Garmin MTB Series Rumia 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 22
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 19
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 -
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 11
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 59
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 15
Chwiej Karolina Sopot 30-39 -
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 -
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 46
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 72
Florczuk Marek Gdynia 30-39 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 65
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 33
Gaca Marek Gdansk Wrzeszcz 30-39 62
Galek Tomasz Gdynia 30-39 76
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 37
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 47
Górka Karol Kwidzyn 18-29 30
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 27
Grenda Michał Gdynia 30-39 -
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 -
Hoge Krystian Puck 30-39 17
Hoge Rafał Puck 30-39 40
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 66
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 60
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 78
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 -
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 -
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 42
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 61
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 24
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 20
Komsta Marcin Puck 40-49 35
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 38
Kowalski Adam Sopot 18-29 23
Krefft Maria Parchowo 18-29 -
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 43
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 45
Lenz Michał Gdańsk 30-39 -
Lewandowicz Aneta Toruń 18-29 71
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 -
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 -
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 -
Majewski Marek Prabuty 60-… -
Malek Marcin Łęczyce 30-39 14
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 44
Mróz Patryk Tczew 18-29 -
Naczke Dariusz Karwia 18-29 54
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 -
Nowakowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 77
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 75
Pawlak Artur Gdynia 40-49 49
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 64
Pomieczyński Patryk Wejherowo 30-39 50
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 -
Przybysz Piotr Rumia 30-39 48
Radny Dariusz Gowino 40-49 63
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 21
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 -
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 -
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 41
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 55
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 34
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 13
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 -
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 -
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 56
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 80
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 52
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 32
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 25
Treselj Marin Gdańsk 30-39 26
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 58
Utnik Slawomir Pruszcz Gdański 30-39 39
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 18
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 -
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 74
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 16
Wunsch Piotr Luzino 40-49 79
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 -
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 36
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 28
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 12
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon