Garmin Triminator Radków 2018 - TERMINACJA (dystans 1/8 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Trčka Marek (Šimon Trčka, Olga Trčková) Prague 18-29 351

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Leszek Biała Nyska 50-59 348
Augustyn Adam Strzelin 30-39 259
Baj Joanna Marcinkowice 16-17 359
Balandyk Olga Wrocław 30-39 -
Balcer Bartosz Opole 30-39 336
Baranowski Mariusz Julianów 30-39 294
Bartoszewska Katarzyna Długołęka 30-39 352
Bąk Mirosław Chorzelów 40-49 -
Bieńkowski Paweł Knurów 30-39 -
Biernat Piotr Ścinawka Średnia 40-49 297
Borecki Michal Legnica 30-39 291
Borucki Rafał Chojnów 40-49 303
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 311
Bych Maciej Oława 40-49 277
Cisło Krzysztof Wysoka 30-39 319
Czernik Artur Bieruń 30-39 278
Darmetko Aldona Kłodzko 40-49 310
Dobrowolski Michał Łódź 30-39 361
Drozdowski Krzysztof Nysa 40-49 323
Dudek Alfred Opole 60-… 300
Dybol Agnieszka Ostrów Wielkopolski 30-39 295
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 30-39 276
Frąckiewicz Alicja Wrocław 40-49 328
Gładysz Dariusz Częstochowa 40-49 -
Gorczyca Joanna Wrocław 30-39 -
Hajewski Tomasz Katowice 40-49 314
Hara Jaroslaw Szczytna 50-59 -
Heczko Adam Cieszyn 30-39 320
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-39 286
Hołda Piotr Wysoka 40-49 349
Hołyst Andrzej Nowa Ruda 30-39 317
Imielinski Bartek Smolec 30-39 -
Jacewicz Kamil Legnica 30-39 325
Jarzembowska-Wróblewicz Magdalena Szalejów Dolny 30-39 270
Jasiówka Bartłomiej Polska Nowa Wieś 30-39 318
Jeznach Agnieszka Wrocław 30-39 332
Józwik Leszek Kołaków 40-49 364
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 260
Kaczmarczyk Magdalena Bystrzyca Kłodzka 30-39 312
Kadej Robert Wolow 18-29 308
Kaliski Piotr Wrocław 40-49 283
Kaniowska Karolina Czestochowa 18-29 326
Kempinski Dawid Gorzyce Wielkie 16-17 362
Kieda Aleksandra Białystok 18-29 268
Kieda Wojciech Białystok 40-49 257
Kitkowski Arkaadiusz Lądek Zdrój 40-49 280
Konieczny Grzegorz Wrocław 18-29 305
Kopańska Kinga Bieruń 30-39 275
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-… -
Kotas Paweł Wrocław 30-39 365
Krajewski Przemysław Wrocław 30-39 302
Krupa Radosław Bielawa 18-29 274
Krzysko Barbara Pełczyce 18-29 337
Kuczma Staś Gortatowo 16-17 301
Lankauf Jacek Wrocław 30-39 324
Leszko Michał Świdnica 30-39 329
Ligęza Tomasz Prudnik 30-39 296
Limanówka Paweł Kąty Wrocławskie 40-49 363
Luczys Filip Wrocław 30-39 327
Malkamaki Juha Wrocław 30-39 357
Mazurkiewicz Darek Smolec 40-49 350
Mielczarek Daniel Karnin 30-39 299
Mierzwiak Marek Oława 40-49 304
Miś Piotr Namysłów 18-29 273
Mlak Kazimierz Milikowice 60-… 338
Moruś Zofia Warszawa 30-39 331
Ogorzałek Jakub Nowa Ruda 16-17 360
Otworowska Małgorzata Szczecin 18-29 366
Pajor Bartosz Wrocław 30-39 309
Papierz Piotr Berlin 50-59 346
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Paszek Joanna Tychy 30-39 269
Piątek Anita Wrocław 30-39 354
Pijanowski Leszek Katowice 50-59 -
Piłat Michał Bolesławiec 40-49 265
Pisarek Ewa Milikowice 40-49 -
Prorok Maksymilian Głuszyca 18-29 333
Raczyński Marcin Sokołowsko 40-49 306
Radaczyński Mikołaj Nowa Ruda 18-29 334
Reczuch Adam Wrocław 40-49 285
Rodak Jarosław Wałbrzych 40-49 358
Sałdacz Maciej Wrocław 40-49 282
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Serafińska Anna Wrocław 30-39 316
Serwa Dawid Wrocław 30-39 313
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-39 288
Sienkiewicz Arkadiusz Wrocław 40-49 281
Skorupski Szymon Strzelin 30-39 340
Smoter Krzysztof Nysa 40-49 307
Sobkowiak Filip Wrocław 30-39 -
Solecki Tomasz Bieruń 30-39 262
Soszyński Tomasz Gogolin 30-39 -
Stanik Piotr Orońsko 18-29 343
Stanoch Jakub Poznań 30-39 271
Stencel Grzegorz Warszawa 30-39 258
Stodółka Szymon Wrocław 30-39 263
Stryczyński Jakub Komorniki 16-17 -
Stwertetschka Maciej Kudowa Zdrój 18-29 347
Sufranowicz Jerzy Dąbrowa Gornicza 60-… -
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 16-17 342
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 330
Szczepek Arkadiusz Grodkow 40-49 322
Szczęśniak Józef Kobierzyce 60-… 284
Szołowski Filip Kielce 30-39 344
Szpocinska Sylwia Wrocław 30-39 267
Taciak Robert Wrocław 30-39 264
Tkaczuk Dariusz Zabrze 18-29 -
Tomanek Krzysztof Kraków 40-49 315
Trčka Marek (Šimon Trčka, Olga Trčková) Prague 18-29 351
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 290
Tyczyński Adrian Ostrów Wielkopolski 30-39 345
Walczak Paulina Świdnica 30-39 287
Waleńska Ewa Wrocław 40-49 339
Wesołowska Marta Wrocław 18-29 279
Wiśniewski Krzysztof Wałbrzych 40-49 355
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-39 289
Wojtczak Grzegorz Wrocław 30-39 356
Woronowicz Konrad Wrocław 18-29 -
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 272
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 298
Wysoczański Adam Wołów 18-29 293
Wysoczański Paweł Wołów 18-29 292
Wytykowska Joanna Łódź 30-39 266
Zabel Przemysław Tarnowo Podgórne 30-39 353
Zaborowski Robert Nowa Ruda 40-49 261
Zamojski Sebastian Nowa Ruda 40-49 321
Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza 40-49 341
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 40-49 335
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon