Triathlon Series Nieporęt 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bąkowski Włodzimierz (Bąkowski Daniel, Bąkowski Włodzimierz) Warszawa - Polska 60-69 109
Pols Rogier (Jakub Maślanko, Dariusz Korecki) Józefosław 40-49 81
Poszelężny Dariusz (Piotr Szeruda, Bartek Garnek) Warszawa 40-49 30

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamik Mateusz Nowy Żmigród 18-29 -
Andrzejuk Marek Warszawa 30-39 -
Andrzejuk Michal Warszawa 40-49 57
Annomalia Anna Warszawa 30-39 63
Augustyniak Rafał Pruszków 18-29 69
Augustynik Mariusz Wyszków 30-39 87
Bachurewicz Igor Warszawa 30-39 -
Barański Grzegorz Brodnica 50-59 -
Bąk Piotr Konstancin-Jeziorna 30-39 -
Bąkowski Włodzimierz (Bąkowski Daniel, Bąkowski Włodzimierz) Warszawa - Polska 60-69 109
Bednarczyk Waldemar Węgrów 50-59 65
Biaduń Daniel Warszawa 30-39 -
Błach Marcin Pińczów 40-49 -
Bryliński Bartosz Warszawa 40-49 59
Bubrowski Mariusz Łomianki 40-49 51
Chudzik Dorota Łomianki Dolne 40-49 43
Czarnecki Paweł Warszawa 18-29 68
Czechowicz Tomasz Warszawa 40-49 98
Czerwiec Artur Rudawa 40-49 44
Dąbrowski Michał Warszawa 30-39 105
Dominiak Michał Piaseczno 30-39 71
Domżalski Sebastian Warszawa 30-39 67
Duda Tomasz Śliwice 50-59 -
Dyniewicz Adam Radzymin 40-49 21
Gasparski Piotr Warszawa 40-49 -
Giedronowicz Tomasz Warszawa 30-39 26
Gnoiński Jakub Warszawa 30-39 20
Gontarz Szymon Warszawa 30-39 -
Gościńska Justyna Strzeniówka 30-39 37
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-49 42
Górecki Bartłomiej Warszawa 40-49 102
Górski Marcin Warszawa 30-39 14
Górski Mateusz Warszawa 18-29 78
Grzesiak Filip Warszawa 30-39 -
Grzybczak Piotr Warszawa 40-49 33
Grzymała Grzegorz Warszawa 30-39 50
Henschel Klaudiusz Oborniki 40-49 -
Hotel Arkadiusz Warszawa 30-39 23
Jabłonowski Andrzej Warszawa 40-49 27
Jaczewski Robert Warszawa 18-29 18
Jakubas Pawel Warszawa 40-49 25
Jakubczyk Marcin Warszawa 40-49 46
Janisz Piotr Wysoka 30-39 91
Jarmużek Mikołaj Poznań 30-39 28
Jaroszewski Łukasz Piastów 30-39 -
Jarzabek Czarek Warszawa 40-49 74
Jaworski Rafał Piaseczno 30-39 72
Jeziorski Piotr Zgierz 30-39 12
Jędrzejczyk Agnieszka Lipków 40-49 15
Jonak Mateusz Warszawa 30-39 29
Jurowski Andrzej Józefów 40-49 45
Kaniewski Michal Warszawa 30-39 55
Kapłon Paweł Łomianki 40-49 104
Karwowski Maciej Warszawa 40-49 24
Kądziela Rafał Warszawa 40-49 -
Kirilenko Marcin Marki 40-49 34
Kmuk Łukasz Ząbki 30-39 108
Koch Przemysław Warszawa 30-39 -
Koczela Grzegorz Kraków 18-29 94
Kołaczyk Katarzyna Konopiska 30-39 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-39 -
Kornak Łukasz Jasionka 30-39 93
Kosińska Karolina Warszawa 30-39 39
Kosmowski Michal Krkaów 30-39 99
Kowalik Tomasz Warszawa 40-49 70
Kozieł Daniel Iłża 18-29 52
Kozłowski Piotr Warszawa 30-39 13
Krakowiak Paweł Otwock 30-39 77
Krasowicz Krzysztof Warszawa 30-39 89
Krzesak Adam Piastów 40-49 31
Laskowski Michał Warszawa 30-39 47
Lewandowski Karol Toruń 30-39 101
Liese Maciej Warszawa 40-49 -
Łączny Jakub Trojanowice 40-49 96
Marszalski Mateusz Kraków 30-39 48
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-59 49
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-49 95
Mężyński Piotr Warszawa 30-39 79
Michalak Tomasz Piła 40-49 38
Michalski Adam Warszawa 30-39 73
Mostowski Artur Warszawa 40-49 41
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 110
Nawrocki Oskar Chodzież 30-39 66
Niedbała Kamil Warszawa 30-39 -
Niemczyk Kazimierz Milanówek 50-59 107
Okniński Konrad Wiśniowa 40-49 92
Orzyłowski Rajmund Siedlce 30-39 100
Ostaszewska Marta Pruszków 30-39 64
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 32
Panuś Marcin Łódź 40-49 -
Paterek Ada Warszawa 40-49 -
Pawikowski Marcin Warszawa 40-49 -
Piąstka Konrad Ostrów Osiedle 18-29 35
Piotrowicz Krzysztof Lubin 50-59 -
Podgórny Łukasz Warszawa 30-39 97
Podgórski Tomasz Warszawa 30-39 -
Podsiadło Michał Sandomierz 18-29 -
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 30-39 -
Polanski Rafal Warszawa 40-49 -
Pols Rogier (Jakub Maślanko, Dariusz Korecki) Józefosław 40-49 81
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 40-49 -
Poszelężny Dariusz (Piotr Szeruda, Bartek Garnek) Warszawa 40-49 30
Reszczyński Paweł Słupno 40-49 -
Reszewicz Szymon Warszawa 18-29 62
Rozej Robert Toruń 40-49 11
Ruzik Rafał Warszawa 30-39 16
Saniawa Piotr Lublin 30-39 84
Siatecki Pawel Garbow 18-29 53
Sieczka Michał Szydłowiec 30-39 83
Skomra Krzysztof Warszawa 40-49 56
Smolak Wawrzyniec Warszawa 40-49 75
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 90
Sokół Adam Rzeszów 40-49 17
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-49 22
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-49 76
Staszewski Andrzej Łomianki 50-59 -
Stawinoga Zbigniew Józefosław 40-49 88
Szczekutowicz Adrian Warszawa 18-29 -
Szelc Mikołaj Łomianki 40-49 19
Szul Robert Warszawa 30-39 -
Świątek Michał Warszawa 30-39 80
Świderski Konrad Łódź 40-49 -
Tomszys Piotr Warszawa 50-59 60
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-49 36
Tymiński Paweł Mińsk Mazowiecki 30-39 106
Walewski Łukasz Rzeszów 40-49 103
Wieczorek Rafal Wrocław 30-39 -
Wnuk Tomek Warszawa 30-39 82
Wołowski Filou Warszawa 40-49 61
Woźniak Robert Kobyłka 50-59 86
Zawadzki Artur Warszawa 40-49 -
Zieliński Andrzej Ożarów Mazowiecki 40-49 -
Zieliński Jan Warszawa 30-39 40
Zieliński Tomasz Warszawa 40-49 85
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon