Garmin MTB Series Rumia 2017 - dystans Mini - wyniki

2017-10-08 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-19km 19-27km Czas końcowy Strata
1 323 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 00:52:48 (1)00:19:11 (1) 01:11:58
2 318 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 2 00:54:53 (2)00:19:14 (3) 01:14:06 00:02:08
3 199 Krukowski Jan MLKS BASZTA BYTÓW M18 3 3 00:54:54 (4)00:19:14 (2) 01:14:08 00:02:10
4 402 Stankiewicz Wiktor Team VERGE Polska M18 4 4 00:54:53 (3)00:19:32 (4) 01:14:25 00:02:27
5 156 Fusowski Sebastian Norda Active Team M18 5 5 00:55:31 (6)00:19:56 (5) 01:15:27 00:03:29
6 401 Zielonka Maciej EDF Trek Gdynia EDF Trek Gdynia M30 1 6 00:55:23 (5)00:20:29 (7) 01:15:53 00:03:55
7 480 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 2 7 00:57:17 (7)00:20:32 (8) 01:17:49 00:05:51
8 125 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 3 8 00:57:47 (8)00:20:47 (10) 01:18:34 00:06:36
9 87 Ciba Damian TA KO Team M30 4 9 00:58:47 (10)00:20:29 (6) 01:19:16 00:07:18
10 396 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 5 10 00:58:24 (9)00:21:22 (17) 01:19:46 00:07:48
11 310 Szymczak Patryk Apteka Gemini M18 6 11 00:59:13 (11)00:21:09 (15) 01:20:22 00:08:24
12 149 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 6 12 00:59:42 (12)00:20:55 (11) 01:20:37 00:08:39
13 409 Koniuszewski Bartosz Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 7 13 00:59:59 (14)00:20:57 (12) 01:20:56 00:08:58
14 390 Zienkiewicz Łukasz M30 8 14 00:59:54 (13)00:21:03 (13) 01:20:57 00:08:59
15 204 Potrykus Filip KLIF MTB TEAM M16 1 15 01:00:16 (15)00:21:07 (14) 01:21:23 00:09:25
16 495 Kobyliński Szymon 7ANNA M40 1 16 01:00:56 (17)00:21:20 (16) 01:22:16 00:10:18
17 289 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 9 17 01:01:07 (18)00:21:54 (19) 01:23:00 00:11:02
18 365 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 2 19 01:01:17 (19)00:22:00 (21) 01:23:17 00:11:19
19 294 Wenta Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M30 10 18 01:00:47 (16)00:22:30 (27) 01:23:17 00:11:19
20 201 Marzejon Mikołaj KLIF MTB TEAM M16 2 20 01:01:21 (21)00:21:57 (20) 01:23:17 00:11:19
21 277 Wesołowski Artur M40 3 21 01:01:18 (20)00:22:03 (22) 01:23:21 00:11:23
22 84 Gorazdowski Filip MTB KLIF TEAM M18 7 22 01:01:45 (22)00:22:05 (23) 01:23:50 00:11:52
23 1114 Koniuszewski Piotr WINAAR Cycling OldSchool MTB Gdańsk M18 8 23 01:02:23 (25)00:22:12 (24) 01:24:35 00:12:37
24 313 Jokiel Radosław M30 11 24 01:03:11 (27)00:21:37 (18) 01:24:48 00:12:50
25 112 Lelukiewicz Rafał Kawisbike Mosso Polska Team M30 12 25 01:02:18 (24)00:22:51 (36) 01:25:09 00:13:11
26 342 Wakulik Robert Dolina Noteci Racing Team M30 13 26 01:01:47 (23)00:23:30 (45) 01:25:17 00:13:19
27 413 Kurylczyk Olaf M16 3 27 01:02:34 (26)00:22:44 (33) 01:25:18 00:13:20
28 172 Czernialis Rimas Norda Active Team M30 14 28 01:04:49 (38)00:20:44 (9) 01:25:33 00:13:35
29 400 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M30 15 29 01:03:17 (29)00:22:30 (28) 01:25:47 00:13:49
30 205 Turek Karol KlifMTB TEAM M30 16 30 01:03:12 (28)00:22:36 (32) 01:25:48 00:13:50
31 359 Banasik Sławek Rowerowo i Kajtowo KOMOBIKE SCOTT M30 17 31 01:03:48 (31)00:22:12 (25) 01:26:01 00:14:03
32 316 Labuda Hubert KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M16 4 32 01:03:36 (30)00:22:35 (30) 01:26:11 00:14:13
33 344 Lenz Michał GOOD RIDE M30 18 33 01:03:54 (32)00:22:35 (31) 01:26:28 00:14:30
34 38 Zasada Grzegorz M30 19 34 01:04:07 (33)00:22:29 (26) 01:26:36 00:14:38
35 129 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M30 20 35 01:04:09 (34)00:22:52 (37) 01:27:01 00:15:03
36 111 Leszczyński Adam M30 21 36 01:04:16 (35)00:22:48 (35) 01:27:04 00:15:06
37 175 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 22 37 01:04:19 (36)00:23:04 (38) 01:27:23 00:15:25
38 12 Dietrich Dawid KLIF MTB TEAM M30 23 38 01:04:45 (37)00:23:28 (43) 01:28:13 00:16:15
39 245 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 9 39 01:05:22 (39)00:23:31 (46) 01:28:52 00:16:54
40 487 Wilk Michał VO2max MTB Team M18 10 40 01:06:20 (46)00:22:47 (34) 01:29:07 00:17:09
41 343 Dolny Michał M30 24 41 01:06:19 (45)00:23:09 (40) 01:29:28 00:17:30
42 384 Chifin Nikolai MTB 1 M18 11 42 01:06:33 (49)00:23:05 (39) 01:29:39 00:17:41
43 354 Nowosielski Paweł Beko Mountain Bikers Beko M30 25 43 01:05:33 (40)00:24:08 (51) 01:29:42 00:17:44
44 127 Doroszkiewicz Andrzej M30 26 44 01:05:57 (43)00:23:52 (48) 01:29:49 00:17:51
45 80 Habaj Piotr Norda Active Team M30 27 45 01:05:56 (42)00:23:55 (49) 01:29:51 00:17:53
46 98 Reiss Szczepan Old School MTB Gdańsk M40 4 46 01:06:43 (50)00:23:21 (41) 01:30:04 00:18:06
47 516 Józkowicz Michał Diversey Team M30 28 47 01:07:37 (57)00:22:30 (29) 01:30:07 00:18:09
48 123 Raasz Paweł M30 29 48 01:06:45 (52)00:23:24 (42) 01:30:10 00:18:12
49 13 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 5 49 01:06:44 (51)00:23:29 (44) 01:30:12 00:18:14
50 59 Pawłowski Stanisław WSKG Rowery Jamróz Kenda Team M40 6 50 01:05:49 (41)00:24:37 (63) 01:30:26 00:18:28
51 32 Borowiecki Bartłomiej M30 30 51 01:06:23 (48)00:24:11 (54) 01:30:34 00:18:36
52 327 Zawistowski Michał M30 31 52 01:06:23 (47)00:24:19 (57) 01:30:42 00:18:44
53 176 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 12 53 01:06:18 (44)00:24:41 (65) 01:30:58 00:19:00
54 470 Kramp Daniel MTB START KARTUZY M40 7 54 01:06:51 (53)00:24:26 (59) 01:31:16 00:19:18
55 118 Ciba Oskar Norda Active Team M16 5 55 01:06:54 (54)00:24:30 (60) 01:31:24 00:19:26
56 163 Orkwiszewski Krzysztof Sailors M30 32 56 01:06:56 (55)00:24:47 (68) 01:31:43 00:19:45
57 225 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 33 57 01:07:42 (59)00:24:10 (52) 01:31:52 00:19:54
58 158 Olech Jacek mtb eldar Świecie M40 8 58 01:07:41 (58)00:24:22 (58) 01:32:03 00:20:05
59 213 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 34 59 01:07:23 (56)00:24:52 (71) 01:32:15 00:20:17
60 160 Leszczyński Andrzej M40 9 60 01:08:08 (61)00:24:31 (61) 01:32:39 00:20:41
61 238 Papiernik Michał TKR TKR M30 35 61 01:08:08 (60)00:24:36 (62) 01:32:44 00:20:46
62 211 Lis Paweł Smaruj Na Trening Team M40 10 62 01:08:11 (64)00:24:45 (67) 01:32:55 00:20:57
63 488 Drewing Marcin ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 36 63 01:09:10 (68)00:24:02 (50) 01:33:12 00:21:14
64 333 Piasecki Jacek M18 13 64 01:08:10 (63)00:25:07 (77) 01:33:17 00:21:19
65 317 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 14 65 01:09:44 (73)00:23:44 (47) 01:33:27 00:21:29
66 418 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 37 66 01:09:22 (72)00:24:11 (53) 01:33:34 00:21:36
67 420 Michalik Jarosław MTB Kwidzyn Team M40 11 67 01:09:22 (71)00:24:13 (55) 01:33:34 00:21:36
68 319 Renusz Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Salon Sportowy Mistral M18 15 68 01:08:09 (62)00:25:49 (91) 01:33:58 00:22:00
69 79 Galiński Patryk BST M40 12 69 01:09:06 (67)00:25:09 (79) 01:34:14 00:22:16
70 502 Urbanowicz Mirosław WildRiders mSport M18 16 70 01:10:01 (79)00:24:19 (56) 01:34:20 00:22:22
71 214 Ptaszek Tomasz Sailors M30 38 71 01:09:17 (70)00:25:05 (75) 01:34:22 00:22:24
72 52 Wolanin Jakub M30 39 72 01:09:11 (69)00:25:23 (84) 01:34:34 00:22:36
73 207 Jaffke Gracjan KLIF MTB Team M18 17 73 01:09:05 (66)00:25:29 (85) 01:34:35 00:22:37
74 168 Babiarz Przemek LUK-CONNECT RACING TEAM M30 40 74 01:09:45 (74)00:24:57 (73) 01:34:42 00:22:44
75 424 Krukowski Jan KLIF MTB Team M18 18 75 01:10:05 (80)00:24:40 (64) 01:34:45 00:22:47
76 64 Ruczyński Arkadiusz Hydropress KM Bike MTB Team Hydropress Hydraulika Siłowa M40 13 76 01:09:47 (76)00:25:05 (76) 01:34:52 00:22:54
77 75 Rzeźnik Piotr M40 14 77 01:09:57 (77)00:24:57 (72) 01:34:53 00:22:55
78 415 Sędecki Piotr LUK-CONNECT RACING TEAM M30 41 78 01:09:46 (75)00:25:10 (80) 01:34:56 00:22:58
79 41 Piepka Sławomir KLIF MTB TEAM M30 42 79 01:09:58 (78)00:25:01 (74) 01:34:58 00:23:00
80 47 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 15 80 01:10:10 (83)00:24:51 (70) 01:35:01 00:23:03
81 37 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 16 81 01:10:38 (86)00:24:43 (66) 01:35:22 00:23:24
82 223 Krawczyk Marcin LEW LĘBORK Lew Lębork M18 19 82 01:10:09 (82)00:25:18 (83) 01:35:27 00:23:29
83 385 Wolski Marek M50 1 83 01:10:06 (81)00:25:30 (86) 01:35:36 00:23:38
84 381 Piotrowski Dariusz MTB ELDAR ŚWIECIE M40 17 84 01:11:15 (91)00:24:48 (69) 01:36:03 00:24:05
85 203 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 2 85 01:10:14 (84)00:25:56 (96) 01:36:10 00:24:12
86 26 Komsta Marcin Baumar Brothers M40 18 86 01:10:24 (85)00:25:52 (93) 01:36:16 00:24:18
87 58 Bartnik Łukasz ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 43 87 01:11:11 (89)00:25:08 (78) 01:36:19 00:24:21
88 159 Tomaszewski Tomasz Kawisbike Mosso Polska Team M30 44 88 01:11:09 (88)00:25:14 (82) 01:36:23 00:24:25
89 329 Orzędowski Dominik Kwidzyn Bike Racing Team M40 19 89 01:11:13 (90)00:25:10 (81) 01:36:24 00:24:26
90 173 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 20 90 01:10:50 (87)00:26:30 (106) 01:37:20 00:25:22
91 233 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M30 45 91 01:11:34 (93)00:25:47 (88) 01:37:21 00:25:23
92 479 Superson Marcin M18 20 92 01:08:44 (65)00:28:48 (158) 01:37:32 00:25:34
93 10 Gierszewski Sławomir M40 21 93 01:11:57 (94)00:25:47 (89) 01:37:44 00:25:46
94 338 Fułek Tomasz M30 46 94 01:11:24 (92)00:26:24 (102) 01:37:48 00:25:50
95 414 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 1 1 01:12:45 (97)00:25:52 (94) 01:38:37 00:26:39
96 303 Wyrwicki Rafał M30 47 95 01:12:46 (98)00:25:54 (95) 01:38:40 00:26:42
97 15 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 22 96 01:11:58 (95)00:26:54 (110) 01:38:51 00:26:53
98 48 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 48 97 01:12:46 (99)00:26:27 (105) 01:39:13 00:27:15
99 46 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M30 49 98 01:13:40 (104)00:25:35 (87) 01:39:15 00:27:17
100 367 Lorkowska Weronika Team Verge Polska K18 1 2 01:13:21 (101)00:26:07 (98) 01:39:28 00:27:30
101 300 Ziemer Marta GK STG K18 2 3 01:13:55 (105)00:25:48 (90) 01:39:44 00:27:46
102 134 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 3 99 01:12:53 (100)00:27:16 (116) 01:40:09 00:28:11
103 473 Urbanowicz Mirosław Gdańsk M60 1 100 01:13:28 (102)00:26:54 (109) 01:40:22 00:28:24
104 394 Mróz Adam mrozbike.pl M30 50 101 01:14:48 (108)00:25:51 (92) 01:40:39 00:28:41
105 56 Rompalski Dariusz Klub Kolarski Wda Świecie M40 23 102 01:14:19 (107)00:26:25 (103) 01:40:45 00:28:47
106 490 Koniarski Maciej M30 51 103 01:15:03 (109)00:26:15 (101) 01:41:17 00:29:19
107 349 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 24 104 01:13:35 (103)00:27:43 (130) 01:41:18 00:29:20
108 19 Trzciński Waldemar GardenFlora MTB Team M30 52 105 01:15:11 (111)00:26:09 (99) 01:41:20 00:29:22
109 351 Piramowicz Bartosz ŁEBA M30 53 106 01:15:08 (110)00:26:13 (100) 01:41:21 00:29:23
110 345 Belt Jarosław Mtb Eldar Świecie Eldar M50 4 107 01:14:03 (106)00:27:39 (126) 01:41:42 00:29:44
111 510 Grabowski Paweł GK STG M18 21 108 01:15:43 (117)00:26:26 (104) 01:42:09 00:30:11
112 231 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 25 109 01:15:35 (113)00:26:50 (107) 01:42:25 00:30:27
113 315 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 26 110 01:15:35 (114)00:26:55 (111) 01:42:30 00:30:32
114 43 Florczuk Marek M18 22 111 01:15:18 (112)00:27:20 (120) 01:42:38 00:30:40
115 209 Gajda Wiktor MTB ELDAR ŚWIECIE M18 23 112 01:16:08 (121)00:26:55 (112) 01:43:03 00:31:05
116 69 Kowalski Adam M16 6 113 01:12:31 (96)00:30:55 (199) 01:43:26 00:31:28
117 331 Zubowicz Piotr BST M18 24 114 01:15:38 (115)00:27:50 (133) 01:43:29 00:31:31
118 157 Jakubowska-Olech Edyta mtb eldar Świecie K50 1 4 01:16:32 (127)00:26:58 (113) 01:43:30 00:31:32
119 222 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 2 5 01:15:49 (119)00:27:43 (129) 01:43:32 00:31:34
120 92 Kwaśniewski Krzysztof BLACKRAM TEAM M30 54 115 01:16:18 (122)00:27:19 (119) 01:43:37 00:31:39
121 25 Żuczek Arkadiusz M40 27 116 01:15:42 (116)00:28:01 (139) 01:43:43 00:31:45
122 182 Nachyła Krzysztof M40 28 117 01:15:45 (118)00:28:04 (143) 01:43:49 00:31:51
123 380 Zwolak Leszek Rącze Ramy S&T M40 29 118 01:16:58 (133)00:26:54 (108) 01:43:52 00:31:54
124 177 Dziecielski Jarek MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 30 119 01:16:20 (123)00:27:43 (128) 01:44:04 00:32:06
125 371 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 3 6 01:16:55 (132)00:27:11 (114) 01:44:06 00:32:08
126 421 Marzejon Karol M40 31 120 01:16:31 (125)00:27:40 (127) 01:44:11 00:32:13
127 170 Treselj Marin M30 55 121 01:16:46 (129)00:27:28 (124) 01:44:14 00:32:16
128 276 Wolak Leszek Kodo Studio M30 56 122 01:16:28 (124)00:27:47 (131) 01:44:15 00:32:17
129 101 Dawidowski Daniel M30 57 123 01:17:04 (136)00:27:13 (115) 01:44:17 00:32:19
130 78 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 32 124 01:16:31 (126)00:27:51 (134) 01:44:21 00:32:23
131 162 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 58 125 01:17:20 (140)00:27:21 (122) 01:44:41 00:32:43
132 61 Styn Mateusz M18 25 126 01:17:16 (139)00:27:31 (125) 01:44:47 00:32:49
133 206 Zaczek Filip KLIF MTB Team M16 7 127 01:17:02 (134)00:28:03 (142) 01:45:04 00:33:06
134 324 Koss Przemysław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 5 128 01:17:03 (135)00:28:03 (141) 01:45:06 00:33:08
135 425 Walenkiewicz Ryszard M40 33 129 01:17:05 (137)00:28:01 (138) 01:45:06 00:33:08
136 221 Kwiecień Przemysław M30 59 130 01:17:15 (138)00:28:01 (140) 01:45:16 00:33:18
137 514 Sumionka Jakub WildRiders.pl mSport M16 8 131 01:18:03 (145)00:27:17 (117) 01:45:20 00:33:22
138 135 Kinowski Tomasz M18 26 132 01:18:06 (146)00:27:19 (118) 01:45:25 00:33:27
139 212 Banaszak Tomasz M30 60 133 01:16:47 (130)00:28:44 (156) 01:45:31 00:33:33
140 481 Michalak Dominika Trigar mtb team K18 4 7 01:17:56 (143)00:27:48 (132) 01:45:44 00:33:46
141 298 Romańska Aleksandra GK STG K18 5 8 01:16:45 (128)00:29:06 (167) 01:45:51 00:33:53
142 465 Cebula Krzysztof M40 34 134 01:16:55 (131)00:29:03 (164) 01:45:58 00:34:00
143 72 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 61 135 01:17:47 (141)00:28:23 (149) 01:46:10 00:34:12
144 267 Świerczyński Michał M30 62 136 01:18:15 (148)00:27:55 (135) 01:46:11 00:34:13
145 454 Klawitter Leszek DUDYCZ team M40 35 137 01:18:50 (153)00:27:20 (121) 01:46:11 00:34:13
146 508 Wróbel Marek MTB Pomerania M18 27 138 01:15:52 (120)00:30:23 (192) 01:46:16 00:34:18
147 290 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking M40 36 139 01:18:57 (155)00:27:25 (123) 01:46:22 00:34:24
148 28 Komsta Artur niezrzeszony M40 37 140 01:18:09 (147)00:28:36 (154) 01:46:45 00:34:47
149 20 Górny Bartłomiej M30 63 141 01:18:49 (152)00:28:04 (144) 01:46:54 00:34:56
150 441 Nowakowski Piotr Old School MTB Gdańsk M30 64 142 01:21:14 (176)00:26:03 (97) 01:47:17 00:35:19
151 67 Zawalich Michał M30 65 143 01:18:00 (144)00:29:20 (171) 01:47:20 00:35:22
152 216 Pilski Wojciech Gdańsk M40 38 144 01:18:40 (149)00:28:43 (155) 01:47:23 00:35:25
153 468 Matuła Bartłomiej DCT M30 66 145 01:19:20 (157)00:28:10 (147) 01:47:30 00:35:32
154 335 Kurek Artur Kwidzyn Bike Racing Team M30 67 146 01:18:45 (151)00:28:54 (160) 01:47:38 00:35:40
155 266 Tomaszewska Kinga FTI Racing Team K40 1 9 01:18:54 (154)00:28:47 (157) 01:47:41 00:35:43
156 292 Wicki Marcin M30 68 147 01:19:50 (163)00:27:58 (136) 01:47:48 00:35:50
157 6 Wójcik Piotr 2 piffka M30 69 148 01:17:55 (142)00:30:11 (189) 01:48:06 00:36:08
158 372 Mosa Krzysztof Norda Active Team M30 70 149 01:20:02 (167)00:28:09 (146) 01:48:10 00:36:12
159 128 Andrejczuk Adam Chojnice M40 39 150 01:18:43 (150)00:29:39 (176) 01:48:22 00:36:24
160 248 Piwko Maciej Intel Technology Poland M30 72 151 01:20:04 (169)00:28:26 (151) 01:48:30 00:36:32
161 505 Pajer Tomasz LZS GOK Mały Rudnik M30 71 152 01:19:36 (159)00:28:54 (159) 01:48:30 00:36:32
162 500 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 2 10 01:19:34 (158)00:29:06 (166) 01:48:39 00:36:41
163 254 Kuczkowski Piotr M30 73 153 01:19:42 (162)00:29:05 (165) 01:48:47 00:36:49
164 330 Krefft Maria MLKS BASZTA BYTÓW K16 1 11 01:19:40 (160)00:29:23 (174) 01:49:03 00:37:05
165 183 Cejmer Łukasz M30 74 155 01:20:03 (168)00:29:01 (163) 01:49:04 00:37:06
166 165 Wróblewski Rafał M40 40 154 01:20:07 (171)00:28:57 (162) 01:49:04 00:37:06
167 347 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 6 156 01:20:11 (172)00:28:55 (161) 01:49:06 00:37:08
168 102 Rytel Wojciech Pan M50 7 157 01:20:37 (173)00:28:34 (152) 01:49:11 00:37:13
169 249 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 75 158 01:20:02 (166)00:29:20 (172) 01:49:23 00:37:25
170 442 Zasstawny Mariusz KROKODYL M30 76 159 01:21:36 (180)00:27:58 (137) 01:49:34 00:37:36
171 253 Barzowski Tomasz M40 41 160 01:21:37 (181)00:28:06 (145) 01:49:43 00:37:45
172 83 Gorazdowski Marcin KLIF MTB TEAM M30 77 161 01:19:42 (161)00:30:08 (186) 01:49:50 00:37:52
173 77 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 42 162 01:20:55 (174)00:29:11 (170) 01:50:06 00:38:08
174 373 Hościło Błażej M16 9 163 01:20:01 (164)00:30:23 (193) 01:50:24 00:38:26
175 353 Głowacka Urszula Beko Mountain Bikers Beko K30 3 12 01:19:14 (156)00:31:17 (212) 01:50:31 00:38:33
176 451 Wajs Zbigniew M30 78 164 01:22:13 (185)00:28:23 (150) 01:50:36 00:38:38
177 264 Formela Arkadiusz 4Meister Team PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA M30 79 165 01:21:18 (178)00:29:21 (173) 01:50:39 00:38:41
178 255 Nierzwicki Piotr M30 80 166 01:20:01 (165)00:31:03 (202) 01:51:04 00:39:06
179 251 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 43 167 01:21:38 (183)00:29:28 (175) 01:51:07 00:39:09
180 265 Jezusek Jarosław Movement Arena Trenuj z Banach Brothers M30 81 168 01:21:14 (175)00:29:58 (183) 01:51:11 00:39:13
181 322 Rzeszutek Zofia KLUB KOLARSKI LEW LEBORK K18 6 13 01:22:09 (184)00:29:10 (169) 01:51:19 00:39:21
182 89 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 44 169 01:21:34 (179)00:29:53 (180) 01:51:28 00:39:30
183 501 Pietrzak Paweł M30 82 170 01:23:19 (190)00:28:36 (153) 01:51:56 00:39:58
184 288 Suś Cyprian N-Bike Academy M16 10 171 01:22:56 (187)00:29:50 (179) 01:52:46 00:40:48
185 133 Dusiński Krzysztof runREM M30 83 172 01:22:49 (186)00:29:59 (184) 01:52:47 00:40:49
186 131 Magrian Krzysztof M40 45 173 01:21:17 (177)00:31:39 (219) 01:52:56 00:40:58
187 31 Zdrojewski Mateusz M18 28 174 01:20:06 (170)00:32:53 (237) 01:52:59 00:41:01
188 246 Kołakowski Mikołaj Intel Technology Poland Intel Technology Poland M40 46 175 01:23:15 (189)00:29:45 (178) 01:53:00 00:41:02
189 103 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 47 176 01:23:08 (188)00:30:06 (185) 01:53:13 00:41:15
190 161 Korpan Grzegorz M40 48 177 01:23:25 (192)00:29:55 (181) 01:53:20 00:41:22
191 503 Melzer Bartosz M30 84 178 01:23:37 (194)00:29:44 (177) 01:53:21 00:41:23
192 100 Świeczkowski Łukasz OOCL Polska M30 85 179 01:25:00 (206)00:28:22 (148) 01:53:22 00:41:24
193 256 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 86 180 01:24:15 (199)00:29:07 (168) 01:53:22 00:41:24
194 504 Bieschke Paweł Sanova M30 87 181 01:23:32 (193)00:30:41 (196) 01:54:12 00:42:14
195 268 Walentynowicz Adam DOMO MTB Team M30 88 182 01:24:27 (200)00:30:36 (194) 01:55:04 00:43:06
196 40 Borowiecki Dariusz M40 49 183 01:24:53 (204)00:30:17 (190) 01:55:10 00:43:12
197 93 Grzegorzewski Arek ECO-KĄPINO M40 50 184 01:24:06 (197)00:31:09 (209) 01:55:15 00:43:17
198 82 Gorazdowska Katarzyna KLIF MTB TEAM K30 4 14 01:23:52 (195)00:31:41 (220) 01:55:33 00:43:35
199 1064 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 29 185 01:25:17 (212)00:30:22 (191) 01:55:38 00:43:40
200 428 Mielewczyk Michał M40 51 186 01:24:50 (201)00:31:04 (204) 01:55:55 00:43:57
201 227 Lorkowska Beata BELTA TEAM GDAŃSK K40 3 15 01:24:53 (203)00:31:05 (206) 01:55:59 00:44:01
202 228 Lorkowski Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK M40 52 187 01:24:54 (205)00:31:06 (207) 01:55:59 00:44:01
203 325 Misztalewski Sebastian M40 53 188 01:25:10 (209)00:30:51 (197) 01:56:01 00:44:03
204 167 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 89 189 01:24:52 (202)00:31:16 (211) 01:56:08 00:44:10
205 85 Naczk Marcin M40 54 190 01:25:14 (211)00:31:03 (203) 01:56:17 00:44:19
206 7 Rolbiecka Alicja K30 5 16 01:24:15 (198)00:32:22 (228) 01:56:36 00:44:38
207 154 Romanowska Agnieszka Norda Active Team Norda Active Team K40 4 17 01:25:07 (208)00:31:30 (216) 01:56:37 00:44:39
208 299 Linda Patryk M30 90 191 01:21:38 (182)00:35:17 (266) 01:56:55 00:44:57
209 53 Mądzielewski Sławek Klub Kolarski Wda Świecie / BLACKRAM TEAM M40 55 192 01:26:27 (218)00:30:37 (195) 01:57:05 00:45:07
210 311 Horakowski Andrzej has team swiecie HAS ANDRZEJ HORAKOWSKI M40 56 194 01:25:57 (215)00:31:12 (210) 01:57:09 00:45:11
211 1 Szołowski Filip LABOSPORT Team M30 91 193 01:23:55 (196)00:33:14 (241) 01:57:09 00:45:11
212 150 Dobrolinska Dorota Team Wielki Ptak K40 5 18 01:25:01 (207)00:32:09 (225) 01:57:10 00:45:12
213 241 Bolewski Adam Foto Web Team M30 92 195 01:25:52 (214)00:31:23 (214) 01:57:15 00:45:17
214 507 Trojanowski Sławomir MTB ELDAR ŚWIECIE Sławomir Trojanowski M30 93 196 01:25:35 (213)00:31:43 (221) 01:57:19 00:45:21
215 350 Krzyżelewska - Suś Anna N-Bike Academy K40 6 19 01:26:19 (217)00:31:07 (208) 01:57:26 00:45:28
216 17 Jagielski Jacek Klub Kolarski Wda Świecie M40 57 197 01:27:26 (226)00:30:09 (188) 01:57:34 00:45:36
217 269 Nowak Adam GK STG M30 94 198 01:26:34 (219)00:31:03 (201) 01:57:38 00:45:40
218 97 Szul Bartłomiej M30 95 199 01:25:11 (210)00:32:36 (232) 01:57:47 00:45:49
219 65 Grzesik Stanisław Norda Active Team M50 8 200 01:26:15 (216)00:31:34 (218) 01:57:48 00:45:50
220 143 Graczyk Paweł M18 30 201 01:27:28 (227)00:30:53 (198) 01:58:21 00:46:23
221 321 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 7 20 01:27:20 (225)00:31:02 (200) 01:58:22 00:46:24
222 23 Grajczak Adrian M18 31 202 01:26:41 (220)00:31:50 (222) 01:58:31 00:46:33
223 99 Janczewski Robert M40 58 203 01:27:19 (224)00:31:33 (217) 01:58:52 00:46:54
224 144 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 59 204 01:27:02 (221)00:32:14 (227) 01:59:15 00:47:17
225 339 Chyliński Andrzej OMIDA Cyclo Team M40 60 205 01:29:18 (240)00:29:58 (182) 01:59:17 00:47:19
226 73 Bruderek Daniel M30 96 206 01:28:03 (230)00:31:18 (213) 01:59:21 00:47:23
227 462 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M60 2 207 01:27:50 (229)00:32:04 (224) 01:59:55 00:47:57
228 258 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 7 21 01:29:04 (238)00:31:04 (205) 02:00:08 00:48:10
229 417 Rompa Katarzyna LUK-CONNECT RACING TEAM K30 6 22 01:28:51 (236)00:31:57 (223) 02:00:48 00:48:50
230 186 Figiel Michał M30 97 208 01:27:14 (222)00:34:01 (250) 02:01:15 00:49:17
231 179 Puzdrowski Rafał M40 61 209 01:27:16 (223)00:34:02 (251) 02:01:18 00:49:20
232 155 Hoge Krystian M30 98 210 01:29:59 (242)00:31:26 (215) 02:01:25 00:49:27
233 194 Zdrojewski Marcin M18 32 211 01:28:54 (237)00:32:36 (233) 02:01:31 00:49:33
234 62 Galiński Marcin WYMIATACZE M40 62 212 01:29:07 (239)00:32:30 (230) 02:01:37 00:49:39
235 130 Borcowski Janusz weterynek.pl M50 9 213 01:28:37 (233)00:33:09 (239) 02:01:45 00:49:47
236 18 Radulska Joanna K30 7 23 01:28:34 (231)00:33:19 (242) 02:01:53 00:49:55
237 91 Jaworski Tomasz JAWORY M30 99 214 01:29:35 (241)00:33:20 (243) 02:02:55 00:50:57
238 328 Grubba Marek mrozbike.pl M30 100 215 01:30:37 (245)00:32:28 (229) 02:03:05 00:51:07
239 171 Gorczyca Jarosław GWS M30 101 216 01:31:03 (252)00:32:12 (226) 02:03:14 00:51:16
240 71 Gołąb Patryk M30 102 217 01:28:34 (232)00:34:59 (263) 02:03:33 00:51:35
241 185 Petk Jerzy JGR PETK M60 3 218 01:30:44 (248)00:32:52 (236) 02:03:35 00:51:37
242 152 Kin Jacek Fjord Nansen Test Team M18 33 219 01:27:42 (228)00:36:16 (276) 02:03:58 00:52:00
243 242 Pepliński Daniel BLACKRAM TEAM M40 63 220 01:30:38 (246)00:33:25 (244) 02:04:04 00:52:06
244 449 Szczypiorowski Kamil M18 34 221 01:30:35 (244)00:33:42 (248) 02:04:17 00:52:19
245 397 Ollik Wojciech M40 64 222 01:30:55 (251)00:33:58 (249) 02:04:53 00:52:55
246 314 Kuc Krzysztof M30 103 223 01:32:25 (259)00:32:38 (234) 02:05:04 00:53:06
247 427 Charłanowicz Radosław OOCL Poland M40 65 224 01:31:08 (253)00:34:28 (255) 02:05:36 00:53:38
248 448 Daniel Bartosz M30 104 225 01:31:25 (254)00:34:18 (253) 02:05:42 00:53:44
249 506 Soborski Witold M30 105 226 01:30:38 (247)00:35:13 (265) 02:05:51 00:53:53
250 8 Gawlik Radosław ENAMOR M40 66 227 01:31:34 (256)00:34:40 (258) 02:06:14 00:54:16
251 272 Malek Marcin M18 35 228 01:33:38 (263)00:32:42 (235) 02:06:20 00:54:22
252 153 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 4 229 01:30:45 (249)00:35:48 (271) 02:06:33 00:54:35
253 374 Groth Wojciech M18 36 230 01:28:39 (234)00:37:57 (294) 02:06:35 00:54:37
254 326 Kozłowski Marcin M30 106 231 01:30:16 (243)00:36:26 (280) 02:06:42 00:54:44
255 81 Naczke Dariusz 4 FUN TEAM M18 37 232 01:30:47 (250)00:36:01 (273) 02:06:49 00:54:51
256 352 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 8 24 01:33:14 (261)00:33:41 (247) 02:06:55 00:54:57
257 181 Krzeszowski Sebastian GOOD RIDE M30 107 233 01:23:21 (191)00:43:54 (315) 02:07:16 00:55:18
258 287 Chachaj Mikołaj M16 11 234 01:34:48 (273)00:32:34 (231) 02:07:22 00:55:24
259 252 Czerniawski Piotr M40 67 235 01:31:53 (257)00:35:47 (270) 02:07:40 00:55:42
260 141 Górka Karol M18 38 236 01:33:40 (264)00:34:05 (252) 02:07:45 00:55:47
261 243 Radziejewski Karol M18 39 237 01:34:16 (268)00:33:30 (245) 02:07:46 00:55:48
262 250 Modlińska Beata K40 8 25 01:31:33 (255)00:36:19 (277) 02:07:52 00:55:54
263 120 Wójcik Artur Full Tourney Groupset M18 40 238 01:34:34 (272)00:33:33 (246) 02:08:08 00:56:10
264 485 Świetlicki Antoni Dolina Noteci Racing Team M16 12 239 01:35:22 (274)00:33:03 (238) 02:08:25 00:56:27
265 355 Dobecki Sebastian M40 68 240 01:34:26 (271)00:34:27 (254) 02:08:54 00:56:56
266 436 Skąpski Jacek GAZELA M50 10 241 01:34:24 (270)00:34:29 (256) 02:08:54 00:56:56
267 408 Sobiło Marcin HYDOZABAWA M40 69 242 01:34:23 (269)00:34:42 (259) 02:09:05 00:57:07
268 361 Drewek Przemysław Rącze Ramy M40 70 243 01:33:55 (266)00:35:18 (267) 02:09:13 00:57:15
269 282 Jesionowski Mariusz MTB ELDAR ŚWIECIE M40 71 244 01:32:19 (258)00:37:19 (291) 02:09:38 00:57:40
270 450 Piramowicz-Odrowąż Maciej ŁEBA MTB M30 108 245 01:33:23 (262)00:36:20 (278) 02:09:43 00:57:45
271 184 Pochranowicz Daniel 3IRONMAN RodzinkaMDKM M40 72 246 01:32:51 (260)00:37:41 (292) 02:10:33 00:58:35
272 341 Grabiński Marcin OMIDA Cyclo Team M30 109 247 01:33:52 (265)00:36:59 (283) 02:10:52 00:58:54
273 55 Matuszewski Adrian BLACKRAM TEAM M40 73 248 01:36:07 (279)00:34:58 (262) 02:11:05 00:59:07
274 169 Twardy Remigiusz M30 110 249 01:36:13 (281)00:34:56 (261) 02:11:09 00:59:11
275 440 Kornecki Marcin ENAMOR M30 111 250 01:34:01 (267)00:37:10 (289) 02:11:11 00:59:13
276 312 Stelmach Maja LUK-CONNECT RACING TEAM K30 9 26 01:35:45 (276)00:35:48 (272) 02:11:34 00:59:36
277 174 Seńko Piotr Active Malbork M30 112 251 01:28:49 (235)00:42:47 (312) 02:11:36 00:59:38
278 215 Sikorski Adam K30 10 27 01:37:10 (286)00:34:36 (257) 02:11:47 00:59:49
279 14 Miszewski Grzegorz M18 41 252 01:38:51 (292)00:33:13 (240) 02:12:04 01:00:06
280 76 Mientka Joanna VO2max MTB Team K30 11 28 01:36:00 (277)00:36:21 (279) 02:12:21 01:00:23
281 196 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 5 253 01:36:21 (282)00:36:02 (274) 02:12:23 01:00:25
282 119 Piekutowski Piotr Fred Olsen Windcarrier M30 113 254 01:38:38 (290)00:34:53 (260) 02:13:31 01:01:33
283 94 Zelgert Maciej ECO-KĄPINO M30 114 255 01:38:05 (287)00:35:30 (268) 02:13:34 01:01:36
284 279 Kwidziński Krzysztof Eltorbud Team Eltorbud M40 74 256 01:36:38 (283)00:37:03 (285) 02:13:42 01:01:44
285 430 Grotowski Piotr DOMO MTB Team M30 115 257 01:38:41 (291)00:35:10 (264) 02:13:51 01:01:53
286 444 Gajda-Kutowińska Dorota K18 8 29 01:36:51 (285)00:37:07 (287) 02:13:57 01:01:59
287 308 Piotrowska Agnieszka MTB ELDAR ŚWIECIE K40 9 30 01:36:09 (280)00:38:08 (295) 02:14:17 01:02:19
288 431 Szczuka Paweł Padł Na Ryj Team M30 116 258 01:36:01 (278)00:38:56 (298) 02:14:57 01:02:59
289 192 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 6 259 01:36:40 (284)00:38:35 (297) 02:15:15 01:03:17
290 63 Andersen Niels Jakobsgaard M40 75 260 01:39:44 (294)00:35:45 (269) 02:15:29 01:03:31
291 259 Lidzbarska Beata Omega Fitness&Gym K40 10 31 01:39:09 (293)00:37:04 (286) 02:16:13 01:04:15
292 117 Hinz Maciej Norda Active Team M18 42 261 01:35:29 (275)00:42:14 (311) 02:17:42 01:05:44
293 202 Mirek Karol MTB KLIF TEAM Chłapowo M16 13 262 01:38:36 (288)00:39:15 (301) 02:17:51 01:05:53
294 247 Pielech Adrian Intel Technology Poland M18 43 263 01:39:53 (295)00:38:14 (296) 02:18:06 01:06:08
295 309 Antkowiak Piotr M30 117 264 01:42:13 (300)00:37:01 (284) 02:19:14 01:07:16
296 139 Łepek Marcin M40 76 265 01:42:48 (301)00:37:07 (288) 02:19:54 01:07:56
297 200 Marzejon Dariusz KLIF MTB Team M50 11 266 01:43:12 (303)00:36:43 (281) 02:19:55 01:07:57
298 27 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 118 267 01:43:07 (302)00:36:56 (282) 02:20:03 01:08:05
299 142 Łukiewicz Łukasz M30 119 268 01:41:43 (298)00:39:05 (300) 02:20:47 01:08:49
300 511 Moenert Remek PONY GIRL TEAM PONY GIRL FH M40 77 269 01:41:14 (296)00:40:21 (306) 02:21:35 01:09:37
301 105 Sobala Agnieszka K18 9 32 01:44:18 (306)00:37:18 (290) 02:21:36 01:09:38
302 68 Połom Paweł M18 44 270 01:38:36 (289)00:43:12 (314) 02:21:49 01:09:51
303 446 Ziemann Krzysztof BonPopKids M40 78 271 01:44:00 (304)00:39:02 (299) 02:23:02 01:11:04
304 346 Michta Bartłomiej M30 120 272 01:44:04 (305)00:39:17 (302) 02:23:21 01:11:23
305 21 Kuśpiet Rafał Team Wielki Ptak M30 121 273 01:53:37 (317)00:30:08 (187) 02:23:44 01:11:46
306 429 Ksiądzyna Paweł M30 122 274 01:46:37 (308)00:37:43 (293) 02:24:20 01:12:22
307 104 Sienkiewicz Michał #jedzieszgruby M30 123 275 01:47:50 (309)00:40:08 (304) 02:27:58 01:16:00
308 457 Kozieł Maciej Ciężka, ogromna i pot z niej spływa: Tłusta oliwa. M30 124 276 01:48:06 (310)00:40:14 (305) 02:28:19 01:16:21
309 189 Borkowski Łukasz M30 125 277 01:53:13 (316)00:36:11 (275) 02:29:24 01:17:26
310 498 Wróblewski Łukasz ENAMOR M30 126 278 01:42:01 (299)00:48:00 (324) 02:30:00 01:18:02
311 74 Tkaczyk Marcin Pan M30 127 279 01:48:59 (311)00:41:04 (307) 02:30:03 01:18:05
312 386 Józwik Leszek M40 79 280 01:44:27 (307)00:46:26 (320) 02:30:53 01:18:55
313 70 Gołąb Marta VO2max MTB Team K30 12 33 01:50:26 (313)00:41:34 (308) 02:32:00 01:20:02
314 423 Will Tomasz M50 12 281 01:52:24 (315)00:40:00 (303) 02:32:25 01:20:27
315 494 Bruss Hanna K40 11 34 01:49:23 (312)00:44:01 (316) 02:33:25 01:21:27
316 489 Brzóska Mariusz M30 128 282 01:51:56 (314)00:42:10 (310) 02:34:06 01:22:08
317 285 Szlachcikowski Dariusz Sellneo Sp. z o.o. M30 129 283 01:54:54 (320)00:41:38 (309) 02:36:32 01:24:34
318 398 Kukawka Agnieszka Norda Active Team K30 13 35 01:41:23 (297)00:56:53 (333) 02:38:16 01:26:18
319 178 Dorszyński Paweł Reda M30 130 284 01:56:09 (322)00:44:25 (317) 02:40:33 01:28:35
320 195 Jastrzębski Marcin Quick Step Floors Pro Cycling Team M40 80 285 01:58:37 (326)00:42:52 (313) 02:41:29 01:29:31
321 493 Podwysocki Wojciech Rango Team M30 131 286 01:54:26 (319)00:47:19 (321) 02:41:45 01:29:47
322 496 Domalewska Eliza OMIDA Cyclo Team OMIDA CYCLO TEAM K30 14 36 01:56:04 (321)00:45:44 (318) 02:41:48 01:29:50
323 278 Kozłowski Marcin M40 81 287 01:53:53 (318)00:48:17 (326) 02:42:10 01:30:12
324 293 Rajkowska Katarzyna Norda Active Team K18 10 37 01:56:24 (323)00:47:21 (322) 02:43:44 01:31:46
325 492 Gierjatowicz Robert ENAMOR M40 82 288 01:57:29 (325)00:47:41 (323) 02:45:10 01:33:12
326 90 Jaworska Monika JAWORY K30 15 38 01:56:31 (324)00:48:57 (328) 02:45:29 01:33:31
327 484 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 83 289 01:59:48 (327)00:46:22 (319) 02:46:10 01:34:12
328 132 Łukasik Renata K50 2 39 01:59:57 (328)00:51:11 (330) 02:51:08 01:39:10
329 210 Zadorożna Justyna K30 16 40 02:03:45 (330)00:48:07 (325) 02:51:52 01:39:54
330 433 Piela Filip M16 14 290 02:04:02 (331)00:48:51 (327) 02:52:53 01:40:55
331 229 Zoga Jolanta Norda Active Team K50 3 41 02:01:02 (329)00:52:03 (331) 02:53:05 01:41:07
332 434 Piela Andrzej M30 132 291 02:04:04 (332)00:50:09 (329) 02:54:13 01:42:15
333 499 Bojke Izabella OMIDA Cyclo Team Omida Cyclo Team K18 11 42 02:08:45 (334)00:52:15 (332) 03:01:00 01:49:02
334 375 Zarucka Olga K18 12 43 02:04:32 (333)00:59:25 (335) 03:03:57 01:51:59
335 513 Kubiak Izabela K50 4 44 02:09:57 (335)00:59:02 (334) 03:09:00 01:57:02
336 109 Tesmar Dominika BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM K18 13 45 02:14:21 (336)01:01:15 (336) 03:15:35 02:03:37
337 9 Winnicki Krzysztof Kwidzyn Bike Racing Team M30 DNS
338 22 Wojczak Krzysztof Racing Team Słupsk M50 DNS
339 29 Wielicki Tomek M30 DNS
340 30 Winikajtys Bartłomiej BigYellowFoot Adventure Team M18 DNS
341 39 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
342 42 Piotrowski Dariusz GardenFlora MTB Team M30 DNS
343 45 Zaczyński Michał Zaczyn M30 DNS
344 49 Pogorzelski Jarek M50 DNS
345 51 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 DNS
346 54 Rostkowski Jarosław 4x4 autogaztechnik auto gaz serwis Gdańsk M50 DNS
347 60 Manikowski Artur M40 DNS
348 66 Tajerle Dariusz M30 DNS
349 95 Sień Dawid M40 DNS
350 96 Kuschel Paweł M18 DNS
351 106 Bluj Roman VO2max MTB Team M50 DNS
352 107 Sadkowska Marta K30 DNS
353 108 Rafałko Katarzyna K30 DNS
354 113 Czynsz Aleksander iSave.tdt M50 DNS
355 115 Strojk Bartosz M30 DNS
356 116 Bełczącki Maciej Tricicletto Gdynia M40 DNS
357 122 Kolatowski Tomasz MTE Riders M40 DNS
358 136 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 DNS
359 137 Gryglewski Michał M30 DNS
360 138 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 DNS
361 146 Walczak Paweł M40 DNS
362 164 Mejer Krzysztof Dream Tri Team M30 DNS
363 166 Hinc Marcin Norda Active Team M40 DNS
364 191 Gortat Bogumił Morpol Racing Team M30 DNF
365 197 Bolda Kacper KLIF MTB Team M16 DNS
366 198 Kortas Paweł KLIF MTB Team M30 DNS
367 208 Lipski Marcin KLIF MTB TEAM M40 DNS
368 217 Różański Łukasz Trigar MTB Team M18 DNS
369 226 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 DNS
370 235 Maciborko Piotr Blink Photo / EMPIO M30 DNS
371 239 Dalecki Karol M30 DNF
372 240 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 DNS
373 257 Pituch Sławek Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 DNS
374 260 Główczewski Sebastian VO2max MTB Team M40 DNF
375 307 Sajenko Adam SajFly InvictaPowerTeam M18 DNS
376 334 Zielinski Jarosław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 DNS
377 336 Onoszko Wojciech M30 DNS
378 340 Petk Grzegorz OMIDA Cyclo Team M30 DNS
379 348 Trepczyk Dariusz Fota-Groblewski MTB Team M40 DNS
380 363 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M30 DNS
381 422 Łucki Michał DAGOMA M30 DNF
382 432 Janiszewski Damian M18 DNS
383 443 Główka Sebastian M18 DNS
384 445 Tokarski Bartłomiej M30 DNS
385 456 Siedlecki Maciej Kantory IKA M30 DNS
386 491 Siłkowski Radosław Heiztechnik M40 DNF
387 497 Miler Damian M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon