Triathlon Series Nieporęt 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Pols Rogier (Jakub Maślanko, Dariusz Korecki) Józefosław 40-49 81

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamik Mateusz Nowy Żmigród 18-29 -
Andrzejuk Marek Warszawa 30-39 -
Andrzejuk Michal Warszawa 40-49 57
Annomalia Anna Warszawa 30-39 63
Augustyniak Rafał Pruszków 18-29 69
Bachurewicz Igor Warszawa 30-39 -
Bednarczyk Waldemar Węgrów 50-59 65
Błach Marcin Pińczów 40-49 -
Bryliński Bartosz Warszawa 40-49 59
Bubrowski Mariusz Łomianki 40-49 51
Chudzik Dorota Łomianki Dolne 40-49 43
Czarnecki Paweł Warszawa 18-29 68
Dominiak Michał Piaseczno 30-39 71
Domżalski Sebastian Warszawa 30-39 67
Duda Tomasz Śliwice 50-59 -
Dyniewicz Adam Radzymin 40-49 21
Fila Marek Warsaw 40-49 73
Giedronowicz Tomasz Warszawa 30-39 26
Gnoiński Jakub Warszawa 30-39 20
Gontarz Szymon Warszawa 30-39 -
Gościńska Justyna Strzeniówka 30-39 37
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-49 42
Górski Marcin Warszawa 30-39 14
Górski Mateusz Warszawa 18-29 78
Grzybczak Piotr Warszawa 40-49 33
Grzymała Grzegorz Warszawa 30-39 50
Hotel Arkadiusz Warszawa 30-39 23
Jabłonowski Andrzej Warszawa 40-49 27
Jaczewski Robert Warszawa 18-29 18
Jakubas Pawel Warszawa 40-49 25
Jakubczyk Marcin Warszawa 40-49 46
Jarmużek Mikołaj Poznań 30-39 28
Jarzabek Czarek Warszawa 40-49 74
Jaworski Rafał Piaseczno 30-39 72
Jeziorski Piotr Zgierz 30-39 12
Jędrzejczyk Agnieszka Lipków 40-49 15
Jonak Mateusz Warszawa 30-39 29
Jurowski Andrzej Józefów 40-49 45
Karwowski Maciej Warszawa 40-49 24
Kasprowicz Michal Warszawa 40-49 54
Kącki Karol Warszawa 30-39 55
Kirilenko Marcin Marki 40-49 34
Koch Przemysław Warszawa 30-39 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-39 -
Kowalik Tomasz Warszawa 40-49 70
Kozieł Daniel Iłża 18-29 52
Kozłowski Piotr Warszawa 30-39 13
Krakowiak Paweł Otwock 30-39 77
Krasowicz Krzysztof Warszawa 30-39 -
Krupowicz Marcin Warszawa 50-59 39
Krzesak Adam Piastów 40-49 31
Laskowski Michał Warszawa 30-39 47
Liese Maciej Warszawa 40-49 -
Mackiewicz Maciej Warszawa 30-39 44
Marszalski Mateusz Kraków 30-39 48
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-59 49
Mężyński Piotr Warszawa 30-39 79
Michalak Tomasz Piła 40-49 38
Miksa Cezary Józefów 30-39 58
Mostowski Artur Warszawa 40-49 41
Nawrocki Oskar Chodzież 30-39 66
Ostaszewska Marta Pruszków 30-39 64
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 32
Panuś Marcin Łódź 40-49 -
Paterek Ada Warszawa 40-49 -
Piąstka Konrad Ostrów Osiedle 18-29 35
Podsiadło Michał Sandomierz 18-29 -
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 30-39 -
Pols Rogier (Jakub Maślanko, Dariusz Korecki) Józefosław 40-49 81
Reszczyński Paweł Słupno 40-49 -
Reszewicz Szymon Warszawa 18-29 62
Rozej Robert Toruń 40-49 11
Ruzik Rafał Warszawa 30-39 16
Siatecki Pawel Garbow 18-29 53
Skomra Krzysztof Warszawa 40-49 56
Smolak Wawrzyniec Warszawa 40-49 75
Sokół Adam Rzeszów 40-49 17
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-49 22
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-49 76
Staszewski Andrzej Łomianki 50-59 -
Szczekutowicz Adrian Warszawa 18-29 -
Szelc Mikołaj Łomianki 40-49 19
Szul Robert Warszawa 30-39 -
Świątek Michał Warszawa 30-39 80
Tomszys Piotr Warszawa 50-59 60
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-49 36
Wnuk Tomek Warszawa 30-39 -
Wołowski Filou Warszawa 40-49 61
Zając Piotr Warszawa 30-39 30
Zieliński Jan Warszawa 30-39 40
Zienkiewicz Karol Warszawa 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon