Garmin MTB Series Wejherowo 2017 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 63
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 128
Andryskowski Adrian Wejherowo 18-29 193
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 240
Antkowiak Piotr Wejherowo 30-39 309
Babiarz Przemek Kębłowo 30-39 168
Banasik Sławek Warszawa 30-39 359
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 212
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 58
Barzowski Tomasz Wejherowo 40-49 253
Belt Jarosław Świecie 50-59 345
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 116
Berendt Artur Gdynia 30-39 262
Białowąs Maciej Gdańsk 40-49 332
Bibliw Marek Lębork 30-39 -
Bieliński Korneliusz Skarszewy 18-29 -
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 129
Biesiada Mariusz Reda 30-39 376
Bińczak Arkadiusz Kwidzyn 30-39 -
Bluj Roman Gdynia 50-59 106
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 256
Bolda Kacper Chlapowo 16-17 197
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 241
Bollin Ilona Gdańsk 30-39 -
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 130
Borowiecki Bartłomiej Rumia 30-39 32
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 40
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 290
Bruderek Daniel Gdańsk 30-39 73
Bruski Szymon Dziemiany 18-29 273
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 349
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 274
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 13
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 183
Chachaj Mikołaj Kąpino 16-17 287
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 339
Ciba Damian Rumia 30-39 87
Ciba Oskar Rumia 16-17 118
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 167
Czajka Michał Rumia 30-39 -
Czernialis Rimas Rumia 30-39 172
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 252
Dalecki Karol Reda 30-39 239
Dawidowski Daniel Rumia 30-39 101
Dembiński Paweł Sopot 40-49 378
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 12
Dobosz Romuald Ustka 60-… 196
Dobrolinska Dorota Gdansk 40-49 150
Dolny Michał Gdańsk 30-39 343
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 127
Drzazga Andrzej Reda 50-59 51
Dusiński Krzysztof Reda 30-39 133
Dziecielski Jarek Gdynia 40-49 177
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 233
Efw Ewf Efw 60-… -
Figiel Michał Gdańsk 30-39 186
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 144
Florczuk Marek Gdynia 18-29 43
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 264
Fułek Tomasz Sopot 30-39 338
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 156
Gajda Wiktor Świecie 18-29 209
Galek Tomasz Gdynia 30-39 27
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 -
Galiński Marcin Suchy Dwór / Gdynia 40-49 62
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 79
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 10
Głowacka Urszula Białystok 30-39 353
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 260
Gołąb Marta Reda 30-39 70
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 82
Gorazdowski Filip Starzyno 18-29 84
Gorazdowski Marcin Kłanino 30-39 83
Gorczyca Jarosław Gdańsk 30-39 171
Gortat Bogumił Dobrzęcino 30-39 191
Górka Karol Kwidzyn 18-29 141
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 20
Górski Maciej Lębork 30-39 -
Graczyk Paweł Gdynia 18-29 143
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 23
Granicki Marcin Słupsk 18-29 -
Grenda Michał Gdynia 30-39 -
Grondziewski Dariusz Słupsk 30-39 296
Groth Wojciech Gdynia 18-29 374
Grubba Marek Koronowo 30-39 328
Gryglewski Michał Sopot 30-39 137
Grzegorzewski Arek Kąpino 40-49 93
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 65
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 103
Habaj Piotr Gdynia 30-39 80
Hinc Marcin Rumia 40-49 166
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 117
Hoge Krystian Puck 30-39 155
Hoge Rafał Puck 30-39 175
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 207
Jagielski Jacek Świecie 40-49 17
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 157
Jamruszka Paweł Wejherowo 30-39 -
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 162
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 99
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 195
Jaworska Monika Sulnowo 30-39 90
Jaworski Tomasz Sulnowo 30-39 91
Jedlinski Przemek Gdansk 30-39 379
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 39
Jesionowska Małgorzata Świecie 30-39 283
Jesionowski Mariusz Świecie 40-49 282
Jezusek Jarosław Gdynia 30-39 265
Jędruszak Justyna Reda 30-39 352
Jokiel Radosław Gdańsk 30-39 313
Joskowska Iwona Luzino 40-49 258
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 213
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 321
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 -
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 37
Kędzia Tomasz Gdańsk 18-29 24
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 18-29 121
Kin Jacek Gdynia 18-29 152
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 135
Kłosak Piotr Gdańsk 30-39 151
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 122
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 28
Komsta Marcin Puck 40-49 26
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 -
Koniuszewski Piotr Gdańsk 18-29 -
Kortas Paweł Jastrzebia Góra 30-39 198
Koss Przemysław Lębork 50-59 324
Kowalczewska Joanna Świecie 40-49 302
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 190
Kowalski Adam Sopot 16-17 69
Kowalski Paweł Gdańsk 40-49 -
Kozak Karol Elbląg 16-17 -
Krause Przemysław Luzino 30-39 110
Krefft Maria Parchowo 16-17 330
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 289
Krukowski Jan Jastrzebia Góra 18-29 199
Krukowski Jan Bytów,rzepnica 18-29 337
Kryszewski Karol Kosakowo 30-39 36
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 181
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 -
Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz 40-49 350
Kuc Krzysztof Bystra 30-39 314
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 320
Kuczkowski Piotr Gdańsk 30-39 254
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 222
Kukawka Agnieszka Gdynia 30-39 -
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 371
Kurek Artur Kwidzyn 30-39 335
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 -
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 347
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 21
Kutzmer Marcin Godętowo 16-17 -
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 304
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 92
Kwidziński Krzysztof Gdynia 40-49 279
Kwiecień Przemysław Rotmanka 30-39 221
Labuda Hubert Łęczyce 16-17 316
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 173
Lelukiewicz Rafał Słupsk 30-39 112
Lenz Michał Gdańsk 30-39 344
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 111
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 160
Lewiński Marcin Reda 30-39 -
Lidzbarska Beata Luzino 40-49 259
Linda Patryk Gdańsk 30-39 299
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 208
Lis Paweł Gdańsk 40-49 211
Lorkowska Beata Gdańsk 40-49 227
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 367
Lorkowski Tomasz Gdańsk 40-49 228
Lubińska-Gajda Aleksandra Świecie 18-29 281
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 -
Łamek Sebastian Swiecie 40-49 -
Łepek Marcin Malbork 40-49 139
Łucki Michał Gdynia 30-39 -
Łukasiewicz Marcin Sopot 40-49 383
Łukasik Renata Gdynia 50-59 132
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 225
Maciborko Piotr Rumia 30-39 235
Maciejewski Sławomir Lębork 40-49 315
Magrian Krzysztof Reda 40-49 131
Majewski Marek Prabuty 60-… -
Malek Marcin Łęczyce 18-29 272
Malesinski Kacper Gościcino 16-17 114
Manikowski Artur Sulnowo 40-49 60
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 176
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 301
Marzejon Dariusz Chłapowo 50-59 200
Marzejon Karol Reda 40-49 -
Marzejon Mikołaj Chłapowo 16-17 201
Matuszewski Adrian Świecie 40-49 55
Mądzielewski Sławek Świecie 40-49 53
Mejer Krzysztof Pszczółki 30-39 164
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 218
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 -
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 346
Mientka Joanna Smołdzino 30-39 76
Mirek Karol Władysławowo 16-17 202
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 14
Modlińska Beata Rumia 40-49 250
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 372
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 358
Mróz Patryk Tczew 18-29 136
Musalewski Grzegorz Tczew 50-59 -
Nachyła Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Naczk Marcin Reda 40-49 85
Naczke Dariusz Karwia 18-29 81
Nadolny Tomasz Wejherowo 30-39 88
Nierzwicki Piotr Sulnowo 30-39 255
Nowaczyk Justyna Gdańsk 30-39 219
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 269
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 354
Olech Jacek Świecie 40-49 158
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 336
Orkwiszewski Krzysztof Gdynia 30-39 163
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 329
Pakuła Piotr Sopot 30-39 -
Papiernik Michał Tczew 30-39 238
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 134
Pawłowski Stanisław Włocławek 40-49 59
Pelczar Krzysztof Wejherowo 30-39 232
Pepliński Daniel Świecie 40-49 242
Petk Grzegorz Kowale 30-39 340
Petka Arek Lębork 18-29 318
Piasecki Jacek Pruszcz Gdański 18-29 333
Piasecki Michał Gdynia 30-39 284
Piekutowski Piotr Borkowo Łostowickie 30-39 119
Piepka Sławomir Leśniewo 30-39 41
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 216
Pionk Karol Wejherowo 18-29 271
Piotrowska Agnieszka Świecie 40-49 308
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 42
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 381
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 351
Pituch Sławek Bytów 30-39 257
Piwko Maciej Gdańsk 30-39 248
Pogorzelski Jarek Pszczółki 50-59 49
Potrykus Filip Chłapowo 16-17 204
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 203
Potrykus Sławomir Gdynia 40-49 -
Poźniak Dariusz Pogórze 30-39 140
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 15
Ptaszek Tomasz Gdynia 30-39 214
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 123
Rabinowicz Aleksander Wejherowo 18-29 263
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 18
Radziejewski Karol Odargowo 18-29 243
Rafałko Katarzyna Wejherowo 30-39 108
Rajkowska Katarzyna Gdynia 18-29 293
Reczek Konrad Szemud 30-39 -
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 98
Renusz Piotr Lębork 18-29 319
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Richert Eliza Rebiechowo 30-39 291
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 249
Rodek Wojciech Otomin 40-49 -
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 280
Romanowska Agnieszka Rumia 40-49 154
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 298
Rompa Katarzyna Wejherowo 30-39 -
Rompalski Dariusz Świecie 40-49 56
Rostkowski Jarosław Gdańsk 50-59 54
Roszman Michał Orle 30-39 -
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 217
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 64
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 365
Rutkowski Krzysztof Rumia 40-49 224
Rytel Wojciech Warszawa 50-59 102
Rzeczycki Michał Gdańsk 40-49 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 323
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 322
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 75
Sadkowska Marta Gdańsk 30-39 107
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 307
Seńko Piotr Malbork 30-39 174
Sienkiewicz Michał Gdańsk 30-39 104
Sień Dawid Sulnowo 40-49 95
Sikorski Adam Rumia 30-39 215
Sitek Julian Rumia 16-17 369
Skałecki Tomasz Reda 40-49 231
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 126
Skwarczak Mariusz Gdynia 30-39 270
Sobala Agnieszka Rumia 18-29 105
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 -
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 226
Stasiak Marcin Gdańsk 30-39 377
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 48
Stelmach Maja Luzino 30-39 312
Strojk Bartosz Gdynia 30-39 115
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 72
Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze 18-29 61
Superson Maciej Gdynia 50-59 261
Superson Piotr Gdynia 50-59 -
Suś Cyprian Bydgoszcz 16-17 288
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 153
Szalk Pawel Rumia 30-39 297
Szerszyński Łukasz Banino 30-39 -
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 -
Szołowski Filip Kielce 30-39 382
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 97
Szymborski Tomek Sopot 40-49 77
Szymczak Patryk Gdańsk 18-29 310
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 192
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 100
Świerczyński Michał Gdańsk 30-39 267
Tański Marcin Puck 40-49 -
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 40-49 89
Tesmar Dominika Zbychowo 18-29 109
Tkaczyk Marcin Puck 30-39 74
Tomaszewska Kinga Gowino 40-49 266
Tomaszewski Tomasz Słupsk 30-39 159
Tracz Igor Ełganowo 40-49 364
Trepczyk Dariusz Wejherowo 40-49 348
Treselj Marin Gdańsk 30-39 170
Trzciński Waldemar Karsin 30-39 19
Turek Karol Leśniewo 30-39 205
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 169
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-… 57
Wakulik Robert Skarszewy 30-39 342
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 146
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 268
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 78
Waszczyk Maciej Sopot 40-49 -
Wawrzyniak Sławomir Olsztyn 50-59 -
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 46
Wegner Kamil Lębork 18-29 317
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 294
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 277
Wicki Marcin Reda 30-39 292
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 306
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 29
Więckowski Dawid Gdańsk 18-29 234
Will Tomasz Gdynia 50-59 -
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 30
Winnicki Krzysztof Gardeja 30-39 9
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 305
Wiszniewski Rafał Gdańsk 40-49 -
Wojczak Krzysztof Kobylnica 50-59 22
Wojewoda Adam Rumia 40-49 251
Wolak Leszek Gdańsk 30-39 276
Wolanin Jakub Malbork 30-39 52
Wójcik Artur Elbląg 18-29 120
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 275
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 149
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 165
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 138
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 303
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 -
Zaczek Filip Władysławowo 16-17 206
Zaczyński Michał Gdynia Dąbrowa 30-39 45
Zadorożna Justyna Gdynia Redlowo 30-39 210
Zarucka Olga Gdynia 18-29 375
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 125
Zasada Grzegorz Puck 30-39 38
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 67
Zawistowski Michał Sulmin 30-39 327
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 194
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 18-29 31
Zelgert Maciej Kąpino 30-39 94
Zielinski Jarosław Malczyce 40-49 334
Ziemer Marta Tczew 18-29 300
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 30-39 -
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 47
Zoga Jolanta Rumia 50-59 229
Zubowicz Piotr Tuchom 18-29 331
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 380
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon