Garmin MTB Series Wejherowo 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 22
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 106
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 296
Babiarz Przemek Kębłowo 30-39 203
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 262
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 19
Barzowski Tomasz Wejherowo 40-49 266
Bator Jarosław Koteże 30-39 363
Bełczącki Maciej Gdynia 40-49 409
Bem Konrad Rumia 30-39 135
Berendt Artur Gdynia 30-39 101
Bibliw Marek Lębork 30-39 310
Biegański Krzysztof Pruszcz Gdański 18-29 408
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 182
Bieschke Paweł Gdańsk 30-39 252
Błaszczak Dariusz Gdynia 40-49 95
Bochenek Piotr Orle 40-49 318
Bojarczak Michał Łapy 40-49 330
Borkowski Maciej Gdańsk 18-29 189
Borowiecki Bartłomiej Rumia 40-49 118
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 402
Borowiecki Łukasz Rumia 30-39 124
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 184
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 -
Brzegowy Jarosław Szczecinek 40-49 339
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 107
Buja Krystian Chłapowo 18-29 304
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 411
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 15
Chmielewski Robert Krosino 18-29 233
Chomej Mateusz Gdańsk 16-17 238
Chwiej Karolina Sopot 30-39 253
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 267
Ciba Damian Rumia 30-39 86
Ciba Oskar Rumia 16-17 268
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 271
Ciok Kasia Rumia 40-49 294
Ciskowski Jakub Sopot 40-49 419
Ciskowski Michał Gdynia 30-39 379
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 230
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 345
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 322
Czernialis Rimas Rumia 40-49 338
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 256
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 378
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 68
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 352
Degórski Marcin Reda 30-39 96
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 46
Deyk Adam Kartuzy 18-29 218
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 72
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 290
Dorszyński Paweł Reda 30-39 202
Drewa Ryszard Gdynia 60-… 93
Drewek Przemysław Gdańsk 40-49 327
Drzazga Andrzej Reda 50-59 282
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 289
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 168
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 292
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 148
Filimoniuk Rafał Gdynia 18-29 307
Florczuk Marek Gdynia 30-39 110
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 65
Frymark Marcin Reda 30-39 319
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 33
Fułek Tomasz Sopot 30-39 215
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 111
Gaca Marek Gdansk Wrzeszcz 30-39 62
Gafka Waldemar Wejherowo 40-49 250
Galek Tomasz Gdynia 30-39 76
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 217
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 97
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 98
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 37
Gbyl Jacek Gdańsk 40-49 301
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 47
Glinkowski Jerzy Warszawa 40-49 149
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 11
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 175
Gołąb Marta Reda 30-39 306
Gołąb Patryk Gdynia 30-39 305
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 278
Gorazdowski Filip Starzyno 18-29 279
Gorazdowski Marcin Kłanino 40-49 280
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 30
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grabiński Marcin Gdańsk 30-39 234
Grabowska Eliza Leśniewo 18-29 131
Gradulewski Mariusz Wejherowo 30-39 396
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 27
Grenda Michał Gdynia 30-39 221
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 30-39 362
Grotowski Piotr Gdańsk 30-39 144
Gryglewski Michał Sopot 30-39 308
Grzelak Kacper Kosakowo 18-29 201
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 270
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 326
Gudyka Przemyslaw Pszczolki 30-39 287
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 340
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 188
Hemperek Marcin Szczecinek 40-49 371
Henig Wojciech Reda 30-39 358
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 128
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 103
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 275
Hoge Anna Puck 30-39 273
Hoge Krystian Puck 30-39 17
Hoge Rafał Puck 30-39 40
Horakowski Andrzej Świecie 40-49 139
Hościło Aleksandra Gdynia 18-29 67
Hościło Błażej Gdynia 16-17 406
Hościło Mikołaj Gdynia 18-29 374
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 66
Indeo Simone Gdańsk 40-49 331
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 132
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 -
Jakowiuk Piotr Siemiatycze 30-39 341
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 60
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 78
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 163
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 116
Janiszewski Marek Bytów 30-39 94
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 105
Januszewski Bolesław Więcbork 40-49 386
Jarosiewicz Michal Gdansk 40-49 183
Jasiński Ernest Koszalin 18-29 205
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 180
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 206
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 -
Joskowska Iwona Luzino 40-49 209
Józwik Leszek Dąbrówka 40-49 414
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 42
Kacmajor Wiktor Kąpino 50-59 348
Kalinowska Magdalena Reda 18-29 344
Kalisz Paweł Gdańsk 30-39 353
Kaliszewski Jakub Gdańsk 40-49 126
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 112
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 123
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 417
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 213
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 164
Kędzierski Wojciech Gdynia 18-29 210
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 30-39 241
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 208
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 61
Kiszkurno Andrzej Gdynia 50-59 156
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 24
Kobyliński Szymon Gdansk 40-49 -
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 398
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 129
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 162
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 20
Komsta Marcin Puck 40-49 35
Koniarski Maciej Gdynia 30-39 220
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 390
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 38
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 151
Kortals Łukasz Gdynia 30-39 232
Korwel Adam Kartuzy 30-39 212
Kosiński Łukasz Lębork 18-29 324
Koss Przemysław Lębork 50-59 309
Kowalina Jan Gdańsk 16-17 216
Kowalski Adam Sopot 18-29 23
Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie 30-39 186
Kowalski Maciej Puck 16-17 127
Kowalski Paweł Gdańsk 40-49 380
Kozłowski Marcin Rumia 40-49 257
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 314
Krefft Maria Parchowo 18-29 69
Krefta Martyna Kamienica Królewska 16-17 -
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 373
Krupiński Daniel Słupsk 40-49 285
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 219
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 412
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 393
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 383
Kuflewski Bartosz Bytów 16-17 385
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 43
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 265
Kurek Artur Kwidzyn 30-39 418
Kurianowicz Wiesław Gdańsk 50-59 146
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 45
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 247
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 152
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 165
Labon Piotr Koteże 30-39 364
Labuda Hubert Łęczyce 18-29 311
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 153
Lashmanov Vladimir Советск 30-39 389
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 179
Lenz Michał Gdańsk 30-39 29
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 150
Leszczyński Dariusz Wejherowo 40-49 130
Leszke Adam Juszkowo 18-29 407
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 140
Lewandowski Patryk Wejherowo 16-17 109
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 141
Lidzbarska Beata Luzino 40-49 276
Lidzbarski Jan Luzino 50-59 274
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 89
Lis Paweł Gdańsk 40-49 198
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 199
Lucka Michał Gdynia 18-29 246
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 147
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 -
Łepek Marcin Malbork 40-49 115
Łęgowski Adam Krosno 40-49 286
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 332
Łucki Michał Gdynia 30-39 264
Łukasik Renata Gdynia 50-59 283
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 -
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 84
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 312
Majewski Marek Prabuty 60-… 51
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-29 370
Malek Marcin Łęczyce 30-39 14
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 242
Marcin Krawczyk Miszewko 40-49 261
Markowski Dariusz Gdańsk 30-39 225
Marzejon Dariusz Chłapowo 50-59 298
Marzejon Karol Reda 40-49 108
Marzejon Mikołaj Chłapowo 18-29 297
Matuła Bartłomiej Banino 30-39 -
Mejka Bartek Pruszcz Gdanski 30-39 384
Melzer Bartosz Wejherowo 30-39 376
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 323
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 415
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-49 171
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 197
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 44
Modlińska Beata Rumia 40-49 359
Modzelewski Rafal Gdańsk 30-39 167
Molendowski Jacek Gdynia 30-39 81
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 349
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 391
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 302
Mróz Patryk Tczew 18-29 231
Naczk Marcin Reda 40-49 295
Naczke Dariusz Karwia 18-29 54
Nadolny Tomasz Wejherowo 30-39 53
Nadolski Łukasz Gdańsk 30-39 177
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Niwiński Paweł Gdynia 40-49 158
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 365
Nowakowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 329
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 77
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 416
Osipiuk Adam Gdansk 18-29 192
Oxley Andrew Gdynia Karwiny 40-49 263
Pakuła Piotr Sopot 30-39 236
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 360
Pastuszka Krzysztof Kadyny 30-39 405
Paszkowski Mikołaj Gdynia 30-39 195
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 90
Pawella Anna Owidz 30-39 361
Pawlak Artur Gdynia 40-49 49
Pawłowski Jan Gdańsk 18-29 244
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 16-17 243
Petk Grzegorz Kowale 40-49 166
Petka Tomasz Lębork 18-29 316
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 300
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 102
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 204
Piosik Dawid Bożepole Wielkie 16-17 -
Piotrkowski Jacek Gdynia 30-39 237
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 303
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 259
Polter Rafał Gdańsk 40-49 403
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 64
Pomieczyński Patryk Wejherowo 30-39 50
Potrykus Filip Chłapowo 16-17 92
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 91
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 169
Przybysz Piotr Rumia 30-39 48
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 240
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 133
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 21
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 159
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Renusz Piotr Lębork 18-29 315
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 397
Reszka Piotr Tuchomie 30-39 173
Reszka Tomasz Nowa Wieś Lęborska 18-29 145
Richert Eliza Rebiechowo 30-39 342
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 193
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 57
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 172
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 41
Romanowska Agnieszka Rumia 40-49 -
Rompa Katarzyna Wejherowo 30-39 187
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 281
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 154
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 55
Różański Lech Nowy Tuchom 30-39 136
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 -
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 34
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 313
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 13
Saczuk Wojciech Gdańsk 50-59 -
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 121
Selewski Dawid Wejherowo 16-17 143
Sędecki Piotr Gdynia 30-39 399
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 196
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 413
Siemaszko Mateusz Bartoszyce 30-39 -
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 400
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 224
Skałecki Tomasz Reda 40-49 320
Skąpski Jacek Sopot 60-… 117
Sobala Agnieszka Rumia 18-29 181
Sobieralski Piotr Tczew 40-49 -
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 113
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 200
Stakuć Magdalena Gdańsk 30-39 410
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 56
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 138
Strawa Jakub Sępólno Krajeńskie 40-49 227
Strzecki Piotr Dębogórze 40-49 -
Strzyżewski Tomasz Wejherowo 16-17 284
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 80
Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze 18-29 211
Superson Maciej Gdynia 50-59 -
Superson Marcin Gdynia 18-29 229
Suska Arkadiusz Gdynia 30-39 228
Swiecki Marcin Gdynia 40-49 387
Sykuła Jakub Gdynia 16-17 157
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 88
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 52
Szalk Pawel Rumia 30-39 223
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 235
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 32
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 272
Szymanek Marcin Krokowa 40-49 73
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 170
Szymkun Dariusz Gdynia 50-59 119
Śliwińska Natalia Gdańsk 16-17 395
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 375
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 25
Świerczyński Michał Gdańsk 30-39 -
Świętoń Przemek Miechucino 30-39 381
Teofilak Jacek Rumia 30-39 214
Tracz Olgierd Gdańsk 30-39 288
Treselj Marin Gdańsk 30-39 26
Trojanowski Łukasz Świecie 18-29 134
Trusiak Mateusz Słupsk 16-17 174
Turek Karol Leśniewo 30-39 356
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 299
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 58
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-… 291
Utnik Slawomir Pruszcz Gdański 30-39 39
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 18
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 87
Walczak Kamila Gdynia 30-39 269
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 83
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 239
Waśkiewicz Sebastian Lipno 30-39 254
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 99
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 70
Widerska Karolina Reda 30-39 401
Wieczerniak Grzegorz Wejherowo 40-49 392
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 74
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 207
Wilczyński Michal Lębork 30-39 394
Wilkanowski Andrzej Szczecinek 40-49 334
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 160
Witke Mateusz Miechucino 18-29 194
Wojewoda Adam Rumia 40-49 355
Wojewoda Jan Rumia 16-17 354
Wojtalewicz Mariusz Gdańsk 40-49 100
Wolanin Jakub Malbork 30-39 85
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 16
Wójtowicz Artur Gniewino 40-49 343
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 137
Wunsch Piotr Luzino 40-49 79
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 249
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 -
Zacharek Natalia Gdańsk 18-29 404
Zaczek Filip Władysławowo 16-17 325
Zając Maciej Gdańsk 30-39 142
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 122
Zastawny Mariusz Gdynia 30-39 104
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 333
Zawiliński Jarosław Stegna 18-29 251
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 36
Ziemann Krzysztof Wejherowo 40-49 366
Ziemiński Kacper Sępólno Krajeńskie 18-29 120
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 28
Zięba Maciej Szczecinek 40-49 382
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 176
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 12
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon