Garmin Iron Triathlon Płock 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Chlebicki Jan (Galewicz Aleksandra, Nowakowski Jakub) Plock 70-… 344
Cisowski Grzegorz (Sulej Dariusz, Cisowski Artur) Warszawa 35-39 347
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Kowalczyk Michał) Łódź 35-39 341
Kamiński Marek (Gruszczyński Witold, Mazurkiewicz Monika) Warszawa 30-34 346
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 342
Wiązowski Michał (Modrzejewski Michał, Dudkowska Ewelina) Nieborów 45-49 343
Wiewióra Robert (Tomasz Majewski,Robert Murawski) Kobyłka 40-44 -
Wyrwas Radosław (Kozłowski Jacek, Dymek Sebastian) Płock 35-39 348
Żelazny Jan (Jacak Patryk, Krych Krzysztof) Łódź 30-34 345

Lista główna

Name City Age group Start number
Agier Mateusz Tuszyn 30-34 362
Aleksandrowicz Dorota Łomianki 45-49 97
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 138
Arroyo Adrian Warszawa 35-39 338
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 6
Auguścik Mariusz Warszawa 55-59 323
Babicki Szymon Warszawa 35-39 41
Banacki Sławomir Warszawa 45-49 197
Bankiewicz Damian Częstochowa 45-49 -
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 83
Białobłocki Jacek Rypin - Mława 55-59 276
Bielak Daniel Bodzanów 30-34 104
Bielec Adam Skępe 30-34 242
Bochnia Paweł Mójcza 25-29 328
Bogucki Piotr Warszawa 30-34 223
Bogusz Lilia Warszawa 40-44 175
Bojdecki Filip Warszawa 18-24 309
Borowiak Mariusz Jary 40-44 13
Bożek Łukasz Łomianki Dolne 35-39 192
Brembor Tomasz Chorzów 25-29 1
Brett Tomasz Koło 55-59 301
Briggs Sean Lipków 50-54 259
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 237
Brygier Jacek Płock 45-49 315
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 203
Brzozowski Bartosz Warszawa 30-34 135
Budziło Adam Płock 45-49 220
Budziszewska Marta Warszawa - Polska 35-39 87
Budziszewski Marcin Warszawa - Polska 35-39 88
Bujko Katarzyna Mińsk Mazowiecki 30-34 113
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 134
Ceglarz Wojciech Warszawa 30-34 125
Celmer Marcin Płock 35-39 52
Chlebicki Jan (Galewicz Aleksandra, Nowakowski Jakub) Plock 70-… 344
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 230
Chruścik Piotr Warszawa 45-49 214
Chrzanowski Zbigniew Płock 35-39 178
Chylak Kamil Warszawa 35-39 17
Ciach Paweł Warszawa 30-34 236
Ciasnocha Łukasz Warszawa 35-39 -
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 40-44 94
Cichowska Beata Warszawa 40-44 249
Ciechański Filip Bukowiec 25-29 105
Ciecierski Dariusz Płock 35-39 225
Cieślak Konrad Otwock 40-44 126
Cieślik Piotr Bełchatów 40-44 334
Cimochowski Mieczysław Kanie 40-44 205
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 333
Cisowski Grzegorz (Sulej Dariusz, Cisowski Artur) Warszawa 35-39 347
Cybulski Konrad Kutno 45-49 46
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 110
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 352
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 38
Czerwinski Krzysztof Warszawa 35-39 283
Czuryłło Paweł Gdańsk 30-34 302
Czwartosz Mariusz Józefosław 25-29 264
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 36
Danielski Kamil Warszawa 30-34 114
Danik Piotr Warszawa 45-49 74
Dawidowski Marek Kartuzy 30-34 -
Debert Jarek Warszawa 35-39 308
Dembski-Kornaga Mateusz Radom 30-34 194
Derewecki Jarek Skrzeszewo 45-49 -
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 12
De Groot Jan Piaseczno 50-54 71
Dobrosielski Andrzej Chotomów 25-29 211
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 45
Dolaciński Rafał Głowno 30-34 361
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 56
Doliński Stanisław Piaseczno 30-34 78
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 253
Dudek Mirosław Jaworzno 30-34 350
Dudek Paweł Warszawa 45-49 176
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 48
Dylęgowski Krzysztof Warszawa 35-39 159
Dylla Ryan Warszawa 40-44 271
Dyniewicz Adam Radzymin 45-49 173
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 299
Dzik Tomek Warszawa 35-39 141
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 336
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 281
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 340
Fila Marek Warszawa 40-44 168
Fogiel Michał Radom 25-29 16
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 195
Forc Cyprian Pleszew 30-34 238
Frączek Rafał Jaworzno 30-34 152
Furman Michał Nieporęt 40-44 252
Gacka Rafał Sicienko 40-44 -
Gajewski Konrad Płock 50-54 121
Galewicz Ewa Plock 25-29 68
Galewicz Michal Cannes 50-54 67
Gałka Piotr Warszawa 30-34 -
Gapiński Kamil Płock 35-39 360
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Kowalczyk Michał) Łódź 35-39 341
Goj Mateusz Mysłowice 25-29 123
Gołąb Radosław Warszawa 35-39 273
Gontar Rafał Warszawa 50-54 169
Góralski Piotr Płock 45-49 -
Górski Mateusz Warszawa 25-29 21
Grabowski Marcin Warszawa (Praga-Południe) 35-39 292
Grabowski Tomasz Warszawa 55-59 34
Granzier Thijs Oegstgeest 30-34 282
Groszewski Radosław Dywity 40-44 9
Gruszczyński Mateusz Ciechocin 35-39 183
Gryś Piotr Długosiodło 35-39 63
Grześkowiak Grzegorz Warszawa 35-39 150
Grzywacz Krzysztof Warszawa (Bemowo) 40-44 -
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 35-39 313
Gurdak Mateusz Kraków 25-29 239
Gusarov Valery Gusev 50-54 201
Haładus Dominik Częstochowa 35-39 -
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 24
Huppert Eran Warsaw 45-49 358
Izbiński Rafał Skarżysko-Kamienna 40-44 186
Izdebski Damian Piszczac 30-34 93
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 14
Jamroż Robert Warszawa 40-44 39
Janik Robert Katarzynów 45-49 100
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 204
Jaworski Hubert Warszawa 35-39 196
Jeż Paweł Józefosław 45-49 269
Jędrych Leszek Warszawa - Polska 45-49 -
Jędrzejewski Zbigniew Słupno 25-29 243
Joachimiak Marek Inowrocław 25-29 263
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 26
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 59
Jończy Radosław Wrocław 40-44 200
Jurczewski Mariusz Białystok 35-39 326
Kabulski Radosław Góra Kalwaria 30-34 127
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 251
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 222
Kaczmarek Karolina Warszawa - Polska 35-39 -
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 234
Kajkowski Szymon Białobrzegi 40-44 154
Kalaszczyński Łukasz Płock 35-39 2
Kalinca Amalia Warsaw 30-34 320
Kalinowski Paweł Łomianki 35-39 215
Kałużna Aneta Warszawa 35-39 32
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 117
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 146
Kamiński Marek (Gruszczyński Witold, Mazurkiewicz Monika) Warszawa 30-34 346
Kaniewski Mariusz Nowe Grabie 40-44 256
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 330
Kata Marta Warszawa 25-29 339
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 216
Kawecki Damian Marianów 40-44 278
Kawka Paweł Konin 45-49 136
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 235
Kaźmierczak Marcin Łódź 45-49 99
Kącki Karol Warszawa 40-44 161
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 219
Kędzior Grzegorz Warszawa 40-44 -
Khakimava Viktoryia Warszawa 30-34 351
Kieda Wojciech Białystok 40-44 272
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 -
Kita Maciej Witaszyce 35-39 180
Kleniewski Władek Warszawa 40-44 337
Klimczyk Katarzyna Warszawa (Bemowo) 30-34 128
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 89
Knapik Mariusz Częstochowa 40-44 -
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 25
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 153
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 22
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 35-39 293
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 69
Konowałów Dominika (Konowałów Julia, Białas Aldona) Jerzykowo 40-44 -
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 170
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 20
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 30-34 274
Kowalczyk Karol Warszawa 35-39 119
Kowalik Rafał Zawiercie 40-44 -
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 85
Kowalski Edmund Rybno 45-49 363
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 82
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 49
Krawczyk Marek Płock 40-44 151
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 148
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 155
Krysiak Robert Borzęcin Mały 50-54 279
Krzan Grzegorz Jędrzychów 55-59 124
Kubczak Jan Poznan 25-29 294
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 96
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 167
Kuczyński Igor Warszawa 45-49 228
Kulesza Wojciech Warszawa 25-29 64
Kulik Grzegorz Malbork 30-34 266
Kur Daniel Gdynia 30-34 84
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 28
Kwaśniewski Krzysztof Warszawa 45-49 329
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 29
Kwiatkowski Rafał Toruń 45-49 250
Kwiatkowski Szymon Łódź 35-39 202
Lenart Konrad Michałowice 40-44 188
Leoniuk Paweł Białystok 35-39 317
Leśko Paweł Wińsko 30-34 303
Lewczuk Tomasz Warszawa 45-49 241
Liber Pawel Warszawa 40-44 288
Lipiński Krzysztof Płock 40-44 129
Lipiński Piotr Grójec 50-54 111
Lis Łukasz Warszawa 30-34 218
Litkowski Zbigniew Sienno 50-54 284
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 112
Lubowiecka Larysa Kraków 18-24 61
Lubowiecka Oksana Kraków 45-49 62
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 245
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 142
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 45-49 143
Ławicki Marcin Lubin 30-34 3
Ławicki Piotr Lubin 18-24 4
Łempicki Jakub Lomza 25-29 70
Łomża Dorian Warszawa 30-34 210
Łukasik Mateusz Warszawa 25-29 51
Machera Adam Warszawa 35-39 246
Madany Michał Warszawa 40-44 179
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 310
Maj Marek Sopot 40-44 -
Majewski Marek Warszawa 40-44 30
Majewski Paweł Warszawa 40-44 23
Majka Michał Elbląg 40-44 364
Marczak Łukasz Warszawa (Wola) 25-29 198
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 37
Marut Radosław Ciechanów 35-39 270
Masłowski Marcin Łódź 40-44 244
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 40-44 342
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 57
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 255
Matusiak Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 25-29 158
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 189
Mazur Andrzej Otwock 45-49 122
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 280
Mazurkiewicz Marcin Poznań 40-44 265
Mazurowska Natalia Warszawa 25-29 132
Mączyński Czesław Płock 65-69 77
Mejia Tula Carlos Warszawa 40-44 187
Michalski Tomasz Łódź 30-34 207
Mika Tomasz Latchorzew 40-44 171
Mikołajuk Adam Warszawa 35-39 75
Miotk Marcin Warszawa 45-49 359
Modrzejewski Michał Sochaczew 55-59 184
Motylewska Marta Plock 25-29 324
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 90
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Murawiński Grzegorz Zalesie Górne 30-34 233
Musiał Dawid Kraków 35-39 58
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 18
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 42
Nowakowski Tomasz Płock 40-44 73
Obłąkowski Stefan Komorow 35-39 44
Olejnik Patryk Poznań 18-24 -
Olender Paweł Warszawa 40-44 130
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 102
Omelianowicz Piotr Wyszków 30-34 314
Opałczyński Zbigniew Warszawa 45-49 103
Opiłowski Paweł Modła 40-44 15
Orlicz Robert Warszawa 40-44 327
Oset Piotr Sieradz 55-59 163
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 349
Ostrowski Artur Warszawa 45-49 311
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 35
Otto Tomasz Warszawa 25-29 261
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śląskie 55-59 79
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-34 60
Paczkowski Piotr Płock 25-29 229
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 185
Panek Wojciech Kraków 25-29 156
Parandyk Krystian Stara Wieś 35-39 -
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 109
Pawlak Jakub Warszawa - Polska 35-39 164
Pawlak Kamil Jabłonna 30-34 149
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 227
Pawłowicz Dorota Warszawa 35-39 40
Pic Dawid Osielsko 25-29 286
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 107
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 31
Pietrzyk Małgorzata Warszawa 25-29 240
Pietrzykowski Maciej Warszawa 30-34 300
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 147
Piotrowski Krzysztof Działdowo 45-49 295
Pokorski Marek Warszawa 45-49 95
Pol Bartosz Rawicz 35-39 209
Polanski Adrian Warszawa 40-44 166
Pomorska Joanna Warszawa 35-39 304
Pomorski Rafał Warszawa 35-39 305
Przedpełski Radosław Łódź 35-39 208
Puch Robert Elbląg 40-44 322
Raciborski Grzegorz Bydgoszcz 40-44 357
Radczuk Marcin Tuchom 35-39 262
Reszka Krzysztof Łódź 30-34 66
Rożek Robert Warszawa 40-44 312
Rożniata Andrzej Głowno 45-49 353
Rożniata Iwona Głowno 45-49 354
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 325
Rusin Jakub Wrocław 30-34 321
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 55
Rybicki Artur Radzanów 18-24 91
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 160
Rzepecka Anna Warszawa 40-44 199
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 101
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 172
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 307
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 27
Sędzikowski Maciej Warszawa 35-39 120
Sieczkowski Paweł Soboklęszcz 40-44 306
Siemiński Bartek Kamienica 35-39 157
Sierant Marcin Ząbki 40-44 248
Siwirski Robert Warszawa 40-44 -
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 92
Skoczylas Wojciech Radom 50-54 86
Skowronski Rafal Hornówek 45-49 33
Skrzydło Jarosław Warszawa 35-39 356
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 -
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 47
Sokołowski Robert Warszawa 35-39 -
Sowiński Patryk Kielce 18-24 254
Stachowski Jarosław Wąbrzeźno 45-49 -
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 316
Staroń Łukasz Warszawa 30-34 108
Starzyk Michał Warszawa 30-34 72
Stępień Bartłomiej Pruszków 35-39 247
Stępniewski Dariusz Ciechanów 50-54 267
Stobiecka Marta Piotrków Trybunalski 45-49 232
Stopka Wojciech Warszawa 50-54 174
Strasz Katarzyna Łomianki 40-44 275
Stróżak Tomasz Warszawa 30-34 224
Struk Maciej Wrocław 40-44 277
Struk Piotr Białystok 25-29 165
Strzyżewski Paweł Warszawa (Bemowo) 25-29 217
Suda Grzegorz Warszawa 35-39 137
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 7
Szarek Gustaw Wrocław 30-34 319
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 81
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 106
Szymański Marcin Ciechanów 40-44 139
Szymański Marcin Warszawa 35-39 258
Szymański Tomasz Mysiadło 50-54 297
Szymczak Piotr Zielonka 40-44 144
Śliwka Karol Wyszków 35-39 -
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 43
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 181
Świderski Konrad Łódź 45-49 287
Świderski Paweł Kościelna Wieś 40-44 260
Świech Krystian Włocławek 35-39 289
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 116
Świstak Mateusz Piastów 30-34 190
Tomasik Marcin Warszawa 35-39 191
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 40-44 133
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 355
Trzaska Paweł Wadowice 30-34 318
Trzaska Piotr Piaseczno 35-39 -
Trzeciak Piotr Sieradz 35-39 80
Tuszyński Ignacy Komorów 30-34 221
Twardowski Piotr Pabianice 35-39 290
Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 45-49 140
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 5
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 291
Urlich Tomasz Toruń 45-49 145
Uss Dominik Łomianki 45-49 177
Warda Marcin Łomianki Dolne 35-39 54
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 98
Waszczykowski Janusz Warszawa 45-49 226
Węgrzyn Maciej Kielce 45-49 213
Wiatr Michał Warszawa 40-44 182
Wiązowski Michał (Modrzejewski Michał, Dudkowska Ewelina) Nieborów 45-49 343
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 -
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 19
Wiewióra Robert (Tomasz Majewski,Robert Murawski) Kobyłka 40-44 -
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 115
Wincza Joanna Szczecin 35-39 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Adam Łódź 25-29 231
Wiśniewski Jakub Warszawa 35-39 162
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 30-34 -
Wiśniewski Krzysztof Warszawa 35-39 331
Wiśniewski Marcin Warszawa 30-34 296
Wnuk Jan Warszawa 25-29 268
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 76
Woronko Damian Białystok 40-44 335
Woszczek Michał Łódź 40-44 10
Woźniak Łukasz Radom 30-34 118
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 285
Wójcik Krzysztof Bliżyn 25-29 131
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 53
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 257
Wyrwas Radosław (Kozłowski Jacek, Dymek Sebastian) Płock 35-39 348
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 332
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 11
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 -
Zdanowski Tomasz Sitne 25-29 212
Zdrojewski Hubert Warszawa 25-29 65
Ziąbski Emil Pruszków 35-39 50
Zych Maciej Płock 25-29 206
Żelazny Jan (Jacak Patryk, Krych Krzysztof) Łódź 30-34 345
Żmuda Maciej Warsaw 40-44 -
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 193
Żytowiecki Maciej Płock 35-39 298
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon