Garmin Iron Triathlon Płock 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Michał Kowalczyk) Łódź 35-39 60

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abram Przemysław Nowa Iwiczna 45-49 64
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 -
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 69
Bartoszewski Piotr Łomianki 35-39 41
Borowiak Mariusz Jary 40-44 21
Budziszewska Marta Warszawa - Polska 35-39 -
Budziszewski Marcin Warszawa - Polska 35-39 -
Celmer Marcin Płock 35-39 35
Chylak Kamil Warszawa 35-39 31
Ciechański Filip Bukowiec 25-29 -
Cybulski Konrad Kutno 45-49 26
Danik Piotr Warszawa 45-49 59
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 -
De Groot Jan Piaseczno 50-54 56
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 25
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 39
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 30
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 -
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 -
Fila Marek Warsaw 40-44 -
Fogiel Michał Radom 25-29 28
Galewicz Ewa Plock 25-29 52
Galewicz Michal Cannes 50-54 51
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 -
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Michał Kowalczyk) Łódź 35-39 60
Górski Mateusz Warszawa 25-29 -
Gryś Piotr Długosiodło 35-39 46
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 48
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 -
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 22
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 42
Kaczmarek Karolina Warszawa - Polska 35-39 -
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 -
Kącki Karol Warszawa 40-44 -
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 54
Kołczyńska Barbara Łódź 60-64 -
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 53
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 71
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 68
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 -
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 32
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 -
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 -
Kulesza Wojciech Warszawa 25-29 47
Kur Daniel Gdynia 30-34 70
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 -
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lenart Konrad Michałowice 40-44 -
Lipiński Piotr Grójec 50-54 -
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 -
Lubowiecka Larysa Kraków 18-24 44
Lubowiecka Oksana Kraków 45-49 45
Łempicki Jakub Lomza 25-29 55
Łukasik Mateusz Warszawa 25-29 34
Majewski Paweł Warszawa 40-44 29
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Mączyński Czesław Płock 65-69 63
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 61
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 -
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 -
Nowakowski Tomasz Płock 40-44 58
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 23
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 24
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śląskie 55-59 65
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-34 43
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 -
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 -
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 -
Pokorski Marek Warszawa 45-49 -
Polanski Adrian Warszawa 40-44 -
Reszka Krzysztof Łódź 30-34 50
Robiński Marcin Warszawa 35-39 -
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 38
Rybicki Artur Radzanów 18-24 -
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 -
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 -
Siemiński Bartek Konin 35-39 -
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 -
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 27
Staroń Łukasz Warszawa 30-34 -
Starzyk Michał Warszawa 30-34 57
Suchojad Damian Warszawa 40-44 72
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 67
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 -
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 40
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 -
Świech Krystian Włocławek 35-39 -
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 -
Trzeciak Piotr Sieradz 35-39 66
Warda Marcin Łomianki Dolne 35-39 37
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 62
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 36
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Zdrojewski Hubert Warszawa 25-29 49
Ziąbski Emil Pruszków 35-39 33
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon