Castle Triathlon Malbork 2018 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw (Robert Dubiel,Filip Młynarczyk) Gdansk 40-44 332
Babicka Katarzyna (Żebrowski Grzegorz, Włodarczyk Marcin) Gdynia 25-29 327
Balasz Paweł (Wojciech Święcicki, Łukasz Bartkiewicz) Słupsk 40-44 334
Bednarek Piotr (Piotr Marianowski, Marcin Rosati) Warszawa 45-49 339
Bogdanowicz Robert (Michał Bogdanowicz, Krzysztof Kopczyk) Gdansk 40-44 331
Duda Maciej (Juściński Jacek, Żelechowski Paweł) Gdańsk 35-39 335
Dzienisz Marta (Pasieczny Andrzej, Maksymowicz Tomasz) Pierwoszyno 18-24 363
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata (Czyż Gabriela, Jolanta Kulesza) Gdansk 40-44 340
Koczwara Katarzyna (Krygier Paulina, Sajdak Marcin) Bydgoszcz 30-34 328
Kowalski Łukasz (Kasia Kowalska, Gosia Folwarska) Gdynia 35-39 337
Marianowski Krzysztof (Aleksandra Marianowska, Artur Zamkowski) Kwidzyn 40-44 344
Nagorka Marta (Pasieczny Andrzej, Misiewicz Czarek) Kosakowo 18-24 -
Pałysa Marek (Dawid Szot , Krzysztof Garbowski) Dawidy Bankowe 40-44 342
Patkowska Agata (Joanna Kalinowska, Piotr Wawrzyniecki) Gdynia 25-29 345
Połom Adam (Sas-Bojarski Krzysztof, Gering Mariusz) Gdańsk 30-34 343
Preuss Daniel (Gałązka Tomasz, Bernacki Dominik) Bydgoszcz 40-44 333
Romaniuk Maciej (Stanisław Motylski, Patryk Galiński,) Sopot 30-34 329
Zakrzewski Mariusz (Piotr Bogucki, Jan Nowaczyński) Starogard Gdański 50-54 341
Zamyślewski Krzysztof (Justyna Łusiak - Olszewska , Tomasz Leszczyński) Brachlewo 40-44 330
Żyliński Dawid (Łucja Żylińska, Krzysztof Paczoska) Rumia 35-39 338

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Małgorzata Gdańsk 30-34 290
Adamski Slawomir Płock 45-49 289
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-44 -
Ajtel Jaroslaw (Robert Dubiel,Filip Młynarczyk) Gdansk 40-44 332
Andrzejewski Marcin Bydgoszcz 30-34 234
Angrot Romuald Radom 40-44 19
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 118
Arent Alan Gdańsk 35-39 158
Babicka Katarzyna (Żebrowski Grzegorz, Włodarczyk Marcin) Gdynia 25-29 327
Baczewski Daniel Banino 35-39 -
Bagrianow Adam Warszawa 25-29 274
Balasz Paweł (Wojciech Święcicki, Łukasz Bartkiewicz) Słupsk 40-44 334
Bała Artur Warszawa 40-44 256
Bańczyk Marcin łaziska górne 40-44 323
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 47
Baranowski Romuald Płock 50-54 78
Barbusinska Alicja Piła 45-49 -
Barczak Bartłomiej Gniewkowo 25-29 125
Barszcz Tomasz Warszawa (Wola) 35-39 52
Baszuro Magdalena Szczecin 30-34 38
Bedla Anna Jaworzno 35-39 312
Bednarek Michał Tczew 35-39 28
Bednarek Piotr (Piotr Marianowski, Marcin Rosati) Warszawa 45-49 339
Beldyga Bartosz Suwalki 35-39 -
Bembnista Marcin Nakło Nad Notecią 35-39 105
Białobłocki Jacek Rypin 55-59 200
Bilska Magda Gdańsk 35-39 239
Birecki Michał Opole 18-24 50
Blok Karol Chojnice 35-39 85
Błońska Agata Wrocław 45-49 271
Bobowski Tadeusz Gdańsk 45-49 235
Bociański Łukasz Poznań 30-34 160
Bogdanowicz Robert (Michał Bogdanowicz, Krzysztof Kopczyk) Gdansk 40-44 331
Bogusławski Marcin Toruń 30-34 6
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 37
Boucher Alexandre Warszawa 45-49 -
Brus Bartłomiej Piła 18-24 120
Bułka Rafał Niemcz 45-49 198
Buszczyk Paweł Wawrzeńczyce 30-34 315
Cegielska Magdalena Warszawa 35-39 117
Chilewski Arkadiusz Strzelce Górne 45-49 267
Chlebowski Jerzy Warszawa 55-59 3
Chłodecki Tomasz Warszawa 30-34 313
Chruścik Piotr Warszawa 40-44 94
Chrzanowski Remigiusz Wrocław 45-49 23
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 35-39 82
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 319
Czajkowski Grzegorz Warszawa 35-39 325
Czaplicki Wojciech Warszawa 35-39 26
Czeszak Natalia Warszawa 30-34 243
Czuczwara Kamila Wrocław 30-34 124
Czumiel Maciej Grudziądz 35-39 277
Dąbrowski Wiktor Szczytno` 25-29 255
Derewnicki Łukasz Reda 30-34 107
Deska Paweł Gdańsk 40-44 15
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 20
Dębski Bartosz Ruda Śląska 40-44 67
Dobrzeniecki Adrian Gdynia 30-34 168
Dobrzeniecki Łukasz Warszawa 30-34 180
Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 25-29 190
Dobrzyński Wojciech Sztum 30-34 -
Dolata Andrzej Międzylesie 40-44 262
Domanski Marcin Warszawa 45-49 31
Dorosz Piotr Olsztyn 35-39 293
Drzewiński Paweł Wrocław 35-39 58
Duda Maciej (Juściński Jacek, Żelechowski Paweł) Gdańsk 35-39 335
Duda Tomasz Sztum 30-34 346
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 279
Dura Zofia Kwilcz 18-24 106
Dylert Arkadiusz Malbork 35-39 149
Dziembowski Łukasz Radwanice 30-34 259
Dzienisz Marta (Pasieczny Andrzej, Maksymowicz Tomasz) Pierwoszyno 18-24 363
Dziobiak Robert Warszawa 40-44 89
Dziubała Radek Święciechowa 45-49 269
Eisert Mathias Dobrcz 35-39 205
Fajks Adam Gdynia 45-49 351
Fengler Przemysław Gdańsk Oliwa 18-24 353
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 366
Filipek Grzegorz Józefosław 40-44 314
Fiuk Beata Rzeszów 45-49 192
Flis Wojciech Rotmanka 18-24 217
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 203
Foltyn Jakub Studzionka 25-29 300
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 207
Gajownik Karolina Gdynia 30-34 257
Gałązka Krzysztof Malbork 40-44 317
Gąsior Rafał Susz 35-39 296
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 90
Gizicki Marek Warszawa 40-44 294
Gizicki Paweł Gdynia 45-49 306
Gładysz Dariusz Częstochowa 45-49 25
Głuszkowski Bogumił Sierosław 45-49 1
Gołdyn Marek Koszalin 35-39 100
Gordon Mirosław Wrocław 30-34 84
Goszczyński Tomasz Konopiska 40-44 142
Góra Michał Lublin 30-34 219
Górecki Krzysztof Golub-Dobrzyń 45-49 373
Górniewicz Marcin Warszawa - Polska 35-39 352
Grabarski Paweł Zgorzała 35-39 8
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 18
Grajda Arkadiusz Gdynia 40-44 211
Grochowski Piotr Warszawa 40-44 151
Grodzicki Piotr Warszawa 35-39 119
Gruba Jacek Brzoza 55-59 64
Gruba Marek Brzoza 30-34 227
Gruca Łukasz Lublin 30-34 309
Gruszka Adam Szczecin 50-54 303
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 35-39 208
Grycewicz Filip Warszawa 30-34 109
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 326
Grzywalska Dominika Kraków 30-34 140
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Guzik Aleksander Poznań 25-29 182
Gwiazdowski Dawid Poznań 30-34 43
Gwiazdowski Paweł Warszawa 35-39 185
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata (Czyż Gabriela, Jolanta Kulesza) Gdansk 40-44 340
Hoga Fryderyk Gdynia 30-34 291
Hołobut Marcin Stalowa Wola 30-34 304
Hornik Artur Wodzisław 35-39 101
Ignatowicz Robert Wrocław 35-39 220
Iłowiecki Mateusz Krasnystaw 30-34 284
Isangadighi Kingsley Gdańsk 35-39 232
Iwan Piotr Rybnik 25-29 -
Iwanow Bartosz Susz/Gdańsk 30-34 -
Iwlof Michał Gdańsk 30-34 283
Jabłoński Krzysztof Lublin 18-24 57
Jackowiak Piotr Brzeg 30-34 -
Janicki Sebastian Gdańsk 40-44 230
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 114
Jankowski Tomasz Toruń 40-44 178
Janta Marek Gdańsk 35-39 285
Jarocki Grzegorz Gdansk 45-49 145
Jarosz Adam Toruń 30-34 210
Jaskuła Katarzyna Wrocław 35-39 132
Jaśkiewicz Piotr Piła 65-69 218
Jaworski Adrian Żary 35-39 22
Jaworski Krystian Bytów 35-39 97
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 179
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 17
Jończy Radosław Wrocław 35-39 139
Józwik Leszek Kołaków 40-44 378
Juszczyszyn Krzysztof Łódź 35-39 -
Kacperski Wojciech Olsztyn 35-39 63
Kacprzak Bartosz Gdańsk 35-39 -
Kaczor Hubert Międzyborów 40-44 246
Kaftański Lech Łebień 60-64 297
Kałamaja Jakub Bydgoszcz 25-29 -
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 135
Kamiński Rafał Pabianice 45-49 241
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 40-44 -
Kapitańczyk Paweł Poznań 25-29 -
Karczewski Sławomir Działdowo 50-54 350
Karpowicz Paweł Gdynia Dąbrowa 25-29 33
Karwowski Jakub Wrocław 30-34 170
Kasperski Piotr Wrocław 40-44 176
Kądziela Sławomir Kraków 40-44 71
Kędzierski Tomasz Wrocław 35-39 377
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 197
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 150
Klich Maciej Warszawa 45-49 225
Klimczak Michał Wrocław 35-39 116
Klonowski Tomasz Świecie 40-44 152
Kmita Krzysztof Siemianice 35-39 299
Knap Mateusz Katowice 18-24 275
Knop Wojciech Opole 30-34 372
Koczwara Katarzyna (Krygier Paulina, Sajdak Marcin) Bydgoszcz 30-34 328
Kokot Dariusz Konin 30-34 111
Kolarski Paweł Warsaw 30-34 320
Komór Rafał Toruń 50-54 103
Konior Wojciech Bulowice 40-44 -
Kopciewski Wojciech Warszawa 35-39 87
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 122
Korkozowicz Daniel Mysiadło 40-44 61
Korkozowicz Witold Józefosław 35-39 60
Kornatka Karol Zduńska Wola 30-34 -
Korulczyk Ola Bałtów 30-34 75
Kosek Aleksandra Jawor 40-44 292
Kosel Mariusz Gdańsk 50-54 347
Kosendiak Wojtek Wroclaw 35-39 213
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 376
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 186
Kowalski Edmund Rybno 45-49 73
Kowalski Łukasz (Kasia Kowalska, Gosia Folwarska) Gdynia 35-39 337
Kozubek Artur Wrocław 40-44 83
Krajewski Piotr Warszawa 45-49 258
Kramarczyk Krzysztof Torun 55-59 316
Krawczyk Pawel Gdynia 35-39 -
Krężołek Paweł Warszawa 40-44 62
Krobski Mateusz Lubsko 25-29 30
Kruczkowska - Lassak Anita Strzelce Górne 35-39 237
Krupa Jan Węgorzewo 30-34 287
Krupa Paweł Płock 50-54 77
Krupa Radosław Warszawa 35-39 194
Kruszewski Bartosz Warszawa 35-39 123
Kruszewski Pinto Carlos Warszawa - Polska 35-39 16
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 244
Krzyżanowski Piotr Gdynia 25-29 112
Książek Andrzej Działdowo 55-59 51
Kubeczka Krzysztof Cieszyn 35-39 172
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-44 -
Kucner Marek Gdynia 45-49 265
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 173
Kuć Rafał Płock 30-34 181
Kulik Grzegorz Malbork 30-34 247
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 127
Kuźniarek Michał Szczytniki 45-49 250
Kwiatkowski Rafał Toruń 40-44 371
Lamek Wojciech Tczew 30-34 288
Lassak Bartosz Strzelce Górne 40-44 -
Leliwa Sylwia Iława 25-29 249
Lemiesz Marcin Łomianki 35-39 -
Leończuk Justyna Białystok 30-34 356
Leszczyński Adam Łódź 35-39 165
Lewandowski Wojciech Żerniki Wrocławskie 30-34 131
Lewartowska Agnieszka Poznań 40-44 273
Liana Jolanta Banino 40-44 360
Lindenberg Krzysztof Zilona Góra 18-24 102
Lipiński Błażej Chojnice 30-34 115
Lisius Tomasz Gdańsk 50-54 298
Lubik Jarosław Sieraków 30-34 164
Ławski Filip Warszawa 25-29 370
Łojan Ernest Kraków 30-34 295
Łudziński Mirosław Wrocław 55-59 278
Maćkiewicz Bartosz Mleczewo 18-24 11
Magdziak Zbigniew Poznań 45-49 2
Magrian Krzysztof Reda 40-44 48
Majczak Mirosław Warszawa 40-44 133
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 -
Malecka Agata Gdynia Redlowo 25-29 233
Manikało Dariusz Lipków 45-49 92
Mańczak Jakub Gdynia 45-49 -
Marcinkowski Przemysław Tyniec Mały 45-49 86
Marciszewska Aneta Siedlce 40-44 -
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 196
Marianowski Krzysztof (Aleksandra Marianowska, Artur Zamkowski) Kwidzyn 40-44 344
Marszałkowski Radosław Gdynia 45-49 35
Masiak Piotr Malbork 25-29 141
Matysiak Łukasz Kobyla Góra 30-34 -
Mazur Michał Koszalin 30-34 302
Mazur Paweł Susz 25-29 99
Mazurek Maciej Opole 18-24 14
Mazurkiewicz Janusz Łódź 35-39 195
Michalak Marek Świdnica 55-59 199
Michalewski Mateusz Olszowice 40-44 70
Michallek Damian Drawno 30-34 154
Michalski Przemysław Gdańsk 40-44 209
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 -
Miros Aleksander Warszawa 30-34 305
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 163
Mucha Krzysztof Mszana 40-44 167
Mus Sylweter Gruta 35-39 34
Musial Robert Warszawa 50-54 155
Mysyk Iza Toruń 40-44 -
Nadrowski Tomasz Łódź 35-39 252
Nagorka Marta (Pasieczny Andrzej, Misiewicz Czarek) Kosakowo 18-24 -
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 301
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Nierebiński Tomasz Bydgoszcz 40-44 -
Nikel Natalia Susz 18-24 156
Nowak Krzysztof Mielec 45-49 162
Nowak Maciej Juszkowo 25-29 307
Nowakowska-Kotas Marta Wrocław 35-39 39
Nowakowski Maciej Potwór Warszawa 45-49 138
Nycz Artur Kęty 40-44 184
Nykiel Aleksnadra Mielec 35-39 27
Obrał Jolanta Kraków 30-34 236
Ocet Wiktor Warszawa 30-34 147
Ogiegło Witold Gdynia 45-49 364
Okrasa Karol Warszawa 40-44 193
Oleksa Karol Warszawa 18-24 251
Oleszczuk Katarzyna Warszawa 30-34 183
Oleszczuk Tunia Wrocław 30-34 191
Orłowski Radosław Gdynia 40-44 40
Orzoł Elżbieta Gdynia 50-54 49
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 358
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 357
Ostaszewska Paulina Warszawa 25-29 -
Ottenbreit Adrian Nowa Wieś Kącka 30-34 126
Owerczuk Łukasz Gdańsk 35-39 286
Paliś Ewelina Kraków 25-29 74
Pałysa Marek (Dawid Szot , Krzysztof Garbowski) Dawidy Bankowe 40-44 342
Parasiak Łukasz Tczew 35-39 375
Parzelski Gerard Radom 40-44 129
Pastusiak Adam Warszawa 30-34 -
Pastuszko Mateusz Reguły 30-34 187
Paterek Ada Warszawa 40-44 -
Patkowska Agata (Joanna Kalinowska, Piotr Wawrzyniecki) Gdynia 25-29 345
Patzer Rafał Klaudyn 40-44 91
Pawiński Maciej Łódź 30-34 81
Perz Grzegorz Ostrów Wielkopolski 25-29 53
Piątek Anita Wrocław 35-39 95
Pichlak Piotr Gdańsk 55-59 65
Pietr Katarzyna Warszawa 30-34 146
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 110
Pietruczuk Christopher Kołobrzeg 25-29 348
Pilacki Dominik Łódź 35-39 270
Pisarek Bartosz Radom 25-29 272
Plaszczyk Tomasz Gdańsk 40-44 202
Płatek Marcin Ełk 40-44 361
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 308
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 240
Pochranowicz Daniel Gdańsk 45-49 359
Podleśny Mieszko Ustka 30-34 12
Polańska Dorota Wrocłąw 50-54 130
Połom Adam (Sas-Bojarski Krzysztof, Gering Mariusz) Gdańsk 30-34 343
Popławski Konrad Płock 40-44 -
Porzeżyński Maciej Gdańsk 18-24 144
Potulski Jacek Gdynia 40-44 223
Prądzyński Marcin Bydgoszcz 40-44 -
Preuss Daniel (Gałązka Tomasz, Bernacki Dominik) Bydgoszcz 40-44 333
Prugar Fukowska Paulina Warszawa (Bemowo) 35-39 -
Przewięda Bartosz Gdynia 40-44 264
Przybylak Jarek Szczecin 40-44 7
Ptak Jacek Warszawa 30-34 355
Pytel Mikołaj Warszawa 35-39 66
Raczyłło Krzysztof Ostrzeszów 25-29 79
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-44 45
Robel Jakub Warszawa 35-39 324
Roginski Michal Piaseczno 30-34 -
Romaniuk Maciej (Stanisław Motylski, Patryk Galiński,) Sopot 30-34 329
Rosa Grzegorz Luzino 35-39 -
Roszkowski Jakub Gdansk 40-44 268
Różalski Piotr Elbląg 35-39 134
Rudziński Jacek Tychowo 40-44 59
Rudziński Radosław Białogard 35-39 -
Rusinek Mirosław Tarnowo Podgórne 35-39 175
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 157
Rybak Wojciech Warszawa (Bemowo) 35-39 166
Rybarczyk Jacek Warszawa 45-49 214
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 242
Rzentkowski Grzegorz Bydgoszcz 45-49 321
Sachmata Agata Piaseczno 50-54 -
Sakowski Sebastian Mędłów 35-39 -
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sidor Artur Warszawa 45-49 68
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-34 88
Siennicki Rafał Marki 40-44 311
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 261
Siwczuk Aleksandra Warszawa 35-39 222
Siwy Sebastian Mikołów 40-44 374
Skowroński Jarosław Olsztyn 30-34 29
Skrzycki Łukasz Gdynia 35-39 136
Skwarczak Mariusz Gdynia 30-34 365
Smak Andrzej Warszawa 45-49 113
Sobieraj Rafal Koszalin 35-39 10
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 -
Sobolewski Mateusz Częstochowa 18-24 -
Sokołowski Grzegorz Zielona Góra 30-34 5
Solan Radosław Warszawa 40-44 143
Sosnowski Jarosław Tczew 45-49 226
Spektor Mark Kaluga 30-34 -
Spica Daniel Warszawa 40-44 -
Staszczyk Paweł Pułtusk 30-34 -
Stępka Paweł Ostróda 30-34 171
Stopyra Paulina Lublin 30-34 282
Struk Maciiej Wrocław 35-39 148
Sturmowski Adam Krajenka 35-39 54
Styn Andrzej Parszczyce 40-44 280
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 80
Szablińska Joanna Ostróda 25-29 46
Szczerba Maciej Niemcz 45-49 369
Szczurek Artur Poznań 45-49 231
Szelski Krystian Elbląg 35-39 108
Szpilski Bartek Sochaczew 70-… -
Szubert Katarzyna Siwiałka 30-34 -
Szufarski Przemek Gdansk 35-39 281
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-54 362
Szymków Sławek Straszyn 45-49 336
Śliwiński Łukasz Ostromecko 35-39 -
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 229
Święcicki Wojciech Bydgoszcz 40-44 174
Teofilski Daniel Wysoka 40-44 188
Tkaczyszyn Karolina Lubiatów 18-24 228
Tobis Paweł Warszawa 45-49 -
Tomalik Karol Koszalin 40-44 -
Tomasiczek Piotr Biestrzyków 45-49 -
Tomasińska Agnieszka Gdynia 35-39 238
Tomaszewski Marcin Łochowice 40-44 310
Tomaszewski Mateusz Wrocław 35-39 245
Tomaszewski Michał Gdańsk 30-34 137
Tomczak Jacek Katowice 30-34 -
Topp Mateusz Warszawa 40-44 24
Trośniak Piotr Białogard 45-49 254
Trzeciakowski Marcin Gdańsk 35-39 201
Turski Robert Gdansk 40-44 349
Twarowski Michal Straszyn 45-49 128
Tyczyński Adrian Ostrów Wielkopolski 30-34 367
Tymiński Grzegorz Zgierz 40-44 368
Ukleja Kamil Warszawa 30-34 248
Urbański Michał Bydgoszcz 18-24 224
Urowski Wojciech Charzykowy 35-39 -
Ussorowski Marcin Bydgoszcz 40-44 204
Wacław Andrzej Sosnowiec 50-54 153
Wacław Maria Sosnowiec 40-44 32
Walentyński Bartek Gliwice 25-29 159
Wanecki Szymon Czarnowo 30-34 36
Wasiewicz Paweł Sopot 35-39 266
Wasil Łukasz Gdańsk 25-29 276
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 161
Wenta Andrzej Gdańsk 40-44 263
Weresiński Michał Stubno 35-39 -
Wierciński Łukasz Warszawa 30-34 104
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-24 354
Wilkosz Augustyn Kraków 45-49 72
Winkler Marcin Konin 35-39 221
Witkowska Beata Gdansk 35-39 42
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-64 -
Witkowski Łukasz Warszawa 35-39 206
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 253
Włodarczyk Paweł Warszawa 35-39 177
Włodarczyk Piotr Łódź 40-44 69
Włodarczyk Piotr Poznań 35-39 215
Wolski Michał Słupsk 25-29 322
Wowk Grzegorz Stargard 40-44 216
Wójcik Piotr Warszawa 40-44 56
Wróblewski Michał Warszawa 30-34 44
Wylega Lukasz Warszawa 40-44 212
Wysokiński Michał Warszawa 45-49 -
Zając Krzysztof Dębno 30-34 21
Zakrzewicz Marcin Kicin 40-44 76
Zakrzewski Mariusz (Piotr Bogucki, Jan Nowaczyński) Starogard Gdański 50-54 341
Zamyślewski Krzysztof (Justyna Łusiak - Olszewska , Tomasz Leszczyński) Brachlewo 40-44 330
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 96
Zawadzki Sebastian Lesznowola 40-44 4
Zawierowska Ewelina Ustka 30-34 13
Zawierowski Michał Ustka 35-39 9
Zawrotny Łukasz Szczytno 25-29 121
Ziąbski Emil Pruszków 30-34 189
Zielinski Jacek Złotoria 50-54 98
Zięba Adam Bydgoszcz 45-49 93
Zubowicz Piotr Tuchom 30-34 -
Żmijewski Piotr Gdańsk 35-39 41
Żuberek Katarzyna Wrocław 30-34 318
Żuk Marcin Toruń 40-44 260
Żyliński Dawid (Łucja Żylińska, Krzysztof Paczoska) Rumia 35-39 338
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 55
Żytowiecki Maciej Płock 35-39 169
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon