06:30 (790) 01:44:24 (1045) 01:45:27 00:39:16
993 1608 Browarczyk Tomek M35 197 913 00:24:31 (1093)00:24:26 (955)00:24:12 (903)00:24:17 (908)00:08:02 (1474) 01:42:55 (940) 01:45:28 00:39:17
994 2975 Ochnik Witold M50 43 912 00:24:16 (1017)00:24:20 (933)00:24:47 (1100)00:25:13 (1226)00:06:52 (969) 01:44:19 (1035) 01:45:28 00:39:17
995 1315 Kuzimski Robert M40 214 914 00:23:50 (863)00:24:20 (929)00:25:36 (1455)00:25:09 (1201)00:06:34 (833) 01:44:29 (1053) 01:45:29 00:39:18
996 3960 Kudrycki Jakub M45 117 915 00:23:52 (884)00:25:12 (1270)00:25:06 (1250)00:24:47 (1055)00:06:33 (819) 01:44:26 (1048) 01:45:30 00:39:19
997 2081 Mähönen Hannu Kemira Sport Team M40 219 917 00:22:29 (507)00:24:46 (1037)00:25:36 (1457)00:26:15 (1597)00:06:24 (746) 01:44:46 (1086) 01:45:30 00:39:19
998 1759 Moska Dawid M25 106 916 00:24:21 (1043)00:24:26 (954)00:24:46 (1093)00:24:28 (960)00:07:29 (1223) 01:43:43 (991) 01:45:30 00:39:19
999 701 Cydejko Krzysztof M45 111 919 00:24:27 (1072)00:24:58 (1168)00:24:25 (978)00:24:29 (969)00:07:12 (1100) 01:43:42 (990) 01:45:31 00:39:20
1000 1945 Lewandowski Michał Intel Runners M35 217 918 00:23:45 (816)00:23:42 (782)00:24:45 (1088)00:26:20 (1634)00:06:59 (1021) 01:44:19 (1036) 01:45:31 00:39:20
1001 1777 Bajkowski Bartosz DCT Drużyna Biegowa M30 196 921 00:22:54 (600)00:24:34 (974)00:25:25 (1376)00:26:18 (1618)00:06:21 (715) 01:45:04 (1125) 01:45:32 00:39:21
1002 66 Grodź Jarosław M40 195 920 00:25:45 (1618)00:24:43 (1019)00:23:50 (796)00:23:32 (670)00:07:42 (1314) 01:43:05 (953) 01:45:32 00:39:21
1003 3326 Kraskowski Piotr Mazovia ProActiv M40 211 922 00:24:46 (1245)00:24:54 (1115)00:24:28 (994)00:24:32 (987)00:06:54 (984) 01:44:12 (1028) 01:45:34 00:39:23
1004 2762 Skrobacz Przemysław M25 110 923 00:24:56 (1304)00:24:53 (1099)00:24:40 (1057)00:24:15 (890)00:06:51 (960) 01:44:08 (1024) 01:45:35 00:39:24
1005 1844 Gawęda Łukasz Naramki M35 177 927 00:23:41 (787)00:23:59 (856)00:24:29 (1002)00:24:38 (1009)00:08:50 (1755) 01:42:09 (871) 01:45:37 00:39:26
1006 828 Harris Lee M40 236 926 00:23:13 (676)00:24:40 (998)00:24:54 (1176)00:26:19 (1629)00:06:31 (799) 01:45:17 (1151) 01:45:37 00:39:26
1007 2943 Lis Janusz Olsztyn M45 116 924 00:23:40 (774)00:23:37 (744)00:24:16 (927)00:26:46 (1794)00:07:18 (1140) 01:44:22 (1041) 01:45:37 00:39:26
1008 4084 Volovik Yaroslav M35 169 925 00:24:03 (949)00:23:48 (812)00:23:24 (684)00:24:55 (1113)00:09:27 (1970) 01:41:43 (834) 01:45:37 00:39:26
1009 4068 Rutkowski Artur #Tripaka Przechlewo M50 41 929 00:24:31 (1091)00:24:43 (1023)00:24:39 (1051)00:24:38 (1011)00:07:07 (1068) 01:44:03 (1017) 01:45:38 00:39:27
1010 1251 Urbański Dariusz M45 97 928 00:23:56 (918)00:23:55 (837)00:24:00 (844)00:24:15 (891)00:09:32 (2014) 01:41:45 (837) 01:45:38 00:39:27
1011 2258 Grochowska Małgorzata CROWELL TEAM K45 4 82 00:24:41 (1179)00:24:57 (1141)00:24:13 (907)00:24:20 (919)00:07:30 (1235) 01:43:51 (1002) 01:45:41 00:39:30
1012 1375 Popławski Jakub Tadeusz weterynek.pl M25 107 930 00:24:39 (1158)00:24:53 (1096)00:24:38 (1047)00:24:16 (897)00:07:16 (1131) 01:43:52 (1004) 01:45:42 00:39:31
1013 1954 Graban Emilia Intel Runners K25 18 83 00:24:00 (941)00:24:42 (1016)00:24:15 (925)00:24:48 (1060)00:07:58 (1427) 01:43:19 (963) 01:45:43 00:39:32
1014 23 Parulski Grzegorz BEKO FRIENDS TEAM M45 129 931 00:24:01 (946)00:24:51 (1077)00:25:05 (1242)00:25:15 (1240)00:06:31 (798) 01:44:58 (1112) 01:45:43 00:39:32
1015 595 Wasilewska Iwona K40 8 84 00:24:43 (1211)00:24:57 (1146)00:24:50 (1142)00:24:04 (829)00:07:09 (1084) 01:43:56 (1010) 01:45:43 00:39:32
1016 362 Rogowski Sebastian M40 229 932 00:24:46 (1248)00:25:01 (1200)00:24:42 (1076)00:24:58 (1138)00:06:17 (691) 01:45:03 (1124) 01:45:44 00:39:33
1017 769 Znarowska Bożena WSzZ Elbląg K50 3 85 00:24:53 (1284)00:25:00 (1186)00:24:42 (1069)00:25:18 (1266)00:05:52 (500) 01:45:31 (1177) 01:45:45 00:39:34
1018 1858 Fliszkiewicz Bartłomiej M25 112 933 00:23:55 (915)00:24:20 (930)00:24:30 (1008)00:25:32 (1345)00:07:29 (1228) 01:44:16 (1031) 01:45:46 00:39:35
1019 1092 Sawostianik Anna PEEK&CLOPPENBURG K25 19 86 00:23:14 (681)00:23:59 (857)00:24:36 (1037)00:26:10 (1562)00:07:47 (1355) 01:43:53 (1005) 01:45:46 00:39:35
1020 3169 Ciok Piotr KOHO M45 127 934 00:22:55 (603)00:24:14 (909)00:25:02 (1226)00:26:33 (1717)00:07:04 (1052) 01:44:53 (1106) 01:45:48 00:39:37
1021 3933 Brzozowski Maciej Wataha Cioci Basi M18 45 935 00:23:47 (826)00:23:49 (817)00:25:20 (1339)00:26:23 (1657)00:06:30 (787) 01:44:52 (1101) 01:45:49 00:39:38
1022 275 Dąbrowski Dariusz M35 208 937 00:24:52 (1279)00:25:00 (1192)00:24:28 (1000)00:24:06 (840)00:07:24 (1186) 01:43:48 (996) 01:45:50 00:39:39
1023 1473 Lassak Bartosz Chłopaki To My M40 209 938 00:24:43 (1213)00:24:57 (1143)00:24:49 (1116)00:24:00 (819)00:07:21 (1158) 01:44:00 (1015) 01:45:50 00:39:39
1024 4381 Polkowski Piotr M30 190 936 00:25:26 (1500)00:25:02 (1209)00:24:34 (1026)00:24:13 (881)00:06:35 (840) 01:44:44 (1082) 01:45:50 00:39:39
1025 2206 Reddig Krzysztof okabe.pl M40 216 940 00:24:59 (1333)00:25:01 (1204)00:24:31 (1014)00:24:32 (982)00:06:49 (946) 01:44:40 (1073) 01:45:52 00:39:41
1026 4329 Trzaskalski Kamil LPP TEAM M25 95 939 00:24:44 (1223)00:24:04 (874)00:24:03 (862)00:23:46 (742)00:09:15 (1901) 01:41:53 (846) 01:45:52 00:39:41
1027 3901 Pietrzak Kamil Biegowa Rodzinka M30 187 941 00:24:47 (1255)00:24:48 (1053)00:24:42 (1071)00:24:56 (1125)00:06:40 (877) 01:44:27 (1051) 01:45:53 00:39:42
1028 677 Urbanowicz Tomasz M25 117 942 00:24:05 (959)00:24:48 (1058)00:25:12 (1291)00:25:10 (1211)00:06:38 (874) 01:44:45 (1084) 01:45:53 00:39:42
1029 2063 Dąbrowski Robert M35 189 943 00:24:27 (1070)00:24:33 (971)00:24:06 (872)00:24:16 (898)00:08:33 (1667) 01:42:42 (917) 01:45:55 00:39:44
1030 845 Synak Rafał Pruszcz biega M40 208 944 00:24:38 (1149)00:25:05 (1224)00:25:25 (1379)00:23:51 (764)00:06:56 (997) 01:43:56 (1009) 01:45:55 00:39:44
1031 4271 Ciesiulska Natalia K25 22 88 00:23:49 (848)00:24:39 (993)00:25:07 (1260)00:25:44 (1410)00:06:37 (861) 01:45:00 (1115) 01:45:56 00:39:45
1032 697 Fanslau Magdalena Pędzące Wiewiórki K25 20 87 00:24:12 (995)00:24:46 (1040)00:24:36 (1038)00:24:45 (1042)00:07:37 (1280) 01:43:59 (1013) 01:45:56 00:39:45
1033 619 Rzymowski Mariusz lubim7 za2ierd3lac M35 211 945 00:24:33 (1110)00:24:57 (1151)00:24:50 (1128)00:24:40 (1021)00:06:56 (999) 01:44:00 (1016) 01:45:56 00:39:45
1034 1288 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Lifeguard Gdynia K40 9 89 00:24:38 (1152)00:24:42 (1008)00:24:41 (1067)00:24:42 (1030)00:07:14 (1115) 01:44:20 (1037) 01:45:57 00:39:46
1035 3645 Kierska-Tomczyk Sylwia ATENA K40 11 90 00:24:34 (1114)00:24:50 (1074)00:24:49 (1123)00:24:54 (1108)00:06:51 (958) 01:44:34 (1064) 01:45:58 00:39:47
1036 3646 Tomczyk Rafał XTrack M45 121 946 00:24:34 (1115)00:24:50 (1076)00:24:49 (1118)00:24:53 (1094)00:06:52 (961) 01:44:34 (1066) 01:45:58 00:39:47
1037 1648 Wiliński Marek K.B. SPRINT ŚWIDWIN M55 16 947 00:24:54 (1294)00:25:08 (1236)00:25:06 (1249)00:24:15 (892)00:06:35 (838) 01:44:44 (1080) 01:45:58 00:39:47
1038 3027 Plata Arkadiusz trener24h.com.pl M30 189 948 00:23:23 (718)00:24:01 (861)00:24:54 (1175)00:26:12 (1576)00:07:29 (1225) 01:44:42 (1076) 01:45:59 00:39:48
1039 1110 Wojnicz Paweł M35 206 949 00:24:58 (1324)00:24:52 (1095)00:24:16 (928)00:24:19 (914)00:07:35 (1269) 01:43:38 (987) 01:46:00 00:39:49
1040 1603 Sychowski Kamil MTB - Małe Trójmiasto Biega M25 120 951 00:24:18 (1022)00:25:13 (1275)00:24:26 (988)00:25:13 (1228)00:06:51 (956) 01:44:58 (1111) 01:46:01 00:39:50
1041 2593 Witczak Arkadiusz Mozaika M40 232 950 00:24:00 (939)00:23:42 (781)00:24:10 (890)00:26:40 (1760)00:07:29 (1222) 01:45:08 (1135) 01:46:01 00:39:50
1042 2780 Mejka Krzysztof M30 182 953 00:25:06 (1379)00:25:28 (1377)00:24:22 (966)00:23:34 (683)00:07:32 (1246) 01:43:59 (1014) 01:46:02 00:39:51
1043 4395 Starzec Piotr M25 115 952 00:24:23 (1048)00:25:09 (1240)00:24:24 (975)00:24:52 (1089)00:07:14 (1119) 01:44:30 (1058) 01:46:02 00:39:51
1044 1914 Orłowski Artur Rotmanka Tri Squad M40 230 955 00:23:58 (923)00:24:43 (1022)00:25:13 (1299)00:25:24 (1307)00:06:45 (917) 01:45:03 (1123) 01:46:03 00:39:52
1045 3674 Żarczyński Błażej Crazy Runners Team Rybno M30 185 954 00:24:32 (1100)00:24:59 (1172)00:24:49 (1112)00:24:31 (980)00:07:12 (1104) 01:44:05 (1019) 01:46:03 00:39:52
1046 1033 Łuczyk Remigiusz M30 202 956 00:24:35 (1119)00:25:19 (1316)00:25:05 (1245)00:24:38 (1014)00:06:27 (765) 01:45:22 (1161) 01:46:04 00:39:53
1047 730 Ozorowski Lukasz Go Simply Made M35 213 957 00:25:20 (1469)00:24:55 (1122)00:24:44 (1085)00:23:56 (790)00:07:10 (1088) 01:44:11 (1027) 01:46:05 00:39:54
1048 1401 Dobosz Michal M40 242 958 00:24:33 (1105)00:25:19 (1317)00:25:05 (1239)00:24:53 (1099)00:06:16 (677) 01:45:23 (1162) 01:46:06 00:39:55
1049 3058 Górski Marcin M35 215 961 00:24:16 (1016)00:24:48 (1057)00:24:27 (990)00:24:58 (1135)00:07:38 (1285) 01:44:14 (1030) 01:46:07 00:39:56
1050 1372 Gruszczyński Paweł M35 212 959 00:24:21 (1045)00:24:53 (1101)00:24:57 (1195)00:24:39 (1017)00:07:17 (1139) 01:44:06 (1022) 01:46:07 00:39:56
1051 3995 Janisz Krzysztof M45 112 960 00:24:58 (1322)00:25:11 (1258)00:24:12 (901)00:24:03 (825)00:07:43 (1323) 01:43:50 (1000) 01:46:07 00:39:56
1052 2912 Cyrson Anna TENIS KLUB BYTÓW K45 5 91 00:25:04 (1363)00:24:50 (1075)00:24:35 (1028)00:24:39 (1019)00:07:02 (1037) 01:44:49 (1094) 01:46:10 00:39:59
1053 4316 Semerda Jakub TickTeam M35 240 962 00:24:51 (1273)00:25:53 (1516)00:24:53 (1166)00:24:32 (983)00:06:01 (579) 01:45:26 (1168) 01:46:10 00:39:59
1054 3678 Markuszewski Maciej M55 15 964 00:25:03 (1356)00:25:09 (1241)00:24:27 (989)00:24:08 (855)00:07:24 (1180) 01:43:54 (1006) 01:46:11 00:40:00
1055 1687 Serowiec Marcin M35 201 963 00:24:42 (1193)00:24:45 (1030)00:24:20 (953)00:24:18 (910)00:08:06 (1506) 01:43:28 (974) 01:46:11 00:40:00
1056 1968 Małkowski Tomasz M50 46 965 00:23:48 (835)00:24:04 (872)00:25:15 (1311)00:26:04 (1527)00:07:01 (1036) 01:45:06 (1129) 01:46:12 00:40:01
1057 3347 Rutkowski Maciej M40 210 966 00:25:02 (1353)00:24:49 (1061)00:24:33 (1021)00:24:31 (978)00:07:18 (1144) 01:44:10 (1026) 01:46:13 00:40:02
1058 1994 Kisieliński Marek WUŻ Gdańsk M45 115 967 00:24:37 (1139)00:24:56 (1138)00:24:56 (1186)00:24:25 (948)00:07:20 (1151) 01:44:22 (1040) 01:46:14 00:40:03
1059 2813 Mackowski Michal Reda TEAM M35 209 969 00:24:21 (1039)00:24:47 (1044)00:24:11 (895)00:24:43 (1033)00:08:13 (1546) 01:43:52 (1003) 01:46:15 00:40:04
1060 3555 Radzio Oskar Arka Gdynia M25 105 970 00:25:35 (1561)00:25:14 (1281)00:24:26 (986)00:23:15 (598)00:07:45 (1338) 01:43:31 (978) 01:46:15 00:40:04
1061 1412 Romanowski Paweł ST RUNNERS M30 183 968 00:24:59 (1335)00:25:14 (1280)00:24:42 (1068)00:23:51 (763)00:07:29 (1229) 01:44:03 (1018) 01:46:15 00:40:04
1062 2005 Bogut Dawid M18 43 972 00:26:37 (1969)00:25:49 (1495)00:24:28 (993)00:22:25 (415)00:06:57 (1006) 01:44:17 (1033) 01:46:16 00:40:05
1063 1809 Wachowiak Bogdan Niezrzeszony M50 44 971 00:24:43 (1218)00:24:57 (1152)00:24:49 (1122)00:24:30 (975)00:07:17 (1138) 01:44:27 (1049) 01:46:16 00:40:05
1064 2534 Hebel Jakub M35 243 973 00:24:06 (963)00:24:22 (940)00:25:20 (1345)00:25:56 (1475)00:06:34 (827) 01:45:30 (1175) 01:46:18 00:40:07
1065 2326 Gazarkiewicz Michał Inter Cars S.A. M40 243 975 00:23:55 (917)00:24:42 (1017)00:24:43 (1082)00:26:10 (1564)00:06:49 (945) 01:45:27 (1171) 01:46:19 00:40:08
1066 800 Kalica Paweł M30 209 974 00:23:13 (674)00:25:13 (1279)00:26:01 (1652)00:26:19 (1624)00:05:33 (374) 01:46:05 (1231) 01:46:19 00:40:08
1067 3867 Nitka Piotr Noble Tri Team M35 219 977 00:23:41 (786)00:24:21 (935)00:25:37 (1470)00:25:18 (1269)00:07:22 (1172) 01:44:22 (1043) 01:46:19 00:40:08
1068 3523 Wesołowski Paweł M25 122 976 00:25:04 (1365)00:25:06 (1231)00:24:50 (1130)00:24:45 (1037)00:06:34 (829) 01:45:06 (1128) 01:46:19 00:40:08
1069 3579 Jankowski Marek CHUJTEN PEAK TEAM M35 222 978 00:24:43 (1217)00:24:57 (1150)00:24:42 (1075)00:24:34 (994)00:07:25 (1195) 01:44:33 (1063) 01:46:21 00:40:10
1070 2085 Chlebowski Karol F3 Team M40 246 979 00:24:23 (1049)00:25:04 (1217)00:24:53 (1171)00:25:27 (1321)00:06:35 (843) 01:45:37 (1186) 01:46:22 00:40:11
1071 3168 Żaliński Zbigniew M55 17 980 00:25:03 (1357)00:25:05 (1221)00:24:52 (1153)00:24:27 (958)00:06:55 (991) 01:44:58 (1113) 01:46:22 00:40:11
1072 2424 Jereczek Krzysztof www.bwt.3mcity.pl Biegam w Trójmieście M30 168 982 00:22:40 (550)00:23:43 (788)00:24:39 (1055)00:26:03 (1519)00:09:18 (1920) 01:42:29 (900) 01:46:23 00:40:12
1073 876 Jóźwiak Łukasz M40 239 983 00:23:46 (824)00:23:19 (659)00:24:51 (1147)00:27:16 (1953)00:07:11 (1092) 01:45:17 (1147) 01:46:23 00:40:12
1074 24 Wiśniewski Krzysztof ROZBIEGANI ŻYCHLIN M40 218 981 00:24:49 (1269)00:24:58 (1165)00:24:51 (1150)00:24:46 (1044)00:06:59 (1020) 01:44:46 (1087) 01:46:23 00:40:12
1075 4029 Lenio Dariusz M35 234 984 00:25:23 (1484)00:25:51 (1507)00:25:20 (1344)00:23:38 (705)00:06:12 (652) 01:45:16 (1145) 01:46:24 00:40:13
1076 958 Matusiak Małgorzata K25 21 92 00:24:34 (1117)00:24:20 (931)00:23:59 (835)00:25:33 (1348)00:07:58 (1422) 01:44:22 (1042) 01:46:24 00:40:13
1077 2839 Gadamska-Kabata Paulina K35 23 93 00:24:47 (1254)00:24:52 (1094)00:24:56 (1187)00:24:58 (1139)00:06:52 (970) 01:45:07 (1132) 01:46:25 00:40:14
1078 1822 Majewski Tomasz M40 207 987 00:24:13 (1000)00:24:49 (1063)00:24:36 (1036)00:24:49 (1067)00:07:58 (1436) 01:43:55 (1008) 01:46:25 00:40:14
1079 2896 Sobieraj Grzegorz M35 238 985 00:23:58 (925)00:24:41 (1006)00:25:10 (1284)00:25:48 (1427)00:06:48 (940) 01:45:21 (1159) 01:46:25 00:40:14
1080 3616 Wierciński Mariusz Apacze M40 213 986 00:24:34 (1113)00:24:57 (1144)00:24:50 (1141)00:24:50 (1075)00:07:14 (1111) 01:44:29 (1055) 01:46:25 00:40:14
1081 713 Ciecierski Wojciech Ateńczycy M35 218 988 00:24:35 (1123)00:24:49 (1069)00:24:41 (1063)00:24:40 (1022)00:07:41 (1306) 01:44:21 (1038) 01:46:26 00:40:15
1082 3807 Flis Marcin Siała Lwa M40 231 989 00:24:56 (1302)00:24:51 (1080)00:24:29 (1004)00:25:05 (1179)00:07:06 (1066) 01:45:07 (1131) 01:46:27 00:40:16
1083 2861 Paliński Włodzimierz UKS TRS Susz 5 Wileńska Brygada AK M40 196 990 00:24:38 (1147)00:25:09 (1245)00:24:15 (922)00:23:53 (777)00:08:33 (1673) 01:43:18 (962) 01:46:28 00:40:17
1084 3015 Rosa Grzegorz Omega Fitness&Gym M35 237 991 00:24:29 (1081)00:24:57 (1153)00:25:09 (1277)00:25:12 (1220)00:06:42 (895) 01:45:20 (1156) 01:46:29 00:40:18
1085 2493 Czarnowski Krzysztof FabrykaDobrejZabawy.pl M35 235 993 00:24:34 (1116)00:24:55 (1123)00:25:01 (1219)00:25:04 (1176)00:06:57 (1003) 01:45:17 (1148) 01:46:31 00:40:20
1086 2747 Miller Bartosz M35 223 992 00:24:51 (1277)00:24:46 (1039)00:24:51 (1148)00:24:29 (966)00:07:34 (1263) 01:44:33 (1062) 01:46:31 00:40:20
1087 395 Kępiński Sławomir M45 118 995 00:25:21 (1476)00:25:07 (1235)00:24:52 (1161)00:24:17 (906)00:06:55 (990) 01:44:28 (1052) 01:46:32 00:40:21
1088 22 Linda Karolina Glutenfree Ebola Dynatrace K30 21 94 00:24:37 (1141)00:24:54 (1113)00:24:50 (1132)00:24:45 (1039)00:07:26 (1202) 01:44:41 (1075) 01:46:32 00:40:21
1089 2957 Manturewicz Maciej Glutenfree Ebola Epam Systems M35 226 994 00:24:37 (1136)00:24:54 (1112)00:24:50 (1131)00:24:45 (1040)00:07:26 (1197) 01:44:41 (1074) 01:46:32 00:40:21
1090 267 Pieńkowski Tomasz RINGRAIDERS SAKO GDYNIA M35 247 996 00:23:40 (777)00:24:48 (1052)00:25:27 (1393)00:25:57 (1483)00:06:40 (881) 01:45:42 (1190) 01:46:32 00:40:21
1091 2227 Plotzki Piotr Asior Team M50 47 997 00:23:54 (899)00:24:35 (977)00:25:00 (1209)00:25:49 (1431)00:07:15 (1127) 01:45:11 (1137) 01:46:33 00:40:22
1092 1695 Gierszewski Wojciech M45 132 1000 00:23:50 (862)00:24:36 (978)01:39:55 (3665)00:06:39 (875) 01:45:25 (1167) 01:46:34 00:40:23
1093 4121 Mikulski Feliks M45 131 998 00:25:01 (1345)00:25:08 (1237)00:24:53 (1164)00:24:42 (1031)00:06:50 (954) 01:45:13 (1140) 01:46:34 00:40:23
1094 951 Ornal Mirosław Motywatornia Team M55 20 999 00:22:38 (542)00:24:56 (1136)00:26:00 (1646)00:26:24 (1667)00:06:36 (851) 01:45:56 (1216) 01:46:34 00:40:23
1095 2668 Okrój Piotr M25 126 1001 00:23:17 (691)00:23:34 (730)00:23:54 (815)00:28:26 (2302)00:07:24 (1185) 01:45:42 (1191) 01:46:35 00:40:24
1096 2078 Raczoń Przemysław M35 241 1003 00:24:17 (1019)00:24:42 (1015)00:24:42 (1077)00:25:42 (1392)00:07:12 (1101) 01:45:27 (1170) 01:46:35 00:40:24
1097 3503 Zachulski Łukasz M35 236 1002 00:25:05 (1375)00:25:21 (1333)00:25:03 (1231)00:24:41 (1027)00:06:25 (752) 01:45:19 (1155) 01:46:35 00:40:24
1098 335 Błaszczuk Błażej M18 52 1007 00:21:49 (354)00:24:49 (1068)00:26:19 (1753)00:27:33 (2041)00:06:06 (620) 01:46:18 (1249) 01:46:36 00:40:25
1099 2559 Jaśniewski Przemysław #projektSUPelblag M35 251 1005 00:24:00 (943)00:23:50 (818)00:26:09 (1688)00:26:10 (1569)00:06:27 (767) 01:45:47 (1201) 01:46:36 00:40:25
1100 963 Milkowski Jerzy M60 9 1004 00:23:48 (832)00:25:00 (1187)00:25:29 (1413)00:26:02 (1508)00:06:17 (685) 01:45:53 (1211) 01:46:36 00:40:25
1101 2885 Smętek Andrzej Szalony Gdańsk i Kraśnik Biega M50 42 1008 00:24:24 (1055)00:24:56 (1131)00:25:00 (1211)00:24:25 (949)00:07:51 (1388) 01:44:06 (1021) 01:46:36 00:40:25
1102 2577 Wielgus Janusz M35 228 1006 00:24:39 (1159)00:24:54 (1114)00:24:53 (1167)00:24:30 (974)00:07:40 (1300) 01:44:43 (1079) 01:46:36 00:40:25
1103 1860 Kujawa Paweł M30 198 1009 00:24:44 (1231)00:24:45 (1032)00:24:47 (1098)00:25:19 (1273)00:07:02 (1041) 01:45:07 (1130) 01:46:37 00:40:26
1104 1189 Kubera Paweł M30 201 1010 00:23:51 (875)00:24:06 (882)00:24:30 (1009)00:26:49 (1805)00:07:22 (1173) 01:45:21 (1160) 01:46:38 00:40:27
1105 2328 Gajewski Krzysztof Teofor JazzyRunner M35 229 1012 00:24:40 (1169)00:24:59 (1178)00:24:49 (1125)00:24:49 (1068)00:07:22 (1163) 01:44:47 (1090) 01:46:39 00:40:28
1106 1598 Gniewkowski Piotr NOV M40 235 1011 00:25:01 (1351)00:24:56 (1127)00:24:48 (1105)00:24:50 (1074)00:07:04 (1050) 01:45:14 (1144) 01:46:39 00:40:28
1107 2237 Chyliński Adam M25 124 1013 00:23:43 (797)00:24:51 (1082)00:25:11 (1286)00:26:05 (1532)00:06:50 (949) 01:45:24 (1164) 01:46:40 00:40:29
1108 2606 Dettlaff Aleksandra K18 10 95 00:23:58 (928)00:24:43 (1020)00:24:09 (884)00:25:47 (1425)00:08:04 (1494) 01:44:26 (1047) 01:46:41 00:40:30
1109 2093 Strzałkowski Sławek STRZAŁKA M45 125 1015 00:24:42 (1187)00:24:56 (1135)00:24:30 (1006)00:24:59 (1151)00:07:34 (1261) 01:44:51 (1099) 01:46:41 00:40:30
1110 3201 Tretkowski Adam M35 227 1014 00:24:45 (1239)00:24:41 (1007)00:24:10 (888)00:25:07 (1189)00:07:58 (1426) 01:44:42 (1078) 01:46:41 00:40:30
1111 4058 Kamińska Aleksandra Tripaka Przechlewo K30 23 96 00:24:46 (1247)00:24:47 (1047)00:24:41 (1060)00:25:10 (1207)00:07:19 (1149) 01:45:10 (1136) 01:46:43 00:40:32
1112 3042 Szulist Krystian ST RUNNERS M25 114 1016 00:24:58 (1327)00:25:14 (1283)00:24:43 (1080)00:24:24 (936)00:07:24 (1179) 01:44:30 (1056) 01:46:43 00:40:32
1113 4372 Mańczak Jakub M45 128 1017 00:24:43 (1207)00:24:57 (1148)00:24:50 (1127)00:24:53 (1097)00:07:21 (1157) 01:44:56 (1109) 01:46:44 00:40:33
1114 2599 Siuciak Paweł M18 49 1018 00:24:36 (1135)00:25:05 (1223)00:24:59 (1205)00:25:28 (1325)00:06:36 (855) 01:45:24 (1165) 01:46:44 00:40:33
1115 1203 Jopek Radosław M40 222 1020 00:24:16 (1012)00:24:56 (1130)00:25:06 (1251)00:24:51 (1086)00:07:36 (1273) 01:44:47 (1092) 01:46:45 00:40:34
1116 1970 Kucal Maciej 3athlete / Dream Tri Team M30 199 1023 00:24:20 (1033)00:24:43 (1025)00:25:03 (1229)00:25:17 (1256)00:07:22 (1165) 01:45:12 (1139) 01:46:45 00:40:34
1117 4150 Laube Janusz M40 220 1019 00:24:32 (1101)00:24:34 (976)00:25:05 (1240)00:24:54 (1107)00:07:40 (1302) 01:44:47 (1093) 01:46:45 00:40:34
1118 1824 Osiak Kacper M18 46 1022 00:24:44 (1227)00:25:01 (1206)00:24:56 (1189)00:24:41 (1028)00:07:23 (1177) 01:44:57 (1110) 01:46:45 00:40:34
1119 1236 Roczyński Michał M40 245 1021 00:23:38 (766)00:24:01 (862)00:25:21 (1349)00:26:23 (1659)00:07:22 (1170) 01:45:31 (1178) 01:46:45 00:40:34
1120 863 Dydyna Krzysztof WOJSKO POLSKIE M45 124 1024 00:24:18 (1024)00:24:48 (1055)00:24:15 (923)00:25:26 (1317)00:07:59 (1446) 01:44:46 (1089) 01:46:46 00:40:35
1121 348 Feld Maciej BZ WBK Runners Team M60 8 1028 00:24:29 (1080)00:24:47 (1043)00:24:50 (1134)00:24:48 (1062)00:07:52 (1390) 01:44:31 (1059) 01:46:46 00:40:35
1122 10014 Klimczak Kamil M18 47 1030 00:24:43 (1198)00:24:57 (1156)00:24:50 (1129)00:24:51 (1081)00:07:25 (1188) 01:45:00 (1119) 01:46:46 00:40:35
1123 10015 Makarowski Paweł M35 232 1025 00:24:43 (1206)00:24:57 (1149)00:24:38 (1045)00:25:03 (1172)00:07:25 (1190) 01:45:00 (1117) 01:46:46 00:40:35
1124 1728 Skrzos Tomasz M40 247 1027 00:23:50 (861)00:23:36 (739)00:25:17 (1320)00:26:58 (1855)00:07:05 (1057) 01:45:43 (1193) 01:46:46 00:40:35
1125 10013 Wolny Łukasz Wolny Team M30 195 1026 00:24:44 (1235)00:24:57 (1160)00:24:49 (1110)00:24:53 (1100)00:07:23 (1174) 01:45:00 (1116) 01:46:46 00:40:35
1126 3729 Łokucijewski Patryk Babillonia Babieniec M25 128 1029 00:23:43 (796)00:24:00 (859)00:24:19 (947)00:26:56 (1850)00:07:48 (1360) 01:46:05 (1229) 01:46:46 00:40:35
1127 3541 Borkowski Michał M35 242 1033 00:24:33 (1108)00:25:20 (1319)00:24:50 (1139)00:25:02 (1166)00:07:02 (1040) 01:45:28 (1174) 01:46:47 00:40:36
1128 2570 Górski Marcin bbl gdynia M40 261 1032 00:22:07 (416)00:23:59 (855)00:26:15 (1725)00:28:05 (2193)00:06:21 (722) 01:46:24 (1258) 01:46:47 00:40:36
1129 2740 Maj Marek M35 193 1031 00:25:01 (1347)00:24:58 (1167)00:24:03 (864)00:23:46 (744)00:08:59 (1813) 01:42:53 (933) 01:46:47 00:40:36
1130 1464 Sulikowski Jakub M30 194 1035 00:24:43 (1200)00:25:07 (1234)00:24:55 (1184)00:24:45 (1038)00:07:18 (1145) 01:44:54 (1107) 01:46:48 00:40:37
1131 1877 Turowski Grzegorz ComplexBiuro M45 133 1034 00:25:24 (1491)00:25:24 (1345)00:24:53 (1173)00:24:39 (1018)00:06:28 (778) 01:45:33 (1182) 01:46:48 00:40:37
1132 3306 Specjał Dominik AZS AWFiS Gdańsk M18 44 1036 00:25:36 (1564)00:25:37 (1430)00:25:07 (1264)00:23:14 (596)00:07:15 (1129) 01:44:34 (1065) 01:46:49 00:40:38
1133 2229 Makarski Jarosław KS Pidrina Gdynia M45 135 1037 00:22:56 (610)00:24:42 (1009)00:25:54 (1596)00:26:09 (1560)00:07:09 (1082) 01:45:46 (1198) 01:46:50 00:40:39
1134 2976 Urban Witold Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni M55 19 1038 00:24:57 (1319)00:24:49 (1071)00:24:56 (1192)00:25:04 (1177)00:07:05 (1058) 01:45:28 (1172) 01:46:51 00:40:40
1135 240 Szlas Radosław STUDIO S7 BANINO ( GLUCHY ) M40 259 1039 00:23:43 (800)00:26:34 (1834)00:24:52 (1156)00:25:29 (1332)00:06:14 (665) 01:46:16 (1247) 01:46:52 00:40:41
1136 715 Apanasewicz Robert ARRO RUNNERS TEAM AP CONTROL M40 241 1040 00:24:57 (1315)00:24:58 (1169)00:24:52 (1160)00:24:51 (1083)00:07:15 (1126) 01:45:20 (1158) 01:46:53 00:40:42
1137 1542 Brodziak Grzegorz ZKS Contra Przechlewo M45 139 1041 00:24:16 (1015)00:24:38 (986)00:25:22 (1360)00:26:04 (1525)00:06:34 (830) 01:46:20 (1250) 01:46:54 00:40:43
1138 1690 Dyro Artur Nie widziałem, że pobiegnę M50 45 1043 00:24:09 (975)00:24:47 (1048)00:24:52 (1155)00:25:16 (1242)00:07:51 (1383) 01:44:52 (1102) 01:46:55 00:40:44
1139 1204 Koliński Tomasz ARLA RUNNING TEAM M45 130 1045 00:24:31 (1092)00:24:59 (1177)00:24:49 (1126)00:24:55 (1122)00:07:41 (1304) 01:45:01 (1120) 01:46:55 00:40:44
1140 3576 Kuciński Tomasz GE Power Team M40 205 1042 00:25:04 (1368)01:13:50 (3668)00:24:20 (918)00:08:45 (1736) 01:43:49 (999) 01:46:55 00:40:44
1141 3592 Kuzimski Aleksander M35 260 1044 00:24:42 (1184)00:25:19 (1313)00:24:47 (1099)00:25:25 (1314)00:06:42 (894) 01:46:02 (1226) 01:46:55 00:40:44
1142 1987 Kärkkäinen Jussi Kemira Sport Team M40 252 1046 00:24:04 (956)00:24:39 (992)00:25:11 (1288)00:26:07 (1537)00:06:56 (1001) 01:45:52 (1209) 01:46:57 00:40:46
1143 3780 Baran Kasia K30 26 97 00:23:30 (742)00:25:28 (1379)00:25:37 (1464)00:25:47 (1421)00:06:36 (849) 01:46:12 (1239) 01:46:58 00:40:47
1144 1667 Król Arkadiusz biegamsobie.pl M40 225 1047 00:25:33 (1553)00:25:32 (1406)00:24:42 (1073)00:24:05 (833)00:07:06 (1060) 01:44:55 (1108) 01:46:58 00:40:47
1145 3463 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M40 234 1048 00:24:55 (1299)00:25:10 (1250)00:24:28 (997)00:25:15 (1239)00:07:11 (1091) 01:45:08 (1133) 01:46:59 00:40:48
1146 3077 Licznerski Rafał M40 223 1049 00:25:05 (1370)00:24:48 (1056)00:24:45 (1090)00:24:46 (1049)00:07:36 (1274) 01:44:49 (1098) 01:47:00 00:40:49
1147 4365 Żelewski Dariusz M40 204 1050 00:23:24 (722)00:24:37 (984)00:24:32 (1018)00:25:23 (1296)00:09:04 (1831) 01:43:48 (998) 01:47:00 00:40:49
1148 3943 Firek Sandra TREK BIELSKO-BIAŁA K30 22 98 00:25:27 (1516)00:25:27 (1376)00:24:49 (1120)00:23:59 (810)00:07:21 (1160) 01:44:49 (1096) 01:47:03 00:40:52
1149 1880 Barczak Tomasz M45 123 1051 00:24:20 (1036)00:24:51 (1087)00:24:52 (1159)00:24:59 (1152)00:08:02 (1468) 01:44:42 (1077) 01:47:04 00:40:53
1150 2802 Chmielewski Marek M45 138 1054 00:23:52 (887)00:24:38 (987)00:25:04 (1238)00:26:06 (1536)00:07:25 (1193) 01:46:10 (1236) 01:47:05 00:40:54
1151 3151 Dzioba Michał TriSopot M40 248 1053 00:24:16 (1014)00:24:42 (1013)00:25:09 (1275)00:26:10 (1567)00:06:48 (937) 01:45:44 (1194) 01:47:05 00:40:54
1152 1742 Ronduda Robert Policja Gdynia M40 227 1052 00:24:01 (945)00:24:45 (1031)00:25:08 (1270)00:25:25 (1312)00:07:46 (1345) 01:45:02 (1122) 01:47:05 00:40:54
1153 424 Bieliński Tomasz Sanbao M30 200 1055 00:24:38 (1146)00:24:55 (1126)00:24:49 (1121)00:24:53 (1096)00:07:51 (1382) 01:45:13 (1142) 01:47:06 00:40:55
1154 2663 Sowulewski Oliver LightBox Runners Team LightBox Runners Team M25 125 1056 00:24:41 (1176)00:25:10 (1253)00:25:07 (1258)00:25:08 (1191)00:07:01 (1033) 01:45:36 (1184) 01:47:07 00:40:56
1155 535 Michalska Małgorzata Kury z wolnego wybiegu K45 6 100 00:24:43 (1208)00:25:01 (1205)00:24:51 (1149)00:24:57 (1132)00:07:36 (1272) 01:45:16 (1146) 01:47:08 00:40:57
1156 1120 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M50 49 1057 00:23:58 (921)00:24:54 (1107)00:25:25 (1374)00:26:15 (1601)00:06:36 (845) 01:46:27 (1265) 01:47:08 00:40:57
1157 2462 Ławniczak-Kozioł Natalia Adidas Runners Warsaw K30 27 99 00:23:26 (729)00:25:00 (1190)00:26:11 (1697)00:25:55 (1470)00:06:36 (846) 01:46:25 (1260) 01:47:08 00:40:57
1158 1596 Strumiłło Jędrzej M40 217 1058 00:24:51 (1276)00:25:18 (1307)00:24:58 (1198)00:24:06 (844)00:07:57 (1417) 01:44:40 (1072) 01:47:10 00:40:59
1159 3279 Bogumiłow Marcin M25 121 1060 00:24:15 (1008)00:24:40 (995)00:24:52 (1154)00:25:08 (1196)00:08:16 (1570) 01:45:05 (1126) 01:47:11 00:41:00
1160 1659 Sanecki Piotr KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M30 152 1059 00:23:29 (738)00:23:54 (836)00:23:20 (644)00:24:48 (1063)00:11:40 (2910) 01:41:20 (811) 01:47:11 00:41:00 10 (10 / 4)
1161 2066 Horny Wojciech M40 257 1061 00:25:25 (1498)00:25:24 (1349)00:25:01 (1220)00:24:56 (1128)00:06:28 (773) 01:46:06 (1232) 01:47:14 00:41:03
1162 133 Lehmann Dawid M30 173 1062 00:25:07 (1383)00:25:31 (1402)00:24:10 (891)00:23:08 (569)00:09:18 (1913) 01:42:47 (927) 01:47:14 00:41:03
1163 27 Szczupakowska Izabela K40 14 101 00:24:42 (1188)00:24:59 (1180)00:24:49 (1124)00:25:01 (1164)00:07:43 (1321) 01:45:27 (1169) 01:47:14 00:41:03
1164 120 Gurzyński Dariusz M50 48 1064 00:24:35 (1120)00:25:27 (1371)00:25:13 (1304)00:25:15 (1237)00:06:45 (918) 01:46:11 (1237) 01:47:15 00:41:04
1165 3828 Keczmer Łukasz M35 252 1063 00:24:11 (993)00:24:28 (959)00:24:55 (1181)00:26:08 (1548)00:07:33 (1250) 01:45:50 (1204) 01:47:15 00:41:04
1166 3800 Bogdanski Lukasz Thomson Reuters 606126829 M35 255 1066 00:24:52 (1282)00:24:53 (1097)00:24:33 (1023)00:25:16 (1253)00:07:43 (1325) 01:45:51 (1207) 01:47:17 00:41:06
1167 2217 Chyrek Wojciech LAWA M35 224 1065 00:25:52 (1656)00:24:48 (1060)00:24:21 (958)00:24:14 (886)00:08:02 (1473) 01:44:35 (1067) 01:47:17 00:41:06
1168 1137 Dombek Mateusz M25 111 1068 00:26:06 (1760)00:25:58 (1549)00:24:18 (939)00:22:41 (468)00:08:15 (1563) 01:44:08 (1023) 01:47:18 00:41:07
1169 4283 Kaminski Wojciech M40 237 1067 00:25:05 (1373)00:25:00 (1194)00:24:46 (1092)00:24:55 (1112)00:07:32 (1244) 01:45:17 (1152) 01:47:18 00:41:07
1170 2446 Wołosewicz Paweł Pan Wiatr Szkoła Windsurfingu M25 132 1069 00:22:24 (462)00:23:15 (603)00:26:19 (1748)00:28:45 (2391)00:06:37 (866) 01:46:41 (1277) 01:47:20 00:41:09
1171 3358 Pacek Marcin EURO STYL EURO STYL M40 244 1070 00:24:39 (1160)00:24:57 (1159)00:24:50 (1143)00:25:07 (1184)00:07:49 (1365) 01:45:30 (1176) 01:47:22 00:41:11
1172 3247 Penk Łukasz M30 180 1071 00:25:34 (1560)00:24:51 (1088)00:24:13 (904)00:23:39 (710)00:09:05 (1837) 01:43:46 (995) 01:47:22 00:41:11
1173 4269 Plech Michał M18 48 1072 00:25:16 (1442)00:25:31 (1397)00:25:19 (1331)00:23:44 (736)00:07:33 (1254) 01:45:20 (1157) 01:47:23 00:41:12
1174 2128 Dembek Sławomir Morsy Zblewo M30 179 1075 00:24:35 (1128)00:24:38 (990)00:24:22 (961)00:24:28 (964)00:09:21 (1933) 01:43:36 (983) 01:47:24 00:41:13
1175 559 Domżalska Wioletta Parkrun Rumia K40 15 102 00:24:53 (1289)00:25:04 (1219)00:25:19 (1332)00:25:10 (1212)00:06:58 (1012) 01:45:54 (1214) 01:47:24 00:41:13
1176 4262 Gruchała Przemysław Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino M40 221 1074 00:24:33 (1111)00:24:23 (942)00:24:33 (1022)00:25:17 (1255)00:08:38 (1700) 01:44:47 (1091) 01:47:24 00:41:13
1177 3664 Kożyczkowski Marcin M35 245 1073 00:24:42 (1190)00:24:55 (1121)00:24:49 (1117)00:25:06 (1180)00:07:52 (1392) 01:45:34 (1183) 01:47:24 00:41:13
1178 1534 Sulikowski Marcin M40 240 1076 00:24:19 (1029)00:24:43 (1018)00:24:57 (1194)00:25:17 (1261)00:08:09 (1521) 01:45:18 (1154) 01:47:25 00:41:14
1179 4349 Popiołek Krzysztof M25 123 1077 00:25:36 (1566)00:25:22 (1337)00:25:02 (1222)00:24:10 (863)00:07:16 (1133) 01:45:18 (1153) 01:47:26 00:41:15
1180 2099 Popov Vasilij M25 130 1078 00:24:25 (1063)00:25:29 (1386)00:25:21 (1353)00:25:19 (1272)00:06:52 (965) 01:46:22 (1256) 01:47:26 00:41:15
1181 3163 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka AMT Gdańsk K30 25 103 00:24:57 (1310)00:24:59 (1181)00:24:49 (1119)00:25:31 (1335)00:07:11 (1090) 01:45:54 (1213) 01:47:27 00:41:16
1182 1769 Kozłowski Marcin XTrainer.pl M40 228 1079 00:24:43 (1201)00:25:12 (1267)00:24:58 (1200)00:24:52 (1088)00:07:42 (1313) 01:45:02 (1121) 01:47:27 00:41:16
1183 2507 Borowiak Maciej M30 197 1082 00:25:16 (1436)00:24:45 (1035)00:24:31 (1013)00:24:56 (1126)00:08:01 (1461) 01:45:06 (1127) 01:47:29 00:41:18
1184 2526 Kisielewski Tomasz Biskupiec Biega M40 254 1081 00:24:44 (1221)00:24:45 (1034)00:24:47 (1097)00:25:59 (1496)00:07:14 (1120) 01:45:59 (1221) 01:47:29 00:41:18
1185 1539 Musik Jakub Śwagry M25 118 1080 00:26:13 (1823)00:25:31 (1395)00:24:30 (1005)00:23:39 (712)00:07:36 (1278) 01:44:45 (1085) 01:47:29 00:41:18
1186 3217 Niewiadomski Aleksander M35 231 1083 00:25:29 (1529)00:25:50 (1502)00:25:17 (1322)00:23:30 (658)00:07:24 (1182) 01:44:52 (1103) 01:47:30 00:41:19
1187 3872 Pelnikowski Robert M45 114 1084 00:25:31 (1543)00:25:03 (1212)00:24:30 (1007)00:23:55 (785)00:08:32 (1662) 01:44:16 (1032) 01:47:31 00:41:20
1188 4302 Niewiadomy Bożena SwimTeam K45 8 104 00:24:16 (1013)00:24:42 (1012)00:25:10 (1281)00:26:10 (1566)00:07:14 (1118) 01:46:11 (1238) 01:47:32 00:41:21
1189 2948 Petriczek Wojciech Rezerwowe Psy M30 210 1085 00:24:32 (1103)00:24:50 (1073)00:25:26 (1389)00:25:36 (1364)00:07:08 (1078) 01:46:08 (1233) 01:47:32 00:41:21
1190 2157 Rzyszczak Damian M30 193 1086 00:25:31 (1542)00:25:09 (1246)00:24:24 (972)00:24:20 (917)00:08:09 (1525) 01:44:51 (1100) 01:47:33 00:41:22
1191 2872 Piotrowicz-Janczak Hanna Dream Tri Team HEJ-SUB Sp. z o.o. K30 24 105 00:24:23 (1051)00:24:47 (1049)00:25:01 (1221)00:25:21 (1284)00:08:03 (1475) 01:45:17 (1150) 01:47:35 00:41:24
1192 2001 Sazonov Victor Amberman M30 206 1087 00:24:40 (1171)00:24:57 (1142)00:24:52 (1158)00:25:20 (1276)00:07:46 (1340) 01:45:45 (1195) 01:47:35 00:41:24
1193 1433 Bareła Bartosz Cardera M35 262 1088 00:24:32 (1099)00:25:06 (1230)00:25:16 (1316)00:25:38 (1373)00:07:05 (1056) 01:46:20 (1251) 01:47:37 00:41:26
1194 3830 Romanek Marek UM Zambrów M55 18 1089 00:25:20 (1463)00:25:21 (1325)00:24:50 (1135)00:24:22 (928)00:07:46 (1341) 01:45:13 (1141) 01:47:39 00:41:28
1195 2412 Kulawczuk Krzysztof M35 233 1090 00:26:07 (1766)00:24:59 (1179)00:24:24 (974)00:24:28 (962)00:07:43 (1320) 01:45:12 (1138) 01:47:41 00:41:30
1196 3219 Bławat Michał POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER M40 253 1091 00:24:58 (1321)00:24:44 (1026)00:24:43 (1081)00:25:20 (1277)00:07:57 (1420) 01:45:53 (1212) 01:47:42 00:41:31
1197 1363 Chmara Joanna K25 23 107 00:25:04 (1366)00:25:12 (1262)00:24:51 (1146)00:24:55 (1119)00:07:41 (1307) 01:45:41 (1189) 01:47:43 00:41:32
1198 4109 Radomska Dominika K18 11 106 00:25:14 (1420)00:25:33 (1416)00:24:55 (1180)00:24:29 (970)00:07:32 (1242) 01:45:41 (1188) 01:47:43 00:41:32
1199 3031 Ozimski Adam M35 250 1093 00:24:34 (1118)00:25:10 (1251)00:25:08 (1265)00:25:18 (1268)00:07:34 (1257) 01:45:47 (1199) 01:47:44 00:41:33
1200 3277 Szymczak Tomasz M45 134 1092 00:23:54 (905)00:24:23 (944)00:24:04 (867)00:26:31 (1701)00:08:52 (1770) 01:45:43 (1192) 01:47:44 00:41:33
1201 957 Korzeniecki Krzysztof M35 249 1095 00:25:16 (1444)00:25:27 (1374)00:24:45 (1087)00:24:47 (1054)00:07:32 (1243) 01:45:46 (1196) 01:47:47 00:41:36
1202 3411 Sałata Seweryn M40 249 1094 00:24:47 (1260)00:25:17 (1298)00:25:13 (1301)00:25:01 (1160)00:07:29 (1230) 01:45:47 (1200) 01:47:47 00:41:36
1203 312 Grygorowicz Stanisław M35 267 1097 00:25:04 (1364)00:25:17 (1301)00:24:56 (1185)00:25:30 (1333)00:07:01 (1031) 01:46:49 (1287) 01:47:48 00:41:37
1204 1941 Jakubiec Aleksandra K35 22 108 00:25:33 (1552)00:24:59 (1174)00:24:32 (1017)00:24:02 (822)00:08:42 (1719) 01:44:39 (1071) 01:47:48 00:41:37
1205 3107 Jerzyk Robert Traktor Team Gmina Kwidzyn M40 250 1096 00:24:35 (1125)00:25:02 (1210)00:25:07 (1256)00:25:22 (1292)00:07:42 (1317) 01:45:48 (1202) 01:47:48 00:41:37
1206 2384 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M45 136 1098 00:24:52 (1280)00:25:24 (1351)00:25:06 (1255)00:24:50 (1078)00:07:39 (1295) 01:45:51 (1205) 01:47:51 00:41:40
1207 3940 Pałuszna Anna WIKOSS K35 24 109 00:25:29 (1533)00:25:33 (1413)00:24:26 (982)00:24:23 (934)00:08:01 (1465) 01:45:24 (1163) 01:47:52 00:41:41
1208 3866 Rogocz Maciej M40 215 1099 00:25:09 (1400)00:24:53 (1104)00:24:33 (1020)00:24:32 (984)00:08:45 (1737) 01:44:38 (1070) 01:47:52 00:41:41
1209 2629 Kulczyński Michał M35 258 1101 00:24:39 (1155)00:25:00 (1196)00:24:49 (1114)00:25:42 (1395)00:07:43 (1329) 01:45:59 (1220) 01:47:53 00:41:42
1210 4032 Żywuszko Patryk M30 203 1100 00:24:43 (1210)00:25:12 (1268)00:25:02 (1223)00:25:00 (1159)00:07:56 (1411) 01:45:28 (1173) 01:47:53 00:41:42
1211 2836 Fierka Tomasz M35 253 1103 00:24:29 (1083)00:24:56 (1129)00:24:51 (1144)00:25:40 (1380)00:07:58 (1428) 01:45:50 (1203) 01:47:54 00:41:43
1212 891 Grzankowski Darek 33 dr OP M40 264 1102 00:24:56 (1307)00:25:13 (1277)00:25:23 (1363)00:25:37 (1371)00:06:45 (920) 01:46:29 (1269) 01:47:54 00:41:43
1213 1910 Płotka Kamil M25 131 1104 00:26:04 (1738)00:25:53 (1517)00:25:31 (1419)00:23:51 (765)00:06:36 (853) 01:46:23 (1257) 01:47:55 00:41:44
1214 198 Bartkowski Marek M45 120 1107 00:24:47 (1264)00:25:06 (1229)00:24:48 (1109)00:24:36 (1003)00:08:40 (1709) 01:44:32 (1061) 01:47:57 00:41:46
1215 215 Grott Wojciech M18 53 1105 00:24:14 (1005)00:24:57 (1157)00:25:07 (1261)00:26:07 (1540)00:07:32 (1248) 01:46:33 (1271) 01:47:57 00:41:46
1216 616 Salamaga Maciej BigYellowFoot Adventure Team M30 207 1106 00:24:33 (1107)00:24:58 (1161)00:24:55 (1179)00:25:39 (1377)00:07:52 (1391) 01:46:01 (1225) 01:47:57 00:41:46
1217 1486 Grzelecki Sebastian ST RUNNERS M35 248 1109 00:24:57 (1316)00:25:14 (1284)00:24:46 (1095)00:25:11 (1216)00:07:51 (1384) 01:45:46 (1197) 01:47:59 00:41:48
1218 1967 Jokel Katarzyna K30 28 110 00:24:54 (1293)00:25:19 (1312)00:25:25 (1377)00:25:07 (1190)00:07:14 (1112) 01:46:29 (1268) 01:47:59 00:41:48
1219 1837 Necel Marek M45 137 1108 00:24:37 (1143)00:25:12 (1265)00:25:14 (1309)00:25:13 (1227)00:07:43 (1326) 01:46:08 (1234) 01:47:59 00:41:48
1220 3266 Prokorym Karol M35 259 1110 00:24:47 (1257)00:24:47 (1050)00:24:47 (1096)00:25:25 (1308)00:08:14 (1559) 01:46:00 (1224) 01:48:00 00:41:49
1221 3750 Majowicz Michał Bayer Life Team M35 202 1111 00:25:47 (1630)00:24:41 (1002)00:24:00 (849)00:23:47 (754)00:09:46 (2098) 01:43:30 (977) 01:48:01 00:41:50
1222 1627 Miłejko Arkadiusz Akademia Biegowa Kartuzy M40 255 1113 00:24:43 (1215)00:25:03 (1213)00:25:06 (1252)00:25:19 (1274)00:07:53 (1401) 01:46:00 (1222) 01:48:04 00:41:53
1223 463 Shestakov Andrei M30 211 1112 00:24:41 (1174)00:24:50 (1072)00:24:46 (1091)00:25:43 (1404)00:08:04 (1485) 01:46:12 (1243) 01:48:04 00:41:53
1224 1502 Jacyna Bartosz M18 50 1114 00:25:00 (1339)00:25:25 (1355)00:25:13 (1300)00:24:49 (1064)00:07:38 (1291) 01:45:52 (1210) 01:48:05 00:41:54
1225 1525 Czernichowski Marcin M25 140 1115 00:25:17 (1445)00:25:27 (1373)00:24:49 (1111)00:25:40 (1387)00:06:53 (980) 01:47:23 (1333) 01:48:06 00:41:55
1226 1886 Potrykus Małgorzata Bojano Biega Ultra K45 7 111 00:25:09 (1397)00:25:33 (1419)00:25:00 (1213)00:24:27 (955)00:07:58 (1439) 01:45:32 (1181) 01:48:07 00:41:56
1227 471 Kroll Rafał JW 1832 Rozewie 1983 M30 205 1116 00:24:20 (1032)00:24:25 (950)00:24:56 (1191)00:26:09 (1555)00:08:18 (1582) 01:45:40 (1187) 01:48:08 00:41:57
1228 3614 Piwowarek Andrzej M40 226 1117 00:24:25 (1056)00:24:44 (1029)00:24:42 (1078)00:25:14 (1232)00:09:04 (1834) 01:45:00 (1118) 01:48:09 00:41:58
1229 4184 Janczak Marek 33 drOP M35 256 1119 00:25:24 (1493)00:25:19 (1311)00:24:48 (1108)00:24:46 (1047)00:07:54 (1403) 01:45:55 (1215) 01:48:11 00:42:00
1230 4155 Roszczynialski Michał Saltus Sport Team M30 192 1118 00:25:03 (1358)00:24:53 (1102)00:24:00 (840)00:24:53 (1095)00:09:22 (1939) 01:44:49 (1095) 01:48:11 00:42:00
1231 4264 Zaborski Łukasz LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE M30 213 1120 00:25:15 (1429)00:25:11 (1260)00:25:10 (1280)00:24:49 (1066)00:07:47 (1356) 01:46:12 (1240) 01:48:12 00:42:01
1232 4227 Kowalewska Małgorzata STUDIO S7 BANINO K40 12 112 00:25:20 (1466)00:24:56 (1139)00:24:38 (1044)00:24:22 (930)00:08:57 (1797) 01:44:59 (1114) 01:48:13 00:42:02
1233 1248 Paracki Michał M35 244 1121 00:26:38 (1976)00:25:52 (1511)00:24:53 (1169)00:23:24 (631)00:07:26 (1198) 01:45:31 (1179) 01:48:13 00:42:02
1234 3538 Szczotka Maciek 1997 M18 51 1122 00:24:42 (1183)00:25:21 (1331)00:25:16 (1317)01:48:14 (3671) 01:46:16 (1246) 01:48:14 00:42:03
1235 453 Niewiadomski Patryk Biegający Tczew M25 129 1123 00:24:59 (1338)00:25:23 (1338)00:25:04 (1234)00:25:09 (1204)00:07:40 (1297) 01:46:20 (1252) 01:48:15 00:42:04
1236 3354 Matlewska Marzena K45 12 113 00:25:12 (1413)00:25:17 (1303)00:25:44 (1529)00:25:31 (1337)00:06:33 (811) 01:47:36 (1357) 01:48:17 00:42:06
1237 3294 Wilczek Marcin M30 221 1124 00:25:01 (1344)00:25:01 (1203)00:24:50 (1133)00:25:42 (1397)00:07:43 (1328) 01:46:54 (1297) 01:48:17 00:42:06
1238 3658 Hirsz Maciej M40 258 1125 00:25:34 (1559)00:25:40 (1447)00:24:58 (1201)00:24:35 (998)00:07:31 (1239) 01:46:12 (1244) 01:48:18 00:42:07
1239 3747 Słowiński Roman M55 22 1126 00:24:55 (1298)00:25:43 (1464)00:25:49 (1571)00:25:22 (1289)00:06:29 (781) 01:47:22 (1329) 01:48:18 00:42:07
1240 2938 Wróblewski Sylwester LOTOS Running Team M35 263 1127 00:25:12 (1410)00:25:30 (1390)00:25:19 (1336)00:25:10 (1208)00:07:07 (1073) 01:46:25 (1259) 01:48:18 00:42:07
1241 4307 Kania Rafał M30 216 1130 00:24:37 (1145)00:24:57 (1155)00:24:49 (1113)00:25:35 (1359)00:08:21 (1601) 01:46:26 (1262) 01:48:19 00:42:08
1242 249 Sandach Stefan ZIELONA LAGUNA TEAM M65 5 1128 00:25:08 (1395)00:24:37 (985)00:25:20 (1341)00:25:32 (1342)00:07:42 (1311) 01:46:13 (1245) 01:48:19 00:42:08
1243 4295 Tkaczyk Maciek Tkaczyk TEEM M30 223 1129 00:24:35 (1122)00:25:12 (1263)00:25:15 (1312)00:26:25 (1673)00:06:52 (972) 01:47:18 (1323) 01:48:19 00:42:08
1244 971 Baran Zenon BUTALIONY M55 13 1131 00:25:16 (1443)00:24:37 (983)00:24:20 (951)00:23:56 (793)00:10:11 (2279) 01:43:29 (975) 01:48:20 00:42:09
1245 2949 Gierszewska-Kwapisz Anna TSUNAMI TRI K35 25 114 00:24:57 (1312)00:25:13 (1276)00:24:59 (1206)00:25:13 (1229)00:07:59 (1445) 01:46:05 (1230) 01:48:21 00:42:10
1246 2125 Lidzbarski Janusz M35 254 1132 00:25:22 (1479)00:25:17 (1300)00:25:03 (1228)00:24:50 (1077)00:07:49 (1366) 01:45:51 (1206) 01:48:21 00:42:10
1247 1115 Piekut Marcin Motywatornia Team M40 251 1133 00:25:22 (1481)00:25:17 (1296)00:25:04 (1233)00:24:49 (1065)00:07:50 (1378) 01:45:52 (1208) 01:48:22 00:42:11
1248 1170 Stefański Dawid M25 116 1134 00:25:40 (1589)00:25:53 (1515)00:24:34 (1025)00:23:29 (654)00:08:47 (1743) 01:44:45 (1083) 01:48:23 00:42:12
1249 3273 Szarmach Olga K25 26 115 00:25:14 (1421)00:25:21 (1330)00:25:08 (1269)00:24:58 (1136)00:07:44 (1330) 01:46:20 (1253) 01:48:25 00:42:14
1250 145 Tarkowski Dawid crosselite M30 214 1135 00:25:14 (1424)00:25:21 (1328)00:25:04 (1236)00:25:01 (1165)00:07:45 (1335) 01:46:20 (1254) 01:48:25 00:42:14
1251 227 Neubauer Jacek M50 50 1137 00:24:44 (1228)00:24:59 (1182)00:24:55 (1183)00:25:53 (1457)00:07:57 (1416) 01:46:41 (1278) 01:48:28 00:42:17
1252 3711 Szumny Dariusz M40 265 1136 00:24:44 (1236)00:25:28 (1382)00:25:31 (1418)00:25:28 (1323)00:07:17 (1137) 01:46:36 (1272) 01:48:28 00:42:17
1253 3813 Szałkowski Wojtek TUPOT USTKA M40 262 1138 00:25:19 (1456)00:25:43 (1460)00:25:19 (1334)00:24:33 (988)00:07:36 (1276) 01:46:27 (1266) 01:48:30 00:42:19
1254 2204 Bylińska Katarzyna K45 13 116 00:24:41 (1181)00:25:46 (1481)00:25:30 (1415)00:26:07 (1545)00:06:27 (770) 01:47:52 (1381) 01:48:31 00:42:20
1255 1209 Bylina Marek FORFIT GDAŃSK M55 21 1139 00:25:54 (1670)00:25:30 (1389)00:25:03 (1230)00:24:15 (889)00:07:50 (1374) 01:46:08 (1235) 01:48:32 00:42:21
1256 1955 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biega Wiktor Didjurgeit ELWIT M45 146 1140 00:24:44 (1226)00:24:46 (1041)00:24:51 (1151)00:26:12 (1579)00:08:00 (1452) 01:47:03 (1306) 01:48:33 00:42:22
1257 3233 Soltau Markus M40 256 1141 00:25:00 (1341)00:25:13 (1278)00:24:39 (1053)00:25:16 (1247)00:08:26 (1637) 01:46:00 (1223) 01:48:34 00:42:23
1258 432 Frąckiewicz Dariusz M40 286 1143 00:24:32 (1096)00:25:39 (1440)00:25:44 (1530)00:26:17 (1610)00:06:23 (735) 01:48:12 (1407) 01:48:35 00:42:24
1259 2524 Pich Paweł M25 138 1142 00:25:06 (1378)00:25:26 (1364)00:25:45 (1536)00:25:35 (1355)00:06:43 (905) 01:47:07 (1311) 01:48:35 00:42:24
1260 3228 Budzińska-Kożyczkowska Karolina STUDIO S7 BANINO K35 27 117 00:24:42 (1189)00:24:58 (1163)00:24:50 (1140)00:25:56 (1476)00:08:11 (1530) 01:46:50 (1292) 01:48:37 00:42:26
1261 1314 Świacki Maciej M45 140 1145 00:25:33 (1556)00:25:22 (1335)00:24:53 (1165)00:24:51 (1084)00:07:58 (1433) 01:46:21 (1255) 01:48:37 00:42:26
1262 3486 Tomaszewski Krystian M30 204 1144 00:25:05 (1371)00:24:54 (1118)00:24:41 (1059)00:24:59 (1144)00:08:58 (1800) 01:45:31 (1180) 01:48:37 00:42:26
1263 2016 Mirzałek Piotr TRAWERS M35 279 1146 00:24:21 (1044)00:24:51 (1084)00:25:41 (1502)01:48:38 (3672) 01:47:24 (1334) 01:48:38 00:42:27
1264 4016 Niewiński Piotr Gdynia Dive M45 142 1147 00:25:14 (1423)00:25:32 (1405)00:25:14 (1308)00:24:55 (1118)00:07:43 (1324) 01:46:37 (1273) 01:48:38 00:42:27
1265 1164 Gołębiewski Piotr M40 267 1149 00:24:15 (1009)00:24:56 (1132)00:25:21 (1350)00:26:20 (1633)00:07:50 (1381) 01:46:42 (1279) 01:48:42 00:42:31
1266 1454 Pogorzelski Paweł M25 144 1148 00:23:59 (936)00:24:41 (1004)00:26:09 (1689)00:26:50 (1810)00:07:03 (1045) 01:47:38 (1359) 01:48:42 00:42:31
1267 2852 Popowska Magdalena Wydziałowy Team Biegowy K45 9 118 00:24:46 (1250)00:25:05 (1228)00:25:09 (1273)00:25:28 (1326)00:08:14 (1556) 01:46:26 (1261) 01:48:42 00:42:31
1268 1977 Wójcik Roman M45 149 1150 00:24:17 (1020)00:25:24 (1344)00:25:32 (1423)00:26:09 (1559)00:07:23 (1178) 01:47:30 (1343) 01:48:45 00:42:34
1269 1430 Lis Sławomir OIRP Gdańsk M55 25 1151 00:25:29 (1534)00:25:12 (1272)00:25:28 (1405)00:25:54 (1458)00:06:43 (906) 01:48:00 (1393) 01:48:46 00:42:35
1270 578 Gaffke Henryk KING OSCAR GNIEWINO M45 141 1153 00:24:55 (1296)00:25:16 (1293)00:25:09 (1271)00:25:27 (1320)00:08:00 (1451) 01:46:33 (1270) 01:48:47 00:42:36
1271 1540 Zdunek Grzegorz Śwagry M25 127 1152 00:26:13 (1819)00:25:05 (1222)00:24:56 (1190)00:24:07 (854)00:08:26 (1640) 01:46:03 (1228) 01:48:47 00:42:36
1272 3531 Kantorski Zbysław Coca-Cola Runners Coca-Cola Runners M50 51 1154 00:24:43 (1214)00:25:00 (1195)00:25:10 (1282)00:25:58 (1490)00:07:58 (1432) 01:46:45 (1281) 01:48:49 00:42:38
1273 3849 Pinker Stanisław M35 239 1155 00:24:40 (1164)00:25:03 (1215)00:24:57 (1197)00:25:18 (1267)00:08:51 (1765) 01:45:25 (1166) 01:48:49 00:42:38
1274 738 Karczewski Karol M25 152 1156 00:22:46 (567)00:24:54 (1108)00:26:39 (1867)00:27:48 (2120)00:06:43 (903) 01:48:25 (1437) 01:48:50 00:42:39
1275 1187 Baker Glenn M35 264 1157 00:24:43 (1212)00:25:27 (1370)00:25:10 (1278)00:25:09 (1199)00:08:22 (1609) 01:46:37 (1274) 01:48:51 00:42:40
1276 1104 Grządka Karol thyssenkrupp - Blue Side of the Force M30 224 1158 00:26:22 (1871)00:26:28 (1788)00:24:41 (1061)00:24:07 (852)00:07:13 (1106) 01:47:23 (1331) 01:48:51 00:42:40
1277 1771 Polewski Robert M35 261 1160 00:25:38 (1583)00:25:47 (1487)00:25:24 (1369)00:24:05 (836)00:07:58 (1424) 01:46:12 (1241) 01:48:52 00:42:41
1278 948 Stopa Krzysztof K&K M45 122 1159 00:24:48 (1267)00:25:03 (1214)00:24:35 (1032)00:24:33 (989)00:09:53 (2146) 01:44:36 (1068) 01:48:52 00:42:41
1279 1683 Grygorowicz Bartosz Kulik&Kurek M25 148 1161 00:24:56 (1303)00:25:39 (1439)00:25:50 (1576)00:26:02 (1511)00:06:28 (776) 01:48:13 (1409) 01:48:55 00:42:44
1280 342 Wojtas Marcin M35 289 1162 00:24:53 (1286)00:24:49 (1067)00:25:36 (1454)00:26:45 (1789)00:06:53 (975) 01:47:50 (1377) 01:48:56 00:42:45
1281 3011 Barski Bartłomiej Visit Gdansk M25 149 1163 00:23:19 (702)00:23:39 (762)00:24:39 (1054)00:30:34 (2793)00:06:46 (928) 01:48:16 (1414) 01:48:57 00:42:46
1282 3086 Bejm Łukasz M25 150 1165 00:23:20 (704)00:23:38 (748)00:24:39 (1048)00:30:34 (2794)00:06:46 (925) 01:48:16 (1418) 01:48:57 00:42:46
1283 231 Niski Michał Complexsports Triathlon Team M45 148 1164 00:26:37 (1972)00:25:43 (1458)00:25:21 (1352)00:24:30 (973)00:06:46 (931) 01:47:27 (1339) 01:48:57 00:42:46
1284 1524 Stenka Marcin Kluba 42,2 Lębork M30 229 1166 00:25:13 (1416)00:25:13 (1274)00:25:19 (1335)00:25:50 (1440)00:07:22 (1169) 01:47:54 (1382) 01:48:57 00:42:46
1285 2971 Kaliszewski Bronisław M65 6 1167 00:25:04 (1367)00:25:09 (1243)00:25:18 (1328)00:26:07 (1541)00:07:20 (1156) 01:47:35 (1354) 01:48:58 00:42:47
1286 1079 Stankiewicz Michał Bibus Menos M40 271 1168 00:24:31 (1090)00:24:56 (1133)00:24:50 (1138)00:26:04 (1522)00:08:39 (1707) 01:46:59 (1303) 01:49:00 00:42:49
1287 3181 Wlazły Rafał M40 260 1169 00:25:07 (1386)00:25:15 (1286)00:24:47 (1101)00:25:16 (1243)00:08:35 (1681) 01:46:17 (1248) 01:49:00 00:42:49
1288 566 Domachowski Szymon M18 54 1171 00:26:30 (1932)00:25:50 (1500)00:24:35 (1034)00:24:13 (875)00:07:53 (1400) 01:46:43 (1280) 01:49:01 00:42:50
1289 878 Gajdziński Marcin M40 279 1170 00:25:01 (1349)00:25:21 (1329)00:25:23 (1365)00:26:01 (1503)00:07:15 (1122) 01:47:44 (1372) 01:49:01 00:42:50
1290 1159 Brzuzy Tomasz LOTOS Team / F3Team M35 269 1173 00:25:04 (1362)00:25:00 (1188)00:25:10 (1283)00:25:50 (1439)00:07:58 (1440) 01:46:53 (1296) 01:49:02 00:42:51
1291 962 Krystkiewicz Daniel M30 219 1174 00:25:51 (1649)00:25:31 (1403)00:25:07 (1259)00:24:47 (1057)00:07:46 (1347) 01:46:50 (1289) 01:49:02 00:42:51
1292 4331 Rogala Marek LPP TEAM M35 265 1172 00:25:31 (1544)00:25:30 (1393)00:25:19 (1337)00:24:53 (1098)00:07:49 (1373) 01:46:39 (1276) 01:49:02 00:42:51
1293 2348 Formela Sebastian Running TriCity Team M40 270 1175 00:24:49 (1268)00:25:18 (1308)00:25:20 (1343)00:25:47 (1424)00:07:51 (1386) 01:46:58 (1302) 01:49:05 00:42:54
1294 4169 Herman Krystiana K35 26 119 00:24:39 (1162)00:25:10 (1254)00:25:32 (1421)00:25:16 (1248)00:08:28 (1651) 01:46:26 (1264) 01:49:05 00:42:54
1295 2046 Lisowski Tomasz M35 275 1176 00:25:22 (1478)00:25:30 (1387)00:25:42 (1513)00:25:00 (1158)00:07:33 (1251) 01:47:15 (1320) 01:49:07 00:42:56
1296 2616 Peda Tomasz M45 143 1177 00:26:37 (1975)00:26:20 (1744)00:24:41 (1066)00:24:10 (861)00:07:20 (1150) 01:46:49 (1286) 01:49:08 00:42:57
1297 2548 Szleszyński Andrzej M45 145 1179 00:25:51 (1646)00:26:16 (1722)00:25:08 (1266)00:24:34 (995)00:07:19 (1148) 01:47:01 (1304) 01:49:08 00:42:57
1298 365 Zubkiewicz Juliusz Jaćwing Płaska M40 290 1178 00:22:27 (488)00:23:36 (738)00:25:45 (1532)00:29:52 (2644)00:07:28 (1215) 01:48:23 (1430) 01:49:08 00:42:57
1299 1218 Karwaszewska Izabela BB RUNNERS K25 24 120 00:25:29 (1530)00:25:13 (1273)00:24:46 (1094)00:24:58 (1142)00:08:43 (1726) 01:45:58 (1218) 01:49:09 00:42:58
1300 316 Musiał Paweł M35 221 1180 00:24:47 (1262)00:25:26 (1363)00:24:43 (1083)00:24:19 (912)00:09:54 (2150) 01:44:30 (1057) 01:49:09 00:42:58
1301 4172 Kosmus Aleksander Good Luck Club M45 153 1181 00:23:43 (799)00:24:49 (1070)00:25:35 (1448)00:27:16 (1960)00:07:47 (1350) 01:47:43 (1368) 01:49:10 00:42:59
1302 1928 Grzywiński Wojtek M30 218 1184 00:25:29 (1528)00:25:49 (1492)00:25:02 (1224)00:24:54 (1103)00:07:57 (1418) 01:46:50 (1291) 01:49:11 00:43:00
1303 2788 Kępara Marcin ADVA Optical Networking ADVA Optical Networking M30 217 1182 00:25:28 (1521)00:25:48 (1489)00:25:02 (1225)00:24:55 (1124)00:07:58 (1435) 01:46:49 (1284) 01:49:11 00:43:00
1304 1017 Wojtal Franciszek M35 266 1183 00:24:49 (1270)00:25:12 (1269)00:25:05 (1244)00:25:42 (1393)00:08:23 (1618) 01:46:46 (1282) 01:49:11 00:43:00
1305 979 Falasa Krzysztof M35 230 1186 00:24:37 (1138)00:25:27 (1372)00:24:48 (1103)00:24:36 (1004)00:09:44 (2093) 01:44:49 (1097) 01:49:12 00:43:01
1306 1244 Hewelt Mateusz REBELS LEGION TEAM M25 136 1185 00:24:27 (1074)00:25:04 (1220)00:25:14 (1307)00:26:14 (1595)00:08:13 (1548) 01:47:06 (1310) 01:49:12 00:43:01
1307 2072 Dziekan Grzegorz Morski Oddzial Strazy Granicznej M35 278 1187 00:24:41 (1173)00:25:00 (1191)00:24:56 (1188)00:26:27 (1682)00:08:09 (1519) 01:47:23 (1332) 01:49:13 00:43:02
1308 1702 Karlikowski Maciej GB GLC M35 268 1188 00:25:28 (1522)00:25:56 (1542)00:25:20 (1338)00:24:43 (1032)00:07:47 (1354) 01:46:50 (1290) 01:49:14 00:43:03
1309 2413 Kaczmarek Krzysztof M40 269 1189 00:24:36 (1134)00:25:21 (1324)00:25:12 (1293)00:25:47 (1420)00:08:19 (1588) 01:46:56 (1299) 01:49:15 00:43:04
1310 1962 Sztorch Magdalena K45 11 121 00:24:51 (1274)00:25:20 (1318)00:25:41 (1503)00:25:46 (1417)00:07:38 (1284) 01:47:21 (1327) 01:49:16 00:43:05
1311 62 Maciuszonek Jacek ALEK I MAKS M35 271 1190 00:24:50 (1272)00:24:52 (1089)00:25:13 (1302)00:25:49 (1433)00:08:33 (1675) 01:47:02 (1305) 01:49:17 00:43:06
1312 2664 Krupka Piotr MTS HAMER MIASTKO OPTIM M40 285 1191 00:24:10 (985)00:24:55 (1120)00:25:20 (1340)00:27:11 (1927)00:07:42 (1312) 01:48:07 (1399) 01:49:18 00:43:07
1313 3296 Serzysko Wojciech M40 238 1192 00:24:08 (972)00:25:24 (1343)00:24:58 (1202)00:25:15 (1238)00:09:33 (2020) 01:45:17 (1149) 01:49:18 00:43:07
1314 1428 Maczyński Ryszard M40 283 1194 00:24:19 (1026)00:25:10 (1255)00:26:27 (1794)00:26:17 (1614)00:07:06 (1061) 01:48:00 (1391) 01:49:19 00:43:08
1315 1182 Sędal Magda K25 25 122 00:25:42 (1597)00:25:46 (1480)00:25:00 (1208)00:24:16 (895)00:08:35 (1683) 01:45:59 (1219) 01:49:19 00:43:08
1316 3528 Zaremba Michał Sport Team BIJOU M30 225 1193 00:24:44 (1233)00:25:18 (1309)00:25:48 (1567)00:25:36 (1363)00:07:53 (1399) 01:47:28 (1341) 01:49:19 00:43:08
1317 269 Charowski Marcin M35 270 1195 00:25:05 (1376)00:25:17 (1299)00:25:17 (1318)00:25:29 (1330)00:08:14 (1558) 01:46:57 (1301) 01:49:22 00:43:11
1318 1342 Kollariková Monika LKVD Dobšiná K45 14 123 00:24:38 (1151)00:25:39 (1437)00:25:53 (1591)00:26:29 (1688)00:06:43 (908) 01:48:48 (1477) 01:49:22 00:43:11
1319 1733 Gontarz Rafał Pozytywna Endorfina Pozytywna Endorfina M40 274 1196 00:25:20 (1465)00:26:03 (1614)00:25:22 (1359)00:25:15 (1234)00:07:23 (1175) 01:47:22 (1330) 01:49:23 00:43:12
1320 3609 Buś Aleksander M45 157 1198 00:23:01 (625)00:23:08 (578)00:24:05 (870)00:30:05 (2691)00:09:05 (1835) 01:48:11 (1404) 01:49:24 00:43:13
1321 901 Delegacz Sławomir M50 53 1199 00:25:15 (1434)00:25:01 (1197)00:25:13 (1297)00:26:40 (1751)00:07:15 (1130) 01:48:11 (1405) 01:49:24 00:43:13
1322 1532 Piesio Patryk AIC TEAM M25 139 1197 00:24:27 (1068)00:25:41 (1452)00:25:27 (1390)00:25:54 (1460)00:07:55 (1405) 01:47:11 (1312) 01:49:24 00:43:13
1323 4182 Rogulska-Słomińska Agnieszka AGIZ team K35 30 124 00:25:17 (1447)00:25:39 (1438)00:25:47 (1558)00:25:17 (1258)00:07:24 (1187) 01:47:19 (1325) 01:49:24 00:43:13
1324 3987 Bronk Mirek M50 54 1201 00:23:31 (746)00:24:31 (966)00:25:44 (1525)00:27:58 (2155)00:07:42 (1318) 01:48:15 (1413) 01:49:26 00:43:15
1325 2430 Zarzycki Marek TSUNAMI TRI M45 103 1200 00:24:05 (958)00:24:51 (1078)00:24:03 (863)00:24:16 (893)00:12:11 (3083) 01:42:45 (923) 01:49:26 00:43:15
1326 3797 Kisieliczyn Piotr Thomson Reuters M30 220 1203 00:25:26 (1502)00:25:34 (1420)00:25:09 (1272)00:25:03 (1171)00:08:15 (1568) 01:46:52 (1295) 01:49:27 00:43:16
1327 864 Nuż Jacek Pruszcz Biega M40 233 1202 00:25:44 (1608)00:25:26 (1366)00:24:24 (973)00:24:10 (864)00:09:43 (2080) 01:45:08 (1134) 01:49:27 00:43:16
1328 104 Ostrowski Grzegorz M35 272 1205 00:24:39 (1163)00:25:25 (1361)00:25:42 (1512)00:25:35 (1360)00:08:07 (1507) 01:47:05 (1307) 01:49:28 00:43:17
1329 690 Pachnia Michał M25 119 1204 00:25:06 (1380)00:25:12 (1271)00:24:52 (1157)00:24:09 (860)00:10:09 (2267) 01:44:46 (1088) 01:49:28 00:43:17
1330 2319 Przybylski Sobiesław DW#43 M35 296 1206 00:25:45 (1615)00:26:17 (1725)00:26:03 (1658)00:25:00 (1154)00:06:25 (754) 01:48:32 (1447) 01:49:30 00:43:19
1331 1553 Biała Beata K55 2 125 00:25:30 (1540)00:25:15 (1285)00:25:22 (1354)00:25:58 (1492)00:07:26 (1201) 01:47:56 (1388) 01:49:31 00:43:20
1332 2113 Płachta Jacek M40 278 1207 00:24:38 (1153)00:24:57 (1158)00:25:03 (1227)00:26:50 (1814)00:08:04 (1488) 01:47:40 (1363) 01:49:32 00:43:21
1333 84 Szczepaniak Sylwia K35 28 126 00:25:06 (1381)00:25:31 (1399)00:25:34 (1436)00:25:18 (1263)00:08:04 (1493) 01:47:06 (1309) 01:49:33 00:43:22
1334 1124 Moskal Michał M30 212 1208 00:25:36 (1567)00:25:45 (1476)00:24:51 (1152)00:24:34 (996)00:08:48 (1747) 01:46:12 (1242) 01:49:34 00:43:23
1335 3984 Dubas Mateusz SportID M25 137 1209 00:25:06 (1377)00:25:31 (1400)00:25:34 (1433)00:25:18 (1270)00:08:04 (1489) 01:47:06 (1308) 01:49:35 00:43:24
1336 2705 Piasta-Serafin Natalia Wieliszew Heron Team K35 29 127 00:25:33 (1557)00:25:24 (1354)00:24:55 (1178)00:25:20 (1279)00:08:23 (1620) 01:47:11 (1313) 01:49:35 00:43:24
1337 3835 Haraburda Grzegorz M18 58 1210 00:25:31 (1550)00:25:54 (1525)00:26:01 (1649)00:26:24 (1670)00:05:46 (465) 01:48:39 (1459) 01:49:36 00:43:25
1338 12 Kubiak Marcin WZMiO COM-DKM M35 276 1211 00:24:57 (1311)00:25:17 (1297)00:25:08 (1267)00:25:54 (1462)00:08:21 (1600) 01:47:16 (1321) 01:49:37 00:43:26
1339 4236 Szatkowski Piotr Urząd Transportu Kolejowego M25 143 1212 00:24:25 (1058)00:25:00 (1193)00:25:33 (1426)00:26:29 (1689)00:08:12 (1534) 01:47:31 (1346) 01:49:39 00:43:28
1340 3792 Fernandez Eugene Biegam bo lubie M35 246 1213 00:25:03 (1359)00:24:36 (979)00:24:48 (1106)00:25:21 (1282)00:09:52 (2137) 01:45:36 (1185) 01:49:40 00:43:29
1341 2399 Harbaszewska Katarzyna K30 29 128 00:24:52 (1283)00:25:24 (1350)00:25:25 (1378)00:25:47 (1419)00:08:12 (1536) 01:47:14 (1318) 01:49:40 00:43:29
1342 2410 Englert Paweł BHMW_Gdynia M40 273 1214 00:24:25 (1059)00:24:42 (1010)00:25:01 (1216)00:26:37 (1735)00:08:56 (1795) 01:47:19 (1324) 01:49:41 00:43:30
1343 3900 Pietrzak Anna Biegowa Rodzinka K25 34 129 00:25:20 (1462)00:25:22 (1334)00:25:42 (1510)00:26:03 (1517)00:07:15 (1124) 01:48:15 (1412) 01:49:42 00:43:31
1344 2366 Kowalczyk Magdalena K25 28 130 00:25:10 (1406)00:25:06 (1232)00:25:05 (1243)00:25:58 (1491)00:08:24 (1621) 01:47:28 (1342) 01:49:43 00:43:32
1345 1852 Nagel Anna Tenis Klub Bytów K40 13 131 00:24:54 (1295)00:25:00 (1189)00:24:40 (1058)00:25:10 (1213)00:09:59 (2190) 01:45:14 (1143) 01:49:43 00:43:32
1346 1523 Mielewczyk Leszek LTS Lębork M60 10 1215 00:25:11 (1408)00:24:58 (1164)00:25:15 (1313)00:26:19 (1631)00:08:02 (1469) 01:47:42 (1367) 01:49:45 00:43:34
1347 608 Skowron Katarzyna State Street Running Team K25 30 132 00:24:37 (1142)00:24:59 (1176)00:25:45 (1534)00:26:18 (1622)00:08:06 (1503) 01:47:50 (1378) 01:49:45 00:43:34
1348 635 Sowański Piotr M40 280 1216 00:24:38 (1154)00:25:05 (1225)00:25:26 (1386)00:26:34 (1724)00:08:03 (1476) 01:47:47 (1374) 01:49:46 00:43:35
1349 4111 Bujakiewicz Andrzej M35 287 1217 00:25:56 (1679)00:25:33 (1414)00:25:01 (1214)00:25:43 (1400)00:07:34 (1264) 01:47:44 (1370) 01:49:47 00:43:36
1350 4104 Wydrowski Sławomir M45 154 1218 00:25:56 (1678)00:25:33 (1415)00:25:01 (1217)00:25:43 (1403)00:07:34 (1267) 01:47:44 (1373) 01:49:47 00:43:36
1351 2277 Dorczuk Agata K35 31 134 00:25:05 (1369)00:25:31 (1404)00:25:57 (1624)00:25:23 (1298)00:07:53 (1398) 01:47:40 (1365) 01:49:49 00:43:38
1352 2911 Geraszek Magdelena K40 23 133 00:23:32 (750)00:25:30 (1391)00:26:42 (1896)00:27:16 (1958)00:06:49 (943) 01:49:05 (1502) 01:49:49 00:43:38
1353 459 Andryskowski Marek M50 60 1220 00:23:58 (929)00:25:50 (1504)00:26:09 (1690)00:27:32 (2036)00:06:21 (720) 01:49:36 (1558) 01:49:50 00:43:39
1354 2573 Krakowiak Michał M25 146 1219 00:25:07 (1385)00:25:28 (1381)00:25:29 (1412)00:25:58 (1493)00:07:48 (1363) 01:47:51 (1379) 01:49:50 00:43:39
1355 614 Widyńska Agata Jeppesen Poland K25 33 135 00:24:43 (1204)00:25:17 (1304)00:25:57 (1629)00:26:17 (1608)00:07:36 (1271) 01:48:07 (1401) 01:49:50 00:43:39
1356 4019 Domagała Edyta K30 32 136 00:26:40 (1993)00:26:24 (1760)00:25:25 (1381)00:24:55 (1123)00:06:27 (766) 01:48:45 (1472) 01:49:51 00:43:40
1357 1592 Prabucki Piotr BBL Starogard M40 266 1221 00:25:15 (1431)01:15:22 (3670)00:25:26 (1316)00:09:05 (1836) 01:46:39 (1275) 01:49:53 00:43:42
1358 3938 Kosobudzka Monika WIKOSS K40 16 137 00:25:28 (1520)00:25:34 (1421)00:25:00 (1212)00:25:44 (1405)00:08:08 (1517) 01:47:26 (1336) 01:49:54 00:43:43
1359 3662 Pasternak Radosław BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M30 227 1222 00:26:37 (1967)00:26:20 (1743)00:24:42 (1074)00:24:12 (872)00:08:03 (1480) 01:47:35 (1355) 01:49:54 00:43:43
1360 1831 Chlebowski Jerzy TRICLUB M55 23 1224 00:25:52 (1653)00:25:50 (1505)00:25:18 (1327)00:25:01 (1162)00:07:55 (1407) 01:47:27 (1338) 01:49:56 00:43:45
1361 1150 Latecka Martyna Lekkoatletyka MKS Truso elbląg K18 17 138 00:24:14 (1004)00:25:35 (1427)00:26:09 (1685)00:27:32 (2035)00:06:26 (763) 01:49:20 (1526) 01:49:56 00:43:45
1362 2149 Wciórka Marek Kemira Sport Team M25 153 1223 00:26:00 (1708)00:26:19 (1734)00:26:17 (1734)00:24:55 (1109)00:06:25 (751) 01:48:30 (1444) 01:49:56 00:43:45
1363 933 Kłonicki Augustyn Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0 M30 215 1225 00:25:45 (1617)00:25:16 (1292)00:25:04 (1235)00:24:48 (1058)00:09:04 (1830) 01:46:26 (1263) 01:49:57 00:43:46
1364 2114 Bogusławska Kasia K25 27 139 00:25:14 (1425)00:25:21 (1327)00:25:17 (1321)00:25:32 (1341)00:08:34 (1676) 01:47:21 (1328) 01:49:58 00:43:47
1365 2778 Dawidowski Dariusz M35 283 1226 00:24:59 (1332)00:24:51 (1086)00:25:12 (1294)00:26:32 (1709)00:08:24 (1626) 01:47:36 (1356) 01:49:58 00:43:47
1366 1205 Kucharski Mateusz M25 133 1227 00:26:07 (1767)00:25:59 (1556)00:24:59 (1204)00:24:43 (1034)00:08:10 (1526) 01:46:48 (1283) 01:49:58 00:43:47
1367 1580 Kowalski Artur M45 155 1229 00:25:43 (1603)00:25:31 (1401)00:25:27 (1394)00:25:16 (1246)00:08:02 (1470) 01:47:52 (1380) 01:49:59 00:43:48
1368 2601 Łuczko Karol M30 248 1228 00:24:35 (1129)00:26:08 (1665)00:26:32 (1824)00:25:50 (1436)00:06:54 (986) 01:48:44 (1469) 01:49:59 00:43:48
1369 4245 Ośko Adam M35 284 1230 00:24:50 (1271)00:25:15 (1287)00:25:22 (1355)00:26:09 (1561)00:08:25 (1632) 01:47:38 (1358) 01:50:01 00:43:50
1370 4154 Kłujszo Katarzyna K30 31 140 00:25:58 (1692)00:26:15 (1710)00:25:24 (1366)00:25:23 (1297)00:07:03 (1043) 01:48:41 (1464) 01:50:03 00:43:52
1371 3626 Prinz Agnieszka K25 29 141 00:25:36 (1565)00:25:27 (1369)00:25:24 (1372)00:25:22 (1293)00:08:14 (1561) 01:47:31 (1348) 01:50:03 00:43:52
1372 1578 Wojnarowski Jakub M35 277 1231 00:25:20 (1461)00:25:44 (1468)00:25:31 (1417)00:24:51 (1079)00:08:37 (1693) 01:47:20 (1326) 01:50:03 00:43:52
1373 3474 Dróżdż Adrian Klub Biegaczy JYSK M30 255 1232 00:25:14 (1426)00:26:04 (1641)00:25:57 (1628)00:26:15 (1596)00:06:35 (837) 01:49:18 (1519) 01:50:05 00:43:54
1374 3029 Sulewski Gabriel M40 298 1233 00:25:22 (1480)00:25:02 (1207)00:26:01 (1651)00:26:34 (1725)00:07:07 (1067) 01:48:56 (1487) 01:50:06 00:43:55
1375 4092 Napierała Paweł 1984 M30 230 1234 00:25:29 (1531)00:25:38 (1433)00:25:33 (1428)00:25:29 (1328)00:07:59 (1444) 01:47:55 (1385) 01:50:08 00:43:57
1376 1152 Gomoła Mateusz M35 290 1235 00:25:48 (1635)00:26:03 (1620)00:25:23 (1362)00:25:09 (1203)00:07:46 (1344) 01:47:55 (1383) 01:50:09 00:43:58
1377 1649 Kielo Krzysztof M40 304 1237 00:25:16 (1439)00:25:15 (1289)00:25:55 (1613)00:26:43 (1777)00:07:01 (1034) 01:49:16 (1512) 01:50:10 00:43:59
1378 4174 Owerczuk Łukasz NOVEO INTERACTIVE M35 281 1236 00:26:38 (1981)00:25:52 (1510)00:24:59 (1207)00:24:38 (1012)00:08:03 (1478) 01:47:31 (1345) 01:50:10 00:43:59
1379 3216 Jaworski Radosław M35 302 1239 00:25:12 (1409)00:26:00 (1575)00:25:48 (1564)00:25:57 (1486)00:07:15 (1125) 01:48:40 (1463) 01:50:12 00:44:01
1380 3432 Skonka Aleksander M35 282 1238 00:25:29 (1532)00:25:50 (1496)00:25:17 (1326)00:25:09 (1198)00:08:27 (1644) 01:47:34 (1352) 01:50:12 00:44:01
1381 834 Wiśniewska Anetta K40 21 142 00:25:27 (1511)00:25:58 (1551)00:25:45 (1543)00:25:55 (1469)00:07:07 (1071) 01:48:56 (1488) 01:50:12 00:44:01
1382 3763 Góreczny Rafał M40 291 1241 00:24:44 (1229)00:25:06 (1233)00:25:43 (1519)00:26:37 (1733)00:08:04 (1483) 01:48:24 (1435) 01:50:14 00:44:03
1383 928 Sobolewski Wojciech M30 233 1240 00:25:43 (1605)00:25:39 (1436)00:25:26 (1388)00:25:49 (1434)00:07:37 (1281) 01:48:00 (1392) 01:50:14 00:44:03
1384 44 Tracz Tomasz M40 281 1242 00:26:35 (1956)00:25:55 (1535)00:25:05 (1246)00:24:57 (1130)00:07:45 (1334) 01:47:49 (1375) 01:50:17 00:44:06
1385 3470 Kantecki Tomasz Biegam bo lubię M35 307 1243 00:25:30 (1538)00:26:02 (1601)00:25:45 (1542)00:25:55 (1468)00:07:06 (1063) 01:49:02 (1499) 01:50:18 00:44:07
1386 1310 Niemierko Krzysztof Sucha Team M40 287 1244 00:24:53 (1290)00:25:11 (1257)00:25:35 (1444)00:26:28 (1685)00:08:11 (1529) 01:48:15 (1411) 01:50:18 00:44:07
1387 3315 Adamczak Mateusz SII Gdańsk M25 158 1245 00:25:30 (1539)00:26:19 (1735)00:25:32 (1420)00:25:51 (1444)00:07:07 (1074) 01:49:00 (1494) 01:50:19 00:44:08
1388 399 Mateja Bożena K55 3 143 00:25:43 (1601)00:25:53 (1519)00:25:57 (1622)00:25:57 (1484)00:06:49 (948) 01:49:16 (1513) 01:50:19 00:44:08
1389 1965 Wnuk Tomasz Adidas Runners Warsaw M35 294 1246 00:23:56 (919)00:24:41 (1005)00:25:26 (1384)00:28:16 (2248)00:08:01 (1455) 01:48:25 (1438) 01:50:20 00:44:09
1390 2442 Grondzik Tomasz adidas Runners Warsaw M35 295 1248 00:23:55 (909)00:24:42 (1011)00:25:27 (1399)00:28:16 (2241)00:08:01 (1453) 01:48:26 (1439) 01:50:21 00:44:10
1391 809 Okuniewski Dawid M30 208 1247 00:25:12 (1411)00:25:16 (1290)00:24:53 (1172)00:25:09 (1202)00:09:51 (2129) 01:46:02 (1227) 01:50:21 00:44:10
1392 3740 Dyśko Wojciech M30 235 1250 00:25:48 (1632)00:26:02 (1597)00:25:32 (1422)00:25:13 (1224)00:07:47 (1351) 01:48:11 (1406) 01:50:22 00:44:11
1393 3209 Piórek Rafał Asecurica Sp. z o.o. M40 311 1249 00:25:33 (1554)00:25:23 (1342)00:26:30 (1811)00:26:30 (1692)00:06:26 (759) 01:49:26 (1543) 01:50:22 00:44:11
1394 3857 Bulczak Karol M40 272 1251 00:24:01 (947)00:24:59 (1171)00:25:07 (1263)00:27:04 (1894)00:09:12 (1881) 01:47:14 (1316) 01:50:23 00:44:12
1395 3110 Kozioł Monika Traktor Team Gmina Kwidzyn K18 14 144 00:24:46 (1251)00:25:18 (1310)00:25:52 (1586)00:26:28 (1684)00:07:59 (1442) 01:48:24 (1434) 01:50:23 00:44:12
1396 4117 Gronek Marcin M35 286 1253 00:25:38 (1578)00:25:47 (1483)00:25:24 (1367)00:25:21 (1286)00:08:14 (1557) 01:47:44 (1371) 01:50:24 00:44:13
1397 1420 Smolarczyk Adam M30 234 1252 00:25:55 (1674)00:25:33 (1410)00:25:52 (1584)00:25:16 (1244)00:07:48 (1364) 01:48:10 (1402) 01:50:24 00:44:13
1398 3974 Skwiot Stanisław TUMBOteam M45 152 1255 00:25:07 (1387)00:25:15 (1288)00:25:28 (1403)00:25:59 (1495)00:08:36 (1689) 01:47:42 (1366) 01:50:25 00:44:14
1399 1730 Syldatk Stanisław M55 24 1254 00:24:45 (1244)00:24:52 (1091)00:25:03 (1232)00:26:54 (1834)00:08:51 (1766) 01:47:56 (1387) 01:50:25 00:44:14
1400 3380 Kolbowicz Marek 4F Szczecin M45 150 1256 00:25:37 (1571)00:25:48 (1491)00:25:34 (1440)00:25:07 (1183)00:08:20 (1595) 01:47:39 (1361) 01:50:26 00:44:15
1401 2831 Lemańska Kasia K25 31 145 00:25:58 (1686)00:25:35 (1425)00:25:28 (1408)00:25:24 (1306)00:08:02 (1471) 01:48:04 (1396) 01:50:27 00:44:16
1402 1402 Romo Juha Kemira Sport Team M30 243 1257 00:24:40 (1165)00:25:02 (1211)00:25:28 (1404)00:27:01 (1880)00:08:16 (1575) 01:48:37 (1456) 01:50:27 00:44:16
1403 1111 Mamczynski Mariusz M45 165 1258 00:24:43 (1202)00:25:31 (1398)00:26:01 (1653)00:27:02 (1887)00:07:11 (1093) 01:49:18 (1518) 01:50:28 00:44:17
1404 654 Woźniak Andrzej M40 293 1259 00:25:09 (1399)00:25:25 (1360)00:25:32 (1425)00:26:17 (1609)00:08:07 (1510) 01:48:30 (1445) 01:50:30 00:44:19
1405 2522 Fogt-Klockowska Monika K40 17 146 00:25:30 (1536)00:25:45 (1475)00:26:31 (1816)00:24:59 (1147)00:07:48 (1359) 01:48:06 (1397) 01:50:33 00:44:22
1406 2777 Martyka Jolanta biegamyrazem.pl K40 18 147 00:24:58 (1325)00:25:10 (1247)00:25:26 (1383)00:26:25 (1677)00:08:36 (1687) 01:48:19 (1421) 01:50:35 00:44:24
1407 274 Podgórski Artur Runeda M30 237 1260 00:24:57 (1314)00:25:17 (1295)00:25:08 (1268)00:26:38 (1739)00:08:37 (1692) 01:48:16 (1417) 01:50:37 00:44:26
1408 3812 Straszak Kamil M25 134 1261 00:25:51 (1647)00:26:23 (1753)00:25:01 (1218)00:24:16 (896)00:09:06 (1840) 01:46:56 (1298) 01:50:37 00:44:26
1409 1475 Dziekanowski Bartosz M25 135 1262 00:25:51 (1650)00:26:23 (1752)00:24:59 (1203)00:24:19 (916)00:09:06 (1846) 01:46:57 (1300) 01:50:38 00:44:27
1410 2238 Filipek Patryk M25 151 1263 00:25:18 (1451)00:25:32 (1407)00:25:27 (1392)00:26:14 (1590)00:08:08 (1514) 01:48:22 (1427) 01:50:39 00:44:28
1411 4211 Kotlarczuk Michał M35 310 1264 00:25:16 (1438)00:25:35 (1424)00:25:50 (1575)00:26:26 (1679)00:07:32 (1249) 01:49:13 (1509) 01:50:39 00:44:28
1412 2057 Brzuszczyński Tomasz M40 307 1266 00:25:10 (1405)00:24:58 (1166)00:25:26 (1387)00:27:32 (2038)00:07:34 (1266) 01:49:20 (1527) 01:50:40 00:44:29
1413 1470 Salwin Michał M35 300 1265 00:25:15 (1428)00:25:41 (1451)00:25:44 (1524)00:25:59 (1498)00:08:01 (1462) 01:48:37 (1455) 01:50:40 00:44:29
1414 256 Kuszyk Dariusz Emeryci i Rencisci M30 242 1267 00:25:17 (1446)00:25:48 (1490)00:25:31 (1416)00:26:00 (1500)00:08:05 (1498) 01:48:31 (1446) 01:50:41 00:44:30
1415 1142 Białka Remigiusz M30 226 1270 00:26:06 (1759)00:26:04 (1643)00:25:24 (1368)00:24:20 (920)00:08:48 (1749) 01:47:32 (1349) 01:50:42 00:44:31
1416 3896 Krawczyk Marcin LEW LĘBORK Lew Lębork M18 60 1269 00:25:31 (1548)00:25:54 (1524)00:26:01 (1648)00:26:24 (1668)00:06:52 (968) 01:49:45 (1570) 01:50:42 00:44:31
1417 1179 Wołoszyn Patryk M25 141 1268 00:26:04 (1736)00:26:00 (1577)00:25:12 (1292)00:24:33 (993)00:08:53 (1776) 01:47:27 (1340) 01:50:42 00:44:31
1418 1131 Kłoniecka Joanna K25 32 148 00:25:20 (1464)00:25:39 (1442)00:25:28 (1409)00:25:43 (1402)00:08:33 (1672) 01:48:07 (1400) 01:50:43 00:44:32
1419 3388 Rutkowski Grzegorz M45 159 1271 00:25:18 (1449)00:25:27 (1375)00:25:17 (1323)00:26:21 (1639)00:08:21 (1604) 01:48:24 (1433) 01:50:44 00:44:33
1420 1415 Olewniczak Robert GK RID M50 56 1272 00:25:06 (1382)00:26:13 (1697)00:25:55 (1611)00:25:55 (1467)00:07:36 (1275) 01:48:51 (1481) 01:50:45 00:44:34
1421 2059 Wiatr Jacek M40 297 1273 00:24:57 (1313)00:26:11 (1686)00:25:54 (1599)00:26:03 (1516)00:07:41 (1305) 01:48:50 (1480) 01:50:46 00:44:35
1422 2941 Dobrolinski Daniel Flak M40 276 1275 00:24:20 (1034)00:25:09 (1239)00:25:39 (1490)00:26:25 (1675)00:09:15 (1904) 01:47:33 (1350) 01:50:48 00:44:37
1423 2336 Podczarski Tomasz KOLBUDY TEAM M45 162 1274 00:25:38 (1577)00:25:37 (1431)00:25:11 (1289)00:26:31 (1698)00:07:51 (1389) 01:48:47 (1474) 01:50:48 00:44:37
1424 4160 Daniszewski Wojciech M18 55 1276 00:25:37 (1574)00:25:24 (1346)00:25:33 (1429)00:24:58 (1141)00:09:17 (1909) 01:46:50 (1293) 01:50:49 00:44:38
1425 2124 Śliwińska Katarzyna KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni K45 10 149 00:25:50 (1641)00:25:20 (1321)00:24:50 (1136)00:24:59 (1145)00:09:50 (2126) 01:46:49 (1285) 01:50:49 00:44:38
1426 1228 Kobyliński Michał M25 154 1277 00:26:30 (1930)00:25:58 (1552)00:25:21 (1346)00:25:16 (1250)00:07:45 (1339) 01:48:30 (1442) 01:50:50 00:44:39
1427 909 Budzyński Krzysztof M30 249 1279 00:25:04 (1361)00:26:19 (1737)00:25:34 (1434)00:26:20 (1638)00:07:34 (1259) 01:48:47 (1476) 01:50:51 00:44:40
1428 3297 Neumann Krzysztof Rowing Running Team M45 160 1278 00:25:53 (1667)00:25:55 (1528)00:25:34 (1439)00:25:29 (1331)00:08:00 (1449) 01:48:27 (1441) 01:50:51 00:44:40
1429 2211 Wąż Mariusz KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni M45 144 1280 00:25:50 (1639)00:25:20 (1320)00:24:50 (1137)00:24:59 (1146)00:09:52 (2140) 01:46:51 (1294) 01:50:51 00:44:40
1430 2266 Januszkiewicz Michał M25 159 1281 00:24:54 (1292)00:25:28 (1378)00:25:42 (1516)00:26:41 (1765)00:08:07 (1511) 01:49:03 (1500) 01:50:52 00:44:41
1431 4312 Jeneralski Maciej VSTeam M45 161 1282 00:25:53 (1666)00:26:11 (1682)00:25:27 (1401)00:25:31 (1336)00:07:50 (1377) 01:48:39 (1460) 01:50:52 00:44:41
1432 4022 Gniewek Justyna Motywatornia Team K18 12 150 00:26:15 (1838)00:25:54 (1522)00:25:29 (1410)00:24:32 (986)00:08:44 (1733) 01:47:30 (1344) 01:50:54 00:44:43
1433 2240 Szymański Radek M45 164 1283 00:24:42 (1186)00:25:12 (1266)00:25:52 (1588)00:27:23 (1989)00:07:45 (1337) 01:49:07 (1506) 01:50:54 00:44:43
1434 945 Klimczyński Rafał M35 293 1284 00:26:15 (1837)00:26:05 (1645)00:25:18 (1329)00:25:09 (1205)00:08:08 (1512) 01:48:23 (1431) 01:50:55 00:44:44
1435 3478 Wołosowicz Natalia Klub Biegaczy JYSK K35 33 151 00:26:26 (1898)00:25:42 (1453)00:25:11 (1285)00:25:25 (1309)00:08:11 (1532) 01:48:23 (1429) 01:50:55 00:44:44
1436 1169 Gruszka Jacek M30 263 1285 00:25:33 (1558)00:26:26 (1775)00:25:45 (1540)00:25:58 (1494)00:07:14 (1109) 01:49:50 (1582) 01:50:56 00:44:45
1437 2915 Rozenkiewicz Waldemar BUSHIDO M60 12 1287 00:24:36 (1130)00:25:12 (1264)00:25:55 (1605)00:27:08 (1913)00:08:06 (1502) 01:48:55 (1485) 01:50:57 00:44:46
1438 2945 Smal Szymon M40 268 1288 00:24:59 (1334)00:25:30 (1392)00:25:28 (1407)00:25:11 (1214)00:09:49 (2119) 01:46:50 (1288) 01:50:57 00:44:46
1439 4402 Złoch Piotr KS BAT Sierakowice M35 316 1286 00:24:57 (1318)00:26:18 (1731)00:27:16 (2098)00:25:35 (1354)00:06:51 (957) 01:49:41 (1563) 01:50:57 00:44:46
1440 3076 Kwiatek Maciek NORDCITY M18 57 1289 00:26:04 (1737)00:26:40 (1862)00:25:17 (1325)00:25:36 (1368)00:07:22 (1166) 01:48:36 (1453) 01:50:59 00:44:48
1441 1230 Pierzchliński Dariusz M40 325 1290 00:24:35 (1127)00:25:25 (1359)00:25:32 (1424)00:27:38 (2068)00:07:50 (1379) 01:49:57 (1596) 01:51:00 00:44:49
1442 2303 Kostro-Gostomska Katarzyna tsunami-tri K40 19 153 00:25:52 (1660)00:24:54 (1117)00:25:28 (1406)00:26:05 (1529)00:08:42 (1720) 01:48:19 (1424) 01:51:01 00:44:50
1443 1472 Śliżewska Zuzanna Ostróda Runners K25 35 152 00:26:30 (1927)00:25:58 (1546)00:25:21 (1348)00:25:16 (1249)00:07:56 (1410) 01:48:41 (1465) 01:51:01 00:44:50
1444 1618 Stempin Piotr M50 57 1291 00:24:36 (1133)00:25:17 (1305)00:25:47 (1555)00:27:02 (1884)00:08:22 (1607) 01:48:58 (1489) 01:51:04 00:44:53
1445 3495 Ziółkowski Mirosław M35 336 1293 00:26:38 (1980)00:26:39 (1856)00:26:06 (1677)00:25:42 (1396)00:06:00 (567) 01:51:05 (1703) 01:51:05 00:44:54
1446 4194 Wróbel Sebastian Apteka Gemini Team M35 280 1292 00:25:26 (1505)00:25:43 (1465)00:25:21 (1351)00:25:18 (1265)00:09:17 (1912) 01:47:27 (1337) 01:51:05 00:44:54
1447 3182 Jeliński Karol M18 62 1294 00:23:38 (767)00:24:54 (1106)00:27:16 (2100)00:28:20 (2268)00:06:58 (1017) 01:49:58 (1599) 01:51:06 00:44:55
1448 4002 Kachniarz Artur M35 288 1297 00:26:03 (1729)00:25:59 (1554)00:25:34 (1437)00:24:47 (1051)00:08:44 (1730) 01:47:49 (1376) 01:51:07 00:44:56
1449 3996 Lewandowski Paweł DUBTREK M35 273 1296 00:27:05 (2179)00:25:49 (1494)00:24:27 (992)00:24:25 (946)00:09:21 (1931) 01:47:13 (1315) 01:51:07 00:44:56
1450 1317 Męczyńska Kamila K35 34 154 00:24:59 (1331)00:25:27 (1368)00:25:48 (1570)00:26:49 (1802)00:08:04 (1482) 01:49:06 (1505) 01:51:07 00:44:56
1451 1421 Nadolny Piotr AŚNAEBAEM M40 275 1295 00:25:27 (1512)00:25:25 (1356)00:25:09 (1276)00:25:32 (1339)00:09:34 (2033) 01:47:25 (1335) 01:51:07 00:44:56
1452 2790 Kaczor Krzysztof M25 160 1299 00:25:08 (1392)00:25:21 (1332)00:25:27 (1391)00:27:01 (1879)00:08:12 (1538) 01:49:16 (1514) 01:51:09 00:44:58
1453 2444 Lewandowski Marcin M35 328 1298 00:25:08 (1388)00:26:04 (1633)00:26:13 (1710)00:26:52 (1826)00:06:52 (962) 01:50:20 (1640) 01:51:09 00:44:58
1454 3172 Leszczyńska Joasia WKZ Kozienice K40 20 155 00:26:01 (1712)00:25:58 (1553)00:25:45 (1541)00:25:24 (1304)00:08:02 (1472) 01:48:42 (1467) 01:51:10 00:44:59
1455 1946 Nitka Grzegorz Intel Runners M40 308 1300 00:25:38 (1581)00:26:03 (1618)00:25:57 (1623)00:26:03 (1518)00:07:29 (1221) 01:49:20 (1525) 01:51:10 00:44:59
1456 4290 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M35 314 1302 00:24:45 (1242)00:25:44 (1467)00:26:30 (1810)00:26:39 (1748)00:07:34 (1260) 01:49:24 (1539) 01:51:12 00:45:01
1457 4340 Tomasiuk Karol M40 284 1301 00:26:09 (1801)00:26:01 (1585)00:25:36 (1450)00:24:49 (1070)00:08:37 (1691) 01:48:02 (1394) 01:51:12 00:45:01
1458 1438 Kotlenga Tomasz FOTOGRAFsierakowice.pl M30 231 1303 00:25:37 (1576)00:25:41 (1450)00:25:24 (1370)00:25:19 (1271)00:09:12 (1878) 01:47:56 (1386) 01:51:13 00:45:02
1459 3632 Duński Bartosz M25 155 1305 00:25:31 (1545)00:25:33 (1417)00:25:16 (1315)00:26:21 (1641)00:08:33 (1666) 01:48:47 (1475) 01:51:14 00:45:03
1460 1181 Kaniowski Jacek W.P.K Słoń team Ustka M40 299 1304 00:25:08 (1393)00:25:22 (1336)00:25:37 (1466)00:26:39 (1747)00:08:28 (1650) 01:48:58 (1490) 01:51:14 00:45:03
1461 119 Kocoł Karolina K35 38 156 00:24:51 (1275)00:26:13 (1699)00:26:15 (1719)00:26:58 (1857)00:06:57 (1007) 01:50:11 (1623) 01:51:14 00:45:03
1462 2055 Piernicki Bartłomiej M35 320 1306 00:26:22 (1869)00:26:28 (1791)00:25:54 (1601)00:25:19 (1275)00:07:12 (1098) 01:49:47 (1574) 01:51:15 00:45:04
1463 1240 Baranowski Krzysztof M50 59 1307 00:24:44 (1230)00:25:24 (1353)00:25:57 (1627)00:27:00 (1871)00:08:12 (1537) 01:49:18 (1517) 01:51:17 00:45:06
1464 994 Bratko Marcin M35 285 1309 00:25:15 (1433)00:25:42 (1454)00:25:35 (1445)00:25:39 (1378)00:09:07 (1847) 01:47:38 (1360) 01:51:18 00:45:07
1465 257 Roczniok Piotr Parkrun Gdynia M45 156 1308 00:26:03 (1728)00:25:56 (1539)00:25:27 (1398)00:25:07 (1186)00:08:45 (1738) 01:48:06 (1398) 01:51:18 00:45:07
1466 1509 Bitel Marcin M40 341 1310 00:22:51 (587)00:23:39 (755)00:25:49 (1572)00:28:45 (2388)00:10:15 (2304) 01:51:03 (1700) 01:51:19 00:45:08
1467 4254 Gorycki Janusz Running Sucks M45 151 1311 00:25:24 (1492)00:25:40 (1445)00:25:26 (1382)00:25:17 (1260)00:09:33 (2017) 01:47:39 (1362) 01:51:20 00:45:09
1468 3919 Roliński Cezary Morsy Zblewo M35 274 1312 00:25:38 (1580)00:25:16 (1291)00:24:35 (1031)00:25:38 (1375)00:10:14 (2295) 01:47:14 (1319) 01:51:21 00:45:10
1469 3491 Szafran Maciej M40 309 1313 00:23:54 (902)00:25:33 (1412)00:26:30 (1809)00:27:24 (1993)00:08:01 (1457) 01:49:21 (1530) 01:51:22 00:45:11
1470 983 Banka Arkadiusz Ojcowa Wola Running M35 308 1314 00:25:18 (1453)00:25:58 (1548)00:25:56 (1617)00:26:08 (1553)00:08:03 (1477) 01:49:02 (1498) 01:51:23 00:45:12
1471 1003 Glaubert Robert M40 301 1315 00:26:19 (1854)00:25:17 (1302)00:25:38 (1487)00:26:05 (1531)00:08:04 (1484) 01:49:05 (1501) 01:51:23 00:45:12
1472 2840 Krajczyński Jakub PKO Bank Polski M40 277 1316 00:25:27 (1513)00:26:00 (1565)00:25:35 (1443)00:24:59 (1149)00:09:23 (1950) 01:47:33 (1351) 01:51:24 00:45:13
1473 2160 Kosznik Michał M35 305 1317 00:25:28 (1518)00:25:49 (1493)00:25:35 (1447)00:26:09 (1557)00:08:24 (1624) 01:49:00 (1496) 01:51:25 00:45:14
1474 40 Sikorski Mariusz Sfora Pomorze 1985 M30 236 1318 00:26:07 (1782)00:25:57 (1545)00:25:38 (1484)00:25:06 (1182)00:08:37 (1696) 01:48:16 (1415) 01:51:25 00:45:14
1475 3203 Hoduń Adam M40 334 1319 00:24:25 (1057)00:25:24 (1352)00:26:39 (1871)00:28:00 (2166)00:06:59 (1025) 01:50:35 (1660) 01:51:27 00:45:16
1476 2041 Machalica Agnieszka K40 32 157 00:23:48 (830)00:25:39 (1444)00:27:04 (2029)00:27:42 (2089)00:07:14 (1113) 01:50:22 (1645) 01:51:27 00:45:16
1477 1904 Kleban Paweł M25 164 1321 00:24:22 (1046)00:25:26 (1365)00:26:08 (1683)00:27:31 (2032)00:08:01 (1463) 01:49:49 (1579) 01:51:28 00:45:17
1478 1840 Maksymiuk Piotr Run4Emma M35 309 1320 00:25:29 (1527)00:24:59 (1175)00:24:37 (1040)00:27:31 (2033)00:08:52 (1767) 01:49:05 (1503) 01:51:28 00:45:17
1479 2486 Giedrojc Grzegorz M30 238 1322 00:26:00 (1700)00:25:59 (1560)00:25:27 (1400)00:25:20 (1281)00:08:43 (1725) 01:48:17 (1419) 01:51:29 00:45:18
1480 2859 Kocoń Eugeniusz M60 11 1324 00:26:07 (1781)00:26:01 (1583)00:25:37 (1475)00:25:13 (1223)00:08:32 (1665) 01:48:21 (1426) 01:51:30 00:45:19
1481 1387 Stefaniak Piotr ŁEBA MORS POLAND M55 30 1323 00:24:09 (979)00:25:09 (1244)00:25:44 (1528)00:28:04 (2187)00:08:24 (1625) 01:49:29 (1550) 01:51:30 00:45:19
1482 4163 Grinberg Małgorzta husky K40 22 158 00:25:43 (1600)00:25:53 (1520)00:25:40 (1494)00:25:56 (1474)00:08:19 (1590) 01:48:59 (1492) 01:51:31 00:45:20
1483 1601 Winiarski Arkadiusz M25 142 1325 00:26:47 (2039)00:25:59 (1555)00:25:24 (1371)00:24:27 (956)00:08:54 (1785) 01:47:31 (1347) 01:51:31 00:45:20
1484 3668 Szpoton Monika Adidas Runners Warsaw K30 34 159 00:25:46 (1621)00:26:12 (1688)00:25:54 (1594)00:25:42 (1394)00:07:58 (1441) 01:49:20 (1528) 01:51:32 00:45:21
1485 2881 Wilk Magdalena K40 31 160 00:25:47 (1631)00:26:13 (1706)00:25:48 (1565)00:26:40 (1755)00:07:04 (1051) 01:50:21 (1644) 01:51:32 00:45:21
1486 1714 Flisikowski Szymon SPORTEVO M30 240 1326 00:26:05 (1743)00:26:03 (1631)00:25:37 (1468)00:25:17 (1259)00:08:31 (1660) 01:48:23 (1428) 01:51:33 00:45:22
1487 2048 Stecki Andrzej M50 52 1327 00:25:44 (1610)00:25:26 (1362)00:24:45 (1089)00:25:35 (1362)00:10:03 (2224) 01:47:14 (1317) 01:51:33 00:45:22
1488 359 Kwiatkowski Michał Kwiatek Głuchy M30 273 1328 00:23:29 (740)00:25:35 (1428)00:27:19 (2125)00:28:00 (2167)00:07:12 (1096) 01:50:24 (1646) 01:51:35 00:45:24
1489 132 Kwieciński Łukasz M30 228 1329 00:26:42 (2003)00:25:18 (1306)00:25:09 (1274)00:24:55 (1116)00:09:33 (2016) 01:47:44 (1369) 01:51:37 00:45:26
1490 1285 Maćkowska Małgorzata Reda TEAM K35 35 161 00:25:38 (1579)00:25:46 (1478)00:25:38 (1478)00:26:12 (1583)00:08:23 (1615) 01:49:14 (1510) 01:51:37 00:45:26
1491 3920 Grabowski Dariusz KS Pidrina Gdynia M45 179 1330 00:25:22 (1482)00:26:13 (1701)00:26:25 (1777)00:26:50 (1816)00:06:48 (938) 01:50:34 (1659) 01:51:38 00:45:27
1492 4243 Kotuła-Gibas Dominika Blue Media Team K30 30 163 00:26:58 (2134)00:26:05 (1646)00:25:01 (1215)00:24:44 (1035)00:08:50 (1756) 01:48:13 (1410) 01:51:38 00:45:27
1493 1500 Las Hanna K25 39 164 00:26:02 (1719)00:26:09 (1673)00:25:56 (1616)00:26:19 (1628)00:07:12 (1095) 01:50:15 (1633) 01:51:38 00:45:27
1494 4291 Świlska Iwona K45 19 162 00:25:10 (1404)00:26:06 (1653)00:26:12 (1701)00:26:30 (1691)00:07:40 (1303) 01:50:12 (1628) 01:51:38 00:45:27
1495 3653 Muerau-Nowicka Hanna KB GOCH Bytów K50 4 166 00:27:26 (2328)00:26:38 (1852)00:25:53 (1592)00:24:47 (1053)00:06:55 (987) 01:50:20 (1642) 01:51:39 00:45:28
1496 4 Świlski Ryszard M45 173 1331 00:25:05 (1372)00:26:11 (1679)00:26:11 (1698)00:26:31 (1702)00:07:41 (1309) 01:50:13 (1630) 01:51:39 00:45:28
1497 2910 Turzyńska Magdalena KB GOCH Bytów K35 39 165 00:27:25 (2318)00:26:37 (1847)00:25:53 (1590)00:24:46 (1050)00:06:58 (1014) 01:50:19 (1639) 01:51:39 00:45:28
1498 439 Marczak Marek M45 178 1332 00:23:53 (898)00:25:10 (1252)00:27:08 (2059)00:28:22 (2280)00:07:08 (1077) 01:50:32 (1655) 01:51:41 00:45:30
1499 2814 Witkowski Paweł M25 147 1333 00:26:12 (1815)00:25:50 (1497)00:25:25 (1373)00:24:55 (1121)00:09:20 (1926) 01:48:03 (1395) 01:51:42 00:45:31
1500 1227 Andrzejczyk Robert M40 263 1335 00:25:31 (1549)00:25:19 (1315)00:25:04 (1237)00:25:01 (1161)00:10:48 (2543) 01:46:28 (1267) 01:51:43 00:45:32
1501 4153 Ronij Lukasz Andrew's Team M35 257 1334 00:26:18 (1849)00:26:04 (1639)00:24:40 (1056)00:23:41 (719)00:11:00 (2635) 01:45:56 (1217) 01:51:43 00:45:32
1502 1084 Gałka Grzegorz M45 181 1336 00:24:56 (1305)00:26:00 (1574)00:26:35 (1840)00:26:59 (1864)00:07:14 (1110) 01:50:44 (1676) 01:51:44 00:45:33
1503 2418 Kearney Marek o'cearnaigh M40 305 1337 00:26:57 (2119)00:27:10 (2073)00:25:11 (1287)00:24:26 (951)00:08:01 (1460) 01:49:19 (1522) 01:51:45 00:45:34
1504 233 Bautembach Krzysztof M45 175 1338 00:24:58 (1326)00:27:37 (2265)00:25:55 (1607)00:25:48 (1430)00:07:28 (1220) 01:50:15 (1634) 01:51:46 00:45:35
1505 1283 Żółtański Rafał Cztery Kopytka M25 171 1339 00:25:14 (1419)00:25:54 (1523)00:26:37 (1860)00:27:16 (1959)00:06:45 (922) 01:50:36 (1664) 01:51:46 00:45:35
1506 1237 Klopotek Claudia MAMY TO ! K18 24 167 00:24:27 (1071)00:25:52 (1514)00:26:58 (1989)00:27:18 (1966)00:07:12 (1103) 01:50:40 (1673) 01:51:47 00:45:36
1507 470 Lach Łukasz M30 264 1340 00:25:16 (1440)00:25:38 (1435)00:25:51 (1580)00:26:59 (1867)00:08:03 (1479) 01:49:52 (1587) 01:51:47 00:45:36
1508 1077 Górny Sebastian M35 317 1342 00:25:28 (1519)00:26:00 (1570)00:25:47 (1559)00:26:22 (1645)00:08:13 (1553) 01:49:43 (1565) 01:51:50 00:45:39
1509 570 Michałowski Maciej RAPP Gdańsk M40 306 1341 00:26:28 (1917)00:26:24 (1763)00:25:10 (1279)00:25:36 (1369)00:08:12 (1533) 01:49:19 (1521) 01:51:50 00:45:39
1510 3619 Suchcicki Przemysław Polska Górą! M30 222 1343 00:26:33 (1946)00:25:54 (1527)00:25:13 (1298)00:24:19 (915)00:09:52 (2136) 01:47:12 (1314) 01:51:51 00:45:40
1511 869 Adamus Jarosław M55 27 1344 00:25:43 (1604)00:26:09 (1671)00:25:27 (1395)00:25:40 (1384)00:08:53 (1780) 01:48:32 (1448) 01:51:52 00:45:41
1512 1029 Zaborowska Paulina Healthy Click K18 27 168 00:23:03 (636)00:28:07 (2426)00:28:18 (2486)00:26:00 (1502)00:06:24 (737) 01:51:16 (1720) 01:51:52 00:45:41
1513 3907 Pierucki Andrzej M40 295 1345 00:26:06 (1758)00:26:00 (1564)00:25:36 (1458)00:25:23 (1300)00:08:49 (1753) 01:48:42 (1468) 01:51:54 00:45:43
1514 4050 Janeczko Arkadiusz Seals Team M30 244 1346 00:24:53 (1287)00:25:00 (1183)00:25:57 (1626)00:26:40 (1754)00:09:25 (1956) 01:48:37 (1457) 01:51:55 00:45:44
1515 2903 Krzywiec Przemysław M30 246 1347 00:25:58 (1689)00:25:59 (1561)00:25:38 (1481)00:25:37 (1370)00:08:45 (1735) 01:48:40 (1462) 01:51:57 00:45:46
1516 74 Woryna Tomasz M40 328 1348 00:24:17 (1018)00:24:56 (1128)00:25:35 (1446)00:28:45 (2394)00:08:24 (1627) 01:50:00 (1603) 01:51:57 00:45:46
1517 3290 Helbin Katarzyna Kuźnia Triathlonu K40 24 169 00:26:09 (1799)00:26:12 (1692)00:25:41 (1505)00:25:38 (1376)00:08:18 (1585) 01:49:21 (1529) 01:51:58 00:45:47
1518 3782 Kuciński Ireneusz M40 289 1350 00:25:19 (1459)00:25:41 (1448)00:25:34 (1441)00:25:57 (1488)00:09:27 (1971) 01:48:21 (1425) 01:51:58 00:45:47
1519 1995 Kudrewicz Mirek Silco M50 55 1349 00:24:46 (1249)00:25:26 (1367)00:25:53 (1589)00:26:21 (1643)00:09:32 (2012) 01:48:25 (1436) 01:51:58 00:45:47
1520 337 Ściechowicz Adam Centrum Operacji Morskich M45 147 1351 00:25:39 (1584)00:26:00 (1569)00:25:23 (1361)00:24:56 (1129)00:10:00 (2207) 01:47:18 (1322) 01:51:58 00:45:47
1521 2589 Chrobak Jacek Spk M18 61 1352 00:25:37 (1569)00:26:00 (1573)00:26:05 (1670)00:25:57 (1487)00:08:21 (1605) 01:49:46 (1573) 01:52:00 00:45:49
1522 1811 Haładaj Piotr M30 232 1355 00:25:30 (1537)00:25:55 (1530)00:25:39 (1492)00:25:20 (1278)00:09:37 (2046) 01:47:57 (1389) 01:52:01 00:45:50
1523 2866 Kryszkiewicz Tomasz M45 169 1354 00:25:43 (1602)00:25:50 (1503)00:25:46 (1547)00:26:05 (1530)00:08:37 (1690) 01:49:34 (1556) 01:52:01 00:45:50
1524 4324 Kwiatkowski Tomasz M30 241 1353 00:51:37 (3673)00:25:21 (1347)00:25:34 (1353)00:09:29 (1983) 01:48:30 (1443) 01:52:01 00:45:50
1525 447 Szemberski Szymon M35 292 1356 00:25:19 (1460)00:25:52 (1509)00:25:37 (1467)00:25:59 (1497)00:09:17 (1908) 01:48:16 (1416) 01:52:04 00:45:53
1526 1197 Trocki Paweł M35 298 1357 00:25:57 (1685)00:25:21 (1323)00:25:13 (1296)00:26:02 (1513)00:09:31 (2002) 01:48:34 (1452) 01:52:04 00:45:53
1527 1495 Cylkowski Grzegorz TRI Starogard Gdański M30 267 1358 00:26:27 (1907)00:26:39 (1861)00:25:39 (1489)00:25:28 (1324)00:07:52 (1393) 01:50:03 (1612) 01:52:05 00:45:54
1528 1046 Gumiński Piotr AT Team M35 297 1359 00:26:10 (1805)00:26:07 (1657)00:25:22 (1358)00:25:10 (1209)00:09:16 (1905) 01:48:34 (1450) 01:52:05 00:45:54
1529 4374 Jelonek Mietek tristarogard 1961 M55 28 1361 00:25:57 (1683)00:26:00 (1566)00:25:37 (1463)00:25:21 (1287)00:09:10 (1869) 01:48:45 (1470) 01:52:05 00:45:54
1530 4348 Strzelecka Aleksandra LPP TEAM LPP K25 36 170 00:26:04 (1735)00:26:01 (1586)00:25:36 (1452)00:25:51 (1445)00:08:33 (1668) 01:48:53 (1484) 01:52:05 00:45:54
1531 4223 Zięba Robert Kościerska "20" dwudziestka M40 318 1360 00:25:49 (1636)00:26:02 (1609)00:25:55 (1608)00:25:54 (1463)00:08:25 (1628) 01:49:32 (1552) 01:52:05 00:45:54
1532 262 Kreft Sebastian M25 145 1363 00:26:55 (2101)00:25:59 (1563)00:25:05 (1247)00:24:29 (971)00:09:38 (2050) 01:47:40 (1364) 01:52:06 00:45:55
1533 3258 Kunikowski Paweł M40 319 1364 00:26:55 (2099)00:26:34 (1835)00:26:00 (1644)00:24:33 (990)00:08:04 (1481) 01:49:33 (1553) 01:52:06 00:45:55
1534 4309 Lewandowski Bartosz M40 322 1362 00:25:44 (1611)00:26:09 (1667)00:26:20 (1757)00:26:06 (1535)00:07:47 (1358) 01:49:48 (1576) 01:52:06 00:45:55
1535 4375 Krystew-Garwolińska Kinga K40 27 172 00:25:45 (1613)00:26:09 (1670)00:26:19 (1751)00:26:07 (1542)00:07:47 (1357) 01:49:50 (1581) 01:52:07 00:45:56
1536 41 Pawelska Kamila K18 13 171 00:26:07 (1776)00:26:20 (1741)00:25:22 (1357)00:24:12 (873)00:10:06 (2249) 01:47:35 (1353) 01:52:07 00:45:56
1537 3485 Szyszłowski Waldemar M30 277 1365 00:24:31 (1094)00:25:24 (1347)00:25:44 (1526)00:28:32 (2330)00:07:56 (1413) 01:50:51 (1684) 01:52:07 00:45:56
1538 2387 Kwiatek Michał Pomorski Klub Sportowy iZawody.pl M35 304 1366 00:26:03 (1733)00:25:45 (1477)00:25:27 (1397)00:25:44 (1406)00:09:09 (1863) 01:48:46 (1473) 01:52:08 00:45:57
1539 3529 Puchała Tadeusz M40 324 1367 00:26:12 (1813)00:26:55 (1956)00:25:54 (1603)00:25:23 (1301)00:07:44 (1333) 01:49:54 (1591) 01:52:08 00:45:57
1540 3483 Kasprzak Artur Klub Biegaczy JYSK M45 183 1368 00:25:03 (1360)00:26:17 (1726)00:28:05 (2416)00:26:01 (1505)00:06:43 (900) 01:50:59 (1696) 01:52:09 00:45:58
1541 2652 Bojan Piotr M30 276 1369 00:24:48 (1265)00:25:01 (1202)00:25:51 (1583)00:28:32 (2328)00:07:58 (1437) 01:50:48 (1678) 01:52:10 00:45:59
1542 1183 Kukawka Maciej M35 330 1370 00:27:11 (2226)00:26:31 (1816)00:25:46 (1546)00:25:27 (1319)00:07:16 (1134) 01:50:34 (1657) 01:52:11 00:46:00
1543 3174 Pes Magdalena K35 40 173 00:26:29 (1925)00:26:49 (1925)00:26:18 (1742)00:25:33 (1351)00:07:04 (1054) 01:50:39 (1667) 01:52:13 00:46:02
1544 264 Przykłota Paulina K18 23 174 00:24:43 (1216)00:25:05 (1227)00:27:02 (2016)00:27:54 (2141)00:07:31 (1240) 01:50:28 (1653) 01:52:15 00:46:04
1545 2023 Godlewski Krzysztof UBEZPIECZALNIA TEAM M25 165 1371 00:27:36 (2398)00:27:13 (2100)00:24:01 (850)00:25:22 (1288)00:08:04 (1490) 01:49:50 (1583) 01:52:16 00:46:05
1546 4110 Siedlecki Paweł Niezwalniamy M30 252 1372 00:26:02 (1720)00:26:09 (1676)00:25:47 (1550)00:25:17 (1262)00:09:03 (1826) 01:49:00 (1495) 01:52:18 00:46:07
1547 2950 Kolyagin Aleksandr M35 291 1373 00:26:26 (1900)00:25:34 (1422)00:25:12 (1290)00:25:03 (1173)00:10:04 (2231) 01:47:57 (1390) 01:52:19 00:46:08
1548 1393 Janowski Andrzej ST RUNNERS M35 326 1374 00:24:59 (1336)00:25:14 (1282)00:26:15 (1724)00:27:31 (2030)00:08:22 (1612) 01:50:09 (1621) 01:52:21 00:46:10
1549 408 Chorzelewski Grzegorz Szkola Plywania Merlin M40 302 1377 00:25:09 (1401)00:25:43 (1461)00:25:47 (1560)00:26:36 (1731)00:09:07 (1850) 01:49:10 (1507) 01:52:22 00:46:11
1550 3291 Kwidziński Krzysztof Eltorbud Team Eltorbud M40 294 1375 00:26:22 (1874)00:26:04 (1638)00:25:13 (1295)00:25:16 (1245)00:09:27 (1973) 01:48:33 (1449) 01:52:22 00:46:11
1551 557 Szulc Tomasz M50 61 1376 00:26:15 (1836)00:26:27 (1786)00:25:47 (1553)00:25:32 (1344)00:08:21 (1602) 01:49:49 (1578) 01:52:22 00:46:11
1552 4255 Kinowska Katarzyna K35 37 175 00:26:13 (1820)00:26:13 (1698)00:25:26 (1385)00:26:22 (1646)00:08:09 (1523) 01:50:00 (1604) 01:52:23 00:46:12
1553 4203 Kwidziński Oskar M18 56 1378 00:26:22 (1875)00:26:03 (1611)00:25:14 (1305)00:25:16 (1254)00:09:28 (1982) 01:48:34 (1451) 01:52:23 00:46:12
1554 1750 Zakrzacki Andrzej M35 299 1379 00:25:23 (1485)00:25:23 (1339)00:26:20 (1760)00:25:53 (1453)00:09:24 (1952) 01:48:37 (1454) 01:52:23 00:46:12
1555 2254 Czyżewski Mirosław M40 303 1380 00:26:07 (1768)00:26:02 (1606)00:25:37 (1473)00:25:45 (1415)00:08:53 (1779) 01:49:15 (1511) 01:52:24 00:46:13
1556 278 Boryna-Złota Aleksandra Lpp s.a. K25 37 176 00:26:44 (2022)00:26:08 (1661)00:25:44 (1531)00:25:43 (1401)00:08:06 (1501) 01:49:56 (1594) 01:52:25 00:46:14
1557 1076 Kędzierski Jacek Biegaj z Głową M45 171 1383 00:25:27 (1514)00:25:29 (1385)00:25:27 (1402)00:27:26 (2006)00:08:36 (1686) 01:49:49 (1577) 01:52:25 00:46:14
1558 3032 Klimczak Tobiasz Leee M40 296 1381 00:26:00 (1698)00:25:54 (1526)00:25:41 (1507)00:25:27 (1318)00:09:23 (1947) 01:48:49 (1478) 01:52:25 00:46:14
1559 3186 Kowalik Piotr BeKa Swornegacie M30 271 1384 00:25:20 (1470)00:25:35 (1426)00:26:07 (1679)00:27:09 (1920)00:08:14 (1554) 01:50:08 (1619) 01:52:25 00:46:14
1560 549 Kreft Ewa K40 28 177 00:26:32 (1936)00:26:00 (1568)00:26:04 (1663)00:25:41 (1390)00:08:08 (1516) 01:49:54 (1592) 01:52:25 00:46:14
1561 3022 Osiak Arkadiusz M45 176 1382 00:26:13 (1818)00:26:33 (1828)00:25:47 (1552)00:25:57 (1489)00:07:55 (1408) 01:50:21 (1643) 01:52:25 00:46:14
1562 1275 Pastwa Adrian M30 266 1385 00:26:57 (2120)00:27:00 (1999)00:25:33 (1430)00:24:55 (1115)00:08:01 (1464) 01:50:02 (1609) 01:52:26 00:46:15
1563 4344 Kovaleva Olga K35 45 179 00:25:00 (1342)00:26:24 (1757)00:26:43 (1904)00:27:08 (1910)00:07:12 (1097) 01:51:26 (1740) 01:52:27 00:46:16
1564 2935 Lesisz Agata K30 33 178 00:26:02 (1725)00:26:01 (1590)00:25:38 (1483)00:25:47 (1418)00:08:59 (1809) 01:49:10 (1508) 01:52:27 00:46:16
1565 4128 Piórkowski Marcin M40 330 1386 00:24:35 (1121)00:25:25 (1358)00:26:15 (1722)00:27:52 (2135)00:08:20 (1598) 01:50:01 (1606) 01:52:27 00:46:16
1566 3479 Kalinowska Joanna Klub Biegaczy JYSK K45 18 180 00:25:14 (1417)00:25:35 (1423)00:25:52 (1587)00:27:05 (1901)00:08:43 (1728) 01:50:11 (1625) 01:52:29 00:46:18
1567 3767 Winkler Natalia K18 16 181 00:26:02 (1723)00:26:02 (1600)00:25:42 (1508)00:25:50 (1438)00:08:53 (1777) 01:49:19 (1520) 01:52:29 00:46:18
1568 4197 Siedlecki Marcin M35 312 1387 00:26:03 (1732)00:25:59 (1562)00:25:25 (1380)00:26:07 (1546)00:08:56 (1794) 01:49:21 (1532) 01:52:30 00:46:19
1569 4224 Zięba Beata K40 29 182 00:25:49 (1637)00:26:02 (1596)00:25:56 (1618)00:26:11 (1574)00:08:32 (1664) 01:49:57 (1597) 01:52:30 00:46:19
1570 1478 Czarnecki Piotr M25 157 1388 00:25:45 (1614)00:26:04 (1634)00:25:38 (1479)00:25:51 (1447)00:09:13 (1886) 01:48:59 (1493) 01:52:31 00:46:20
1571 3187 Kacprzyk Michał M25 169 1392 00:25:37 (1573)00:26:35 (1839)00:25:45 (1538)00:26:37 (1732)00:07:57 (1415) 01:50:16 (1635) 01:52:31 00:46:20
1572 1772 Rażewski Maciej Raża Triathlon Team M18 63 1391 00:26:44 (2021)00:25:57 (1544)00:25:29 (1411)00:26:04 (1524)00:08:17 (1579) 01:50:02 (1611) 01:52:31 00:46:20
1573 2110 Skwirowski Karol M30 257 1389 00:26:06 (1764)00:26:03 (1622)00:25:33 (1432)00:25:56 (1479)00:08:53 (1778) 01:49:22 (1533) 01:52:31 00:46:20
1574 161 Żabowski Marek TriSpace Atos M30 268 1390 00:26:41 (1998)00:26:06 (1652)00:25:41 (1504)00:25:44 (1408)00:08:19 (1592) 01:50:06 (1615) 01:52:31 00:46:20
1575 1333 Gresik Daniel M40 314 1393 00:26:05 (1747)00:26:03 (1629)00:25:38 (1476)00:25:53 (1456)00:08:56 (1793) 01:49:26 (1540) 01:52:35 00:46:24
1576 34 Jakubiec Tomasz Stare Babice Biegają M30 258 1394 00:25:48 (1634)00:26:11 (1683)00:25:47 (1561)00:25:47 (1423)00:09:02 (1822) 01:49:27 (1545) 01:52:35 00:46:24
1577 446 Antonowicz Paweł SANBAO Crossfighting Team SANBAO Crossfighting Team M35 337 1395 00:26:08 (1784)00:26:11 (1684)00:26:19 (1746)00:26:25 (1678)00:07:33 (1252) 01:51:11 (1708) 01:52:36 00:46:25
1578 3149 Czerwiński Waldemar Markos Running Team M30 256 1396 00:26:02 (1722)00:26:01 (1578)00:25:43 (1522)00:26:00 (1501)00:08:50 (1759) 01:49:19 (1523) 01:52:36 00:46:25
1579 4200 Sztybor Joanna K40 25 183 00:25:46 (1619)00:25:58 (1547)00:25:48 (1566)00:25:56 (1477)00:09:08 (1857) 01:49:23 (1537) 01:52:36 00:46:25
1580 4096 Bruski Jakub M40 313 1400 00:26:13 (1821)00:26:01 (1587)00:25:36 (1461)00:25:51 (1446)00:08:56 (1791) 01:49:26 (1541) 01:52:37 00:46:26
1581 1241 Freda Artur Pruszcz Biega Pruszcz Biega M40 282 1397 00:27:03 (2167)00:26:07 (1656)00:24:53 (1163)00:24:38 (1010)00:09:56 (2170) 01:47:55 (1384) 01:52:37 00:46:26
1582 3841 Klimski Michał Markos Running Team M25 161 1399 00:26:02 (1716)00:26:01 (1582)00:25:42 (1515)00:26:02 (1512)00:08:50 (1754) 01:49:21 (1531) 01:52:37 00:46:26
1583 107 Konarzewski Jacek Rumia Biega JK KOMPUTER Jacek Konarzewski M45 180 1398 00:24:41 (1182)00:26:12 (1695)00:26:35 (1837)00:26:56 (1847)00:08:13 (1550) 01:50:39 (1669) 01:52:37 00:46:26
1584 4237 Wasilewski Grzegorz AIC TEAM M40 317 1402 00:25:52 (1658)00:26:16 (1724)00:25:37 (1465)00:25:55 (1466)00:08:58 (1808) 01:49:30 (1551) 01:52:38 00:46:27
1585 2648 Wilczyński Grzegorz M35 335 1401 00:24:43 (1219)00:26:18 (1732)00:26:22 (1766)00:27:24 (1999)00:07:51 (1385) 01:51:04 (1701) 01:52:38 00:46:27
1586 3378 Lindner Marek M35 324 1404 00:26:02 (1718)00:26:12 (1690)00:25:59 (1639)00:26:04 (1526)00:05:44 (444) 01:50:01 (1607) 01:52:39 00:46:28
1587 3863 Woźniak Mariusz T-Mobile Running Team M30 250 1403 00:27:11 (2229)00:26:34 (1836)00:25:17 (1319)00:24:23 (935)00:09:14 (1891) 01:48:50 (1479) 01:52:39 00:46:28
1588 1446 Dębicki Łukasz CSWIICH M30 245 1405 00:23:01 (623)00:24:19 (926)00:25:40 (1499)00:28:24 (2290)00:11:16 (2752) 01:48:38 (1458) 01:52:40 00:46:29
1589 3319 Kireev Sergei M30 284 1406 00:24:39 (1161)00:25:44 (1469)00:26:34 (1832)00:28:30 (2323)00:07:13 (1107) 01:51:49 (1771) 01:52:40 00:46:29
1590 2129 Limanowska Lucyna K45 16 184 00:26:07 (1774)00:25:50 (1501)00:25:47 (1554)00:26:22 (1648)00:08:34 (1679) 01:49:57 (1595) 01:52:40 00:46:29
1591 2132 Sroczyński Piotr M45 163 1407 00:25:52 (1662)00:25:43 (1462)00:25:15 (1310)00:26:10 (1563)00:09:40 (2059) 01:48:52 (1482) 01:52:40 00:46:29
1592 1864 Korytowski Jacek M50 58 1408 00:25:26 (1504)00:26:16 (1723)00:25:58 (1636)00:25:44 (1411)00:09:17 (1910) 01:49:18 (1515) 01:52:41 00:46:30
1593 3254 Wirkus Piotr BigYellowFoot Adventure Team M30 247 1409 00:25:50 (1638)00:25:59 (1558)00:25:49 (1574)00:25:32 (1343)00:09:31 (2003) 01:48:42 (1466) 01:52:41 00:46:30
1594 155 Zarin Roman Winter Meerkat M30 269 1410 00:26:37 (1970)00:25:51 (1508)00:25:18 (1330)00:26:13 (1587)00:08:42 (1721) 01:50:07 (1616) 01:52:41 00:46:30
1595 4045 Dyś Jarosław M40 312 1412 00:26:02 (1717)00:26:01 (1592)00:25:43 (1518)00:26:01 (1504)00:08:55 (1788) 01:49:26 (1544) 01:52:42 00:46:31
1596 2880 Kozłowski Rafał M45 187 1413 00:25:02 (1352)00:25:11 (1256)00:25:19 (1333)00:28:50 (2414)00:08:20 (1599) 01:51:25 (1736) 01:52:42 00:46:31
1597 872 Poławski Piort M45 172 1411 00:26:22 (1879)00:26:04 (1636)00:25:58 (1631)00:25:57 (1482)00:08:21 (1603) 01:50:04 (1614) 01:52:42 00:46:31
1598 3316 Adamczak Krzysztof M55 36 1416 00:24:29 (1082)00:26:09 (1668)00:27:11 (2073)00:28:03 (2181)00:06:51 (959) 01:51:55 (1779) 01:52:43 00:46:32
1599 1650 Filipski Aleksander WYMIATACZE M40 288 1414 00:25:46 (1622)00:25:47 (1484)00:25:25 (1375)00:25:22 (1294)00:10:23 (2357) 01:48:19 (1423) 01:52:43 00:46:32
1600 3887 Głodowski Michał Go Apple M35 301 1415 00:26:36 (1962)00:26:03 (1623)00:25:22 (1356)00:25:11 (1217)00:09:31 (2009) 01:48:39 (1461) 01:52:43 00:46:32
1601 306 Gracek Marcin M18 64 1418 00:25:21 (1474)00:25:42 (1455)00:25:47 (1551)00:27:14 (1938)00:08:40 (1713) 01:50:08 (1618) 01:52:44 00:46:33
1602 3815 Lis Sebastian Trimama Oklejanie-auta.pl M40 337 1417 00:25:08 (1396)00:25:50 (1498)00:26:27 (1796)00:27:19 (1972)00:08:00 (1448) 01:50:40 (1670) 01:52:44 00:46:33
1603 3001 Koiszewska Izabela MIRAP Lębork K40 36 185 00:25:20 (1468)00:26:29 (1801)00:27:00 (2004)00:26:33 (1719)00:07:24 (1181) 01:51:15 (1715) 01:52:46 00:46:35
1604 3000 Koiszewski Krzysztof MIRAP Lębork M45 186 1419 00:25:20 (1467)00:26:29 (1797)00:27:00 (2006)00:26:32 (1707)00:07:25 (1189) 01:51:15 (1716) 01:52:46 00:46:35
1605 2306 Naczk Leonard Dynamic Lębork M40 315 1420 00:25:15 (1427)00:25:32 (1409)00:25:46 (1545)00:26:46 (1793)00:09:27 (1968) 01:49:28 (1547) 01:52:46 00:46:35
1606 305 Czaban Natalia K18 21 186 00:25:21 (1472)00:25:42 (1457)00:25:47 (1563)00:27:14 (1941)00:08:43 (1727) 01:50:11 (1626) 01:52:47 00:46:36
1607 3139 Kulabukhov Dmitrii M25 172 1423 00:24:29 (1079)00:24:58 (1162)00:26:25 (1779)00:28:30 (2322)00:08:26 (1638) 01:50:46 (1677) 01:52:48 00:46:37
1608 3007 Mrotek Michał Marine Projects Ltd M40 343 1421 00:25:22 (1477)00:26:03 (1613)00:26:00 (1645)00:27:34 (2051)00:07:49 (1367) 01:51:15 (1718) 01:52:48 00:46:37
1609 2394 Przypek Marcin M25 162 1422 00:26:05 (1741)00:26:03 (1612)00:25:37 (1471)00:25:55 (1465)00:09:08 (1856) 01:49:37 (1559) 01:52:48 00:46:37
1610 2450 Kuchnowski Karol 4 FUN TEAM M35 303 1424 00:26:03 (1730)00:26:13 (1702)00:26:04 (1665)00:25:09 (1206)00:09:20 (1924) 01:48:45 (1471) 01:52:49 00:46:38
1611 4416 Bartecki Piotr Nordcity Kettlebell Crew M35 342 1425 00:25:57 (1681)00:26:11 (1678)00:26:22 (1769)00:27:02 (1883)00:07:18 (1147) 01:51:20 (1727) 01:52:50 00:46:39 11 (11 / 4)
1612 3768 Fiedorowicz Asia K18 30 187 00:29:08 (2934)00:26:02 (1602)00:25:23 (1364)00:26:13 (1588)00:06:04 (598) 01:52:50 (1855) 01:52:50 00:46:39
1613 319 Littwin Ewa K40 33 188 00:26:06 (1755)00:26:09 (1675)00:26:00 (1643)00:26:16 (1604)00:08:19 (1591) 01:50:39 (1666) 01:52:50 00:46:39
1614 150 Becker Wioletta K45 15 189 00:25:11 (1407)00:25:47 (1488)00:26:57 (1985)00:26:05 (1528)00:08:51 (1760) 01:49:38 (1561) 01:52:51 00:46:40
1615 580 Ligman Wacław M40 338 1426 00:24:36 (1131)00:25:40 (1446)00:27:10 (2066)00:27:42 (2084)00:07:43 (1322) 01:50:49 (1681) 01:52:51 00:46:40
1616 3612 Droździński Konrad M30 259 1427 00:26:00 (1697)00:25:56 (1537)00:25:39 (1491)00:26:01 (1506)00:09:16 (1906) 01:49:29 (1549) 01:52:52 00:46:41
1617 3831 Radłowski Mariusz M45 167 1429 00:25:21 (1475)00:25:33 (1418)00:25:45 (1539)00:26:41 (1768)00:09:32 (2010) 01:49:33 (1555) 01:52:52 00:46:41
1618 2624 Sokołowski Mirosław M50 66 1428 00:24:40 (1170)00:26:30 (1805)00:26:49 (1927)00:27:26 (2004)00:07:27 (1210) 01:51:44 (1762) 01:52:52 00:46:41
1619 4030 Brzeski Piotr Forma Fitness CLUB Kartuzy M40 353 1431 00:26:03 (1727)00:27:34 (2236)00:26:37 (1853)00:26:01 (1507)00:06:38 (873) 01:51:48 (1768) 01:52:53 00:46:42
1620 10020 Szot Dawid TriNEGU / NeON Team OdNova Gdynia Karolina Szot / Salon Rowerowy Bogdan Bondariew M25 163 1430 00:26:07 (1777)00:26:02 (1608)00:25:36 (1459)00:25:54 (1461)00:09:14 (1892) 01:49:45 (1572) 01:52:53 00:46:42
1621 1999 Trościanko Sara K18 15 190 00:25:48 (1633)00:25:59 (1559)00:25:55 (1609)00:25:24 (1305)00:09:47 (2104) 01:48:26 (1440) 01:52:53 00:46:42
1622 3639 Szulc Grzegorz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M55 32 1432 00:25:47 (1627)00:26:15 (1712)00:26:04 (1666)00:26:33 (1718)00:08:16 (1571) 01:50:34 (1658) 01:52:55 00:46:44
1623 372 Wittmann Marcin Co jest Dzieciak??? M40 356 1433 00:26:07 (1773)00:26:57 (1971)00:26:35 (1838)00:26:32 (1714)00:06:44 (915) 01:52:04 (1788) 01:52:55 00:46:44
1624 1494 Wodzikowski Marcin M25 173 1434 00:26:27 (1913)00:26:40 (1865)00:25:38 (1477)00:26:02 (1510)00:08:08 (1515) 01:50:53 (1687) 01:52:55 00:46:44
1625 2496 Orzechowski Piotr M30 262 1435 00:26:06 (1754)00:26:01 (1581)00:25:41 (1500)00:26:02 (1509)00:09:06 (1842) 01:49:48 (1575) 01:52:56 00:46:45
1626 551 Szajerka Krzysztof M50 71 1437 00:23:23 (716)00:26:11 (1680)00:27:39 (2247)00:28:43 (2378)00:07:00 (1026) 01:52:13 (1799) 01:52:56 00:46:45
1627 2173 Łukowicz Henryk NIEZRZESZNY M55 33 1436 00:26:16 (1843)00:26:12 (1693)00:26:10 (1696)00:26:07 (1543)00:08:11 (1528) 01:50:38 (1665) 01:52:56 00:46:45
1628 55 Kolwicz Damian BigYellowFoot Adventure Team M30 254 1440 00:26:12 (1814)00:25:56 (1540)00:25:16 (1314)00:25:59 (1499)00:09:34 (2032) 01:49:18 (1516) 01:52:57 00:46:46
1629 984 Międlar Mariusz M45 168 1438 00:25:52 (1655)00:26:03 (1621)00:25:38 (1485)00:26:14 (1591)00:09:10 (1868) 01:49:34 (1557) 01:52:57 00:46:46
1630 2519 Pliszka Krzysztof GIWK BIEGA M40 352 1439 00:25:36 (1568)00:26:08 (1664)00:26:00 (1642)00:27:15 (1949)00:07:58 (1431) 01:51:39 (1753) 01:52:57 00:46:46
1631 2032 Pieterwas Artur M35 332 1441 00:25:32 (1551)00:26:15 (1714)00:26:15 (1723)00:27:04 (1896)00:07:52 (1395) 01:50:52 (1686) 01:52:58 00:46:47
1632 3066 Chyliński Krzysztof Street Beer Poland Team M25 156 1442 00:27:10 (2219)00:26:26 (1781)00:25:14 (1306)00:24:36 (999)00:09:33 (2021) 01:48:53 (1483) 01:52:59 00:46:48
1633 1322 Jarzębiński Rafał dOB 241 M35 333 1444 00:25:05 (1374)00:25:59 (1557)00:26:20 (1754)00:27:27 (2013)00:08:09 (1520) 01:50:53 (1688) 01:53:00 00:46:49
1634 4079 Wryk Karol crosselite M18 69 1443 00:25:14 (1422)00:25:21 (1322)00:26:26 (1785)00:28:10 (2220)00:07:49 (1369) 01:50:54 (1690) 01:53:00 00:46:49
1635 3571 Dutkiewicz Sławomir M45 190 1445 00:25:09 (1398)00:26:24 (1767)00:26:15 (1721)00:27:37 (2065)00:07:36 (1277) 01:51:40 (1756) 01:53:01 00:46:50
1636 1202 Preuss Daniel Atos Bydgoszcz M40 336 1446 00:26:42 (2010)00:26:05 (1651)00:25:42 (1509)00:26:07 (1544)00:08:25 (1629) 01:50:36 (1661) 01:53:01 00:46:50
1637 3958 Czajkowski Janusz 4 CZAJKI M40 323 1447 00:25:26 (1501)00:26:04 (1644)00:25:51 (1582)00:26:32 (1715)00:09:09 (1865) 01:49:51 (1585) 01:53:02 00:46:51
1638 4398 Staniszewski Bartosz AMBEREXPO M35 338 1448 00:24:44 (1224)00:24:58 (1170)00:26:25 (1778)00:28:37 (2349)00:08:18 (1586) 01:51:15 (1714) 01:53:02 00:46:51
1639 208 Boryna Jarek M50 62 1449 00:26:43 (2015)00:26:08 (1662)00:25:45 (1537)00:26:03 (1520)00:08:24 (1622) 01:50:33 (1656) 01:53:03 00:46:52
1640 1474 Żółtowski Wojciech M18 72 1450 00:24:42 (1197)00:24:53 (1100)00:25:13 (1303)00:29:30 (2575)00:08:45 (1740) 01:51:15 (1717) 01:53:03 00:46:52
1641 1041 Kapturski Hubert Miszcze Płyta M35 339 1451 00:24:44 (1220)00:24:56 (1140)00:26:37 (1863)00:28:22 (2279)00:08:25 (1631) 01:51:16 (1719) 01:53:04 00:46:53
1642 3177 Krawiec Magdalena K18 29 191 00:23:42 (789)00:23:39 (759)00:25:54 (1597)00:32:23 (3078)00:07:28 (1218) 01:51:59 (1781) 01:53:06 00:46:55
1643 3406 Mach Dawid M35 331 1452 00:26:28 (1918)00:26:29 (1799)00:25:58 (1634)00:25:56 (1480)00:08:15 (1567) 01:50:40 (1671) 01:53:06 00:46:55
1644 2058 Piątek Justyna K25 40 192 00:26:28 (1919)00:26:29 (1800)00:25:58 (1635)00:25:56 (1473)00:08:15 (1564) 01:50:40 (1672) 01:53:06 00:46:55
1645 10016 Górecki Rafał M40 327 1454 00:26:07 (1780)00:26:02 (1599)00:25:36 (1460)00:26:16 (1602)00:09:06 (1843) 01:49:59 (1602) 01:53:07 00:46:56
1646 3343 Pastwa Donata TRISPACE K45 17 193 00:26:07 (1779)00:26:02 (1598)00:25:42 (1517)00:26:10 (1568)00:09:06 (1844) 01:49:58 (1598) 01:53:07 00:46:56
1647 1823 Pyrzewski Wojciech M30 279 1453 00:25:14 (1418)00:25:37 (1429)00:25:30 (1414)00:28:31 (2326)00:08:15 (1566) 01:51:01 (1699) 01:53:07 00:46:56
1648 10018 Szlegier Dariusz biegamyrazem.pl M40 326 1455 00:26:07 (1778)00:26:01 (1594)00:25:37 (1472)00:26:16 (1605)00:09:06 (1841) 01:49:59 (1601) 01:53:07 00:46:56
1649 202 Sull Kacper Night Runners Słupsk M18 73 1456 00:23:34 (753)00:24:08 (890)00:26:58 (1990)00:31:23 (2949)00:07:07 (1069) 01:51:47 (1765) 01:53:10 00:46:59
1650 622 Lauda Mariusz M30 251 1457 00:26:35 (1952)00:26:01 (1591)00:25:37 (1474)00:25:02 (1168)00:09:57 (2180) 01:48:55 (1486) 01:53:12 00:47:01
1651 1119 Machowski Michał M35 322 1459 00:25:37 (1572)00:25:45 (1473)00:25:36 (1456)00:26:29 (1687)00:09:46 (2101) 01:49:52 (1586) 01:53:13 00:47:02
1652 2033 Pstrong Mariusz M40 355 1458 00:24:59 (1337)00:25:11 (1259)00:27:07 (2054)00:28:34 (2337)00:07:22 (1164) 01:52:01 (1785) 01:53:13 00:47:02
1653 2712 Chmara Małgorzata K18 18 194 00:26:07 (1775)00:26:01 (1595)00:25:57 (1625)00:25:51 (1442)00:09:18 (1915) 01:49:23 (1536) 01:53:14 00:47:03
1654 3171 Cieślak Paweł M35 346 1460 00:26:29 (1926)00:26:48 (1921)00:26:20 (1758)00:25:57 (1485)00:07:40 (1301) 01:51:39 (1752) 01:53:14 00:47:03
1655 2414 Król Jarosław mBank M40 340 1461 00:26:31 (1935)00:26:27 (1785)00:26:06 (1673)00:26:19 (1632)00:07:51 (1387) 01:50:54 (1689) 01:53:14 00:47:03
1656 3497 Zielińska Danuta K35 42 195 00:25:29 (1525)00:26:16 (1720)00:26:30 (1812)00:26:52 (1824)00:08:08 (1518) 01:51:14 (1711) 01:53:15 00:47:04
1657 2010 Kukuła Janusz Biegający Tczew M55 29 1462 00:27:00 (2149)00:26:32 (1823)00:25:50 (1577)00:24:45 (1041)00:09:10 (1870) 01:49:27 (1546) 01:53:17 00:47:06
1658 1015 Piotrowicz Ewa SPORTEVO K30 38 196 00:26:33 (1941)00:27:07 (2056)00:26:22 (1771)00:25:25 (1310)00:07:52 (1397) 01:51:01 (1698) 01:53:19 00:47:08
1659 1885 Wechterowicz Piotr M40 364 1463 00:24:53 (1288)00:25:50 (1499)00:26:21 (1764)00:29:47 (2626)00:06:28 (772) 01:52:31 (1821) 01:53:19 00:47:08
1660 165 Przykłota Ewa Grupa Biegowa 65 K40 30 197 00:26:05 (1742)00:26:03 (1632)00:25:40 (1495)00:26:31 (1696)00:09:01 (1819) 01:50:11 (1624) 01:53:20 00:47:09
1661 3120 Twardy Michał M45 197 1464 00:24:06 (960)00:26:25 (1770)00:27:06 (2048)00:28:30 (2320)00:07:16 (1135) 01:52:22 (1809) 01:53:23 00:47:12
1662 3215 Grendziński Andrzej Ostróda Runners M45 174 1465 00:26:06 (1762)00:26:03 (1624)00:25:47 (1557)00:26:15 (1599)00:09:14 (1894) 01:50:14 (1631) 01:53:25 00:47:14
1663 3888 Suvorova Anna K35 43 198 00:25:41 (1591)00:26:11 (1685)00:26:19 (1750)00:27:00 (1872)00:08:14 (1555) 01:51:19 (1724) 01:53:25 00:47:14
1664 988 Malanowski Wojciech Team Dąbrowa M45 200 1466 00:25:10 (1403)00:26:08 (1666)00:26:47 (1916)00:27:56 (2147)00:07:26 (1200) 01:52:32 (1825) 01:53:27 00:47:16
1665 285 Beta Sebastian M40 320 1467 00:25:58 (1691)00:26:00 (1576)00:25:34 (1435)00:26:13 (1585)00:09:43 (2079) 01:49:37 (1560) 01:53:28 00:47:17
1666 2292 Grebienik Andrzej WPK Słoń team M40 300 1468 00:25:29 (1526)00:26:00 (1571)00:25:38 (1486)00:25:51 (1441)00:10:30 (2410) 01:48:59 (1491) 01:53:28 00:47:17
1667 3048 Szałko Bogusław Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" M55 34 1470 00:25:47 (1628)00:26:15 (1715)00:26:04 (1667)00:26:32 (1710)00:08:51 (1761) 01:51:08 (1704) 01:53:29 00:47:18
1668 1503 Tessmar Olaf M35 325 1469 00:25:52 (1659)00:26:09 (1669)00:25:42 (1514)00:26:18 (1619)00:09:28 (1979) 01:50:09 (1620) 01:53:29 00:47:18
1669 1704 Liana Jolanta Studio S7 Banino Studio S7 Banino K40 41 199 00:25:25 (1496)00:26:29 (1802)00:26:28 (1797)00:27:28 (2018)00:07:40 (1299) 01:52:11 (1793) 01:53:30 00:47:19
1670 2091 Łabędzki Radosław M18 74 1471 00:24:10 (987)00:25:45 (1474)00:26:52 (1953)00:28:58 (2447)00:07:46 (1342) 01:52:36 (1831) 01:53:31 00:47:20
1671 2980 Dura Zofia K18 20 200 00:26:27 (1914)00:26:30 (1810)00:25:47 (1562)00:25:36 (1367)00:09:12 (1879) 01:50:00 (1605) 01:53:32 00:47:21
1672 3620 Janicki Sebastian M40 344 1472 00:26:24 (1889)00:26:32 (1818)00:26:03 (1660)00:26:21 (1640)00:08:12 (1539) 01:51:19 (1726) 01:53:32 00:47:21
1673 848 Strzyż Rafał M30 261 1473 00:26:46 (2030)00:26:32 (1822)00:25:35 (1449)00:25:06 (1181)00:09:33 (2019) 01:49:45 (1571) 01:53:32 00:47:21
1674 3903 Jurgońska Ewa K35 50 202 00:26:27 (1909)00:26:56 (1968)00:26:20 (1759)00:26:36 (1730)00:07:14 (1114) 01:52:34 (1829) 01:53:33 00:47:22
1675 286 Mroczek Sylwia K45 20 201 00:25:21 (1471)00:26:00 (1567)00:26:32 (1827)00:27:15 (1947)00:08:25 (1630) 01:51:16 (1721) 01:53:33 00:47:22
1676 3304 Skrocki Andrzej Sówki Garage AS TAXI M30 281 1475 00:24:56 (1306)00:25:30 (1394)00:25:45 (1544)00:28:49 (2402)00:08:34 (1677) 01:51:29 (1742) 01:53:34 00:47:23
1677 3957 Tomaszewicz Piotr Enduroman Elbląg M45 188 1474 00:25:51 (1651)00:26:23 (1751)00:26:13 (1711)00:26:54 (1841)00:08:13 (1552) 01:51:25 (1739) 01:53:34 00:47:23
1678 2763 Quirini Roman M50 63 1476 00:25:59 (1694)00:25:55 (1532)00:26:02 (1654)00:26:57 (1854)00:08:42 (1722) 01:51:04 (1702) 01:53:35 00:47:24
1679 2708 Mrozowski Mateusz M18 68 1477 00:26:05 (1744)00:26:03 (1630)00:25:37 (1469)00:26:33 (1716)00:09:18 (1916) 01:50:26 (1649) 01:53:36 00:47:25
1680 3267 Sielecka Renata adidas Runners Warsaw K40 39 203 00:26:30 (1934)00:26:40 (1863)00:26:13 (1708)00:26:25 (1674)00:07:48 (1361) 01:51:40 (1757) 01:53:36 00:47:25
1681 3854 Góraj Maciej YOLO:) M40 321 1479 00:26:20 (1859)00:26:12 (1691)00:25:59 (1641)00:25:40 (1381)00:09:26 (1966) 01:49:44 (1567) 01:53:37 00:47:26
1682 4281 Kęsy Paweł M35 334 1478 00:26:28 (1920)00:26:09 (1674)00:25:52 (1585)00:26:24 (1669)00:08:44 (1729) 01:50:58 (1693) 01:53:37 00:47:26
1683 193 Gawroński Piotr M18 67 1480 00:26:05 (1745)00:26:01 (1589)00:25:39 (1493)00:26:45 (1788)00:09:08 (1860) 01:50:24 (1647) 01:53:38 00:47:27
1684 1899 Puweł Krzysztof M30 270 1482 00:27:05 (2181)00:25:55 (1531)00:26:22 (1767)00:24:48 (1061)00:09:30 (1997) 01:50:08 (1617) 01:53:40 00:47:29
1685 3670 Szarek Rafał Smurfit Kappa Adventure Team Poland M40 329 1483 00:26:37 (1964)00:25:46 (1479)00:25:51 (1579)00:25:57 (1481)00:09:29 (1991) 01:50:01 (1608) 01:53:40 00:47:29
1686 1461 Szmigiero Arkadiusz W.P.K. Słoń Team E Leclerc Słupsk M40 347 1481 00:25:08 (1391)00:25:55 (1529)00:26:26 (1789)00:27:26 (2005)00:08:45 (1739) 01:51:24 (1735) 01:53:40 00:47:29
1687 2918 Pszczółkowska Katarzyna K25 42 204 00:25:15 (1432)00:25:21 (1326)00:26:26 (1784)00:28:10 (2214)00:08:29 (1655) 01:51:36 (1749) 01:53:41 00:47:30
1688 1222 Skałecki Robert M45 166 1484 00:26:50 (2063)00:26:03 (1619)00:25:36 (1453)00:25:15 (1235)00:09:57 (2173) 01:49:23 (1538) 01:53:41 00:47:30
1689 927 Dowgiałło Tomasz M40 316 1486 00:26:15 (1839)00:26:31 (1812)00:25:43 (1520)00:25:13 (1225)00:10:00 (2195) 01:49:28 (1548) 01:53:42 00:47:31
1690 2997 Makowiec Kajetan Lions Bank M18 59 1485 00:27:44 (2443)00:27:03 (2022)00:25:43 (1521)00:24:12 (870)00:09:00 (1817) 01:49:44 (1569) 01:53:42 00:47:31
1691 1344 Pęcherzewski Jacek M50 68 1487 00:25:24 (1487)00:26:00 (1572)00:26:13 (1712)00:27:46 (2110)00:08:20 (1594) 01:51:55 (1778) 01:53:43 00:47:32
1692 2682 Szkudlarek Żaneta K25 45 205 00:24:14 (1007)00:25:31 (1396)00:27:59 (2380)00:28:49 (2404)00:07:10 (1087) 01:52:51 (1859) 01:53:43 00:47:32
1693 3893 Siruts Yahor M35 323 1488 00:25:41 (1594)00:25:43 (1466)00:25:51 (1581)00:26:59 (1865)00:09:30 (1996) 01:49:54 (1590) 01:53:44 00:47:33
1694 2673 Januszewicz Bartłomiej M35 327 1489 00:26:11 (1810)00:26:53 (1947)00:26:31 (1817)00:25:32 (1340)00:08:39 (1705) 01:50:20 (1641) 01:53:46 00:47:35
1695 501 Kochalska Magdalena K18 19 206 00:26:00 (1706)00:26:08 (1663)00:25:36 (1462)00:26:19 (1630)00:09:44 (2092) 01:49:53 (1589) 01:53:47 00:47:36
1696 4256 Konieczka Jarosław AZYMUT M&K TRANSPORT AZYMUT M&K M45 158 1490 00:26:05 (1739)00:25:01 (1198)00:24:37 (1041)00:26:41 (1762)00:11:23 (2797) 01:48:12 (1408) 01:53:47 00:47:36
1697 2388 Pełkowski Karol biegamyrazem.pl Gdynia M35 364 1491 00:25:01 (1350)00:27:36 (2254)00:27:56 (2351)00:26:38 (1738)00:06:38 (872) 01:52:59 (1880) 01:53:49 00:47:38
1698 605 Ziendara Mariusz M40 346 1492 00:26:34 (1948)00:26:23 (1755)00:26:36 (1851)00:26:13 (1589)00:08:04 (1492) 01:51:23 (1732) 01:53:50 00:47:39
1699 3423 Przeździak Katarzyna K55 4 207 00:25:51 (1644)00:26:42 (1877)00:26:41 (1891)00:26:32 (1706)00:08:05 (1500) 01:51:34 (1747) 01:53:51 00:47:40
1700 2225 Rewers Dariusz REWERS M40 345 1493 00:26:47 (2042)00:26:02 (1605)00:25:41 (1506)00:26:49 (1804)00:08:32 (1663) 01:51:22 (1730) 01:53:51 00:47:40
1701 2982 Kula Paulina K25 38 209 00:26:17 (1844)00:26:01 (1584)00:25:59 (1638)00:25:53 (1452)00:09:42 (2075) 01:49:59 (1600) 01:53:52 00:47:41
1702 3005 Rzepecki Mateusz M25 166 1494 00:26:25 (1892)00:26:45 (1900)00:25:45 (1535)00:25:33 (1346)00:09:24 (1951) 01:49:52 (1588) 01:53:52 00:47:41
1703 2776 Soliwoda Iwona Klub Biegacza Jurund Szczytno K30 35 208 00:26:25 (1893)00:26:25 (1772)00:25:44 (1527)00:25:55 (1471)00:09:23 (1948) 01:50:17 (1637) 01:53:52 00:47:41
1704 134 Przybysz Marcin M40 374 1495 00:24:40 (1167)00:25:43 (1463)00:26:49 (1924)00:29:07 (2495)00:07:34 (1265) 01:53:00 (1884) 01:53:53 00:47:42
1705 4241 Intors Sergiu M40 310 1497 00:26:05 (1746)00:26:13 (1703)00:25:27 (1396)00:26:09 (1554)00:10:00 (2200) 01:49:23 (1534) 01:53:54 00:47:43
1706 1666 Kaśnicka Tamara K35 32 210 00:26:39 (1989)00:27:28 (2209)00:25:05 (1248)00:23:46 (745)00:10:56 (2603) 01:48:18 (1420) 01:53:54 00:47:43
1707 4242 Płażyński Bartosz w pogoni za duchem M35 313 1496 00:27:01 (2155)00:26:37 (1845)00:25:56 (1619)00:24:39 (1016)00:09:41 (2069) 01:49:23 (1535) 01:53:54 00:47:43
1708 3590 Golas Grażyna K40 38 211 00:26:23 (1884)00:26:33 (1827)00:26:24 (1775)00:26:22 (1649)00:08:13 (1545) 01:51:33 (1746) 01:53:55 00:47:44
1709 327 Klawitter Leszek DUDYCZ team M40 350 1498 00:26:22 (1868)00:26:33 (1826)00:26:25 (1783)00:26:21 (1644)00:08:14 (1560) 01:51:32 (1745) 01:53:55 00:47:44
1710 2380 Dzierżeńska Monika K40 34 212 00:26:06 (1757)00:25:58 (1550)00:25:44 (1523)00:26:57 (1851)00:09:12 (1880) 01:50:49 (1680) 01:53:57 00:47:46
1711 3777 Jakubowska Dominika K18 22 213 00:26:42 (2006)00:26:01 (1593)00:25:38 (1488)00:26:11 (1571)00:09:26 (1962) 01:50:12 (1629) 01:53:58 00:47:47
1712 2178 Zgrzywa Mariusz M45 198 1499 00:25:31 (1547)00:26:44 (1888)00:26:37 (1852)00:27:28 (2019)00:07:40 (1298) 01:52:29 (1818) 01:54:00 00:47:49
1713 1607 Grzywacz-Piotrowska Anna K35 41 214 00:26:39 (1990)00:26:26 (1777)00:25:55 (1606)00:25:53 (1455)00:09:08 (1853) 01:50:49 (1679) 01:54:01 00:47:50
1714 32 Podwysocka Dominika Pruszcz Biega K35 36 215 00:25:58 (1688)00:25:56 (1538)00:25:54 (1598)00:26:17 (1613)00:09:56 (2168) 01:49:50 (1584) 01:54:01 00:47:50
1715 2169 Podwysocki Wojciech Rango Team M35 321 1501 00:25:58 (1687)00:25:57 (1543)00:25:53 (1593)00:26:17 (1617)00:09:56 (2166) 01:49:50 (1580) 01:54:01 00:47:50
1716 3079 Pojmaj Marcin M18 77 1500 00:26:14 (1834)00:26:45 (1895)00:26:53 (1959)00:26:31 (1704)00:07:38 (1286) 01:52:46 (1846) 01:54:01 00:47:50
1717 2487 Juszko Artur M40 339 1502 00:26:02 (1715)00:26:04 (1635)00:25:47 (1556)00:26:48 (1800)00:09:22 (1935) 01:50:50 (1683) 01:54:03 00:47:52
1718 2044 Walkiewicz Karol M30 272 1503 00:26:59 (2139)00:26:33 (1830)00:25:55 (1604)00:25:14 (1230)00:09:22 (1937) 01:50:12 (1627) 01:54:03 00:47:52
1719 241 Kajetanowicz Maciej M40 359 1504 00:24:43 (1209)00:24:57 (1147)00:24:53 (1168)00:31:19 (2934)00:08:13 (1547) 01:52:18 (1803) 01:54:05 00:47:54
1720 642 Kłos Sławomir M50 65 1505 00:26:22 (1873)00:25:52 (1512)00:26:02 (1655)00:26:52 (1828)00:08:58 (1805) 01:51:25 (1738) 01:54:06 00:47:55
1721 4013 Borcz Jacek M55 31 1509 00:25:12 (1415)00:25:47 (1485)00:26:44 (1911)00:26:40 (1753)00:09:45 (2096) 01:49:56 (1593) 01:54:08 00:47:57
1722 1724 Misiewicz Mikołaj M18 66 1508 00:26:07 (1769)00:26:01 (1580)00:25:57 (1630)00:26:04 (1521)00:09:59 (2188) 01:50:17 (1638) 01:54:08 00:47:57
1723 3946 Okołotowicz Marcin M35 318 1506 00:26:46 (2033)00:26:35 (1838)00:26:18 (1743)00:24:58 (1140)00:09:31 (2008) 01:49:43 (1566) 01:54:08 00:47:57
1724 2495 Wilgat Adam Dzikie Skrzydło M45 182 1507 00:26:14 (1829)00:26:21 (1745)00:26:10 (1695)00:26:16 (1607)00:09:07 (1849) 01:50:52 (1685) 01:54:08 00:47:57
1725 2431 Olszewski Roman Elbażant M40 367 1511 00:24:06 (964)00:24:26 (951)00:26:40 (1882)00:30:50 (2863)00:08:07 (1509) 01:52:44 (1842) 01:54:09 00:47:58
1726 219 Załęcki Michał LOTOS Running Team M35 319 1510 00:26:46 (2032)00:26:36 (1841)00:26:17 (1737)00:24:59 (1153)00:09:31 (2001) 01:49:44 (1568) 01:54:09 00:47:58
1727 3195 Jóźwiak Paulina K25 47 216 00:23:35 (758)00:25:28 (1380)00:28:19 (2492)00:29:14 (2512)00:07:34 (1256) 01:53:24 (1920) 01:54:10 00:47:59
1728 293 Specjalski Krzysztof Dyżurka 13 M35 351 1512 00:26:12 (1817)00:26:56 (1964)00:25:59 (1640)00:26:50 (1811)00:08:13 (1549) 01:52:00 (1784) 01:54:10 00:47:59
1729 3376 Przybylski Jarosław M40 332 1513 00:27:26 (2334)00:27:02 (2012)00:25:58 (1633)00:24:40 (1023)00:09:05 (1839) 01:50:28 (1652) 01:54:11 00:48:00
1730 450 Stoiński Marek Klub Biegaczy JYSK M45 206 1514 00:24:42 (1194)00:26:03 (1610)00:27:06 (2050)00:28:20 (2264)00:08:02 (1467) 01:53:03 (1889) 01:54:13 00:48:02
1731 114 Baranowski Marek Centrum Operacji Morskich - Dowództwo Komponentu Morskiego M45 170 1516 00:26:59 (2144)00:27:05 (2044)00:25:33 (1427)00:24:37 (1007)00:10:00 (2199) 01:49:39 (1562) 01:54:14 00:48:03
1732 4168 Majewski Zbigniew M55 26 1515 00:52:32 (3674)00:25:07 (1257)00:24:53 (1101)00:11:42 (2920) 01:48:10 (1403) 01:54:14 00:48:03
1733 851 Greszczuk Jarosław M35 315 1517 00:26:24 (1886)00:26:32 (1821)00:25:35 (1442)00:25:28 (1322)00:10:16 (2310) 01:49:26 (1542) 01:54:15 00:48:04
1734 1909 Gryszko Daniel Straszyn Biega M40 335 1519 00:25:18 (1450)00:25:53 (1521)00:26:03 (1657)00:27:18 (1967)00:09:43 (2083) 01:50:36 (1662) 01:54:15 00:48:04
1735 3953 Kulgajuk Michał M30 274 1518 00:25:18 (1452)00:25:53 (1518)00:26:04 (1664)00:27:19 (1973)00:09:41 (2068) 01:50:36 (1663) 01:54:15 00:48:04
1736 3741 Fabianowicz Agnieszka BLUE MEDIA TEAM Blue Media SA K30 39 217 00:26:11 (1812)00:26:28 (1793)00:26:50 (1939)00:26:31 (1700)00:08:16 (1578) 01:51:45 (1763) 01:54:16 00:48:05
1737 3804 Wodonos Paweł M30 275 1520 00:25:58 (1690)00:26:50 (1934)00:26:18 (1741)00:25:44 (1409)00:09:26 (1964) 01:50:39 (1668) 01:54:16 00:48:05
1738 2951 Ellert Rafał Sekcja Sport M40 292 1523 00:26:05 (1748)00:25:44 (1470)00:25:20 (1342)00:25:35 (1358)00:11:33 (2858) 01:48:24 (1432) 01:54:17 00:48:06
1739 2537 Pilachowska Anna K40 26 218 00:26:50 (2060)00:25:38 (1432)00:25:40 (1496)00:25:41 (1391)00:10:28 (2399) 01:49:33 (1554) 01:54:17 00:48:06
1740 3779 Rudziński Radosław Tychowo Team M35 306 1521 00:27:19 (2275)00:25:51 (1506)00:25:42 (1511)00:24:37 (1008)00:10:48 (2545) 01:49:01 (1497) 01:54:17 00:48:06
1741 3166 Zawłocki Daniel Jasio Team PRINTED ANIMAL Daniel Zawłocki 5932537758 M25 170 1522 00:26:59 (2140)00:26:33 (1829)00:25:55 (1614)00:25:15 (1233)00:09:35 (2037) 01:50:26 (1650) 01:54:17 00:48:06
1742 3227 Kalinowski Wojciech M18 76 1525 00:24:58 (1323)00:27:25 (2190)00:26:58 (1991)00:27:33 (2042)00:07:25 (1191) 01:52:43 (1840) 01:54:19 00:48:08
1743 4161 Skoracki Piotr T-Mobile Polska S.A. M25 181 1524 00:25:47 (1629)00:26:26 (1778)00:26:29 (1805)00:27:47 (2116)00:07:50 (1375) 01:52:58 (1874) 01:54:19 00:48:08
1744 3096 Cyran Tomasz M40 342 1526 00:26:08 (1787)00:26:05 (1647)00:26:06 (1675)00:26:59 (1863)00:09:04 (1829) 01:51:14 (1710) 01:54:22 00:48:11
1745 656 Mazur Sławomir M45 185 1527 00:26:08 (1793)00:26:03 (1615)00:26:03 (1659)00:27:01 (1878)00:09:07 (1851) 01:51:11 (1707) 01:54:22 00:48:11
1746 3899 Sollich Jakub Tripaka Przechlewo M35 361 1529 00:25:37 (1570)00:26:54 (1952)00:27:06 (2040)00:27:20 (1975)00:07:26 (1196) 01:52:49 (1853) 01:54:23 00:48:12
1747 3916 Szczerbiak Marian #Tripaka Przechlewo M50 73 1530 00:25:29 (1524)00:26:58 (1977)00:26:59 (1996)00:27:28 (2017)00:07:29 (1227) 01:52:48 (1850) 01:54:23 00:48:12
1748 3661 Tuzik Przemysław M30 291 1528 00:24:14 (1003)00:25:11 (1261)00:27:37 (2228)00:29:09 (2502)00:08:12 (1535) 01:52:24 (1812) 01:54:23 00:48:12
1749 179 Frączak Radosław RAGE RAGE M35 329 1531 00:27:13 (2247)00:26:12 (1689)00:25:33 (1431)00:25:52 (1451)00:09:34 (2029) 01:50:25 (1648) 01:54:24 00:48:13
1750 173 Kadziński Leszek M35 358 1532 00:25:16 (1441)00:25:52 (1513)00:26:48 (1920)00:28:27 (2309)00:08:01 (1458) 01:52:32 (1826) 01:54:24 00:48:13
1751 1208 Kownacka Marta K18 26 219 00:26:08 (1785)00:26:14 (1707)00:26:26 (1786)00:26:45 (1790)00:08:51 (1763) 01:51:08 (1705) 01:54:24 00:48:13
1752 3352 Hirsz Wiesława K35 47 220 00:26:20 (1858)00:26:31 (1813)00:26:37 (1858)00:26:34 (1726)00:08:23 (1617) 01:51:49 (1770) 01:54:25 00:48:14
1753 3469 Pasek Edward Klub biegowy Jantar Świeszyno M45 210 1533 00:24:43 (1205)00:26:36 (1843)00:27:28 (2173)00:27:50 (2125)00:07:49 (1370) 01:53:22 (1919) 01:54:26 00:48:15
1754 4186 Bendyk Elżbieta K50 5 221 00:27:23 (2297)00:26:39 (1854)00:25:54 (1602)00:25:07 (1187)00:09:24 (1954) 01:50:49 (1682) 01:54:27 00:48:16
1755 2717 Procelewski Krzysztof BUNKERITES of POLAND M30 301 1535 00:25:25 (1499)00:26:44 (1890)00:27:09 (2062)00:27:17 (1962)00:07:52 (1394) 01:53:19 (1915) 01:54:27 00:48:16
1756 2002 Wolski Filip M30 265 1534 00:26:46 (2034)00:26:36 (1840)00:26:18 (1745)00:25:00 (1157)00:09:47 (2109) 01:50:02 (1610) 01:54:27 00:48:16
1757 3752 Pisarski Patryk Bayer Life Team M35 367 1536 00:25:24 (1489)00:26:29 (1798)00:26:30 (1813)00:28:05 (2194)00:08:01 (1459) 01:53:12 (1905) 01:54:29 00:48:18
1758 1677 Jasiński Mirek Biegowyswiat.pl M50 64 1537 00:26:08 (1788)00:26:03 (1617)00:25:55 (1612)00:27:06 (1902)00:09:18 (1917) 01:51:21 (1729) 01:54:30 00:48:19
1759 3593 Czarnecka Anna K45 23 222 00:25:02 (1354)00:26:22 (1750)00:26:50 (1940)00:28:27 (2306)00:07:50 (1380) 01:53:14 (1907) 01:54:31 00:48:20
1760 3758 Specjalski Jakub Bayer Life Team M25 177 1538 00:25:26 (1506)00:26:10 (1677)00:26:17 (1739)00:27:56 (2148)00:08:42 (1718) 01:52:22 (1808) 01:54:31 00:48:20
1761 680 Bruszewska- Głombiowska Monika K45 24 223 00:26:23 (1882)00:27:01 (2010)00:26:54 (1969)00:27:06 (1903)00:07:08 (1076) 01:53:16 (1908) 01:54:32 00:48:21
1762 3701 Cichocki Tomasz CETE.com.pl M40 331 1539 00:26:00 (1701)00:25:56 (1536)00:26:13 (1707)00:26:13 (1584)00:10:10 (2272) 01:50:03 (1613) 01:54:32 00:48:21
1763 3356 Dyukanov Vladimir M40 333 1540 00:25:27 (1508)00:26:07 (1660)00:26:22 (1768)00:26:57 (1852)00:09:40 (2063) 01:50:28 (1651) 01:54:33 00:48:22
1764 229 Kujatt Wojciech Run Pro Sport M40 381 1541 00:25:00 (1343)00:25:32 (1408)00:27:36 (2215)00:28:39 (2362)00:07:47 (1352) 01:53:19 (1912) 01:54:34 00:48:23
1765 2984 Skibiński Jacek DRUŻYNA CORLEONIS M35 340 1542 00:26:26 (1905)00:26:29 (1796)00:26:01 (1647)00:26:28 (1683)00:09:11 (1875) 01:51:19 (1725) 01:54:35 00:48:24
1766 445 Kochalska Marta K25 41 224 00:26:20 (1860)00:26:27 (1783)00:25:46 (1549)00:26:08 (1549)00:09:55 (2165) 01:50:41 (1674) 01:54:36 00:48:25
1767 3791 Siedlecki Artur Gdyńskie Morsy M40 358 1543 00:25:35 (1562)00:26:41 (1871)00:26:36 (1846)00:27:09 (1918)00:08:35 (1684) 01:52:18 (1804) 01:54:36 00:48:25
1768 4358 Kulczyk Mariusz Focha Team M30 253 1544 00:29:03 (2909)00:25:43 (1459)00:24:44 (1086)00:24:06 (842)00:11:01 (2641) 01:49:06 (1504) 01:54:37 00:48:26
1769 394 Mruczkowski Tomasz I O TO BIEGA "TALOMEKA" M50 72 1545 00:25:52 (1654)00:25:55 (1533)00:26:10 (1692)00:27:40 (2074)00:09:01 (1821) 01:52:13 (1800) 01:54:38 00:48:27
1770 600 Roman Elżbieta NIEZRZESZONA K40 37 225 00:26:00 (1707)00:26:04 (1637)00:26:21 (1765)00:26:53 (1833)00:09:21 (1932) 01:51:20 (1728) 01:54:39 00:48:28
1771 3781 Puciłowski Marek M30 290 1546 00:26:33 (1943)00:26:39 (1860)00:25:58 (1637)00:27:13 (1935)00:08:18 (1584) 01:52:21 (1807) 01:54:41 00:48:30
1772 4261 Dmoch Bartłomiej M25 175 1549 00:26:07 (1765)00:26:21 (1746)00:25:55 (1610)00:26:49 (1807)00:09:31 (2005) 01:51:23 (1733) 01:54:43 00:48:32
1773 750 Kozłowski Grzegorz CADOR TEAM M35 356 1547 00:25:25 (1494)00:25:33 (1411)00:26:29 (1800)00:28:18 (2254)00:08:58 (1803) 01:52:23 (1811) 01:54:43 00:48:32
1774 1630 Szustak Tomasz BLUE MEDIA TEAM M30 288 1548 00:26:11 (1809)00:26:27 (1787)00:26:12 (1704)00:27:02 (1885)00:08:51 (1764) 01:52:12 (1798) 01:54:43 00:48:32
1775 214 Canchaya-Kralewski Pedro Pan M40 372 1551 00:24:56 (1308)00:26:32 (1820)00:27:04 (2033)00:27:43 (2091)00:08:29 (1654) 01:52:53 (1863) 01:54:44 00:48:33
1776 212 Pomałecka-Canchaya Joanna K30 44 226 00:24:56 (1309)00:26:32 (1819)00:27:04 (2027)00:27:44 (2095)00:08:28 (1648) 01:52:53 (1860) 01:54:44 00:48:33
1777 4314 Rzentkowski Grzegorz M40 373 1550 00:25:10 (1402)00:27:29 (2214)00:26:31 (1818)00:27:46 (2115)00:07:48 (1362) 01:52:54 (1866) 01:54:44 00:48:33
1778 4101 Gańska Urszula Cewice K35 44 227 00:27:09 (2204)00:26:42 (1872)00:25:45 (1533)00:25:45 (1412)00:09:24 (1953) 01:51:24 (1734) 01:54:45 00:48:34
1779 1368 Urtnowski Henryk EURO STYL EURO STYL M75 1 1552 00:27:10 (2215)00:26:46 (1908)00:26:35 (1841)00:26:23 (1660)00:07:52 (1396) 01:52:42 (1839) 01:54:46 00:48:35
1780 70 Piechota Janusz M65 7 1553 00:26:06 (1756)00:26:28 (1794)00:26:38 (1866)00:26:16 (1603)00:09:20 (1925) 01:51:25 (1737) 01:54:48 00:48:37
1781 3368 Mitura Wioleta K30 36 228 00:26:26 (1904)00:26:25 (1769)00:26:08 (1681)00:25:50 (1437)00:10:00 (2206) 01:50:42 (1675) 01:54:49 00:48:38
1782 2849 Karnabal Monika K35 57 229 00:26:18 (1850)00:26:59 (1982)00:26:54 (1971)00:27:24 (1997)00:07:15 (1121) 01:53:46 (1960) 01:54:50 00:48:39
1783 2585 Grucza Grzegorz Biegam dla zdrowia M40 385 1554 00:24:43 (1199)00:25:41 (1449)00:27:11 (2067)00:29:00 (2455)00:08:16 (1574) 01:53:31 (1935) 01:54:51 00:48:40
1784 778 Lademan-Węsierska Sylwia K30 48 230 00:25:44 (1609)00:25:30 (1388)00:27:47 (2280)00:28:07 (2206)00:07:46 (1343) 01:53:00 (1883) 01:54:54 00:48:43
1785 905 Kurek Arkadiusz Kulik&Kurek M40 348 1556 00:26:26 (1899)00:26:46 (1907)00:26:23 (1773)00:26:17 (1612)00:09:03 (1824) 01:51:29 (1743) 01:54:55 00:48:44
1786 2554 Legiędź Krzysztof YMAA Sopot-Gdańsk M35 345 1555 00:26:07 (1772)00:26:18 (1733)00:26:18 (1744)00:26:52 (1822)00:09:20 (1929) 01:51:39 (1754) 01:54:55 00:48:44
1787 1559 Kłos Janina K35 53 231 00:24:42 (1185)00:26:25 (1771)00:27:48 (2290)00:27:56 (2149)00:08:05 (1496) 01:53:05 (1893) 01:54:56 00:48:45
1788 2683 Łukowska Agnieszka AR Warsaw K40 35 232 00:27:20 (2279)00:26:51 (1937)00:26:23 (1774)00:25:09 (1200)00:09:14 (1897) 01:51:14 (1712) 01:54:57 00:48:46
1789 1356 Pilecka Malgorzata RUNEDA K40 40 233 00:26:06 (1753)00:26:05 (1649)00:26:28 (1798)00:26:59 (1862)00:09:22 (1938) 01:51:48 (1769) 01:55:00 00:48:49
1790 1359 Znaniecki Rafał M40 366 1557 00:26:14 (1828)00:26:11 (1681)00:26:13 (1709)00:27:42 (2085)00:08:40 (1711) 01:52:38 (1833) 01:55:00 00:48:49
1791 2564 Szrama Marian BAZA 44 M50 76 1558 00:24:41 (1178)00:26:44 (1884)00:27:17 (2108)00:28:12 (2225)00:08:07 (1508) 01:52:57 (1870) 01:55:01 00:48:50
1792 2750 Klecha Dariusz M25 188 1559 00:26:09 (1798)00:26:57 (1972)00:27:36 (2219)00:27:08 (1914)00:07:14 (1117) 01:53:57 (1977) 01:55:04 00:48:53
1793 3039 Płotka Karol M25 174 1560 00:26:55 (2103)00:26:55 (1961)00:26:25 (1780)00:25:28 (1327)00:09:22 (1941) 01:51:00 (1697) 01:55:05 00:48:54
1794 507 Wilencewicz Tomasz M30 283 1561 00:26:00 (1703)00:26:07 (1658)00:26:10 (1694)00:27:22 (1985)00:09:26 (1961) 01:51:48 (1767) 01:55:05 00:48:54
1795 3148 Górska Ilona K45 21 234 00:24:31 (1095)00:25:42 (1456)00:26:39 (1870)00:28:47 (2397)00:09:27 (1967) 01:52:39 (1837) 01:55:06 00:48:55
1796 1166 Lizak Włodzimierz Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M50 69 1562 00:26:06 (1763)00:26:02 (1604)00:25:56 (1620)00:27:29 (2024)00:09:33 (2025) 01:51:57 (1780) 01:55:06 00:48:55
1797 320 Stolarczyk Maciej M45 177 1563 00:28:03 (2557)00:26:51 (1939)00:24:55 (1182)00:24:57 (1131)00:10:20 (2335) 01:50:30 (1654) 01:55:06 00:48:55
1798 3980 Florek Maciej TUMBOteam Fundacja Hospicyjna - Fundusz Dzieci Osieroconych M35 372 1564 00:26:45 (2028)00:28:05 (2418)00:26:40 (1878)00:26:15 (1600)00:07:22 (1162) 01:53:34 (1940) 01:55:07 00:48:56
1799 2289 Kośla Justyna Night Runners Słupsk K35 46 235 00:26:01 (1711)00:26:47 (1910)00:26:29 (1807)00:26:23 (1662)00:09:29 (1986) 01:51:42 (1758) 01:55:09 00:48:58
1800 4024 Formella Julita K18 25 236 00:26:54 (2091)00:26:39 (1857)00:26:06 (1676)00:25:45 (1414)00:09:47 (2105) 01:50:57 (1692) 01:55:11 00:49:00
1801 1391 Olczyk Grzegorz M40 391 1565 00:23:59 (935)00:26:17 (1729)00:28:07 (2431)00:29:10 (2504)00:07:38 (1287) 01:53:55 (1970) 01:55:11 00:49:00
1802 3801 Bańczerowski Krzysztof Thomson Reuters M35 341 1567 00:26:15 (1840)00:25:44 (1471)00:26:07 (1680)00:27:09 (1915)00:09:57 (2179) 01:51:19 (1723) 01:55:12 00:49:01
1803 2696 Sypek Arkadiusz M30 239 1566 00:23:39 (770)00:26:42 (1873)00:26:05 (1671)00:26:10 (1565)00:12:36 (3235) 01:48:19 (1422) 01:55:12 00:49:01
1804 4047 Kawa Mirosław CWKS HOPOWO M55 35 1568 00:27:08 (2200)00:26:16 (1718)00:25:51 (1578)00:26:16 (1606)00:09:43 (2089) 01:51:17 (1722) 01:55:14 00:49:03
1805 2500 Ulko Bartłmiej M30 278 1569 00:26:50 (2062)00:27:11 (2079)00:26:06 (1674)00:25:23 (1302)00:09:45 (2094) 01:50:58 (1694) 01:55:15 00:49:04
1806 289 Fornal Marek M55 38 1570 00:25:38 (1582)00:26:17 (1728)00:26:21 (1762)00:27:49 (2121)00:09:11 (1873) 01:53:07 (1896) 01:55:16 00:49:05
1807 2691 Szczerkowski Cezary M18 75 1571 00:26:41 (1994)00:27:11 (2084)00:26:41 (1888)00:26:54 (1835)00:07:49 (1371) 01:52:37 (1832) 01:55:16 00:49:05
1808 3465 Zimny Radosław Lufthansa Systems Poland Active! M30 310 1572 00:25:40 (1587)00:26:44 (1891)00:27:01 (2012)00:28:15 (2238)00:07:38 (1288) 01:54:03 (1987) 01:55:18 00:49:07
1809 4145 Dorin Andrii M18 79 1573 00:27:42 (2435)00:27:42 (2285)00:26:40 (1873)00:26:22 (1651)00:06:53 (977) 01:54:05 (1989) 01:55:19 00:49:08
1810 4049 Magrian Kamila Każdy Sobie... Team K18 28 237 00:27:08 (2199)00:26:25 (1768)00:25:56 (1615)00:26:15 (1598)00:09:36 (2043) 01:51:23 (1731) 01:55:20 00:49:09
1811 2795 Kołton Marcin Gospel Church Gdańsk M40 370 1574 00:26:27 (1910)00:26:24 (1759)00:26:02 (1656)00:27:28 (2020)00:09:00 (1816) 01:52:49 (1854) 01:55:21 00:49:10
1812 3577 Murawska Joanna Miki Team K40 50 238 00:25:12 (1414)00:26:26 (1779)00:27:02 (2015)00:28:25 (2300)00:08:16 (1573) 01:53:33 (1938) 01:55:21 00:49:10
1813 3374 Przybylski Krzysztof M35 344 1575 00:27:26 (2333)00:27:02 (2013)00:25:58 (1632)00:25:12 (1222)00:09:43 (2081) 01:51:38 (1751) 01:55:21 00:49:10
1814 1073 Kuciński Łukasz M25 183 1576 00:25:08 (1390)00:25:39 (1441)00:27:00 (2011)00:29:29 (2568)00:08:06 (1504) 01:53:24 (1923) 01:55:22 00:49:11
1815 2741 Hirsch Piotr M35 349 1577 00:26:40 (1992)00:26:52 (1946)00:26:13 (1706)00:26:07 (1547)00:09:33 (2018) 01:51:50 (1773) 01:55:25 00:49:14
1816 81 Leszkowicz Kornel Gacopyz Team M25 196 1579 00:23:31 (747)00:25:47 (1482)00:27:30 (2191)00:31:00 (2889)00:07:40 (1296) 01:55:02 (2073) 01:55:28 00:49:17
1817 4113 Żmuda Mikołaj M40 382 1578 00:26:26 (1902)00:26:39 (1855)00:27:04 (2028)00:27:18 (1968)00:08:01 (1456) 01:53:20 (1917) 01:55:28 00:49:17
1818 3234 Hejdysz Dorota K30 40 239 00:26:11 (1811)00:25:56 (1541)00:26:35 (1835)00:26:50 (1815)00:09:57 (2175) 01:51:47 (1764) 01:55:29 00:49:18
1819 712 Karpiński Sławomir M40 354 1580 00:26:55 (2095)00:27:07 (2059)00:26:25 (1781)00:25:52 (1449)00:09:13 (1884) 01:51:53 (1775) 01:55:32 00:49:21
1820 244 Peek Krystian M40 383 1581 00:26:38 (1983)00:26:48 (1915)00:26:36 (1843)00:27:15 (1948)00:08:16 (1572) 01:53:24 (1922) 01:55:33 00:49:22
1821 2243 Łunio Krzysztof Poligon Jasień M45 193 1582 00:26:25 (1896)00:26:19 (1740)00:26:11 (1699)00:27:00 (1870)00:09:38 (2048) 01:52:05 (1790) 01:55:33 00:49:22
1822 1856 Kulak Rafał AŚNAEBAEM M35 350 1583 00:25:27 (1509)00:25:25 (1357)00:25:06 (1254)00:28:49 (2409)00:10:47 (2538) 01:51:52 (1774) 01:55:34 00:49:23
1823 4148 Lasota Paweł RUN FOREST RUN M45 191 1584 00:25:27 (1510)00:27:05 (2039)00:26:41 (1886)00:26:32 (1712)00:09:49 (2117) 01:51:43 (1759) 01:55:34 00:49:23
1824 2627 Stoiński Adam M40 389 1585 00:24:42 (1196)00:25:05 (1226)00:27:18 (2121)00:30:43 (2834)00:07:46 (1349) 01:53:47 (1962) 01:55:34 00:49:23
1825 478 Kasprzak Grzegorz BALTIC-STAR M40 378 1586 00:26:52 (2071)00:27:03 (2019)00:26:40 (1881)00:26:39 (1749)00:08:22 (1606) 01:53:11 (1900) 01:55:36 00:49:25
1826 634 Klawikowska Paulina Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino K30 46 240 00:26:20 (1862)00:26:21 (1748)00:25:38 (1482)00:28:44 (2387)00:08:33 (1671) 01:53:00 (1885) 01:55:36 00:49:25
1827 93 Reginia Piotr Rum Runners M30 286 1590 00:26:33 (1940)00:26:03 (1626)00:26:15 (1718)00:27:02 (1888)00:09:43 (2082) 01:52:00 (1783) 01:55:36 00:49:25
1828 63 Reginia Rafał Night Runners Gdańsk M30 285 1589 00:26:33 (1942)00:26:03 (1625)00:26:15 (1726)00:27:02 (1889)00:09:43 (2084) 01:52:00 (1782) 01:55:36 00:49:25
1829 1362 Skrzypski Stanisław rehaholistic.pl M65 11 1588 00:28:34 (2771)00:26:21 (1747)00:26:59 (1997)00:27:02 (1886)00:06:40 (880) 01:54:54 (2065) 01:55:36 00:49:25
1830 296 Wiśniewski Michał Triathlon Trójmiasto M40 379 1587 00:26:53 (2081)00:27:03 (2024)00:26:40 (1872)00:26:37 (1737)00:08:23 (1619) 01:53:12 (1906) 01:55:36 00:49:25
1831 417 Bernatowicz Karol M25 168 1591 00:25:25 (1495)00:26:24 (1761)00:26:03 (1661)00:26:38 (1740)00:11:07 (2688) 01:50:16 (1636) 01:55:37 00:49:26
1832 299 Chmielowiec Dorota K40 46 242 00:26:52 (2070)00:27:03 (2026)00:26:40 (1879)00:26:37 (1736)00:08:25 (1633) 01:53:12 (1902) 01:55:37 00:49:26
1833 52 Rogacka Dorota Nordcity K40 48 241 00:27:06 (2184)00:27:03 (2029)00:26:39 (1869)00:26:38 (1743)00:08:11 (1527) 01:53:26 (1926) 01:55:37 00:49:26
1834 1001 Woźniak Monika K35 55 243 00:24:52 (1278)00:26:15 (1713)00:27:17 (2107)00:28:36 (2343)00:08:38 (1698) 01:53:33 (1939) 01:55:38 00:49:27
1835 2097 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 13 1592 00:26:45 (2027)00:26:54 (1950)00:26:23 (1772)00:26:12 (1577)00:09:25 (1958) 01:52:15 (1802) 01:55:39 00:49:28
1836 3683 Laszczyk Nadja RUNEDA SEA HORSE K30 54 244 00:25:08 (1389)00:27:49 (2332)00:27:39 (2246)00:27:42 (2087)00:07:21 (1161) 01:54:17 (2006) 01:55:39 00:49:28
1837 2638 Krasnodębski Tomek M40 360 1593 00:26:42 (2007)00:27:17 (2136)00:26:16 (1729)00:26:10 (1570)00:09:15 (1903) 01:52:19 (1806) 01:55:40 00:49:29
1838 1944 Rogawski Sebastian Intel Runners M35 311 1594 00:29:06 (2923)00:27:34 (2239)00:23:16 (624)00:23:55 (786)00:11:49 (2957) 01:49:20 (1524) 01:55:40 00:49:29
1839 1832 Kamińska Magdalena K30 37 245 00:26:14 (1833)00:27:12 (2088)00:25:41 (1501)00:26:09 (1556)00:10:26 (2378) 01:50:58 (1695) 01:55:42 00:49:31
1840 1504 Plewiński Wojciech M35 383 1595 00:25:24 (1490)00:26:14 (1708)00:26:42 (1895)00:29:06 (2487)00:08:16 (1577) 01:54:14 (1999) 01:55:42 00:49:31
1841 1783 Janicki Leszek M45 195 1596 00:26:50 (2056)00:26:43 (1882)00:26:05 (1669)00:26:38 (1742)00:09:27 (1972) 01:52:06 (1792) 01:55:43 00:49:32
1842 2218 Pich Ania ChuchalaTeam K35 63 246 00:26:00 (1702)00:26:48 (1914)00:27:28 (2178)00:27:45 (2098)00:07:42 (1315) 01:54:16 (2003) 01:55:43 00:49:32
1843 121 Trynka Jarosław M30 302 1598 00:26:28 (1921)00:30:17 (3007)00:26:12 (1703)00:25:16 (1252)00:07:32 (1245) 01:53:31 (1936) 01:55:45 00:49:34
1844 1062 Wilklisz Wojciech M45 216 1597 00:25:03 (1355)00:26:12 (1694)00:27:12 (2078)00:28:25 (2296)00:08:53 (1782) 01:53:45 (1957) 01:55:45 00:49:34
1845 2937 Gomerski Michał CrossFit Avanport M35 347 1599 00:27:10 (2218)00:26:36 (1842)00:26:09 (1686)00:25:42 (1398)00:10:10 (2276) 01:51:44 (1761) 01:55:47 00:49:36
1846 1273 Rychłowski Michał M40 365 1600 00:26:09 (1803)00:26:24 (1764)00:26:57 (1987)00:27:15 (1950)00:09:02 (1823) 01:52:38 (1834) 01:55:47 00:49:36
1847 3494 Gryboś Andrzej M35 348 1601 00:27:01 (2156)00:26:57 (1973)00:26:31 (1820)00:25:40 (1382)00:09:39 (2056) 01:51:48 (1766) 01:55:48 00:49:37
1848 3014 Wojnar Tomasz Wieśniacki Klub Biegacki M45 192 1602 00:26:55 (2100)00:27:02 (2014)00:26:30 (1815)00:25:48 (1428)00:09:33 (2023) 01:51:49 (1772) 01:55:48 00:49:37
1849 2377 Hubert Jakub M30 260 1603 00:25:29 (1523)00:25:01 (1199)00:25:54 (1595)00:27:12 (1929)00:12:13 (3089) 01:49:42 (1564) 01:55:49 00:49:38
1850 3635 Tulimowska Monika K18 34 247 00:24:47 (1252)00:26:22 (1749)00:28:29 (2550)00:28:49 (2410)00:07:22 (1168) 01:54:47 (2054) 01:55:49 00:49:38
1851 3992 Gruza Marta Adidas Runners Warsaw K30 42 248 00:26:50 (2065)00:26:29 (1803)00:26:24 (1776)00:26:49 (1806)00:09:18 (1914) 01:52:31 (1822) 01:55:50 00:49:39
1852 513 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Biega M45 184 1604 00:27:04 (2177)00:25:55 (1534)00:25:34 (1438)00:26:30 (1693)00:10:47 (2537) 01:51:09 (1706) 01:55:50 00:49:39
1853 3404 Zajączkowski Bogdan Płock Biega No Age Limit M55 40 1605 00:27:25 (2308)00:28:25 (2559)00:26:54 (1966)00:26:08 (1550)00:06:59 (1019) 01:54:33 (2026) 01:55:51 00:49:40
1854 1407 Maliszewski Adrian Lufthansa Systems Poland Runners M35 377 1606 00:25:12 (1412)00:26:15 (1709)00:27:19 (2124)00:28:48 (2400)00:08:18 (1587) 01:53:56 (1973) 01:55:52 00:49:41
1855 3704 Sułek Patrycja K25 44 249 00:26:14 (1832)00:26:13 (1705)00:26:31 (1823)00:27:22 (1984)00:09:34 (2034) 01:52:27 (1816) 01:55:54 00:49:43
1856 1768 Kabacinski Piotr M40 351 1607 00:26:36 (1961)00:26:45 (1901)00:26:17 (1738)00:26:07 (1539)00:10:10 (2274) 01:51:36 (1748) 01:55:55 00:49:44
1857 2454 Kąkol Jan M25 178 1608 00:26:13 (1824)00:26:13 (1704)00:26:31 (1821)00:27:21 (1981)00:09:37 (2044) 01:52:27 (1815) 01:55:55 00:49:44
1858 3094 Kłos Dariusz M40 369 1609 00:26:08 (1783)00:26:05 (1650)00:25:49 (1573)00:27:56 (2150)00:09:57 (2178) 01:52:47 (1847) 01:55:55 00:49:44
1859 1447 Sadowski Krzysztof Niezwalniamy M30 295 1610 00:27:00 (2153)00:26:57 (1970)00:26:29 (1804)00:26:12 (1580)00:09:20 (1923) 01:52:39 (1836) 01:55:58 00:49:47
1860 4350 Siondalski Marcin Katownia mama M25 167 1611 00:25:59 (1696)00:25:47 (1486)00:25:17 (1324)00:26:41 (1766)00:12:15 (3103) 01:50:10 (1622) 01:55:59 00:49:48
1861 1448 Szafrański Rafał M30 287 1612 00:26:44 (2025)00:26:12 (1696)00:26:18 (1740)00:26:33 (1721)00:10:13 (2289) 01:52:04 (1787) 01:56:00 00:49:49
1862 1291 Beyersdorff Henry M45 224 1613 00:25:21 (1473)00:26:31 (1817)00:27:18 (2115)00:28:45 (2390)00:08:06 (1505) 01:54:52 (2060) 01:56:01 00:49:50
1863 598 Ambroziak Lesław SPORTEVO / #rusz4litery M40 371 1615 00:26:05 (1751)00:26:03 (1627)00:25:48 (1569)00:27:58 (2156)00:10:08 (2259) 01:52:51 (1858) 01:56:02 00:49:51
1864 3939 Kosobudzki Sebastian WIKOSS M40 387 1614 00:27:02 (2163)00:26:51 (1938)00:27:00 (2007)00:26:44 (1782)00:08:25 (1635) 01:53:34 (1941) 01:56:02 00:49:51
1865 2801 Goliński Mariusz KRAŚNIK BIEGA MEDIATOR KRAŚNIK M45 221 1616 00:24:47 (1253)00:26:04 (1642)00:27:26 (2163)00:29:02 (2471)00:08:44 (1731) 01:54:14 (2000) 01:56:03 00:49:52
1866 3126 Karnabal Hubert M30 289 1618 00:26:25 (1890)00:26:17 (1727)00:26:15 (1728)00:27:09 (1917)00:09:58 (2184) 01:52:12 (1795) 01:56:04 00:49:53
1867 2383 Pogorzelski Wojciech Wejherowski Klub Morsów M30 280 1617 00:26:09 (1804)00:26:24 (1762)00:26:17 (1735)00:26:19 (1626)00:10:55 (2593) 01:51:15 (1713) 01:56:04 00:49:53
1868 4229 Cieśnik Karolina K25 46 250 00:26:07 (1771)00:26:02 (1607)00:26:14 (1714)00:28:17 (2251)00:09:25 (1959) 01:52:57 (1873) 01:56:05 00:49:54
1869 3847 Kwasiborski Grzegorz M45 217 1621 00:26:37 (1965)00:26:43 (1881)00:27:17 (2106)00:27:15 (1952)00:08:13 (1544) 01:53:45 (1958) 01:56:05 00:49:54
1870 1198 Michalski Marcin M25 192 1619 00:26:08 (1791)00:26:55 (1957)00:26:29 (1806)00:28:33 (2332)00:08:00 (1447) 01:54:36 (2033) 01:56:05 00:49:54
1871 3833 Waruszewski Karol Hotel Almond Team M40 349 1620 00:26:49 (2051)00:26:37 (1848)00:26:01 (1650)00:25:56 (1478)00:10:42 (2506) 01:51:32 (1744) 01:56:05 00:49:54
1872 3381 Talajko Dorota K35 51 251 00:27:03 (2166)00:26:44 (1892)00:26:43 (1902)00:26:14 (1592)00:09:22 (1942) 01:52:44 (1843) 01:56:06 00:49:55
1873 4144 Матвейчик Валентин MRCMinsk Astronim M18 65 1622 00:26:38 (1982)00:27:21 (2157)00:26:10 (1693)00:24:52 (1090)00:11:05 (2671) 01:50:15 (1632) 01:56:06 00:49:55
1874 1707 Będziak Anna K30 52 252 00:27:52 (2490)00:27:23 (2173)00:26:39 (1868)00:25:55 (1464)00:08:18 (1581) 01:53:36 (1944) 01:56:07 00:49:56
1875 282 Lipowicz Andrzej M35 352 1623 00:27:24 (2306)00:27:56 (2380)00:27:04 (2032)00:24:22 (929)00:09:22 (1943) 01:52:04 (1789) 01:56:08 00:49:57
1876 1568 Matyszewski Jarosław M45 194 1625 00:27:04 (2171)00:26:59 (1981)00:26:16 (1730)00:25:55 (1472)00:09:55 (2162) 01:52:06 (1791) 01:56:09 00:49:58
1877 1845 Staniszewski Mirosław M55 41 1624 00:25:47 (1625)00:27:38 (2269)00:27:52 (2322)00:27:51 (2132)00:07:01 (1032) 01:55:16 (2095) 01:56:09 00:49:58
1878 3591 Kosmalski Sławomir Gmina Osieczna M45 189 1626 00:27:51 (2486)00:26:51 (1936)00:26:05 (1672)00:25:25 (1311)00:09:59 (2193) 01:51:37 (1750) 01:56:11 00:50:00
1879 1925 Wieczorek Tomasz BWM - w grupie MOC M40 375 1627 00:24:14 (1006)00:26:06 (1655)00:26:41 (1890)00:29:41 (2610)00:09:29 (1989) 01:53:00 (1882) 01:56:11 00:50:00
1880 2108 Grzeszczak Adam M45 201 1628 00:27:03 (2165)00:27:27 (2201)00:27:13 (2081)00:25:35 (1361)00:08:54 (1783) 01:52:41 (1838) 01:56:12 00:50:01
1881 3880 Sołtysiak Paweł MOYA Running Team M40 402 1629 00:28:04 (2560)00:28:02 (2395)00:26:49 (1926)00:26:11 (1572)00:07:09 (1083) 01:54:46 (2053) 01:56:15 00:50:04
1882 3602 Rurkowski Krzysztof mBank BiegnijmyDlaInnych M30 297 1630 00:26:03 (1726)00:26:30 (1809)00:26:40 (1877)00:27:30 (2026)00:09:33 (2026) 01:52:54 (1865) 01:56:16 00:50:05
1883 3246 Maćkowiak Monika Kobieta w biegu Gdynia Pani K40 43 254 00:26:56 (2104)00:26:56 (1967)00:26:41 (1887)00:26:32 (1705)00:09:12 (1882) 01:52:57 (1872) 01:56:17 00:50:06
1884 2716 Sińczuk Patrycja K35 48 253 00:26:37 (1966)00:27:00 (1996)00:26:37 (1856)00:26:23 (1658)00:09:40 (2057) 01:52:32 (1828) 01:56:17 00:50:06
1885 2878 Zaborowski Łukasz Czwartakus M25 200 1631 00:24:32 (1104)00:26:15 (1716)00:27:27 (2166)00:30:09 (2707)00:07:54 (1402) 01:55:49 (2136) 01:56:17 00:50:06
1886 1277 Radford Paul Boerie Boys M55 39 1633 00:27:01 (2157)00:26:48 (1920)00:26:49 (1932)00:27:00 (1874)00:08:40 (1710) 01:53:42 (1954) 01:56:18 00:50:07
1887 416 Łuczak Łukasz M30 293 1632 00:26:37 (1968)00:26:59 (1987)00:26:37 (1855)00:26:22 (1653)00:09:43 (2087) 01:52:32 (1823) 01:56:18 00:50:07
1888 1458 Kozłowski Rafał Siła Masa Moc Kiełbasa M25 176 1634 00:26:56 (2108)00:26:46 (1905)00:26:55 (1973)00:25:35 (1356)00:10:08 (2266) 01:51:40 (1755) 01:56:20 00:50:09
1889 2602 Pawlak Dezyderia K35 52 255 00:26:20 (1863)00:26:48 (1913)00:26:50 (1935)00:26:55 (1844)00:09:27 (1969) 01:52:54 (1864) 01:56:20 00:50:09
1890 3811 Koncewicz Aneta Marynarka Wojenna K25 43 256 00:26:16 (1841)00:26:26 (1780)00:26:06 (1678)00:26:41 (1767)00:10:52 (2573) 01:51:53 (1777) 01:56:21 00:50:10
1891 1805 Kowalczyk Jurek M50 75 1636 00:26:05 (1750)00:26:41 (1870)00:26:40 (1876)00:27:27 (2011)00:09:32 (2013) 01:52:55 (1868) 01:56:25 00:50:14
1892 500 Tutak Tomasz Łeba Klub 42,2 Lębork M40 412 1635 00:25:51 (1648)00:27:55 (2367)00:27:23 (2152)00:28:01 (2169)00:07:15 (1128) 01:55:22 (2106) 01:56:25 00:50:14
1893 1668 Kozik Łukasz M30 292 1637 00:27:11 (2235)00:27:46 (2314)00:26:43 (1905)00:25:23 (1299)00:09:23 (1946) 01:52:32 (1827) 01:56:26 00:50:15
1894 127 Miklikowski Marek M40 363 1638 00:26:47 (2043)00:26:42 (1875)00:26:27 (1791)00:26:40 (1750)00:09:52 (2142) 01:52:29 (1819) 01:56:28 00:50:17
1895 2897 Belka Krzysztof M35 363 1639 00:26:28 (1916)00:26:28 (1789)00:26:11 (1700)00:27:14 (1940)00:10:08 (2263) 01:52:59 (1879) 01:56:29 00:50:18
1896 1334 Kurszewska Magdalena BKR Cyklista K30 49 257 00:25:53 (1664)00:26:48 (1918)00:27:06 (2043)00:27:07 (1907)00:09:35 (2035) 01:53:07 (1897) 01:56:29 00:50:18
1897 3492 Gierszewski Mateusz M18 82 1641 00:24:38 (1148)00:26:38 (1853)00:28:38 (2588)00:29:19 (2536)00:07:20 (1152) 01:55:44 (2131) 01:56:33 00:50:22
1898 3427 Kijewski Artur Tomcolor.pl Tomcolor.pl M30 296 1640 00:26:48 (2045)00:27:01 (2011)00:26:32 (1825)00:26:23 (1661)00:09:49 (2118) 01:52:53 (1862) 01:56:33 00:50:22
1899 2687 Kunkel Anna PGB Sportowa Paczka K40 42 258 00:27:01 (2158)00:27:11 (2085)00:26:37 (1859)00:26:14 (1593)00:09:30 (1999) 01:52:48 (1849) 01:56:33 00:50:22
1900 1226 Zacharewicz Marek M18 71 1642 00:29:27 (3012)00:27:51 (2345)00:24:53 (1162)00:23:42 (729)00:10:40 (2495) 01:51:13 (1709) 01:56:33 00:50:22
1901 4212 Palus Damian M18 70 1644 00:27:58 (2520)00:26:34 (1832)00:26:30 (1814)00:24:17 (901)00:11:15 (2743) 01:50:55 (1691) 01:56:34 00:50:23
1902 3421 Rajkowski Leszek Tomcolor.pl M35 362 1645 00:26:48 (2048)00:27:00 (2004)00:26:33 (1828)00:26:22 (1647)00:09:51 (2131) 01:52:53 (1861) 01:56:34 00:50:23
1903 1615 Smarzek Tomasz mBank M35 381 1643 00:26:48 (2050)00:27:00 (2003)00:26:33 (1830)00:26:22 (1655)00:09:51 (2127) 01:54:13 (1998) 01:56:34 00:50:23
1904 831 Zańko Marek Pruszcz Biega M50 67 1646 00:27:32 (2367)00:27:49 (2329)00:27:19 (2126)00:23:36 (695)00:10:18 (2325) 01:51:53 (1776) 01:56:34 00:50:23
1905 3367 Figiel Zofia K30 47 259 00:26:09 (1800)00:26:20 (1742)00:26:41 (1889)00:27:28 (2016)00:09:57 (2177) 01:53:00 (1881) 01:56:35 00:50:24
1906 3985 Kowalski-Neukirch Henryk Truchtacz Mysłowice M65 9 1647 00:26:32 (1937)00:27:23 (2171)00:26:58 (1995)00:26:56 (1848)00:08:48 (1750) 01:53:55 (1971) 01:56:37 00:50:26
1907 3250 Marek Sławomir M40 362 1648 00:26:02 (1714)00:25:38 (1434)00:25:40 (1498)00:28:09 (2212)00:11:08 (2691) 01:52:29 (1817) 01:56:37 00:50:26
1908 4132 Delewski Piotr M40 361 1649 00:28:06 (2576)00:28:01 (2392)00:24:35 (1033)00:25:54 (1459)00:10:03 (2219) 01:52:24 (1813) 01:56:39 00:50:28
1909 545 Krawczuk Andrzej ŻEGLUGA GDAŃSKA PŁYWA I BIEGA M60 21 1650 00:25:56 (1680)00:27:21 (2156)00:27:57 (2366)00:28:19 (2262)00:07:06 (1065) 01:55:58 (2152) 01:56:39 00:50:28
1910 3925 Orzeł Dariusz M45 205 1651 00:28:08 (2606)00:27:27 (2207)00:26:14 (1717)00:25:22 (1291)00:09:28 (1975) 01:52:58 (1876) 01:56:39 00:50:28
1911 4220 Dyjak Tomasz M35 360 1653 00:26:09 (1797)00:26:15 (1711)00:26:13 (1713)00:27:54 (2145)00:10:09 (2269) 01:52:48 (1848) 01:56:40 00:50:29
1912 4048 Magrian Izabela Każdy Sobie... Team K45 22 260 00:27:08 (2197)00:26:25 (1773)00:26:12 (1705)00:26:55 (1846)00:10:00 (2194) 01:52:43 (1841) 01:56:40 00:50:29
1913 3681 Owczarek Zbigniew M50 74 1652 00:26:35 (1955)00:26:19 (1739)00:26:37 (1857)00:27:10 (1921)00:09:59 (2189) 01:52:54 (1867) 01:56:40 00:50:29
1914 4157 Jabłoński Marek PGR KLUKOWO M45 196 1654 00:26:39 (1987)00:27:27 (2198)00:26:36 (1842)00:25:44 (1407)00:10:16 (2308) 01:52:12 (1796) 01:56:42 00:50:31
1915 2309 Hinc-Żardecka Natalia brak brak K30 50 261 00:26:55 (2096)00:26:59 (1993)00:26:41 (1884)00:26:40 (1757)00:09:28 (1980) 01:53:11 (1901) 01:56:43 00:50:32
1916 1300 Prokopiuk Michał M30 322 1655 00:24:55 (1300)00:26:27 (1782)00:27:24 (2156)00:29:57 (2661)00:08:00 (1450) 01:55:22 (2105) 01:56:43 00:50:32
1917 1651 Bąk Emilia K18 35 262 00:25:51 (1645)00:27:26 (2194)00:27:43 (2262)00:27:46 (2106)00:07:58 (1421) 01:54:53 (2062) 01:56:44 00:50:33
1918 4409 Ułaszonek Piotr M40 376 1656 00:27:04 (2178)00:27:12 (2095)00:26:19 (1747)00:26:31 (1703)00:09:38 (2047) 01:53:06 (1895) 01:56:44 00:50:33
1919 3062 Dejnakowski Radosław M40 368 1658 00:26:53 (2078)00:27:01 (2008)00:26:34 (1833)00:26:12 (1581)00:10:05 (2244) 01:52:45 (1844) 01:56:45 00:50:34
1920 3585 Tymoszewski Waldemar M50 80 1657 00:28:18 (2664)00:26:52 (1945)00:27:11 (2069)00:26:19 (1627)00:08:05 (1497) 01:54:16 (2004) 01:56:45 00:50:34
1921 3584 Bedla Anna K35 65 264 00:28:19 (2675)00:26:52 (1944)00:27:11 (2072)00:26:20 (1636)00:08:04 (1487) 01:54:18 (2007) 01:56:46 00:50:35
1922 7 Korol Dagmara K40 44 263 00:27:11 (2230)00:27:09 (2064)00:26:49 (1928)00:26:04 (1523)00:09:33 (2015) 01:52:59 (1877) 01:56:46 00:50:35
1923 1912 Karpowicz Paweł M25 185 1659 00:26:09 (1802)00:26:05 (1648)00:26:08 (1682)00:28:35 (2338)00:09:50 (2122) 01:53:37 (1946) 01:56:47 00:50:36
1924 3490 Pietrzykowska Wanda K50 6 266 00:27:09 (2210)00:27:27 (2206)00:27:32 (2203)00:27:35 (2057)00:07:04 (1049) 01:55:48 (2135) 01:56:47 00:50:36
1925 2018 Stachowiak Joanna K18 31 265 00:27:18 (2265)00:27:04 (2031)00:26:51 (1946)00:26:20 (1635)00:09:14 (1893) 01:53:05 (1892) 01:56:47 00:50:36
1926 3982 Tuszyński Maciek TUMBOteam M35 354 1661 00:26:54 (2088)00:26:41 (1868)00:26:26 (1790)00:26:12 (1575)00:10:35 (2454) 01:52:12 (1797) 01:56:48 00:50:37
1927 1637 Witkowski Robert Służba Więzienna - Areszt Śledczy w Elblągu M45 231 1660 00:25:45 (1616)00:27:02 (2016)00:27:43 (2264)00:29:02 (2468)00:07:16 (1132) 01:55:52 (2141) 01:56:48 00:50:37
1928 1280 Hofman Anita K25 50 267 00:25:31 (1546)00:26:58 (1979)00:27:15 (2091)00:28:08 (2210)00:08:57 (1796) 01:54:15 (2002) 01:56:49 00:50:38
1929 474 Wojtacki Sławomir M45 208 1662 00:27:22 (2294)00:27:04 (2035)00:26:27 (1793)00:26:24 (1666)00:09:32 (2011) 01:53:09 (1898) 01:56:49 00:50:38
1930 413 Dettlaff Anna Krokowa Biega K30 51 268 00:26:55 (2097)00:26:59 (1994)00:26:41 (1883)00:26:41 (1763)00:09:34 (2030) 01:53:18 (1910) 01:56:50 00:50:39
1931 2092 Żardecki Pawel Runeda Brak M35 370 1663 00:26:55 (2092)00:26:59 (1992)00:26:42 (1897)00:26:40 (1756)00:09:34 (2028) 01:53:18 (1911) 01:56:50 00:50:39
1932 2586 Stoltmann Wojciech M45 209 1664 00:27:23 (2298)00:27:23 (2174)00:26:44 (1912)00:26:03 (1515)00:09:18 (1918) 01:53:20 (1916) 01:56:51 00:50:40
1933 2693 Kurgan Wojciech KS Pidrina Gdynia M45 207 1665 00:27:00 (2152)00:27:12 (2086)00:26:36 (1847)00:26:21 (1642)00:09:43 (2086) 01:53:06 (1894) 01:56:52 00:50:41
1934 2220 Wachowiak Katarzyna K30 41 269 00:27:33 (2375)00:26:42 (1880)00:26:15 (1720)00:25:42 (1399)00:10:40 (2497) 01:52:19 (1805) 01:56:52 00:50:41
1935 2775 Brzeski Michał M & P Pasieka Kaszuby M35 343 1667 00:25:45 (1612)00:26:49 (1926)00:26:19 (1749)00:26:30 (1695)00:11:30 (2839) 01:51:29 (1741) 01:56:53 00:50:42
1936 1661 Niekurzak Sebastian Gryź poduchę team M25 184 1666 00:25:53 (1669)00:25:39 (1443)00:24:41 (1064)00:29:01 (2461)00:11:39 (2907) 01:53:24 (1921) 01:56:53 00:50:42
1937 992 Wieclaw Magdalena SANBAO Crossfighting Team 1985 K30 58 270 00:25:44 (1607)00:26:18 (1730)00:27:49 (2296)00:28:52 (2421)00:08:13 (1543) 01:55:02 (2074) 01:56:56 00:50:45
1938 4408 Rojas Frannelk Endurance Rojas M35 389 1668 00:24:46 (1246)00:26:55 (1962)00:27:40 (2248)00:28:50 (2416)00:08:46 (1742) 01:54:51 (2059) 01:56:57 00:50:46
1939 3840 Sadowska Dorota Niezwalniamy K25 49 271 00:26:03 (1731)00:27:00 (1998)00:26:50 (1934)00:27:35 (2054)00:09:30 (1995) 01:53:40 (1953) 01:56:58 00:50:47
1940 1116 Mudryk Katarzyna K35 49 272 00:27:12 (2239)00:26:01 (1588)00:26:26 (1788)00:26:43 (1774)00:10:38 (2470) 01:52:32 (1824) 01:57:00 00:50:49
1941 2869 Fydrych Jerzy M50 81 1669 00:27:08 (2201)00:27:03 (2021)00:26:48 (1921)00:27:41 (2081)00:08:22 (1608) 01:54:42 (2040) 01:57:02 00:50:51
1942 125 Grochowski Karol EMERYCI I RENCIŚCI M35 390 1670 00:25:19 (1458)00:26:29 (1795)00:27:42 (2260)00:28:55 (2432)00:08:38 (1702) 01:54:53 (2061) 01:57:03 00:50:52
1943 1597 Szymczak Maciej M45 223 1671 00:25:36 (1563)00:26:03 (1616)00:27:18 (2118)00:29:03 (2476)00:09:05 (1838) 01:54:41 (2038) 01:57:05 00:50:54
1944 1246 Machon Krzysztof Madridistas Gdynia M25 201 1672 00:25:59 (1695)00:27:40 (2281)00:26:55 (1975)00:29:01 (2463)00:07:31 (1241) 01:55:53 (2143) 01:57:06 00:50:55
1945 3407 Marzec Przemysław Grupa Biegowa 65 M35 368 1673 00:26:24 (1888)00:27:03 (2020)00:26:44 (1908)00:26:58 (1856)00:09:57 (2182) 01:53:12 (1904) 01:57:06 00:50:55
1946 2354 Gajdus Wiktor DCT drużyna biegowa Lechia Gdańsk M35 387 1674 00:26:43 (2018)00:26:09 (1672)00:26:43 (1901)00:28:22 (2282)00:09:11 (1876) 01:54:38 (2035) 01:57:08 00:50:57
1947 1828 Radziun Piotr PADŁ NA RYJ TEAM 502294064 M40 415 1675 00:25:19 (1457)00:26:48 (1919)00:28:27 (2539)00:28:59 (2451)00:07:35 (1270) 01:55:54 (2146) 01:57:08 00:50:57
1948 1663 Spisak Katarzyna K35 73 273 00:26:47 (2041)00:27:23 (2177)00:27:29 (2182)00:28:19 (2256)00:07:10 (1086) 01:55:53 (2144) 01:57:08 00:50:57
1949 1533 Krajewski Maciej Yameo M30 313 1676 00:26:53 (2083)00:27:00 (2000)00:26:49 (1931)00:27:35 (2058)00:08:52 (1768) 01:54:27 (2022) 01:57:09 00:50:58
1950 1056 Szatkowski Adam M45 203 1677 00:26:21 (1866)00:27:04 (2037)00:26:20 (1761)00:26:53 (1831)00:10:31 (2416) 01:52:49 (1852) 01:57:09 00:50:58
1951 650 Kiełkucki Mariusz NORWOOD BIEGA M45 204 1678 00:26:21 (1865)00:27:04 (2038)00:26:20 (1755)00:26:52 (1827)00:10:33 (2432) 01:52:50 (1856) 01:57:10 00:50:59
1952 4007 Łysakowski Adam PROFIT M50 78 1679 00:27:56 (2506)00:26:59 (1984)00:26:14 (1716)00:26:17 (1615)00:09:46 (2097) 01:53:28 (1934) 01:57:12 00:51:01
1953 985 Sadurski Sebastian M30 298 1680 00:27:45 (2450)00:26:37 (1849)00:26:29 (1801)00:26:17 (1611)00:10:06 (2251) 01:52:57 (1871) 01:57:14 00:51:03
1954 2230 Sentkowski Marian M50 82 1681 00:27:08 (2193)00:27:03 (2028)00:26:48 (1923)00:27:40 (2078)00:08:36 (1688) 01:54:55 (2067) 01:57:15 00:51:04
1955 3059 Szemik Dominik Freerider M25 180 1682 00:27:08 (2194)00:27:09 (2063)00:26:43 (1903)00:26:06 (1534)00:10:09 (2271) 01:52:55 (1869) 01:57:15 00:51:04
1956 3615 Nowak Arkadiusz M45 199 1683 00:25:41 (1595)00:26:07 (1659)00:26:45 (1913)00:27:42 (2086)00:11:01 (2651) 01:52:30 (1820) 01:57:16 00:51:05
1957 3549 Żdanuk Wojciech M35 366 1684 00:26:35 (1953)00:27:04 (2034)00:26:14 (1715)00:26:50 (1812)00:10:33 (2430) 01:53:04 (1890) 01:57:16 00:51:05
1958 596 Kospał Pawłowski Andrzej M60 14 1686 00:26:27 (1908)00:26:58 (1978)00:26:09 (1691)00:27:19 (1969)00:10:26 (2382) 01:53:27 (1929) 01:57:19 00:51:08
1959 2314 Ostrowski Tomasz M30 316 1685 00:25:50 (1640)00:26:42 (1874)00:27:11 (2068)00:28:29 (2319)00:09:07 (1852) 01:54:44 (2041) 01:57:19 00:51:08
1960 3143 Kłos Andrzej Andrzej Kłos M30 315 1687 00:26:39 (1986)00:27:21 (2160)00:26:55 (1979)00:27:24 (1998)00:09:01 (1820) 01:54:37 (2034) 01:57:20 00:51:09
1961 4260 Sobków Adam BHMW_Gdynia M50 70 1688 00:27:24 (2305)00:26:55 (1959)00:26:20 (1756)00:25:37 (1372)00:11:05 (2673) 01:52:02 (1786) 01:57:21 00:51:10
1962 2028 Gajewski Wojciech Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" M50 77 1689 00:26:58 (2128)00:27:07 (2057)00:27:05 (2036)00:26:22 (1650)00:09:50 (2123) 01:53:28 (1933) 01:57:22 00:51:11
1963 2925 Najmowicz Marzena Dobromiejski Klub Biegacza ,,Odcisk,, Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" K35 54 274 00:26:57 (2124)00:27:07 (2053)00:27:04 (2026)00:26:23 (1664)00:09:51 (2133) 01:53:27 (1928) 01:57:22 00:51:11
1964 2988 Cieszyński Mariusz BEAUTY STUDIO LĘBORK M40 404 1690 00:26:39 (1988)00:26:45 (1894)00:27:15 (2093)00:27:40 (2079)00:09:04 (1833) 01:54:46 (2049) 01:57:23 00:51:12
1965 4210 Figiel Mariusz M45 212 1692 00:27:56 (2505)00:27:31 (2226)00:26:31 (1819)00:25:39 (1379)00:09:46 (2099) 01:53:25 (1925) 01:57:23 00:51:12
1966 4240 Jakubowski Krystian Captain America vs The Flash Biegnijmy To M30 329 1691 00:27:26 (2326)00:27:56 (2377)00:27:44 (2267)00:26:44 (1783)00:07:33 (1253) 01:56:08 (2165) 01:57:23 00:51:12
1967 3917 Płocha Tomasz M40 392 1694 00:25:57 (1684)00:26:16 (1719)00:27:15 (2095)00:28:18 (2252)00:09:38 (2049) 01:53:59 (1979) 01:57:24 00:51:13
1968 1090 Szczepanski Bartosz M30 336 1693 00:25:56 (1677)00:27:20 (2152)00:28:27 (2536)00:28:45 (2393)00:06:56 (998) 01:56:46 (2228) 01:57:24 00:51:13
1969 4206 Józef Marek M35 371 1696 00:27:56 (2510)00:27:30 (2219)00:26:33 (1829)00:25:41 (1388)00:09:45 (2095) 01:53:27 (1931) 01:57:25 00:51:14
1970 1095 Treichel Patryk AIC TEAM M25 187 1695 00:27:27 (2344)00:27:37 (2260)00:27:21 (2139)00:25:47 (1422)00:09:13 (1888) 01:53:51 (1963) 01:57:25 00:51:14
1971 2688 Siudmiak Łukasz SiudmiakTeam M35 353 1697 00:26:47 (2037)00:26:16 (1721)00:26:51 (1943)00:26:31 (1699)00:11:01 (2649) 01:52:11 (1794) 01:57:26 00:51:15
1972 3909 Szumlas Dariusz M40 411 1698 00:26:38 (1979)00:27:35 (2251)00:27:49 (2297)00:27:12 (1930)00:08:12 (1541) 01:55:17 (2098) 01:57:26 00:51:15
1973 3458 Bojda Dawid M25 217 1699 00:25:55 (1673)00:27:25 (2188)00:28:22 (2515)00:28:53 (2424)00:06:52 (967) 01:57:11 (2263) 01:57:27 00:51:16
1974 2147 Ikonen Heidi Kemira Sport Team K18 32 275 00:27:36 (2401)00:27:56 (2381)00:26:44 (1907)00:25:46 (1416)00:09:25 (1957) 01:53:37 (1947) 01:57:27 00:51:16
1975 589 Struk Sławomir M50 84 1700 00:26:35 (1951)00:27:23 (2176)00:27:11 (2075)00:27:40 (2077)00:08:38 (1703) 01:55:10 (2085) 01:57:27 00:51:16
1976 1057 Sternik Andrzej M40 357 1701 00:27:33 (2376)00:27:10 (2068)00:26:31 (1822)00:25:22 (1290)00:10:53 (2575) 01:52:13 (1801) 01:57:29 00:51:18
1977 172 Mikucki Jarosław M55 46 1702 00:24:45 (1240)00:26:56 (1966)00:28:17 (2480)00:29:31 (2580)00:08:01 (1454) 01:56:25 (2195) 01:57:30 00:51:19
1978 1263 Roch Kamil No Excuses M30 299 1703 00:27:04 (2173)00:26:40 (1864)00:26:21 (1763)00:26:58 (1858)00:10:27 (2388) 01:53:05 (1891) 01:57:30 00:51:19
1979 4044 Dryjer Artur ZHR M35 399 1706 00:26:39 (1984)00:27:18 (2143)00:27:17 (2110)00:28:21 (2272)00:07:56 (1412) 01:56:01 (2158) 01:57:31 00:51:20
1980 2517 Kołdys Krzysztof www.ivoclarvivadent.pl M40 407 1705 00:27:31 (2361)00:27:32 (2232)00:26:59 (1998)00:26:59 (1860)00:08:30 (1659) 01:55:01 (2072) 01:57:31 00:51:20
1981 2233 Michalski Zygmunt M45 225 1704 00:25:53 (1668)00:26:39 (1859)00:27:17 (2112)00:28:50 (2413)00:08:52 (1769) 01:55:09 (2083) 01:57:31 00:51:20
1982 1853 Kaczmarek Aneta Tenis Klub Bytów K40 45 276 00:27:00 (2151)00:27:13 (2104)00:27:02 (2014)00:26:35 (1727)00:09:42 (2070) 01:53:02 (1887) 01:57:32 00:51:21
1983 2835 Szmigiero Sebastian M40 380 1707 00:26:33 (1938)00:26:48 (1912)00:26:46 (1914)00:26:49 (1808)00:10:36 (2455) 01:53:12 (1903) 01:57:32 00:51:21
1984 2824 Radzikowski Artur M45 234 1709 00:25:15 (1430)00:26:37 (1844)00:27:31 (2198)00:29:46 (2624)00:08:25 (1634) 01:56:18 (2178) 01:57:34 00:51:23
1985 3868 Sztenderewicz Renata K35 56 277 00:26:51 (2067)00:27:06 (2045)00:26:59 (2000)00:26:45 (1787)00:09:53 (2147) 01:53:46 (1959) 01:57:34 00:51:23
1986 3105 Tumiłowicz Jerzy Traktor Team Gmina Kwidzyn M65 8 1708 00:26:11 (1808)00:27:02 (2017)00:26:52 (1948)00:27:15 (1951)00:10:14 (2301) 01:53:21 (1918) 01:57:34 00:51:23
1987 1242