Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Malinowski Michał (Joanna Gryc (L), Dariusz Gryc (XL)) Gołdap 30-39 -
Pogorzelski Wojciech (Aleksandra Pogorzelska) Tolkmicko 30-39 1092

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 -
Antonowicz Piotr Warszawa 20-29 1056
Bagiński Jan Olecko 60-… 1046
Baranowska Kornelia Gdańsk 40-49 1081
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 1069
Baudrier Simon Warszawa 20-29 1072
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 -
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 -
Bida Adam Gołdap 50-59 1061
Broż Krzysztof Koło 40-49 1028
Brzeziński Tomasz Gołdap 40-49 1060
Budek Robert Warszawa 40-49 1070
Cerajewska Hanna Szamocin 20-29 1043
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 1088
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 1050
Ciborowska Roksana Jasło 16-17 -
Ciborowska Roksana Jasło 16-17 1052
Ciborowski Alan Jasło 18-19 1051
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 1031
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 1054
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 1079
Dyba Daniel Łódź 30-39 1049
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Górski Jakub Gdynia 30-39 1047
Grudziński Tomasz Gołdap 40-49 1063
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 1023
Hallmann Aleksandra Warszawa 30-39 1096
Interewicz Dorota Gdynia 50-59 -
Jankowski Łukasz Płock 30-39 1091
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 1027
Jonio Tomasz Szeligi 30-39 1059
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-29 1076
Kaminski Radoslaw Białystok 30-39 1037
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 1030
Kołakowski Kacper Gołdap 20-29 1048
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 1045
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… -
Kowalewska Iwona Gołdap 30-39 1062
Kozłowski Adam Gołdap 30-39 1065
Kudosz Karol Gołdap 20-29 1077
Kułak Piotr Biskupiec 40-49 1078
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 1042
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 1075
Malinowski Michał (Joanna Gryc (L), Dariusz Gryc (XL)) Gołdap 30-39 -
Malinowski Rafał Giżycko 20-29 1034
Mandywel Sławomir Bartoszyce 30-39 1087
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-39 1036
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 1022
Michałowski Mateusz Gołdap 20-29 -
Miller Mariusz Łomża 30-39 1093
Modras Ludwika Sandomierz 20-29 1073
Motyka Judyta Warszawa 20-29 1055
Nowak Miriam Ruda Śląska 20-29 1039
Nowicki Bartosz Bydgoszcz 30-39 1071
Obuchowski Krzysztof Gołdap 30-39 -
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 40-49 -
Ostrowska Klaudia Suwałki 30-39 -
Parzydło Marek Warszawa 50-59 1026
Pieczkowska Agnieszka Dywity 40-49 1086
Pogorzelski Wojciech (Aleksandra Pogorzelska) Tolkmicko 30-39 1092
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 20-29 1067
Ratajczyk Joanna Wągrodno 20-29 1080
Rokicki Jacek Lidzbark Warminski 30-39 -
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Skomorowski Dominik Goldap 40-49 1066
Sofiński Kamil Ełk 30-39 1024
Sojkowski Kamil Suwałki 30-39 1053
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 1032
Stafiej Filip Legionowo 40-49 1044
Struk Maciiej Wrocław 30-39 1029
Strzałkowski Adam Olsztyn 40-49 -
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 1021
Sugier Dawid Olsztyn 20-29 1041
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 1084
Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 40-49 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 1082
Szczęsny Adrian Zamienie 20-29 1033
Szołowski Filip Kielce 30-39 1083
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 1089
Szulc Jakub Suwałki 16-17 1085
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 -
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 1040
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 1058
Wac Damian Giżycko 20-29 -
Wardowski Przemysław Ząbki 40-49 -
Westergaard Christian Grodzisk Mazowiecki 50-59 1038
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 -
Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński 50-59 1090
Wiński Tomasz Gołdap 30-39 1064
Witkowska Edyta Warszawa 20-29 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… 1057
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 1035
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 1025
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 1068
Zalewski Igor Włocławek 20-29 1074
Zalewski Łukasz Warszawa 30-39 1095
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 1094
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon