Garmin MTB Series Stężyca 2017 - dystans Mini - wyniki

2017-10-01 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-14km 14-26km Czas końcowy Strata
1 318 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 2 00:31:37 (3)00:20:49 (1) 00:52:27
2 323 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 00:30:59 (1)00:21:28 (2) 00:52:27 00:00:00
3 199 Krukowski Jan MLKS BASZTA BYTÓW M18 3 3 00:31:14 (2)00:21:42 (3) 00:52:57 00:00:30
4 401 Zielonka Maciej EDF Trek Gdynia EDF Trek Gdynia M30 1 4 00:31:37 (4)00:22:23 (7) 00:54:00 00:01:33
5 125 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 2 5 00:32:13 (5)00:22:31 (11) 00:54:44 00:02:17
6 156 Fusowski Sebastian Norda Active Team M18 4 6 00:32:42 (6)00:22:04 (6) 00:54:46 00:02:19
7 402 Stankiewicz Wiktor Team VERGE Polska M18 5 7 00:32:43 (7)00:22:03 (4) 00:54:46 00:02:19
8 136 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 6 8 00:32:45 (8)00:22:03 (5) 00:54:48 00:02:21
9 390 Zienkiewicz Łukasz M30 3 9 00:32:56 (9)00:22:30 (9) 00:55:26 00:02:59
10 412 Krzywiel Mariusz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 1 10 00:32:56 (10)00:22:51 (23) 00:55:47 00:03:20
11 364 Tracz Igor Dolina Noteci Racing Team M40 2 11 00:33:22 (11)00:22:52 (24) 00:56:14 00:03:47
12 396 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 4 12 00:33:40 (12)00:23:21 (40) 00:57:01 00:04:34
13 365 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 4 15 00:34:48 (17)00:22:31 (10) 00:57:19 00:04:52
14 310 Szymczak Patryk Apteka Gemini M18 7 13 00:34:26 (14)00:22:52 (25) 00:57:19 00:04:52
15 277 Wesołowski Artur M40 3 14 00:34:48 (18)00:22:31 (12) 00:57:19 00:04:52
16 172 Czernialis Rimas Norda Active Team M30 5 16 00:34:47 (16)00:22:34 (13) 00:57:21 00:04:54
17 149 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 6 17 00:34:53 (21)00:22:28 (8) 00:57:21 00:04:54
18 342 Wakulik Robert Dolina Noteci Racing Team M30 7 18 00:34:27 (15)00:22:57 (31) 00:57:24 00:04:57
19 240 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 5 19 00:34:50 (19)00:22:39 (19) 00:57:29 00:05:02
20 87 Ciba Damian TA KO Team M30 8 20 00:34:14 (13)00:23:16 (39) 00:57:31 00:05:04
21 344 Lenz Michał GOOD RIDE M30 9 21 00:34:50 (20)00:22:55 (29) 00:57:45 00:05:18
22 301 Marszalec Dawid GK STG FitMax M30 10 22 00:35:11 (28)00:22:35 (14) 00:57:46 00:05:19
23 404 Biegański Krzysztof Dolina Noteci Racing Team M18 8 23 00:34:58 (22)00:22:49 (21) 00:57:47 00:05:20
24 208 Lipski Marcin KLIF MTB TEAM M40 6 24 00:35:10 (27)00:22:39 (18) 00:57:49 00:05:22
25 175 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 11 25 00:35:05 (24)00:22:50 (22) 00:57:55 00:05:28
26 411 Tracz Olgierd Dolina Noteci Racing Team M30 12 27 00:35:11 (29)00:22:46 (20) 00:57:57 00:05:30
27 59 Pawłowski Stanisław WSKG Rowery Jamróz Kenda Team M40 7 26 00:35:21 (32)00:22:36 (16) 00:57:57 00:05:30
28 111 Leszczyński Adam M30 13 28 00:35:23 (33)00:22:36 (17) 00:57:59 00:05:32
29 38 Zasada Grzegorz M30 14 29 00:35:05 (25)00:22:58 (32) 00:58:03 00:05:36
30 316 Labuda Hubert KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M16 1 30 00:35:10 (26)00:23:05 (33) 00:58:15 00:05:48
31 456 Siedlecki Maciej Kantory IKA M30 15 31 00:35:44 (40)00:22:52 (26) 00:58:36 00:06:09
32 403 Reszke Adam Dolina Noteci Racing Team M18 9 32 00:35:29 (34)00:23:09 (36) 00:58:39 00:06:12
33 482 Szczęsny Tomasz Team VERGE Polska M30 17 34 00:35:47 (43)00:22:53 (27) 00:58:40 00:06:13
34 354 Nowosielski Paweł Beko Mountain Bikers Beko M30 16 33 00:35:47 (41)00:22:53 (28) 00:58:40 00:06:13
35 201 Marzejon Mikołaj KLIF MTB TEAM M16 2 35 00:36:04 (47)00:22:36 (15) 00:58:41 00:06:14
36 478 Cybula Tomasz M40 8 37 00:35:05 (23)00:23:37 (49) 00:58:42 00:06:15
37 205 Turek Karol KlifMTB TEAM M30 18 36 00:35:16 (30)00:23:26 (43) 00:58:42 00:06:15
38 112 Lelukiewicz Rafał Kawisbike Mosso Polska Team M30 19 38 00:35:47 (42)00:22:56 (30) 00:58:43 00:06:16
39 289 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 20 39 00:35:32 (36)00:23:12 (37) 00:58:45 00:06:18
40 313 Jokiel Radosław M30 21 40 00:35:33 (37)00:23:12 (38) 00:58:45 00:06:18
41 384 Chifin Nikolai MTB 1 M18 10 41 00:35:33 (38)00:23:44 (52) 00:59:17 00:06:50
42 187 Kotowski Krzysztof M30 22 42 00:35:33 (39)00:23:46 (54) 00:59:19 00:06:52
43 413 Kurylczyk Olaf M16 3 43 00:35:16 (31)00:24:04 (61) 00:59:20 00:06:53
44 123 Raasz Paweł M30 23 44 00:35:58 (45)00:23:31 (44) 00:59:30 00:07:03
45 217 Różański Łukasz Trigar MTB Team M18 11 45 00:35:29 (35)00:24:01 (58) 00:59:31 00:07:04
46 13 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 9 46 00:35:54 (44)00:23:43 (51) 00:59:37 00:07:10
47 327 Zawistowski Michał M30 25 48 00:36:41 (50)00:23:24 (41) 01:00:05 00:07:38
48 80 Habaj Piotr Norda Active Team M30 24 47 00:36:01 (46)00:24:04 (60) 01:00:05 00:07:38
49 98 Reiss Szczepan Old School MTB Gdańsk M40 10 49 00:36:24 (48)00:23:41 (50) 01:00:05 00:07:38
50 75 Rzeźnik Piotr M40 11 50 00:37:01 (56)00:23:06 (34) 01:00:06 00:07:39
51 127 Doroszkiewicz Andrzej M30 26 51 00:37:01 (57)00:23:06 (35) 01:00:07 00:07:40
52 32 Borowiecki Bartłomiej M30 27 52 00:36:42 (52)00:23:25 (42) 01:00:07 00:07:40
53 471 Deyk Adam SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 12 53 00:36:42 (53)00:23:37 (48) 01:00:19 00:07:52
54 129 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M30 28 54 00:36:37 (49)00:23:44 (53) 01:00:21 00:07:54
55 168 Babiarz Przemek LUK-CONNECT RACING TEAM M30 29 55 00:37:06 (59)00:23:32 (45) 01:00:38 00:08:11
56 400 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M30 30 56 00:37:15 (61)00:23:48 (55) 01:01:03 00:08:36
57 479 Superson Marcin M18 13 57 00:37:14 (60)00:23:52 (56) 01:01:06 00:08:39
58 367 Lorkowska Weronika Team Verge Polska K18 1 1 00:36:56 (55)00:24:17 (64) 01:01:13 00:08:46
59 305 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 12 58 00:36:55 (54)00:24:23 (67) 01:01:18 00:08:51
60 52 Wolanin Jakub M30 31 59 00:37:22 (62)00:24:14 (63) 01:01:36 00:09:09
61 79 Galiński Patryk BST M40 13 60 00:37:38 (68)00:23:59 (57) 01:01:37 00:09:10
62 64 Ruczyński Arkadiusz Hydropress KM Bike MTB Team Hydropress Hydraulika Siłowa M40 14 62 00:37:29 (65)00:24:09 (62) 01:01:38 00:09:11
63 418 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 32 61 00:38:03 (80)00:23:35 (46) 01:01:38 00:09:11
64 420 Michalik Jarosław MTB Kwidzyn Team M40 15 63 00:38:04 (81)00:23:36 (47) 01:01:40 00:09:13
65 160 Leszczyński Andrzej M40 16 64 00:37:39 (70)00:24:02 (59) 01:01:41 00:09:14
66 245 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 14 65 00:37:28 (63)00:24:18 (65) 01:01:46 00:09:19
67 47 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 17 66 00:37:39 (71)00:24:25 (69) 01:02:05 00:09:38
68 343 Dolny Michał M30 33 67 00:37:30 (66)00:24:36 (74) 01:02:06 00:09:39
69 118 Ciba Oskar Norda Active Team M16 4 68 00:37:38 (69)00:24:29 (70) 01:02:08 00:09:41
70 238 Papiernik Michał TKR TKR M30 34 69 00:37:28 (64)00:24:43 (79) 01:02:11 00:09:44
71 480 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 35 70 00:36:42 (51)00:25:36 (108) 01:02:19 00:09:52
72 159 Tomaszewski Tomasz Kawisbike Mosso Polska Team M30 36 71 00:38:08 (84)00:24:20 (66) 01:02:28 00:10:01
73 214 Ptaszek Tomasz Sailors M30 37 72 00:37:38 (67)00:24:51 (85) 01:02:29 00:10:02
74 470 Kramp Daniel MTB START KARTUZY M40 18 73 00:37:51 (75)00:24:39 (75) 01:02:30 00:10:03
75 317 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 15 74 00:37:49 (74)00:24:50 (84) 01:02:39 00:10:12
76 37 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 19 76 00:38:07 (83)00:24:35 (73) 01:02:41 00:10:14
77 176 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 16 75 00:37:42 (73)00:24:59 (88) 01:02:41 00:10:14
78 385 Wolski Marek M50 1 78 00:38:01 (77)00:24:41 (76) 01:02:42 00:10:15
79 213 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 38 77 00:37:41 (72)00:25:02 (90) 01:02:42 00:10:15
80 315 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 20 79 00:38:00 (76)00:24:45 (80) 01:02:45 00:10:18
81 473 Urbanowicz Mirosław Gdańsk M60 1 80 00:38:16 (86)00:24:30 (71) 01:02:46 00:10:19
82 381 Piotrowski Dariusz MTB ELDAR ŚWIECIE M40 21 81 00:38:02 (79)00:24:58 (87) 01:03:00 00:10:33
83 260 Główczewski Sebastian VO2max MTB Team M40 22 82 00:38:21 (88)00:24:43 (77) 01:03:04 00:10:37
84 329 Orzędowski Dominik Kwidzyn Bike Racing Team M40 24 84 00:38:43 (97)00:24:23 (68) 01:03:06 00:10:39
85 349 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 23 83 00:38:23 (89)00:24:43 (78) 01:03:06 00:10:39
86 203 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 2 85 00:38:17 (87)00:24:50 (83) 01:03:07 00:10:40
87 177 Dziecielski Jarek MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 26 86 00:38:27 (92)00:24:47 (81) 01:03:14 00:10:47
88 26 Komsta Marcin Baumar Brothers M40 25 87 00:38:25 (91)00:24:49 (82) 01:03:14 00:10:47
89 225 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 39 88 00:38:16 (85)00:25:04 (92) 01:03:19 00:10:52
90 336 Onoszko Wojciech M30 40 89 00:38:24 (90)00:24:55 (86) 01:03:20 00:10:53
91 158 Olech Jacek mtb eldar Świecie M40 27 90 00:38:02 (78)00:25:39 (112) 01:03:41 00:11:14
92 10 Gierszewski Sławomir M40 28 92 00:38:44 (99)00:25:07 (94) 01:03:51 00:11:24
93 233 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M30 41 91 00:38:44 (98)00:25:07 (95) 01:03:51 00:11:24
94 89 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 29 93 00:38:31 (94)00:25:25 (101) 01:03:56 00:11:29
95 15 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 30 94 00:38:37 (95)00:25:19 (99) 01:03:56 00:11:29
96 475 Repiński Grzegorz KSR Kościerzyna M50 3 95 00:38:40 (96)00:25:21 (100) 01:04:01 00:11:34
97 48 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 42 96 00:39:00 (100)00:25:03 (91) 01:04:02 00:11:35
98 207 Jaffke Gracjan KLIF MTB Team M18 17 97 00:38:05 (82)00:26:04 (128) 01:04:09 00:11:42
99 345 Belt Jarosław Mtb Eldar Świecie Eldar M50 4 98 00:39:05 (101)00:25:05 (93) 01:04:10 00:11:43
100 43 Florczuk Marek M18 18 99 00:39:11 (102)00:25:02 (89) 01:04:13 00:11:46
101 19 Trzciński Waldemar GardenFlora MTB Team M30 43 100 00:39:16 (103)00:25:15 (98) 01:04:31 00:12:04
102 181 Krzeszowski Sebastian GOOD RIDE M30 44 101 00:39:38 (114)00:25:14 (97) 01:04:52 00:12:25
103 334 Zielinski Jarosław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 31 102 00:39:18 (104)00:25:55 (123) 01:05:13 00:12:46
104 338 Fułek Tomasz M30 45 103 00:39:33 (111)00:25:46 (116) 01:05:19 00:12:52
105 78 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 32 104 00:39:29 (108)00:25:52 (122) 01:05:21 00:12:54
106 61 Styn Mateusz M18 19 105 00:39:45 (115)00:25:37 (110) 01:05:22 00:12:55
107 222 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 1 2 00:39:52 (117)00:25:32 (106) 01:05:24 00:12:57
108 426 Bulczak Marcin M30 46 106 00:39:23 (106)00:26:02 (126) 01:05:25 00:12:58
109 303 Wyrwicki Rafał M30 47 107 00:39:35 (112)00:25:51 (121) 01:05:26 00:12:59
110 394 Mróz Adam mrozbike.pl M30 48 108 00:39:24 (107)00:26:06 (129) 01:05:30 00:13:03
111 138 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 49 109 00:38:28 (93)00:27:08 (176) 01:05:36 00:13:09
112 134 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 5 110 00:40:00 (121)00:25:37 (111) 01:05:37 00:13:10
113 58 Bartnik Łukasz ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 50 111 00:39:29 (109)00:26:14 (135) 01:05:43 00:13:16
114 297 Szalk Pawel M30 51 112 00:39:35 (113)00:26:09 (132) 01:05:44 00:13:17
115 324 Koss Przemysław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 6 113 00:39:58 (120)00:25:47 (117) 01:05:45 00:13:18
116 206 Zaczek Filip KLIF MTB Team M16 5 114 00:39:20 (105)00:26:26 (147) 01:05:45 00:13:18
117 425 Walenkiewicz Ryszard M40 33 115 00:40:23 (126)00:25:34 (107) 01:05:57 00:13:30
118 46 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M30 52 116 00:39:31 (110)00:26:30 (151) 01:06:01 00:13:34
119 331 Zubowicz Piotr BST M18 20 117 00:39:52 (118)00:26:09 (131) 01:06:02 00:13:35
120 231 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 34 118 00:39:57 (119)00:26:06 (130) 01:06:02 00:13:35
121 191 Gortat Bogumił Morpol Racing Team M30 53 119 00:39:48 (116)00:26:20 (142) 01:06:08 00:13:41
122 254 Kuczkowski Piotr M30 54 121 00:40:21 (125)00:25:48 (119) 01:06:09 00:13:42
123 182 Nachyła Krzysztof M40 35 120 00:40:38 (133)00:25:30 (104) 01:06:09 00:13:42
124 362 Kłos Tomasz Team MX Skórcz M30 55 122 00:40:38 (132)00:25:37 (109) 01:06:15 00:13:48
125 468 Matuła Bartłomiej M30 56 123 00:40:57 (137)00:25:28 (103) 01:06:25 00:13:58
126 363 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M30 57 124 00:40:39 (134)00:25:47 (118) 01:06:26 00:13:59
127 17 Jagielski Jacek KKWŚ Tronik Jacek Jagielski M40 36 125 00:40:56 (136)00:25:30 (105) 01:06:26 00:13:59
128 244 Legaszewski Roman Team MX Skórcz M30 58 126 00:40:38 (131)00:25:49 (120) 01:06:27 00:14:00
129 135 Kinowski Tomasz M18 21 127 00:40:31 (127)00:25:59 (125) 01:06:31 00:14:04
130 300 Ziemer Marta GK STG K18 2 3 00:40:02 (122)00:26:31 (152) 01:06:33 00:14:06
131 128 Andrejczuk Adam Chojnice M40 37 128 00:40:20 (124)00:26:16 (138) 01:06:37 00:14:10
132 465 Cebula Krzysztof M40 38 129 00:40:36 (130)00:26:19 (140) 01:06:55 00:14:28
133 322 Rzeszutek Zofia KLUB KOLARSKI LEW LEBORK K18 3 4 00:41:29 (149)00:25:41 (113) 01:07:10 00:14:43
134 347 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 7 130 00:41:01 (138)00:26:13 (134) 01:07:14 00:14:47
135 414 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 2 5 00:40:20 (123)00:26:55 (164) 01:07:15 00:14:48
136 454 Klawitter Leszek DUDYCZ team M40 39 131 00:41:41 (156)00:25:43 (114) 01:07:25 00:14:58
137 20 Górny Bartłomiej M30 59 132 00:41:02 (139)00:26:24 (146) 01:07:26 00:14:59
138 373 Hościło Błażej M16 6 133 00:40:35 (129)00:26:52 (162) 01:07:27 00:15:00
139 67 Zawalich Michał M30 60 134 00:41:42 (157)00:25:45 (115) 01:07:28 00:15:01
140 221 Kwiecień Przemysław M30 61 135 00:41:05 (141)00:26:26 (148) 01:07:31 00:15:04
141 353 Głowacka Urszula Beko Mountain Bikers Beko K30 3 6 00:41:03 (140)00:26:30 (150) 01:07:33 00:15:06
142 69 Kowalski Adam M16 7 136 00:40:32 (128)00:27:01 (169) 01:07:33 00:15:06
143 28 Komsta Artur niezrzeszony M40 40 137 00:41:14 (143)00:26:22 (143) 01:07:36 00:15:09
144 255 Nierzwicki Piotr M30 62 138 00:41:10 (142)00:26:31 (153) 01:07:41 00:15:14
145 165 Wróblewski Rafał M40 41 139 00:41:27 (147)00:26:18 (139) 01:07:46 00:15:19
146 275 Wójcik Piotr 2 piffka M30 63 140 00:42:25 (173)00:25:27 (102) 01:07:52 00:15:25
147 422 Łucki Michał DAGOMA DAGOMA M30 64 141 00:42:01 (166)00:25:58 (124) 01:07:58 00:15:31
148 72 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 65 142 00:41:20 (146)00:26:43 (158) 01:08:03 00:15:36
149 188 Jamruszka Paweł frirajd.pl MobilnySerwisRowerowy M30 66 143 00:41:16 (144)00:26:54 (163) 01:08:10 00:15:43
150 25 Żuczek Arkadiusz M40 42 144 00:40:46 (135)00:27:33 (198) 01:08:19 00:15:52
151 40 Borowiecki Dariusz M40 43 145 00:41:52 (160)00:26:33 (154) 01:08:26 00:15:59
152 83 Gorazdowski Marcin KLIF MTB TEAM M30 67 146 00:41:52 (161)00:26:37 (155) 01:08:29 00:16:02
153 351 Piramowicz Bartosz ŁEBA M30 68 147 00:42:18 (170)00:26:12 (133) 01:08:29 00:16:02
154 173 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 44 149 00:43:22 (195)00:25:09 (96) 01:08:30 00:16:03
155 212 Banaszak Tomasz M30 69 148 00:41:32 (151)00:26:58 (168) 01:08:30 00:16:03
156 267 Świerczyński Michał M30 70 150 00:41:43 (158)00:26:51 (161) 01:08:34 00:16:07
157 31 Zdrojewski Mateusz M18 22 151 00:41:54 (163)00:26:41 (157) 01:08:35 00:16:08
158 298 Romańska Aleksandra GK STG K18 4 7 00:41:50 (159)00:26:48 (159) 01:08:38 00:16:11
159 77 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 45 152 00:42:09 (168)00:26:38 (156) 01:08:47 00:16:20
160 170 Treselj Marin M30 72 154 00:41:28 (148)00:27:22 (190) 01:08:49 00:16:22
161 335 Kurek Artur Kwidzyn Bike Racing Team M30 71 153 00:42:25 (174)00:26:24 (145) 01:08:49 00:16:22
162 146 Walczak Paweł M40 46 155 00:41:38 (154)00:27:29 (194) 01:09:06 00:16:39
163 266 Tomaszewska Kinga FTI Racing Team K40 1 8 00:41:57 (164)00:27:10 (179) 01:09:07 00:16:40
164 421 Marzejon Karol M40 47 156 00:41:40 (155)00:27:29 (195) 01:09:08 00:16:41
165 360 Neubauer Szymon Kartuzy M18 23 157 00:42:08 (167)00:27:02 (170) 01:09:11 00:16:44
166 276 Wolak Leszek Kodo Studio M30 73 158 00:41:38 (153)00:27:37 (201) 01:09:15 00:16:48
167 102 Rytel Wojciech Pan M50 8 159 00:42:00 (165)00:27:15 (186) 01:09:16 00:16:49
168 236 Bogalecki Łukasz Team MX Skórcz M18 24 160 00:43:09 (193)00:26:14 (136) 01:09:23 00:16:56
169 100 Świeczkowski Łukasz OOCL Polska M30 74 161 00:42:56 (183)00:26:28 (149) 01:09:24 00:16:57
170 157 Jakubowska-Olech Edyta mtb eldar Świecie K50 1 9 00:41:52 (162)00:27:34 (199) 01:09:26 00:16:59
171 290 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking M40 48 163 00:41:30 (150)00:27:59 (213) 01:09:29 00:17:02
172 466 Sąsiadek Cezary M30 75 162 00:43:25 (196)00:26:04 (127) 01:09:29 00:17:02
173 162 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 76 164 00:42:33 (176)00:27:03 (172) 01:09:36 00:17:09
174 56 Rompalski Dariusz Klub Kolarski Wda Świecie M40 49 165 00:41:37 (152)00:28:04 (215) 01:09:41 00:17:14
175 253 Barzowski Tomasz M40 50 166 00:42:14 (169)00:27:35 (200) 01:09:49 00:17:22
176 92 Kwaśniewski Krzysztof BLACKRAM TEAM M30 77 167 00:42:44 (179)00:27:13 (182) 01:09:57 00:17:30
177 265 Jezusek Jarosław Movement Arena Trenuj z Banach Brothers M30 78 168 00:42:48 (180)00:27:11 (181) 01:09:59 00:17:32
178 249 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 79 169 00:42:37 (177)00:27:25 (191) 01:10:02 00:17:35
179 167 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 80 170 00:42:57 (184)00:27:15 (185) 01:10:12 00:17:45
180 264 Formela Arkadiusz 4Meister Team PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA M30 81 171 00:43:03 (187)00:27:10 (178) 01:10:13 00:17:46
181 477 Czapp Michał Start Kartuzy M40 51 172 00:43:00 (185)00:27:16 (187) 01:10:15 00:17:48
182 226 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 52 173 00:43:27 (198)00:26:49 (160) 01:10:16 00:17:49
183 474 Formella Filip M40 53 174 00:43:11 (194)00:27:06 (174) 01:10:17 00:17:50
184 93 Grzegorzewski Arek ECO-KĄPINO M40 54 175 00:43:01 (186)00:27:17 (188) 01:10:18 00:17:51
185 227 Lorkowska Beata BELTA TEAM GDAŃSK K40 2 10 00:43:06 (189)00:27:14 (184) 01:10:20 00:17:53
186 371 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 5 11 00:42:39 (178)00:27:47 (209) 01:10:26 00:17:59
187 357 Litwiński Marek M30 82 176 00:44:07 (214)00:26:19 (141) 01:10:26 00:17:59
188 21 Kuśpiet Rafał M30 83 177 00:44:06 (212)00:26:22 (144) 01:10:28 00:18:01
189 481 Michalak Dominika Trigar mtb team K18 6 12 00:42:26 (175)00:28:04 (214) 01:10:30 00:18:03
190 288 Suś Cyprian N-Bike Academy M16 8 178 00:42:51 (181)00:27:44 (208) 01:10:35 00:18:08
191 228 Lorkowski Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK M40 55 179 00:43:08 (192)00:27:32 (196) 01:10:40 00:18:13
192 131 Magrian Krzysztof M40 56 180 00:44:28 (226)00:26:15 (137) 01:10:43 00:18:16
193 340 Petk Grzegorz OMIDA Cyclo Team M30 84 181 00:43:06 (190)00:27:40 (204) 01:10:47 00:18:20
194 467 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M30 85 182 00:44:03 (210)00:26:56 (166) 01:10:59 00:18:32
195 103 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 57 183 00:43:26 (197)00:27:41 (206) 01:11:07 00:18:40
196 435 Hirsz Maciej M18 25 184 00:43:27 (199)00:27:40 (203) 01:11:08 00:18:41
197 237 Kłos Dawid Team MX Skórcz M30 86 185 00:44:06 (213)00:27:02 (171) 01:11:08 00:18:41
198 230 Jurczyk Piotr Team MX Skórcz M40 58 186 00:44:07 (215)00:27:03 (173) 01:11:10 00:18:43
199 355 Dobecki Sebastian M40 59 187 00:44:15 (220)00:26:56 (165) 01:11:12 00:18:45
200 82 Gorazdowska Katarzyna KLIF MTB TEAM K30 4 13 00:43:57 (208)00:27:20 (189) 01:11:17 00:18:50
201 154 Romanowska Agnieszka Norda Active Team Norda Active Team K40 3 14 00:43:41 (203)00:27:41 (205) 01:11:22 00:18:55
202 380 Zwolak Leszek Rącze Ramy S&T M40 60 188 00:43:05 (188)00:28:18 (220) 01:11:23 00:18:56
203 339 Chyliński Andrzej OMIDA Cyclo Team M40 61 189 00:44:18 (221)00:27:07 (175) 01:11:24 00:18:57
204 256 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 87 190 00:43:49 (207)00:27:44 (207) 01:11:33 00:19:06
205 174 Seńko Piotr Active Malbork M30 88 191 00:44:24 (224)00:27:11 (180) 01:11:35 00:19:08
206 85 Naczk Marcin M40 62 192 00:44:08 (216)00:27:28 (193) 01:11:36 00:19:09
207 53 Mądzielewski Sławek Klub Kolarski Wda Świecie / BLACKRAM TEAM M40 63 193 00:44:43 (230)00:26:56 (167) 01:11:38 00:19:11
208 209 Gajda Wiktor MTB ELDAR ŚWIECIE VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 26 194 00:42:20 (171)00:29:22 (250) 01:11:42 00:19:15
209 51 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 9 195 00:43:57 (209)00:27:53 (212) 01:11:50 00:19:23
210 280 Rolbiecka Alicja K30 5 15 00:44:25 (225)00:27:32 (197) 01:11:57 00:19:30
211 239 Dalecki Karol M30 89 196 00:44:09 (217)00:27:51 (211) 01:12:00 00:19:33
212 469 Bednarek Paweł rezis.pl M30 90 197 00:44:24 (223)00:27:39 (202) 01:12:03 00:19:36
213 268 Walentynowicz Adam DOMO MTB Team M30 91 198 00:43:38 (201)00:28:26 (223) 01:12:04 00:19:37
214 476 Melder Michał M30 92 199 00:43:41 (202)00:28:35 (228) 01:12:16 00:19:49
215 258 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 4 16 00:44:04 (211)00:28:15 (219) 01:12:20 00:19:53
216 427 Charłanowicz Radosław OOCL Poland M40 64 200 00:45:11 (236)00:27:13 (183) 01:12:23 00:19:56
217 65 Grzesik Stanisław Norda Active Team M50 10 201 00:43:28 (200)00:28:58 (237) 01:12:26 00:19:59
218 378 Dembiński Paweł Elipa M40 65 202 00:45:21 (242)00:27:08 (177) 01:12:29 00:20:02
219 330 Krefft Maria MLKS BASZTA BYTÓW K16 1 17 00:43:42 (204)00:28:54 (235) 01:12:36 00:20:09
220 23 Grajczak Adrian M18 27 203 00:44:13 (219)00:28:23 (222) 01:12:36 00:20:09
221 1099 Wróblewska Anna Grupa Rowerowa 3miasto K18 7 18 00:44:09 (218)00:28:35 (227) 01:12:44 00:20:17
222 269 Nowak Adam M30 93 204 00:44:36 (228)00:28:13 (218) 01:12:49 00:20:22
223 150 Dobrolinska Dorota K40 5 19 00:43:45 (206)00:29:06 (241) 01:12:51 00:20:24
224 295 Ośko Daniel Team MX Skórcz M30 94 205 00:45:33 (247)00:27:26 (192) 01:12:59 00:20:32
225 299 Linda Patryk M30 95 206 00:43:44 (205)00:29:22 (249) 01:13:06 00:20:39
226 311 Horakowski Andrzej has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 66 207 00:45:15 (238)00:27:51 (210) 01:13:07 00:20:40
227 183 Cejmer Łukasz M30 96 208 00:44:23 (222)00:28:44 (231) 01:13:07 00:20:40
228 325 Misztalewski Sebastian M40 67 209 00:45:05 (232)00:28:07 (216) 01:13:12 00:20:45
229 350 Krzyżelewska - Suś Anna N-Bike Academy K40 6 20 00:45:11 (235)00:28:10 (217) 01:13:21 00:20:54
230 153 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 2 210 00:44:32 (227)00:29:08 (243) 01:13:40 00:21:13
231 155 Hoge Krystian M30 97 211 00:45:10 (234)00:28:30 (225) 01:13:41 00:21:14
232 133 Dusiński Krzysztof runREM M30 98 212 00:45:09 (233)00:28:38 (229) 01:13:47 00:21:20
233 73 Bruderek Daniel M30 99 213 00:45:32 (246)00:28:27 (224) 01:13:59 00:21:32
234 328 Grubba Marek mrozbike.pl M30 100 214 00:45:14 (237)00:28:51 (234) 01:14:05 00:21:38
235 141 Górka Karol M18 28 215 00:45:25 (244)00:28:43 (230) 01:14:08 00:21:41
236 270 Skwarczak Mariusz VeloGD M30 101 216 00:45:00 (231)00:29:09 (244) 01:14:09 00:21:42
237 130 Borcowski Janusz weterynek.pl M50 11 217 00:45:26 (245)00:28:45 (232) 01:14:12 00:21:45
238 97 Szul Bartłomiej M30 102 218 00:45:15 (239)00:28:58 (238) 01:14:13 00:21:46
239 242 Pepliński Daniel BLACKRAM TEAM M40 68 219 00:45:45 (249)00:28:32 (226) 01:14:18 00:21:51
240 312 Stelmach Maja LUK-CONNECT RACING TEAM K30 6 21 00:45:23 (243)00:29:04 (240) 01:14:27 00:22:00
241 417 Rompa Katarzyna LUK-CONNECT RACING TEAM K30 7 22 00:45:21 (241)00:29:06 (242) 01:14:28 00:22:01
242 252 Czerniawski Piotr M40 69 220 00:45:45 (248)00:28:47 (233) 01:14:32 00:22:05
243 223 Krawczyk Marcin LEW LĘBORK Lew Lębork M18 29 221 00:42:56 (182)00:31:50 (299) 01:14:46 00:22:19
244 250 Modlińska Beata K40 7 23 00:46:38 (261)00:28:22 (221) 01:15:00 00:22:33
245 428 Mielewczyk Michał M40 70 222 00:46:07 (252)00:28:58 (236) 01:15:05 00:22:38
246 397 Ollik Wojciech M40 71 223 00:46:09 (253)00:28:59 (239) 01:15:07 00:22:40
247 171 Gorczyca Jarosław GWS M30 103 224 00:45:51 (250)00:29:21 (248) 01:15:13 00:22:46
248 18 Radulska Joanna K30 8 24 00:45:16 (240)00:29:58 (263) 01:15:14 00:22:47
249 152 Kin Jacek Fjord Nansen Test Team M18 30 225 00:43:08 (191)00:32:15 (303) 01:15:22 00:22:55
250 366 Szyc Ryszard Fach-Dent Team M18 31 226 00:44:40 (229)00:30:55 (284) 01:15:35 00:23:08
251 453 Florek Mariusz M40 72 227 00:46:27 (258)00:29:13 (245) 01:15:40 00:23:13
252 117 Hinz Maciej Norda Active Team M18 32 228 00:46:37 (260)00:29:17 (246) 01:15:54 00:23:27
253 437 Mowiński Edmund M40 73 229 00:46:39 (262)00:29:19 (247) 01:15:58 00:23:31
254 447 Chwiej Karolina Komobike Scott K30 9 25 00:46:15 (256)00:29:46 (258) 01:16:01 00:23:34
255 94 Zelgert Maciej ECO-KĄPINO M30 104 230 00:46:14 (255)00:29:51 (260) 01:16:05 00:23:38
256 186 Figiel Michał M30 105 232 00:46:12 (254)00:29:56 (262) 01:16:08 00:23:41
257 455 Kurowski Miłosz MX Skórcz M18 33 231 00:46:39 (264)00:29:29 (256) 01:16:08 00:23:41
258 321 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 8 26 00:46:41 (265)00:29:48 (259) 01:16:29 00:24:02
259 243 Radziejewski Karol M18 34 233 00:47:22 (272)00:29:28 (253) 01:16:50 00:24:23
260 124 Sarnowski Maciej M&S Team M50 12 234 00:46:39 (263)00:30:13 (272) 01:16:53 00:24:26
261 144 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 74 235 00:46:52 (266)00:30:01 (264) 01:16:54 00:24:27
262 485 Świetlicki Antoni M16 9 236 00:46:27 (259)00:30:34 (279) 01:17:01 00:24:34
263 352 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 10 27 00:47:01 (269)00:30:04 (267) 01:17:06 00:24:39
264 62 Galiński Marcin WYMIATACZE M40 75 237 00:47:40 (273)00:29:27 (252) 01:17:08 00:24:41
265 147 Perkowski Jakub M18 35 238 00:46:23 (257)00:30:48 (283) 01:17:11 00:24:44
266 408 Sobiło Marcin M40 76 239 00:46:53 (267)00:30:19 (273) 01:17:12 00:24:45
267 81 Naczke Dariusz 4 FUN TEAM M18 36 240 00:47:50 (277)00:29:25 (251) 01:17:15 00:24:48
268 320 Kuchnowski Henryk M40 77 241 00:47:47 (275)00:29:29 (255) 01:17:17 00:24:50
269 326 Kozłowski Marcin M30 106 242 00:46:57 (268)00:30:29 (277) 01:17:26 00:24:59
270 341 Grabiński Marcin OMIDA Cyclo Team M30 107 243 00:47:17 (271)00:30:12 (271) 01:17:29 00:25:02
271 247 Pielech Adrian Intel Technology Poland M18 37 244 00:48:09 (286)00:29:42 (257) 01:17:52 00:25:25
272 192 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 3 245 00:47:51 (278)00:30:01 (265) 01:17:53 00:25:26
273 361 Drewek Przemysław Rącze Ramy M40 78 246 00:48:04 (285)00:29:51 (261) 01:17:55 00:25:28
274 169 Twardy Remigiusz M30 108 247 00:47:06 (270)00:31:00 (287) 01:18:06 00:25:39
275 55 Matuszewski Adrian BLACKRAM TEAM M40 79 248 00:48:03 (284)00:30:04 (266) 01:18:07 00:25:40
276 370 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 9 28 00:48:46 (293)00:29:29 (254) 01:18:15 00:25:48
277 398 Kukawka Agnieszka K30 11 29 00:47:48 (276)00:30:28 (276) 01:18:17 00:25:50
278 194 Zdrojewski Marcin M18 38 249 00:48:00 (282)00:30:19 (274) 01:18:19 00:25:52
279 76 Mientka Joanna VO2max MTB Team K30 12 30 00:47:45 (274)00:30:43 (281) 01:18:28 00:26:01
280 374 Groth Wojciech M18 39 250 00:48:14 (287)00:30:27 (275) 01:18:41 00:26:14
281 215 Sikorski Adam K30 13 31 00:48:14 (288)00:30:37 (280) 01:18:51 00:26:24
282 120 Wójcik Artur Full Tourney Groupset M18 40 251 00:47:56 (281)00:30:56 (285) 01:18:52 00:26:25
283 179 Puzdrowski Rafał M40 80 252 00:48:52 (294)00:30:11 (270) 01:19:03 00:26:36
284 145 Mielewczyk Zbigniew M40 81 253 00:49:00 (295)00:30:09 (269) 01:19:09 00:26:42
285 463 Janecki Mariusz M50 13 254 00:48:01 (283)00:31:13 (291) 01:19:13 00:26:46
286 393 Superson Piotr super tez M50 14 255 00:47:52 (279)00:31:25 (294) 01:19:17 00:26:50
287 314 Kuc Krzysztof M30 109 256 00:48:21 (290)00:31:13 (290) 01:19:34 00:27:07
288 105 Sobala Agnieszka K18 10 32 00:48:40 (292)00:30:59 (286) 01:19:40 00:27:13
289 430 Grotowski Piotr DOMO MTB Team M30 110 257 00:49:33 (297)00:30:09 (268) 01:19:42 00:27:15
290 356 Bludau Marcin M30 111 258 00:48:20 (289)00:31:57 (301) 01:20:18 00:27:51
291 196 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 4 259 00:49:42 (300)00:31:01 (288) 01:20:43 00:28:16
292 91 Jaworski Tomasz JAWORY M30 112 260 00:47:53 (280)00:32:59 (311) 01:20:52 00:28:25
293 202 Mirek Karol MTB KLIF TEAM Chłapowo M16 10 261 00:50:21 (304)00:31:01 (289) 01:21:23 00:28:56
294 63 Andersen Niels Jakobsgaard M40 82 262 00:49:57 (301)00:31:29 (295) 01:21:25 00:28:58
295 348 Trepczyk Dariusz Fota-Groblewski MTB Team M40 83 263 00:51:02 (309)00:30:33 (278) 01:21:35 00:29:08
296 259 Lidzbarska Beata Omega Fitness&Gym K40 8 33 00:50:06 (302)00:31:43 (297) 01:21:49 00:29:22
297 464 Wulczyński Zbigniew Masterlease Sport Team M40 84 264 00:51:07 (310)00:30:45 (282) 01:21:52 00:29:25
298 251 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 85 265 00:49:20 (296)00:32:55 (310) 01:22:16 00:29:49
299 139 Łepek Marcin M40 86 266 00:50:26 (305)00:31:54 (300) 01:22:20 00:29:53
300 308 Piotrowska Agnieszka MTB ELDAR ŚWIECIE K40 9 34 00:49:38 (299)00:32:52 (308) 01:22:30 00:30:03
301 74 Tkaczyk Marcin Pan M30 113 267 00:51:08 (311)00:31:38 (296) 01:22:46 00:30:19
302 70 Gołąb Marta VO2max MTB Team K30 14 35 00:51:56 (316)00:31:16 (292) 01:23:12 00:30:45
303 71 Gołąb Patryk M30 114 268 00:51:54 (314)00:31:18 (293) 01:23:12 00:30:45
304 27 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 115 269 00:51:54 (315)00:31:43 (298) 01:23:37 00:31:10
305 440 Kornecki Marcin ENAMOR M30 116 270 00:50:18 (303)00:33:20 (312) 01:23:38 00:31:11
306 287 Chachaj Mikołaj M16 11 271 00:49:34 (298)00:34:18 (317) 01:23:51 00:31:24
307 164 Mejer Krzysztof Dream Tri Team M30 117 272 00:51:01 (308)00:32:53 (309) 01:23:54 00:31:27
308 458 Jarocka Aneta K18 11 36 00:51:59 (317)00:32:07 (302) 01:24:06 00:31:39
309 439 Gawlik Radosław ENAMOR M40 87 273 00:50:50 (307)00:33:23 (313) 01:24:12 00:31:45
310 272 Malek Marcin M18 41 274 00:50:30 (306)00:33:44 (315) 01:24:14 00:31:47
311 41 Piepka Sławomir KLIF MTB TEAM M30 118 275 01:00:01 (334)00:24:33 (72) 01:24:34 00:32:07
312 99 Janczewski Robert M40 88 276 00:45:57 (251)00:39:08 (328) 01:25:05 00:32:38
313 483 Rompczyk Wojciech M50 15 277 00:53:21 (319)00:32:26 (304) 01:25:47 00:33:20
314 368 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 5 278 00:53:26 (321)00:32:32 (306) 01:25:59 00:33:32
315 432 Janiszewski Damian M18 42 279 00:51:28 (312)00:34:32 (319) 01:26:00 00:33:33
316 195 Jastrzębski Marcin Quick Step Floors Pro Cycling Team M40 89 280 00:54:19 (322)00:32:27 (305) 01:26:46 00:34:19
317 104 Sienkiewicz Michał RMDC M30 119 281 00:53:20 (318)00:34:27 (318) 01:27:47 00:35:20
318 346 Michta Bartłomiej M30 120 282 00:54:22 (323)00:33:31 (314) 01:27:53 00:35:26
319 472 Kłosak Piotr M30 121 283 00:37:05 (58)00:50:50 (335) 01:27:54 00:35:27
320 274 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 10 37 00:55:08 (325)00:32:49 (307) 01:27:57 00:35:30
321 423 Will Tomasz M50 16 284 00:53:24 (320)00:34:59 (322) 01:28:23 00:35:56
322 438 Marczak Renata Pruszcz Biega K40 11 38 00:55:14 (327)00:34:16 (316) 01:29:30 00:37:03
323 291 Richert Eliza K30 15 39 00:55:00 (324)00:34:41 (321) 01:29:42 00:37:15
324 293 Rajkowska Katarzyna K18 12 40 00:56:02 (329)00:34:34 (320) 01:30:36 00:38:09
325 452 Fenc Aleksander M40 90 285 00:55:45 (328)00:37:57 (326) 01:33:41 00:41:14
326 306 Wiczling Patryk Team VERGE Polska M18 43 286 00:41:16 (145)00:53:17 (336) 01:34:34 00:42:07
327 132 Łukasik Renata K50 2 41 00:58:06 (330)00:36:52 (323) 01:34:58 00:42:31
328 386 Józwik Leszek M40 91 287 00:59:14 (333)00:37:56 (325) 01:37:10 00:44:43
329 229 Zoga Jolanta Norda Active Team K50 3 42 00:58:49 (331)00:39:35 (329) 01:38:24 00:45:57
330 90 Jaworska Monika JAWORY K30 16 43 00:59:02 (332)00:40:11 (330) 01:39:13 00:46:46
331 210 Zadorożna Justyna K30 17 44 01:02:12 (337)00:37:46 (324) 01:39:58 00:47:31
332 460 Jankowski Tomasz M40 92 288 01:01:29 (335)00:40:49 (331) 01:42:18 00:49:51
333 461 Kiszczak Zofia K40 12 45 01:01:29 (336)00:40:50 (332) 01:42:19 00:49:52
334 375 Zarucka Olga K18 13 46 01:05:42 (340)00:38:21 (327) 01:44:04 00:51:37
335 109 Tesmar Dominika BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM K18 14 47 01:05:32 (339)00:40:58 (333) 01:46:29 00:54:02
336 178 Dorszyński Paweł Reda M30 122 289 01:04:05 (338)00:46:10 (334) 01:50:15 00:57:48
337 14 Miszewski Grzegorz M18 44 290 00:48:34 (291)01:13:37 (337) 02:02:11 01:09:44
338 484 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 93 291 00:55:13 (326)01:36:44 (338) 02:31:57 01:39:30
339 204 Potrykus Filip KLIF MTB TEAM M16 DNF
340 12 Dietrich Dawid KLIF MTB TEAM M30 DNF
341 84 Gorazdowski Filip MTB KLIF TEAM M18 00:51:52 (313) DNF
342 415 Sędecki Piotr LUK-CONNECT RACING TEAM M30 DNF
343 163 Orkwiszewski Krzysztof Sailors M30 DNF
344 216 Pilski Wojciech Gdańsk M40 DNF
345 101 Dawidowski Daniel M30 00:42:24 (172) DNF
346 49 Pogorzelski Jarek M50 DNF
347 486 Lica Jakub M18 DNF
348 9 Winnicki Krzysztof Kwidzyn Bike Racing Team M30 DNS
349 22 Wojczak Krzysztof Racing Team Słupsk M50 DNS
350 29 Wielicki Tomek M30 DNS
351 30 Winikajtys Bartłomiej BigYellowFoot Adventure Team M18 DNS
352 39 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
353 42 Piotrowski Dariusz GardenFlora MTB Team M30 DNS
354 45 Zaczyński Michał Zaczyn M30 DNS
355 60 Manikowski Artur M40 DNS
356 66 Tajerle Dariusz M30 DNS
357 68 Połom Paweł M18 DNS
358 86 Szych Jarosław 49. Baza Lotnicza M30 DNS
359 95 Sień Dawid M40 DNS
360 107 Sadkowska Marta K30 DNS
361 115 Strojk Bartosz M30 DNS
362 116 Bełczącki Maciej Tricicletto Gdynia M40 DNS
363 122 Kolatowski Tomasz MTE Riders M40 DNS
364 137 Gryglewski Michał M30 DNS
365 148 Pojawa Paweł Airmech M18 DNS
366 197 Bolda Kacper KLIF MTB Team M16 DNS
367 198 Kortas Paweł KLIF MTB Team M30 DNS
368 200 Marzejon Dariusz KLIF MTB Team M50 DNS
369 224 Rutkowski Krzysztof M40 DNS
370 257 Pituch Sławek Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 DNS
371 319 Renusz Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Salon Sportowy Mistral M18 DNS
372 424 Krukowski Jan KLIF MTB Team M18 DNS
373 431 Szczuka Paweł Padł Na Ryj Team M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon