Triathlon Series Nieporęt 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bieda Grzegorz (Andrzej Grabowski, Grzegorz Świętoń) Piaseczno 30-39 331
Drabot Andrzej (Szymański Sebastian, Pruchniewski Sławomir) Warszawa 40-49 479
Koc Remigiusz (Grzegorz Grześkiewicz, Robert Lauks) Bydgoszcz 30-39 -
Puc Adrian (Sławomir Kowalski, Krystian Puc) Reszów 30-39 -
Sachmata Jacek (Krzysztof Kalbarczyk, Jakub Pudełko) Piaseczno 18-29 -
Sachmata Robert (Jacek Sachmata, Anna Sachmata) Piaseczno 50-59 382
Sudak Grzegorz (Magdalena Sudak, Zuzanna Sudak) Milanówek 40-49 381
Szulborski Konrad (Mariusz Kłos, Dariusz Ziółkowski) Warszawa 30-39 443

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Aleksandra Marki 30-39 -
Aleksandrowicz Dorota Łomianki 40-49 315
Andrian Sławomir Warszawa 18-29 412
Antoszewski Bartosz Warszawa 30-39 -
Bachurewicz Igor Warszawa 30-39 -
Badowski Franciszek Warszawa 30-39 460
Banasik Katarzyna Warszawa 30-39 377
Bankiewicz Damian Częstochowa 40-49 328
Bartczak Mariusz Ciechanów 30-39 257
Bartyzel Maja Warszawa 30-39 352
Bazyl Jan Warszawa 30-39 -
Bębeńca Błażej Radom 30-39 295
Bialas Tomasz Warszawa 30-39 396
Bieda Grzegorz (Andrzej Grabowski, Grzegorz Świętoń) Piaseczno 30-39 331
Bieńkowski Maciej Warszawa 40-49 317
Blicharski Łukasz Ciechanów 40-49 413
Błoszyk Dorota Warszawa 30-39 294
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 30-39 298
Bogusz Lilia Warszawa 40-49 452
Brulińska Monika Płock 40-49 -
Buczkowski Maciej Warszawa 30-39 345
Burzyński Paweł Warszawa 40-49 337
Bylinka Bogumiła Warszawa - Polska 40-49 387
Cellmer Wojciech Warszawa 40-49 -
Chajzer Julia Warszawa - Polska 30-39 -
Cieślak Konrad Otwock 30-39 264
Cisek Ewaryst Poznań 50-59 405
Czarnota Mariusz Skarżysko-Kamienna 30-39 400
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-49 358
Czernik Artur Bieruń 30-39 368
Czerwinski Krzysztof Warszawa 30-39 -
Czynienik Łukasz Warszawa 30-39 392
Dałek Jakub Otwock 18-29 403
Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39 436
Dąbrowski Łukasz Warszawa 40-49 285
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-49 435
Domańska Emilia Warszawa 30-39 376
Drabot Andrzej (Szymański Sebastian, Pruchniewski Sławomir) Warszawa 40-49 479
Dros Aleksander Warszawa 30-39 365
Duma Marcin Warsaw 40-49 394
Dziamski Marcin Warszawa 30-39 307
Echler Paweł Warszawa 30-39 -
Ellis Mark Warsaw 40-49 428
Filarecka Agnieszka Bydgoszcz 30-39 -
Formela Marcin Warszawa 30-39 362
Frączak Jan Warszawa 30-39 359
Frączek Mateusz Warsaw 18-29 442
Furman Michał Nieporęt 40-49 -
Furman Tomasz Warszawa 50-59 425
Gabrovic Bogumiła Bielawa 40-49 296
Gasparski Piotr Warszawa 40-49 -
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 30-39 422
Gonet Maciej Płońsk 18-29 -
Górniewicz Marcin Warszawa - Polska 30-39 263
Grabowski Szymon Gdynia 30-39 304
Grabowski Tomasz Warszawa 30-39 353
Graj Arkadiusz Świdnik 30-39 367
Grubiński Piotr Warszawa 30-39 -
Grzelak Michał Warszawa 50-59 427
Grzelczak Sławek Warszawa 40-49 326
Grześkowiak Grzegorz Warszawa 30-39 308
Gutowska Joanna Warszawa 30-39 441
Hasior Krzysztof Warszawa - Polska 30-39 277
Hough Kevin Warsaw 40-49 414
Hućko Piotr Warszawa 40-49 408
Hutny Ewa Warszawa 50-59 384
Hutny Kasia Warszawa 18-29 385
Janczarek Arkadiusz Boża Wola 30-39 461
Janik Tomasz Nieporęt 40-49 390
Jankowiak Marcin Zielona Góra 30-39 397
Jaros Filip Warszawa 18-29 465
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-49 280
Jeżak Karolina Warszawa 18-29 429
Jonak Mateusz Warszawa 30-39 -
Juszczyk Anna Warszawa 30-39 301
Kabelis Monika Warszawa 30-39 -
Kacprzak Marek Józefów 40-49 407
Kacprzyk Michał Warszawa 40-49 261
Kaczmarek Karolina Warszawa - Polska 30-39 343
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 30-39 293
Kaliński Artur Warszawa 40-49 -
Kałowski Bartosz Otwock 18-29 388
Kałuziński Dominik Duczki 30-39 -
Kałużny Krzysztof Warszawa 30-39 402
Kaniewski Adam Siedlce 18-29 281
Kapliński Kamil Warszawa 30-39 370
Karczewski Przemyslaw Warszawa 30-39 272
Karpowicz Paweł Gdynia Dąbrowa 18-29 287
Kasprowicz Michal Warszawa 40-49 267
Kącki Karol Warszawa 30-39 440
Kąkol Tomasz Sulejówek 30-39 -
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-49 -
Kijak Artur Ząbki 40-49 333
Kitlas Marcin Warszawa 30-39 411
Klimaszewski Filip Marki 30-39 473
Klimczak Adam Jozefosław 50-59 282
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 18-29 463
Kloch Michał Warszawa 30-39 467
Koc Remigiusz (Grzegorz Grześkiewicz, Robert Lauks) Bydgoszcz 30-39 -
Kochanowski Dariusz Marki 40-49 374
Kolasa Marcin Podkowa Leśna 40-49 439
Komosiński Łukasz Warszawa - Polska 30-39 -
Konarski Maciej Podkowa Leśna 30-39 275
Konieczny Krzysztof Józefosław 30-39 262
Koprowski Łukasz Łódź 40-49 290
Kosecki Konrad Ząbki 30-39 432
Kosińska Karolina Warszawa 30-39 -
Kotalewicz Bartosz Warszawa 40-49 -
Kowalczyk Iga Gołdap 18-29 366
Kowalik Marcin Radzymin 18-29 311
Kramer Rafal Radom 50-59 -
Krawczyk Wojciech Zielona Góra 18-29 305
Krężołek Paweł Warszawa 40-49 -
Kucinski Andrzej Warszawa 50-59 313
Kuczyński Daniel Warszawa 40-49 255
Kufera Dariusz Warszawa 40-49 -
Kupczyk Tomasz Łomianki Dolne 40-49 -
Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 40-49 406
Kwiatkowski Irek Sztum 30-39 327
Lach Sylwia Warszawa - Polska 40-49 -
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 30-39 447
Lelonkiewicz Tomasz Warszawa (Bemowo) 50-59 369
Lew-Starowicz Michal Warszawa 30-39 424
Lipiński Piotr Grójec 50-59 355
Lis Łukasz Lublin 30-39 -
Lubas Lubomir Warszawa 40-49 276
Luca Andrei Warszawa 30-39 477
Lucimiński Marcin Warszawa 40-49 318
Luty Łukasz Warszawa 30-39 322
Maciesz Piotr Warszawa 40-49 271
Mackiewicz Maciej Warszawa 30-39 459
Maćkowski Daniel Zagościniec 30-39 434
Madej Tomasz Białobrzegi 30-39 289
Makowska Karolina Warszawa 18-29 -
Malara Anna Katowice 30-39 416
Maliński Paweł Warszawa 40-49 329
Małecki Jacek Michałowice 30-39 464
Maniawska Maja Warszawa 30-39 398
Maniecka Agnieszka Warszawa 30-39 265
Marciniak Łukasz Lipków Izabelin 30-39 344
Marciniak Magdalena Warszawa 30-39 350
Markiewicz Jarek Warszawa 30-39 309
Mathiak Rafał Stary Kraszew 40-49 386
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 316
Mazloum Amir Piastów 30-39 314
Mazur Piotr Warszawa 30-39 363
Mazurkiewicz Wojciech Warszawa 30-39 476
Mermer Adam Legionowo 30-39 379
Metrycki Marcin Izabelin 18-29 324
Michalczyk Piotr Ostrówek 40-49 349
Michalczyk Tomasz Warszawa - Polska 30-39 260
Michałeczko Maciej Tarnobrzeg 30-39 -
Miętek Zbigniew Legionowo 40-49 334
Miksa Cezary Józefów 30-39 471
Milczarek Jakub Warszawa 30-39 284
Milewski Maciej Warszawa 30-39 410
Misiak Agata Warszawa 18-29 401
Mlynarczyk Michal Warszawa 70-… -
Młynarczyk Michał Warszawa 18-29 364
Morawska Marta Warszawa - Polska 30-39 -
Motyl Magdalena Chrzanów 30-39 303
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 60-69 375
Namyślak Radosław Koło 40-49 339
Napieracz Marta Gdynia 30-39 451
Narkiewicz-Jodko Rafał Warszawa 40-49 340
Nowak Katarzyna Warszawa 50-59 323
Nowicka Ewa Poznań 40-49 299
Nowicki Piotr Warszawa 30-39 341
Nozykowski Adam Warszawa 40-49 437
Obłąkowski Stefan Pruszków 30-39 354
Odzinkowski Łukasz warszawa 30-39 256
Olczak Anna Warszawa 30-39 -
Opałczyński Zbigniew Warszawa 40-49 455
Orlik Paweł Grójec 18-29 438
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 -
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 346
Otłowski Grzegorz Warszawa 30-39 253
Pachciarek Magdalena Piastów 30-39 389
Palczewski Marcin Warszawa 40-49 252
Paliga Paweł Blizne Jasińskiego 30-39 450
Parczewska Marta Warszawa 30-39 426
Pardo Norbert Giżycko 18-29 399
Pastuszko Mateusz Reguły 30-39 430
Paterek Ada Warszawa 40-49 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 -
Perciński Łukasz Siedlce 18-29 320
Piechowski Sylwester Kiełpin 40-49 -
Pieczonka Janusz Warszawa 30-39 300
Pilkowski Pawel Bialystok 30-39 393
Piotrowski Tomasz Parzniew 30-39 469
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 30-39 274
Pisarski Marcin Warszawa 30-39 342
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 30-39 466
Podgórski Marcin Warszawa 40-49 395
Podgórski Piotr Józefów 30-39 338
Pokorski Marek Warszawa 40-49 270
Polanski Adrian Warszawa 40-49 391
Pomorski Rafał Warszawa 30-39 306
Ponnik Yury Warszawa 30-39 -
Poręba Mariusz Rzeszów 40-49 330
Poszelezny Andrzej Warszawa 30-39 -
Prugar Fukowska Paulina Warszawa (Bemowo) 30-39 -
Pstrokonski Marek Warszawa 40-49 457
Puc Adrian (Sławomir Kowalski, Krystian Puc) Reszów 30-39 -
Pyndryk Norbert Warszawa 30-39 -
Rodak Paweł Gliwice 18-29 360
Romaszko Paweł Radzymin 30-39 -
Romero Garcia Juan Warszawa 30-39 378
Rowicki Tomasz Warszawa 40-49 419
Rózicka Katarzyna Warszawa 30-39 -
Rybicki Artur Radzanów 18-29 259
Ryczkowski Robert Ząbki 40-49 357
Sachmata Jacek (Krzysztof Kalbarczyk, Jakub Pudełko) Piaseczno 18-29 -
Sachmata Robert (Jacek Sachmata, Anna Sachmata) Piaseczno 50-59 382
Safiańczuk Karolina Józefosław 30-39 421
Sak Jacek Kąty 40-49 458
Sawicki Bartosz Tłuszcz 40-49 -
Sawicki Tomasz Warsaw 40-49 310
Senderowski Aleksander Ożarów Mazowiecki 18-29 -
Sędzikowski Maciej Warszawa 30-39 380
Sidelnik Marcin Warszawa 40-49 291
Sienicki Radosław Warszawa 30-39 288
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-39 444
Smoliński Robert Warszawa 50-59 456
Snarski Bogdan Warszawa 30-39 418
Sobiech Pawel Legionowo 40-49 383
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-69 266
Sojkowski Piotr Warszawa 30-39 404
Sokołowska Ewa Warszawa 40-49 371
Soliński Michał Marki 30-39 420
Stachurski Daniel Warszawa 40-49 470
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-49 417
Staroń Łukasz Warszawa 30-39 -
Staszczuk Michał Warszawa 30-39 321
Staszczyk Paweł Pułtusk 30-39 351
Stopka Wojciech Warszawa 50-59 347
Strześniewski Marek Piaseczno 60-69 -
Suchojad Damian Warszawa 30-39 478
Sudak Grzegorz (Magdalena Sudak, Zuzanna Sudak) Milanówek 40-49 381
Sulka Michał Warszawa 30-39 336
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-39 269
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 -
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-39 279
Szatkowski Marcin Pomiechówek 30-39 449
Szczekutowicz Adrian Warszawa 18-29 -
Szkuta Marcin Piaseczno 40-49 -
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 -
Szulborski Konrad (Mariusz Kłos, Dariusz Ziółkowski) Warszawa 30-39 443
Szymanek Paweł Warszawa 30-39 474
Szymańczyk Karol Warszawa 30-39 302
Szymczyk Maciej Legionowo 18-29 361
Szymonek Mirosław Złotoryja 50-59 415
Szyszko Michał Warszawa 30-39 335
Ślesicki Mateusz Kobyłka 18-29 373
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-49 433
Świniarski Piotr Bydgoszcz 30-39 423
Tarka Marcin Wołomin 30-39 454
Terpiłowski Michał Warszawa 18-29 268
Tetla Karolina Warszawa 18-29 448
Tomasik Marcin Warszawa 30-39 278
Topolski Mateusz Warszawa 18-29 -
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-39 319
Trych Artur Warszawa 40-49 -
Tyczyński Artur Białobrzegi 40-49 254
Uliczny Marcin Płock 40-49 251
Urbanowicz Rafał Warszawa 30-39 312
Uusisaari Anna Warszawa 40-49 325
Walentyński Bartek Gliwice 18-29 468
Warchoł Artur Sochocin 40-49 372
Wasilewski Piotr Głosków 40-49 332
Watras Sebastian Warszawa 40-49 472
Werle Michał Warszawa 18-29 462
Wieteska Aleksander Warszawa 18-29 475
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 40-49 -
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-49 431
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-39 -
Włoszczyna Julita Zielona Góra 30-39 292
Wolski Kamil Plonsk 30-39 -
Worek Pawel Cieszyn 40-49 445
Woźniak Mikołaj Warszawa 30-39 286
Wójcik Artur Częstochowa 40-49 -
Wólczyńska Anna Magdalenka 30-39 356
Wysokiński Michał Warszawa 40-49 -
Zając Konrad Warsaw 30-39 348
Zając Piotr Warszawa 30-39 453
Zaleska Aneta Łomianki 30-39 283
Zatorski Robert Warszawa 40-49 409
Zawadzki Paweł Wyszków 40-49 -
Zawardzin Robert Warszawa 40-49 258
Zielińska Magdalena Warszawa - Polska 30-39 -
Zieliński Dariusz Warszawa 40-49 273
Zienkiewicz Karol Warszawa 30-39 446
Ziółkowski Grzegorz Warszawa 30-39 297
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon