Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kokot Marcin (Dariusz Kokot, Martyna Janiak-Kokot) Konin 30-39 568
Wnuk Aleksandra (Joanna Jachim Poleszak, Katarzyna Mathea) Sztum 50-59 576

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Babciak Jakub Nowy Staw 16-17 -
Bartłomiejczak Jakub Zagórów 30-39 580
Biegun Tomasz Szczecin 30-39 523
Birecki Wacław Opole 50-59 596
Bollin Michal Tczew 40-49 530
Borucka Kornelia Złotoryja 18-19 527
Boruta Przemysław Gdynia 30-39 547
Bożym Judyta Warszawa 30-39 548
Brudło Piotr Stargard 16-17 563
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Bursztyński Tomasz Borówno 30-39 522
Czajkowski Tomasz Warszawa 40-49 539
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Faran Agata Sulmin 16-17 533
Fiszer Marlena Gdynia 30-39 521
Frankiewicz Karolina Gdańsk 30-39 550
Gasecka Aleksandra Warszawa 20-29 593
Gądek Łukasz Wrocław 30-39 532
Głowacz Dariusz Oleśnica 30-39 558
Goc Julia Kwidzyn 20-29 579
Grabowski Tomasz Tczew 40-49 574
Gulkowska Ewa Białołęka 50-59 585
Gumowski Marcin Gdansk 40-49 524
Gwardiak Bartłomiej Goleniów 20-29 572
Horodniczy Mariusz Łódź 30-39 537
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 545
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 544
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 571
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-59 526
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 582
Kałuziński Tomasz Malbork 40-49 591
Kleban Paweł Gdańsk 30-39 534
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-39 551
Kokot Marcin (Dariusz Kokot, Martyna Janiak-Kokot) Konin 30-39 568
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-39 -
Korpalski Tomasz Kwidzyn 20-29 564
Kosiński Maciej Człuchów 20-29 577
Kosiński Robert Pakość 30-39 557
Kowalczyk Katarzyna Opole 40-49 588
Kronowski Dariusz Zielonki 40-49 -
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 -
Kulczyk Sebastian Łochowice 40-49 565
Kulik Kamil Gdynia 16-17 570
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 581
Leppert Katarzyna Szczecin 30-39 -
Leszczyński Paweł Kwidzyn 20-29 573
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 549
Łobocki Kasper Toruń 20-29 531
Malanowski Jarosław Płock 60-… 569
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 529
Megier Maciej Tczew 20-29 584
Metrycki Łukasz Warszawa 30-39 586
Meyer Łukasz Luzino 30-39 555
Morawiec Marek Cieszyn 30-39 -
Nadolski Waldemar Tczew 40-49 540
Olczak Jakub Kościelec 16-17 -
Olejnik Tomasz Łomianki - Kiełpin 40-49 -
Oniszko-Kielar Marta Jedlina-Zdrój 30-39 543
Orawczyk Tomasz Tychy 50-59 597
Osiński Dariusz Orneta 30-39 566
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pawelec Kamil Sochaczew 30-39 -
Pfadt Olaf Milanówek 16-17 598
Pfadt Wojciech Milanówek 50-59 599
Polichnowski Paweł Gorzów Wielkopolski 30-39 -
Polkowska Aldona Murowana Goslina 50-59 587
Prędota Bartosz Warszawa 16-17 592
Rozenkranz Leonard Gdańsk 50-59 589
Rozkrut Alicja Warszawa 30-39 535
Sender Andrzej Lublin 40-49 560
Sienkiewicz Łukasz Koszalin 30-39 578
Sitkowska Joanna Opole 30-39 552
Sitkowski Krzysztof Opole 40-49 553
Skibicki Jarosław Gdańsk 30-39 556
Skwara Agnieszka Warszawa 30-39 525
Sułowski Adam Warszawa 30-39 -
Szot Dawid Sztum 20-29 595
Szymanowski Marcin Warszawa 30-39 546
Tokarczyk Kamil Nowy Sącz 60-… 594
Tul Paulina Kwidzyn 20-29 561
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 567
Urbanowicz Michał Gdynia 30-39 528
Wielosik Karolina Oleśnica 20-29 -
Wnuk Aleksandra (Joanna Jachim Poleszak, Katarzyna Mathea) Sztum 50-59 576
Wnuk Karolina Sztum 30-39 541
Wrobel Mateusz Fabianki 20-29 536
Wronka Wojciech Gdynia 30-39 554
Zamarripa Karolina Gdynia 18-19 590
Zaręba Beata Kaliska 40-49 538
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 562
Zieliński Maciej Bydgoszcz 30-39 583
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 575
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 559
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 542
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon