Garmin MTB Series Sopot 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Michał Gdańsk 40-49 -
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 344
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 68
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 160
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 131
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 264
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 231
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 130
Barzowski Tomasz Wejherowo 40-49 328
Bator Jarosław Koteże 30-39 142
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 290
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 58
Bieliński Szymon Kolincz 40-49 285
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 136
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 206
Boczkowski Jacek Kobylnica 30-39 77
Borkowski Maciej Gdańsk 18-29 122
Browiński Bartosz Inowrocław 18-29 21
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 233
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 85
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 126
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 298
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 113
Chifin Nikolai Kaliningrad 18-29 303
Chwiej Karolina Sopot 30-39 59
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 236
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 207
Ciba Damian Rumia 30-39 84
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 170
Cyra Jarosław Kościerzyna 40-49 91
Czapiewski Marek Swarożyn 40-49 89
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 100
Czerlikowski Michał Gdynia Oksywie 16-17 202
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 169
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 196
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 51
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 182
Darmach Łukasz Gdańsk 30-39 377
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 108
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 -
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 116
Dolatowski Filip Gdańsk 18-29 36
Dolatowski Tomasz Gdańsk 16-17 102
Drejer Karol Gdańsk 30-39 200
Drewek Przemysław Gdańsk 40-49 184
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 248
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 306
Fiertek Dorota Gdańsk 18-29 331
Figiel Michał Gdańsk 30-39 360
Figura Krzysztof Gdańsk 30-39 339
Florczuk Marek Gdynia 30-39 55
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 244
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 150
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 34
Fułek Tomasz Sopot 30-39 208
Gajda Wiktor Świecie 18-29 -
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 175
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 74
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 39
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 64
Glinkowski Jerzy Warszawa 40-49 146
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 111
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 32
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 25
Grenda Michał Gdynia 30-39 75
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 30-39 361
Grzegorzewski Arek Kąpino 40-49 87
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 305
Grzywacz Maciej Gdynia 18-29 163
Gudyka Przemyslaw Pszczolki 30-39 49
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 121
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 161
Hoge Krystian Puck 30-39 12
Hoge Rafał Puck 30-39 38
Hościło Aleksandra Gdynia 18-29 118
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 117
Indeo Simone Gdańsk 40-49 269
Jabłoński Piotr Gdansk 40-49 340
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 197
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 378
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 168
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 14
Janisz Jakub Juszkowo 16-17 221
Jankowiak Roman Gdańsk 50-59 325
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 114
Jaskot Przemysław Bąkowo 30-39 188
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 164
Jażdżewski Jarosław Leźno 40-49 375
Jedlinski Przemek Gdansk 30-39 72
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 194
Jesionowski Mariusz Świecie 40-49 -
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kaczmarek Marek Gdańsk 40-49 -
Kalisz Paweł Gdańsk 30-39 210
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 92
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 57
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 63
Kasztelan Jacek Nowy Staw 30-39 107
Kierepa Jacek Gdynia 40-49 374
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 291
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 280
Kołakowski Krystian Gdańsk 30-39 50
Konieczny Robert Gdynia 40-49 115
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 40
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 17
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 282
Kotowski Krzysztof Gdańsk 30-39 66
Kowalski Adam Sopot 18-29 35
Kozakowski Tomasz Gdańsk 40-49 274
Krajewski Mateusz Gdańsk 18-29 369
Krefft Maria Parchowo 18-29 238
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 379
Kruszczyński Marcin Kwidzyn 30-39 173
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 179
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 289
Kubicki Jakub Lubiszewo 30-39 358
Kuchto Adam Rumia 18-29 252
Kuflewski Bartosz Bytów 16-17 37
Kujawa Marcin Gdańsk 30-39 16
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 153
Kurek Arkadiusz Gdańsk 40-49 376
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 254
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 336
Labon Piotr Koteże 30-39 314
Labuda Hubert Łęczyce 18-29 367
Lemański Sławomir Gdańsk 18-29 -
Lenz Michał Gdańsk 30-39 186
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 258
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 78
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 93
Lewandowicz Aneta Toruń 18-29 125
Lewiński Marcin Reda 40-49 52
Liedtke Mariusz Gdańsk 30-39 86
Linda Patryk Gdańsk 30-39 286
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 191
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 156
Łucki Michał Gdynia 30-39 322
Łukasik Artur Gdynia 50-59 364
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 99
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 83
Maciejewski Bartosz Wejherowo 30-39 380
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 351
Magrian Krzysztof Reda 40-49 56
Majewski Marek Prabuty 60-… 82
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-29 370
Malesinski Kacper Gościcino 16-17 383
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 203
Marzejon Dariusz Chłapowo 50-59 337
Mądry Dariusz Gdańsk 40-49 80
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 135
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 172
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 132
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 94
Mientka Joanna Smołdzino 30-39 129
Miętkiewicz Marta Gdansk 30-39 124
Misiewicz Piotr Elbląg 18-29 137
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 26
Moch Paweł Kwidzyn 18-29 106
Monkos Kacper Rekowo Górne 18-29 -
Morawski Piotr Gdynia 40-49 220
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 243
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 171
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 366
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Niżyński Tomek Gdynia 30-39 318
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 140
Nowakowski Piotr Gdańsk 30-39 327
Obarzanek Arkadiusz Kowale 40-49 189
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 212
Olech Jacek Świecie 40-49 368
Olpeter Adam Kwidzyn 40-49 329
Osiak Kacper Gdańsk 18-29 47
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 365
Pakuła Piotr Sopot 30-39 362
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 241
Pawlak Artur Gdynia 40-49 359
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 16-17 332
Petk Jerzy Lębork 60-… 384
Piekarski Paweł Skarszewy 18-29 352
Pietrosiuk Michał Gdańsk 30-39 158
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 151
Pięta Sylwester Straszyn 30-39 334
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 232
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 192
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 249
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 123
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 287
Połom Maciej Gdynia 18-29 -
Portee Wojciech Gdynia 40-49 -
Potrykus Filip Chłapowo 16-17 284
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 223
Preiss Przemysław Gdańsk 30-39 251
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 159
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 167
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 271
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 65
Rajnik Daniel Lidzbark 30-39 381
Rajnik Kristian Lidzbark 30-39 382
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 120
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 302
Rodziewicz Magdalena Gdynia 30-39 205
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 204
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 224
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 24
Rostankowski Jakub Gdańsk 18-29 198
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 139
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 134
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 283
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 219
Rudnicki Maciej Gdynia 30-39 193
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 29
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 30
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Sędecki Piotr Gdynia 30-39 275
Shevtcov Aleksandr Kaliningrad 50-59 349
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 373
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 295
Skałecki Tomasz Reda 40-49 356
Skąpski Jacek Sopot 60-… 15
Skrzypczak Kinga Puck 30-39 333
Skrzypek Agnieszka Warzenko 30-39 174
Sobieralski Piotr Tczew 40-49 347
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 300
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 149
Spychała Damian Dachowa 30-39 222
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 22
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 166
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 148
Studzieniecki Adam Gdańsk 40-49 363
Sumionka Jakub Gdansk 18-29 -
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 253
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 133
Szczęsny Sławomir Niestępowo 40-49 234
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 152
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 13
Szerszyński Łukasz Banino 30-39 -
Sznycer Michał Gdańsk 30-39 79
Szołowski Filip Kielce 30-39 385
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 299
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 195
Szymborski Tomek Sopot 40-49 211
Szynkiewicz Janusz Kwidzyn 50-59 109
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 23
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 250
Tkaczyk Marcin Puck 40-49 -
Tracz Igor Ełganowo 40-49 288
Treselj Marin Gdańsk 30-39 46
Turoń Bartosz Kwidzyn 30-39 -
Turzyński Michał Gdańsk 30-39 162
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 187
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 28
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 27
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 48
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 88
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 138
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 246
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 -
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 355
Wilczyńska Dominika Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 71
Wilk Michał Kwidzyn 30-39 357
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 155
Wolak Leszek Gdańsk 30-39 214
Wolanin Jakub Malbork 30-39 20
Wolny Bartłomiej Gdańsk 40-49 119
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 240
Worek Wojciech Gdańsk 40-49 330
Wosek Przemysław Warszawa 18-29 319
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 185
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 76
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 216
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 90
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 183
Zamoński Mariusz Borzechowo 30-39 141
Zasada Grzegorz Puck 40-49 101
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 112
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 272
Zelewski Krystian Puck 40-49 307
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 127
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 292
Ziolkowski Krzysztof Gdynia 40-49 69
Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 104
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 293
Żmudzki Paweł Lębork 18-29 -
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 19
Żuk Łukasz Młynary 30-39 273
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon