Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Malinowski Michał (Joanna Gryc, Dariusz Gryc) Gołdap 30-39 351
Pogorzelski Wojciech (Aleksandra Pogorzelska) Tolkmicko 30-39 328

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 -
Bagiński Jan Olecko 60-… 282
Baranowska Kornelia Gdańsk 40-49 317
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 305
Beldyga Bartosz Suwalki 30-39 -
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 -
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 350
Bida Adam Gołdap 50-59 297
Boczewski Piotr Wyszków 60-… 353
Broż Krzysztof Koło 40-49 264
Brulińska Monika Płock 40-49 -
Brzeziński Tomasz Gołdap 40-49 296
Budek Robert Warszawa 40-49 306
Bujko Katarzyna Mińsk Mazowiecki 30-39 341
Chajzer Julia Warszawa - Polska 30-39 252
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Chartanowicz Krzysztof Olsztyn 40-49 342
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 319
Chmiel Paulina Łódź 30-39 272
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 324
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 286
Ciborowska Roksana Jasło 16-17 288
Ciborowska Roksana Jasło 16-17 -
Ciborowski Alan Jasło 18-19 287
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 267
Ciołczyk Magda Warszawa 30-39 362
Ciskowski Waldemar Gdynia 60-… 337
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 290
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 315
Dejnarowicz Paweł Kętrzyn 30-39 363
Denert Mariusz Augustów 30-39 343
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 365
Dyba Daniel Łódź 30-39 285
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dyro Rafał Gniew 30-39 345
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 254
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-39 356
Górski Jakub Gdynia 30-39 283
Grudziński Tomasz Gołdap 40-49 299
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 259
Hallmann Aleksandra Warszawa 30-39 332
Interewicz Dorota Gdynia 50-59 291
Iwanowski Piotr Warszawa 30-39 357
Janiga Robert Warszawa 40-49 -
Jankowski Łukasz Płock 30-39 327
Jasiński Mateusz Giżycko 30-39 279
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 263
Jednorowski Rafał Warszawa 40-49 251
Jegliński Wojciech Olecko 40-49 361
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-39 295
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-29 312
Kaminski Radoslaw Białystok 30-39 273
Kibicki Konrad Warszawa 30-39 -
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 266
Kolyagin Aleksandr Kaliningrad 30-39 354
Kolyagina Anastasia Kaliningrad 30-39 355
Kołakowski Kacper Gołdap 20-29 284
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 281
Kowalczuk Łukasz Białystok 30-39 347
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… -
Kowalewska Iwona Gołdap 30-39 298
Kozłowski Adam Gołdap 30-39 301
Krupa Paweł Płock 50-59 333
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 348
Kucharski Michal Giżycko 30-39 366
Kudosz Karol Gołdap 20-29 313
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 339
Kułak Piotr Biskupiec 40-49 314
Kunda Artur Ełk 30-39 346
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 311
Malinowski Michał (Joanna Gryc, Dariusz Gryc) Gołdap 30-39 351
Malinowski Rafał Giżycko 20-29 270
Mandywel Sławomir Bartoszyce 30-39 323
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-39 -
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 258
Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 40-49 256
Michałowski Mateusz Gołdap 20-29 -
Miller Mariusz Łomża 30-39 329
Moroz Grzegorz Sejny 50-59 364
Nauowicz Kasia Wrocław 30-39 349
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 253
Nowak Miriam Ruda Śląska 20-29 275
Nowicki Bartosz Bydgoszcz 30-39 307
Obuchowski Krzysztof Gołdap 30-39 -
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 336
Olszewski Łukasz Olsztyn 30-39 358
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 40-49 -
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 368
Ostrowska Klaudia Suwałki 30-39 -
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-39 249
Parzydło Marek Warszawa 50-59 262
Pieczkowska Agnieszka Dywity 40-49 322
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-59 359
Piotrowicz Krzysztof Lubin 50-59 278
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 292
Pogorzelski Wojciech (Aleksandra Pogorzelska) Tolkmicko 30-39 328
Polaszyk Radek Warszawa 16-17 334
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-… -
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 20-29 303
Porowski Artur Łomża 30-39 340
Ratajczyk Joanna Wągrodno 20-29 316
Rokicki Jacek Lidzbark Warminski 30-39 352
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 255
Rosati Marcin Konstancin 40-49 344
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Skomorowski Dominik Goldap 40-49 302
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 -
Sofiński Kamil Ełk 30-39 260
Sojkowski Kamil Suwałki 30-39 289
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 268
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 360
Stańczyk Karolina Warszawa 40-49 250
Struk Maciiej Wrocław 30-39 265
Strzałkowski Adam Olsztyn 40-49 -
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 257
Sugier Dawid Olsztyn 20-29 277
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 320
Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 40-49 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 318
Szczęsny Adrian Zamienie 20-29 269
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 325
Szulc Jakub Suwałki 16-17 321
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 335
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 276
Tkaczyk Jan Buczynów 20-29 309
Tkaczyk Zenon Góra Kalwaria 60-… 308
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 294
Uździło Emil Warszawa 30-39 338
Uździło Przemysław Olecko 30-39 280
Wac Damian Giżycko 20-29 -
Wardowski Przemysław Ząbki 40-49 -
Westergaard Christian Grodzisk Mazowiecki 50-59 274
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 367
Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński 50-59 326
Wiński Tomasz Gołdap 30-39 300
Witkowska Edyta Warszawa 20-29 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… 293
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 271
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 261
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 245
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 304
Zalewski Igor Włocławek 20-29 310
Zalewski Łukasz Warszawa 30-39 331
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 330
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon