Garmin MTB Series Rumia 2018 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andersen Niels Jakobsgaard Gdynia 40-49 22
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 106
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 296
Babiarz Przemek Kębłowo 30-39 -
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 262
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 19
Barzowski Tomasz Wejherowo 40-49 266
Berendt Artur Gdynia 30-39 101
Bibliw Marek Lębork 30-39 -
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 182
Bieschke Paweł Gdańsk 30-39 252
Błaszczak Dariusz Gdynia 40-49 95
Bochenek Piotr Orle 40-49 318
Boczkowska Agnieszka Kobylnica 18-29 350
Boczkowski Jacek Kobylnica 30-39 351
Bojarczak Michał Łapy 40-49 330
Borkowski Maciej Gdańsk 18-29 189
Borowiecki Bartłomiej Rumia 40-49 118
Borowiecki Łukasz Rumia 30-39 124
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 184
Bożek Łukasz Słupsk 30-39 -
Bruski Szymon Dziemiany 18-29 420
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 -
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 107
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 59
Buja Krystian Chłapowo 18-29 304
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 -
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 15
Chmielewski Robert Krosino 18-29 233
Chwiej Karolina Sopot 30-39 -
Ciba Damian Rumia 30-39 86
Ciba Oskar Rumia 16-17 268
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 271
Cieślak Robert Rumia 30-39 260
Ciok Kasia Rumia 40-49 294
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 -
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 345
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 322
Czernialis Rimas Rumia 40-49 338
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 256
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 68
Dalecki Karol Reda 30-39 277
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 352
Degórski Marcin Reda 30-39 96
Denega Aleksandra Gdańsk 18-29 46
Deyk Adam Kartuzy 18-29 -
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 72
Dorszyński Paweł Reda 30-39 202
Drewa Ryszard Gdynia 60-… 93
Drewek Przemysław Gdańsk 40-49 327
Drzazga Andrzej Reda 50-59 282
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 168
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 292
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 148
Filimoniuk Rafał Gdynia 18-29 307
Florczuk Marek Gdynia 30-39 110
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 65
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 33
Fułek Tomasz Sopot 30-39 215
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 111
Gaca Marek Gdansk Wrzeszcz 30-39 62
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 97
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 98
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 37
Gbyl Jacek Gdańsk 40-49 301
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 47
Glinkowski Jerzy Warszawa 40-49 149
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 11
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 175
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 278
Gorazdowski Filip Starzyno 18-29 279
Gorazdowski Marcin Kłanino 40-49 280
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 30
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 31
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 27
Grenda Michał Gdynia 30-39 221
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 30-39 -
Grotowski Piotr Gdańsk 30-39 144
Gryglewski Michał Sopot 30-39 308
Grzelak Kacper Kosakowo 18-29 201
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 270
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 326
Gurski Piotr Rumia 30-39 357
Guźniczak Wojciech Nowa Wieś Lęborska 30-39 125
Hefczyc Maciej Gdańsk 30-39 340
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 188
Hemperek Marcin Szczecinek 40-49 371
Henig Wojciech Reda 30-39 358
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 128
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 103
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 275
Hoge Anna Puck 30-39 273
Hoge Krystian Puck 30-39 17
Hoge Rafał Puck 30-39 40
Horakowski Andrzej Świecie 40-49 139
Hościło Błażej Gdynia 16-17 406
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 66
Indeo Simone Gdańsk 40-49 331
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 -
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 132
Jakowiuk Piotr Siemiatycze 30-39 341
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 60
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 78
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 116
Janiszewski Marek Bytów 30-39 94
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 105
Jarosiewicz Michal Gdansk 40-49 -
Jasiński Ernest Koszalin 18-29 205
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 180
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 -
Joskowska Iwona Luzino 40-49 209
Kabaciński Tomasz Wronki 30-39 42
Kalisz Paweł Gdańsk 30-39 353
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 112
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 -
Karolczak Jagoda Warszawa 30-39 -
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 123
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 -
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 30-39 241
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 208
Kiselev Iurii Kaliningrad 50-59 61
Kiszkurno Andrzej Gdynia 50-59 156
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 24
Kobyliński Szymon Gdansk 40-49 -
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 129
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 162
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 190
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 20
Komsta Marcin Puck 40-49 35
Kornecki Marcin Gdynia 30-39 38
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 151
Korwel Adam Kartuzy 30-39 212
Kosiński Łukasz Lębork 18-29 324
Koss Przemysław Lębork 50-59 -
Kowal Zbigniew Słupsk 40-49 -
Kowalczyk Wojciech Susz 18-29 -
Kowalski Adam Sopot 18-29 23
Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie 30-39 186
Kowalski Maciej Puck 16-17 127
Kozłowski Marcin Rumia 40-49 257
Krajnik Oskar Pelplin 18-29 369
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 -
Krefft Maria Parchowo 18-29 -
Krefta Martyna Kamienica Królewska 16-17 -
Krupiński Daniel Słupsk 40-49 -
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 219
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 393
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 383
Kukawka Agnieszka Gdynia 40-49 43
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 265
Kurek Artur Kwidzyn 30-39 -
Kurianowicz Wiesław Gdańsk 50-59 146
Kurylczyk Olaf Kolbudy 16-17 45
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 247
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 152
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 165
Labuda Hubert Łęczyce 18-29 -
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 153
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 179
Lenz Michał Gdańsk 30-39 29
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 150
Lewandowicz Aneta Toruń 18-29 71
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 140
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 141
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 89
Lis Paweł Gdańsk 40-49 198
Lorkowska Weronika Gdańsk 18-29 199
Lucka Michał Gdynia 18-29 246
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 147
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 -
Łepek Marcin Malbork 40-49 115
Łuczkiewicz Jan Rumia 50-59 -
Łukasik Renata Gdynia 50-59 283
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 -
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 84
Maciejewski Sławomir Lębork 50-59 -
Majewski Marek Prabuty 60-… -
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-29 370
Malek Marcin Łęczyce 30-39 14
Maliszewski Jakub Kwidzyn 30-39 -
Marcin Krawczyk Miszewko 40-49 261
Markowski Dariusz Gdańsk 30-39 225
Marzejon Dariusz Chłapowo 50-59 298
Marzejon Karol Reda 40-49 108
Marzejon Mikołaj Chłapowo 18-29 297
Matuła Bartłomiej Banino 30-39 -
Mazur Paula Warszawa 18-29 114
Mejka Bartek Pruszcz Gdanski 30-39 384
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 323
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-49 171
Miętkiewicz Marta Gdansk 30-39 191
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 44
Modlińska Beata Rumia 40-49 359
Modzelewski Rafal Gdańsk 30-39 167
Molendowski Jacek Gdynia 30-39 81
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 349
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 302
Mróz Patryk Tczew 18-29 231
Naczk Marcin Reda 40-49 295
Naczke Dariusz Karwia 18-29 54
Nadolski Łukasz Gdańsk 30-39 177
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 365
Nowakowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 329
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 77
Orzechowski Alan Olsztyn 18-29 185
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 75
Pakuła Piotr Sopot 30-39 236
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 360
Paszkowski Mikołaj Gdynia 30-39 195
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 90
Pawella Anna Owidz 30-39 361
Pawlak Artur Gdynia 40-49 49
Pawłowski Jan Gdańsk 18-29 244
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 16-17 243
Petka Tomasz Lębork 18-29 -
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 300
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 102
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 204
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 -
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 -
Piwko Maciej Gdańsk 40-49 -
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 259
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 64
Pomieczyński Patryk Wejherowo 30-39 50
Potrykus Filip Chłapowo 16-17 92
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 91
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 169
Przybysz Piotr Rumia 30-39 48
Puchowska Ewelina Gdańsk 30-39 -
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 240
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 133
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 21
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 159
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 -
Renusz Piotr Lębork 18-29 -
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 397
Reszka Piotr Tuchomie 30-39 173
Reszka Tomasz Nowa Wieś Lęborska 18-29 145
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 193
Rocławski Radosław Chojnice 18-29 -
Rolbiecka Alicja Reda 30-39 41
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 281
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 154
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 55
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 -
Rytel Wojciech Warszawa 60-… 34
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 -
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 13
Saczuk Wojciech Gdańsk 50-59 -
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 121
Sawkułycz Marcin Rumia 30-39 161
Selewski Dawid Wejherowo 16-17 143
Sędecki Piotr Gdynia 30-39 -
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 196
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 -
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 224
Skałecki Tomasz Reda 40-49 320
Skąpski Jacek Sopot 60-… 117
Skomorowski Michał Ustka 30-39 -
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 248
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 113
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 200
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 56
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 138
Strzyżewski Tomasz Wejherowo 16-17 284
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 80
Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze 18-29 211
Superson Marcin Gdynia 18-29 229
Suska Arkadiusz Gdynia 30-39 228
Sykuła Jakub Gdynia 16-17 157
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 88
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 52
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 235
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 32
Szempliński Marek Olsztyn 18-29 255
Szempliński Marek Olsztyn 18-29 -
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 272
Szymborski Tomek Sopot 40-49 -
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 170
Szymkun Dariusz Gdynia 50-59 119
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 375
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 25
Treselj Marin Gdańsk 30-39 26
Trojanowski Łukasz Świecie 18-29 134
Trusiak Mateusz Słupsk 16-17 174
Turek Karol Leśniewo 30-39 356
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 222
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 299
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 58
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-… 291
Utnik Slawomir Pruszcz Gdański 30-39 39
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 18
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 87
Walczak Kamila Gdynia 30-39 269
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 83
Walentynowicz Adam Sopot 30-39 239
Walesiak Małgorzata Karlino 30-39 -
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 226
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 99
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 -
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 74
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 207
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 160
Wojtalewicz Mariusz Gdańsk 40-49 100
Wolanin Jakub Malbork 30-39 85
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 16
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 137
Wunsch Piotr Luzino 40-49 79
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 249
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 -
Zaczek Filip Władysławowo 16-17 325
Zalewski Mirosław Gdańsk 40-49 122
Zastawny Mariusz Gdynia 30-39 104
Zawalich Michał Gdańsk 30-39 333
Zawiliński Jarosław Stegna 18-29 251
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 36
Zielonka Maciej Sopot 30-39 -
Zienkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 28
Zięba Maciej Szczecinek 40-49 382
Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 -
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 176
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 12
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon