Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Gabryszak Marek (TRZEBIŃSKI HUBERT, SZULC WITOLD) Toruń 60-… 693
Kociecki Dariusz (Daniel Piotrowski, Dawid Wudkiewicz) Warszawa 30-39 822
Kokot Marcin (Kokot Dariusz, Janiak-Kokot Martyna) Konin 30-39 568
Migodziński Wojciech (Susicka Natalia, Piotr Nadybski) Legnica 40-49 827
Molasy Tomasz (Rychlewski Adrian, Masys Agnieszka) Malbork 30-39 520
Moskot Krzysztof (Bebkiewicz Izabela, Witkowski Piotr) Gdynia 30-39 673
Myśliborska Olga (Żelechowski Artur, Sutyniec Michał) Warszawa 40-49 641
Wiśniewski Gerard (Konstantynowicz Alicja, Czyżyk Piotr) Gdynia 40-49 672
Wnuk Aleksandra (Jachim Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 50-59 576

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczewska Agnieszka Lubanie 40-49 735
Adamczyk Bartosz Niekanin 20-29 652
Adamczyk Dawid Gdynia 30-39 740
Anyżewska Izabela Włocławek 30-39 687
Anyżewski Tomek Włocławek 30-39 635
Arent Jarosław Gdańsk 60-… 767
Arent Magdalena Gdańsk 30-39 766
Augustyniak Adam Łódź 30-39 776
Babciak Jakub Nowy Staw 16-17 505
Balbusa Mateusz Tczew 20-29 825
Baran Marcin Kielce 30-39 809
Baranowski Romuald Płock 50-59 775
Baranski Michal Warszawa 30-39 603
Barański Grzegorz Brodnica 50-59 715
Barański Piotr Włocławek 50-59 674
Bartczak Magda Toruń 30-39 850
Bartel Anita Gdańsk 40-49 849
Bartkowski Marek Warszawa 40-49 628
Bartłomiejczak Jakub Zagórów 30-39 580
Basiński Łukasz Bydgoszcz 20-29 692
Batoryna Aleksander Będzin 30-39 843
Bednarczyk Tomasz Lębork 30-39 645
Belka Rafał Warszawa (Praga-Południe) 20-29 788
Belter Daniel Wejherowo 20-29 738
Białobłocki Jacek Rypin - Mława 50-59 804
Bianga Michał Malbork 30-39 649
Biedrzycki Filip Gdańsk 20-29 679
Biegun Tomasz Szczecin 30-39 523
Binkowski Adrian Gzin 30-39 819
Birecki Wacław Opole 50-59 596
Błach Wojciech Sosnowiec 30-39 632
Bobek Agnieszka Warszawa 20-29 513
Bogalecki Marek Koleczkowo 60-… 791
Bogulski Piotr Zblewo 30-39 671
Bollin Michal Tczew 40-49 530
Borucka Kornelia Złotoryja 18-19 527
Boruta Przemysław Gdynia 30-39 547
Bożym Judyta Warszawa 30-39 548
Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa 60-… 503
Bronowicka Aleksandra Pogórze 20-29 716
Brudło Piotr Stargard 16-17 563
Bruździak Maciej Borkowo 20-29 836
Brzezicki Maciej Bolszewo 40-49 703
Brzozowski Piotr Rokitki 40-49 828
Brzóska Renata Kielce 40-49 724
Bursztyński Tomasz Borówno 30-39 522
Chajnowski Jarosław Koszalin 50-59 691
Cheba Krzysztof Kłodawa 40-49 660
Chmielewska Adrianna Warszawa 20-29 620
Chmielewski Tomasz Bydgoszcz 50-59 727
Chmurski Zbigniew Gospodarz 50-59 1185
Chojnowski Rafał Ełk 20-29 675
Chrostowska Ewa Rumia 20-29 623
Chrostowski Piotr Rumia 30-39 624
Chrzanowski Jan Gdańsk 16-17 510
Chudek Agnieszka Warszawa 20-29 846
Cieszyński Artur Gdańsk -Borkowo 40-49 713
Cieszyński Szymon Toruń 20-29 736
Cłapa Joanna Gdansk 40-49 658
Cwalina Ryszard Gdynia 40-49 812
Czaja Leszek Starogard Gdański 40-49 663
Czajkowski Paweł Gdynia 30-39 711
Czajkowski Tomasz Warszawa 40-49 539
Czerwiak Robert Starogard Gdański 40-49 659
Czerwiec Michał Rumia 30-39 605
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 30-39 790
Damentka Kamil Rumia 20-29 848
Dassd Sad Arklow 60-… -
Daszek Krzysztof Malbork 40-49 701
Dembicki Marcin Gdynia 30-39 794
Dolega Szymon Malbork 30-39 807
Drespa Patryk Gdynia 20-29 741
Duda Maciej Gdańsk 30-39 1198
Dudek Alfred Opole 60-… 511
Duk Janusz Lodz 50-59 519
Dwojacki Wojciech Kutno 20-29 720
Dybowski Bartosz Dąbrówka 30-39 643
Dyguła Bartosz Pruszcz Gdański 30-39 670
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 20-29 831
Eliasz Paweł Ustronie Morskie 40-49 805
Eliasz Piotr Ustronie Morskie 16-17 824
Fajks Adam Gdynia 40-49 1173
Falkowska Martyna Białystok 20-29 723
Faran Agata Sulmin 16-17 533
Fedan Dominik Morąg 20-29 814
Filipczyk Anna Katowice 30-39 818
Fiszer Jan Szklarska Poręba 30-39 639
Fiszer Marlena Gdynia 30-39 521
Flak-Wancerz Anna Katowice 30-39 630
Frankiewicz Karolina Gdańsk 30-39 550
Frankiewicz Szymon Gdańsk 30-39 747
Frąckowski Łukasz Bydgoszcz 20-29 683
Fyda Dobromir Wrocław 40-49 699
Gabryszak Marek (TRZEBIŃSKI HUBERT, SZULC WITOLD) Toruń 60-… 693
Gajewski Mariusz Warszawa 40-49 829
Gałka Łukasz Gdańsk 20-29 1199
Gasecka Aleksandra Warszawa 20-29 593
Gądek Łukasz Wrocław 30-39 532
Glapiński Maksymilian Warszawa 18-19 780
Głodowski Arkadiusz Gdynia 40-49 634
Głowacz Dariusz Oleśnica 30-39 558
Goc Julia Kwidzyn 20-29 579
Gołaszewski Marek Gdańsk Oliwa 40-49 1180
Gołąb Radosław Warszawa 30-39 700
Goryński Dawid Susz 18-19 1179
Goszka Jakub Sząbruk 20-29 728
Górski Jakub Gdynia 40-49 833
Górzyńska Małgorzata Trzcianka 40-49 646
Grabowski Tomasz Tczew 40-49 574
Grodek Krzysztof Grudziądz 50-59 773
Gruszka Mateusz Warszawa 30-39 685
Grzesk Katarzyna Poznań 30-39 817
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 30-39 726
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 585
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… 785
Gumowski Marcin Gdansk 40-49 524
Guz Aleksander Gdynia 18-19 800
Gwardiak Bartłomiej Goleniów 20-29 572
Hepner Tomasz Chodzież 30-39 712
Hojnor Aleksandra Święta Katarzyna 40-49 662
Horodniczy Mariusz Łódź 30-39 537
Hubczak Michał Żywiec 16-17 760
Hubczak Stanisław Żywiec 16-17 762
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 545
Ignatowicz Jakub Warszawa 16-17 667
Iwicki Paweł Bydgoszcz 30-39 754
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 544
Jankowski Arkadiusz Gliwice 40-49 718
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 1171
Jędrzejewska Anna Gdańsk 20-29 684
Jodko Paweł Poznań 40-49 642
Jodko Piotr Batorowo 40-49 637
Jopek Tomasz Poznań 30-39 759
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-59 526
Juzwuk Seweryn Wejherowo 20-29 640
Kac Marek Reda 40-49 507
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 698
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 582
Kałuziński Tomasz Malbork 40-49 591
Karaszewski Norbert Białe Błota 30-39 837
Karczewska Justyna Warszawa 20-29 823
Kardasz Sławek Lubin 20-29 1183
Kardasz Sławomir Lubin 40-49 1182
Karolak Marcin Józefosław 50-59 1174
Karolak Mateusz Józefosław 16-17 774
Karolewski Krzysztof Olsztyn 30-39 615
Kasierski Paweł Poznań 50-59 653
Kleban Paweł Gdańsk 30-39 534
Kleinowski Krzysztof Kobylanka 50-59 601
Klosek Dominik Gdynia 30-39 629
Kment Piotr Chwaszczyno 30-39 763
Kociecki Dariusz (Daniel Piotrowski, Dawid Wudkiewicz) Warszawa 30-39 822
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 1176
Kocjan Piotr Warszawa - Polska 30-39 516
Kodymowski Wojciech Szpetal Górny 50-59 665
Kokot Marcin (Kokot Dariusz, Janiak-Kokot Martyna) Konin 30-39 568
Kołakowski Tomasz Bydgoszcz 30-39 729
Kołodziejczyk Stanisław Warszawa 16-17 839
Kontakiewicz Daniel Olsztyn 40-49 782
Korpalski Tomasz Kwidzyn 20-29 564
Korzeniowski Marek Wałcz 20-29 514
Kosiński Robert Pakość 30-39 557
Kostro Michał Białystok 20-29 1177
Kowala Zuzanna Poznań 20-29 689
Kowalczyk Katarzyna Opole 40-49 588
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 -
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 -
Kowalewski Zbigniew Gdańsk 60-… 743
Kowalik Marcin Gdańsk 30-39 781
Kowalska Lidia Kobiele Wielkie 40-49 708
Kowalski Lukasz Poznan 30-39 678
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 765
Krasińska-Mitura Ewa Rumia 30-39 757
Krauze Alicja Malbork 18-19 661
Kreft Jarosław Gdańsk 30-39 618
Kroplewski Maciej Gdańsk 30-39 677
Krygier Maciej Bydgoszcz 30-39 508
Kuc Urszula Pogórze 40-49 737
Kucik Ryszard Gdynia 60-… -
Kula Arkadiusz Bydgoszcz 20-29 709
Kulczyk Sebastian Łochowice 40-49 565
Kulik Kamil Gdynia 16-17 570
Kulwicki Karol Bydgoszcz 30-39 838
Kunz Mateusz Reda 20-29 755
Kurczewska Joanna Elbląg 40-49 734
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce 50-59 751
Kwasiuk Karolina Poznań 20-29 688
Kwiatkowski Krzysztof Ostrołęka 30-39 808
Lara Ania Jelenia Góra 30-39 702
Lech Kamil Warszawa 30-39 610
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 581
Legan Martyna Kłodzko 20-29 810
Leonowicz Martyna Szczecin 20-29 756
Leszczyński Paweł Kwidzyn 20-29 573
Leśniewska Dagmara Tomaszów Mazowiecki 20-29 655
Leśniewska Marta Piła 20-29 644
Leśniewski Robert Tomaszów Mazowiecki 40-49 656
Lew Jakub Gdańsk 30-39 602
Lewandowski Linus Warszawa 20-29 789
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 40-49 815
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 30-39 549
Loryś Marcin Wrocław 20-29 840
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 501
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 40-49 694
Łobocki Kasper Toruń 20-29 531
Łomnicki Robert Kraśnik 30-39 1178
Łopaciuk Paweł Słupsk 30-39 647
Łotysz Marek Koszalin 50-59 657
Łubiński Tomasz Szczecin 40-49 821
Magdziak Zbigniew Poznań 50-59 842
Makarewicz Piotr Warszawa 30-39 512
Malik Maja London 30-39 612
Malinowski Artur Maksymilianowo 50-59 517
Manowiecki Kamil Sopot 16-17 1184
Mańczak Jakub Gdynia 40-49 844
Marach Krzysztof Łochowo 40-49 725
Marciniak Przemysław Plewiska 30-39 707
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 529
Marzec Mieszko Gdynia 40-49 771
Marzec Milan Gdynia 16-17 772
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 650
Megier Maciej Tczew 20-29 584
Meissner Janusz Kartuzy 50-59 778
Melkowski Marcin Iława 30-39 769
Metrycki Łukasz Warszawa 30-39 586
Meyer Łukasz Luzino 30-39 555
Michalak Ania Ujście 40-49 625
Michalak Piotr Ustka 20-29 561
Michalewska Anna Olszowice 40-49 730
Michalski Michał Skórzewo 30-39 696
Miedziak Sebastian Rogalinek 30-39 722
Migodziński Wojciech (Susicka Natalia, Piotr Nadybski) Legnica 40-49 827
Molasy Tomasz (Rychlewski Adrian, Masys Agnieszka) Malbork 30-39 520
Moskot Krzysztof (Bebkiewicz Izabela, Witkowski Piotr) Gdynia 30-39 673
Motylski Stanislaw Gdynia 40-49 733
Murach Agnieszka Ostrołęka 50-59 770
Myśliborska Olga (Żelechowski Artur, Sutyniec Michał) Warszawa 40-49 641
Nadolna Katarzyna Poznań 30-39 695
Nadolski Waldemar Tczew 40-49 540
Nałęcz-Gembicki Mateusz Łódź 30-39 608
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-39 622
Niemczyk Wiktor Milanówek 18-19 787
Niesterowicz Karol Szczecin 20-29 613
Niestępski Paweł Legionowo 20-29 719
Nita Igor Warszawa - Polska 16-17 621
Norkowski Tomasz Toruń 30-39 750
Norwa Piotr Warszawa 20-29 -
Nowak Filip Konin 20-29 680
Obrał Łukasz Kraków 40-49 710
Olczak Jakub Kościelec 16-17 830
Olenkowicz Bronislaw Olsztyn 30-39 721
Oniszko-Kielar Marta Jedlina-Zdrój 30-39 543
Orawczyk Tomasz Tychy 50-59 597
Orzyp Agnieszka Lublin 30-39 631
Osędowska Aleksandra Płock 20-29 832
Osiński Dariusz Orneta 30-39 566
Owczarek Paweł Pabianice 40-49 1181
Pabijan Igor Warsaw 30-39 705
Pacholczyk Krzysztof Słupsk 30-39 799
Paszkiewicz Robert Dabrowa 30-39 690
Paśko Franek Warszawa 30-39 571
Pfadt Olaf Milanówek 16-17 598
Pfadt Wojciech Milanówek 50-59 599
Piekut Marcin Wejherowo 40-49 697
Piełuć Alicja Gdańsk 16-17 502
Piełuć Edmund Gdańsk 40-49 744
Pietrasiuk Marcin Gdańsk 40-49 706
Pietruszka Magdalena Działdowo 30-39 768
Płoski Jarek Gdynia 50-59 797
Polkowska Aldona Murowana Goslina 50-59 587
Prędota Bartosz Warszawa 16-17 592
Ptak Jacek Warszawa 30-39 811
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 714
Pupek Wojciech Przyjazn 30-39 746
Raszowski Jakub Ząbki 30-39 826
Rażewski Maciej Malbork 20-29 681
Reich Marek Olsztyn 30-39 796
Roniarski Adam Wejherowo 40-49 816
Rozenkranz Leonard Gdańsk 50-59 589
Rozkrut Alicja Warszawa 30-39 535
Różycka Marlena Warszawa 30-39 614
Rusak Łukasz Gdynia 30-39 793
Rusak Michal Gdynia 30-39 -
Rutkowski Wojciech Przechlewo 20-29 795
Ryba Agata Poznań 30-39 666
Rybacki Marcin Bydgoszcz 40-49 786
Rymarkiewicz Małgorzata Bydgoszcz 30-39 638
Rzytki Piotr Lisiowolka 30-39 761
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 845
Sąsiadek Cezary Gdańsk 30-39 748
Schlueter Bernard Jaroty 40-49 779
Sender Andrzej Lublin 40-49 560
Sienkiewicz Łukasz Koszalin 30-39 578
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-… 616
Sitkowska Joanna Opole 30-39 552
Sitkowski Krzysztof Opole 40-49 553
Skibicki Jarosław Gdańsk 30-39 556
Skorecki Aleksander Bydgoszcz 20-29 -
Skrzypska Natalia Plewiska 30-39 606
Skwara Agnieszka Warszawa 30-39 525
Słomka Karolina Ujazd 20-29 745
Słupek Roksana Rumia 20-29 847
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-39 626
Sosiński Rafał Gdynia 30-39 806
Staniszewska Joanna Gdańsk 30-39 803
Staniszewski Krzysztof Malbork 30-39 802
Staniszewski Maciej Malbork 30-39 577
Staszewska-Nowak Agnieszka Gruszczyn 40-49 749
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 813
Stojak Krzysztof Suchy Dąb 30-39 820
Strumińska Sara Sosnowiec 20-29 717
Strześniewski Janusz Toruń 50-59 654
Stusio Damian Gdańsk 40-49 801
Sus Peter Chicago 30-39 841
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 783
Szakoła Marcin Złotniki 40-49 636
Szarlej Marcin Bydgoszcz 30-39 504
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 784
Szczepańska Magdalena Warszawa 30-39 617
Szeszko Magdalena Szczecin 30-39 627
Szot Dawid Sztum 20-29 595
Szumlas Anna Połchowo 30-39 742
Szumlas Rafał Rumia 30-39 758
Szymanowski Marcin Warszawa 30-39 546
Szyttenholm Oliwier Bydgoszcz 30-39 764
Śliwka Piotr Kraśnik 30-39 515
Tissouarine Samir Rumia 20-29 551
Tobiasz Aleksandra Gdynia 30-39 835
Tokarczyk Kamil Nowy Sącz 30-39 594
Tomaszewski Marcin Bydgoszcz 40-49 798
Tomczak Zuzanna Rumia 16-17 732
Trofimowicz-Kalinowska Katarzyna Warszawa 30-39 731
Truszkowski Michał Ośno Lubuskie 30-39 518
Tryk Piotr Olsztyn 30-39 664
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 567
Ulański Maciej Sompolno 16-17 682
Urbaniak Krystian Krotoszyn 20-29 669
Urbanowicz Michał Gdynia 30-39 528
Urbański Bartosz Szczytniki Duchowne 20-29 506
Wajs Anna Gdynia 20-29 739
Walczak Grzegorz Ruda Śląska 30-39 633
Węglińska Joanna Sztutowo 30-39 1175
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 40-49 509
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 40-49 834
Wiśniewski Gerard (Konstantynowicz Alicja, Czyżyk Piotr) Gdynia 40-49 672
Witucka-Krygier Malwina Bydgoszcz 30-39 753
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 611
Wnuk Aleksandra (Jachim Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 50-59 576
Wnuk Karolina Sztum 30-39 541
Wolski Tomasz Bydgoszcz 20-29 -
Woźniak Monika Siemianice 30-39 604
Wrobel Mateusz Fabianki 20-29 536
Wronka Wojciech Gdynia 30-39 554
Wróblewski Jarosław Gdynia 30-39 607
Wyroda Damian Mława 30-39 792
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 18-19 619
Wysocki Piotr Pelplin-Kulice 40-49 648
Zabielewicz Mariusz Warszawa 30-39 609
Zaborowski Łukasz Malbork 30-39 1172
Zadroga Piotr Gdańsk 40-49 569
Zalesinski Marcin Bydgoszcz 30-39 668
Zamarripa Karolina Gdynia 18-19 590
Zaremba Tomasz Kraków 40-49 651
Zaręba Beata Kaliska 40-49 538
Zduńczyk Krzysztof Gdańsk 20-29 676
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 562
Zieliński Maciej Bydgoszcz 30-39 583
Zieliński Nicolas Bydgoszcz 20-29 686
Zieminska-Wozniak Anna Warszawa 30-39 600
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 575
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 559
Zwierzyński Krzysztof Lidzbarsk Warmiński 40-49 777
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 542
Żmudziński Tomasz Gdańsk 30-39 752
Żurek Wiktor Wrocław 30-39 704
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon