Garmin Iron Triathlon Stężyca 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bogdanski Lukasz (Góraj Paweł, Kowalewska Daria) Gdansk 35-39 329
Chylak Kamil (Piotr Fuliński, Andrzej Domański) Warszawa 35-39 343
Dziewulski Piotr (Grzegorz Grzegorczyk, Janusz Reniewicz, Piotr Dziewulski) Warszawa 30-34 342
Gębarska Renata (Michał Milczarek, Daniel Ciesielski) Pruszków 30-34 334
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof , Baranowski Roman) Puck 45-49 337
Kowalski Łukasz (Katarzyna Kowalska, Małgorzata Folwarska) Gdynia 35-39 336
Kozak Karol (Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski) Gdynia 30-34 340
Krzaczkowski Paweł (Mateusz Kąkol, Marcin Peek) Stężyca 40-44 332
Lepa-Roman Magdalena (Magdalena Lep-Roman, Nadya Laszczyk, Klara) Bolszewo 40-44 331
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 335
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Mądrala Aleksandra (Rafał Wrzeszcz, Damian Szluns) Gdańsk 35-39 341
Muzyk Aleksandra (Patryk Józefowicz, Patryk Muzyk) Lębork 25-29 -
Orzoł Elżbieta (Patryk Piesika , Ignacy Stankiewicz) Gdynia 50-54 330
Pastor Kamil (Piotr Kluska, Mateusz Nurek) Warszawa 30-34 346
Rybakowska Beata (Witczak Anna, Reszka Beata) Gdańsk 45-49 333
Sprengel Grzegorz (Paweł Pieciukiewicz, Jędrzej Karpiński) Gdańsk 35-39 339
Świątkowski Wiktor (Adrian Dobrowolski, Adam Wasilewski) Warszawa 30-34 345
Warczak Piotr (Katarzyna Warczak, Paweł Ochal) Bydgoszcz 40-44 344

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Krzysztof Gdynia 55-59 164
Bagdziński Daniel Włocławek 35-39 52
Banach Bartosz Gdańsk 30-34 8
Banach Piotr Gdańsk 45-49 311
Banka Arkadiusz Elblag 40-44 155
Barambas Damian Gdynia 25-29 144
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 177
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 40-44 163
Bellwon Paweł Gdynia 30-34 137
Benedykciński Paweł Raadziejów 50-54 240
Berent Krzysztof Gdynia 35-39 251
Biegała Marek Gdańsk 30-34 74
Blok Karol Chojnice 35-39 48
Błajet Jakub Toruń 35-39 225
Bocian Maciej Charzykowy 35-39 152
Bogalecki Marek Koleczkowo 60-64 294
Bogdanski Lukasz (Góraj Paweł, Kowalewska Daria) Gdansk 35-39 329
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 72
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 66
Borowski Jan Gdynia 18-24 229
Borowski Wojciech Gdynia 45-49 228
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 11
Brodowska Justyna Warszawa 35-39 297
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 37
Brzozowski Bartosz Warszawa 30-34 159
Brzozowski Roman Koło 35-39 298
Brzuzy Tomasz Gdańsk 35-39 132
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 127
Budkowski Paweł Warszawa 55-59 165
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chudzik Sylwia Krakow 45-49 269
Chuyko Olga Sopot 30-34 183
Chylak Kamil (Piotr Fuliński, Andrzej Domański) Warszawa 35-39 343
Cnota Janusz Gdynia 60-64 57
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 118
Czapiński Michał Reda 35-39 85
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 42
Cześnik Maria Warszawa 40-44 1
Czyżewski Darek Pruszcz Gdański 45-49 231
Dabrowska Katarzyna Zgierz 30-34 161
Derewnicki Łukasz Reda 30-34 145
De Groot Jan Piaseczno 45-49 51
Dimitrow Marcin Warszawa 40-44 188
Dobkowski Kamil Gdańsk 35-39 77
Dobraniecki Przemysław Gdynia 40-44 181
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 39
Drausal Sebastian Gdynia 40-44 247
Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk 30-34 307
Duk Janusz Lodz 50-54 289
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 25
Dutkiewicz Sławomir Sopot 45-49 116
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 76
Dziewulski Piotr (Grzegorz Grzegorczyk, Janusz Reniewicz, Piotr Dziewulski) Warszawa 30-34 342
Dzioba Michał Sopot 45-49 38
Dziuba Sławomir Chojniczki 35-39 87
Ebertowski Michał Starogard Gdański 25-29 272
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 53
Felska Anna Miastko 50-54 147
Felski Mariusz Miastko 50-54 148
Fiedorow Mateusz Gdynia 25-29 80
Filbrandt Wojciech Gdańsk 40-44 105
Flisikowski Szymon Gdynia 30-34 279
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 62
Formela Andrzej Sulęczyno 30-34 314
Formela Daniel Gdynia 30-34 7
Furmanik Mateusz Tczew 25-29 213
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 35-39 130
Gabriel Patryk Starogard Gdański 40-44 129
Galek Wojciech Radom 40-44 211
Gazarkiewicz Michał Rumia 40-44 108
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 268
Geliński Karol Mosty 30-34 142
Gębarska Renata (Michał Milczarek, Daniel Ciesielski) Pruszków 30-34 334
Gierszewski Wojciech Gdańsk 45-49 -
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 -
Gładysz Dariusz Częstochowa 45-49 -
Głogowski Adam Gdynia 25-29 -
Gołdyn Marek Koszalin 35-39 106
Gorlo Katarzyna Warszawa 30-34 17
Gorzeński Piotr Gdynia 50-54 259
Gosz Marcin Lębork 35-39 203
Górecki Krzysztof Golub-Dobrzyń 45-49 242
Górniewicz Piotr Słupsk 30-34 214
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 223
Grabowski Tomasz Warszawa 50-54 32
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 191
Grygorczyk Krystian Gdańsk 18-24 271
Grzechnik Roman Gdynia 65-69 254
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 95
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 45-49 78
Gumoś Katarzyna Gdynia 35-39 167
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 198
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 73
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 35-39 24
Hoły Zdzisław Straszyn 65-69 88
Hoppe Mateusz Gdańsk 25-29 303
Hornik Artur Wodzisław 35-39 141
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 70
Inglot Michal Gdańsk 40-44 49
Jachowicz Dariusz Gdynia 55-59 290
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 233
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 115
Jakubowski Piotr Gdynia 45-49 60
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 23
Jamroż Robert Warszawa 35-39 -
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 316
Janta Marek Gdańsk 35-39 200
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 56
Jarocki Grzegorz Gdansk 45-49 212
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 255
Jaskułke Irek (Ziemann Krzysztof , Baranowski Roman) Puck 45-49 337
Jaśkiewicz Piotr Piła 65-69 -
Jaworski Krystian Bytów 35-39 96
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 285
Jóźwiak Łukasz Rumia 40-44 209
Jurczyszyn Rafał Dębnica Kaszubska 30-34 261
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 86
Kacprzyk Michał Warszawa 40-44 312
Kaczkowska Katarzyna Straszyn 35-39 54
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 50
Kaftański Lech Łebień 60-64 220
Kaiser Barbara Gdańsk 25-29 47
Kałęcki Piotr Rotmanka 35-39 309
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 20
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 257
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 160
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 310
Kawecki Wojciech Banino 40-44 92
Kearney Marek Gdynia 40-44 123
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 180
Kieda Wojciech Białystok 40-44 179
Kiersnowski Henryk Gdańsk 70-… 120
Kitkowski Arkaadiusz Lądek Zdrój 40-44 -
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 25-29 217
Kluczyk Artur Elbląg 18-24 280
Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 194
Kochmański Tomasz Warszawa 40-44 226
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 26
Kołakowski Bartosz Bytom 30-34 -
Komander Ewa Kedzierzyn-Kozle 30-34 16
Komorowski Kamil Rokocin 30-34 61
Konieczny Mikolaj Gdańsk 40-44 109
Kopytowska Anna Warszawa 30-34 40
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 -
Kotlenga Tomasz Sierakowice 30-34 222
Kowalczuk Marcin Białystok 30-34 253
Kowalik Dominik Gdynia 35-39 277
Kowalski Łukasz (Katarzyna Kowalska, Małgorzata Folwarska) Gdynia 35-39 336
Kowalski Michał Kościerzyna 45-49 199
Kozak Karol Elbląg 18-24 250
Kozak Karol (Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski) Gdynia 30-34 340
Kozlowski Michal Warszawa 35-39 55
Krazińska Samanta Bobrowniki 25-29 -
Kreft Aleksander Kobysewo 30-34 126
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 125
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 103
Krzaczkowski Paweł (Mateusz Kąkol, Marcin Peek) Stężyca 40-44 332
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 185
Kubasik Arek Słupsk 40-44 68
Kubera Michał Srem 40-44 171
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 101
Kubiczak Jan Toruń 35-39 100
Kuc Szymon Owidz 30-34 234
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 176
Kujawiński Grzegorz Poznań 35-39 302
Kujawiński Robert Gdańsk 35-39 151
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 122
Kuprasz Tomasz Gdańsk 30-34 190
Kur Daniel Gdynia 30-34 121
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 149
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 28
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwiatkowski Rafał Warszawa 35-39 305
Laskowski Leszek Gdańsk 35-39 41
Laskowski Michał Warszawa 40-44 -
Lemke Leszek Gdynia 40-44 84
Lepa-Roman Magdalena (Magdalena Lep-Roman, Nadya Laszczyk, Klara) Bolszewo 40-44 331
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 81
Lewiński Andrzej Gdynia 45-49 63
Lindner Marek Wrocław 35-39 243
Lipiński Błażej Chojnice 30-34 170
Lis Paweł Gdańsk 40-44 273
Lis Sebastian Łódź 25-29 79
Lisiecki Tomasz Gdynia 50-54 288
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 99
Litkowski Jakub Chojnice 30-34 281
Lorek Kinga Elbląg 18-24 258
Lubowiecka Larysa Kraków 18-24 206
Lubowiecka Oksana Kraków 45-49 207
Lutkowski Dariusz Bydgoszcz 40-44 174
Łagownik Marta Gdańsk 18-24 -
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 313
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 236
Ławecki Dariusz Rotmanka 50-54 205
Ławicki Marcin Lubin 30-34 3
Ławicki Piotr Lubin 18-24 9
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 124
Łoś Adam Mareza 30-34 237
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 178
Ługowski Marcin Gdańsk 35-39 35
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 335
Łukowicz Elżbieta (Angelika Łukowicz-Wojciechowska, Ireneusz Łukowicz) Dębogórze 40-44 -
Łuszcz Konrad Bytom 25-29 216
Magrian Krzysztof Reda 40-44 146
Manturewicz Maciej Gdynia 40-44 98
Mańczak Jakub Gdynia 45-49 308
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 -
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-54 187
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 83
Mateja Bożena Gdańsk 55-59 235
Matusiak Grzegorz Gdynia Obłuże 40-44 219
Matuszewski Jan Warszawa 50-54 90
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 224
Mazurkiewicz Janusz Łódź 35-39 202
Mączyński Czesław Płock 65-69 59
Mądrala Aleksandra (Rafał Wrzeszcz, Damian Szluns) Gdańsk 35-39 341
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 306
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 270
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-44 291
Miller Bartosz Gdańsk 35-39 265
Miotk Michał Gdynia 30-34 172
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 299
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 2
Mocarski Wojciech Gdynia 35-39 276
Mrzygłód Łukasz Gdynia 40-44 215
Muzyk Aleksandra (Patryk Józefowicz, Patryk Muzyk) Lębork 25-29 -
Mytko Michał Poznań 35-39 97
Najda Jan Gdańsk 25-29 218
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 6
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 5
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-34 175
Neubauer Szymon Somonino 30-34 139
Niski Michał Gdynia 45-49 286
Nowacki Marcin Gdansk 40-44 43
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 133
Nunes Pedro Warszawa 30-34 262
Ogiegło Witold Gdynia 45-49 304
Oklej Agata Warszawa 35-39 18
Opiłowski Paweł Modła 40-44 22
Orzoł Elżbieta (Patryk Piesika , Ignacy Stankiewicz) Gdynia 50-54 330
Oset Piotr Sieradz 55-59 156
Ostoja - Lniski Piotr Kartuzy 55-59 119
Ostrowski Artur Warszawa 45-49 267
Ościak Rafał Kraków 40-44 33
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 69
Owsiany Andrzej Gdańsk 50-54 93
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 117
Panas Iwona Chełm 30-34 184
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Pastor Kamil (Piotr Kluska, Mateusz Nurek) Warszawa 30-34 346
Perzynski Filip Warszawa 25-29 295
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-54 162
Piernicki Krzysztof Karczemki 35-39 153
Piesik Dominik Gdynia 30-34 193
Pietrasik Przemysław Słupsk 35-39 46
Pietruszyńska Paulina Gdynia 30-34 -
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 201
Polański Piotr Lębork 35-39 134
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 136
Prabucki Robert Owidz 35-39 266
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 31
Puch Robert Elbląg 40-44 196
Puciłowski Marek Elbląg 30-34 274
Radziemski Tomasz Gdańsk/Niesiołowice 50-54 238
Reglińska Agnieszka Juszkowo 40-44 45
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 210
Reszka Witek Gdańsk 45-49 65
Reuter Tomasz Sopot 45-49 128
Rogala Jacek Wrocław 55-59 241
Rogiewicz Andrzej Grudziądz 25-29 -
Roman Karol Gdańsk 18-24 -
Rosa Grzegorz Luzino 35-39 75
Ruciński Jakub Sopot 40-44 10
Rybakowska Beata (Witczak Anna, Reszka Beata) Gdańsk 45-49 333
Rygiel Robert Gdańsk 55-59 143
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 27
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 29
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 249
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 296
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 114
Skopiński Bogdan Gdynia 50-54 -
Skotnicki Darek Golęczewo 45-49 110
Skrobacz Przemysław Reda 30-34 91
Skutkiewicz Joanna Gdynia 25-29 21
Smaruj Monika Gdańsk 35-39 -
Soliwoda Mariusz Kowale 45-49 315
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 55-59 -
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 25-29 301
Sprengel Grzegorz (Paweł Pieciukiewicz, Jędrzej Karpiński) Gdańsk 35-39 339
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 140
Stadnicki Piotr Warszawa 35-39 71
Staniszewski Jacek Gdynia 55-59 44
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 30-34 182
Stawiński Paweł Elbląg 35-39 107
Steć Joanna Nowa Iwiczna 35-39 -
Stefaniak Krzysztof Luboń 35-39 -
Stępliński Krzysztof Charzykowy 30-34 282
Strzelecki Jacek Gdańsk 35-39 221
Stukan Maciej Sopot 30-34 204
Suchocki Adam Białystok 35-39 256
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 34
Suwara Piotr Gdańsk 35-39 157
Swinarski Maciej Gdańsk 40-44 64
Syryca Natalia Gdynia 30-34 138
Szafrański Marek Mosty 55-59 230
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 -
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 30
Szlaski Igor Zgierz 25-29 82
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 244
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 252
Śliwa Rafał Koszalin 25-29 260
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 186
Ślusarczyk Kasper Opole 25-29 -
Śmiga Klaudiusz Kraków 35-39 195
Świątkowski Wiktor (Adrian Dobrowolski, Adam Wasilewski) Warszawa 30-34 345
Świech Krystian Włocławek 35-39 169
Świstak Mateusz Piastów 30-34 166
Tomalik Karol Koszalin 40-44 58
Tomaszewska Julita Legionowo 40-44 135
Tomaszewski Jordan Bydgoszcz 30-34 102
Topp Mateusz Warszawa 40-44 246
Trapp Michał Gdańsk 35-39 232
Treder Wojciech Banino 35-39 283
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 89
Turzyński Jarek Malbork 30-34 245
Twarowski Michal Straszyn 45-49 264
Ura Przemek Wieliczka 40-44 284
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 131
Urlich Tomasz Toruń 45-49 275
Walentynowicz Adam Sopot 35-39 189
Waliński Mikołaj Elbląg 40-44 263
Warczak Piotr (Katarzyna Warczak, Paweł Ochal) Bydgoszcz 40-44 344
Warszawski Filip Gdynia 40-44 168
Warzecha Bartosz Świeszyno 45-49 173
Wasiak Tomek Elblag 30-34 104
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 208
Wąsik Katarzyna Reda 40-44 278
Welke Artur Gdynia 40-44 113
Wendekier Rafał Warszawa 25-29 248
Wenta Waldemar Sierakowice 40-44 94
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 40-44 197
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 150
Witkowski Piotr Gdynia 30-34 192
Wnuk Jan Warszawa 25-29 239
Woźniak Mariusz Powiercie 40-44 111
Wójcik Radosław Stargard 30-34 -
Wróblewski Paweł Sulęczyno 40-44 287
Zalewski Karol Rumia 35-39 293
Załucka Paulina Gdańsk 18-24 19
Zengteler Wojciech Gdańsk 35-39 -
Zieliński Przemysław Chojnice 40-44 300
Zięba Robert Kościerzyna 40-44 67
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 292
Ziółkowski Grzegorz Warszawa 35-39 36
Zwierz Krzysztof Wejherowo 35-39 112
Żylewicz Mateusz Gdańsk 25-29 -
Żyłka Łukasz Pruszcz Gdański 35-39 227
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon