Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Belowska Paulina (Magdalena Trejda, Mariola Łakomska) Warszawa 20-29 1432
Bogdańska Katarzyna (Stajniak Michał, Zając Dawid) Giżycko 20-29 -
Chodakowska Agnieszka (Sowiński Łukasz, Kluz Paweł) Białystok 40-49 1446
Chrabałowski Jarosław (Krzysztof Piotrowicz, Julia Chajzer) Warszawa 30-39 1442
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Gajc Marta) Pruszków 40-49 -
Ciok Przemek (Alfred Balcewicz, Robert Drewnik) Warszawa, Polska 30-39 1433
Góra Adam (Olivier Wyrwiński, Zuzanna Korzystosiak) Warszawa 30-39 1404
Jaraszek Mariusz (Gryżewski Jacek, Mikulski Arkadiusz) Pionki 40-49 1425
Jaroszewski Jakub (Michał Stefański , Dariusz Wieczorek) Warszawa 16-17 1381
Jarosz-Wawryniuk Inga (Paweł Chmielnicki, Tomasz Rębiś) Warszawa 40-49 1440
Kalbarczyk Regina (Leszczyk Justyna, Leszczyk Michał) Kozienice 50-59 1431
Kosewicz Agnieszka (Robert Andrzej Stańko, Agnieszka Węglicka) Warszawa 40-49 1426
Krawczyk Piotr (Arkadiusz Granek, Wojciech Zgadzaj) Bilcza 40-49 1429
Matysiak Łukasz (Arleta Matysiak, Michał Cieślak) Sędziejowice 30-39 1437
Michałowska Katarzyna (Oględzki Zbigniew, Kąkol Aneta) Warszawa 40-49 1444
Moskwa-Nadrowska Małgorzata (Iwona Dziuk, Karol Sładek) Pruszków 30-39 1439
Prządka Filip (Jakub Pawlak, Piotr Wójtowicz) Warszawa - Polska 20-29 1405
Przychodzień Rafał (Paweł Palus, Aneta Zych) Warszawa 40-49 1445
Pulcova Miriam (Małgorzata Świątek, Magdalena Leszczyńska) Warszawa 40-49 1435
Różycki Konrad (Maksymilian Sielicki, Jacek Zieliński) Warszawa 50-59 1428
Skrodzki Piotr (Szwaj Maciej, Szulim Agata) Warszawa 30-39 1434
Sobieszek Leszek (Darek Jarosz, Jacek Ratajczyk) Międzyborów 40-49 1436
Stajniak Michał (Bogdańska Katarzyna, Zając Dawid) Warszawa 20-29 1388
Staśkiewicz Paulina (Karol Węgiełek, Łukasz Meleszko) Warszawa 20-29 1443
Szymański Mateusz (Jan Łuczywek, Ewelina Nuszkiewicz) Warszawa 20-29 1403
Tkaczyk Zenon (Jacek Tkaczyk, Janek Tkaczyk) Góra Kalwaria 60-… 1438
Winch Stanisław (Kamil Kalinowski , Dariusz Kwaśny) Warszawa 30-39 1441
Wojtyła Bartosz (Tomasz Kowalik, Robert Skrzypek) Warszawa 30-39 1430
Zielińska Beata (Magdalena Chlaściak, Rafał Konwa) Piastów 30-39 1427

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Marcin Warszawa 40-49 1235
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-49 1361
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 1363
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 1088
Augustyn Tomasz Piaseczno 50-59 1151
Babiarz Piotr Warszawa 20-29 -
Baczewski Arkadiusz Czyżew 30-39 1095
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 40-49 1384
Baluk Mirosław Chełm 30-39 1286
Banasiak Tomasz Zgorzała 30-39 1181
Baran Kasia Bochnia 30-39 1177
Baran Przemysław Warszawa 20-29 1137
Baranowski Romuald Płock 50-59 1020
Baranski Michal Warszawa - Polska 30-39 1380
Bartniak Kamil Warszawa 30-39 1132
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 1081
Bator-Grzegorczyk Katarzyna Łódź 30-39 -
Bazylak Piotr Pruszków 40-49 1391
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 -
Belowska Paulina (Magdalena Trejda, Mariola Łakomska) Warszawa 20-29 1432
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 -
Berardi Frederic Warsawa 40-49 1322
Berardi Laure Warsawa 40-49 1323
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 1302
Bernatowicz Jarosław Piaseczno 50-59 1068
Bernatowicz Paweł Piaseczno 20-29 1069
Bętkowski Rafał Kraków 20-29 1146
Bieliński Marcin Jastrowie 30-39 1021
Bieniek Magdalena Warszawa 40-49 1280
Bierut Adam Józefosław 40-49 -
Bigos Adam Warszawa 30-39 1390
Błaziński Witold Mława 30-39 1289
Bogdanowicz Dominik Warszawa 20-29 -
Bogdańska Katarzyna (Stajniak Michał, Zając Dawid) Giżycko 20-29 -
Bogucki Marcin Warszawa 30-39 1083
Bogusz Lilia Warszawa 40-49 1264
Bombol Małgorzata Warszawa 50-59 1128
Bondarzewski Kamil Warszawa 30-39 1389
Borkowski Jan Warszawa 20-29 1123
Borkowski Piotr Józefów 30-39 1043
Borusińska-Szustek Magdalena Warszawa 30-39 1314
Bratowski Arek Piaseczno 40-49 1131
Broż Krzysztof Koło 40-49 1049
Brulińska Monika Płock 40-49 1392
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 -
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… 1121
Buc Katarzyna Koszalin 20-29 1287
Budek Robert Warszawa 40-49 1256
Bulski Arek Warszawa 40-49 1400
Burski Filip Łódż 20-29 1271
Bystroń Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 40-49 1075
Ceklarz Michał Gdynia 20-29 -
Chabasiński Rafał Gryfino 40-49 1337
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Chałupka Michał Piaseczno 30-39 1018
Chlebicz Michał Ozorków 30-39 1120
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 1163
Chodakowska Agnieszka (Sowiński Łukasz, Kluz Paweł) Białystok 40-49 1446
Chrabałowski Jarosław (Krzysztof Piotrowicz, Julia Chajzer) Warszawa 30-39 1442
Chrzanowski Łukasz Warszawa 30-39 1218
Chudecki Kamil Warszawa 40-49 1353
Chylak Paweł Piaseczno 30-39 1008
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 1312
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Gajc Marta) Pruszków 40-49 -
Ciok Przemek (Alfred Balcewicz, Robert Drewnik) Warszawa, Polska 30-39 1433
Cybulski Filip Warszawa 20-29 1321
Czajkowski Grzegorz Warszawa 30-39 1367
Czapski Jędrzej Marki 30-39 -
Czarnota Mariusz Skarżysko-Kamienna 30-39 1340
Czerwiński Michał Gniezno 20-29 1344
Czublun Mateusz Wólka Kozodawska 18-19 1100
Czyżowski Bartosz Józefów 20-29 1141
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 -
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 1212
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 1092
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 1023
Debert Jarek Warszawa 30-39 1262
Demnicka Monika Warszawa 30-39 -
Derwiszyński Artur Łomianki 40-49 1383
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 20-29 1374
Domagała Piotr Ryczywol 40-49 1140
Domańska Emilia Warszawa 30-39 1372
Dowbor Maciej Warszawa 40-49 1231
Drapała Marek Henryków Urocze 40-49 1013
Drapczyński Roman Warszawa 20-29 -
Duda Tomasz Gostyn 20-29 1292
Dudek Tomasz Warszawa - Polska 40-49 1005
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 1251
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 1001
Durski Michal Warszawa 30-39 1395
Dyba Daniel Łódź 30-39 1189
Dylewska Magda Warszawa 20-29 -
Dylla Ryan Warszawa 40-49 1359
Dymek Stanisław Płock 60-… 1394
Dziedzic Łukasz Sobienie Jeziory 20-29 1150
Dzik Szymon Iława 18-19 1408
Eichhorn Roman Warszawa 18-19 1224
Falcon Marlon Warszawa - Polska 40-49 1124
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 1307
Florczyk Łukasz Warszawa 30-39 1160
Frydrych Agata Warszawa 20-29 1085
Gac Patryk Warszawa 20-29 1406
Gacek Przemek Warszawa 40-49 1136
Gałązka Agnieszka Warszawa 30-39 -
Gapsa Michał Łódź 30-39 1182
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 1382
Gardziejczyk Daniel Warszawa 30-39 1122
Gaweł Marek Piaseczno 50-59 1178
Gervais Nicolas Warszawa 30-39 1216
Gębara Rafał Warszawa 30-39 1402
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 1026
Glapiński Maksymilian Warszawa 18-19 1157
Gładysz Grzegorz Dobre 30-39 1129
Gładysz Kacper Warszawa 20-29 -
Gołąb Radosław Warszawa 30-39 1130
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-49 1373
Gościmski Marcin Warszawa 30-39 1127
Góra Adam (Olivier Wyrwiński, Zuzanna Korzystosiak) Warszawa 30-39 1404
Góralczyk Artur Warszawa 20-29 1270
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 30-39 -
Górecki Tomasz Płock 30-39 1257
Grabianko Sylwia Mysiadło 30-39 1054
Grabowski Tomasz Warszawa 50-59 1162
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 1036
Grzegorczyk Adam Łódź 40-49 -
Grzegorzewska Paulina Warszawa 30-39 1211
Grzelczak Sławek Warszawa 40-49 1062
Gumowska Beata Łomianki 40-49 1350
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 1233
Hass Piotr Warszawa 60-… 1072
Horbaty Jerzy Warszawa 50-59 1183
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 1009
Jabłoński Krzysztof Warszawa 20-29 -
Jagodzinski Adrian Warszawa 30-39 1260
Janke Janusz Nadarzyn 50-59 1080
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 1206
Jaraszek Maciej Łódź 30-39 1031
Jaraszek Mariusz (Gryżewski Jacek, Mikulski Arkadiusz) Pionki 40-49 1425
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 1060
Jarosz Andrzej Konstancin-Jeziorna 60-… 1089
Jarosz Ewa Konstancin-Jeziorna 60-… 1090
Jaroszewski Jakub (Michał Stefański , Dariusz Wieczorek) Warszawa 16-17 1381
Jarosz-Wawryniuk Inga (Paweł Chmielnicki, Tomasz Rębiś) Warszawa 40-49 1440
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 1047
Jeżewski Krzysztof Warszawa 40-49 1188
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-39 1213
Jóźko Karolina Warszawa 30-39 1025
Juszczyk Anna Warszawa 30-39 1258
Kabelis Monika Warszawa 30-39 -
Kabulski Radosław Góra Kalwaria 30-39 1184
Kacperski Błażej Stryków 30-39 1332
Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg 30-39 1107
Kaczmarek Paweł Błonie 40-49 1200
Kaim Ignacy Warszawa 20-29 1099
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 30-39 1320
Kalbarczyk Regina (Leszczyk Justyna, Leszczyk Michał) Kozienice 50-59 1431
Kalwajtys Pawel Warszawa 20-29 1269
Kamiński Andrzej Żelechów 50-59 -
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 1409
Kaniewski Michal Warszawa 30-39 1366
Kapusta Marcin Radom 30-39 1138
Karczewski Jacek Warszawa 40-49 1208
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 1152
Kata Marta Warszawa 20-29 1238
Kawka Paulina Warszawa 20-29 1114
Kerner Agnieszka Warszawa 40-49 1055
Khan David Leszno 30-39 1180
Kibicki Konrad Warszawa 30-39 1033
Kierysz Błażej Warszawa 30-39 1259
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 30-39 1304
Klim Łukasz Warszawa 30-39 1273
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 1103
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 1106
Kloch Michał Warszawa 30-39 1407
Kłodziński Adam Józefów 40-49 -
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-49 1109
Kocieł Paweł Warszawa 30-39 1133
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 1155
Kocjan Piotr Warszawa - Polska 30-39 1324
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-39 1375
Komorowska Olga Warszawa 20-29 -
Kondrat Krzysztof Warszawa 50-59 1071
Kopera Mariusz Strzelce Wielkie 30-39 1248
Kors Justyna Wrocław 30-39 1334
Kos Piotr Michów 30-39 1038
Kosewicz Agnieszka (Robert Andrzej Stańko, Agnieszka Węglicka) Warszawa 40-49 1426
Kostro Michał Białystok 20-29 -
Kostrzewa Mateusz Bronisławka 30-39 1351
Kowalczyk Andrzej Rembelszczyzna 60-… 1087
Kowalczyk Karol Warszawa 30-39 1194
Kowalczyk Piotr Warszawa 30-39 1070
Kowalczyk Tomasz Warszawa 30-39 1234
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 1097
Kowalski Sebastian Tomaszów Maz. 30-39 1301
Kowalski Wojciech Radom 20-29 1295
Kozak Karol Elbląg 18-19 1230
Kozłowski Rafał Łódź 40-49 1291
Kozysa Maciej Warszawa 30-39 1153
Krawczyk Piotr (Arkadiusz Granek, Wojciech Zgadzaj) Bilcza 40-49 1429
Krölikowski Paweł Konstantynów Łodzki 50-59 1369
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 30-39 1051
Królak Kacper Warszawa 30-39 1003
Krueger Stefan Warszawa - Polska 30-39 1002
Kruk Michał Warszawa 40-49 1281
Krupa Paweł Płock 50-59 1007
Krysiak Jakub Warszawa 20-29 1034
Krysiak Krzysztof Warszawa 50-59 1019
Ksiazek Mikolaj Rozalin 30-39 1371
Kujawa Natalia Warszawa 20-29 -
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 1277
Kulik Andrzej Zalesie Górne 50-59 -
Kuliński Piotr Bełchatów 20-29 1222
Kwiatkowska Aleksandra Warszawa 20-29 -
Kwiatkowska Julia Widawa 20-29 1134
Kwiatkowski Paweł Piasecznoe 40-49 1199
Kwiatkowski Rafal Warszawa 30-39 -
Lach Adrian Warszawa 30-39 1221
Lalewicz Weronika Radonie 16-17 1156
Laskowska Joanna Kielce 20-29 1283
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 1126
Legiędź Hubert Izbica 40-49 -
Lenartowicz Grzegorz Koło 40-49 -
Lepka Arkadiusz Kleszczów 20-29 1197
Leśnikowski Łukasz Tomaszów Mazowiecki 30-39 1335
Lewandowski Igor Łódź 20-29 1386
Lewandowski Karol Chyliczki K.Piaseczna 20-29 1056
Lewandowski Krzysztof Piaseczno 20-29 1154
Lipiński Krzysztof Płock 30-39 1219
Lisiak Patryk Poznań 40-49 1096
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 1345
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 1276
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 1012
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 1306
Ładno Arkadiusz Warszawa 30-39 1255
Ławnicki Robert Płock 30-39 1410
Łuczak Bartosz Sandomierz 20-29 1333
Łukasik Grzegorz Warszawa 40-49 1297
Łukasiński Łukasz Warszawa 20-29 1195
Machnik Marcin Pruszków 20-29 1246
Maciaszek Piotr Józefosław 30-39 1202
Maćkowski Daniel Zagościniec 30-39 1029
Madej Michał Warszawa 30-39 1352
Makowicz Józef Żary 60-… 1214
Makowska Karolina Warszawa 20-29 1326
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 1048
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 1115
Malara Wojtek Warszawa 40-49 1329
Maliszewski Jerzy Warszawa 50-59 1201
Marciniak Magdalena Warszawa 30-39 1303
Markowiak Rafał Łódź 30-39 1316
Markowska Anna Piaseczno 40-49 1010
Markowski Marcin Żabieniec / Piaseczno 40-49 1050
Maroszek Karol Warszawa 30-39 1296
Masłowski Michał Warszawa 30-39 1078
Matlak Ewa Warszawa 30-39 1299
Matysiak Łukasz (Arleta Matysiak, Michał Cieślak) Sędziejowice 30-39 1437
Mayer Łukasz Gostyń 30-39 1252
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 1035
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 1139
Merchelski Piotr Warszawa 30-39 1327
Metelski Dominik Marki 20-29 1379
Metelski Marek Gdańsk 30-39 1347
Metrycki Marcin Izabelin 20-29 1191
Michalak Jacek Trzciany 30-39 1241
Michalak Monika Rajszew 30-39 1204
Michałowska Katarzyna (Oględzki Zbigniew, Kąkol Aneta) Warszawa 40-49 1444
Miedzinski Piotr Lomianki Dolne 40-49 1294
Mielczarek Tomasz Piaseczno 30-39 1226
Mierzicki Marcel Warszawa 30-39 -
Milewski Maciej Warszawa 30-39 1331
Mirowska Beata Bobrowiec 40-49 1052
Mirowski Irek Bobrowiec 40-49 1053
Misiak Agata Warszawa 20-29 1279
Mlynarczyk Michal Warszawa 60-… -
Młynarczyk Michał Warszawa 20-29 1243
Mochocki Karol Suchedniów 30-39 1385
Morawiec Agata Kluczbork 30-39 1011
Morawska Marta Warszawa - Polska 30-39 1094
Morawski Przemysław Przasnysz 40-49 1063
Morończyk Katarzyna Warszawa 30-39 -
Moskwa-Nadrowska Małgorzata (Iwona Dziuk, Karol Sładek) Pruszków 30-39 1439
Mozer Łukasz Piaseczno 30-39 1059
Mrozik Maciej Grójec 40-49 -
Mysczak Sandro Warszawa 20-29 1328
Nadolny Piotr Leoncin 30-39 1236
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 1108
Niezgoda Michal Warszawa - Polska 20-29 1101
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 1169
Nowak Bartłomiej Radom 30-39 -
Nowak Marek Warszawa 40-49 1015
Nowicki Miłosław Mostówka/wołomin 40-49 1401
Nowicki Patryk Marki 20-29 -
Obstawski Łukasz Góra Kalwaria 20-29 1341
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-39 1159
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 1135
Ogrodowczyk Katarzyna Warszawa 30-39 1203
Ogrodowczyk Paulina Wołomin 20-29 1079
Okragły Emil Warszawa 30-39 1377
Okrzesik Małgorzata Warszawa 60-… -
Olech Aleksander Warszawa 20-29 1250
Olejniczak Elwira Łódź 30-39 1175
Oleksa Karol Warszawa 20-29 1357
Opolski Marcin Warszawa 30-39 1158
Orlikowski Marek Zbigniew Haugesund 60-… 1268
Osiński Dariusz Orneta 30-39 1217
Ostolska Sylwia Szczecin 40-49 1330
Owczarek Rafał Góra Kalwaria 20-29 1039
Ożóg Krzysztof Kraków 40-49 1143
Pachlewska Monika Warszawa 40-49 1397
Paduszyński Piotr Warszawa 40-49 1014
Palka Sylwia Góra Kalwaria 30-39 1113
Pawlak Dominik Warszawa 30-39 -
Pawlowska Danuta Otrębusy 40-49 1313
Perera Diana Warszawa 30-39 1067
Pich Michał Warszawa 30-39 1093
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 1266
Piechota Mateusz Warszawa 30-39 1066
Pieczkowska Agnieszka Dywity 40-49 1362
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 30-39 1358
Pietrzykowski Maciej Warszawa 30-39 1285
Pilkowski Pawel Bialystok 30-39 1343
Piotrowski Andrzej Warszawa 40-49 1325
Piskorek Maciej Michałów 30-39 -
Pius Katarzyna Warszawa 30-39 1245
Płochocki Jacek Warszawa 20-29 1378
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 1104
Podkowiński Tomasz Warszawa 40-49 1300
Polak Magdalena Warszawa 20-29 1223
Polaszyk Bartosz Warszawa 20-29 1058
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 20-29 1032
Prak Marek Warszawa 40-49 -
Prządka Filip (Jakub Pawlak, Piotr Wójtowicz) Warszawa - Polska 20-29 1405
Przychodzień Rafał (Paweł Palus, Aneta Zych) Warszawa 40-49 1445
Pulcova Miriam (Małgorzata Świątek, Magdalena Leszczyńska) Warszawa 40-49 1435
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-59 1004
Radkiewicz Martyna Żyrardów 30-39 1065
Remisiewicz Lukasz Warszawa 30-39 1240
Reniec Kamil Piaseczno 20-29 1170
Reszke Sławomir Józefasław 50-59 1022
Retief Andries Warszawa 30-39 1339
Retief Deniel Warszawa 30-39 1338
Rosiak Jakub Warszawa 18-19 1165
Rosiak Tomasz Warszawa 40-49 1164
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 1102
Różalski Piotr Elbląg 30-39 1105
Różycki Konrad (Maksymilian Sielicki, Jacek Zieliński) Warszawa 50-59 1428
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-49 1247
Rybarczyk Pawel Konstancin 30-39 1172
Rybińska Aleksandra Warszawa 30-39 1309
Ryczkowski Oskar Ząbki 16-17 -
Rywacki Miłosz Żyrardów 18-19 1282
Rzążewska Agnieszka Kazuń Nowy 30-39 1239
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 1044
Sadowski Łukasz Warszawa 30-39 1305
Sadrach Maciej Warszawa 40-49 1173
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-49 1365
Samson Izabela Rumia 30-39 1387
Samulska Ewa Warszawa 40-49 1254
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 1082
Segiet Rafał Serock 30-39 1227
Sekita Łukasz Pruszków 30-39 -
Seklecki Paweł Warszawa 50-59 1190
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 -
Sitkiewicz Aleksandra Płock 30-39 -
Siwek Tomasz Milanówek 30-39 1364
Składanek Jakub Warszawa 20-29 1220
Skrodzki Piotr (Szwaj Maciej, Szulim Agata) Warszawa 30-39 1434
Słupski Tomasz Lublin 30-39 1064
Smak Andrzej Warszawa 40-49 1215
Sobczyński Karol Antoni Warszawa 20-29 1278
Sobieraj Rafał Warszawa - Polska 20-29 1205
Sobieszek Leszek (Darek Jarosz, Jacek Ratajczyk) Międzyborów 40-49 1436
Sobkowiak Marcin Poznań 30-39 1098
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 -
Soborowski Michał Warszawa - Polska 40-49 1193
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 1073
Sołtysiak Paweł Warszawa 40-49 1317
Spławski Adam Warszawa 30-39 1263
Stachowski Marcin Józefosław 40-49 1310
Stajniak Michał (Bogdańska Katarzyna, Zając Dawid) Warszawa 20-29 1388
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 1354
Stańko Robert Brodnica 40-49 1398
Staroń Łukasz Warszawa 30-39 1041
Staśkiewicz Paulina (Karol Węgiełek, Łukasz Meleszko) Warszawa 20-29 1443
Stefaniuk Marzena Radzymin 30-39 1027
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 1232
Stępień Rafał Raszyn 30-39 1168
Stpiczyński Rafał Warszawa 20-29 1037
Struk Maciiej Wrocław 30-39 1057
Strykowski Jakub Warszawa 18-19 1399
Strzałka Tomasz Warszawa 30-39 1209
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Sucholewski Damian Warszawa 40-49 1111
Surga Rafał Ząbki 30-39 1348
Swistak Karolina Belsk Duzy 40-49 1319
Szatecki Maksymilian Warszawa 20-29 1244
Szatkowski Marcin Pomiechówek 30-39 1161
Szczepanik Barbara Krosno 30-39 -
Szewczyk Bartosz Śnieciska 30-39 1242
Szkuta Marcin Piaseczno 40-49 1045
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 1349
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 1272
Szul Robert Warszawa 30-39 1174
Szymańska Katharina Warszawa 30-39 1336
Szymańska Urszula Warszawa 30-39 -
Szymański Jacek Warszawa 50-59 1166
Szymański Maciek Warszawa 30-39 1074
Szymański Mateusz (Jan Łuczywek, Ewelina Nuszkiewicz) Warszawa 20-29 1403
Szymborska Dota Warszawa 40-49 1028
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1046
Śledziński Leszek Warszawa 30-39 1356
Śmietanka Kamil Zgorzała 30-39 1110
Śpiewak Aleksander Warszawa 30-39 1249
Świderska Małgorzata Warszawa 20-29 1265
Świderska Renata Warszawa (Bemowo) 50-59 1311
Świderski Maksymilian Warszawa 20-29 1207
Taraszkiewicz Robert Podańsko 30-39 1148
Tarka Marcin Wołomin 30-39 1167
Tarkowski Kamil Warszawa 20-29 1293
Tatarczyk Patrycja Warszawa 20-29 1346
Tkaczyk Zenon (Jacek Tkaczyk, Janek Tkaczyk) Góra Kalwaria 60-… 1438
Tomalik Łukasz Blizne Jasińskiego 40-49 1142
Tomczak Jacek Katowice 30-39 1228
Tracz Maria Jaktorów 40-49 1290
Treda Łukasz Warszawa 30-39 1125
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 1084
Turek Mariusz Góra Kalwaria 30-39 1144
Turek Paweł Piaseczno 40-49 -
Tyczyński Artur Białobrzegi 40-49 1370
Tymińska Marta Warszawa 30-39 -
Tyszko Przemysław Warszawa 30-39 1288
Ulanowski Hubert Warszawa 30-39 1147
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 1061
Uździło Emil Warszawa 30-39 1275
Uździło Przemysław Olecko 30-39 1274
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 1179
Walentyński Bartek Gliwice 20-29 1368
Wardak Jakub Warszawa 18-19 1187
Wasik Julita Stanisławów Drugi 30-39 1117
Wąchała Aleksandra Warszawa - Polska 20-29 -
Wątroba Dariusz Kielce 40-49 1342
Wendołowska Basia Warszawa 40-49 1225
Wendołowski Robert Warszawa 40-49 1253
Wewiór Przemysław Myszków 30-39 -
Węgłowski Bartosz Warszawa 20-29 1030
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 1017
Wieteska Marcin Wrocław 40-49 1076
Wietrzycki Marcin Warszawa 30-39 1112
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-49 1192
Wilczek Beata Warszawa 30-39 1308
Winch Stanisław (Kamil Kalinowski , Dariusz Kwaśny) Warszawa 30-39 1441
Wiśniewski Marcin Warszawa 30-39 1318
Witek-Piotrowska Ewa Warszawa 40-49 1261
Witkowska Edyta Warszawa 20-29 -
Wiza Artur Warszawa 40-49 1119
Wiza Hugo Warszawa 16-17 1118
Włodarczyk Wojtek Warszawa 30-39 1284
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 1006
Wojdowska Magdalena Marki 20-29 1355
Wojtyła Bartosz (Tomasz Kowalik, Robert Skrzypek) Warszawa 30-39 1430
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 1145
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 1042
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 1149
Woźniak Adam Józefów 40-49 1016
Woźniak Magdalena Falenty 20-29 1196
Woźniak Sławomir Wola Gołkowska 40-49 -
Wójcik Krzysztof Bliżyn 20-29 -
Wójcik Marek Warszawa 30-39 1267
Wójtowicz Przemysław Warszawa 30-39 1210
Wróblewski Patryk Warszawa 20-29 1237
Wybiral Agata Wa 30-39 1198
Wyczółkowski Grzegorz Józefosław 40-49 1396
Wysokiński Michał Warszawa 40-49 1229
Wyszkowska Natalia Warszawa 30-39 1176
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 1171
Zalewski Łukasz Warszawa 30-39 1315
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 1186
Zaręba Piotr Warszawa 30-39 1360
Zaręba Seweryn Piaseczno 30-39 1116
Zarzeczna Agnieszka Warszawa 30-39 1393
Zawadzki Sebastian Lesznowola 40-49 1086
Zduńczyk Joanna Warszawa 30-39 1298
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 1185
Zielińska Beata (Magdalena Chlaściak, Rafał Konwa) Piastów 30-39 1427
Zieliński Rafał Warszawa 40-49 1077
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 1091
Zwolińska Monika Koło 30-39 -
Zych Przemek Józefosław 30-39 1376
Żuk Katarzyna Warszawa 40-49 1040
Żukowski Konrad Warszawa 30-39 1024
Żurawski Paweł Karczew 20-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon