Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Borusiński Paweł (Paweł Neścioruk, Adam Janczewski) Warszawa 50-54 580
Buczek Krzysztof (Paweł Chaber, Mirosław Grodzicki) Warszawa (Wola) 30-34 564
Ciecharowska Justyna (Piotr Kośla, Anna Ścibisz) Żyrardów 30-34 567
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kaczorowska Justyna) Pruszków 45-49 -
Galewski Jacek (Piotr Jaremek, Radosław Chrobot) Warszawa 35-39 571
Gębara Rafał (Wojtek Wiktor, Dominik Bogdanowicz) Warszawa 30-34 581
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-44 562
Gurba Aleksy (Rafał Wendekier, Jakub Śliwiak) Warszawa 25-29 573
Jędrzejewski Grzegorz (Maciej Żak, Maciej Lubowiecki) - 40-44 579
Josypenko Jędrzej (Fukowski Damian, Ragiel Wojciech) Warszawa 30-34 577
Kołacz Wojciech (Oleksii Stukanov, Mikołaj Zieliński) Warszawa 25-29 556
Kukier Mirosław (Serwatka Dariusz Paweł Mich) Ożarów Mazowiecki 45-49 557
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 563
Nawrot Michał (Konstancja Tanjga-Nawrot, Mateusz Pastuszko) Warszawa 30-34 561
Niewiadowski Hubert (Wierzbicki Bartosz, Bagiński Arkadiusz) Warszawa 40-44 569
Nowaczewski Adam (Jan Wojtyński, Paweł Przywoźny) Warszawa 25-29 574
Petaś Urszula (Łukasz Szuba, Sylwia Retmaniak) Warszawa 30-34 572
Podębski Dariusz (Joanna Rębiś, Paweł Chmielnicki) Zamienie 45-49 568
Podwysocki Łukasz (Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki) Marki 35-39 555
Pyz Marek (Bohdan Wędrychowski, Szymon Kardaś) Warszawa 35-39 565
Rębiś Tomasz (Ewa Głowacka, Ireneusz Sudnik) Piaseczno 40-44 566
Różycka Marlena (Tomasz Praczyk, Jacek Kapłon) Warszawa 35-39 575
Rykowski Adam (Krzysztof Prasał, Jarosław Godyń) Warszawa 45-49 554
Siwiec Piotr (Arkadiusz Rogulski, Bartłomiej Kowalczuk) - 40-44 578
Stańczyk Karolina (Bożena Josypenko, Paulina Prugar-Fukowska) Warszawa 40-44 560
Suchecki Adam (paweł Neścioruk, Adam Janczewski) Warszawa 35-39 -
Szkuta Marcin (Szkuta Artur, Niedźwiadek Jakub) Piaseczno 40-44 553
Tempski Patryk (Antek Swianiewicz, Arkadiusz Chojnowski) Bydgoszcz 35-39 570
Wojciechowski Marek (Kornelia Czernek, Maciej Dąbek) Piaseczno 35-39 559
Wójcik Piotr (Ewa Bartulis, Paweł Krężelok) Warszawa 40-44 558
Wróblewski Michał (Krzysztof Walczak, Barbara Belzyt) Warszawa 30-34 576

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 45-49 524
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 72
Abramczyk Rafał Warszawa 35-39 85
Adamczyk Aleksandra Marki 30-34 -
Adamczyk Piotr Bytom 30-34 -
Adamowicz Konrad Piaseczno 40-44 398
Adamski Jarosław Warszawa 45-49 375
Andrychowski Olgierd Warszawa 30-34 -
Angeleiko Artem Warszawa 25-29 318
Angelov Krumov Krum Topolovgrad 35-39 527
Anioł Krzysztof Leszczyny 25-29 253
Annomalia Anna Warszawa 30-34 391
Antoniuk Artur Kraśnik 35-39 -
Arak Tomasz Piaseczno 35-39 88
Augustyniak Rafał Pruszków 25-29 406
Bachman Marcin Warszawa 40-44 313
Bachurewicz Igor Warszawa 35-39 468
Bagdziński Daniel Włocławek 35-39 130
Banacki Sławomir Warszawa 45-49 -
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 372
Barszcz Alexander Warszawa 25-29 284
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 192
Bartos Michał Łódź 30-34 -
Bartosiewicz Tomasz Żyrardów 30-34 324
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 35-39 -
Bąk Andrzej Jazgarzewszczyzna 40-44 349
Bąk Piotr Konstancin-Jeziorna 30-34 138
Bedyński Radek Warszawa 45-49 485
Berardi Frederic Warsawa 40-44 -
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 210
Berta Damian Radzymin 40-44 462
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 -
Białczak Marcin Wola Gołkowska 35-39 319
Białczak Michał Ostrołęka 35-39 238
Białecki Paweł Józefosław 40-44 63
Białek Paweł Piaseczno 50-54 419
Bibik Łukasz Siedlce 18-24 248
Bielawski Robert Dobroszyce 45-49 385
Bielski Andrzej Warszawa 30-34 131
Bielski Marcin Warszawa 30-34 115
Bieńkowski Maciej Warszawa 45-49 97
Bieńkowski Zbigniew Pruszków 30-34 263
Biernacki Łukasz Garwolin 30-34 304
Biernacki Piotr Piaseczno 40-44 96
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 80
Blok Karol Chojnice 35-39 126
Błaszyk Mateusz Luboń 30-34 520
Bogacz Michał Ożarów Mazowiecki 18-24 354
Bogacz Olga Ożarów Mazowiecki 25-29 360
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 175
Bojdecki Filip Warszawa 18-24 338
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 99
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 477
Borowiak Krzysztof Warsaw 30-34 236
Borusiński Paweł (Paweł Neścioruk, Adam Janczewski) Warszawa 50-54 580
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 5
Briggs Sean Lipków 50-54 112
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 323
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 81
Brzeziński Adam Podolszyn Nowy 25-29 503
Brzozowski Bartosz Warszawa 30-34 152
Brzóska Henryk Kielce 50-54 505
Buczek Krzysztof (Paweł Chaber, Mirosław Grodzicki) Warszawa (Wola) 30-34 564
Budkowski Paweł Warszawa 55-59 305
Calka Marcin Lublin 45-49 511
Caruk Gerard Żagań 45-49 226
Chałupka Paweł Piaseczno 35-39 73
Chlaściak Magdalena Warszawa 30-34 122
Chlaściak Piotr Warszawa 30-34 307
Chmielarz Radosław Kraków 30-34 449
Chmura Michał Ropczyce 30-34 340
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 16
Chodyka Jarosław Międzyrzec Podlaski 45-49 245
Chwiłoc Maciej Zielonki-Wieś 35-39 194
Chylak Kamil Warszawa 35-39 19
Ciach Paweł Warszawa 30-34 247
Cichocki Filip Warszawa - Polska 30-34 -
Cichocki Łukasz Poznań 35-39 172
Cichy Bartosz Augustów 35-39 260
Ciecharowska Justyna (Piotr Kośla, Anna Ścibisz) Żyrardów 30-34 567
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kaczorowska Justyna) Pruszków 45-49 -
Cieślak Konrad Otwock 35-39 89
Cimochowski Mieczysław Brwinów 40-44 266
Curyło Wacław Warka 50-54 408
Cybulski Piotr Warszawa 30-34 326
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 94
Czajkowski Michał Warszawa 25-29 243
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 53
Czaplicki Wojciech Warszawa 35-39 150
Czarnecki Rafał Bronisławka 25-29 390
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 79
Czayka Krystian Warszawa 35-39 359
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 95
Czeszak Natalia Warszawa 30-34 173
Czochara Rafał Warszawa 35-39 499
Czorniej Emil Warszawa 30-34 497
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 135
Danielski Kamil Warszawa 30-34 61
Danik Piotr Warszawa 40-44 75
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 30-34 239
Dąbrowski Damian Warszawa 35-39 -
Dąbrowski Michał Warszawa 40-44 -
Denert Mariusz Augustów 30-34 295
De Groot Jan Piaseczno 45-49 101
Dmowski Paweł Piaseczno 25-29 -
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 35-39 29
Doliński Stanisław Piaseczno 30-34 277
Domański Bartłomiej Piaseczno 40-44 158
Dominiak Michał Piaseczno 35-39 92
Drabot Andrzej Warszawa 45-49 373
Drosik Rafał Józefosław 45-49 411
Dróżdż Kamil Warszawa 35-39 44
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 341
Dyduch Jarek Warszawa 35-39 423
Dylla Ryan Warszawa 40-44 212
Dziadosz Robert Łady 35-39 487
Dziobiak Robert Warszawa 40-44 165
Ejsmont Joanna Warszawa 35-39 328
Ellis Mark Warsaw 40-44 492
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fajer Markus Dobra Szczecińska 70-… 274
Fazan Barbara Józefosław 45-49 261
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 35
Fila Marek Warsaw 40-44 442
Filipek Grzegorz Józefosław 40-44 489
Fitas Zuzanna Jozefoslaw 18-24 460
Flisiński Łukasz Sosnowiec 35-39 -
Florczak Krzysztof Ostrów Wielkopolski 45-49 486
Folga Jakub Warszawa 40-44 36
Fudali Witold Konstancin Jeziorna 35-39 461
Furman Tomasz Warszawa 50-54 437
Galewski Jacek (Piotr Jaremek, Radosław Chrobot) Warszawa 35-39 571
Gałka Piotr Warszawa 30-34 393
Gardener Jacek Łowicz 50-54 227
Gardocki Rafał Warszawa 35-39 34
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 45-49 -
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 396
Gebhardt Jakub Gdynia 35-39 471
Gębara Rafał (Wojtek Wiktor, Dominik Bogdanowicz) Warszawa 30-34 581
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-44 562
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 -
Głód Tomasz Józefosław 40-44 157
Golonko Łukasz Zielonki wieś 35-39 334
Góralczyk Piotr Pruszków 35-39 283
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 11
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 35-39 -
Górecki Radosław Sieradz 45-49 441
Górski Adam Piaseczno 30-34 118
Górski Mateusz Warszawa 25-29 31
Grabowski Piotr Warszawa 50-54 155
Granacka Aleksandra Augustów 25-29 480
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 143
Gruszczyński Witold Płock 30-34 193
Grzanecka Mirosława Łęg Gm Konstancin Jeziorna 40-44 455
Grzech Grzegorz Pionki 50-54 504
Grzesiak Filip Warszawa 35-39 371
Grzesik Jędrzej Warszawa 35-39 255
Grzesik Marta Warszawa 35-39 256
Grzybowski Dariusz Grójec 45-49 -
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 35-39 424
Gurba Aleksy (Rafał Wendekier, Jakub Śliwiak) Warszawa 25-29 573
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 179
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 164
Hulewicz Małgorzata Warszawa 30-34 346
Hurnik Piotr Gliwice 25-29 434
Huszcza Paweł Warszawa 35-39 62
Hys Dominik Warszawa 25-29 299
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 211
Jabczynski Jan Warszawa 60-64 514
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 294
Jabłoński Łukasz Warszawa 35-39 482
Jac Adam Laski 45-49 124
Jachimek Tomasz Jabłonna 45-49 26
Jachimiak Michał Piaseczno 18-24 168
Jachimiak Wojciech Piaseczno 50-54 167
Jaczewski Robert Warszawa 25-29 133
Jagas Radek Grabina 45-49 217
Jakubczyk Marcin Warszawa 40-44 275
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 20
Jamroż Robert Warszawa 35-39 47
Janik Przemysław Warszawa 35-39 142
Jankowski Damian Warszawa 30-34 484
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 141
Jarzembowicz Agata Piaseczno 35-39 202
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 35-39 201
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 483
Jaszczak Leszek Siekluki 30-34 386
Jaworski Rafał Piaseczno 30-34 104
Jednorowski Rafał Warszawa 40-44 -
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 335
Jedwabny Tomek Magdalenka 40-44 507
Jeż Paweł Józefosław 45-49 479
Jędrzejczyk Agnieszka Lipków 45-49 336
Jędrzejczyk Leszek Piaseczno 50-54 337
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 529
Jędrzejewski Grzegorz (Maciej Żak, Maciej Lubowiecki) - 40-44 579
Jonak Mateusz Warszawa 30-34 288
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 33
Josypenko Jędrzej (Fukowski Damian, Ragiel Wojciech) Warszawa 30-34 577
Jurczewski Mariusz Białystok 30-34 198
Jurowski Andrzej Józefów 40-44 420
Juszczyk Magdalena Warszawa 30-34 332
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 216
Kachniarz Artur Toruń 35-39 231
Kacprzyk Michał Warszawa 25-29 282
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 379
Kaczor Hubert Międzyborów 40-44 128
Kaleciński Mateusz Warszawa 25-29 422
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 98
Kałuziński Dominik Duczki 30-34 228
Kamiński Dariusz Olsztyn 35-39 521
Kamiński Marek Warszawa 30-34 289
Kamiński Rafał Warszawa 30-34 450
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 516
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 40-44 498
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 45-49 15
Kapusta Mariusz Warszawa 40-44 259
Karolak Marcin Józefosław 45-49 -
Karwowski Maciej Warszawa 40-44 169
Kasprzykowski Zbigniew Siedlce 45-49 405
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 58
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 229
Kęszka Piotr Kalisz 40-44 -
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 -
Klejna Waldemar Lubawa 18-24 476
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 417
Klekowiecki Marcin Warszawa 35-39 -
Klich Maciej Warszawa 45-49 447
Klimczak Adam Jozefosław 50-54 322
Klimek Adrian Warszawa 40-44 116
Klimiuk Tomasz Piastów 40-44 426
Klukowski Kamil Warszawa 30-34 380
Kłodziński Adam Józefów 40-44 -
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-44 171
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 25-29 132
Kmuk Łukasz Ząbki 35-39 127
Koch Przemysław Warszawa 35-39 409
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 148
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 45
Kołacz Wojciech (Oleksii Stukanov, Mikołaj Zieliński) Warszawa 25-29 556
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 109
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 24
Kołtonik Marek Warszawa 35-39 52
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 301
Kopecki Michał Warszawa 25-29 325
Kopij Łukasz Warszawa 25-29 -
Kopytowska Anna Warszawa 30-34 87
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 291
Kosiarz Paweł Piaseczno 35-39 100
Kosińska Karolina Warszawa 30-34 356
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 17
Kosmęda Piotr Warszawa 40-44 -
Kośla Paweł Żyrardów 35-39 444
Kot Michał Warszawa 45-49 -
Kotalewicz Bartosz Warszawa 40-44 464
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 40-44 293
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 103
Kowalik Tomasz Warszawa 40-44 401
Kowalski Edmund Rybno 45-49 531
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 84
Kozlowski Michal Warszawa 35-39 137
Kozłowski Krzysztof Ozorków 35-39 -
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 183
Krakowiak Paweł Otwock 30-34 40
Krasuski Robert Warszawa 50-54 271
Kraucki Piotr Piaseczno 25-29 181
Krawczyk Aleksandra Warszawa 30-34 -
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 154
Król Paweł Warszawa 30-34 362
Król Robert Kielce 45-49 425
Krupowies Mateusz Warszawa 25-29 308
Krysiak Robert Borzęcin Mały 45-49 428
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 347
Kucewicz Mateusz Raszyn 30-34 475
Kucharski Marek Władysławów 40-44 300
Kufel Grzegorz Lublin 30-34 -
Kukier Mirosław (Serwatka Dariusz Paweł Mich) Ożarów Mazowiecki 45-49 557
Kulik Andrzej Zalesie Górne 55-59 -
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 65
Kumor Tomasz Warszawa 30-34 -
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 45-49 246
Kurylo Artur Augustów 50-54 490
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 56
Kutnik Mirosław Biała Podlaska 40-44 195
Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 40-44 394
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-54 416
Kwiatkowski Piotr Samborzec 30-34 320
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 50-54 -
Kwolek Jaroslaw Bolesawiec 50-54 522
Lalek Bartłomiej Piotrków Trybunalski 18-24 233
Laskowski Michał Warszawa 40-44 418
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 35-39 189
Ledzion Wojciech Warszawa 30-34 -
Lewandowski Konrad Warszawa 35-39 184
Lewandowski Robert Warszawa 45-49 -
Liese Maciej Warszawa 40-44 -
Liman Krzysztof Warszawa 35-39 292
Lipiński Błażej Chojnice 30-34 314
Lipiński Piotr Grójec 50-54 166
Lis Sebastian Łódź 25-29 207
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 494
Litawa Jacek Warszawa 45-49 237
Litniewski Maciej Warszawa 35-39 153
Lubowicki Adam Warszawa 25-29 160
Lucimiński Marcin Warszawa 40-44 249
Luty Łukasz Warszawa 30-34 369
Ładak Marcin Julianów 50-54 106
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 272
Łata Maciej Warszawa 30-34 -
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 262
Łomża Dorian Warszawa 30-34 -
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 199
Łukowicz Angelika (elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 563
Łukowicz Elżbieta Dębogórze 40-44 -
Łupiński Łukasz Warszawa 35-39 -
Łysuniec Marcin Wrocław 35-39 -
Machlarz Mariusz Motycz 45-49 -
Maciesz Marcin Warszawa 40-44 -
Maciesz Piotr Warszawa 45-49 296
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-44 268
Madany Michał Warszawa 40-44 244
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 470
Majewski Marek Warszawa 40-44 41
Makarewicz Wiktor Warszawa 35-39 258
Makowska Karolina Warszawa 18-24 -
Makowska Maja Warszawa 25-29 519
Makowski Robert Warszawa 40-44 69
Malara Anna Katowice 35-39 54
Maliński Paweł Warszawa 40-44 377
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 59
Małkowski Andrzej Warszawa 35-39 50
Manikało Dariusz Lipków 45-49 190
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 -
Marcinkowski Krzysztof Białystok 40-44 431
Marcinkowski Przemysław Tyniec Mały 45-49 149
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 187
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 214
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 55
Marszałek Artur Kielce 30-34 -
Marzec Marcin Warszawa 40-44 387
Matejczyk Marcin Lewickie 40-44 -
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 357
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-54 506
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-44 -
Mączyński Czesław Płock 65-69 144
Meier Markus Koło 50-54 185
Mejia Tula Carlos Warszawa 40-44 350
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 -
Mężyński Piotr Warszawa 35-39 273
Michalik Michał Poznań 40-44 528
Michałeczko Maciej Tarnobrzeg 35-39 -
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 329
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 440
Miksa Cezary Józefów 30-34 376
Miler-Walczak Monika Miedzyrzecze Dolne 40-44 -
Mińko Piotr Białystok 40-44 208
Miotk Marcin Warszawa 45-49 70
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 25
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 1
Miziałek Dominika Warszawa 30-34 147
Modrzejewski Michał Sochaczew 50-54 -
Momont Marek Warszawa 30-34 352
Mosiołek Przemysław Warszawa 30-34 125
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 111
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 18
Mudrow Wojtek Poznań 35-39 402
Mytko Michał Poznań 35-39 230
Nadrowski Tomasz Warszawa - Polska 35-39 367
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Narojczyk Krzysztof Nowa Iwiczna 40-44 156
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 488
Nawrot Michał (Konstancja Tanjga-Nawrot, Mateusz Pastuszko) Warszawa 30-34 561
Neumann Krzysztof Warszawa 45-49 316
Nicgorska Aleksandra Ciechanów 25-29 213
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-44 21
Nienaltowski Grzegorz Warszawa 50-54 -
Niewiadowski Hubert (Wierzbicki Bartosz, Bagiński Arkadiusz) Warszawa 40-44 569
Nizio Adam Białystok 18-24 251
Nowaczewski Adam (Jan Wojtyński, Paweł Przywoźny) Warszawa 25-29 574
Nowak Marcin Łomianki 40-44 38
Nowicka Magdalena Kąty 40-44 459
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 399
Nowotniak Radosław Warszawa 35-39 -
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 40-44 496
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 117
Ocet Wiktor Warszawa 30-34 395
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 517
Oklej Agata Warszawa 35-39 12
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Olejnik Bartosz Opoczno 25-29 114
Olesiński Artur Warszawa 35-39 206
Oleszczuk Tunia Wrocław 30-34 510
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 163
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 28
Orlicz Robert Warszawa 40-44 473
Orlik Paweł Grójec 25-29 345
Orzechowski Andrzej Błonie 35-39 159
Oset Piotr Sieradz 55-59 297
Ostapiuk Jerzy Komorów 45-49 78
Ostaszewska Paulina Warszawa 25-29 -
Ostrowski Artur Warszawa 45-49 250
Ościak Rafał Kraków 40-44 57
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 51
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 161
Palmowski Łukasz Rozalin 40-44 478
Palus Małgorzata Piaseczno 40-44 242
Palus Paweł Józefosław 45-49 -
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 526
Parczewska Marta Warszawa 35-39 76
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 170
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 407
Pazdrowski Robert Zalesie Górne 50-54 530
Paździor Łukasz Warszawa 40-44 215
Pekowski Jakub Warszawa 30-34 382
Petaś Urszula (Łukasz Szuba, Sylwia Retmaniak) Warszawa 30-34 572
Pędowska Bożena Gliwice 50-54 454
Pędowski Wojciech Gliwice 50-54 453
Piasecki Bartosz Puławy 25-29 86
Piątkowski Andrzej Złotokłos 50-54 469
Piechowski Sylwester Kiełpin 45-49 -
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-54 302
Pieńkowski Marek Warszawa 25-29 343
Pietrasik Łukasz Łódź 35-39 -
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 186
Piętak Igor Miedziana Góra 45-49 508
Piętowski Grzegorz Piastów 50-54 257
Pilarz Grzegorz Bielsko Biała 35-39 120
Piłat Kamil Warszawa 35-39 222
Piotrowski Kamil Józefosław 30-34 252
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 27
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 35-39 303
Pisiński Dominik Strzyżów 30-34 410
Piwowar Krzysztof Warszawa 18-24 317
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 188
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 93
Płoński Mariusz Warszawa 45-49 218
Podębski Dariusz (Joanna Rębiś, Paweł Chmielnicki) Zamienie 45-49 568
Podgórski Piotr Józefów 35-39 421
Podwysocki Łukasz (Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki) Marki 35-39 555
Pokrywiński Marcin Warszawa 35-39 412
Polanski Adrian Warszawa 40-44 361
Polanski Rafal Warszawa 45-49 445
Pols Rogier Józefosław 40-44 119
Porowski Artur Łomża 30-34 264
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 298
Prokopienko Marek Warszawa 40-44 502
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 43
Próchnicka Agata Ząbki 35-39 400
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 374
Przychodzień Rafał Warszawa 40-44 30
Pulcova Miriam Warszawa 40-44 413
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 90
Pyndryk Norbert Warszawa 35-39 481
Pyz Marek (Bohdan Wędrychowski, Szymon Kardaś) Warszawa 35-39 565
Radek Rafał Kielce 50-54 221
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Raszpla Robert Piaseczno 45-49 66
Rayss Marta Warszawa 35-39 500
Regucki Ryszard Warszawa 35-39 463
Retief Andries Warszawa 30-34 436
Rębiś Tomasz (Ewa Głowacka, Ireneusz Sudnik) Piaseczno 40-44 566
Robiński Marcin Warszawa 35-39 42
Roginski Michal Piaseczno 30-34 -
Rola Rafał Wołomin 35-39 71
Rosołowski Jakub Warszawa 30-34 339
Różycka Marlena (Tomasz Praczyk, Jacek Kapłon) Warszawa 35-39 575
Różycki Konrad Warszawa 55-59 240
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 -
Rudyk Sebastian Wrocław 40-44 176
Rudzińska Aleksandra Warszawa 18-24 10
Rusinek Monika Kielce 30-34 46
Rusinowski Grzegorz Kozienice 35-39 -
Rutkowski Konrad Tomaszów Mazowiecki 25-29 446
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 269
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 -
Rykowski Adam (Krzysztof Prasał, Jarosław Godyń) Warszawa 45-49 554
Rymkiewicz Zbigniew Warszawa 35-39 -
Ryszczyk Adam Rybnik 35-39 82
Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 40-44 370
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 32
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 39
Sadowska Monika Warszawa 35-39 145
Sajda Igor Warszawa 25-29 432
Sak Jacek Kąty 45-49 384
Sarna Robert Warszawa 45-49 495
Sarzyński Kamil Warszawa 25-29 501
Sasim Jordan Warszawa 35-39 427
Seferyniak Jacek Warszawa 40-44 523
Sekuła Piotr Milanówek 35-39 267
Serwiński Radek Warszawa 35-39 311
Siebor Jacek Wilków 45-49 491
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 13
Sitarek Artur Piaseczno 40-44 327
Siwiec Piotr (Arkadiusz Rogulski, Bartłomiej Kowalczuk) - 40-44 578
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 102
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 265
Skoczylas Wojciech Radom 50-54 365
Skrzecz Radosław Warszawa 25-29 108
Skrzyszowski Jacek Żary 50-54 235
Sliwinski Katharine Warszawa - Polska 25-29 348
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 48
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 25-29 315
Słupski Paweł Warszawa 35-39 136
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 330
Smuś Karol Kwirynów 40-44 177
Snarski Bogdan Warszawa 35-39 368
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 4
Sobieraj W Warszawa 45-49 430
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 -
Sobolewski Michał Opypy 35-39 457
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 123
Soboń Michał Poznań 35-39 451
Soliński Michał Marki 30-34 509
Sołtysiak Paweł Warszawa 40-44 -
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-44 254
Sowiński Marcin Warszawa 30-34 404
Sroka Krzysztof Adamów-Parcel 45-49 -
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 35-39 465
Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50-54 151
Stankowski Tomasz Warszawa 30-34 74
Stanny Mariusz Legionowo 40-44 403
Stańczyk Karolina (Bożena Josypenko, Paulina Prugar-Fukowska) Warszawa 40-44 560
Starek Aleksandra Julianow 50-54 234
Stasiłowicz Dominika Warszawa 35-39 196
Staszczyk Paweł Pułtusk 30-34 456
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 -
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 -
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 180
Suchecki Adam (paweł Neścioruk, Adam Janczewski) Warszawa 35-39 -
Sulik Agnieszka Warszawa 30-34 162
Sulka Michał Warszawa 30-34 392
Surmański Jacek Warszawa 35-39 105
Swiderski Michal Warszawa 40-44 493
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 3
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 -
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 45-49 515
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 139
Szeliga Dariusz Józefosław 30-34 353
Szemis Łukasz Warszawa 35-39 438
Szewczuk Aleksander Warszawa (Wola) 40-44 388
Szkuta Marcin (Szkuta Artur, Niedźwiadek Jakub) Piaseczno 40-44 553
Szlaski Igor Zgierz 25-29 209
Szlassa Marcin Ławki / Prażmów 35-39 333
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 25-29 107
Szostek Łukasz Żary 40-44 224
Szulim Maciej Sulejówek 30-34 203
Szydłowski Marek Poznań 35-39 204
Szymanowski Kamil Warszawa 35-39 389
Szymański Marcin Warszawa 35-39 351
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 397
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 281
Szyszka Sebastian Garwolin 45-49 -
Świech Krystian Włocławek 35-39 312
Świstak Mateusz Piastów 30-34 306
Talmon Adam Warszawa 25-29 270
Tempski Patryk (Antek Swianiewicz, Arkadiusz Chojnowski) Bydgoszcz 35-39 570
Thiesse Sebastien Warszawa 35-39 364
Tomasik Marcin Warszawa 30-34 290
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 429
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 378
Trela Łukasz Żywiec 25-29 443
Trojanowski Michał Piaseczno 35-39 49
Trych Artur Warszawa 40-44 -
Trynkos Piotr Warszawa 40-44 467
Trzaska Jarosław Piaseczno 55-59 223
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 220
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 2
Urasiński Michał Warszawa 35-39 91
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 68
Urbańczyk Karol Warszawa 25-29 310
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 513
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 279
Urlich Tomasz Toruń 45-49 197
Uss Dominik Łomianki 45-49 182
Uściński Bartłomiej Warszawa 35-39 321
Velko Aleksy Piaseczno 30-34 344
Warchoł Ryszard Świecie 50-54 363
Wasilewski Krzysztof Warszawa 35-39 355
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 77
Waszczuk Bartłomiej Warszawa 40-44 278
Waśkowicz Waldemar Lublin 45-49 205
Wejkuć Grzegorz Mragowo 40-44 366
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 25-29 331
Wiater Jakub Siedlce 18-24 -
Wieder Kamil Żółwin 30-34 466
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 22
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-34 14
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-24 -
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 -
Winczewski Mikolaj Warszawa 30-34 276
Winiarczyk Jacek Warka 45-49 439
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 45-49 23
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 287
Wiśniewski Krzysztof Warszawa 35-39 225
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 25-29 129
Włodarczak Witold Bydgoszcz 55-59 -
Włodarczyk Paweł Warszawa 35-39 474
Włódarczak Agata Bydgoszcz 25-29 458
Wnuk Jan Warszawa 25-29 433
Wojciechowski Bartosz Lubin 25-29 518
Wojciechowski Krzysztof Piaseczno 50-54 219
Wojciechowski Marek (Kornelia Czernek, Maciej Dąbek) Piaseczno 35-39 559
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 67
Wojtyła Bartosz Warszawa 30-34 121
Wolny Kamil Wrocław 18-24 448
Woronowicz Łukasz Warszawa 30-34 -
Woźniak Arkadiusz Łódź 18-24 342
Woźniak Marcin Warszawa 30-34 191
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 309
Wójcik Grzegorz Warszawa 35-39 280
Wójcik Piotr (Ewa Bartulis, Paweł Krężelok) Warszawa 40-44 558
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 140
Wraga Andrzej Okuniew 40-44 -
Wrona Andrzej Lublin 55-59 -
Wrona Michał Żabieniec 35-39 60
Wróblewski Artur Duchnice 40-44 525
Wróblewski Michał (Krzysztof Walczak, Barbara Belzyt) Warszawa 30-34 576
Wróblewski Wojciech Zgierz 35-39 358
Wutke Małgorzata Lubawka 25-29 452
Wysłocki Jakub Warszawa 25-29 383
Zabielska Anna Warszawa 30-34 286
Zaborny Paweł Warszawa 35-39 472
Zadrożny Piotr Głosków 45-49 64
Zagórowski Marcin Łomianki 35-39 512
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-44 -
Zakrzewski Michał Katowice 25-29 241
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 232
Załęcki Michał Warszawa 35-39 -
Zatorski Robert Warszawa 45-49 134
Zgoda Mateusz Warszawa 25-29 285
Zieliński Jan Warszawa 35-39 200
Zieliński Kamil Warszawa 25-29 381
Zieliński Przemysław Warszawa 35-39 414
Zieliński Tomasz Warszawa 40-44 83
Zira David Warszawa (Bemowo) 45-49 435
Znamiec Marcin Warszawa 40-44 -
Zychewicz Maciej Warszawa 35-39 37
Żak Jakub Warszawa 35-39 415
Żmudzka Agnieszka Warszawa 45-49 110
Żołnierowicz Joanna Ząbki 35-39 178
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-44 146
Żychliński Miłosz Łódź 45-49 174
Żyłowski Tomasz Warszawa 40-44 113
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon