Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 27 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 27 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Tomasz Wołomin 40-49 1303
Adamusiak Marlena Rumia 30-39 1582
Adryan Adam Słupsk 40-49 1365
Arendt Tomasz Kiełpino 30-39 1288
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1550
Baka Elżbieta Warszawa 40-49 1300
Bambrowicz Martyn Rumia 30-39 1587
Banaszewska Joanna Gdynia 30-39 -
Baniel Paweł Rumia 40-49 1637
Barszcz Bartosz Radom 30-39 1499
Barwikowska Bogusia Solec Kujawski 40-49 1293
Baszyk Mateusz Luboń 30-39 -
Bednarek Michał Tczew 30-39 1294
Bezdel Anna Bolków 40-49 -
Białobrzewski Wojciech Szczytno 40-49 1612
Bielewicz Anna Słupsk 40-49 1383
Bielkowski Wojciech Płock 40-49 1426
Bilski Bartosz Gdansk 30-39 1475
Bińczak Tomasz Gdańsk 40-49 1605
Bizunowicz Krystian Goleniów 40-49 1431
Błasińska Żaneta Ciechocinek 40-49 1505
Błaszczyk-Parka Anna Elbląg 18-29 -
Błędowski Mariusz Włocławek 40-49 1501
Błoński Bartosz Gdańsk 18-29 1437
Bogotko Marta Sulejówek 40-49 1284
Bohn Michał Warszawa 18-29 1518
Bohucki Piotr Reda 30-39 -
Bojek Beata Rydzyna 40-49 1460
Bojek Łukasz Rydzyna 30-39 1481
Boreta Wiercińska Marzena Warszawa 40-49 1271
Bork Karolina Słupsk 30-39 -
Borowiec Marta Piaseczno 40-49 1558
Borowski Robert Tomaszów Mazowiecki 40-49 1476
Brazulewicz Bartosz Gdańsk 40-49 1446
Brokos Tomasz Gdańsk 30-39 1373
Browarczyk Tomek Łebieńska Huta 30-39 1331
Bruch Tomasz Wilczyn 18-29 -
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1488
Bujnicki Marcin Pasłęk 40-49 1489
Bukała Marcin Bielsko-Biała 18-29 1417
Buś Aleksander Lębork - Mosty 40-49 -
Bydoń Agnieszka Kokotów 40-49 1478
Celiński Adam Ząbki 40-49 1361
Ceranowska Agnieszka Złotów 40-49 1235
Charkiewicz Monika Straszyn 30-39 1323
Chmielewski Michał Gdańsk 40-49 1404
Cholewicka Ewelina Rychwał 30-39 1371
Chomont Magdalena Goleniów 40-49 1535
Chomont Rafał Goleniów 40-49 1381
Chuchała Daniel Reda 30-39 -
Chyliński Łukasz Grudziądz 30-39 -
Chyła Artur Konstancin Jeziorna 50-59 1629
Chyżewska Katarzyna Olsztyn 30-39 -
Cichocki Tomasz Gdynia 40-49 1359
Cichowska Joanna Gdańsk 18-29 1340
Ciepielewski Patryk Tczew 18-29 1531
Cieśnik Krzysztof Grudziądz 30-39 -
Cofalski Jakub Warszawa 30-39 1306
Corblin Regis Gdynia Dąbrowa 30-39 1473
Cyran Piotr Nysa 30-39 1483
Czachowski Michał Warszawa 40-49 -
Czajka Marcin Gdansk 30-39 1220
Czajka Mariusz Gdynia 30-39 1275
Czałpiński Tomasz Nowa Wieś 40-49 1523
Czapa Magdalena Gdańsk 40-49 1448
Czaplińska Wioletta Ostrołęka 30-39 1413
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1452
Czech Mariusz Gdynia 30-39 1328
Czerwińska Anna Słupsk 40-49 1321
Damaszke Oriana Gdynia 30-39 1242
Daszczyński Adam Kosowo 40-49 1597
Dawidowicz Zaneta Slupsk 40-49 1370
Dąbrowska Marta Warszawa 30-39 1267
Dejewski Michal Gdynia 30-39 -
Deska Leszek Mysiadło 40-49 1403
Dębiec Ewa Gdańsk 30-39 1622
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1548
Dobkowska Agnieszka Wejherowo 30-39 -
Dokowska Joanna Szczecin 18-29 1364
Dombrowski Radek Gdańsk 30-39 1540
Domenico Lopriore Carmignano 40-49 1591
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1436
Droździński Konrad Szczecin 30-39 1336
Duchcik Marcin Gdańsk 40-49 1333
Duda Grzegorz Bukówka 30-39 1482
Duda-Religa Ewelina Szczecin 40-49 1537
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 -
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1492
Duks Lukasz Elblag 30-39 1356
Durand-Viel Louis Warszawa 30-39 1348
Dusiński Krzysztof Reda 30-39 1602
Dybuk Agnieszka Gdańsk 40-49 1428
Dzieniszewski Michał Wrocław 30-39 1456
Dzierżyński Piotr Konstancin-Jeziorna 40-49 1286
Dziewiatowska Agnieszka Złotów 40-49 1238
Elżanowski Adam Warszawa (Bemowo) 30-39 -
Fierka Tomasz Lębork 30-39 1565
Fikus Mirosław Lębork 30-39 -
Filipowicz Bartek Gdańsk 40-49 1416
Flisikowski Bartłomiej Gdynia 40-49 1633
Fojut Marcin Zblewo 40-49 -
Fons Aleksandra Piła 30-39 1406
Fornalska Joanna Gdańsk 30-39 1330
Fura Piotr Stegna 30-39 1449
Fursewicz-Wróbel Monika Słupsk 30-39 1319
Galczak Aleksandra Poznań 30-39 1358
Galikowski Maciej Jankowo Gdańskie 30-39 -
Garsztka Dominik Gdańsk 40-49 1557
Garsztka Mateusz Borkowo 30-39 1547
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-… 1528
Gąsiorek Kamila Warszawa 18-29 1382
Gierszewska-Kwapisz Anna Sopot 30-39 1274
Gleszczyński Michał Gdańsk 30-39 1390
Gładkowski Grzegorz Reda 30-39 -
Głuchaczka Justyna Brzeźno Lęborskie 18-29 1407
Głuchowski Jacek Bielsko-Biała 40-49 1296
Gmurczyk Ania Warszawa 30-39 1401
Gołaszewski Łukasz Gdańsk 30-39 1266
Gołaszewski Michał Legionowo 40-49 1261
Gołub Marcin Warszawa 30-39 -
Gorlowski Emil Świdnica 30-39 1608
Gos Piotr Poznań 40-49 1396
Gosek Michał Kórnik 30-39 1399
Góraj Maciej Iława 40-49 1367
Góraj Marta Iława 40-49 1232
Górka Radosław Pruszków 30-39 1623
Grau Joanna Kwidzyn 40-49 1215
Grodź Jarosław Gdańsk 40-49 -
Grube Bartosz Gdynia 30-39 1221
Gruszecki Damian Gdańsk 30-39 1420
Grządka Karol Gdańsk 30-39 1513
Grzelecki Sebastian Juszkowo 30-39 1564
Gumowski Marcin Gdansk 40-49 1484
Guski Paweł Dobre Miasto 30-39 1493
Guzowski Dariusz Płock 50-59 -
Guździoł Jarek Solec Kujawski 40-49 1617
Hangiel Urszula Warszawa - Polska 30-39 -
Harkiewicz Piotr Poznań 30-39 1214
Hausman Magdalena Grudziądz 40-49 1305
Hirsz Maciej Gdańsk 40-49 1631
Hłasko Ania Józefów 18-29 1620
Hoffman Marek Białystok 40-49 1454
Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 30-39 -
Ignaczak Marcin Żychlin 40-49 -
Inglot Michal Gdańsk 40-49 -
Iwachów Sławomir Kwidzyn 40-49 1519
Iwanicki Marcin Wagrowiec 30-39 1467
Jablonska Ewa Krynica Zdrój 30-39 1307
Jakubowski Łukasz Gdańsk 30-39 1258
Jakubowski Rafał Gostyń 40-49 1459
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1217
Jankowski Marek Gdańsk 40-49 -
Janowski Andrzej Plewiska 30-39 1495
Jarska Hanna Dębogórze 40-49 1409
Jarząbek Agnieszka Straszyn 30-39 1588
Jarzębski Grzegorz Warszawa 40-49 1480
Jasiulewicz Anna Józefosław 40-49 -
Jastrzebowska Anna Rzekuń 30-39 1425
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 -
Jaworska - Nizioł Magdalena Grudziądz 30-39 1338
Jedlewski Krzysztof Lublin 40-49 1581
Jelinski Sebastian Wrocław 40-49 1368
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 -
Jodłowska Wioletta Pruszcz Gdański 40-49 -
Jodłowski Aleksander Pruszcz Gdański 40-49 -
Jokiel Joanna Gdańsk 30-39 1429
Jurkowski Rafał Gdańsk 40-49 1414
Juszczyk Robert Poznań 30-39 1378
Kaczmarek Piotr Gdańsk 40-49 1621
Kaiser Wiktoria Gdynia 30-39 1572
Kalociński Dawid Toruń 40-49 1350
Kałan Klaudia Gdynia 18-29 -
Kamiński Łukasz Warszawa 30-39 1536
Kapczyński Damian Maszewo Lęborskie 30-39 1311
Karczewski Jan Gdańsk 30-39 1375
Kardach Magdalena Bydgoszcz 30-39 -
Kautz Michał Gdynia 40-49 1471
Kawka Damian Warszawa - Polska 40-49 -
Kazek Sebastian Katowice 30-39 1443
Kąkol Jan Straszyn 18-29 1341
Kentner Maciej Gdynia 40-49 1551
Kędzierski Szymon Kwidzyn 30-39 -
Kiełtyka Agnieszka Ryki 30-39 1515
Kiernicka Barbara Stargard 40-49 1265
Kisiel Krzysztof Kwidzyn 40-49 1504
Klein Sebastian Kąpino 40-49 1410
Kmieć Adam Gdańsk 30-39 1289
Kmieć Beata Gdańsk 30-39 1352
Knitter Mateusz Gdańsk 18-29 1534
Knosowska Sylwia Warszawa 40-49 1313
Knosowski Sławomir Warszawa 40-49 1312
Kobreń Adam Gdańsk 40-49 1447
Kobuszewski Artur Warszawa 30-39 1586
Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk 40-49 1372
Kochalska Marta Gdańsk 18-29 1609
Kolman Małgorzata Gdańsk 30-39 -
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1262
Kołtonowski Krzysztof Gdynia 40-49 -
Konecki Marcin Olsztyn 18-29 1638
Konkel Lucyna Gdynia 30-39 -
Konkel Marcin Warszawa 40-49 1500
Konopka Anna Gdańsk 30-39 1256
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1369
Kopytko Andrzej Prószków 40-49 -
Korczak Edyta Gdańsk 18-29 1219
Korniłow Agnieszka Nowa Iwiczna 40-49 1626
Korniłow Piotr Warszawa 40-49 1625
Kotowicz Marcin Chodzież 30-39 1469
Kowalczyk Maciej Gdynia 30-39 -
Kowalkowski Krzysztof Gdańsk 30-39 1595
Kowalski Artur Gdynia 40-49 1630
Kowalski Mariusz Trzebnica 30-39 1457
Kowalski Szymon Gdańsk 18-29 1324
Kowalski Tomasz Elbląg 30-39 -
Kozera Marcin Kaczory 30-39 -
Koziarz Anna Kołobrzeg 30-39 -
Kozłowski Radosław Bydlino 30-39 -
Kraska Paweł Warszawa 30-39 1244
Kreft Ewa Gdańsk 40-49 1514
Królak Magda Warszawa 30-39 1395
Krupa Maciej Gdańsk 30-39 1424
Krupowies Mateusz Warszawa 18-29 1240
Krupowies Michał Warszawa 18-29 1239
Kruszyński Robert Gdańsk -Borkowo 40-49 1257
Krym Arkadiusz Gdańsk 40-49 -
Kryński Piotr Ząbki 30-39 1234
Kryszak Jarosław Gdańsk 18-29 1213
Kryszkiewicz Tomasz Działdowo 40-49 1526
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 1223
Krzemiński Tomasz Łódź 30-39 -
Kubiak Andrzej Rumia 60-… 1379
Kubiak Jagoda Wejherowo 30-39 1555
Kubiak Karolina Wejherowo 40-49 -
Kubicki Jan Maidstone 30-39 1583
Kuczyk Tomasz Gdańsk 30-39 1287
Kudin Daria Bydgoszcz 30-39 -
Kuklińska-Nurkowska Lucyna Ustka 40-49 1490
Kulas Marcin Sztum 30-39 -
Kulczycki Michał Borkowo 30-39 -
Kupaj Oktawia Łomianki 18-29 1418
Kupińska Magdalena Gdynia 18-29 1599
Kuraś Beata Gdańsk 30-39 -
Kurnyta Robert Gdynia 40-49 1225
Kuzioła Mariusz Elbląg 18-29 1594
Kuźniar Wojciech Gdańsk 30-39 1579
Kwarta Maciej Bolszewo 30-39 1530
Kwiatkowska Alicja Gdańsk 30-39 1212
Kwidziński Oskar Gdynia 18-29 1283
Labudda Miroslaw Rumia 50-59 1278
Lach Andrzej Gdynia 40-49 1624
Lachwicz Bartlomiej Gdansk 30-39 1376
Laclautre Ulrich Warszawa 40-49 1349
Langner-Kapczyńska Edyta Maszewo Lęborskie 30-39 1310
Laskowski Dawid Gdynia 18-29 1251
Laskowski Leszek Gdańsk 30-39 1246
Laskowski Przemysław Kalisz 40-49 -
Lasota Paweł Łowicz 40-49 1224
Lenckowski Lech Dębień 30-39 1632
Lenczowski Piotr Wejherowo 30-39 1216
Leszczyńska Katarzyna Gdynia 40-49 1444
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 -
Lewandowski Maciej Lubin 50-59 1250
Lila Michał Łapalice 18-29 1269
Lila Patrycja Łapalice 18-29 1268
Lisicki Bartosz Gdynia Dąbrowa 30-39 1427
Lisiecki Jakub Gdańsk 18-29 1325
Liszewski Paweł Gdańsk 18-29 1339
Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz 30-39 1290
Love Adrian Gdańsk 30-39 1566
Ludka Dagmara Złotów 40-49 1559
Łagód Łukasz Papowo Biskupie 30-39 1570
Łazowski Marcin Błonie 30-39 1315
Łączka Dagmara Warszawa 30-39 1600
Łączka Tomasz Warszawa 40-49 1601
Łucjanek Andrzej Warszawa 30-39 1507
Łuczak Daniel Wronki 30-39 1618
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 30-39 -
Łukasiewicz Krzysztof Konin 30-39 1433
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 1577
Machtyl Lucyna Bierkowo 40-49 1538
Machtyl Zygmunt Bierkowo 40-49 1539
Mahiat Thibault Gdansk 30-39 1302
Maj Marcin Elbląg 30-39 1533
Majewski Patryk Poznań 30-39 -
Makarski Tomasz Gdańsk 40-49 1541
Makles Wioletta Wrocław 30-39 1546
Makowska Karolina Warszawa 18-29 -
Małek Mateusz Poznan 40-49 1486
Mamcarz Jarosław Tczew 50-59 1351
Manias Michał Pruszcz Gdański 30-39 1247
Marciniak Mateusz Gdynia 30-39 -
Marciniuk Michał Gdynia 30-39 1434
Marianowski Krzysztof Kwidzyn 40-49 1347
Marjański Tomasz Gdynia 30-39 1332
Marmurowicz-Voss Janusz Gdynia 18-29 1385
Maryszczak Maciej Dębe Wielkie 30-39 1463
Maryszczak Magdalena Dębe Wielkie 30-39 1334
Mataix Ariadna Cartagena 18-29 1506
Mateja Łukasz Gdańsk 30-39 1474
Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia 30-39 1233
Matysiak Iwona Sękocin Stary 40-49 -
Matysiak Krzysztof Sękocin Stary 40-49 -
Maziarz Joanna Waganiec 30-39 -
Mazurek Anita Bydgoszcz 40-49 -
Mączka Cezary Warszawa 50-59 1635
Mellenthin Bartek Kaczory 18-29 1389
Melzer Arkadiusz Rumia 40-49 -
Melzer Hanna Rumia 50-59 -
Michalik Joanna Bydgoszcz 30-39 1509
Michnikowski Emmanuel Rostarzewo 18-29 1402
Michno Anna Gdańsk 40-49 1465
Miecznikowska Barbara Warszawa 40-49 -
Mika Piotr Kraków 18-29 1560
Mika Tomasz Warszawa 30-39 1503
Milczarek Rafał Sochaczew 40-49 -
Mioduszewska Małgorzata Gdańsk 40-49 1299
Mioduszewski Adam Gdańsk 40-49 1298
Miotk Michał Gdynia 30-39 1553
Mizik Maciej Gdynia 30-39 -
Mokwa Arkadiusz Gdańsk 40-49 1236
Molasy Dorota Nowa Wieś Malborska 30-39 1297
Molenda Robert Gdansk 40-49 1308
Morawski Piotr Włocławek 18-29 1318
Morga Bogdan Bedlno 30-39 -
Moritz Karol Grudziądz / Mokre 40-49 1462
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 -
Mościcki Mateusz Poznań 18-29 -
Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 40-49 1512
Mrzygłód Łukasz Gdynia 40-49 1589
Murawska Katarzyna Słupsk 30-39 1458
Musiał Krzysztof Warszawa 18-29 1636
Muszyński Krzysztof Kruszyn Krajeński 40-49 1554
Myszk Katarzyna Kościerzyna 30-39 1343
Nadobnik Beata Każmierz 40-49 1430
Nalaskowska Anna Grudziądz 40-49 1520
Nawrocki Oskar Chodzież 30-39 1282
Niechoćko Agata Gdańsk 30-39 1322
Niewdzięczna Barbara Olsztyn 40-49 1291
Niewdzięczny Jerzy Olsztyn 40-49 1292
Nowak Daniel Goleniów 30-39 1525
Nowak Klaudia Goleniów 30-39 1527
Nowicki Krzysztof Jeleniewo 50-59 1593
Ochnik Krzysztof Warszawa 30-39 1218
Oklej Agata Warszawa 30-39 1627
Okrój Dawid Warszawa 30-39 1377
Okrój Dawid Gdańsk 30-39 -
Olejczuk Karolina Straszyn 30-39 1576
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 -
Oriol-Signerska Monika Gdańsk 40-49 1344
Orłowski Artur Rotmanka 40-49 -
Orłowski Piotr Gdynia 30-39 1281
Orzeł Dariusz Gdańsk 40-49 1439
Orzyłowski Maciej Gdańsk 30-39 1613
Ośko Adam Olsztyn 40-49 1571
Paciork Paweł Marki 30-39 1363
Paczkowska Joanna Szczytno 40-49 1320
Palowska Joanna Olsztyn 18-29 1301
Pastwa Monika Gdańsk 40-49 1304
Pączek Andrzej Gdańsk 40-49 1241
Pecio Kamil Warszawa 30-39 -
Pela Hanna Wodnica 40-49 1574
Pendziałek Małgorzata Jastrzębie - Zdrój 18-29 -
Peplinski Tomasz Tczew 40-49 1353
Petryna Jagoda Wrocław 30-39 1398
Pis Bartosz Gdańsk 40-49 -
Piwosz Michał Wronki 30-39 1455
Plech Michał Piekary Śląskie 18-29 1497
Podbielski Krystian Warszawa 40-49 1355
Podsadny Bartosz Poznań 30-39 1598
Polański Marcin Sztutowo 18-29 1408
Polewski Rashid Marek Poznań 40-49 1227
Polska Joanna Grudziądz 40-49 1556
Połczyńska Ewelina Wagrowiec 30-39 1466
Pospieszna Zofia Poznań 18-29 -
Pospieszny Rafał Jarocin 30-39 1231
Potocka Kinga Słupsk 30-39 1309
Potocki Hubert Słupsk 40-49 1590
Pronobis Marek Warszawa 40-49 -
Przybylski Leszek Luboń 40-49 1498
Przybylski Wojciech Poznań 18-29 1441
Przybyło Karol Gdynia 18-29 -
Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk 18-29 -
Puciłowski Marek Elbląg 30-39 1237
Purwin Beata Grudziądz 40-49 1562
Pusz Łukasz Gliwice 40-49 1421
Quinn Andy Gdynia 30-39 1450
Rajner Krzysztof Koszalin 30-39 -
Remus Monika Słupsk 40-49 1615
Robakowski Dariusz Gdynia 50-59 1230
Rogulski Rafał Kętrzyn 40-49 1607
Rokita Mariusz Gdynia 40-49 1259
Rolbiecki Piotr Kościerzyna 30-39 -
Rozmus Katarzyna Gdańsk 30-39 1516
Ruczyński Maciej Rumia 50-59 -
Rudnicki Dariusz Pogórze 30-39 1568
Rudziñska Marlena Bialogard 30-39 1226
Rudziński Jacek Tychowo 40-49 1254
Rudzko Wojciech Wejherowo 50-59 1277
Rumian Jakub Kraków 18-29 1387
Rusin Bartosz Jabłonna 40-49 1575
Rybarczyk Jacek Gdańsk 50-59 -
Rycerski Rafał Czaplinek 30-39 1584
Rycewicz Wojciech Gdańsk 30-39 1580
Rymon Paweł Krajenka 30-39 1392
Rynkiewicz Dariusz Kosakowo 40-49 1405
Rzepecki Mateusz Gdansk 18-29 1445
Rzezak Aleksandra Reda 30-39 1342
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 1596
Sadowski Grzegorz Gdansk 30-39 1388
Sadowski Michał Gdańsk 30-39 1391
Sadowski Tomasz Gdynia 40-49 -
Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki 40-49 1517
Samborski Bartosz Warszawa 40-49 -
Sambożuk Michał Gdańsk 30-39 1374
Sarr Moustapha Thiès 18-29 -
Sauls Clint Sopot 40-49 1491
Semmerling Przemyslaw Gdynia 30-39 1243
Sempruch Witold Poznań 18-29 1442
Senda Karol Gdańsk 30-39 1279
Senko Marcin Warszawa 30-39 1260
Serkowska Magdalena Koszalin 18-29 1502
Siecińska Emilia Ustka 30-39 -
Siedlecki Artur Gdynia 40-49 1563
Sienkiewicz Marcin Gdynia 30-39 -
Siewiorek Łukasz Bochnia 30-39 1511
Signerski Remigiusz Gdańsk 40-49 1345
Sikora Monika Gdańsk 30-39 1222
Sikora Robert Wronki 40-49 1422
Sikorska Agnieszka Warszawa 30-39 1357
Sińczuk Patrycja Tczew 30-39 -
Sipiera Tomasz Giebułtów 40-49 -
Skoczyńska Renata Ustka 30-39 1496
Skrzypiec Karol Żarów 30-39 -
Skumiał Oskar Ustka 30-39 1567
Słomkowski Mateusz Włocławek 18-29 1435
Słowik Michał Gdynia 40-49 -
Słowikowska Klaudia Gdańsk 18-29 -
Smentoch Radosław Żukowo 18-29 -
Sobczak Agata Chodzież 30-39 1468
Sobisz Agnieszka Gdynia 18-29 1592
Sołtysiak Natalia Gdańsk 30-39 1552
Soszynska Gosia Warszawa 50-59 1354
Specjał Dominik Gdańsk 18-29 1329
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 40-49 1346
Staniszewska Joanna Gdańsk 30-39 1249
Starczewska Milena Gdynia 30-39 -
Starzyńska Katarzyna Piła 30-39 1393
Stasinski Rafał Gdansk 18-29 1634
Stasiński Henryk Gdańsk 50-59 1248
Staszewska Katarzyna Gorzów Wielkopolski 40-49 1610
Stefańczyk Teresa Aleksandrów Łódzki 40-49 1542
Stenka Marcin Lębork 30-39 1494
Stępniewski Wiktor Gdańsk 30-39 1614
Stojecki Bartosz Goleniów 40-49 1380
Stryjakowska Marta Poznań 30-39 1544
Sułek Grzegorz Gdańsk 30-39 1276
Sychowski Kamil Wejherowo 18-29 -
Szabłowska Iwona Juszkowo 30-39 1335
Szaflarska Katarzyna Warszawa 30-39 -
Szarafiński Jaromir Gdańsk 30-39 1316
Szczęsny Paweł Warszawa 30-39 1255
Szczęsny Tomasz Banino 30-39 -
Szczotkowska Agnieszka Poznań 18-29 1397
Szczypek Jacek Piaseczno 30-39 1510
Szerszeń Janusz Piaseczno 40-49 1252
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 -
Szmidt Karol Biskupie 30-39 1604
Sznyter Sabina Polanów 18-29 1263
Szpała Jakub Żagań 18-29 -
Szukała Adrian Wronki 18-29 1578
Szulc Joanna Warszawa 40-49 1295
Szymański Artur Gdańsk 40-49 1440
Szymański Jacek Warszawa 40-49 -
Szyszłowski Waldemar Piła 30-39 1228
Ścigalski Marcin Niepołomice 40-49 1479
Ślęzak Hanna Piła 30-39 1394
Śniegocka Magdalena Tarnowo Podgórne 30-39 -
Śniegocki Paweł Tarnowo Podgórne 40-49 -
Świech Krystian Włocławek 30-39 -
Taber Jerzy Brwinów 50-59 1521
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 40-49 1585
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 1619
Tarkowski Mariusz Piotrków Kujawski 40-49 -
Tekliński Adrian Grudziądz 18-29 1573
Thiry Xavier Warszawa 40-49 1453
Tomaszewski Cezary Rumia 30-39 1384
Tracz Łukasz Radymno 30-39 1508
Trojanowska Kinga Złotów 50-59 1280
Trzaskalski Kamil Gdańsk 18-29 -
Trzcinska Jolanta Grudziadz 30-39 1314
Tucharz Anna Warszawa 40-49 1264
Tunowski Daniel Gdynia Redlowo 30-39 1326
Turski Mariusz Gdańsk 40-49 1606
Turski Robert Gdansk 40-49 1477
Twardowska Ewa Uniejów 30-39 1561
Ułamek Mateusz Gdynia 30-39 1603
Urbański Dariusz Kosakowo 30-39 1461
Urbański Leszek Krobia 18-29 1485
Walch Fabien Warsaw 30-39 1362
Wałdowska Anna Gdańsk 30-39 1415
Wankiewicz Krzysztof Jelcz-Laskowice 40-49 1366
Wasążnik Marcin Warszawa 40-49 -
Wąsowska Jagoda Piaseczno 50-59 1628
Weiland Adrian Słupsk 30-39 -
Wełna Sławomir Gdańsk 18-29 1472
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1412
Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 30-39 1327
Wierzbiński Karol Piaseczno 40-49 1616
Więckowski Łukasz Motylewo 30-39 1611
Wilczyński Piotr Jezierzyce 30-39 1419
Wiśniewski Paweł Szczytno 30-39 1532
Witczak Arkadiusz Kowale 40-49 -
Witek Sylwia Malbork 40-49 1451
Wlazło Agnieszka Gdańsk 40-49 -
Wlizło Paweł Elbląg 18-29 1386
Wojciechowski Wojtek Gliwice 40-49 -
Wojnarowski Piotr Gdańsk 30-39 1464
Wojsa Marcin Gdańsk 30-39 1529
Wojtanowicz Beata Grudziądz 50-59 1253
Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 30-39 -
Woloszyk Sebastian Gdynia 30-39 1569
Wolski Jerzy Chojnice 40-49 1411
Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica 30-39 1317
Woźnicki Michał Bydgoszcz 18-29 -
Wółkiewicz Dorota Pruszków 40-49 1423
Wółkiewicz Paweł Pruszków 40-49 1400
Wroblewski Adrian Gdańsk 30-39 -
Wrycz-Rekowski Łukasz Juszkowo 30-39 1211
Wycichowski Wojciech Ostaszewo 40-49 -
Wysocki Kamil Banino 18-29 -
Wysokinska Justyna Poznań 18-29 -
Zadrożna Dorota Grudziądz 40-49 -
Zagożdżon Piotr Bydgoszcz 40-49 1438
Zajdowska-Tryc Katarzyna Ząbki 30-39 1360
Zakrzacki Andrzej Gdynia 40-49 1524
Zalewski Dariusz Gdańsk 40-49 1549
Zambrzycki Tomasz Gdynia 40-49 1337
Zamyślewski Krzysztof Brachlewo 40-49 1229
Zaremba Paweł Poznań 30-39 1545
Zaszczyryńska Lidia Gdynia 30-39 -
Zawada Michał Toruń 40-49 1470
Zdrojewska Katarzyna Gdańsk 30-39 1270
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1285
Zhang Liying Warsaw 30-39 1522
Zielinski Grzegorz Warszawa 40-49 1543
Zielonka Michał Somonino 18-29 1245
Zięba Beata Kościerzyna 40-49 1272
Zięba Robert Kościerzyna 40-49 1273
Ziomek Tomasz Warszawa - Polska 30-39 1487
Żdanuk Wojciech Lebork 30-39 1432
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon