Garmin Iron Triathlon Płock 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Michał Kowalczyk) Łódź 35-39 60
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 142
Wiązowski Michał (Modrzejewski Michał, Dudkowska Ewelina) Nieborów 45-49 195

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 45-49 64
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 136
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 126
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 120
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 69
Bartoszewski Piotr Łomianki 35-39 41
Bielak Daniel Bodzanów 30-34 96
Bodych Maciej Ząbki 40-44 164
Bogusz Lilia Warszawa 40-44 175
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Bożek Łukasz Łomianki Dolne 35-39 193
Briggs Sean Lipków 50-54 -
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 205
Brzozowski Bartosz Warszawa 30-34 133
Budziło Adam Płock 45-49 223
Budziszewska Marta Warszawa - Polska 35-39 73
Budziszewski Marcin Warszawa - Polska 35-39 74
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 132
Ceglarz Wojciech Warszawa 30-34 122
Celmer Marcin Płock 35-39 35
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chruścik Piotr Warszawa 45-49 216
Chrzanowski Zbigniew Płock 35-39 179
Chylak Kamil Warszawa 35-39 31
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 40-44 83
Ciechański Filip Bukowiec 25-29 97
Cieślak Konrad Otwock 40-44 123
Cimochowski Mieczysław Kanie 40-44 207
Cybulski Konrad Kutno 45-49 26
Cygański Jacek Gdańsk 50-54 196
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 103
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 221
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 -
Danielski Kamil Warszawa 30-34 107
Danik Piotr Warszawa 45-49 59
Dawidowski Marek Kartuzy 30-34 -
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 -
De Groot Jan Piaseczno 50-54 56
Dobrosielski Andrzej Chotomów 25-29 213
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 25
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 39
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dubisz Michał Warszawa 30-34 201
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 30
Dyniewicz Adam Radzymin 45-49 173
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 -
Dzik Tomek Warszawa 35-39 139
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 99
Fila Marek Warszawa 40-44 168
Fogiel Michał Radom 25-29 28
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 197
Frączek Rafał Jaworzno 30-34 151
Gacka Rafał Sicienko 40-44 -
Galewicz Ewa Plock 25-29 52
Galewicz Michal Cannes 50-54 51
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Michał Kowalczyk) Łódź 35-39 60
Goj Mateusz Mysłowice 25-29 119
Gontar Rafał Warszawa 50-54 169
Góralski Piotr Płock 45-49 -
Górski Mateusz Warszawa 25-29 111
Gruszczyński Mateusz Ciechocin 35-39 184
Gryś Piotr Długosiodło 35-39 46
Grześkowiak Grzegorz Warszawa 35-39 149
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Gusarov Valery Gusev 50-54 203
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 48
Izbiński Rafał Skarżysko-Kamienna 40-44 187
Izdebski Damian Piszczac 30-34 82
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Jamroż Robert Warszawa 40-44 -
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 206
Jaworski Hubert Warszawa 35-39 198
Joachimiak Marek Inowrocław 25-29 -
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 78
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 42
Jończy Radosław Wrocław 40-44 202
Kabulski Radosław Góra Kalwaria 30-34 124
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 -
Kaczmarek Karolina Warszawa - Polska 35-39 -
Kajkowski Szymon Białobrzegi 40-44 153
Kalinowski Paweł Łomianki 35-39 218
Kałużna Aneta Warszawa 35-39 178
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 110
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 145
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 219
Kawka Paweł Konin 45-49 134
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 91
Kącki Karol Warszawa 40-44 160
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 222
Kęsikowska Katarzyna Bydgoszcz 25-29 204
Kita Maciej Witaszyce 35-39 181
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 30-34 125
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 75
Knapik Mariusz Częstochowa 40-44 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 54
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 152
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 88
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 53
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 170
Kowalczyk Karol Warszawa 35-39 114
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 -
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 71
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 68
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 92
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 32
Krawczyk Marek Płock 40-44 150
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 147
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 154
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 121
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 86
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 167
Kulesza Wojciech Warszawa 25-29 47
Kur Daniel Gdynia 30-34 70
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 89
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 113
Lenart Konrad Michałowice 40-44 189
Lewandowski Marcin Stęszewko 25-29 129
Lipiński Piotr Grójec 50-54 104
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 105
Lubowiecka Larysa Kraków 18-24 44
Lubowiecka Oksana Kraków 45-49 45
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 140
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 45-49 141
Łempicki Jakub Lomza 25-29 55
Łomża Dorian Warszawa 30-34 212
Łukasik Mateusz Warszawa 25-29 34
Madany Michał Warszawa 40-44 180
Majewski Marek Warszawa 40-44 117
Majewski Paweł Warszawa 40-44 29
Marczak Łukasz Warszawa (Wola) 25-29 200
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Masłowski Marcin Łódź 40-44 -
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 142
Matusiak Małgorzata Milanówek 25-29 157
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 190
Mazur Andrzej Otwock 45-49 118
Mazurowska Natalia Warszawa 25-29 130
Mączyński Czesław Płock 65-69 63
Mejia Tula Carlos Warszawa 40-44 188
Michalski Tomasz Łódź 30-34 209
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 171
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 61
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 158
Miszkiewicz-Górecka Olga Warszawa 25-29 199
Modrzejewski Michał Sochaczew 55-59 185
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 76
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 84
Narożnik Maciej Radom 30-34 116
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 79
Nowakowski Tomasz Płock 40-44 58
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 23
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-34 176
Olender Paweł Warszawa 40-44 128
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 94
Opałczyński Zbigniew Warszawa 45-49 95
Opiłowski Paweł Modła 40-44 24
Oset Piotr Sieradz 55-59 162
Osędowska Aleksandra Płock 18-24 -
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śląskie 55-59 65
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-34 43
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 186
Panek Wojciech Kraków 25-29 155
Parandyk Krystian Stara Wieś 35-39 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 102
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 100
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 127
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 146
Pokorski Marek Warszawa 45-49 85
Pol Bartosz Rawicz 35-39 211
Polanski Adrian Warszawa 40-44 166
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 210
Puch Robert Elbląg 40-44 -
Reszka Krzysztof Łódź 30-34 50
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 38
Rybicki Artur Radzanów 18-24 77
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 159
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 93
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 172
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 80
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 115
Siemiński Bartek Kazimierz Biskupi 35-39 156
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 81
Skoczylas Wojciech Radom 50-54 72
Skowronski Rafal Hornówek 45-49 217
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 -
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 27
Sokołowski Robert Warszawa 35-39 -
Staroń Łukasz Warszawa 30-34 101
Starzyk Michał Warszawa 30-34 57
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 35-39 148
Stępniewski Dariusz Ciechanów 50-54 -
Stopka Wojciech Warszawa 50-54 174
Struk Piotr Białystok 25-29 165
Strzyżewski Paweł Warszawa (Bemowo) 25-29 220
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 135
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 67
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 98
Szymański Marcin Ciechanów 40-44 137
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 40
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 143
Śliwka Karol Wyszków 35-39 -
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 87
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 182
Świderski Konrad Łódź 45-49 -
Świech Krystian Włocławek 35-39 -
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 109
Świstak Mateusz Piastów 30-34 191
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 192
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 40-44 131
Trzeciak Piotr Sieradz 35-39 66
Tuszyński Ignacy Komorów 30-34 224
Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 45-49 138
Urlich Tomasz Toruń 45-49 144
Uss Dominik Łomianki 45-49 177
Warda Marcin Łomianki Dolne 35-39 37
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 90
Wezdecki Mikołaj Warszawa 35-39 106
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 215
Wiatr Michał Warszawa 40-44 183
Wiązowski Michał (Modrzejewski Michał, Dudkowska Ewelina) Nieborów 45-49 195
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 163
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 108
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 161
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 62
Woźniak Łukasz Radom 30-34 112
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 36
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Zdanowski Tomasz Sitne 25-29 214
Zdrojewski Hubert Warszawa 25-29 49
Ziąbski Emil Pruszków 35-39 33
Zych Maciej Płock 25-29 208
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 194
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon